45. Maraton Dębno
42.195 km
Lista
startowa
1.5 km
5.7 km
10 km
12.5 km
15 km
21.097 km
22.8 km
25 km
27.2 km
30 km
32.5 km
38.2 km
40 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K20
K30
K40
K50
K60
MĘŻCZYŹNI
M20
M30
M40
M50
M60
Kategorie dod.
MP - 38. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet
S - 5. Mistrzostwa Polski Strażaków
P - 16. Mistrzostwa Polski Policjantów
N - 5. Mistrzostwa Polski Nauczycieli
D - Mistrzostwa Miasta i Gminy Dębno
42.195 km (11:00:19) - 38.2 km
Strona
<
1
2
.
.
5
6
7
Miej.
open
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
K
M
Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata
Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1980
2131
MOCZADŁO Radosław
Warszawa (POL)
1655
M30 (601)
04:26:47
+02:24:04
04:23:36
15:27:06.99
1954
378
WOJAS Szymon
Rudy 102 (POL)
1633
M30 (602)
04:25:08
+02:22:25
04:24:13
15:25:27.43
1984
374
ŁUKASIK Rafał
Łapanów (POL)
1659
M30 (603)
04:27:20
+02:24:37
04:24:50
15:27:39.85
1982
1870
DOBROWOLSKI Karol
Włocławek (POL)
1657
M30 (604)
04:27:08
+02:24:25
04:24:57
15:27:27.45
1972
2493
STASIAK Maciej
Syców (POL)
1647
M30 (605)
04:26:26
+02:23:43
04:25:02
15:26:45.80
1993
773
KOZBUR Jakub
Przecław (POL)
1664
M30 (606)
04:27:51
+02:25:08
04:25:16
15:28:10.81
1992
2185
MAZUR Łukasz
Kraków (POL)
1663
M30 (607)
04:27:47
+02:25:04
04:25:44
15:28:06.14
1995
2141
BOBER Rafał
Warszawa (POL)
1666
M30 (608)
04:28:05
+02:25:22
04:26:24
15:28:24.94
2021
932
WIADEREK Piotr
Pędzące Żółwie (POL)
1680
M30 (609)
04:30:15
+02:27:32
04:27:20
15:30:34.70
2017
2211
TROCHIM Paweł
Wołomin (POL)
1678
M30 (610)
04:30:08
+02:27:25
04:27:35
15:30:27.50
2005
968
GĘSICKI Arkadiusz
Łódź (POL)
1670
M30 (611)
04:29:16
+02:26:33
04:27:54
15:29:35.05
2007
1943
BANACH Karol
Nkb Chyży (POL)
1672
M30 (612)
04:29:17
+02:26:34
04:28:06
15:29:36.76
2027
33
KITŁOWSKI Marcin
Królewna Śnieżka I Szwadron Krasnoludków. (POL)
1684
M30 (613)
04:30:58
+02:28:15
04:28:16
15:31:17.51
2006
956
WÓJCIK Krzysztof
Banie (POL)
1671
M30 (614)
04:29:16
+02:26:33
04:28:25
15:29:35.97
2041
1740
DURKACZ Wojciech
Run4Fun (POL)
N
1692
M30 (615)
04:31:46
+02:29:03
04:29:08
15:32:05.78
2044
1628
ŚWIĄTKIEWICZ Tomasz
Kraków (POL)
1694
M30 (616)
04:32:08
+02:29:25
04:29:31
15:32:27.44
2043
236
ZNÓJ Tomasz
Kwp Radom (POL)
P
1693
M30 (617)
04:32:06
+02:29:23
04:29:35
15:32:25.77
2024
2078
SZURKOWSKI Michał
Grunwald Team Poznań (POL)
1682
M30 (618)
04:30:17
+02:27:34
04:29:40
15:30:36.39
2050
385
JEZUSEK Piotr
Racibórz (POL)
P
1699
M30 (619)
04:32:42
+02:29:59
04:29:54
15:33:01.95
2059
371
OSIŃSKI Paweł
Biegaj Z Trenerami (POL)
1707
M30 (620)
04:33:09
+02:30:26
04:30:27
15:33:28.75
2061
2134
JANIAK Marcin
Prawnik W Biegu (POL)
1708
M30 (621)
04:33:20
+02:30:37
04:30:30
15:33:39.08
2065
