ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
M80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
1
2
3
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
66
67
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
11
APANOWICZ Angelika
(POL)
gość VIP
K40
2.
12
KORNELUK Dariusz
(POL)
gość VIP
M50
3.
13
TROSIŃSKI Michał
(POL)
gość VIP
M18
4.
14
ONYSZCZUK Jarosław
(POL)
gość VIP
M40
5.
16
DRABIKOWSKI Bartosz
(POL)
gość VIP
M40
6.
17
GRĘBOSZ Darek
(POL)
O44 O_VIP
M50
7.
18
DMOWSKI Rafał
(POL)
gość VIP
M30
8.
19
LEWANDOWSKI Jacek
(POL)
gość VIP
M40
9.
20
CYGANEK Arkadiusz
(POL)
gość VIP
M40
10.
21
SĘPKA Daria
(POL)
O44 O_VIP
K40
11.
23
KRÓL Aneta
(POL)
gość VIP
K30
12.
24
KACHNIEWSKI Mirosław
(POL)
gość VIP
M40
13.
25
SZOSTEK Agnieszka
(POL)
gość VIP
K40
14.
52
BARANOWSKYY Dmytro
(UKR)
M30
15.
55
SAEKWO Alex
(KEN)
M18
16.
58
WORKU Raji assefa
(ETH)
M30
17.
61
FUFA Abdi
(ETH)
M18
18.
62
RUSYUK Yuriy
(UKR)
M18
19.
70
MYKHAYLOVA Darya
(UKR)
K18
20.
71
KOTOVSKA Olha
(UKR)
K30
21.
72
IVANOVA Nastassia
(BLR)
K30
22.
73
TSEGA Muluhabt
(ETH)
K18
23.
217
MOSTEK Mariusz
(POL)
gość ORLEN
M18
24.
240
KOWALCZUK Adam
(POL)
M30
25.
643
CEPIAK Kamil
(POL)
M18
26.
1837
SHPAK Anton
(BLR)
P
M18
27.
2514
KAPTEINA Robert
(POL)
I P
M40
28.
4057
DAUKNYS Linas
(LTU)
P
M40
29.
5170
KRUSZKO Grzegorz
(POL)
P
M50
30.
5941
RIEBA M?rti?š
(LTU)
P
M30
31.
7301
ROSINSKI Patryk
(POL)
M18
32.
7302
DMOCHOWSKI Paweł
(POL)
M30
33.
7303
DATA Marek
(POL)
M18
34.
7304
NOSOWSKI Janusz
(POL)
M40
35.
7305
GINTOWT Tomasz
(POL)
M30
36.
7308
CZARNECKI Andrzej
(POL)
M40
37.
7310
LENARD Grzegorz
(POL)
M18
38.
7314
JANUS Daniel
(POL)
M30
39.
7315
TIKHONOVA Anastasia
(POL)
K30
40.
7321
ROMAN Marcin
(POL)
M30
41.
7322
CZERWIŃSKI Piotr
(POL)
M50
42.
7323
KULIK Hubert
(POL)
M18
43.
7326
MARTYNÓW Rafał
(POL)
M30
44.
7331
GONCZARONEK Krzysztof
(POL)
M30
45.
7332
KACZOREK Robert
(POL)
M40
46.
7334
KRETOWICZ Dariusz
(POL)
M30
47.
7347
BRISS Klaudia
(POL)
K18
48.
7348
ROBAK Wojciech
(POL)
M40
49.
7349
SŁOMKA Andrzej
(POL)
M40
50.
7354
WINKLER Andrzej
(POL)
M40
51.
7355
DOLGOSH Vadym
(POL)
M18
52.
7359
JENDRYCH Remigiusz
(POL)
M18
53.
7361
GODLEWSKA Małgorzata
(POL)
K30
54.
7362
SADOWSKI Marcin
(POL)
M40
55.
7364
ZARZECKI Artur
(POL)
M18
56.
7368
CHOJNACKI Mikołaj
(POL)
M18
57.
7370
MOSUR Mariusz
(POL)
M40
58.
7371
LEMIESZEK Andrzej
(POL)
I
M30
59.
7376
ZYNKOWSKI Artur
(POL)
I
M18
60.
7377
ZIELIŃSKI Kamil
(POL)
M18
61.
7378
GÓRSKA Yvonne
(POL)
K40
62.
7379
OLCZAK-PIEŃKOWSKA Anna
(POL)
K30
63.
7380
JURCZYSZYN Krystian
(POL)
M18
64.
7383
BARYSHENSKYI Roman
(POL)
M40
65.
7384
WIERUSZEWSKA Agata
(POL)
K30
66.
7385
ŻOCHOWSKI Daniel
(POL)
M18
67.
7387
PAWLICKI Maciej
(POL)
M30
68.
7389
RATAJCZYK Magdalena
(POL)
K18
69.
7390
MONROE Celeste
(GBR)
K18
70.
7393
HOGA Kamila
(POL)
K18
71.
7394
DEVAYX Robert
(FRA)
M70
72.
7396
KEDZIERSKI Robert
(POL)
M40
73.
7398
KARCZEWSKI-SZELĄŻEK Sławomir
(POL)
M30
74.
7401
BALAKOWSKA Małgorzata
(POL)
K40
75.
7404
BARYSIONAK Alena
(BLR)
B1
K40
76.
7410
BALANOWSKI Stanisław
(POL)
M50
77.
7411
PASEK Rafał
(POL)
M40
78.
7412
MARCINKOWSKA Elżbieta
(POL)
K40
79.
7414
ZAWARTKA Konrad
(POL)
M18
80.
7422
GOLĘDZINOWSKI Tomek
(POL)
M50
81.
7423
PISZCZ Dariusz
(POL)
M40
82.
7424
ZAIR Szadi
(POL)
M18
83.
7434
SKIBIŃSKI Mikołaj
(POL)
M30
84.
7435
UJCZAK Magdalena
(POL)
K30
85.
7438
NIESPODZIŃSKI Robert
(POL)
M40
86.
7447
POTONIEC Grzegorz
(POL)
M30
87.
7461
STANKIEWICZ Piotr
(POL)
M18
88.
7462
KLISZCZAK Krzysztof
(POL)
M40
89.
7463
KRZYŻAMSKI Maciej
(POL)
M40
90.
7470
KAPCZYŃSKI Daniel
(POL)
M30
91.
7478
CHOLEWIŃSKI Marcin
(POL)
M30
92.
7480
MĄKA Marcin
(POL)
M40
93.
7481
BISKUPSKI Piotr
(POL)
M40
94.
7483
KOWALSKI Robert
(POL)
M50
95.
7489
BEM Artur
(POL)
M40
96.
7491
ZIOŁKOWSKI Dominik
(POL)
M30
97.
7497
SAWCZAK Kamil
(POL)
M18
98.
4208
POPŁAWSKI Maciej
BRODNICA BIEGA (POL)
M30
99.
5897
KĘPCZYŃSKA Marlena
BRODNICA BIEGA (POL)
K40
100.
4206
ADAMIAK Robert
Ciechanów (POL)
P
M40