ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
41
42
43
44
45
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
105
106
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
4201.
16072
MAJKA Justyna
Mszczonów (POL)
K
4202.
12981
JÓŹWIAK Joanna
MUCHA TEAM ! (POL)
K
4203.
18761
WYBRANIEC-SUPERA Agata
Mukainada Running Team (POL)
K
4204.
11198
PRZYBYŁKOWICZ Jan
MUKP WARSZAWIANKA (POL)
M
4205.
13497
STASIUKIEWICZ Joanna
Multima Ubezpieczenia (POL)
K
4206.
13346
BRATUKHIN Mikhail
MULTIVAN (BLR)
M
4207.
13347
BRATUKHIN Andrei
MULTIVAN (BLR)
M
4208.
16339
JANUSH Sasha
MULTIVAN (BLR)
M
4209.
18431
OGROCKA Agnieszka
Muscat Road Runners (POL)
K
4210.
19009
PRUCHNIEWICZ Malwina
Musuły / Żabia Wola (POL)
K
4211.
11223
RABCHENIUK Mykola
MVP Group (UKR)
M
4212.
11225
STAVINSKYI Vadym
MVP Group (POL)
M
4213.
12905
VOLYNETS Maksym
MVP Group (UKR)
M
4214.
13561
BOŁTRYK Łukasz
My Little White Chestnut (POL)
M
4215.
11624
ZADA Racheli
My Way (ISR)
K
4216.
20347
DEMIAŃCZUK Maciej
MyBike.pl (POL)
M
4217.
11625
ŁOBODZIŃSKA Justyna
Mysiadło (POL)
K
4218.
14263
SZYMAŃSKA Mariola
MYSIADŁO (POL)
K
4219.
14421
STELMACH Gabriela
Mysiadło (POL)
K
4220.
15901
MINISZEWSKI Artur
Mysiadło (POL)
M
4221.
16212
WYCHOWAŃSKI Jakub
Mysiadło (POL)
M
4222.
10554
KOŚNIK Paweł
Mysłowice (POL)
O45 pracownik
M
4223.
11184
KAPICKI Jan
Mysłowice (POL)
M
4224.
18069
GROMADZKA Aneta
Myszyniec (POL)
K
4225.
18436
GRABOWSKI Paweł
MyśleniceRun (POL)
M
4226.
18288
MALUCHNIK Michał
MZ Running Team (POL)
M
4227.
18378
WRÓBLEWSKI Jakub
MZ Running Team (POL)
M
4228.
20960
WALCZAK Karolina
N/A (POL)
K
4229.
16577
CHWIEDUK Tomasz
NA FALI Stowarzyszenie (POL)
M
4230.
14858
DROZDEK Czesława
NA PLAŻY CAFE TEAM (POL)
K
4231.
14772
NADWODNY Marcin
Nad-Wo-Dni (POL)
M
4232.
14775
GRABOWSKA-NADWODNA Anna maria
Nad-Wo-Dni (POL)
K
4233.
11440
HIPP Robert
Nadarzyn (POL)
M
4234.
15535
JAKUBOWSKA Katarzyna
Nadarzyn (POL)
K
4235.
15611
GALA Mariusz
Nadarzyn (POL)
M
4236.
16536
MAGIELSKI Jarosław
NADARZYN (POL)
M
4237.
17997
PIOTROWSKI Michał
Nadarzyn (POL)
M
4238.
20755
JANISZEWSKI Janusz
Nadarzyn (POL)
M
4239.
14335
NADRATOWSKA Klaudia
NADKLIM (POL)
K
4240.
14338
KLIMKOWSKI Mateusz
NADKLIM (POL)
M
4241.
11189
KOTOULAS Andreas
Nafplio (GRE)
M
4242.
19594
SZOSTAWICKI Michał
Nagór Team (POL)
M
4243.
19356
KWAMBOKA Teresaflavious
Nairobi (KEN)
K
4244.
19357
MWANGI Joel maina
Nairobi (KEN)
M
4245.
17065
JANDUŁA Cezary
Nairobia Team (POL)
M
4246.
17066
KŁUS Michał
Nairobia Team (POL)
M
4247.
17677
CYBULSKI Kamil
NAJMOWICZ TRIATHLON / ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP (POL)
M
4248.
20123
WIDOMSKA-MACIEJEWSKA Joanna
Największa Armia Świata/Feel the Freedom (POL)
K
4249.
