ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
25
26
27
28
29
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
105
106
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
2601.
20663
TOMERA Hubert
Idea Bank Team (POL)
M
2602.
20958
DENKIEWICZ Karolina
Idea Bank Team (POL)
K
2603.
17995
ZALIWSKI Grzegorz
IdeTam.pl (POL)
M
2604.
11058
DZIADURA Michał
IDZIEMY TEAM (POL)
M
2605.
11323
LEJZEROWICZ Marta
IDZIEMY TEAM (POL)
K
2606.
16427
NOWACKI Piotr
iEHR.eu (POL)
M
2607.
13139
MÜNZKER Patrick
IF Linnéa (SWE)
M
2608.
14128
KOPIŃSKI Jakub
III OK (POL)
M
2609.
14459
KIŚ Katarzyna
III OK (POL)
K
2610.
15187
PIETRASZKO Maciej
III OK (POL)
M
2611.
15461
LEWANDOWSKI Cezary
III OK (POL)
M
2612.
18075
RADOMSKA Aneta
III OK (POL)
K
2613.
14144
KWAPISIEWICZ Dariusz
Ilow (POL)
M
2614.
14614
KWAPISIEWICZ Bozena
IŁÓW (POL)
K
2615.
11864
BARSKI Dominik
Iłowo-Osada (POL)
M
2616.
14810
ŚWIDERSKI Łukasz
Iłowo-Osada (POL)
M
2617.
15668
FLOREK Arkadiusz
Iłowo-Osada (POL)
M
2618.
11135
STASIŁO Maciej
Iłża (POL)
M
2619.
19345
KRAJCZEWSKI Jan
Impuls Warszawa (POL)
M
2620.
20469
WIŚNIEWSKA Katarzyna
Indywidualistka (POL)
K
2621.
18291
PERZYNA Jarosław
indywidualnie (POL)
M
2622.
11526
CHORĄŻYK-MILCZAREK Anna
Infopraca sp. z o.o. (POL)
K
2623.
11629
SIKOROWICZ Mateusz
InfoPraca.pl (POL)
M
2624.
11763
CZYŻ Piotr
InfoPraca.pl (POL)
M
2625.
19970
WOJCIECHOWSKA Sylwia
innogy runners (POL)
K
2626.
19973
SOBIESZEK Seweryn
innogy runners (POL)
M
2627.
19974
JANIEC Marcin
innogy runners (POL)
M
2628.
19975
POKORA Michał
innogy runners (POL)
M
2629.
19976
KRAWCZYK Wojciech
innogy runners (POL)
M
2630.
19977
DYLEWSKA Anna
innogy runners (POL)
K
2631.
19978
SZAL Tomasz
innogy Runners (POL)
M
2632.
19981
BORKOWSKI Paweł
innogy running team (POL)
M
2633.
16003
RULEWSKI Patryk
Inowrocław (POL)
M
2634.
17490
OSTROWSKI Maciej
Inowrocław (POL)
M
2635.
17785
CHĘSY Anna
Inowrocław (POL)
K
2636.
14837
KORZENIOWSKI Wiktor
INSANITYlive (POL)
M
2637.
16269
KUBICKI Adam
INSIGNIS (POL)
M
2638.
16649
WITKOWSKI Grzegorz
INSIGNIS (POL)
M
2639.
20470
HERCOG Jarek
Instytut Energetyki (POL)
M
2640.
13471
JURKIEWICZ Beata
Interactive English School Toruń (POL)
K
2641.
12390
GOMULAK Grzegorz
Investa (POL)
M
2642.
12432
WOŹNIAK Krzysztof
Investa (POL)
M
2643.
14217
ROZBICKI Bartosz
INVMEDIA (POL)
M
2644.
18729
MADAJ Krzysztof
Inżynieria Biegania (POL)
M
2645.
12649
MAREK Roman
IPN (POL)
M
2646.
15102
WĘCŁAWEK Andrzej
IPN (POL)
M
2647.
15310
SZYMAŃSKI Robert
IPN (POL)
M
2648.
14926
DWEEKAT Mahmoud
irbid (JOR)
M
2649.
15001
DEPTA-ŻELAZEK Urszula
IRON TEAM (POL)
K
2650.
19946
ZANETTI Moritz
Italy Running (ITA)
M
2651.
