ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
30
31
32
33
34
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
105
106
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
3101.
13516
CZAJKOWSKA Agnieszka
zadzieramkieceilece (POL)
K
3102.
13517
SKRZOS Anna
Warszawa (POL)
K
3103.
13518
POPIEL Ewa
zadzieramkieceilece (POL)
K
3104.
13519
PYSZNIEWSKA Bożena
Glinojeck (POL)
K
3105.
13520
GRZELAKOWSKA Małgorzata
Warszawa (POL)
K
3106.
13521
MROZIŃSKI Piotr
Warszawa (POL)
M
3107.
13522
PAWŁOWSKI Radosław
JFTC SU (POL)
M
3108.
13523
ROZBORSKI Adam
Paulinka (POL)
M
3109.
13524
MARZĘDA Anna
Warszawa (POL)
K
3110.
13525
ŚWIĘTOCHOWSKI Andrzej
Warszawa (POL)
M
3111.
13526
KIERYCH Marta
Wolsztyńska Akademia Biegowa (POL)
K
3112.
13527
SZKODA Robert
Biłgoraj Biega (POL)
M
3113.
13528
ROSINSKI Krzysztof
Warszawa (POL)
M
3114.
13529
MYŚLIBORSKA Olga
Warszawa (POL)
K
3115.
13530
WIŚNIEWSKI Szymon
Warszawa (POL)
M
3116.
13531
HUĆKO Piotr
Warszawa (POL)
M
3117.
13532
AKKALA Chandra bhanu
Warsaw (IND)
M
3118.
13533
STĘPIŃSKA Anna
Warszawa (POL)
K
3119.
13534
SOBCZAK Bogusław
Hard Runners Iwiczna Team (POL)
M
3120.
13535
SOBCZAK Anna
Hard Runners Iwiczna Team (POL)
K
3121.
13536
BORUTA Klaudia
Otwock (POL)
K
3122.
13537
KOPEĆ Piotr
Żabia Wola (POL)
M
3123.
13538
RYMER Aleksandra
Warszawa (POL)
K
3124.
13539
MALCZYK Andrzej
Warszawa (POL)
M
3125.
13540
PODSIADŁO Marcin
Cobra (POL)
M
3126.
13541
SOBSKI Tadeusz
Ząbkowice Śląskie (POL)
M
3127.
13542
GUGAŁA Maciej
BBL Strawczyn Woźniak Team (POL)
M
3128.
13543
ZGODA Mateusz
Naprzód Młociny (POL)
M
3129.
13544
JAŹWIŃSKI Łukasz
Klukowo (POL)
M
3130.
13545
DOVGOSHEYA Aleksander
Ławy (POL)
M
3131.
13546
BATOR Zbigniew
Warszawa (POL)
M
3132.
13547
STEGNER Anna
Konstancin Jeziorna (POL)
K
3133.
13548
CZAPLICKI Łukasz
Warszawa (POL)
M
3134.
13549
WILK Andrzej
Nowa Iwiczna (POL)
M
3135.
13550
WIECZOREK Mateusz
Warszawa (POL)
M
3136.
13551
MAZUREK Bartek
Warszawa (POL)
M
3137.
13552
BOGUSZ Klaudia
Warszawa (POL)
K
3138.
13553
NADOLSKI Michał
Hilti.Running.Team. (POL)
M
3139.
13554
ZABŁOCKI Jacek
ACTIVRUN Namysłów (POL)
M
3140.
13555
KOWALSKA Ania
Warszawa (POL)
K
3141.
13556
MAROS Przemysław
Hilti.Running.Team. (POL)
M
3142.
13557
KRÓLAK Paweł
Warszawa (POL)
M
3143.
13558
KUSIO Marcin
Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)
M
3144.
13559
BĄCZEK Piotr
Warszawa (POL)
M
3145.
13560
KAROLAK Iwona
Łosia Wólka (POL)
K
3146.
13561
BOŁTRYK Łukasz
My Little White Chestnut (POL)
M
3147.
13562
MICHALEWSKI Maciej
Marki (POL)
M
3148.
13563
BYCHOWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M
3149.
13564
GRUBA Jacek
Mińsk Mazowiecki (POL)
M
3150.
13565
DAWIDIUK Anna
Warszawa (POL)
K
3151.
13566
GRZEGORZEWSKA Magda
warszawa (POL)
K
3152.
