ORLEN WARSAW MARATHON
Pozostałe klasyfikacje

Ostatnia aktualizacja: 2014-05-05 23:46:17
Maraton (42.195 km)
Lista 5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta
10 km
Lista 5 km(10) meta(10)

Podaj numer:    Podaj nazwisko (lub część‡):

STRONA 1 2 3 . . . . . . . 11 12

Maraton (42.195 km) (09:30:52) - meta
SORTUJ WG >>
OPEN KOBIETY K-20 K-30 K-40 K-50 K-60 K-70 K-80+
MĘŻCZYŹNI M-20 M-30 M-40 M-50 M-60 M-70 M-80+
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Foto/Video Klub/Miasto/Kraj Dod. Data K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1. 207 TADESSE Tola Etiopia (ETH) 1987 1 M-20 (1) 02:06:55 +00:00 02:06:55 11:37:47.00
2. 215 OMARI Levy Matebo Nike (KEN) 1989 2 M-20 (2) 02:08:09 +01:14 02:08:07 11:39:01.12
3. 201 SZOST Henryk Polska (POL) PZLA 1982 3 M-30 (1) 02:08:55 +02:00 02:08:55 11:39:47.87
4. 231 CHERUIYOT Charles Kenia (KEN) 1988 4 M-20 (3) 02:09:05 +02:10 02:09:05 11:39:57.23
5. 210 MEGEYSO Bacha Etiopia (ETH) 1985 5 M-20 (4) 02:09:35 +02:40 02:09:34 11:40:27.19
6. 208 TELO Edzio Momo Etiopia (ETH) 1990 6 M-20 (5) 02:09:52 +02:57 02:09:52 11:40:44.57
7. 218 MUTAI Kipkemei Kenia (KEN) 1986 7 M-20 (6) 02:10:33 +03:38 02:10:33 11:41:25.68
8. 216 KOMEN John Kenia (KEN) 1977 8 M-30 (2) 02:12:22 +05:27 02:12:22 11:43:14.04
9. 206 BARANOVSKIY Dmytro Ukraina (UKR) 1979 9 M-30 (3) 02:12:40 +05:45 02:12:40 11:43:32.38
10. 211 JACOB Cheshari Kenia (KEN) 1984 10 M-30 (4) 02:13:20 +06:25 02:13:20 11:44:12.72
11. 217 KUROKI Bunta Japonia (JPN) 1985 11 M-20 (7) 02:14:27 +07:32 02:14:27 11:45:19.23
12. 200 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) PZLA 1986 12 M-20 (8) 02:14:39 +07:44 02:14:39 11:45:31.60
13. 220 BOWEN Moses Kenia (KEN) 1991 13 M-20 (9) 02:14:59 +08:04 02:14:58 11:45:51.49
14. 202 BRZEZIŃSKI Błażej WKS Śląsk Wrocław (POL) PZLA 1987 14 M-20 (10) 02:15:04 +08:09 02:15:04 11:45:56.31
15. 214 CHERUIYOT Evans Kenia (KEN) 1982 15 M-30 (5) 02:17:44 +10:49 02:17:43 11:48:36.66
16. 204 GIŻYŃSKI Mariusz WKS GRUNWALD POZNAŃ (POL) PZLA 1981 16 M-30 (6) 02:18:21 +11:26 02:18:20 11:49:13.33
17. 3843 GRAJCAR Łukasz CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) PZLA P 1987 17 M-20 (11) 02:28:27 +21:32 02:28:26 11:59:19.90
18. 6305 GRONOSTAJ Grzegorz Opera Software (POL) 1974 18 M-40 (1) 02:29:58 +23:03 02:29:56 12:00:50.25
19. 4737 PIECH Kacper WKS WAWEL KRAKÓW (POL) PZLA 1990 19 M-20 (12) 02:30:27 +23:32 02:30:26 12:01:19.27
20. 229 EHILE Bizuayehu Etiopia (ETH) 1988 1 K-20 (1) 02:30:30 +23:35 02:30:30 12:01:22.88
21. 4361 CZYŻ Grzegorz Automatyka Tarnów-Grupa Azoty (POL) 1967 20 M-40 (2) 02:30:32 +23:37 02:30:31 12:01:24.09
22. 3689 ROLBIECKI Michał LLKS Smętowo Graniczne (POL) PZLA P 1986 21 M-20 (13) 02:31:04 +24:09 02:31:03 12:01:56.73
23. 221 ZBLEWSKI Tadeusz Baszta Bytów (POL) PZLA 1984 22 M-30 (7) 02:32:02 +25:07 02:32:02 12:02:54.14
24. 5350 ŁUKASZEWSKI Patryk CROSS WARSZAWA (POL) B1 1989 23 M-20 (14) 02:32:21 +25:26 02:32:19 12:03:13.19
25. 228 LEWANDOWSKA Iwona LKS Vectra Włocławek (POL) 1985 2 K-20 (2) 02:32:42 +25:47 02:32:42 12:03:34.03
26. 3894 PAWŁOWSKI Marcin OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 1982 24 M-30 (8) 02:33:16 +26:21 02:33:14 12:04:08.40
27. 7071 KNOBLOCH Szymon Piekary Śląskie (POL) 1973 25 M-40 (3) 02:33:53 +26:58 02:33:51 12:04:45.43
28. 227 DAMATSEVICH Maryna Białoruś (BLR) 1984 3 K-30 (1) 02:33:56 +27:01 02:33:56 12:04:48.70
29. 230 ADILO Radija Etiopia (ETH) 1989 4 K-20 (3) 02:33:59 +27:04 02:33:59 12:04:51.11
30. 226 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek (POL) 1985 5 K-20 (4) 02:34:57 +28:02 02:34:57 12:05:49.94
31. 4909 KASZYCA Paweł KS KANDAHAR (POL) 1978 26 M-30 (9) 02:36:05 +29:10 02:36:03 12:06:57.93
32. 5015 MIERZEJEWSKI Piotr Yulo Run Team Siedlce (POL) 1971 27 M-40 (4) 02:36:08 +29:13 02:36:07 12:07:00.48
33. 8078 PAWLICA Józef Mysia Górka (POL) 1991 28 M-20 (15) 02:36:39 +29:44 02:36:37 12:07:31.22
34. 4627 KSIĄŻEK Marek OKS Start Otwock KP PSP Otwock (POL) P 1981 29 M-30 (10) 02:37:14 +30:19 02:37:13 12:08:06.62
35. 1619 SWOBODA Marek BYLEDOBIEC ANIN (POL) 1964 30 M-50 (1) 02:37:26 +30:31 02:37:23 12:08:18.76
36. 7025 SEIPULIS Andris SK METROONS / NIKE RIGA RUN (Ł?otwa) 1984 31 M-30 (11) 02:38:03 +31:08 02:38:00 12:08:55.32
37. 6809 CELIŃSKI Aleksander Byledobiec Anin (POL) 1984 32 M-30 (12) 02:38:23 +31:28 02:38:21 12:09:15.29
38. 224 ASKALE Tafa Etiopia (ETH) 1984 6 K-30 (2) 02:39:09 +32:14 02:39:09 12:10:01.27
39. 1919 SAWICKI Piotr AKL Ursynów (POL) 1974 33 M-40 (5) 02:39:46 +32:51 02:39:43 12:10:38.28
40. 5912 CISŁO Grzegorz Mielec (POL) 1971 34 M-40 (6) 02:40:31 +33:36 02:40:26 12:11:23.19
41. 3998 WOJTYSIAK Zbigniew Pacierzów (POL) 1972 35 M-40 (7) 02:40:43 +33:48 02:40:41 12:11:35.24
42. 7158 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól (POL) PZLA 1988 36 M-20 (16) 02:40:48 +33:53 02:40:48 12:11:40.92
43. 2817 DZIĘGIELEWSKI Marek KB im.P.Sękowskiego (POL) 1962 37 M-50 (2) 02:41:22 +34:27 02:41:21 12:12:14.43
44. 7452 GÓRALCZYK Paweł AZS AWF Kraków Masters (POL) 1987 38 M-20 (17) 02:41:34 +34:39 02:41:33 12:12:26.90
45. 7647 STOKOWIEC Marcin KKL Kielce (POL) 1976 39 M-30 (13) 02:41:54 +34:59 02:41:53 12:12:46.73
46. 5642 ŽLABYS Vaidas Inžinerija (LTU) 1986 40 M-20 (19) 02:42:18 +35:23 02:42:16 12:13:10.85
47. 4161 MIELEWCZYK Piotr Lębork (POL) P 1990 41 M-20 (18) 02:42:18 +35:23 02:42:15 12:13:10.97
48. 2786 KOŁODZIK Rafał Luzino (POL) 1986 42 M-20 (20) 02:43:05 +36:10 02:43:02 12:13:57.17
49. 6924 NOWACKI Witold KB MANIAC POZNAŃ (POL) 1973 43 M-40 (8) 02:43:10 +36:15 02:43:08 12:14:02.02
50. 9095 TRENER Dariusz Biegam z Darkiem (POL) 1970 44 M-40 (9) 02:43:17 +36:22 02:43:16 12:14:09.45
51. 2307 SAS Dominik KB Florian Zajączki Drugie (POL) 1990 45 M-20 (21) 02:43:34 +36:39 02:43:30 12:14:26.96
52. 5268 TOMZA Cyprian CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) PZLA P 1989 46 M-20 (22) 02:44:11 +37:16 02:44:10 12:15:03.49
53. 4541 MALICH Dariusz AKM OLIMP OLSZTYN (POL) 1968 47 M-40 (10) 02:44:20 +37:25 02:44:19 12:15:12.36
54. 7274 GRABDA Karol Biegiem Radom (POL) 1978 48 M-30 (14) 02:44:54 +37:59 02:44:48 12:15:46.99
55. 2925 GRZELAK Adrian Turek (POL) 1988 49 M-20 (23) 02:44:56 +38:01 02:44:53 12:15:48.66
56. 5316 LIZAK Wojciech Jastrzębie Zdrój (POL) P 1980 50 M-30 (15) 02:45:27 +38:32 02:45:22 12:16:19.12
57. 4961 KRZAK Robert Author Bicycles (POL) 1964 51 M-50 (3) 02:45:37 +38:42 02:45:34 12:16:29.32
58. 5797 FOLTA Jarosław Grupa Malbork (POL) 1967 52 M-40 (11) 02:45:52 +38:57 02:45:45 12:16:44.88
59. 4078 PEDERSEN Jeppe Gdynia (DEN) 1974 53 M-40 (12) 02:45:56 +39:01 02:45:53 12:16:48.30
