ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
61
62
63
64
65
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
105
106
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
6201.
15049
KŁOSEK Dagmara
Starachowice (POL)
K
6202.
18065
SEWERYŃSKA Magdalena
STARACHOWICE (POL)
K
6203.
18532
ZIEWIEC Paweł
Starachowice (POL)
M
6204.
18896
POKRZYWKA Agnieszka
Starachowice (POL)
K
6205.
11242
KORNASZEWSKA Magdalena
Stare Babice (POL)
K
6206.
11743
KORNASZEWSKI Artur
stare babice (POL)
M
6207.
18677
KUCZYŃSKI Marcin
Stare Babice (POL)
M
6208.
18684
MUCHA Paulina
Stare Babice (POL)
K
6209.
19819
ZAWADKA Agnieszka
Stare Babice (POL)
K
6210.
12794
PIWKO Beata
STARE BABICE BIEGAJĄ (POL)
K
6211.
13446
JAŁOSZYŃSKI Marek
STARE BABICE BIEGAJĄ (POL)
M
6212.
13844
PIASECKI Paweł
STARE BABICE BIEGAJĄ (POL)
M
6213.
14955
GŁADYSZ Ewelina
STARE BABICE BIEGAJĄ (POL)
K
6214.
17466
MARCZAK Krzysztof
STARE BABICE BIEGAJĄ (POL)
M
6215.
18949
GORALSKI Roman
STARE BABICE BIEGAJĄ (POL)
M
6216.
18989
SAKOWICZ Marcin
STARE BABICE BIEGAJĄ (POL)
M
6217.
19406
KARAŚ Agnieszka
STARE BABICE BIEGAJĄ (POL)
K
6218.
19439
SALUDA Anna
STARE BABICE BIEGAJĄ (POL)
K
6219.
19615
KWAŚNIK Jacek
Stare Babice Biegają (POL)
M
6220.
13008
ZIEMLEWSKI Tomasz
Stare Boryszewo (POL)
M
6221.
11705
GRACZYK Dagmara
Stare Gralewo (POL)
K
6222.
19709
MAMCZURA Dorota
Stare Grochale (POL)
K
6223.
14737
KALINA Paulina
Stare Załubice (POL)
K
6224.
14417
BUDZOWSKI Roman
Stargard (POL)
M
6225.
17818
KWIATKOWSKA Martyna
Stargard (POL)
K
6226.
18996
NOWAK Robert
Stargard (POL)
M
6227.
11340
HERTEL-OCHOTA Marlena
Stargard Ja Się Nie Ścigam (POL)
K
6228.
12769
NADWODNA-PIERSA Dorota
STARGLAS TEAM (POL)
K
6229.
20436
WASILIEW Christo
Start Pułaski Warka (POL)
M
6230.
16856
BEDNAREK Piotr
start wrocław (POL)
M
6231.
16903
ŻELAZKO Michał
stary człowiek a dycha (POL)
M
6232.
14981
STEFAŃCZYK Aleksandra
Stary Kiełbów (POL)
K
6233.
10900
SULEWSKI Andrzej
Stary Kraszew (POL)
O45 pracownik
M
6234.
12633
SZABŁOWSKA Paulina
Stary Lubotyń (POL)
K
6235.
20391
STASZCZUK Mariusz
Staszczuk Sport Team (POL)
M
6236.
17364
OKOŃ Adrian
Staszów (POL)
M
6237.
18046
STEFAŃSKI Jacek
Stefanki (POL)
M
6238.
18053
STEFAŃSKA Anna
Stefanki (POL)
K
6239.
14429
GRABOWSKA Karolina
STELLA TEAM (POL)
K
6240.
16171
GÓRSKI Grzegorz
STELLA TEAM (POL)
M
6241.
12140
ZAWALICH Robert
STEP Running Team (POL)
M
6242.
12259
KALBARCZYK Wojciech
Stężyca (POL)
M
6243.
11481
ROSIŃSKA Barbara
STO-nogi Milanówek (POL)
K
6244.
11483
ROSIŃSKI Eugeniusz
STO-nogi Milanówek (POL)
M
6245.
13901
POWIERŻA Krzysztof
Stoczek (POL)
M
6246.
17876
JAKUBISIAK Aneta
Stoczek (POL)
K
6247.
18238
NOWAK Ewelina
Stoczek (POL)
K
6248.
16215
SISIK Tomasz
stok lacki (POL)
M
6249.
17213
TOMASIK Marcin
Stop Cafe (POL)
M
6250.
17301
KOWALSKI Krzysztof
STOPA SŁUPSK (POL)
M
6251.
14129
KOPIŃSKA Edyta
Stopnica (POL)
K
6252.
