ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
33
34
35
36
37
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
105
106
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
3401.
18715
CIESIELSKI Tomasz
kujawsko-pomorskie.pl (POL)
M
3402.
13320
KARPICKI Tomasz
KULE RUNNERS (POL)
M
3403.
17082
JUREWICZ Anna
Kule team (POL)
K
3404.
19422
KULIK Wojciech
Kultura biega (POL)
M
3405.
13956
WOSIK Wojciech
Kunów (POL)
M
3406.
15973
WRÓBLEWSKA Anna
Kupientyn (POL)
K
3407.
16252
HOLENDER Sebastian
Kuropatwa Team (POL)
M
3408.
10427
KOSACKI Łukasz
KURÓW (POL)
O44 pracownik
M
3409.
15717
PĘDZICH Bartłomiej
Kurpie Szafarczyska (POL)
M
3410.
13038
JEZNACH Mirosław
Kurzętnik (POL)
M
3411.
11047
KUŚ Paulina
Kusie Biegają (POL)
K
3412.
20145
KUŚ Jarosław
Kusie biegają (POL)
M
3413.
12577
PTASZYŃSKA Magda
Kutno (POL)
K
3414.
13886
ROZPIÓRSKA Weronika
Kutno (POL)
K
3415.
13887
PAWLAK Marcin
Kutno (POL)
M
3416.
13930
GAWRYSIAK Miłosz
Kutno (POL)
M
3417.
17407
KOWALSKI Piotr
Kutno (POL)
M
3418.
17613
KOPCZYŃSKI Michał
Kutno (POL)
M
3419.
18068
ROZPIÓRSKI Paweł
KUTNO (POL)
M
3420.
12118
OSIŃSKI Dariusz
Kuźnia Triathlonu (POL)
M
3421.
15687
BOGUCKI Marcin
Kuźnia Triathlonu (POL)
M
3422.
16455
WITKOWSKA Edyta
Kuźnia Triathlonu (POL)
K
3423.
16473
GOLER Ela
Kuźnia Triathlonu (POL)
K
3424.
16551
PRZYBOJEWSKA Edyta
Kuźnia Triathlonu (POL)
K
3425.
17361
ŁACH Marcin
Kuźnia Triathlonu (POL)
M
3426.
17726
STEFANIAK Małgorzata
Kuźnia Triathlonu (POL)
K
3427.
17811
BOREK Katarzyna
Kuźnia Triathlonu (POL)
K
3428.
17815
ZIELIŃSKI Rafał
Kuźnia Triathlonu (POL)
M
3429.
18403
ZAPALSKI Marek
Kuźnia Triathlonu (POL)
M
3430.
18589
JĘDRYSZKA Urszula
Kuźnia Triathlonu (POL)
K
3431.
18780
KAROLAK Marcin
Kuźnia Triathlonu (POL)
M
3432.
18784
KAROLAK Monika
Kuźnia Triathlonu (POL)
K
3433.
18921
PAWŁOWICZ Dorota
Kuźnia Triathlonu (POL)
K
3434.
18931
GUTKOWSKI Tomasz
Kuźnia Triathlonu (POL)
M
3435.
19854
MAJEWSKI Marek
Kuźnia Triathlonu (POL)
M
3436.
20197
ŚWIERCZEWSKA Monika
Kuźnia Triathlonu (POL)
K
3437.
12908
KUBIAK Tomasz
KW PSP Szczecin (POL)
M
3438.
18433
WOJEWÓDZKA Katarzyna
KW Team (POL)
K
3439.
18489
WIELECHOWSKI Karol
KW Team (POL)
M
3440.
14445
PAŁGAN Grzegorz
Kwadratura Koła (POL)
M
3441.
11027
KWIATKOWSKA Małgorzata
KwiatkowscyTeam (POL)
K
3442.
11753
JANKOWSKA Joanna
Kwidzyn (POL)
K
3443.
11758
JANKOWSKI Marcin
Kwidzyn (POL)
M
3444.
18202
BIAŁKOWSKA Anna
Kwidzyn (POL)
K
3445.
11780
LIPIŃSKI Piotr
Kwirynów (POL)
M
3446.
16693
PEPLIŃSKA Jolanta
Kyokushin Karate Brusy (POL)
K
3447.
16726
KOZAK Zofia
Kyokushin Karate Brusy (POL)
K
3448.
12460
CZARNECKI Michał
KzR (POL)
M
3449.