14601
ZAKRZEWSKI Piotr
ITD (POL)
M
2652.
12425
NOWAK Grzegorz
ITPROFESS (POL)
M
2653.
11733
SAŁAMUN Krzysztof
ITSG (POL)
M
2654.
13056
GRZYBEK Kamil
ITSG (POL)
M
2655.
13821
CZAPLICKI Robert
ITWL (POL)
M
2656.
20693
BESZ Bogusław
IWNiSE (POL)
M
2657.
12201
BORCHACKA Katarzyna
Izabelin (POL)
K
2658.
12487
PRZYGODA Kasia
Izabelin (POL)
K
2659.
14569
WAJMAN Krzysztof
Izabelin (POL)
M
2660.
17806
BRIGGS Sean
Izabelin (GBR)
M
2661.
19829
CIECHAŃSKA Patrycja
Izabelin (POL)
K
2662.
20467
ZAWORA Krystyna
Izabelin (POL)
K
2663.
17201
MAŁAJNY Tomasz
Izabelin B (POL)
M
2664.
12021
BAJOREK Jacek
IZBI.PL (POL)
M
2665.
12018
MAREK Patrycja
Izbica (POL)
K
2666.
16671
HERBIK Marcin
IZOMAR-POLREF (POL)
M
2667.
12894
BALTYN Stefan
J.A.H.A.I.K. Suchedniów (POL)
M
2668.
16468
BALTYN-PRZYBYŁEK Maria
J.A.H.A.I.K. Suchedniów (POL)
K
2669.
11234
DREWNIK Piotr
Jablonna (POL)
M
2670.
11465
DREWNIK Olga
Jablonna (POL)
K
2671.
11541
ŚWIDERSKI Maciej
Jabłonna (POL)
M
2672.
12025
MAKOWSKI Marcin
Jabłonna (POL)
M
2673.
12912
CHOŁDZIŃSKI Konrad
Jabłonna (POL)
M
2674.
13841
TYBOROWSKI Marcin
Jabłonna (POL)
M
2675.
15462
KOZIARSKA Marta
Jabłonna (POL)
K
2676.
15858
KOSEWSKI Cezary
Jabłonna (POL)
M
2677.
15944
URBAŃSKI Paweł
Jabłonna (POL)
M
2678.
16847
MIGLIORISI Gianluca
Jabłonna (ITA)
M
2679.
18274
BEZSROCHNYI Igor
Jacec Witkowski Team (UKR)
M
2680.
12370
PŁAWIŃSKA Ania
JacekBiega Running Team (POL)
K
2681.
13677
ŻEBROWSKI Dariusz
JacekBiega Running Team (POL)
M
2682.
14760
DMOWSKI Stanisław
JacekBiega Running Team (POL)
M
2683.
16469
JEDRZEJEWSKI Konrad
JacekBiega Running Team (POL)
M
2684.
18593
BOGUCKA Martyna
JacekBiega Running Team (POL)
K
2685.
20751
MAJCHRZAK Piotr
JacekBiega Running Team (POL)
M
2686.
14792
DAWICZEWSKI Przemysław
Jack Team (POL)
M
2687.
15208
BURDACH Anna
Jack Team (POL)
K
2688.
16200
TRONOWSKA Beata
Jack Team (POL)
K
2689.
16203
TRONOWSKI Marek
Jack Team (POL)
M
2690.
16290
BURDACH Mirosława
Jack Team (POL)
K
2691.
16291
BURDACH Bożena
Jack Team (POL)
K
2692.
20380
DAWICZEWSKI Dariusz
Jack Team (POL)
M
2693.
18367
ŚWIERCZEK Dawid
Jadowniki (POL)
M
2694.
15194
SARNACKA Natalia
Jagram Sa (POL)
K
2695.
15197
MATYNIA Wiktoria
Jagram Sa (POL)
K
2696.
15199
ŻOŁĄDEK Aleksandra
Jagram Sa (POL)
K
2697.
15936
DE NISAU Oskar
Jagram SA (POL)
M
2698.
16167
KLOCZKOWSKI Michał
Jagram Sa (POL)
M
2699.
20295
GRZYMALA Jakub
Jagram Sa (POL)
M
2700.
13953
KRZYSZTOF RYBAK Krzysztof rybak
JAKO Team (POL)
M