ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00) - meta
Strona
<
1
2
Miej.
open
Nr Start
Nazwisko i Imię™
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
K
M
Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata
Czas
netto
Czas
rzeczywisty
4057
3617
BAŁA Anna
Warszawa (POL)
P
428
K18 (101)
04:25:24
+02:14:50
04:21:35
13:27:43.19
4081
2891
MAZUREK Dorota
Drezdenko (POL)
P
432
K18 (102)
04:25:34
+02:15:00
04:22:06
13:27:53.66
4110
6552
BRZOSZCZYK Weronika
Warszawa (POL)
P
435
K18 (103)
04:26:14
+02:15:40
04:22:37
13:28:33.86
4117
5885
SOWISZ Adrianna
SOWISZ TEAM (POL)
O45
436
K18 (104)
04:26:32
+02:15:58
04:22:45
13:28:51.03
4122
4299
JANDURA-CESSNA Katherine
bialystok (POL)
P
438
K18 (105)
04:24:37
+02:14:03
04:22:51
13:26:56.46
4126
4469
STRZEMIŃSKA Marlena
Białystok (POL)
P
440
K18 (106)
04:24:48
+02:14:14
04:22:57
13:27:07.12
4162
6947
PAWLUK Daria
TrenerBiegania.pl (POL)
454
K18 (107)
04:30:32
+02:19:58
04:23:40
13:32:51.71
4167
6813
KOWALIK Anna
Warszawa (POL)
P
455
K18 (108)
04:27:40
+02:17:06
04:23:49
13:29:59.36
4207
2338
KALISZ Zuzia
Drużyna Jezusa (POL)
P
461
K18 (109)
04:27:51
+02:17:17
04:24:54
13:30:10.01
4223
2333
PIOTROWSKA Anna
Białystok (POL)
P
465
K18 (110)
04:32:03
+02:21:29
04:25:19
13:34:22.56
4249
7153
RAMOS Karolina
Tarnobrzeg (POL)
P
468
K18 (111)
04:32:32
+02:21:58
04:25:50
13:34:51.73
4255
2133
SZYMKIEWICZ Sylwia
Szydłowiec (POL)
P
470
K18 (112)
04:27:41
+02:17:07
04:26:02
13:30:00.68
4270
1229
KARCZMARSKA Joanna
Szczecin (POL)
P
474
K18 (113)
04:29:45
+02:19:11
04:26:18
13:32:04.32
4291
2528
NOWAK Katarzyna
Dzikie Grubasy Szatana (POL)
P
479
K18 (114)
04:34:58
+02:24:24
04:26:39
13:37:17.77
4305
3874
JUNCZYK Ewelina
Velocity Warsztat Treningu (POL)
P
485
K18 (115)
04:31:03
+02:20:29
04:27:02
13:33:22.65
4375
7048
MIECZKOWSKA Joanna
Gdynia (POL)
P
503
K18 (116)
04:32:15
+02:21:41
04:28:26
13:34:34.52
4474
5955
AMBROZIAK Antonina
¦więcice (POL)
P
523
K18 (117)
04:35:20
+02:24:46
04:31:34
13:37:39.16
4475
6642
WESTPHAL Magdalena
pofirme.pl (POL)
P
524
K18 (118)
04:35:48
+02:25:14
04:31:34
13:38:07.02
4477
2381
MAŃCZAK Ilona
Padł Na Ryj Team (POL)
525
K18 (119)
04:33:33
+02:22:59
04:31:46
13:35:52.66
4480
2275
PFEIFER Sandra
Katowice (POL)
P
526
K18 (120)
04:32:17
+02:21:43
04:31:54
13:34:36.38
4487
6056
KWIATKOWSKA Magda
Siedlce (POL)
529
K18 (121)
04:36:06
+02:25:32
04:32:06
13:38:25.08
4519
3418
MŁYNARCZYK Joanna
Kluczbork (POL)
P
538
K18 (122)
04:36:25