60. 7918 MACHLOWSKI Łukasz KKB DYSTANS KRAKÓW/PGB Sportowa Paczka (POL) 1986 54 M-20 (24) 02:45:58 +39:03 02:45:56 12:16:50.57
61. 3375 GÓRZYŃSKI Maciej T-Mobile Running Team (POL) 1970 55 M-40 (13) 02:46:02 +39:07 02:45:56 12:16:54.22
62. 7251 SHMIGELSKII Anton WESC (RUS) P 1989 56 M-20 (25) 02:46:27 +39:32 02:46:18 12:17:19.45
63. 5073 UMBRAS Krzysztof AKM Olimp Olsztyn (POL) 1971 57 M-40 (14) 02:46:57 +40:02 02:46:55 12:17:49.33
64. 3161 ŁOPIANIAK Tomasz LUKS Żurawina (POL) PZLA 1975 58 M-30 (16) 02:47:00 +40:05 02:46:58 12:17:52.62
65. 1126 PERDION Paweł Wrocław (POL) 1979 59 M-30 (17) 02:47:03 +40:08 02:46:59 12:17:55.00
66. 4859 KADŁUCZKA Jan CROSS Krapkowice (POL) 1983 60 M-30 (18) 02:47:05 +40:10 02:47:03 12:17:57.62
67. 5735 JEZIERSKI Grzegorz SOLIDARNOŚĆ WIELKOPOLSKA (POL) 1964 61 M-50 (4) 02:47:11 +40:16 02:47:09 12:18:03.23
68. 7212 WIERZEJSKI Sławomir K.B. (POL) 1969 62 M-40 (15) 02:47:25 +40:30 02:47:21 12:18:17.39
69. 8080 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno (POL) PZLA P 1990 63 M-20 (26) 02:47:31 +40:36 02:47:31 12:18:23.07
70. 5092 OLSZEWSKI Paweł WARSZAWIAKY (POL) 1987 64 M-20 (27) 02:47:39 +40:44 02:47:37 12:18:31.71
71. 2839 WOJNAROWICZ Janusz EDI Team Zgorzelec (POL) 1972 65 M-40 (16) 02:47:44 +40:49 02:47:38 12:18:36.43
72. 4996 CIEPŁAK Tomasz Chemika Rybnik (POL) 1984 66 M-30 (20) 02:47:58 +41:03 02:47:56 12:18:50.95
73. 4618 KŁONOWSKI Tomasz OŁAWA (POL) 1977 67 M-30 (19) 02:47:59 +41:04 02:47:55 12:18:51.86
74. 6920 REGIMOWICZ Tomasz Contour-Technology (POL) 1976 68 M-30 (21) 02:48:14 +41:19 02:48:12 12:19:06.09
75. 5097 SEROCKI Adam Draczyński Team (POL) 1973 69 M-40 (17) 02:48:31 +41:36 02:48:27 12:19:23.50
76. 2589 KASZKIEL Paweł szypliszki (POL) P 1989 70 M-20 (28) 02:48:37 +41:42 02:48:35 12:19:29.61
77. 4417 STUDNIAREK Adam Biegam po Zdrowie Artresan Active (POL) 1988 71 M-20 (29) 02:48:43 +41:48 02:48:41 12:19:35.09
78. 3524 SOBKOWSKI Krzysztof Międzychód (POL) 1985 72 M-20 (30) 02:48:51 +41:56 02:48:49 12:19:43.40
79. 2107 WRÓBEL Łukasz Maraton Leszno / Poczta Polska S.A. (POL) 1978 73 M-30 (22) 02:48:59 +42:04 02:48:57 12:19:51.54
80. 6901 KUBIK Józef Resovia (POL) PZLA 1961 74 M-50 (5) 02:49:05 +42:10 02:49:00 12:19:57.64
81. 5821 WIŚNIEWSKI Piotr NONSTOP ADVENTURE.PL (POL) 1983 75 M-30 (23) 02:49:12 +42:17 02:49:11 12:20:04.87
82. 3714 DWORAK Maciej Jacek Biega (POL) 1986 76 M-20 (31) 02:49:16 +42:21 02:49:11 12:20:08.54
83. 5718 MLONEK Grzegorz INFOR PL (POL) 1968 77 M-40 (18) 02:49:54 +42:59 02:49:47 12:20:46.10
84. 8022 RYNKIEWICZ Tomasz (POL) 1975 78 M-30 (24) 02:50:00 +43:05 02:49:54 12:20:52.84
85. 4516 MECHLIŃSKI Bartłomiej Iron Help / Biegam Bo Lubię Toruń (POL) 1979 79 M-30 (25) 02:50:12 +43:17 02:50:07 12:21:04.16
86. 4872 KANIEWSKI Piotr Biegiem Radom! (POL) 1984 80 M-30 (26) 02:50:29 +43:34 02:50:23 12:21:21.45
87. 4092 KŁUSEK Marcin Siemiatycze (POL) 1989 81 M-20 (32) 02:50:29 +43:34 02:50:17 12:21:21.80
88. 6787 WAKARECY Radosław Warszawa (POL) 1984 82 M-30 (27) 02:50:31 +43:36 02:50:28 12:21:23.75
89. 5848 SPALIŃSKI Piotr Oława (POL) 1968 83 M-40 (19) 02:50:37 +43:42 02:50:31 12:21:29.87
90. 5515 KAMUSIŃSKI Paweł biegiem!radom (POL) 1980 84 M-30 (28) 02:50:46 +43:51 02:50:40 12:21:38.99
91. 6344 FEDAK Grzegorz Sanok (POL) 1978 85 M-30 (29) 02:50:51 +43:56 02:50:50 12:21:43.54
92. 4550 STĘPIEŃ Zenon KKL Kielce (POL) 1963 86 M-50 (6) 02:50:54 +43:59 02:50:53 12:21:46.34
93. 6992 KUTA Krystyna LUKS SEROCK (POL) 1967 7 K-40 (1) 02:51:07 +44:12 02:51:07 12:21:59.46
94. 5067 MICHALCZUK Marek głogów (POL) 1981 87 M-30 (30) 02:51:17 +44:22 02:51:09 12:22:09.79
95. 6428 PAWŁOWSKI Tomasz TRUCHTACZ DOBRZYCA (POL) 1979 88 M-30 (31) 02:51:29 +44:34 02:51:21 12:22:21.89
96. 3830 KIELIN Grzegorz m Sport Asics Team Lubin (POL) 1976 89 M-30 (32) 02:51:37 +44:42 02:51:34 12:22:29.78
97. 3996 WEWÓR Tomasz Warszawa (POL) 1986 90 M-20 (33) 02:51:40 +44:45 02:51:02 12:22:32.58
98. 2650 MAZURKIEWICZ Jerzy Głogów (POL) 1970 91 M-40 (20) 02:51:41 +44:46 02:51:39 12:22:33.62
99. 5416 WOJCIESKI Tomasz Action (POL) 1971 92 M-40 (21) 02:51:45 +44:50 02:51:42 12:22:37.23
100. 3626 SZYDLIK Adam KS ŁOMŻANIE (POL) 1976 93 M-30 (34) 02:51:52 +44:57 02:51:45 12:22:44.45
101. 1202 REMUSZKO Maciej Wielbark (POL) 1980 94 M-30 (33) 02:51:57 +45:02 02:51:44 12:22:49.42
102. 5318 SALONI Jakub UKA (POL) 1977 95 M-30 (36) 02:52:04 +45:09 02:52:01 12:22:56.14
103. 6234 BŁASZCZYK Artur KB Pimar Legionowo (POL) 1979 96 M-30 (35) 02:52:06 +45:11 02:51:58 12:22:58.96
104. 5524 WIŚNIEWSKI Piotr WKB PLAST MIX Maratończyk (POL) P 1981 97 M-30 (37) 02:52:11 +45:16 02:52:04 12:23:03.33
105. 2146 SZEKALIS Sebastian Trzebieszów (POL) 1993 98 M-20 (34) 02:52:45 +45:50 02:52:38 12:23:37.18
106. 225 HAMIDOVA Sitora Uzbekistan (UZB) 1989 8 K-20 (5) 02:52:51 +45:56 02:52:51 12:23:43.17
107. 3605 BUDNICKI Rafał MORT! (POL) 1985 99 M-20 (35) 02:53:09 +46:14 02:53:06 12:24:01.66
108. 7084 BARCIKOWSKI Krzysztof GRUPA MALBORK (POL) 1967 100 M-40 (22) 02:53:20 +46:25 02:53:14 12:24:12.07
109. 4619 WYSZYŃSKI Bernard KB ActiveSports Warszawa (POL) 1978 101 M-30 (38) 02:53:21 +46:26 02:53:19 12:24:13.66
110. 7031 KOWALEWSKI Rafał Poznań (POL) 1975 102 M-30 (39) 02:53:31 +46:36 02:53:20 12:24:23.82
111. 5956 STABIŃSKI Michał Warszawa (POL) 1983 103 M-30 (40) 02:53:38 +46:43 02:53:34 12:24:30.22
112. 2228 JANOWICZ Roman Rozbiegany Rawicz (POL) 1970 104 M-40 (23) 02:53:42 +46:47 02:53:24 12:24:34.27
113. 4485 ROMANIUK Daniel LINUX MAGAZINE TEAM (POL) 1982 105 M-30 (41) 02:53:43 +46:48 02:53:38 12:24:35.89
114. 4421 KOCHANEK Krystian Trucht Tarchomin Team (POL) 1980 106 M-30 (42) 02:53:47 +46:52 02:53:40 12:24:39.25
115. 6049 LITWIŃSKI Robert Vege Runners (POL) 1980 107 M-30 (43) 02:53:58 +47:03 02:53:54 12:24:50.49
116. 1526 KURIATA Robert OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 1966 108 M-40 (24) 02:54:02 +47:07 02:53:54 12:24:54.48
117. 5183 KACZMAREK Monika Szakale Bałut Łódź (POL) 1989 9 K-20 (6) 02:54:24 +47:29 02:54:17 12:25:16.59
118. 420 ZAICEVAS Robertas ASICS (LTU) 1976 109 M-30 (44) 02:54:40 +47:45 02:54:39 12:25:32.35
119. 4781 JĘDRZEJKO Tomasz IM 2010 Janowice (POL) 1979 110 M-30 (45) 02:54:44 +47:49 02:54:39 12:25:36.22
120. 6906 DERDA Robert TT Szczecin (POL) 1972 111 M-40 (25) 02:54:45 +47:50 02:54:39 12:25:37.49
121. 4624 IGNACAK Mariusz KBMCKiS Jaworzno (POL) 1977 112 M-30 (46) 02:54:51 +47:56 02:54:40 12:25:43.11
122. 6627 DUDZIAK Marcin Warszawa (POL) P 1979 113 M-30 (47) 02:54:57 +48:02 02:54:47 12:25:49.57
123. 6223 BARANOW Tomasz Platerów (POL) 1976 114 M-30 (48) 02:55:01 +48:06 02:54:55 12:25:53.27
124. 4539 HARAT Andrzej AZS UM Poznań (POL) 1990 115 M-20 (36) 02:55:06 +48:11 02:54:46 12:25:58.32
