ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
12
13
14
15
16
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
105
106
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1301.
10188
KALIŃSKI Przemysław
Biuro Ochrony Rządu (POL)
M
1302.
11376
PIECHOCKI Damian
Black Fire (POL)
M
1303.
12748
WÓJCIK Daniel
Black Running (POL)
M
1304.
12271
KUZIEL Marcin
Black Running Stronie Śląskie (POL)
M
1305.
13268
ŚLIWIŃSKI Kamil
Black Sox (POL)
M
1306.
12417
MARKOWICZ Marzena
BLIK (POL)
K
1307.
16180
KARPIŃSKA Nina
Bliżyn (POL)
K
1308.
12288
GIERUCKA Agnieszka
Błonie (POL)
K
1309.
13019
GAŁĄZKA Tomasz
Błonie (POL)
M
1310.
13222
ZYŚK Robert
Błonie (POL)
M
1311.
13267
ŚLUSARCZYK Włodzimierz
Błonie (POL)
M
1312.
14581
RADZIEJEWSKA Anna
błonie (POL)
K
1313.
17770
PALUCHOWSKI Marcin
Błonie (POL)
M
1314.
18071
STYCHLERZ Urszula
Błonie (POL)
K
1315.
19962
KOPEĆ Marcin
Blue Dogs (POL)
M
1316.
15242
GĘBARA Rafał
BLUE TEAM DECATHLON (POL)
M
1317.
15243
PYZIO Martyna
BLUE TEAM DECATHLON (POL)
K
1318.
11735
DROZDOWSKI Paweł
BŁYSK FEJMU (POL)
M
1319.
11209
WANDEL Maciej
BMW Bawaria Motors (POL)
M
1320.
11346
PÓLKOWSKA Agnieszka
BÓBR TŁUSZCZ (POL)
K
1321.
16286
ZIÓŁKOWSKA Magdalena
Bobrowiec (POL)
K
1322.
12385
SAS-BOJARSKA Anna
Body in motion (POL)
K
1323.
14743
PIECHOTA Maciej
Body Move (POL)
M
1324.
14744
PIECHOTA Anna
Body Move (POL)
K
1325.
20722
PIECHOTA Karol
Body Move (POL)
M
1326.
16251
RADOSZ Szymon
Bodzechów (POL)
M
1327.
18787
DUDEK Krzysztof
Bogatki (POL)
M
1328.
10601
CZERWIŃSKI Łukasz
Bojanów (POL)
O45 pracownik
M
1329.
11306
MADEJ Anna
Bojszowy Nowe (POL)
K
1330.
12778
ZEBZDA Piotr
Bolęcin (POL)
M
1331.
13688
JAWORSKA Aleksandra
Bolesław (POL)
K
1332.
16624
ZAREMBECKA Sylwia
BOLESŁAWIEC (POL)
K
1333.
16626
FUŁAWKA Darek
BOLESŁAWIEC (POL)
M
1334.
14670
BOMBA Tomasz
Bomba Team (POL)
M
1335.
17324
NOWOSIELSKI Grzegorz
Bomba team (POL)
M
1336.
16112
BUK Kamil
BorgWarner (POL)
M
1337.
12660
SKOŚKIEWICZ Krzysztof
Borowa Góra (POL)
M
1338.
11069
KĘPCZYŃSKA Ewa
Borowiczki-Pieńki (POL)
K
1339.
18618
ŚWIĄTEK Paulina
Borowie (POL)
K
1340.
16595
SYGUŁA Dominika
Borowina (POL)
K
1341.
15323
MOLENDA Maciej
Borussia Dortmund (POL)
M
1342.
18892
SELG Tobias
Bottmingen (SUI)
M
1343.
12541
GAUDYN Marcin
Bozony Higgsa (POL)
M
1344.
12293
BIENIAS Krzysztof
BPB GARBATKA (POL)
M
1345.
14473
ŚWIERŻYŃSKI Michał
BPO Poland Almost Runners (POL)
M
1346.
15949
CZAJKOWSKI Piotr
Bracia Czajkowscy (POL)
M
1347.
17866
SZCZECH Łukasz
BraciakiSquad (POL)
M
1348.
13307
JUSIŃSKI Krystian
Bractwo Biegowe BGK (POL)
M
1349.
17041
PECHO Karina
Bractwo Biegowe BGK (POL)
K
1350.
