ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
65
66
67
68
69
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
105
106
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
6601.
17019
KALBARCZYK Beata
Orange Polska (POL)
K
6602.
17020
GUZOWSKI Dariusz
cokerunners (POL)
M
6603.
17021
PURZYCKI Łukasz
Pułtusk (POL)
M
6604.
17022
POSZELĘŻNY Dariusz
Polsat Biega (POL)
M
6605.
17023
ŻEBROWSKA Klaudia
Addidas Runners (POL)
K
6606.
17024
NOGA Aleksandra
Zakopane (POL)
K
6607.
17025
BORYS Patrycja
Warszawa (POL)
K
6608.
17026
RZEPKOWSKI Maciej
Warszawa (POL)
M
6609.
17027
POŚNIK Arkadiusz
Warszawa (POL)
M
6610.
17028
NIKOŁAJUK Piotr
Warszawa (POL)
M
6611.
17029
NAPIÓRKOWSKI Marcin
Warszawa (POL)
M
6612.
17030
HUDZIK Robert
Wataha Runners Alwernia (POL)
M
6613.
17031
KARAŚ-TĘCZA Melania
Warszawa (POL)
O14
K
6614.
17032
WASZCZUK Piotr
Opole (POL)
O24 pracownik
M
6615.
17033
TUREK Michał
Warszawa (POL)
M
6616.
17034
ANTONIAK Sławomir
TICON (POL)
M
6617.
17035
HUDZIK Dominika
Wataha Runners Alwernia (POL)
K
6618.
17036
KIERSNOWSKA Magdalena
BIELSKA INICJATYWA ROWEROWA (POL)
K
6619.
17037
WITCZAK Piotr
Skierniewice (POL)
M
6620.
17038
NOWAK Anna
Ostrów Wielkopolski (POL)
K
6621.
17039
SZTEJNERT Jakub
STREFA ZDROWIA STENA RECYCLING (POL)
M
6622.
17040
GRZYBOWSKI Mariusz
Biegaj z Grzybkiem (POL)
M
6623.
17041
PECHO Karina
Bractwo Biegowe BGK (POL)
K
6624.
17042
GRABOWSKA Justyna
Zabiegane.com (POL)
K
6625.
17043
STAWCZYK Joanna
Warszawa (POL)
K
6626.
17044
KANIA Wojciech
SZYBKIE CHŁOPAKI (POL)
M
6627.
17045
URBAŃCZYK Ewa
mamy ruszamy! (POL)
K
6628.
17046
PAWEŁKIEWICZ Anna
Łomianki (POL)
K
6629.
17047
BŁASZCZYK Jarosław
Warszawa (POL)
M
6630.
17048
BADZYŃSKI Paweł
Warszawa (POL)
M
6631.
17049
PAWEŁKIEWICZ Jacek
Łomianki (POL)
M
6632.
17050
SOBORA Justyna
Zabiegane.com (POL)
K
6633.
17051
KUBIAK Joanna
Nowe Grabie (POL)
K
6634.
17052
POLOWSKA Aleksandra
Warszawa (POL)
K
6635.
17053
DOBIES Maria
STOWARZYSZENIE OSÓB NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH CROSS (POL)
K
6636.
17054
PUTYŃSKA Karolina
Idea Bank Team (POL)
K
6637.
17055
WITOS Bartłomiej
Białystok (POL)
M
6638.
17056
MAJEWSKI Aleksander
Poddębie (POL)
M
6639.
17057
MIECH Wiesław
klub Sportowy Syrenka Niewidomych i Słaobidzacych (POL)
M
6640.
17058
DĄBROWSKI Maciej
Stowarzyszenie CROSS (POL)
M
6641.
17060
FOLGART Karolina
Stowarzyszenie Dać siebie innym (POL)
K
6642.
17061
KLEŚNIAK Piotr
Warszawa (POL)
M
6643.
17062
WESOŁY Michał
Dęblin (POL)
M
6644.
17063
DOMAŃSKI Henryk
Warszawa (POL)
M
6645.
17064
WITCZAK Ewa
TEAM Biegaj pod okiem trenera (POL)
K
6646.
17065
JANDUŁA Cezary
Nairobia Team (POL)
M
6647.
17066
KŁUS Michał
Nairobia Team (POL)
M
6648.
17067
RYBICKI Przemysław
Sklep Biegacza Powiśle (POL)
M
6649.
17068
KASZUBOWSKA Karolina
TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera (POL)
K
6650.
17069
GOLIASZ Paweł
TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera (POL)
M
6651.