12461
ZALEGA Tomek
KzR (POL)
M
3450.
12462
ZAPAŁ Anna
KzR (POL)
K
3451.
12475
BANACH Karol
KzR (POL)
M
3452.
12568
LORENCKA Ania
KzR (POL)
K
3453.
12873
PASIEWICZ Piotr
KzR (POL)
M
3454.
12874
PASIEWICZ Ewa
KzR (POL)
K
3455.
12875
PASIEWICZ Jacek
KzR (POL)
M
3456.
16210
ZAPAŁ Tadeusz
KzR (POL)
M
3457.
17984
ŁABĘDA Natalia
Łabądź i Kurkuma (POL)
K
3458.
18039
ŚLUSARCZYK Ewa
Łabądź i Kurkuma (POL)
K
3459.
17344
SIEŃCZYK Anna
Labolo (POL)
K
3460.
14004
BIENIEK Ewa
LABOSPORT Team (POL)
K
3461.
17553
BIADUŃ Daniel
LABOSPORT Team (POL)
M
3462.
18498
ANTONOWICZ Marcin
LABOSPORT Team (POL)
M
3463.
13837
TOMASIK Małgorzata
Łąck (POL)
K
3464.
10519
WOJTAS Krzysztof
lacko (POL)
O44 pracownik
M
3465.
10557
TRZEPAK Tomasz
Łącko (POL)
O45 pracownik
M
3466.
12682
MĄCZYŃSKI Marcin
Łajski (POL)
M
3467.
12729
BUŁKA Robert
Łajski (POL)
M
3468.
18245
BRANECKI Dariusz
Łajski (POL)
M
3469.
18464
KOZAR Kuba
Lajski (POL)
M
3470.
14408
NIEWIADOMSKI Paweł
Laksy! (POL)
M
3471.
15099
ANTONIUK Marcin
Lamart Team (POL)
M
3472.
10618
PACYNA Paweł
Łambinowice (POL)
O44 pracownik
M
3473.
20930
WOJCIECHOWSKI Krzysztof
Łańcut (POL)
M
3474.
14048
MURAWSKA Monika
Łasiczki biologiczki (POL)
K
3475.
14166
BEREŚ Stanisław
łask (POL)
M
3476.
15829
GIERLOTKA Katarzyna
Laska Dynamitu (POL)
K
3477.
12161
WÓJCIK Jarosław
Łaskarzew (POL)
M
3478.
12163
WÓJCIK Eliza
Łaskarzew (POL)
K
3479.
13928
PRZYBYSZ Katarzyna
łaskarzew (POL)
K
3480.
15324
PRZYBYSZ Paweł
Łaskarzew (POL)
M
3481.
16070
PRZYBYSZ Magdalena
Łaskarzew (POL)
K
3482.
19927
KRAWCZYK Artur
Łaskarzew (POL)
M
3483.
18462
STACH Czeslaw
LASKOWA (POL)
M
3484.
19879
NAJDA Andrzej
Łaszczów (POL)
M
3485.
16034
SZAŁECKI Kamil
Latająca Eskadra (POL)
M
3486.
15051
TUREK Łukasz
Latające Holendry (POL)
M
3487.
14592
ŁATOSZYŃSKA Anna
Łatoszyńscy Team (POL)
K
3488.
14593
ŁATOSZYŃSKI Paweł
Łatoszyńscy Team (POL)
M
3489.
18660
ZAWADKA Krzysztof
Latowicz (POL)
M
3490.
15096
RICHTER Manuela
Laufwelt (GER)
K
3491.
19607
SZLASSA Marcin
Ławki (POL)
M
3492.
13545
DOVGOSHEYA Aleksander
Ławy (POL)
M
3493.
12550
WOLIŃSKI Jarosław
Łazienki Królewskie (POL)
M
3494.
14447
GAŁA-JACH Anna
Łazy (POL)
K
3495.
12344
OPOLSKI Marcin
Lean Communications TC (POL)
M
3496.
14364
ANDRYSKOWSKI Marek
Lębork (POL)
M
3497.
20124
BRESZKA Michał
Lębork (POL)
M
3498.
16299
GRATYS Paweł
Lecę bo chcę (POL)
M
3499.
17737
ZAKRZEWSKA-GRATYS Agnieszka
Lecę bo chcę (POL)
K
3500.
12279
BŁASZCZAK Ewa
Łęczna (POL)
K