19435
OLSZEWSKA Dorota
Bractwo Biegowe BGK (POL)
K
1351.
19798
PIOŁUNOWICZ Maciej
Bractwo Biegowe BGK (POL)
M
1352.
10479
SARNOWSKA Katarzyna
BRAK (POL)
O34 pracownik
K
1353.
10586
GŁUSZKOWSKI Krzysztof
BRAK (POL)
O44 pracownik
M
1354.
13397
GŁUSZEK Dawid
BRAK (POL)
M
1355.
13658
ZIELIŃSKI Paweł
BRAK (POL)
M
1356.
14647
GĄSIOR Janusz
brak (POL)
M
1357.
17640
MARZEION Robert
brak (POL)
M
1358.
11020
WACŁAWEK Paula
Bramki (POL)
K
1359.
11197
KONIUK Agnieszka
Braniewo (POL)
K
1360.
11555
IMBIEROWICZ Robert
BRANNO (POL)
M
1361.
15404
KURYŚ Elzbieta
Brańsk (POL)
K
1362.
14586
BĘBENEK Czesław
Brańszczyk (POL)
M
1363.
20266
WYSZYŃSKI Paweł
Brańszczyk (POL)
M
1364.
13032
SZCZOTKOWSKI Marek
Brasz Team (POL)
M
1365.
15155
KORNACKA Bożena
Bravehearts Legionowo (POL)
K
1366.
20350
JASTRZĘBSKI Sławomir
Bravehearts Legionowo (POL)
M
1367.
20508
GRYC Piotr
Bravehearts Legionowo (POL)
M
1368.
20613
ILNICKA Magdalena
Bravehearts Legionowo (POL)
K
1369.
13230
MULARCZYK Jola
BraveRun (POL)
K
1370.
11716
DOMIN Andrzej
Brawo My (POL)
M
1371.
13184
ALBUS Laura
Bremen (GER)
K
1372.
13192
HELLER Radosław
Brenna (POL)
M
1373.
13251
TSURKAN Sergei
Brest (BLR)
M
1374.
11025
ZIELENIEWSKA Katarzyna
Brodnica (POL)
K
1375.
11702
KICZIŃSKA Izabela
Brodnica (POL)
K
1376.
12732
CZAPIEWSKI Maciej
Brodnica Biega (POL)
M
1377.
16582
KORDEK Krzysztof
Brodnicki Klub karate (POL)
M
1378.
13451
SIECZKOWSKI Artur
bromley (POL)
M
1379.
16905
JĘDRKOWIAK Roman
Bronki z Woronicza (POL)
M
1380.
12043
STACHURSKI Paweł
BROOKLYN (POL)
M
1381.
16296
JORDAN Kajetan
brothers in arms (POL)
M
1382.
19706
DEBIEC Andrzej
Bruce Team (POL)
M
1383.
10423
MOŻEJKO Krzysztof
Brudzeń Duży (POL)
O44 pracownik
M
1384.
10652
JANKOWSKI Adrian
Brudzeń Duży (POL)
O44 pracownik
M
1385.
13095
GHAZALI Aidid nawawi
BRUNO (MAS)
M
1386.
15660
ABU SAFIAN Nur syafiah
BRUNO (POL)
K
1387.
15773
SUZIELA Nik hana
Bruno (MAS)
K
1388.
16179
BIN MOHD AZMI Hudzaifa
BRUNO (MAS)
M
1389.
12237
ZIEMLEWSKI Andrzej
BRWILNO (POL)
O44 pracownik
M
1390.
11162
JANASZ Andrzej
Brwinów (POL)
M
1391.
11732
JASKOT Jacek
Brwinów (POL)
M
1392.
12922
SUCHANECKA Małgorzata
Brwinów (POL)
K
1393.
13486
WALCZUK Wojciech
Brwinów (POL)
M
1394.
14638
SUCHANECKA Aleksandra
Brwinów (POL)
K
1395.
17756
MUSZYŃSKA Anna
Brwinów (POL)
K
1396.
18125
KOCON-MAZURKIEWICZ Paulina
Brwinów (POL)
K
1397.
18663
BONIECKA Joanna
Brwinów (POL)
K
1398.
19898
KALECIŃSKI Piotr
Brwinów (POL)
M
1399.
20192
KIELAR Edyta
Brwinów (POL)
K
1400.
15367
RZEPKA Mirosław
Brygada Porajow (POL)
M