125. 1091 KRAKOWIAK Paweł Krakowiak Team (POL) 1986 116 M-20 (37) 02:55:09 +48:14 02:55:01 12:26:01.63
126. 4359 SOKOŁOWSKI Marek SKOK WESOŁA (POL) 1969 117 M-40 (26) 02:55:13 +48:18 02:55:10 12:26:05.62
127. 3775 BARANKIEWICZ Artur Toruń (POL) P 1981 118 M-30 (49) 02:55:23 +48:28 02:55:13 12:26:15.70
128. 6341 MAŁOLEPSZY Radosław KS ZRYW RADZIEJÓW (POL) 1980 119 M-30 (50) 02:55:27 +48:32 02:55:22 12:26:19.92
129. 7946 STOMA Karol Maraton Lubelski (POL) 1980 120 M-30 (51) 02:55:31 +48:36 02:55:22 12:26:23.29
130. 93 STAŃCZAK Marcin (POL) 1979 121 M-30 (52) 02:55:39 +48:44 02:55:26 12:26:31.06
131. 1396 KUROPATWA Łukasz BAZANT TEAM -zostałem tatą biegne dla syna (POL) P 1986 122 M-20 (38) 02:55:41 +48:46 02:55:38 12:26:33.18
132. 3577 SMOTRYK Artur 40-latek Tychy (POL) 1962 123 M-50 (7) 02:55:43 +48:48 02:55:41 12:26:35.81
133. 64 GRABOWSKI Tomasz WKB Maratończyk (POL) 1975 124 M-30 (53) 02:55:51 +48:56 02:55:40 12:26:43.15
134. 1813 JUSKOWIAK Jakub Poznań (POL) 1977 125 M-30 (54) 02:55:52 +48:57 02:55:46 12:26:44.96
135. 3696 MŁYNARCZYK Waldemar WKB PLAST MIX Maratończyk (POL) 1973 126 M-40 (27) 02:56:11 +49:16 02:56:00 12:27:03.95
136. 1737 MAGIERSKI Jerzy ByledobiecAnin (POL) 1956 127 M-50 (8) 02:56:13 +49:18 02:56:10 12:27:05.99
137. 10371 KOZŁOWSKI Daniel KTS Ironman (POL) 1976 128 M-30 (55) 02:56:25 +49:30 02:56:20 12:27:17.80
138. 1961 ŁOMIAK Piotr Warszawa (POL) 1971 129 M-40 (28) 02:56:28 +49:33 02:56:22 12:27:20.25
139. 1900 PIETRZAK Piotr Akademia Biegania (POL) 1968 130 M-40 (29) 02:56:40 +49:45 02:56:23 12:27:32.27
140. 1265 ŻERKO Piotr 12tri.pl (POL) 1974 131 M-40 (31) 02:57:14 +50:19 02:57:04 12:28:06.26
141. 4657 ŻUROWSKI Maciej KB Wartko (POL) 1972 132 M-40 (30) 02:57:20 +50:25 02:57:02 12:28:12.46
142. 7932 ZIĘBOWICZ Mirosław SKLEP BIEGACZA KRAKÓW (POL) 1962 133 M-50 (10) 02:57:27 +50:32 02:57:26 12:28:19.68
143. 6133 NAGLACKI Grzegorz MLUKS Trzebiatów (POL) 1972 134 M-40 (32) 02:57:29 +50:34 02:57:25 12:28:21.23
144. 5636 PICK Dominik Berlin (POL) 1979 135 M-30 (56) 02:57:33 +50:38 02:57:27 12:28:25.24
145. 4163 KRÓL Dariusz Marek Aktywny Relaks (POL) 1964 136 M-50 (9) 02:57:33 +50:38 02:57:25 12:28:25.60
146. 5459 BACHORSKI Tomasz KS Gryf Kietrz (POL) 1969 137 M-40 (35) 02:57:47 +50:52 02:57:44 12:28:39.14
147. 2118 POCIASK Konrad KB Maratończyk Dębica (POL) 1985 138 M-20 (39) 02:57:47 +50:52 02:57:24 12:28:39.78
148. 4831 SIERGIEJEWICZ Grzegorz Wolsztyński Klub Biegowy (POL) 1977 139 M-30 (57) 02:57:49 +50:54 02:57:36 12:28:41.22
149. 5988 SOJDA Mariola CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA (POL) 1982 10 K-30 (3) 02:57:53 +50:58 02:57:50 12:28:45.98
150. 4231 STAROBRAT Arkadiusz aleTEMPO (POL) 1968 140 M-40 (33) 02:57:55 +51:00 02:57:41 12:28:47.02
151. 1568 ZIMNY Oskar Weekendowy Reset (POL) 1982 141 M-30 (58) 02:57:55 +51:00 02:57:42 12:28:47.17
152. 7861 SADRAK Michał Warszawa (POL) 1987 142 M-20 (41) 02:57:55 +51:00 02:57:51 12:28:47.29
153. 4806 HOLONA Wojciech SBD Energetyk Rybnik (POL) 1967 143 M-40 (34) 02:57:55 +51:00 02:57:41 12:28:47.52
154. 3374 PUPEK Daniel KS ŁOMŻANIE (POL) 1987 144 M-20 (42) 02:57:59 +51:04 02:57:52 12:28:51.60
155. 5019 MEROLA MONCASI Jaume Tr?vol Lleida (ESP) 1977 145 M-30 (60) 02:58:00 +51:05 02:57:54 12:28:52.90
156. 1903 SIKORA Grzegorz WARSZAWA (POL) 1983 146 M-30 (61) 02:58:05 +51:10 02:58:02 12:28:57.37
157. 6126 LAPINSKI Artur Warszawa (GER) 1978 147 M-30 (59) 02:58:06 +51:11 02:57:50 12:28:58.56
158. 2885 KACPERSKI Janusz Ciechanów (POL) 1980 148 M-30 (63) 02:58:13 +51:18 02:58:06 12:29:05.07
159. 6981 SULEWSKI Krzysztof Jeziorany (POL) P 1985 149 M-20 (40) 02:58:23 +51:28 02:57:43 12:29:15.18
160. 8034 KOWALCZYK Mikołaj Nieprzemakalni (POL) 1978 150 M-30 (64) 02:58:23 +51:28 02:58:19 12:29:15.77
161. 1133 ŁUKASZUK Michał Warszawa (POL) 1980 151 M-30 (62) 02:58:23 +51:28 02:58:05 12:29:15.80
162. 2704 HABER Marcin PTT Running Team (POL) 1987 152 M-20 (43) 02:58:26 +51:31 02:58:14 12:29:18.07
163. 7957 PRZYWARTY Norbert Poznań (POL) 1990 153 M-20 (44) 02:58:36 +51:41 02:58:18 12:29:28.12
164. 4710 MICHALIK Rafał AZS UKSW Warszawa (POL) 1991 154 M-20 (47) 02:58:50 +51:55 02:58:38 12:29:42.97
165. 6651 BATAVICIUS Saulius LC (LTU) 1973 155 M-40 (36) 02:58:53 +51:58 02:58:42 12:29:45.44
166. 6102 WURST Przemysław Team ASA - Biegiem po Zdrowie (POL) P 1993 156 M-20 (45) 02:58:53 +51:58 02:58:36 12:29:45.49
167. 2829 STYKOWSKI Robert Apteka B (POL) 1977 157 M-30 (66) 02:58:57 +52:02 02:58:55 12:29:49.19
168. 2851 GODLEWSKI Andrzej KS ŁOMŻANIE (POL) 1985 158 M-20 (50) 02:58:57 +52:02 02:58:51 12:29:49.69
169. 3756 JASEK Tadeusz PZWLA (POL) 1951 159 M-60 (1) 02:59:01 +52:06 02:58:57 12:29:53.12
170. 3806 SALAK Michał Warszawa (POL) 1980 160 M-30 (65) 02:59:01 +52:06 02:58:46 12:29:53.72
171. 7475 ZIAJKA Grzegorz Dobre Sklepy Rowerowe Krosno (POL) P 1993 161 M-20 (48) 02:59:02 +52:07 02:58:43 12:29:54.02
172. 6777 KAZLAUSKAS Alfonsas ASU Pilenai (LTU) 1961 162 M-50 (12) 02:59:02 +52:07 02:58:57 12:29:54.95
173. 3824 KUŹMICKI Damian PKO Bank Polski (POL) 1990 163 M-20 (51) 02:59:02 +52:07 02:58:56 12:29:54.95
174. 4823 BESSER Piotr ORANGE POLSKA (POL) 1970 164 M-40 (40) 02:59:03 +52:08 02:58:59 12:29:55.19
175. 3032 HOŁUBOWICZ Krzysztof EDI Team Zgorzelec (POL) 1970 165 M-40 (38) 02:59:03 +52:08 02:58:52 12:29:55.62
176. 6510 BASIŃSKI Leszek Czernica (POL) 1964 166 M-50 (11) 02:59:03 +52:08 02:58:56 12:29:55.67
177. 2275 ZARZEKA Marcin Vege Runners (POL) 1974 167 M-40 (37) 02:59:05 +52:10 02:58:48 12:29:57.20
178. 2537 GÓRALSKI Krzysztof TS Opatrunki Toruń (POL) 1964 168 M-50 (14) 02:59:06 +52:11 02:59:02 12:29:58.00
179. 4350 RZECHUŁA Sławomir BIELSKO BIAŁA (POL) PZLA P 1964 169 M-50 (13) 02:59:06 +52:11 02:58:57 12:29:58.51
180. 2409 ZIELIŃSKI Marcin PGE ELEKTROWNIA OPOLE / BIEG OPOLSKI (POL) 1972 170 M-40 (39) 02:59:07 +52:12 02:58:57 12:29:59.29
181. 7935 DUDEK Jacek AZS AWF Kraków Masters (POL) P 1989 171 M-20 (52) 02:59:09 +52:14 02:58:58 12:30:01.88
182. 5839 RABENDA Marcin OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 1975 172 M-30 (67) 02:59:15 +52:20 02:59:00 12:30:07.75
183. 1989 WIECZOREK Piotr warszawa (POL) 1978 173 M-30 (68) 02:59:17 +52:22 02:59:10 12:30:09.00
184. 5440 BABIŃSKI Łukasz KKB Starogard Gdański (POL) 1985 174 M-20 (46) 02:59:18 +52:23 02:58:37 12:30:10.05
185. 5648 GULA Mateusz Szczecin (POL) P 1986 175 M-20 (49) 02:59:21 +52:26 02:58:43 12:30:13.55
186. 2461 DUPLA Konrad Wrocław (POL) 1979 176 M-30 (69) 02:59:21 +52:26 02:59:18 12:30:13.70
187. 3608 KUZIEL Karol Bydgoszcz (POL) 1992 177 M-20 (53) 02:59:22 +52:27 02:59:12 12:30:14.61
188. 8026 WITCZAK Andrzej 12tri.pl (POL) 1961 178 M-50 (15) 02:59:28 +52:33 02:59:18 12:30:20.90