17070
GRABOWSKI Łukasz
TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera (POL)
M
6652.
17071
KORZENIOWSKA Joanna
UMCS Biega (POL)
K
6653.
17072
LITWINEK Marek
WW TEAM (POL)
M
6654.
17073
PITURA Eliza
Lubelska Grupa Triathlonu (POL)
K
6655.
17074
KRUKAR Arystydes
Lublin (POL)
M
6656.
17075
GŁOWACKI Leszek
lublin (POL)
M
6657.
17076
MIERNICKA Dorota
Lublin (POL)
K
6658.
17077
CZEREDYS Michał
Biegaj pod okiem trenera (POL)
M
6659.
17078
CHODOWIEC Przemysław
Siedlce (POL)
M
6660.
17079
POZOROŃSKA Marta zofia
Biegaj pod okiem Trenera (POL)
K
6661.
17080
WOŹNICKI Paweł
ENTRE.PL Team (POL)
M
6662.
17081
KSIĄŻEK-WIEDER Joanna
Żółwin (POL)
K
6663.
17082
JUREWICZ Anna
Kule team (POL)
K
6664.
17083
BOCHENEK Rafał
Warszawa (POL)
M
6665.
17084
ŁYJAK Tomasz
Klub Biegacza RTV EURO AGD (POL)
M
6666.
17085
MIAŁAKOWSKI Marek
COMPAREX (POL)
M
6667.
17086
ŁUBA Zuzanna
Warszawa (POL)
K
6668.
17087
DADOS Iga
Warszawa (POL)
K
6669.
17088
MEJIA TULA Carlos
MERCER (POL)
M
6670.
17089
PARAFINIUK Daniel
Klub Biegacza RTV EURO AGD (POL)
M
6671.
17090
FIJAŁKOWSKI Paweł
Warszawa (POL)
M
6672.
17091
ŁUCZAK Bartłomiej
Klub Biegacza RTV EURO AGD (POL)
M
6673.
17092
PEKRUL Edyta
Klub Biegacza RTV EURO AGD (POL)
K
6674.
17093
POŹNIAK Mariusz
Klub Biegacza RTV EURO AGD (POL)
M
6675.
17094
NOGAT Grzegorz
Klub Biegacza RTV EURO AGD (POL)
M
6676.
17095
MICHALCZYK Emilia
COMPAREX (POL)
K
6677.
17096
ENGEL Leandro
MERCER (BRA)
M
6678.
17097
ZIELIŃSKI Jacek
Biegnij z ProService (POL)
M
6679.
17098
BORAWSKI Juliusz
EYEYE Polska (POL)
M
6680.
17099
WALCZAK Tomasz
Klub Biegacza RTV EURO AGD (POL)
M
6681.
17100
RĄCZKOWSKA Patrycja
COMPAREX (POL)
K
6682.
17101
ONIŚK Tomasz
COMPAREX (POL)
M
6683.
17102
SYPEK Kamil
Biegnij z ProService (POL)
M
6684.
17103
REGULSKI Jarosław
Biegnij z ProService (POL)
M
6685.
17104
LACH Paulina
COMPAREX (POL)
K
6686.
17105
ZAWADZKA Anna
Biegnij z ProService (POL)
K
6687.
17106
LIPKA Gosia
Klub Biegacza RTV EURO AGD (POL)
K
6688.
17107
MARKOWSKA Marta
Klub Biegacza RTV EURO AGD (POL)
K
6689.
17108
COCEK Wojciech
Klub Biegacza RTV EURO AGD (POL)
M
6690.
17109
KUBICKI Witold
COMPAREX (POL)
M
6691.
17110
GREGORCZYK Marcin
Comparex (POL)
M
6692.
17111
SYTA Andrzej
COMPAREX (POL)
M
6693.
17112
MATOGA Tomasz
COMPAREX (POL)
M
6694.
17113
KOSIŃSKI Rafał
Biegnij z ProService (POL)
M
6695.
17114
BABENKO Bogdan
Biegnij z ProService (POL)
M
6696.
17115
BABENKO Katarzyna
Biegnij z ProService (POL)
K
6697.
17116
ZDUNKIEWICZ Arkadiusz
Strzegowo (POL)
M
6698.
17117
OLEJNICZAK Przemysław
AmeriGas (POL)
M
6699.
17118
GŁADYSZ Katarzyna
Zgorzała (POL)
K
6700.
17119
ZDUNKIEWICZ Marcin
Warszawa (POL)
M