+02:25:51
04:33:33
13:38:44.39
4524
4229
RADZIMIRSKA Magdalena
Lubania (POL)
539
K18 (123)
04:36:43
+02:26:09
04:33:37
13:39:02.33
4539
1117
KUREK Ewa
Rzeszów (POL)
P
543
K18 (124)
04:37:48
+02:27:14
04:34:18
13:40:07.01
4551
6088
MUCHA Malwina
Swarzędz (POL)
P
548
K18 (125)
04:39:10
+02:28:36
04:34:45
13:41:29.82
4579
2296
MOLENDA Patrycja
Klinika Triathlonu Team (POL)
554
K18 (126)
04:38:43
+02:28:09
04:35:39
13:41:02.61
4583
1101
GODLEWSKA Diana
Lomza (POL)
555
K18 (127)
04:38:41
+02:28:07
04:35:42
13:41:00.05
4584
1812
CERAJEWSKA Hanna
Szamocin (POL)
P
556
K18 (128)
04:38:12
+02:27:38
04:35:46
13:40:31.21
4614
7341
WAWER Ewa
Warszawa (POL)
562
K18 (129)
04:40:03
+02:29:29
04:37:10
13:42:22.07
4688
2982
RYBA Katarzyna
Warszawa (POL)
P
577
K18 (130)
04:43:47
+02:33:13
04:39:30
13:46:06.82
4693
2132
WYCISZKIEWICZ Katarzyna
Glinojeck (POL)
P
578
K18 (131)
04:43:16
+02:32:42
04:39:37
13:45:35.54
4719
6325
JANISZ Katarzyna
Radom (POL)
P
584
K18 (132)
04:44:38
+02:34:04
04:40:41
13:46:57.21
4738
3619
WO¬NICKA Katarzyna
Jaktorów-Kolonia (POL)
591
K18 (133)
04:45:14
+02:34:40
04:41:15
13:47:33.07
4755
1733
LIPIŃSKA Sylwia
Szczecin (POL)
P
596
K18 (134)
04:45:16
+02:34:42
04:41:51
13:47:35.78
4864
584
JEZNACH Kasia
Płock (POL)
O38 pracownik
625
K18 (135)
04:49:45
+02:39:11
04:44:54
13:52:04.09
4869
5954
PIETRUSZEWSKA Agnieszka
Wrocław (POL)
628
K18 (136)
04:49:23
+02:38:49
04:45:02
13:51:42.44
4937
1432
KACZYNSKI Nicole
Speedy Family (GER)
P
641
K18 (137)
04:50:50
+02:40:16
04:46:58
13:53:09.99
4957
3968
GODLEWSKA Karolina
Warszawa (POL)
P
645
K18 (138)
04:51:50
+02:41:16
04:47:31
13:54:09.67
4985
2561
WRÓBEL Agnieszka
Sanok (POL)
650
K18 (139)
04:52:01
+02:41:27
04:48:35
13:54:20.30
4988
5298
WˇSIK Kornelia
TomTomTeam (POL)
651
K18 (140)
04:55:12
+02:44:38
04:48:45
13:57:31.15
4993
7176
KOZIŃSKA Agata
Run Pasja (POL)
P
652
K18 (141)
04:52:43
+02:42:09
04:48:59
13:55:02.23
5025
2457
SZYMAŃSKA Edyta
SS Drużyna Wilka (POL)
P
661
K18 (142)
04:53:55
+02:43:21
04:50:29
13:56:14.85
5028
2931
OSTROWSKA Anna
Legnica (POL)
P
663
K18 (143)
04:54:54
+02:44:20
04:50:37
13:57:13.10
5043
1473
BRZEZIŃSKA Dominika
Nowe Miasto nad Pilic± (POL)
P
670
K18 (144)
04:55:24
+02:44:50
04:51:16
13:57:43.60
5067
6782
SOBOTKA Iga
Legionowo (POL)
P
674
K18 (145)
04:56:08
+02:45:34
04:52:04
13:58:27.00
5101
6454
NAPIÓRKOWSKA Zuzanna
Warszawa (POL)
684
K18 (146)
04:56:11
+02:45:37
04:53:40
13:58:30.63
5117
3111
BEDNARSKA Anna