189. 4333 KACPRZAK Andrzej Biegiem Radom! (POL) 1972 179 M-40 (43) 02:59:36 +52:41 02:59:28 12:30:28.00
190. 4385 MISIAK Bartosz BRAT KUBA (POL) P 1987 180 M-20 (54) 02:59:36 +52:41 02:59:14 12:30:28.39
191. 1701 ROGÓŻ Grzegorz (POL) 1969 181 M-40 (41) 02:59:37 +52:42 02:59:13 12:30:29.39
192. 7435 BŁASZYK Mateusz Poco-Loco AT (POL) 1987 182 M-20 (56) 02:59:37 +52:42 02:59:28 12:30:29.57
193. 6384 BADERA Krzysztof MASTERS BRZESZCZE (POL) 1960 183 M-50 (16) 02:59:38 +52:43 02:59:21 12:30:30.82
194. 5199 KUREK Łukasz KB Trzymaj Formę z Kalińska Running Team (POL) 1983 184 M-30 (76) 02:59:39 +52:44 02:59:35 12:30:31.82
195. 1639 STYCZYŃSKI Grzegorz KS Przyszłość Włochy (POL) 1981 185 M-30 (71) 02:59:42 +52:47 02:59:23 12:30:34.46
196. 3922 JAKUBOWSKI Marcin TKKF Wodnik Więcbork (POL) 1971 186 M-40 (44) 02:59:42 +52:47 02:59:32 12:30:34.94
197. 6210 BLIDZEWSKI Adam KS Królewscy Płock (POL) 1983 187 M-30 (75) 02:59:43 +52:48 02:59:29 12:30:35.74
198. 4437 PSUJA Piotr NANTES BOLESŁAWIEC (POL) 1981 188 M-30 (72) 02:59:44 +52:49 02:59:23 12:30:36.92
199. 3397 OWSIŃSKI Andrzej Accelerate (POL) 1970 189 M-40 (42) 02:59:46 +52:51 02:59:25 12:30:38.11
200. 6565 VYMAZAL Zbynek Endomondo (POL) P 1981 190 M-30 (70) 02:59:46 +52:51 02:59:20 12:30:38.80
201. 4384 CHYCZEWSKI Piotr ADVA Optical Networking (POL) 1986 191 M-20 (55) 02:59:46 +52:51 02:59:24 12:30:38.92
202. 2886 SZRAJNER Piotr CitiClub Sports- Społecznie Aktywni (POL) 1974 192 M-40 (47) 02:59:47 +52:52 02:59:43 12:30:39.45
203. 2605 SZUKAŁA Mateusz KB MANIAC POZNAŃ (POL) 1983 193 M-30 (74) 02:59:47 +52:52 02:59:28 12:30:39.72
204. 2953 WIĄCEK Marcin BYLEDOBIEC ANIN (POL) 1978 194 M-30 (73) 02:59:50 +52:55 02:59:25 12:30:42.33
205. 2629 GRZESZCZUK Grzegorz KB Galeria Warszawa (POL) 1966 195 M-40 (45) 02:59:53 +52:58 02:59:34 12:30:45.16
206. 7845 BAGROWSKI Tomasz Cynamon Team / flash.bikestats.pl (POL) P 1981 196 M-30 (77) 02:59:54 +52:59 02:59:36 12:30:46.96
207. 4501 ZALEWSKI Karol DRUŻYNA SZPIKU (POL) 1979 197 M-30 (80) 02:59:56 +53:01 02:59:54 12:30:48.57
208. 4337 JAROSIŃSKI Dawid Mojito Pub Myślibórz (POL) 1978 198 M-30 (79) 02:59:58 +53:03 02:59:50 12:30:50.50
209. 7190 OSTOJA Artur KB MANIAC POZNAŃ (POL) 1965 199 M-40 (46) 02:59:58 +53:03 02:59:39 12:30:50.75
210. 3320 GŁEMBSKI Daniel Warszawa (POL) 1976 200 M-30 (81) 02:59:58 +53:03 02:59:54 12:30:50.90
211. 7247 TROKA Paweł trokasport@wp.pl (POL) 1986 201 M-20 (58) 02:59:59 +53:04 02:59:55 12:30:51.54
212. 6045 CHEŁSTOWSKI Rafał Kocham Alusię (POL) 1985 202 M-20 (59) 02:59:59 +53:04 02:59:55 12:30:51.88
213. 7726 BIELECKI Jakub trinergy team (POL) 1983 203 M-30 (78) 03:00:03 +53:08 02:59:47 12:30:55.25
214. 6703 DAMPC Karol Reda (POL) P 1986 204 M-20 (57) 03:00:16 +53:21 02:59:38 12:31:08.71
215. 2608 STRYKOWSKI Daniel warszawa (POL) 1980 205 M-30 (83) 03:00:34 +53:39 03:00:31 12:31:26.58
216. 3952 SKRZYPCZYK Krzysztof GRUPA BIEGOWA (POL) 1975 206 M-30 (82) 03:00:39 +53:44 03:00:13 12:31:31.86
217. 4509 OSIŃSKI Ryszard Grupa Malbork (POL) 1965 207 M-40 (48) 03:00:55 +54:00 03:00:48 12:31:47.35
218. 3411 PIOTROWSKI Tomasz Konstancin Jeziorna (POL) 1971 208 M-40 (49) 03:00:56 +54:01 03:00:53 12:31:48.53
219. 2417 WOJNAROWSKI Jacek Visegrad Maraton Rytro (POL) 1977 209 M-30 (84) 03:00:56 +54:01 03:00:38 12:31:48.86
220. 5410 SZYMAŃSKI Dariusz KS.Łomżanie (POL) 1962 210 M-50 (17) 03:01:02 +54:07 03:00:54 12:31:54.18
221. 2489 ŚLIWA Krzysztof Warszawa (POL) 1985 211 M-20 (60) 03:01:16 +54:21 03:01:11 12:32:08.70
222. 6783 MIKUCIONIS Nerijus Kauno BMK (LTU) 1987 212 M-20 (61) 03:01:21 +54:26 03:01:16 12:32:13.15
223. 7936 STARZEC Adam Kraków (POL) 1974 213 M-40 (50) 03:01:24 +54:29 03:01:15 12:32:16.37
224. 7478 BANAK Jacek Kielce (POL) 1972 214 M-40 (51) 03:01:26 +54:31 03:01:16 12:32:18.42
225. 1493 STEFANIAK Mieczysław Rybnik (POL) B1 1962 215 M-50 (18) 03:01:29 +54:34 03:01:15 12:32:21.34
226. 2026 KRYSIAK Łukasz marcin Pabianice (POL) B1 1980 216 M-30 (88) 03:01:35 +54:40 03:01:34 12:32:27.00
227. 6555 SIEMEK Krzysztof ITMBW Kraków (POL) 1986 217 M-20 (63) 03:01:36 +54:41 03:01:24 12:32:28.89
228. 4419 KLEMAŃSKI Marcin The Runners Świecie (POL) 1982 218 M-30 (85) 03:01:37 +54:42 03:01:16 12:32:29.33
229. 3203 KALICIŃSKI Bogusław AZS AWF Kraków Masters (POL) 1961 219 M-50 (19) 03:01:37 +54:42 03:01:34 12:32:29.88
230. 1672 KORZENIOWSKI Tomasz Yulo Run Team Siedlce (POL) 1985 220 M-20 (62) 03:01:38 +54:43 03:01:19 12:32:30.18
231. 6724 ŁUKASIAK Marcin GKS Gedania 1922 (POL) 1983 221 M-30 (87) 03:01:40 +54:45 03:01:28 12:32:32.94
232. 5851 NIEMIRA Michał Niemir biega (POL) 1984 222 M-30 (86) 03:01:46 +54:51 03:01:19 12:32:38.98
233. 2880 ROWSZAR Ryszard Bystrzyca Kłodzka (POL) 1975 223 M-30 (89) 03:01:52 +54:57 03:01:43 12:32:44.85
234. 7080 ŁUKASZEWICZ Józef Rumia (POL) 1958 224 M-50 (20) 03:01:54 +54:59 03:01:52 12:32:46.23
235. 4647 WAKUŁA Tomasz Yulo Run Team Siedlce (POL) 1969 225 M-40 (52) 03:02:08 +55:13 03:01:53 12:33:00.66
236. 3856 SWIETON Tomasz Saint Brothers Team (POL) 1982 226 M-30 (90) 03:02:09 +55:14 03:01:54 12:33:01.40
237. 6882 MOSER Hadas Poznan (Izrael) 1985 11 K-20 (7) 03:02:11 +55:16 03:02:09 12:33:03.49
238. 2232 STAWARZ Krzysztof Żywiec (POL) 1980 227 M-30 (91) 03:02:13 +55:18 03:01:59 12:33:05.11
239. 3906 ZIĘCINA Maciej Murcki (POL) P 1977 228 M-30 (93) 03:02:20 +55:25 03:02:14 12:33:12.52
240. 6355 PARYS Damian HARPI TEAM (POL) 1991 229 M-20 (64) 03:02:23 +55:28 03:02:09 12:33:15.53
241. 5949 WACHOWIAK Piotr ZG Rudna (POL) 1974 230 M-40 (53) 03:02:26 +55:31 03:01:58 12:33:18.24
242. 7191 WASZKIEWICZ Tomasz TT Szczecin (POL) 1982 231 M-30 (92) 03:02:28 +55:33 03:02:09 12:33:20.56
243. 6079 RAJZER Krzysztof ENTRE.PL.Team (POL) 1973 232 M-40 (54) 03:02:30 +55:35 03:02:25 12:33:22.72
244. 2253 GIDEL Witold Brzeg Dolny (POL) 1962 233 M-50 (21) 03:02:33 +55:38 03:02:09 12:33:25.07
245. 7119 FERNANDES VIEIRA Flavio Warsaw (BRA) 1969 234 M-40 (55) 03:02:38 +55:43 03:02:33 12:33:30.57
246. 7296 RADZIEWICZ Tomasz Krynki (POL) 1987 235 M-20 (65) 03:02:38 +55:43 03:02:18 12:33:30.79
247. 5807 WAHL Daniel T.S. AKS Chorzów (POL) 1977 236 M-30 (95) 03:02:46 +55:51 03:02:26 12:33:38.13
248. 3287 ABRAMCZUK Jakub 100hrmax.pl (POL) 1978 237 M-30 (94) 03:02:48 +55:53 03:02:20 12:33:40.28
249. 5603 NIEDZIÓŁKA Tomasz Yulo Run Team Siedlce (POL) 1975 238 M-30 (96) 03:02:52 +55:57 03:02:37 12:33:44.59
250. 4811 MUZA Marcin ComplexSports Triathlon Team (POL) 1986 239 M-20 (66) 03:02:53 +55:58 03:02:34 12:33:45.29
251. 4274 DUBBERSTEIN Rainer Münster (GER) 1961 240 M-50 (22) 03:03:01 +56:06 03:02:52 12:33:53.93
252. 4849 OCHMAN Piotr KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki (POL) P 1983 241 M-30 (97) 03:03:03 +56:08 03:02:55 12:33:55.30
