ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:28) - meta
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 44 45 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 10 OMULLO Ezekiel (KEN) 1 M30 (1) 02:11:17 +00:00 02:11:17 11:11:45.00
2 1 KIMUTAI Felix ROSA ASSOCIATI (KEN) 2 M18 (1) 02:11:41 +00:24 02:11:41 11:12:09.98
3 8 KITESA Herpasa negasa EAF (ETH) 3 M18 (2) 02:11:46 +00:29 02:11:45 11:12:14.04
4 19 TOUGANE Jaouad PLAYAS CASTELLON (MAR) 4 M18 (3) 02:13:35 +02:18 02:13:35 11:14:03.11
5 15 TOLA Sisay yasew oromia club (ETH) 5 M18 (4) 02:13:47 +02:30 02:13:47 11:14:15.30
6 3 SHEGUMO Yared AZS AWF WARSZAWA (POL) PZLA P 6 M30 (2) 02:13:53 +02:36 02:13:53 11:14:21.01
7 12 TOO Moses Individual (KEN) 7 M30 (3) 02:14:41 +03:24 02:14:41 11:15:09.02
8 5 GIŻYŃSKI Mariusz WKS GRUNWALD POZNAŃ (POL) PZLA 8 M30 (4) 02:15:17 +04:00 02:15:17 11:15:45.44
9 4 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS ŚLĄSK WROCŁAW (POL) PZLA 9 M30 (5) 02:15:57 +04:40 02:15:57 11:16:25.05
10 6 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL) PZLA 10 M30 (6) 02:20:18 +09:01 02:20:18 11:20:46.45
11 7 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik (POL) PZLA 11 M18 (5) 02:21:02 +09:45 02:21:02 11:21:30.64
12 30 IVANOVA Nasstassia Dinamo (BLR) 1 K30 (1) 02:28:03 +16:46 02:28:01 11:28:31.95
13 28 ABREHA GDEY Azmera ser (ETH) 2 K18 (1) 02:28:07 +16:50 02:28:07 11:28:35.09
14 45 JANUSZ Tomasz AZS AWF-KATOWICE (POL) PZLA P 12 M18 (6) 02:28:51 +17:34 02:28:50 11:29:19.54
15 3024 PUTYRA Adam KFC Runner (POL) P 13 M30 (7) 02:28:59 +17:42 02:28:58 11:29:27.77
16 6308 NOŻYŃSKI Dariusz dcs.pl (POL) P 14 M30 (8) 02:30:32 +19:15 02:30:32 11:31:00.71
17 47 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik (POL) PZLA 15 M18 (7) 02:31:06 +19:49 02:31:06 11:31:34.87
18 5631 SOBAS Jacek Vitroterm Murów-Opolanie (POL) P 16 M30 (9) 02:32:14 +20:57 02:32:12 11:32:42.65
19 24 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS LUBLIN (POL) 3 K30 (2) 02:32:26 +21:09 02:32:25 11:32:54.34
20 26 LISOWSKA Aleksandra UWM AZS OLSZTYN (POL) P 4 K18 (2) 02:33:13 +21:56 02:33:12 11:33:41.25
21 58 CYPRYAŃSKI Piotr LUKS Orkan Września (POL) PZLA 17 M18 (8) 02:34:00 +22:43 02:33:59 11:34:28.73
22 43 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik (POL) PZLA P 18 M18 (9) 02:34:13 +22:56 02:34:12 11:34:41.14
23 3612 ZWIĄZEK Paweł Wieczorne Bieganie W Szczecinie (POL) 19 M30 (10) 02:34:13 +22:56 02:34:05 11:34:41.99
24 4029 GRONOSTAJ Grzegorz Wrocławskie Iten Opera Software (POL) 20 M40 (1) 02:34:26 +23:09 02:34:25 11:34:54.71
25 23 TSETSERUKOU Ihar (BLR) 21 M40 (2) 02:34:39 +23:22 02:34:38 11:35:07.62
26 33 AYELU Abebe hordofa (ETH) 5 K30 (3) 02:35:16 +23:59 02:35:15 11:35:44.71