704
FIJAŁKOWSKI Tomasz
Avia Biega (POL)
1712
M30 (622)
04:33:31
+02:30:48
04:31:09
15:33:50.86
2057
1956
BIZOŃ Andrzej
Dystans Lubomia (POL)
1705
M30 (623)
04:33:05
+02:30:22
04:31:25
15:33:24.54
2066
380
KOWALCZUK Łukasz
#jebaćpesel (POL)
1713
M30 (624)
04:33:37
+02:30:54
04:31:42
15:33:56.35
2062
475
FLIS Artur
Michałowice (POL)
1709
M30 (625)
04:33:20
+02:30:37
04:31:52
15:33:39.09
2073
2038
TRYKA Sebastian
Głogów (POL)
1717
M30 (626)
04:34:29
+02:31:46
04:32:16
15:34:48.04
2072
2132
POŁEĆ Ireneusz
Polska Marka (POL)
1716
M30 (627)
04:34:17
+02:31:34
04:32:47
15:34:36.81
2083
1626
SAMOLAK Łukasz
Lądek Zdrój (POL)
1723
M30 (628)
04:35:52
+02:33:09
04:34:01
15:36:11.25
2090
2548
STANKIEWICZ Piotr
Dębno (POL)
D
1727
M30 (629)
04:36:42
+02:33:59
04:34:26
15:37:01.30
2097
2376
GOŁĄB Rafał
Kraków (POL)
1732
M30 (630)
04:37:19
+02:34:36
04:35:32
15:37:38.63
2109
2302
RAWSKI Krzysztof
Wrocław (POL)
1741
M30 (631)
04:38:47
+02:36:04
04:35:55
15:39:06.36
2110
395
SZLASEK Bartłomiej
Wieliczka (POL)
1742
M30 (632)
04:38:48
+02:36:05
04:37:26
15:39:07.81
2106
1134
MATUSZEWSKI Krystian
Świnoujście (POL)
1738
M30 (633)
04:38:29
+02:35:46
04:38:01
15:38:48.19
2108
1476
WRONISZEWSKI Łukasz
Piotrków Trybunalski (POL)
1740
M30 (634)
04:38:46
+02:36:03
04:38:34
15:39:05.49
2125
275
SOŁGAŁA Tomasz
Świątniki Górne (POL)
1748
M30 (635)
04:41:40
+02:38:57
04:39:34
15:41:59.42
2131
858
KOZŁOWSKI Janusz
Kraków (POL)
1751
M30 (636)
04:43:18
+02:40:35
04:41:12
15:43:37.01
2133
1439
ŚWIDEREK Michał
Night Runners Gliwice (POL)
1752
M30 (637)
04:43:44
+02:41:01
04:41:26
15:44:03.22
2139
2597
WIELOWSKI Paweł
Microsoft Running Team (POL)
1756
M30 (638)
04:44:25
+02:41:42
04:42:12
15:44:44.27
2147
1169
PALUSZKIEWICZ Emilian
Gdynia (POL)
1761
M30 (639)
04:46:30
+02:43:47
04:44:24
15:46:49.55
2151
1479
ROZMUS Tomasz
Szczecin (POL)
1764
M30 (640)
04:49:23
+02:46:40
04:47:16
15:49:42.76
2157
1928
GONTARZ Wojciech
Pko Bank Polski (POL)
1766
M30 (641)
04:50:56
+02:48:13
04:49:40
15:51:15.40
2171
1480
WĘGIER Krzysztof
(POL)
1772
M30 (642)
04:53:59
+02:51:16
04:51:24
15:54:18.22
2181
387
BRZÓZKA Sebastian
Sbd Energetyk Rybnik (POL)
1778
M30 (643)
04:56:26
+02:53:43
04:53:56
15:56:45.84
2192
964
JAROSZ Artur
Szczecin (POL)
1782
M30 (644)
04:59:00
+02:56:17
04:56:53
15:59:19.40
2203
678
CZABAN Krzysztof
Zebrra.tv (POL)
1790
M30 (645)
05:03:41
+03:00:58
05:01:58
16:04:00.81
2213
635
IWANIUK Jan
Białystok (POL)
1795
M30 (646)
05:09:33
+03:06:50
05:06:58
16:09:52.00
2220
768
ZEMLIK Mateusz
Szczecin (POL)
1799
M30 (647)
05:13:23
+03:10:40
05:10:48
16:13:42.57
2215
428
RATAJCZAK Marcin
Kancelariabiegacza.pl (POL)
1796
M30 (648)
05:11:11
+03:08:28
05:11:08
16:11:30.34
2218
194
PATYK Sławomir
(POL)
1797
M30 (649)
05:12:33
+03:09:50
05:11:16
16:12:52.77