ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
101.
3977
OKSZTUL Agnieszka
Białystok (POL)
K18
102.
2453
OLEJNIK Agata
Gubin (POL)
P
K18
103.
1852
OLESIŃSKA Martyna
D±browa Górnicza (POL)
K18
104.
5768
OSMOLA Małgorzata
Warszawa (POL)
K18
105.
2104
OWCZAREK Katarzyna
RozbiegaMy Nowy Dwór (POL)
P
K18
106.
1143
PALKA Dorota
Augusteam (POL)
P
K18
107.
3693
PAPIS Natalia
Warszawa (POL)
P
K18
108.
5879
PAWLUK Daria
TrenerBiegania.pl (POL)
K18
109.
4518
PETEREK Anna
BB RUNNERS/ LOCO PRINT TEAM (POL)
K18
110.
3216
PIETRZAK Katarzyna
Płock (POL)
P
K18
111.
4461
PISULA Paulina
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
K18
112.
2153
PODEMSKA-REJDYCH Dominika
Nessi Team (POL)
K18
113.
6201
PODOLAK Ula
Wrocław (POL)
K18
114.
2768
POLAK Michalina
Opole (POL)
K18
115.
3621
POLTORAK Nicole
Warszawa (POL)
K18
116.
3541
PONIKOWSKA Jagoda
Wisła Puławy (POL)
P
K18
117.
4329
PORĘBSKA Paulina
velocity warszawa (POL)
K18
118.
2881
PRZYBYLAK Dorota
AdRunaLine Team (POL)
K18
119.
4517
PRZYBYSZ Małgorzata
Grodziski Klub Biegacza (POL)
P
K18
120.
5245
PSZENICZNA Joanna
Vege Runners (POL)
P
K18
121.
6476
RACZKOWSKA Zuzanna
(POL)
K18
122.
5745
RADZIKOWSKA Marta
Warszawa (POL)
P
K18
123.
4931
RADZIMIRSKA Justyna
Lubania (POL)
K18
124.
5262
RADZIMIRSKA Magdalena
Lubania (POL)
K18
125.
2786
RADZISZEWSKA Julia
Działdowo (POL)
P
K18
126.
4470
RASAŁA Marta
Bielsko-Biała (POL)
P
K18
127.
1652
REMBI¦ Aneta
Warszawa (POL)
P
K18
128.
1530
RUDZIŃSKA Paulina
K±ck (POL)
K18
129.
2022
RULKEVICH Krystsina
Viktoriya (BLR)
K18
130.
2740
RYDZEWSKA Michalina
Nisko (POL)
K18
131.
1455
RYTEL Weronika
Decathlon Reduta (POL)
P
K18
132.
2986
SELMOWICZ Emilia
Warszawa (POL)
K18
133.
4148
SEMENIUK Justyna
Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji (POL)
I
K18
134.
1913
SEREDA Joanna
Adidas Runners Warsaw (POL)
P
K18
135.
5999
SIENNICKA Anna
GO SPORT AK-SPED TEAM (POL)
P
K18
136.
5602
SIESS Małgorzata
UKS Azymut Pabianice (POL)
P
K18
137.
35
SIMOVIC Teodora
(SRB)
K18
138.
4922
SIWIRSKA Anna
Adidas Runners Warsaw (POL)
K18
139.
997
SKOMIA Eliza
Sklep Biegacza Bydgoszcz (POL)
K18
140.
5329
SKORNIA Eliza
Sklep Biegacza Bydgoszcz (POL)
P
K18
141.
4781
SKOWRON Małgorzata
Street Run Radom (POL)
P
K18
142.
2332
SNOCHOWSKA Agnieszka
Kielce (POL)
P
K18
143.
4682
SOBOTKA Iga
Legionowo (POL)
K18
144.
2899
STASZKIEWICZ Joanna
Legionowo (POL)
K18
145.
4965
SZACHTA Marta
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (POL)
K18
146.
1279
SZAFRAŃSKA Aleksandra
WATAHA (POL)
K18
147.
3938
SZEWCZYK Monika
Szczecin (POL)
K18
148.
4638
SZPONAR Weronika
Warszawa (POL)
P
K18
149.
1007
SZUCA Agata
KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE (POL)
P
K18
150.
3840
¦LIWKA Kinga
Warszawa (POL)
P
K18
151.
3417
©TĚPÁNOVÁ Zdeňka
To rozchodíą! (CZE)
K18
152.
2000
¦WIERCZYŃSKA Kaja
Kostrzyn nad Odr± (POL)
P
K18
153.
6058
TARASZEWSKA Sandra
Chynów (POL)
P
K18
154.
32
TOLWAK Meseret kitata
aramiy polis (ETH)
K18
155.
1636
TOROSZEWSKA Aneta
Warszawa (POL)
P
K18
156.
1961
TRZPIEL Aleksandra
Warszawa (POL)
P
K18
157.
4848
U¦CIŃSKA Marta
Ostrów Biega (POL)
P
K18
158.
5817
WARDAK Agnieszka
D±brówka (POL)
P
K18
159.
3950
WˇSIK Kornelia
Biegusiem.pl (POL)
K18
160.
3710
WˇSOWICZ Agata
Wrocław (POL)
K18
161.
4810
WAWRZYNÓW Joanna
Mnichowice (POL)
K18
162.
2606
WIETECHA Katarzyna
Gubin (POL)
P
K18
163.
5409
WILCZYŃSKA Oliwia
Poznań (POL)
K18
164.
4551
WINIARSKA Marta
KS Polanik (POL)
P
K18
165.
1626
WI¦NIEWSKA Aleksandra
Warszawa (POL)
P
K18
166.
5219
WI¦NIEWSKA Anna
Tłuszcz (POL)
K18
167.
4314
WI¦NIEWSKA Iga
AWL (POL)
P
K18
168.
4364
WITKOWSKA Agnieszka
Żmuda Running Team (POL)
K18
169.
2853
WODECKA Dominika
GORZYCZKI (POL)
K18
170.
3862
WOJEWÓDZKA Anna
WOJEWÓDZCY TEAM (POL)
K18
171.
3292
WRÓBEL Agnieszka
POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK (POL)
K18
172.
5587
WRZOS Joanna
Michow (POL)
K18
173.
1985
WYDRYCH-STRZELECKA Eliza
Lublin (POL)
P
K18
174.
2165
WYWŁOKA Paulina
www.treningfizjoterapia.pl/ AquaReh (POL)
K18
175.
5268
ZACKIEWICZ Paulina
BigYellowFoot Adventure Team (POL)
K18
176.
3101
ZAREMBA Katarzyna
lublin (POL)
P
K18
177.
3362
ZEJDLER Aleksandra
Chotomów (POL)
P
K18
178.
3519
ZIELINSKA Adrianna
Warszawa (POL)
K18
179.
4180
ZIÓŁKOWSKA Julia
Warszawa (POL)
P
K18
180.
2046
ZYBAŁA Asia
Ogniwo Ł±kociny (POL)
K18
181.
1597
ŻÓRAWSKA Katarzyna
Pandora Running Club (POL)
P
K18