ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
100
101
102
103
104
105
106
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
10101.
16556
ŚWIĘCICKI Bartłomiej
Wolica (POL)
M
10102.
14680
KORBUSZEWSKA Milena
Wolin (POL)
K
10103.
18290
PERZYNA Renata
wólka kosowska (POL)
K
10104.
13481
BANASZEK Szymon
Wólka Radzymińska (POL)
M
10105.
13949
SIUREK Jacek
Wólka Radzymińska (POL)
M
10106.
17493
FABISIAK Dorota
Wólka Załęska (POL)
K
10107.
13883
CHEŁSTOWSKI Jan
Wolna grupa szybko skrzyknięta (POL)
M
10108.
12636
KARŁOWICZ Anna
Wolna Wola Warszawa (POL)
K
10109.
12124
GRZESZCZAK Arek
Wolne Żarty (POL)
M
10110.
12090
TYSZKIEWICZ Arkadiusz
WolniBiegacze (POL)
M
10111.
11282
PAWŁOWSKI Dariusz
Wołomin (POL)
M
10112.
11626
BARANOWSKI Emil
Wołomin (POL)
M
10113.
12238
KRAJEWSKA Monika
Wołomin (POL)
K
10114.
12314
RYCHLICKI Roman
Wołomin (POL)
M
10115.
13000
KWIATEK Jarosław
Wołomin (POL)
M
10116.
13571
KUCIŃSKA Weronika
Wołomin (POL)
K
10117.
13640
PAŁKA Renata
Wołomin (POL)
K
10118.
13719
FYDRYSZEK Artur
Wołomin (POL)
M
10119.
13970
KOCIK Klaudia
Wołomin (POL)
K
10120.
14416
KULMA Krzysztof
Wołomin (POL)
M
10121.
14653
RADOMSKI Piotr
Wołomin (POL)
M
10122.
14927
KARTASIEWICZ Daniel
Wołomin (POL)
M
10123.
15073
JUSTA Malwina
Wołomin (POL)
K
10124.
15074
JUSTA Piotr
Wołomin (POL)
M
10125.
15299
MECH Tomasz
Wołomin (POL)
M
10126.
15527
ŁUKASIEWICZ Sylwester
Wołomin (POL)
M
10127.
15948
TROCHIM Paweł
Wołomin (POL)
M
10128.
16002
PIERZCHAŁA Paweł
Wołomin (POL)
M
10129.
16669
KOWALSKA Justyna
Wołomin (POL)
K
10130.
17734
KUJAWSKI Michał
Wołomin (POL)
M
10131.
17805
TRELA Michał
Wołomin (POL)
M
10132.
17832
TYMIŃSKI Sylwester
Wołomin (POL)
M
10133.
18598
KOZŁOWSKA Marta
Wołomin (POL)
K
10134.
18960
MATCZUK Konrad
Wołomin (POL)
M
10135.
19590
BIELECKI Arkadiusz
Wołomin (POL)
M
10136.
20602
SZYMAŃSKI Tomasz
Wołomin (POL)
M
10137.
10656
SEMEN Przemysław
Wołów (POL)
O45 pracownik
M
10138.
11476
GROSS Ewelina
Wołów (POL)
K
10139.
11798
MAŁECKA-SIELEWICZ Magdalena
WOŁÓW (POL)
K
10140.
12618
HRYNIEWICZ Tomek
Wołów (POL)
M
10141.
14752
SZUTKO Robert mikołaj
wołów (POL)
M
10142.
14988
OSZKIEL Michał
Wolske Wuje (POL)
M
10143.
13149
MALAJKA Martyna
Wolsztyn (POL)
K
10144.
12976
GÓRECKA Weronika
Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
K
10145.
13002
FIGLAREK Damian
Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
M
10146.
13526
KIERYCH Marta
Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
K
10147.
13792
PIWECKI Piotr
Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
M
10148.
13808
GÓRECKI Krzysztof
Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
M
10149.
14038
BĄCZYK Jolanta
Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
K
10150.
14046
JABŁOŃSKI Oskar
Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
M
10151.