27 4027 MITROFANIUK Marek Team Kopeć / Yulo Run Team Siedlce (POL) 22 M30 (11) 02:36:09 +24:52 02:36:08 11:36:37.31
28 32 TOLWAK Meseret kitata aramiy polis (ETH) 6 K18 (3) 02:37:00 +25:43 02:37:00 11:37:28.49
29 31 LEHONKOVA Nataliya srichinmoymarathonteam (UKR) 7 K30 (4) 02:37:43 +26:26 02:37:43 11:38:11.33
30 5753 KNOBLOCH Szymon GAVDI Polska (POL) 23 M40 (3) 02:38:55 +27:38 02:38:53 11:39:23.16
31 3864 KASZYCA Paweł JANKOWICE (POL) 24 M40 (4) 02:39:55 +28:38 02:39:53 11:40:23.63
32 5991 WYCHOWAŁEK Jan AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL) 25 M18 (10) 02:40:40 +29:23 02:40:38 11:41:08.69
33 46 KALISKI Sławomir KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA 26 M30 (12) 02:40:56 +29:39 02:40:56 11:41:24.29
34 34 ABDI Ayantu Gemechu EAF (ETH) 8 K18 (4) 02:41:41 +30:24 02:41:41 11:42:09.88
35 52 ORZEŁ Michał RK ATHLETICS (POL) PZLA 27 M30 (13) 02:42:29 +31:12 02:42:28 11:42:57.45
36 3516 WICIAK Chris Ealing Eagles London (POL) 28 M40 (5) 02:42:43 +31:26 02:42:39 11:43:11.51
37 2247 HETMAN Radosław Grupa Nomax (POL) 29 M30 (14) 02:43:05 +31:48 02:43:03 11:43:33.48
38 2704 FALANDYSZ Damian Zabiegani Dobrowolscy/WPRunning (POL) 30 M30 (15) 02:43:29 +32:12 02:43:24 11:43:57.87
39 6344 HRYNIÓW Łukasz BIEG OPOLSKI (POL) 31 M30 (16) 02:43:39 +32:22 02:43:38 11:44:07.56
40 5002 BUK Dominik Strzeliński Klub Biegacza 'Granit' (POL) 32 M40 (6) 02:43:41 +32:24 02:43:34 11:44:09.36
41 4390 SZYDLIK Adam Biegamy dla Zdrowia Łomża (POL) 33 M40 (7) 02:43:42 +32:25 02:43:36 11:44:10.18
42 48 KOCHANEK Krystian Trucht Tarchomin Team Warszawa (POL) PZLA 34 M30 (17) 02:43:47 +32:30 02:43:43 11:44:15.09
43 5114 WAŻNY Stanisław Biegomania Lubaczów (POL) 35 M30 (18) 02:44:34 +33:17 02:44:32 11:45:02.43
44 4032 GUŁAJ Artur KB LEW LEGNICA (POL) 36 M40 (8) 02:44:43 +33:26 02:44:43 11:45:11.48
45 35 SIMOVIC Teodora (SRB) 9 K18 (5) 02:46:04 +34:47 02:46:02 11:46:32.05
46 2776 LORENC Artur ślesin (POL) 37 M30 (19) 02:46:16 +34:59 02:46:13 11:46:44.80
47 4405 PIETRZAK Piotr Grupa Biegowa 65 (POL) 38 M50 (1) 02:46:31 +35:14 02:46:28 11:46:59.81
48 1767 GĘSIAK Arkadiusz Wieluń Biega (POL) P 39 M30 (20) 02:46:33 +35:16 02:46:29 11:47:01.24
49 3912 KAŁUŻA Mateusz AZS AGH Kraków (POL) 40 M18 (11) 02:46:34 +35:17 02:46:25 11:47:02.53
50 2678 SOBCZAK Daniel Opole (POL) 41 M30 (21) 02:46:37 +35:20 02:46:32 11:47:05.76
51 6174 MICHALSKI Piotr Radoszyce (POL) 42 M30 (22) 02:46:48 +35:31 02:46:46 11:47:16.57
52 1819 SAS Dominik KB Florian Zajączki Drugie (POL) 43 M18 (12) 02:46:56 +35:39 02:46:54 11:47:24.79
53 5186 DZIECHCIOWSKI Jacek Runners Power/Whisky Shop (POL) P 44 M40 (9) 02:47:17 +36:00 02:47:14 11:47:45.16