17058
DĄBROWSKI Maciej
Stowarzyszenie CROSS (POL)
M
6253.
11470
BUKOWSKI Janusz
Stowarzyszenie Dać siebie innym (POL)
M
6254.
17060
FOLGART Karolina
Stowarzyszenie Dać siebie innym (POL)
K
6255.
18848
KOMOREK Tomasz
Stowarzyszenie Dać siebie innym (POL)
M
6256.
20526
WOJDALSKI Krzysztof
Stowarzyszenie Dać siebie innym (POL)
M
6257.
20549
CUR Lidia
Stowarzyszenie Dać siebie innym (POL)
K
6258.
17350
SMOLIRA Michał
Stowarzyszenie Krasnystaw Biega (POL)
M
6259.
17053
DOBIES Maria
STOWARZYSZENIE OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH CROSS (POL)
K
6260.
20621
ŚCIBIOREK Bartosz
Stowarzyszenie Pomocna Dłoń (POL)
M
6261.
19695
PUTKIEWICZ Radosław
Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Chynów (POL)
M
6262.
14921
CYRYNGER Jarosław
Stowarzyszenie Transplantacji Serca (POL)
M
6263.
12126
SŁOWIKOWSKA Anna
Straduny (POL)
K
6264.
12401
REMBA Izabela
Stratega Poland (POL)
K
6265.
18610
BRODOWSKA Justyna
Strażnicy Galaktyki (POL)
K
6266.
14220
BOBOWSKI Robert
Street Fighters (POL)
M
6267.
11463
MORALEWSKA Justyna
STREET WORKOUT KONIN (POL)
K
6268.
13909
PAWŁOWSKA Mariola
Strefa Zdrowia Stena Recycling (POL)
K
6269.
15791
GARDZIŃSKI Rajmund
STREFA ZDROWIA STENA RECYCLING (POL)
M
6270.
16611
GARDZIŃSKI Bartosz
STREFA ZDROWIA STENA RECYCLING (POL)
M
6271.
17039
SZTEJNERT Jakub
STREFA ZDROWIA STENA RECYCLING (POL)
M
6272.
15138
JABŁONOWSKI Janusz
Strivers group (POL)
M
6273.
10625
STAWARZ Paweł
STRZAŁY POŁUDNIA (POL)
O37 pracownik
M
6274.
10568
RYKACZEWSKI Piotr
Strzegowo (POL)
O34 pracownik
M
6275.
11504
PAPIERZYŃSKI Miłosz
Strzegowo (POL)
M
6276.
11597
WRÓBLEWSKI Jacek
Strzegowo (POL)
M
6277.
17116
ZDUNKIEWICZ Arkadiusz
Strzegowo (POL)
M
6278.
18743
SZTYBOR Klaudia
Strzegowo (POL)
K
6279.
18302
SMOLARZ Jacek
Strzeniówka (POL)
M
6280.
17159
SZCZYGIEŁ Michał
Strzyżów (POL)
M
6281.
20444
GLEINERT Anna
STS Pomerania Szczecinek (POL)
K
6282.
17384
PASIERBEK Witek
Sucha Beskidzka (POL)
M
6283.
10807
BAŁCHANOWSKI Piotr
Suchedniów (POL)
M
6284.
18082
KANIA Grzegorz
Suchedniów (POL)
M
6285.
15881
SZARZYŃSKA Paulina
Sudeckie wycieczki biegowe (POL)
K
6286.
12822
ADACH Agnieszka
Sulejów (POL)
K
6287.
18736
ZAWISZA Dominika
Sulejów (POL)
K
6288.
10131
BARTNICKI Mateusz
Sulejówek (POL)
M
6289.
11495
OSTASZEWSKI Hubert
Sulejówek (POL)
M
6290.
13629
KALINOWSKA Katarzyna
Sulejówek (POL)
K
6291.
13630
KAZULAK Kacper
Sulejówek (POL)
M
6292.
13880
DYDERSKI Robert
Sulejówek (POL)
M
6293.
14402
PACZUSKA Joanna
Sulejówek (POL)
K
6294.
14723
SITEK Alicja
Sulejowek (POL)
K
6295.
15863
WAKUŁA Mateusz
Sulejówek (POL)
M
6296.
15885
BERUDA Arkadiusz
Sulejowek (POL)
M
6297.
16643
LIPIAK Wojciech
Sulejówek (POL)
M
6298.
17209
JACKIEWICZ Grzegorz
Sulejówek (POL)
M
6299.
17953
KOWALCZYK Marlena
Sulejówek (POL)
K
6300.
17961
KOWALCZYK Mateusz
Sulejówek (POL)
M