ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
83
84
85
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
105
106
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
8201.
18621
RYBIŃSKI Mateusz
Warszawa (POL)
M
8202.
18622
PĄCZEK Małgorzata
Chorzów (POL)
K
8203.
18623
ZIOBRO Karol
Łiskacze (POL)
M
8204.
18624
LACHOWICZ Adam
Łiskacze (POL)
M
8205.
18625
MORGA Magdalena
Magda & Karola (POL)
K
8206.
18626
ANDRZEJEWSKA Weronika
Warszawa (POL)
K
8207.
18627
PĄCZEK Piotr
Chorzów (POL)
M
8208.
18628
DZIEDUSZYCKA-JĘDRACH Justyna
Warszawa (POL)
K
8209.
18629
DOBOSIEWICZ Nikodem
LIMITED RUNNING TEAM (POL)
M
8210.
18630
KWAŚNIK Aleksandra
Tarnobrzeg (POL)
K
8211.
18631
BAGNICKI Dariusz
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
M
8212.
18632
BECZEK Anna
Warszawa (POL)
K
8213.
18633
KACZMAREK Damian
Let Your Freedom Run - www.PoznanskiBiegNiepodleglosci.pl (POL)
M
8214.
18635
PARK-GŁUCHOWSKA Jiyoon
Warszawa (KOR)
K
8215.
18636
KAWKA Damian
warszawa (POL)
M
8216.
18637
WALAWKO Łukasz
ALIOR RUNNING TEAM (POL)
M
8217.
18638
STAŚKIEWICZ Paulina
Warszawa (POL)
K
8218.
18639
ŁOPUSZYŃSKA Joanna
TEAMOCHAL (POL)
K
8219.
18640
KĘDRA-SULEJ Agnieszka
Warszawa (POL)
K
8220.
18641
MAĆKOWIAK Paulina
Decathlon (POL)
K
8221.
18642
HYTROŚ Karolina
Magda & Karola (POL)
K
8222.
18643
PUCHALSKI Piotr
PZU SPORT TEAM (POL)
M
8223.
18644
PISULA Katarzyna
Siostrzany bieg (POL)
K
8224.
18645
KĘDZIERSKI Piotr
Warszawa (POL)
M
8225.
18646
LEWICKI Arkadiusz
TriWawa (POL)
M
8226.
18647
RACZYŃSKI Krzysztof
Biegający Filozof Team (POL)
M
8227.
18648
REDES Paulina
Arsenal Sochaczew (POL)
K
8228.
18649
GRZYBOWSKA-TOMASZEK Katarzyna
Human to Business (POL)
K
8229.
18650
KAMUT Sebastian
Siedlce (POL)
M
8230.
18651
NIESIOLOWSKA Izabela
Warszawa (POL)
K
8231.
18652
TŁOMAK Arkadiusz
KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
M
8232.
18653
KNYPIŃSKI Grzegorz
Warszawa (POL)
M
8233.
18654
MALINOWSKI Andrzej
Olszówka (POL)
M
8234.
18655
SZOSTAK Iwona
Wodociągi Warszawskie (POL)
K
8235.
18656
BARTOSIK Piotr
Man United (POL)
M
8236.
18657
PŁOŃSKA Agnieszka
Wodociągi Warszawskie (POL)
K
8237.
18658
PIETRZAK Justyna
warszawa (POL)
K
8238.
18659
AMRAM Yakir
Katowice (ISR)
M
8239.
18660
ZAWADKA Krzysztof
Latowicz (POL)
M
8240.
18661
KACZMARSKI Paweł
Mińsk Mazowiecki (POL)
M
8241.
18662
ŁAZUGA Daniel
Warszaw (POL)
M
8242.
18663
BONIECKA Joanna
Brwinów (POL)
K
8243.
18664
SALACH Beata
Karczew (POL)
K
8244.
18665
CZWARTOSZ Mariusz
The Luzers (POL)
M
8245.
18666
PIETRAK Jakub
Słupno (POL)
M
8246.
18667
WYGLĄDAŁA Michał
GEOLOGIA UW (POL)
M
8247.
18668
WITOWSKI Karol
Warszawa (POL)
M
8248.
18669
TRUSZKOWSKI Damian
Albatrosy (POL)
M
8249.
18670
MILLER Natalia
Warszawa (POL)
K
8250.