253. 6680 PESTA Adam UKS Azymut 45 Gdynia (POL) 1969 242 M-40 (56) 03:03:06 +56:11 03:02:55 12:33:58.87
254. 3766 MAŁECKI Maciej Warszawa (POL) 1986 243 M-20 (67) 03:03:08 +56:13 03:02:48 12:34:00.68
255. 1784 DRABIK Dawid Lublin (POL) 1979 244 M-30 (98) 03:03:26 +56:31 03:03:14 12:34:18.64
256. 3124 ROCZKOWSKI Artur SBD Energetyk Rybnik (POL) 1965 245 M-40 (57) 03:03:30 +56:35 03:03:17 12:34:22.55
257. 4338 PIOTROWSKI Mariusz MKB DREPTAK (POL) 1982 246 M-30 (100) 03:03:38 +56:43 03:03:31 12:34:30.03
258. 7230 KOMISARZ Tomasz Rzeszowskie Gazele i Gepardy (POL) 1983 247 M-30 (99) 03:03:40 +56:45 03:03:14 12:34:32.11
259. 107 GŁUSZKOWSKI Krzysztof 605199245 (POL) 1964 248 M-50 (24) 03:03:46 +56:51 03:03:35 12:34:38.54
260. 4534 SHCHENSNA-RADZIKOVSDKA Halyna kb sobutka (UKR) 1981 12 K-30 (4) 03:03:48 +56:53 03:03:35 12:34:40.59
261. 3089 BANIAK Bartłomiej KB. im. Piotra Sękowskiego w Płońsku (POL) 1990 249 M-20 (68) 03:03:49 +56:54 03:03:20 12:34:41.75
262. 2866 TOMASIAK Wacław GRUPA BIEGOWA NA ZDROWIE (POL) 1972 250 M-40 (60) 03:03:59 +57:04 03:03:43 12:34:51.34
263. 5453 CZYŻEWSKI Dariusz Elektronik Bydgoszcz (POL) 1970 251 M-40 (59) 03:04:02 +57:07 03:03:39 12:34:54.34
264. 6046 SZYNAL Paweł LKS OLYMP BŁONIE (POL) PZLA 1973 252 M-40 (61) 03:04:03 +57:08 03:03:53 12:34:55.40
265. 6329 KUBACZ Norbert warszawa (POL) 1972 253 M-40 (58) 03:04:04 +57:09 03:03:38 12:34:56.35
266. 5751 DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd biegamyrazem.pl (POL) 1958 254 M-50 (23) 03:04:06 +57:11 03:03:33 12:34:58.36
267. 2777 KOT Rafał WAT Warszawa (POL) P 1992 255 M-20 (69) 03:04:08 +57:13 03:03:32 12:35:00.13
268. 2046 HYŻY Piotr Tarnowiec (POL) 1980 256 M-30 (102) 03:04:11 +57:16 03:04:06 12:35:03.31
269. 10354 KUCHARCZYK Maciej (POL) 1976 257 M-30 (101) 03:04:14 +57:19 03:04:04 12:35:06.91
270. 6435 HERMAN Paweł STAR WORMS (POL) P 1993 258 M-20 (70) 03:04:22 +57:27 03:04:13 12:35:14.13
271. 2862 HACZYK Jarosław Bieg Opolski (POL) 1968 259 M-40 (63) 03:04:25 +57:30 03:04:11 12:35:17.18
272. 6331 ŁUC Andrzej MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN (POL) 1978 260 M-30 (103) 03:04:31 +57:36 03:04:27 12:35:23.61
273. 5039 PELCHEN Tomasz GRÓJEC (POL) 1974 261 M-40 (62) 03:04:38 +57:43 03:03:59 12:35:30.92
274. 1022 AKSIUCIK Arkadiusz Warszawa (POL) 1981 262 M-30 (104) 03:04:50 +57:55 03:04:29 12:35:42.15
275. 5938 PRZYBYSZ Dorota Grodziski Klub Biegacza (POL) 1966 13 K-40 (2) 03:04:53 +57:58 03:04:34 12:35:45.69
276. 7910 MORAWCZYŃSKI Konrad KB Maratończyk Dębica (POL) 1975 263 M-30 (105) 03:04:54 +57:59 03:04:32 12:35:46.90
277. 8095 BRYJA Wojtek (POL) 1973 264 M-40 (66) 03:04:59 +58:04 03:04:51 12:35:51.37
278. 3208 MICHAŁOWSKI Daniel Grodzisk Mazowiecki (POL) 1992 265 M-20 (71) 03:05:02 +58:07 03:04:40 12:35:54.23
279. 7422 LATOSZEK Waldemar Karczew (POL) 1981 266 M-30 (107) 03:05:02 +58:07 03:04:51 12:35:54.98
280. 3396 DYGDOŃ Przemysław Accelerate (POL) 1974 267 M-40 (65) 03:05:05 +58:10 03:04:42 12:35:57.87
281. 3003 SOWIŃSKI Piotr Łochowice (POL) 1971 268 M-40 (64) 03:05:09 +58:14 03:04:38 12:36:01.96
282. 3185 JACHIMCZYK Aleksandra Chrzanów (POL) 1983 14 K-30 (5) 03:05:14 +58:19 03:04:56 12:36:06.24
283. 1996 ZAWADZAK Zbigniew ENTRE.PL.Team (POL) 1962 269 M-50 (25) 03:05:22 +58:27 03:04:39 12:36:14.79
284. 3112 PARANIAK Jan Lwówek Śląski (POL) 1963 270 M-50 (26) 03:05:28 +58:33 03:05:09 12:36:20.51
285. 4313 KOŁODZIEJEK Piotr Warszawa (POL) 1970 271 M-40 (67) 03:05:33 +58:38 03:05:10 12:36:25.32
286. 1238 ZIÓŁKOWSKI Jacek Cross Warszawa (POL) B1 1966 272 M-40 (68) 03:05:34 +58:39 03:05:30 12:36:26.51
287. 2948 SELKE Radosław MORT! (POL) 1985 273 M-20 (72) 03:05:41 +58:46 03:05:33 12:36:33.13
288. 4129 PODSIADŁO Adam Kraków (POL) 1981 274 M-30 (108) 03:05:44 +58:49 03:05:23 12:36:36.60
289. 308 FILA Robert (POL) 1978 275 M-30 (106) 03:05:48 +58:53 03:04:44 12:36:40.18
290. 3196 BARGIEL Marek Topór Klimontów (POL) 1967 276 M-40 (70) 03:05:51 +58:56 03:05:33 12:36:43.47
291. 2841 SĘKOWSKI Adam Białystok (POL) 1973 277 M-40 (69) 03:05:57 +59:02 03:05:32 12:36:49.95
292. 4547 BIESAGA Mikołaj Warszawa (POL) 1987 278 M-20 (73) 03:06:05 +59:10 03:05:40 12:36:57.01
293. 1801 MALINOWSKA-SYPEK Agnieszka Warszawa (POL) 1972 15 K-40 (3) 03:06:14 +59:19 03:06:09 12:37:06.98
294. 5365 NOWAK Jacek GNIEZNO BIEGA (POL) 1982 279 M-30 (110) 03:06:15 +59:20 03:06:09 12:37:07.22
295. 2717 DZIEDZICKI Andrzej S (POL) 1973 280 M-40 (71) 03:06:20 +59:25 03:06:15 12:37:12.62
296. 7822 HURYŃ Ewa Draczyński Team (POL) 1973 16 K-40 (4) 03:06:24 +59:29 03:06:18 12:37:16.49
297. 5466 ZUGAJ Robert KRS TKKF (POL) PZLA 1978 281 M-30 (109) 03:06:28 +59:33 03:06:08 12:37:20.17
298. 4968 GINTER Wojciech Kraków (POL) 1985 282 M-20 (74) 03:06:29 +59:34 03:06:13 12:37:21.51
299. 2647 SEROCKI Piotr Mark77ers (POL) 1977 283 M-30 (111) 03:06:30 +59:35 03:06:16 12:37:22.48
300. 1936 JAŚNIEWICZ Mateusz Swarzędz (POL) 1987 284 M-20 (75) 03:06:34 +59:39 03:06:15 12:37:26.90
301. 5686 MACIĄG Karol JW 5700 Międzyrzecz (POL) 1991 285 M-20 (77) 03:06:43 +59:48 03:06:19 12:37:35.54
302. 5935 KWIATKOWSKI Mikołaj Warszawa (POL) P 1985 286 M-20 (76) 03:06:50 +59:55 03:06:15 12:37:42.92
303. 5643 ČERNIKOVAS Igoris Inžinerija (LTU) 1965 287 M-40 (74) 03:06:51 +59:56 03:06:49 12:37:43.43
304. 4406 FIDO Marek Lechici Zielonka (POL) 1966 288 M-40 (72) 03:06:55 +01:00:00 03:06:47 12:37:47.35
305. 4761 RUDNIK Krzysztof TEAM SPIRIT (POL) P 1980 289 M-30 (112) 03:07:04 +01:00:09 03:06:51 12:37:56.20
306. 1462 TELEŻYŃSKI Jan biegamyrazem.pl (POL) 1987 290 M-20 (78) 03:07:12 +01:00:17 03:06:24 12:38:04.21
307. 2043 KOPYCZOK Michał Tysława Team (POL) 1985 291 M-20 (79) 03:07:16 +01:00:21 03:06:48 12:38:08.86
308. 1498 RADZYMIN Andrzej-Jan www.parkwodny.hajnowka.pl (POL) B1 1953 292 M-60 (2) 03:07:16 +01:00:21 03:06:54 12:38:08.90
309. 7301 ŁATAŚ Karol Małogoszcz (POL) 1987 293 M-20 (82) 03:07:22 +01:00:27 03:07:17 12:38:14.68
310. 2804 BERKOWICZ Krzysztof WB (POL) 1982 294 M-30 (113) 03:07:28 +01:00:33 03:07:11 12:38:20.75
311. 6830 WIERZBICKI Grzegorz Leniwce.pl/ TRINERGY TEAM (POL) 1974 295 M-40 (75) 03:07:30 +01:00:35 03:07:09 12:38:22.63
312. 7374 SOCHA Dariusz KGHM POLSKA MIEDZ POLKOWICE SIEROSZOWICE (POL) P 1972 296 M-40 (73) 03:07:31 +01:00:36 03:06:48 12:38:23.51
313. 1013 KĄCKI Paweł KB ActiveSports Warszawa (POL) 1975 297 M-30 (115) 03:07:32 +01:00:37 03:07:21 12:38:24.23
314. 2668 SANECKI Piotr BBL Pasłęk (POL) 1987 298 M-20 (81) 03:07:34 +01:00:39 03:07:04 12:38:26.15
315. 2496 HAWRYLUK Ireneusz Stowarzyszenie Krasnystaw Biega (POL) 1969 299 M-40 (77) 03:07:43 +01:00:48 03:07:38 12:38:35.76