11203
PIECHOTA Maciej
Namysłów (POL)
M
4250.
14597
MEKITÓW Jan
Namysłów (POL)
M
4251.
16166
MAKIEŁA Justyna
Namysłów (POL)
K
4252.
15608
LI Menghan
Nantes (CHN)
K
4253.
12990
ALFUT Grzegorz
Naprzód Jabłonowo (POL)
M
4254.
12383
JASTRZĘBSKA-MAJAK Marta
Naprzód Młociny (POL)
K
4255.
13494
SZCZUROWSKI Piotr
Naprzód Młociny (POL)
M
4256.
13543
ZGODA Mateusz
Naprzód Młociny (POL)
M
4257.
13632
PEC Monika
Naprzód Młociny (POL)
K
4258.
14531
ŚLIWA Aneta
Naprzód Młociny (POL)
K
4259.
15799
SZEWCZYK Tomasz
Naprzód Młociny (POL)
M
4260.
15813
KAMIŃSKA Anna
Naprzód Młociny (POL)
K
4261.
16333
ZAJĄC Adam
Naprzód Młociny (POL)
M
4262.
13274
WOJTKIEWICZ Mariola
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL)
K
4263.
13275
RUDOWSKI Grzegorz
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL)
M
4264.
13276
KWIECIEŃ Norbert
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL)
M
4265.
13277
KRAWCZYŃSKA Wioletta
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL)
K
4266.
13278
PISARZEWSKI Łukasz
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL)
M
4267.
13279
WĄSOWSKI Marcin
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL)
M
4268.
13280
KIELICHOWSKI Waldemar
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL)
M
4269.
13281
JÓŹWIAK Grzegorz
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL)
M
4270.
13282
WOJCIECHOWSKI Piotr
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL)
M
4271.
20895
BOGULA Ewa
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL)
K
4272.
15284
SOKOŁOWSKI Maciej
Naruszewo (POL)
M
4273.
12162
CZARNECKI Jakub
Nasielsk (POL)
M
4274.
16912
BAGIŃSKI Przemysław
Nasielsk (POL)
M
4275.
16914
BAGIŃSKA Monika
Nasielsk (POL)
K
4276.
18564
CHMIELEWSKI Jakub
Nasielsk (POL)
M
4277.
18905
KANIGOWSKI Kamil
Nasielsk (POL)
M
4278.
11793
MALUCHNIK Marek
Nasielsk Baszta Team (POL)
M
4279.
15688
JANKOWSKI Radek
Nasielsk Baszta Team (POL)
M
4280.
18826
SOBCZYŃSKA Krystyna
Nasielsk Baszta Team (POL)
K
4281.
18827
OGÓREK Agnieszka
Nasielsk Baszta Team (POL)
K
4282.
19425
ŁABĘDA Stanisław
Nasielsk Baszta Team (POL)
M
4283.
20386
AMPULSKI Mariusz
Nasielsk Baszta Team (POL)
M
4284.
20387
RUCIŃSKI Jarosław
Nasielsk Baszta Team (POL)
M
4285.
20874
KRUPIŃSKI Andrzej
Nasielski KB (POL)
M
4286.
15632
JANKOWSKA Agnieszka
Nasieslk Baszta Team (POL)
K
4287.
20107
ŚPIEWAKOWSKI Marcin
naszemiasto.pl (POL)
M
4288.
20108
TRYBULSKI Łukasz
Naszemiasto.pl (POL)
M
4289.
20109
JĘKSA Weronika
naszemiasto.pl (POL)
K
4290.
20115
NEJFELD Hanna
naszemiasto.pl (POL)
K
4291.
13375
ZAWIERUCHA Leszek
nationale nederlanden (POL)
M
4292.
16852
GODEK Marek
Nationale-Nederlanden (POL)
M
4293.
20571
KAMIŃSKA Marta
Natur Avena (POL)
O45
K
4294.
20572
NAZARCHUK Juliia
Natur Avena (UKR)
K
4295.
20573
KAMIŃSKA Monika
Natur Avena (POL)
K
4296.
15940
KLUSS Ewelina
NaturAvena (POL)
K
4297.
16011
STOCZEWSKI Michał
NaturAvena (POL)
M
4298.
11403
TORBUS Paweł
Naura Team (POL)
M
4299.
14993
RADCHENKO Anastasiia
NBToprunners (UKR)
K
4300.
19035
JAROCKI Michał
NC+ (POL)
M