18671
KAJRUKSZTO Maciej
CAS (POL)
M
8251.
18672
MARCINEK Michał
Sulejówek (POL)
M
8252.
18673
IMIOŁEK Rafał
Warszawa (POL)
M
8253.
18674
RUDZIŃSKA Aleksandra
Warszawa (POL)
K
8254.
18675
ŁYSOŃ Grzegorz
Warszawa (POL)
M
8255.
18676
WOJTALIK Oskar
Agencja Projekt Igrzyska (POL)
M
8256.
18677
KUCZYŃSKI Marcin
Stare Babice (POL)
M
8257.
18678
KUZBORSKI Seweryn
1BLTr (POL)
M
8258.
18679
ŁABUDZIŃSKI Radosław
Aegon (POL)
M
8259.
18680
DEMBEK JENSEN Magdalena
Michałowice (POL)
K
8260.
18681
KRZESZOWIAK Aleksander
Warszawa (POL)
M
8261.
18682
ZIELIŃSKA Magdalena
Team Kopeć K (POL)
K
8262.
18683
JAROSZ Kasia
Warszawa (POL)
K
8263.
18684
MUCHA Paulina
Stare Babice (POL)
K
8264.
18685
MATYSIAK Jacek
Warszawa (POL)
M
8265.
18686
MUSZYŃSKI Tomasz
42 BLSZ (POL)
M
8266.
18687
WIERCIOCH Jonasz
Kraków (POL)
M
8267.
18688
MIELCZAREK Daria
Nowa Wola (POL)
K
8268.
18689
CZAJKA Marta
Pruszków (POL)
K
8269.
18690
BERLIŃSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M
8270.
18691
KOŁODZIEJCZYK Michał
AEGON (POL)
M
8271.
18692
SIECZKA Renata
Warszawa (POL)
K
8272.
18693
DZIEWULSKI Daniel
Mińsk Mazowiecki (POL)
M
8273.
18694
SIEDLECKA Urszula
Cobi Poland Team (POL)
K
8274.
18695
NAPIÓRKOWSKI Jarosław
Radon Windy (POL)
M
8275.
18696
MICHALSKI Bartosz
Warszawa (POL)
M
8276.
18697
KUBALAK Andrzej
Warszawa (POL)
M
8277.
18698
SEIDER Igor
We Run Clan 86:16 (POL)
M
8278.
18699
REMBELSKA Dominika
Józefosław (POL)
K
8279.
18700
REGULSKA Sylwia
Zaborów (POL)
K
8280.
18701
MASZEWSKA-BĄCAL Agnieszka
Warszawa (POL)
K
8281.
18702
SPRAWKA Katarzyna
Biegowa Paka z Nowiaka (POL)
K
8282.
18703
KRASKOWSKA Ewelina
Mazovia ProActiv (POL)
K
8283.
18704
SAMOTYJ Marcin
Jugowice (POL)
M
8284.
18705
KUBAN Danuta
Warszawa (POL)
K
8285.
18706
SIUDEK Konrad
Wiączyń Dolny (POL)
M
8286.
18707
SZYMULA Artur
warszawa (POL)
M
8287.
18708
WICHROWSKI Bartosz
Klub Zbiegacza WolneWiatry (POL)
M
8288.
18709
CHOMICZ Marcin
YULO RUN TEAM SIEDLCE (POL)
M
8289.
18710
LECIAK Łukasz
Warszawa (POL)
M
8290.
18711
MALINOWSKA Anna
Lucynów Duży (POL)
K
8291.
18712
HALAGIERA Michał
DUDYCZ Team (POL)
M
8292.
18713
TYMIŃSKI Paweł
MKB Dreptak (POL)
M
8293.
18714
BIENIAK Kaja
Warszawa (POL)
K
8294.
18715
CIESIELSKI Tomasz
kujawsko-pomorskie.pl (POL)
M
8295.
18716
ORNAT Jolanta
Ząbki (POL)
K
8296.
18717
KASZA Marcin
Warszawa (POL)
M
8297.
18718
MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna
Dzikie Skrzydło (POL)
K
8298.
18719
KOBRZYŃSKI Bronisław
Warszawa (POL)
M
8299.
18720
SOBOCIŃSKI Michał
Budy Barcząckie (POL)
M
8300.
18721
SZEWCZYK Łukasz
We are the best! (POL)
M