316. 1284 FIGIEL Krzysztof ALTOM GNIEZNO (POL) P 1994 300 M-20 (80) 03:07:45 +01:00:50 03:06:57 12:38:37.89
317. 416 RDZANEK Michał AZS Kraków (POL) 1980 301 M-30 (120) 03:07:48 +01:00:53 03:07:39 12:38:40.24
318. 5161 FELUCH Krzysztof Warszawa (POL) 1973 302 M-40 (76) 03:07:51 +01:00:56 03:07:10 12:38:43.52
319. 3593 SZORTYKA Marcin Rzeszów (POL) 1981 303 M-30 (117) 03:07:54 +01:00:59 03:07:29 12:38:46.74
320. 4842 BEDNORZ Marek Świerkle (POL) 1981 304 M-30 (118) 03:07:56 +01:01:01 03:07:29 12:38:48.25
321. 7397 PAWELEC Filip GiiFP race team (POL) 1981 305 M-30 (114) 03:07:59 +01:01:04 03:07:18 12:38:51.51
322. 5512 KUBARYCZ Łukasz Działoszyn (POL) 1981 306 M-30 (122) 03:07:59 +01:01:04 03:07:45 12:38:51.76
323. 2030 PRZYTOCKI Janusz cojabiegam.pl (POL) 1976 307 M-30 (119) 03:08:01 +01:01:06 03:07:34 12:38:53.79
324. 2363 WALTER Sławomir WB (POL) 1964 308 M-50 (27) 03:08:05 +01:01:10 03:07:48 12:38:57.49
325. 1072 NERS Maciej AKS Polonia Warszawa (POL) 1979 309 M-30 (125) 03:08:06 +01:01:11 03:08:00 12:38:58.80
326. 1016 DYBALSKI Mariusz Bełchatów (POL) 1983 310 M-30 (123) 03:08:07 +01:01:12 03:07:46 12:38:59.99
327. 4878 RECŁAW Arkadiusz Vege Runners (POL) 1978 311 M-30 (126) 03:08:12 +01:01:17 03:08:05 12:39:04.04
328. 1632 PŁACHCIŃSKI Patryk ENTRE.PL Team (POL) 1974 312 M-40 (79) 03:08:18 +01:01:23 03:08:03 12:39:10.84
329. 3831 MROCZEK Marcin Opole (POL) P 1977 313 M-30 (121) 03:08:20 +01:01:25 03:07:44 12:39:12.31
330. 5232 KOŁODZIEJSKI Mieczysław Warszawa (POL) 1968 314 M-40 (78) 03:08:22 +01:01:27 03:08:00 12:39:14.48
331. 6116 ROSKOSZ Bartosz Sport Planeta (POL) 1989 315 M-20 (83) 03:08:27 +01:01:32 03:08:12 12:39:19.04
332. 6561 CHODOROWICZ Kamil PAGED SKLEJKA / Finisz MORĄG (POL) 1989 316 M-20 (85) 03:08:41 +01:01:46 03:08:40 12:39:33.37
333. 4022 ZALEWSKI Igor Włocławek (POL) 1993 317 M-20 (84) 03:08:43 +01:01:48 03:08:38 12:39:35.22
334. 7023 CISZEWSKI Marek Szczecin (POL) 1978 318 M-30 (124) 03:08:44 +01:01:49 03:07:59 12:39:36.02
335. 5801 BOŻETKA Waldemar Białobrzegi (POL) P 1984 319 M-30 (130) 03:08:48 +01:01:53 03:08:28 12:39:40.23
336. 6437 WÓJCIK Wiesław WSZSW (POL) 1959 320 M-50 (28) 03:08:50 +01:01:55 03:08:42 12:39:42.65
337. 5227 ZIELIŃSKI Jacek Witkowo (POL) 1981 321 M-30 (127) 03:08:52 +01:01:57 03:08:18 12:39:44.79
338. 5086 LASOCKI Marcin Warszawa (POL) 1979 322 M-30 (116) 03:08:53 +01:01:58 03:07:27 12:39:45.64
339. 2908 AULEYTNER Janusz PKO BP SA (POL) 1975 323 M-30 (131) 03:08:56 +01:02:01 03:08:41 12:39:48.03
340. 1658 OWOCKI Roman Września (POL) 1980 324 M-30 (129) 03:08:59 +01:02:04 03:08:25 12:39:51.10
341. 1596 TOMASIAK Robert Visegrad Maraton Rytro (POL) 1970 325 M-40 (81) 03:08:59 +01:02:04 03:08:43 12:39:51.67
342. 6048 OLBORSKI Andrzej Jastrzębie-Zdrój (POL) 1966 326 M-40 (80) 03:09:00 +01:02:05 03:08:39 12:39:52.13
343. 2712 IDZI Piotr Warczące Szprychy (POL) 1983 327 M-30 (133) 03:09:01 +01:02:06 03:08:48 12:39:53.34
344. 7389 KLAKUS Mariusz SGSP (POL) P 1992 328 M-20 (86) 03:09:09 +01:02:14 03:08:41 12:40:01.13
345. 1800 CEBO Paweł Grupa Paleo/OSiR Zawiercie (POL) 1974 329 M-40 (82) 03:09:12 +01:02:17 03:08:55 12:40:04.06
346. 5402 REKIEL Jacek lubelskie Stowarzyszenie Biegowe (POL) 1982 330 M-30 (128) 03:09:15 +01:02:20 03:08:20 12:40:07.55
347. 3828 KARPIŃSKI Konrad Wrocław (POL) 1978 331 M-30 (136) 03:09:16 +01:02:21 03:09:07 12:40:08.82
348. 1274 OLENICZ Artur Visegrad Maraton Rytro (POL) 1968 332 M-40 (84) 03:09:20 +01:02:25 03:09:04 12:40:12.47
349. 5061 STASZELIS Jerzy Warszawa (POL) 1971 333 M-40 (85) 03:09:21 +01:02:26 03:09:04 12:40:13.78
350. 2212 GAWLAK Paweł Warszawa (POL) 1969 334 M-40 (88) 03:09:22 +01:02:27 03:09:16 12:40:14.98
351. 1299 OKULUS Piotr Legion Warszawa (POL) 1986 335 M-20 (87) 03:09:23 +01:02:28 03:08:43 12:40:15.97
352. 6087 PIETRZAK Daniel Pruszków (POL) 1987 336 M-20 (88) 03:09:30 +01:02:35 03:09:28 12:40:22.08
353. 2055 STAWARZ Andrzej Żywiec (POL) 1983 337 M-30 (137) 03:09:30 +01:02:35 03:09:08 12:40:22.60
354. 3955 ŻAK Robert m. marki77ers (POL) 1977 338 M-30 (135) 03:09:31 +01:02:36 03:08:55 12:40:23.87
355. 6202 GOIŃSKI Jakub Plewiska k. Poznania (POL) P 1983 339 M-30 (134) 03:09:32 +01:02:37 03:08:53 12:40:24.73
356. 2362 HEBEL Sławomir Rumia (POL) 1971 340 M-40 (87) 03:09:36 +01:02:41 03:09:12 12:40:28.79
357. 5808 WARDACH Mariusz Gdańsk (POL) 1979 341 M-30 (132) 03:09:37 +01:02:42 03:08:43 12:40:29.89
358. 6939 SZTEFKO Józef GB GOPR (POL) 1965 342 M-40 (90) 03:09:38 +01:02:43 03:09:26 12:40:30.85
359. 3 ZATOŃSKI Witold DUKLANOWSKI TEAM (POL) 1973 343 M-40 (89) 03:09:39 +01:02:44 03:09:24 12:40:31.83
360. 2731 ZAJĄC Jacek Kraśnik (POL) 1968 344 M-40 (86) 03:09:39 +01:02:44 03:09:11 12:40:31.95
361. 9048 KLIMCZUK Mariusz niestowarzyszony (POL) 1968 345 M-40 (91) 03:09:50 +01:02:55 03:09:26 12:40:42.78
362. 2791 PIOTROWSKI Marcin Parkrun żary (POL) P 1985 346 M-20 (89) 03:09:56 +01:03:01 03:09:40 12:40:48.32
363. 5606 KRZEPOTA Sebastian 01-654 (POL) 1975 347 M-30 (141) 03:09:57 +01:03:02 03:09:39 12:40:49.21
364. 4259 ZIELIŃSKI Mateusz Pruszcz Gdański (POL) P 1995 348 M-20 (90) 03:10:00 +01:03:05 03:09:45 12:40:52.54
365. 7542 GORLO Katarzyna RUNTHEWORLD.PL (POL) 1988 17 K-20 (8) 03:10:02 +01:03:07 03:09:38 12:40:54.01
366. 4531 HYLA Dariusz METAL-SYSTEM Częstochowa (POL) 1969 349 M-40 (94) 03:10:09 +01:03:14 03:09:50 12:41:01.03
367. 3180 TYLEK Rafał Kraków (POL) 1971 350 M-40 (83) 03:10:10 +01:03:15 03:09:01 12:41:02.31
368. 1176 KORBA Sławomir Warszawa (POL) 1972 351 M-40 (92) 03:10:11 +01:03:16 03:09:34 12:41:03.60
369. 4594 MICHALSKI Robert Nocne Piłowanie Agrykoli (POL) 1982 352 M-30 (139) 03:10:11 +01:03:16 03:09:29 12:41:03.68
370. 4984 SIEKIERSKI Paweł kb-rebus. pl (POL) 1983 353 M-30 (146) 03:10:14 +01:03:19 03:10:02 12:41:06.35
371. 3618 KOZIOŁEK Marcin Wolsztyński Klub Biegowy/PKO BP (POL) 1975 354 M-30 (147) 03:10:16 +01:03:21 03:10:02 12:41:08.98
372. 5667 MELONEK Paweł Grodziski Klub Biegacza (POL) 1966 355 M-40 (97) 03:10:19 +01:03:24 03:10:13 12:41:11.35
373. 4061 BAJUK Marcin Szczecin (POL) 1981 356 M-30 (142) 03:10:19 +01:03:24 03:09:44 12:41:11.98
374. 8017 GROSS Rafał (POL) 1975 357 M-30 (149) 03:10:22 +01:03:27 03:10:10 12:41:14.77
375. 2727 TYMICKI Zbigniew ENTRE.PL Team (POL) 1969 358 M-40 (95) 03:10:23 +01:03:28 03:09:50 12:41:15.14
376. 6557 ŻUKOTYŃSKI Tomir Akademia Biegania Grudziądz (POL) 1977 359 M-30 (148) 03:10:23 +01:03:28 03:10:02 12:41:15.57
377. 2633 PAJDOSZ Rafał KB Biała Biega (POL) 1977 360 M-30 (144) 03:10:30 +01:03:35 03:09:53 12:41:22.51
378. 6669 WODER Olaf truchtacz.pl (POL) 1982 361 M-30 (151) 03:10:31 +01:03:36 03:10:25 12:41:23.79
379. 6111 KARASEK Jakub Siedlce (POL) P 1990 362 M-20 (91) 03:10:33 +01:03:38 03:10:05 12:41:25.45