14098
JANKOWIAK Karolina
Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
K
10152.
14767
ŻOK Michał
Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
M
10153.
15776
SERWA Wojciech
Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
M
10154.
16059
SARBAK Bartosz
Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
M
10155.
13097
MALAJKA Jozef
Wolsztyński Klub Biegowy (POL)
M
10156.
14448
MUDRY Henryk
Wolsztynski Klub Biegowy (POL)
M
10157.
11301
KOSAŁKA Sebastian
WOPR Żary (POL)
M
10158.
15560
MARKOWICZ Łukasz
Wosiek Team/ KU AZS UWr (POL)
M
10159.
16358
LEWOCHA Rafał
WOŻNIAK TEAM (POL)
M
10160.
20253
UTRACKI Dariusz
WP (POL)
M
10161.
12868
MACIEJAK Eryk
WPRunning (POL)
M
10162.
15654
GAJEWSKI Marcin
WPRunning (POL)
M
10163.
15656
GAJEWSKA Izabella
WPRunning (POL)
K
10164.
15727
MIEDZIEJEWSKI Andrzej
WPRunning (POL)
M
10165.
19401
BERLIŃSKI Dominik
WPRunning (POL)
M
10166.
13931
JAWOROWSKA Beata
wqarszawa (POL)
K
10167.
18001
POPIŃSKA Katarzyna
wraszwa (POL)
K
10168.
10419
SKINDEROWICZ Dominika
Wrocław (POL)
O28 pracownik
K
10169.
11489
TREMBECKI Jan
Wrocław (POL)
M
10170.
11502
KOTKOWSKI Tomasz
wrocław (POL)
M
10171.
11637
RYNIAK Alexandra
Wrocław (POL)
K
10172.
12047
WILGOSZ Lidia
Wrocław (POL)
K
10173.
12218
AL-HADAD Jonas
Wrocław (POL)
M
10174.
12220
GÓRNIAK Urszula
Wrocław (POL)
K
10175.
12289
BARADZIN Aliaksandr
Wrocław (BLR)
M
10176.
12503
FRANKOWSKA Elżbieta
Wrocław (POL)
K
10177.
12653
BANASIAK Katarzyna
Wrocław (POL)
K
10178.
13794
ŻARKIEWICZ Marta
Wrocław (POL)
K
10179.
13898
KLUZ Marcin
Wrocław (POL)
M
10180.
13945
DESZCZ Anita
Wrocław (POL)
K
10181.
14147
GÓRAL Martyna
Wrocław (POL)
K
10182.
14342
GUZIK Kasia
Wrocław (POL)
K
10183.
14344
SURMA Michał
Wrocław (POL)
M
10184.
14627
KASPRZYK Marta
Wrocław (POL)
K
10185.
14708
SZKUDLAREK Natalia
Wrocław (POL)
K
10186.
14869
LESIŃSKA Magdalena
Wrocław (POL)
K
10187.
15491
PODHAJSKA Agata
Wrocław (POL)
K
10188.
16187
PIASECKI Wojciech
Wrocław (POL)
M
10189.
16322
KASJANIUK Adam
Wrocław (POL)
M
10190.
16982
STASIAK Katarzyna
Wrocław (POL)
K
10191.
17478
WINT HTOO Khine
Wrocław (MYA)
K
10192.
17988
CZADERNA Krzysztof
Wrocław (POL)
M
10193.
18183
ZASIECZNY Bartosz
Wrocław (POL)
M
10194.
19869
GARNCARZ Elżbieta
Wrocław (POL)
K
10195.
20847
CHLEBOWSKA Joanna
Wrocław (POL)
K
10196.
18533
KOPRAS Marek
Wroniecki Klub Biegacza (POL)
M
10197.
18535
KABACIŃSKI Tomasz
Wroniecki Klub Biegacza (POL)
M
10198.
10159
KĘSY Mateusz
Wronki (POL)
M
10199.
19823
KALINOWSKI Michał
Wronki (POL)
M
10200.
10525
PAWŁOWSKA Joanna
Wrząca (POL)
O45 pracownik
K