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
P
688
K18 (147)
04:57:20
+02:46:46
04:54:29
13:59:39.00
5190
3969
JUSZKIEWICZ Natalia
DA Dominik (POL)
P
702
K18 (148)
05:04:51
+02:54:17
04:57:58
14:07:10.66
5201
5405
WRÓBEL Ewelina
Raszyn (POL)
P
706
K18 (149)
05:02:05
+02:51:31
04:58:34
14:04:24.44
5226
2940
PALUCH Ewelina
DA Dominik (POL)
P
714
K18 (150)
05:06:40
+02:56:06
05:00:12
14:08:59.50
5230
6147
KAPA Patrycja
Night Runners (POL)
P
717
K18 (151)
05:04:56
+02:54:22
05:00:15
14:07:15.22
5231
3888
STOPIŃSKA Olga
Warszawa (POL)
P
718
K18 (152)
05:04:29
+02:53:55
05:00:21
14:06:48.43
5245
5132
OWCZAREK Beata
GO SPORT (POL)
P
722
K18 (153)
05:05:59
+02:55:25
05:01:33
14:08:18.51
5258
4252
¦MIESZEK Natalia
RYWAL (POL)
I P
725
K18 (154)
05:07:07
+02:56:33
05:02:30
14:09:26.90
5266
3445
MAJER Magda
Bydgoszcz (POL)
P
728
K18 (155)
05:06:49
+02:56:15
05:02:53
14:09:08.36
5342
2205
DRZEWICZ Ania
Sława (POL)
746
K18 (156)
05:13:45
+03:03:11
05:10:01
14:16:04.23
5345
7358
GÓRSKA Paulina
Crossfit Dopamine (POL)
747
K18 (157)
05:13:18
+03:02:44
05:10:29
14:15:37.27
5353
6827
BOGUCKA Beata
Dziki-Zaborów (POL)
P
750
K18 (158)
05:14:02
+03:03:28
05:11:37
14:16:21.11
5362
6754
OSUCH Anna
Warszawa (POL)
P
753
K18 (159)
05:31:12
+03:20:38
05:12:24
14:33:31.86
5377
1052
WAWIERNIA Kamila
Spójnia Białe Błota (POL)
759
K18 (160)
05:17:50
+03:07:16
05:13:24
14:20:09.73
5391
7233
LIS Aleksandra
Kraków (POL)
763
K18 (161)
05:19:29
+03:08:55
05:14:50
14:21:48.27
5392
7389
RATAJCZYK Magdalena
(POL)
764
K18 (162)
05:19:10
+03:08:36
05:14:54
14:21:29.80
5416
6734
PEŁSZYŃSKA Małgorzata
Warszawa (POL)
771
K18 (163)
05:18:40
+03:08:06
05:18:14
14:20:59.49
5448
3735
MARCZYŃSKA Anna
Zgierz (POL)
P
776
K18 (164)
05:25:31
+03:14:57
05:21:08
14:27:50.19
5465
4909
YANG Shuxiao
WAWSAW (CHN)
P
779
K18 (165)
05:28:38
+03:18:04
05:24:12
14:30:57.54
5470
3648
POKORSKA Magdalena
Otwock (POL)
P
780
K18 (166)
05:28:26
+03:17:52
05:25:10
14:30:45.84
5472
4082
KAMIŃSKA Patrycja
Wizna (POL)
781
K18 (167)
05:29:08
+03:18:34
05:25:54
14:31:27.62
5481
3517
KOBIERSKA Beata
Wiedeń (POL)
P
783
K18 (168)
05:29:03
+03:18:29
05:27:29
14:31:22.69
5483
4115
JAWORSKA Michalina
Opole (POL)
P
784
K18 (169)
05:36:15
+03:25:41
05:27:47
14:38:34.82
5496
3952
ZYBAŁA Asia
Ogniwo Ł±kociny (POL)
P
787
K18 (170)
05:34:46
+03:24:12
05:30:20
14:37:05.69
5504
6775
POLANOWSKA Jagoda
DA Domink (POL)
P
791
K18 (171)
05:39:05
+03:28:31
05:32:38
14:41:24.05