380. 2475 MATECKI Krzysztof Night Runners Płock (POL) P 1976 363 M-30 (153) 03:10:33 +01:03:38 03:10:28 12:41:25.82
381. 6614 ROKICKI Leszek Elbląg (POL) 1973 364 M-40 (96) 03:10:33 +01:03:38 03:09:59 12:41:25.96
382. 1983 BARBARSKI Dariusz nowe miasto lubawskie (POL) 1970 365 M-40 (93) 03:10:34 +01:03:39 03:09:48 12:41:26.77
383. 1083 LATOSZEK Rafał Warszawa (POL) 1973 366 M-40 (99) 03:10:36 +01:03:41 03:10:31 12:41:28.58
384. 1985 ZAKRZEWSKI Maciej Wilanow (POL) 1977 367 M-30 (143) 03:10:40 +01:03:45 03:09:49 12:41:32.61
385. 3031 KOŁDYS Łukasz Triclub (POL) 1979 368 M-30 (145) 03:10:45 +01:03:50 03:09:53 12:41:37.64
386. 4335 ŚLĄZAK Andrzej Fan Club Dżem (POL) 1960 369 M-50 (29) 03:10:46 +01:03:51 03:10:34 12:41:38.77
387. 1459 GRZEGRZÓŁKA Piotr T-Mobile Running Team (POL) 1978 370 M-30 (150) 03:10:47 +01:03:52 03:10:19 12:41:39.78
388. 3110 SADALSKI Łukasz JacekBiega Running Team (POL) 1974 371 M-40 (98) 03:10:48 +01:03:53 03:10:27 12:41:40.91
389. 5716 PIÓREK Kamil Nowa Dęba (POL) P 1989 372 M-20 (92) 03:10:50 +01:03:55 03:10:32 12:41:42.81
390. 7235 POPEK Damian SAINT-GOBAIN SQUAD (POL) 1972 373 M-40 (101) 03:10:51 +01:03:56 03:10:34 12:41:43.40
391. 2494 BUŁANOW Leszek Hipolitów (POL) 1971 374 M-40 (102) 03:10:55 +01:04:00 03:10:35 12:41:47.82
392. 2428 CENKAŁA Cezary Biegam bo lubię (POL) 1967 375 M-40 (100) 03:10:56 +01:04:01 03:10:33 12:41:48.19
393. 6183 ŁODEJ Paweł NORDKAPP Jasienica (POL) 1977 376 M-30 (152) 03:10:57 +01:04:02 03:10:25 12:41:49.89
394. 3488 KNYCHAS Dariusz KB ERGO (POL) 1973 377 M-40 (106) 03:10:57 +01:04:02 03:10:47 12:41:49.96
395. 2167 BIERNACKI Rafał Żuraw Godkowo (POL) 1987 378 M-20 (93) 03:10:58 +01:04:03 03:10:38 12:41:50.35
396. 7326 SPITALETTA Serafino asd podisti alto sannio (ITA) 1976 379 M-30 (159) 03:10:59 +01:04:04 03:10:56 12:41:51.08
397. 2770 PRZEDPEŁSKI Przemysław Warszawa (POL) 1974 380 M-40 (105) 03:10:59 +01:04:04 03:10:38 12:41:51.11
398. 7556 CIARKA Paweł KB. im. Piotra Sękowskiego w Płońsku (POL) 1973 381 M-40 (103) 03:11:03 +01:04:08 03:10:35 12:41:55.43
399. 3989 LIPOWSKI Karol Zoeller Rumia (POL) 1979 382 M-30 (155) 03:11:04 +01:04:09 03:10:45 12:41:56.50
400. 7713 ZIELIŃSKI Marcin Warszawa (POL) P 1976 383 M-30 (140) 03:11:05 +01:04:10 03:09:33 12:41:57.98
401. 5276 CELIŃSKI Robert Byledobiec Anin (POL) 1979 384 M-30 (161) 03:11:07 +01:04:12 03:11:02 12:41:59.24
402. 3999 MARSZAŁEK Władysław LOZKA.NET (POL) 1960 385 M-50 (30) 03:11:09 +01:04:14 03:10:59 12:42:01.29
403. 1687 MATYSIAK Marcin Gapmont Running Team (POL) 1977 386 M-30 (154) 03:11:11 +01:04:16 03:10:33 12:42:03.05
404. 3150 PEISERT Aleksandra BIEGOLOGIA.PL (POL) P 1986 18 K-20 (10) 03:11:13 +01:04:18 03:10:51 12:42:05.92
405. 3151 PEISERT Tomasz BIEGOLOGIA.PL (POL) 1984 387 M-30 (157) 03:11:13 +01:04:18 03:10:50 12:42:05.97
406. 6277 CABAJ Grzegorz Dębica (POL) 1978 388 M-30 (158) 03:11:14 +01:04:19 03:10:52 12:42:06.72
407. 6017 ZAPOROWSKI Marcin Drużyna Szpiku (POL) 1982 389 M-30 (138) 03:11:16 +01:04:21 03:09:09 12:42:08.30
408. 7434 SWINARSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1983 390 M-30 (156) 03:11:17 +01:04:22 03:10:47 12:42:09.38
409. 1054 OKOMSKI Łukasz Warszawa (POL) 1984 391 M-30 (160) 03:11:17 +01:04:22 03:10:58 12:42:09.80
410. 6840 CZUK Przemysław Magdalenka (POL) 1974 392 M-40 (107) 03:11:23 +01:04:28 03:10:52 12:42:15.18
411. 1957 MIĘKUS Hubert Accelerate (POL) 1975 393 M-30 (162) 03:11:23 +01:04:28 03:11:06 12:42:15.35
412. 3917 ROMAN Adam PKO Bank Polski (POL) 1985 394 M-20 (95) 03:11:24 +01:04:29 03:11:02 12:42:16.15
413. 6389 MICHALAK -MATTAR Małgorzata Szakale Bałut Łódź (POL) 1985 19 K-20 (9) 03:11:27 +01:04:32 03:10:42 12:42:19.24
414. 2730 BARTOSZ Marek Kraków (POL) 1979 395 M-30 (163) 03:11:28 +01:04:33 03:11:15 12:42:20.08
415. 7030 FRYDRYKIEWICZ Oskar MKL Szczecin (POL) P 1994 396 M-20 (94) 03:11:29 +01:04:34 03:11:00 12:42:21.91
416. 4989 WOJTAS Marek supermaraton kalisz (POL) 1970 397 M-40 (104) 03:11:30 +01:04:35 03:10:36 12:42:22.66
417. 3713 WEGNER Marek TTKF Wodnik (POL) 1958 398 M-50 (32) 03:11:42 +01:04:47 03:11:29 12:42:34.31
418. 6603 WOŹNICKI Michał Otwock (POL) 1971 399 M-40 (108) 03:11:42 +01:04:47 03:11:02 12:42:34.65
419. 6451 MAZANEK Monika DRUŻYNA SZPIKU (POL) 1984 20 K-30 (6) 03:11:45 +01:04:50 03:11:31 12:42:37.41
420. 5221 KONONOWICZ Leszek Żmigród (POL) 1984 400 M-30 (166) 03:11:46 +01:04:51 03:11:32 12:42:38.32
421. 302 ŁOJEWSKI Krzysztof (POL) 1969 401 M-40 (111) 03:11:54 +01:04:59 03:11:44 12:42:46.71
422. 5036 ROGÓRZ Piotr www.ferraty.pl (POL) 1974 402 M-40 (109) 03:11:57 +01:05:02 03:11:21 12:42:49.55
423. 5822 LUTOWSKI Wojciech TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL) 1985 403 M-20 (96) 03:11:58 +01:05:03 03:11:07 12:42:50.32
424. 1970 KO Dariusz WARSZAWA (POL) 1981 404 M-30 (168) 03:12:00 +01:05:05 03:11:37 12:42:52.06
425. 7652 SKWARECKI Łukasz KB BiegamBoLubie Racibórz (POL) P 1977 405 M-30 (164) 03:12:06 +01:05:11 03:11:24 12:42:58.98
426. 4643 WESOŁOWSKI Mariusz Warszawa (POL) 1984 406 M-30 (167) 03:12:07 +01:05:12 03:11:32 12:42:59.49
427. 6182 DOMINOWSKI Artur Dominoklub (POL) 1975 407 M-30 (169) 03:12:10 +01:05:15 03:11:38 12:43:02.64
428. 3399 GRUDZIEŃ Kamil Lublin (POL) P 1979 408 M-30 (170) 03:12:12 +01:05:17 03:12:03 12:43:04.31
429. 6289 STASIAK Kamil Sopot (POL) 1994 409 M-20 (97) 03:12:12 +01:05:17 03:11:46 12:43:04.50
430. 9068 JURA Rafał KWP Kraków (POL) 1987 410 M-20 (98) 03:12:13 +01:05:18 03:12:01 12:43:05.36
431. 5764 PATOKA Jarosław biegamyrazem.pl (POL) 1963 411 M-50 (33) 03:12:14 +01:05:19 03:12:00 12:43:06.72
432. 5120 OLSZEWSKI Eligiusz Club BBL Opole (POL) P 1973 412 M-40 (110) 03:12:17 +01:05:22 03:11:41 12:43:09.74
433. 7919 MACHLOWSKI Ryszard KKB DYSTANS KRAKÓW (POL) 1963 413 M-50 (34) 03:12:28 +01:05:33 03:12:14 12:43:20.09
434. 4140 MALINA Piotr Kraków (POL) 1978 414 M-30 (173) 03:12:29 +01:05:34 03:12:18 12:43:21.56
435. 5819 OKRASA Maciej Warszawa-Warszawiaky Athletics Club (POL) 1975 415 M-30 (171) 03:12:30 +01:05:35 03:12:11 12:43:22.48
436. 4050 KUCHTA Marcin The Runners Świecie / Drużyna szpiku (POL) 1980 416 M-30 (172) 03:12:34 +01:05:39 03:12:13 12:43:26.30
437. 1020 JAROSZEWICZ Kamil Warszawa (POL) 1981 417 M-30 (165) 03:12:34 +01:05:39 03:11:24 12:43:26.97
438. 4142 MACHAŁA Sebastian Night Runners Płock (POL) P 1992 418 M-20 (100) 03:12:44 +01:05:49 03:12:08 12:43:36.69
439. 2452 GAWEŁ Bogdan FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY (POL) 1956 419 M-50 (35) 03:12:47 +01:05:52 03:12:46 12:43:39.97
440. 6030 KOMAR Krzysztof LKB Rudnik (POL) 1964 420 M-50 (31) 03:12:54 +01:05:59 03:11:25 12:43:46.51
