ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00) - meta
Strona
<
1
2
.
.
.
6
7
8
Miej.
open
Nr Start
Nazwisko i Imię™
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
K
M
Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata
Czas
netto
Czas
rzeczywisty
5321
6950
CHEŁMICKI Michał
Lipno (POL)
4578
M18 (701)
05:12:35
+03:02:01
05:08:19
14:14:54.49
5339
578
MACIASZEK Łukasz
Mogielnica (POL)
P O45 pracownik
4595
M18 (702)
05:13:27
+03:02:53
05:09:52
14:15:46.80
5347
5178
REMBECKI Bartłomiej
Warszawa (POL)
P
4599
M18 (703)
05:14:50
+03:04:16
05:10:42
14:17:09.39
5357
6854
SARUCH Paweł
KS 'Wolni' (POL)
P
4606
M18 (704)
05:14:49
+03:04:15
05:12:02
14:17:08.79
5364
5799
KOCHANOWSKI Marcin
Warszawa (POL)
P
4610
M18 (705)
05:15:24
+03:04:50
05:12:28
14:17:43.98
5370
4524
SIECZKA Szymon
Poniatów (POL)
4614
M18 (706)
05:17:15
+03:06:41
05:12:56
14:19:34.12
5386
2714
REMBELSKI Michał
Warszawa (POL)
P
4626
M18 (707)
05:18:34
+03:08:00
05:14:14
14:20:53.07
5400
2805
SURMICKI Wojciech
BIELSKO-BIAŁA (POL)
P
4633
M18 (708)
05:20:03
+03:09:29
05:15:51
14:22:22.47
5414
1867
GOŁEBIOWSKI Sławomir
OSP ¦REM (POL)
P
4645
M18 (709)
05:20:46
+03:10:12
05:18:00
14:23:05.22
5418
6199
KUJAWA Krzysztof
Idea Bank Team (POL)
4647
M18 (710)
05:23:02
+03:12:28
05:18:41
14:25:21.60
5427
6258
GIERA Łukasz
Złote Tyły (POL)
P
4655
M18 (711)
05:21:05
+03:10:31
05:19:35
14:23:24.31
5447
5081
BEREZIEWICZ Mateusz
SGH - KG¦ (POL)
P
4672
M18 (712)
05:25:17
+03:14:43
05:21:08
14:27:36.08
5455
4118
POLAKIS Giannis
LiveStrong-GR (GRE)
P
4678
M18 (713)
05:26:01
+03:15:27
05:22:08
14:28:20.55
5456
4117
PAKAS Ioannis
LEAVESTRONG-GR (GRE)
P
4679
M18 (714)
05:26:01
+03:15:27
05:22:08
14:28:20.87
5457
2484
KRAWCOW Łukasz
Rozbiegany sulejówek (POL)
P
4680
M18 (715)
05:28:39
+03:18:05
05:22:20
14:30:58.70
5459
6757
BEDNARCZYK Michał
Opoczno (POL)
P
4681
M18 (716)
05:25:39
+03:15:05
05:22:49
14:27:58.71
5473
4084
DˇBROWSKI Grzegorz
Łomża (POL)
4692
M18 (717)
05:29:08
+03:18:34
05:25:54
14:31:27.76
5480
3939
MIKOŁAJCZYK Adrian
Wiskitki (POL)
P
4698
M18 (718)
05:30:37
+03:20:03
05:26:56
14:32:56.22
5505
2086
CICHOCKI Krzysztof
Sochocin (POL)
P
4714
M18 (719)
05:36:49
+03:26:15
05:32:44
14:39:08.53
5509
4116
HAŁYSZYN Maciej
Karczów (POL)
P
4718
M18 (720)
05:44:06
+03:33:32
05:35:38
14:46:25.04
5520
5768
UNIEJEWSKI Paweł
Wataha Wilków (POL)
4724
M18 (721)
05:49:12
+03:38:38
05:44:32
14:51:31.03