13567
JANKOWSKA Bożena
Rossmann Team (POL)
K
3153.
13568
CZAJA Ewelina
Warszawa (POL)
K
3154.
13569
BIENIEK Łukasz
Puławy (POL)
M
3155.
13570
KUCIŃSKA-ZAWISTOWSKA Małgorzata
Ossów (POL)
K
3156.
13571
KUCIŃSKA Weronika
Wołomin (POL)
K
3157.
13572
SZPAKIEWICZ Zbigniew
KB Im. P. Sękowskiego w Płońsku (POL)
M
3158.
13573
GÓRSKA Maria
Warszawa (POL)
K
3159.
13574
LESZCZYK Michał
Warszawa (POL)
M
3160.
13575
ANYZEWSKI Tomasz
włocławek (POL)
M
3161.
13576
ZIELIŃSKI Kamil
Warszawa (POL)
M
3162.
13577
MATEJA Wojciech
Kalisz (POL)
M
3163.
13578
NIEVIAROUSKI Kiryl
HUSARIA RACE TEAM (BLR)
M
3164.
13579
BAJOREK Zosia
Tarnów (POL)
K
3165.
13580
SZCZEBIOT Piotr
AZS Warszawa (POL)
M
3166.
13581
GÓRCZYŃSKA Beata
Piaseczno Running (POL)
K
3167.
13582
DANISZEWSKA Aleksandra
Konstancin-Jeziorna (POL)
K
3168.
13583
KOZŁOWSKA Monika
CADOR (POL)
K
3169.
13584
GOGOLEWSKI Michał
Warszawa (POL)
M
3170.
13585
STĘPLEWSKA Małgorzata
100KROTKI (POL)
K
3171.
13586
WIZERT Józef
WARSZAWA (POL)
O44 pracownik
M
3172.
13587
ŚNIADAŁA Grzegorz
Warszawa (POL)
M
3173.
13588
TEPEREK Tomasz
Karczew (POL)
M
3174.
13589
SCHINDLER Rene
Ennigerloh (GER)
M
3175.
13590
PAZUR Mirosław
Warszawa (POL)
M
3176.
13591
KURDUBSKI Daniel
OCR TEAM WŁOCŁAWEK (POL)
M
3177.
13592
WALCZAK Marta
Krzyżanów (POL)
K
3178.
13593
IWAŃCZYK Grzegorz
Marki (POL)
M
3179.
13594
SKRZYŃSKA Karolina
włocławek (POL)
K
3180.
13595
DOBIECKI Kamil
Wartkowice (POL)
M
3181.
13596
GASCA Lorenzo
Warszawa (POL)
M
3182.
13597
KRAWIECKA Małgorzata
Stara Iwiczna (POL)
K
3183.
13598
SIEMIĄTKOWSKI Marcin
TriRun.pl (POL)
M
3184.
13599
KSIĄŻEK Paulina
Warszawa (POL)
K
3185.
13600
KAMIŃSKI Patryk
ZSP SŁAWA (POL)
M
3186.
13601
MALCHER Jakub
ZSP SŁAWA (POL)
M
3187.
13602
MIKULAK Łukasz
Siedlce (POL)
M
3188.
13603
LANDGREN Ewa
Oslo (SWE)
K
3189.
13604
ZACHARSKI Damian
6bpd Gliwice/ Kalinowski Team/ Zabiegani Częstochowa (POL)
M
3190.
13605
ROŻKO Ela
4ROŻKI (POL)
K
3191.
13606
WOJCIECHOWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M
3192.
13607
DEMKO Anna
GSK RUNNERS TEAM (POL)
K
3193.
13608
MICKIEWICZ Adam
GSK RUNNERS TEAM (POL)
M
3194.
13609
GRUSZCZYŃSKI Witold
Warszawa (POL)
M
3195.
13610
IRZYK Piotr
Sportowy Wyszogród (POL)
M
3196.
13611
MICHALCZYK Iwona
Wola Prażmowska (POL)
K
3197.
13612
ZIELIŃSKI Przemysław
Warszawa (POL)
M
3198.
13613
ROGALA Marek
Józefosław (POL)
M
3199.
13614
KNIEĆ Monika
GSK RUNNERS TEAM (POL)
K
3200.
13615
ŻUK Jacek
Biała Podlaska (POL)
M