441. 5898 BARBARA Jacek Nosy (POL) 1979 421 M-30 (175) 03:12:56 +01:06:01 03:12:43 12:43:48.16
442. 2807 RUDNIK Mariusz Warszawa (POL) 1975 422 M-30 (177) 03:13:01 +01:06:06 03:12:55 12:43:53.49
443. 2783 BRYL Marcin Warszawa (POL) 1979 423 M-30 (174) 03:13:10 +01:06:15 03:12:21 12:44:02.53
444. 2682 SANECKI Patryk Biegam Bo Lubię Pasłęk (POL) 1990 424 M-20 (101) 03:13:12 +01:06:17 03:12:17 12:44:04.72
445. 3993 ANTONIAK Mieszko Opole (POL) P 1990 425 M-20 (104) 03:13:17 +01:06:22 03:12:58 12:44:09.27
446. 6231 SZYSZKA Sebastian Truchtacz.pl (POL) 1971 426 M-40 (114) 03:13:19 +01:06:24 03:12:49 12:44:11.38
447. 7095 PROC Leszek Spartanie Dzieciom (POL) 1968 427 M-40 (112) 03:13:22 +01:06:27 03:12:42 12:44:14.32
448. 1507 SARAPUK Krzysztof Gdynia (POL) 1970 428 M-40 (115) 03:13:23 +01:06:28 03:13:19 12:44:15.64
449. 7584 MROŻEK Damian Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane (POL) 1976 429 M-30 (180) 03:13:23 +01:06:28 03:13:01 12:44:15.86
450. 2959 CISZEK Łukasz The Runners Świecie (POL) 1980 430 M-30 (178) 03:13:24 +01:06:29 03:12:55 12:44:16.04
451. 4433 SIKORA Michał MARVEL HEROES (POL) 1977 431 M-30 (179) 03:13:25 +01:06:30 03:12:58 12:44:17.28
452. 7800 SUTKOWSKI Andrzej Wrocław (POL) 1970 432 M-40 (113) 03:13:27 +01:06:32 03:12:42 12:44:19.53
453. 6158 KOPER Zbigniew Barcząca (POL) 1963 433 M-50 (36) 03:13:33 +01:06:38 03:13:28 12:44:25.33
454. 2597 JAMROZIK Zbigniew Koło (POL) 1977 434 M-30 (185) 03:13:34 +01:06:39 03:13:23 12:44:26.18
455. 1053 ŻAMOJTUK Dawid Pędziwiatr - Podlaskie Centrum Biegowe (POL) 1985 435 M-20 (103) 03:13:34 +01:06:39 03:12:43 12:44:26.73
456. 6805 STYKOWSKI Sławomir Raiffeisen Polbank (POL) 1978 436 M-30 (188) 03:13:37 +01:06:42 03:13:33 12:44:29.58
457. 2897 MOGILSKI Marcin Easy Run Racibórz (POL) 1975 437 M-30 (181) 03:13:39 +01:06:44 03:13:01 12:44:31.37
458. 8038 FRUMENTO Giovanni (ITA) 1973 438 M-40 (116) 03:13:40 +01:06:45 03:13:22 12:44:32.54
459. 1977 BAGIŃSKI Filip Wrocław (POL) 1989 439 M-20 (108) 03:13:45 +01:06:50 03:13:33 12:44:37.28
460. 3147 RUPIETA Maksym Poznań (POL) 1978 440 M-30 (186) 03:13:51 +01:06:56 03:13:29 12:44:43.68
461. 6052 WASILEWSKI Piotr K.B. Spartakus Bełchatów (POL) 1981 441 M-30 (189) 03:13:52 +01:06:57 03:13:35 12:44:44.65
462. 7603 BRZOZA Piotr KIELCE (POL) P 1985 442 M-20 (110) 03:13:55 +01:07:00 03:13:44 12:44:47.70
463. 7914 RATAJCZAK Łukasz Night Runners (POL) 1981 443 M-30 (184) 03:13:56 +01:07:01 03:13:12 12:44:48.64
464. 7291 BEDNARSKI Przemyslaw Warszawa (POL) P 1985 444 M-20 (99) 03:13:58 +01:07:03 03:12:04 12:44:50.51
465. 7811 PAWŁOWSKI Michał Pekao Ekipa (POL) P 1979 445 M-30 (182) 03:13:59 +01:07:04 03:13:04 12:44:51.88
466. 1832 MAZUREK Michał Run EuroSoft (POL) 1977 446 M-30 (176) 03:14:00 +01:07:05 03:12:49 12:44:52.01
467. 4193 ZBOIŃSKI Filip TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL) 1985 447 M-20 (105) 03:14:01 +01:07:06 03:13:12 12:44:53.09
468. 6172 WIETECHA Marcin Rush Denied (POL) 1987 448 M-20 (102) 03:14:04 +01:07:09 03:12:36 12:44:56.64
469. 4556 GWIZDAŁA Cezary Kuźnia Triathlonu (POL) 1970 449 M-40 (119) 03:14:05 +01:07:10 03:13:32 12:44:57.84
470. 6841 URMANOWSKI Daniel Warszawa (POL) 1988 450 M-20 (106) 03:14:08 +01:07:13 03:13:16 12:45:00.30
471. 6910 ZYCH Robert nie zrzeszony (POL) P 1978 451 M-30 (183) 03:14:09 +01:07:14 03:13:08 12:45:01.36
472. 2408 POTAŚ Dariusz AZS AWF Masters Kraków (POL) 1965 452 M-40 (122) 03:14:10 +01:07:15 03:13:48 12:45:02.96
473. 4725 TOWAREK Ireneusz Gliwice (POL) 1973 453 M-40 (117) 03:14:11 +01:07:16 03:13:28 12:45:03.37
474. 6915 ZAWADZKI Maciej Biegamy z Ochotą (POL) 1978 454 M-30 (187) 03:14:11 +01:07:16 03:13:30 12:45:03.62
475. 4724 FRĄK Tomasz Sieraków (POL) 1982 455 M-30 (193) 03:14:15 +01:07:20 03:13:53 12:45:07.29
476. 6043 CIECIERA Paweł AGR Welodrom (POL) 1972 456 M-40 (118) 03:14:18 +01:07:23 03:13:31 12:45:10.26
477. 1994 ROGACZ Piotr BeHaPeks - Na Straży Bezpieczeństwa (POL) 1981 457 M-30 (197) 03:14:19 +01:07:24 03:14:06 12:45:11.46
478. 3942 NOWOSIELSKI Marek Komunalni Sanok (POL) 1955 458 M-50 (40) 03:14:22 +01:07:27 03:14:22 12:45:14.41
479. 1188 MATCZUK Grzegorz Piaseczno (POL) 1971 459 M-40 (121) 03:14:22 +01:07:27 03:13:45 12:45:14.69
480. 4009 LESZCZYŃSKI Stanisław Zielona Góra (POL) 1987 460 M-20 (109) 03:14:22 +01:07:27 03:13:33 12:45:14.73
481. 7773 JAWORSKI Jacek KIELCE (POL) 1960 461 M-50 (37) 03:14:24 +01:07:29 03:14:11 12:45:16.21
482. 2067 MOMRO Łukasz AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE (POL) 1983 462 M-30 (206) 03:14:27 +01:07:32 03:14:22 12:45:19.71
483. 1436 CZAJKOWSKI Maciej Dworek Różany - Hotel & Restaurant (POL) 1979 463 M-30 (190) 03:14:28 +01:07:33 03:13:41 12:45:20.57
484. 5741 MILEWSKI Zbigniew TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL) 1970 464 M-40 (120) 03:14:30 +01:07:35 03:13:38 12:45:22.28
485. 1215 MROCZKOWSKI Piotr Ninja Team Trójmiasto (SUI) 1986 465 M-20 (107) 03:14:31 +01:07:36 03:13:19 12:45:23.93
486. 4052 PERKOWSKI Piotr Kampinos (POL) 1979 466 M-30 (196) 03:14:33 +01:07:38 03:14:01 12:45:25.75
487. 1084 WOŹNICA Jakub Zakopane (POL) P 1981 467 M-30 (208) 03:14:34 +01:07:39 03:14:32 12:45:26.38
488. 2794 RASZPLA Robert SERWIS SPEED (POL) 1971 468 M-40 (126) 03:14:34 +01:07:39 03:14:25 12:45:26.41
489. 3277 ŻARECKI Łukasz Parker Hannifin Runners (POL) 1986 469 M-20 (114) 03:14:37 +01:07:42 03:14:00 12:45:29.30
490. 2172 SZECHLECKI Krzysztof Sosnowiec (POL) 1975 470 M-30 (198) 03:14:38 +01:07:43 03:14:08 12:45:30.56
491. 2856 ANGIELCZYK Daniel DRUŻYNA SZPIKU (POL) 1984 471 M-30 (201) 03:14:40 +01:07:45 03:14:15 12:45:32.29
492. 3740 KWIATKOWSKI Damian Rakowiec (POL) 1992 472 M-20 (112) 03:14:43 +01:07:48 03:13:49 12:45:35.62
493. 1836 KIESLICH Mariusz Brylant Kórnik (POL) 1962 473 M-50 (39) 03:14:44 +01:07:49 03:14:17 12:45:36.06
494. 4494 BŁAŻEJCZYK Jacek POLISQUAD (POL) 1976 474 M-30 (192) 03:14:44 +01:07:49 03:13:51 12:45:36.70
495. 4363 GARBACKI Michał Poznań (POL) 1980 475 M-30 (194) 03:14:45 +01:07:50 03:13:54 12:45:37.15
496. 4672 MALISZEWSKI Michał City Parking Group (POL) 1976 476 M-30 (207) 03:14:45 +01:07:50 03:14:31 12:45:37.72
497. 6578 BOGACKI Andrzej KB MCKiS JAWORZNO (POL) 1963 477 M-50 (38) 03:14:46 +01:07:51 03:14:14 12:45:38.08
498. 2243 BARSZCZEWSKI Tadeusz Klub Biegacza Mrągowo (POL) 1974 478 M-40 (124) 03:14:49 +01:07:54 03:14:05 12:45:41.39
499. 1921 KLINIEWSKI Maciej Brzoza Biega (POL) P 1995 479 M-20 (111) 03:14:50 +01:07:55 03:13:48 12:45:42.80
500. 3152 CZYŻ Adam Władysławowo (POL) 1976 480 M-30 (202) 03:14:51 +01:07:56 03:14:15 12:45:43.49
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2014
Generowanie strony
3.6380789279938 sekund