54 5584 FALKOWSKI Bartek Bartek Trenuje Team (POL) 45 M18 (13) 02:47:22 +36:05 02:47:22 11:47:50.39
55 2971 KRZYŻANOWSKI Karol Maratonka Grajewo (POL) 46 M40 (10) 02:47:29 +36:12 02:47:28 11:47:57.76
56 4733 SARNA Zdzisław Kraków (POL) 47 M40 (11) 02:47:36 +36:19 02:47:30 11:48:04.35
57 3836 BŁASZCZYK Bartłomiej Super Team (POL) 48 M30 (23) 02:47:40 +36:23 02:47:34 11:48:08.60
58 1369 TUR Marcin Grupa Malbork/Biegaj z Bartkiem (POL) 49 M30 (24) 02:47:42 +36:25 02:47:34 11:48:10.74
59 42 BRYLSKI Łukasz KB Sporting Międzyzdroje (POL) PZLA 50 M30 (25) 02:47:42 +36:25 02:47:41 11:48:10.75
60 6031 STUBIŃSKI Leszek Akademia Sportu Pożarniczego (POL) 51 M40 (12) 02:47:49 +36:32 02:47:48 11:48:17.79
61 5550 DOMOWICZ Michał CYKLOSPORT (POL) 52 M18 (14) 02:47:52 +36:35 02:47:49 11:48:20.32
62 3884 OGŁOZA Remigiusz Pyrzyce Biegają (POL) 53 M18 (15) 02:47:53 +36:36 02:47:50 11:48:21.27
63 4162 GÓRZYŃSKI Maciej Piaseczno (POL) 54 M40 (13) 02:48:02 +36:45 02:47:57 11:48:30.05
64 3234 KRAMSKI Tomasz Active Nekla (POL) 55 M40 (14) 02:48:00 +36:43 02:47:58 11:48:28.33
65 1933 OKILKA Igor START NOWOJAWORIWSK (UKR) 56 M50 (2) 02:48:01 +36:44 02:48:01 11:48:29.28
66 3965 JANOWICZ Roman Słupia kapitulna (POL) 57 M40 (15) 02:48:12 +36:55 02:48:06 11:48:40.98
67 1287 OKOMSKI Łukasz Warszawa (POL) 58 M30 (26) 02:48:30 +37:13 02:48:19 11:48:58.19
68 5456 PIASTA Dariusz Warszawa (POL) 59 M40 (16) 02:48:32 +37:15 02:48:29 11:49:00.17
69 4955 GUZINA Piotr Mircze (POL) 60 M40 (17) 02:48:36 +37:19 02:48:30 11:49:04.69
70 4168 MAŁECKI Maciej Accelerating Poland (POL) 61 M30 (27) 02:48:35 +37:18 02:48:34 11:49:03.26
71 5858 SARAPUK Krzysztof ATC Cargo Gdynia (POL) 62 M40 (18) 02:48:40 +37:23 02:48:37 11:49:08.30
72 3252 ŁĄCZNY Jarosław Polonia Bydgoszcz (POL) 63 M30 (28) 02:48:48 +37:31 02:48:43 11:49:16.25
73 5870 LEMKE Krzysztof Gdyński Triathlon (POL) 64 M40 (19) 02:48:51 +37:34 02:48:46 11:49:19.35
74 6141 PIOTROWSKI Maciej edward GEO Running Team (POL) 65 M30 (29) 02:49:07 +37:50 02:49:06 11:49:35.17
75 5541 RABENDA Marcin OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 66 M40 (20) 02:49:17 +38:00 02:49:14 11:49:45.98
76 49 KUNIKOWSKI Tomasz SL Salos-Wodna Łódź (POL) PZLA 67 M30 (30) 02:49:23 +38:06 02:49:22 11:49:51.46
77 279 STAŃCZAK Marcin Tkkf Płock (POL) O44 pracownik 68 M30 (31) 02:49:26 +38:09 02:49:22 11:49:54.73
78 2249 GODLEWSKI Andrzej Biegamy dla Zdrowia (POL) 69 M30 (32) 02:49:31 +38:14 02:49:25 11:49:59.25
79 1120 MOKROS Zuzanna RKS ŁÓDŹ (POL) P 10 K18 (6) 02:49:33 +38:16 02:49:31 11:50:01.79
80 1617 HERBA Jakub Klub Biegacza 'Maratończyk' Dębica (POL) P 70 M18 (16) 02:49:50 +38:33 02:49:45 11:50:18.49
81 5864 GRABDA Karol Biegiem Radom (POL) 71 M40 (21) 02:49:49 +38:32 02:49:46 11:50:17.29
82 3359 DYMITROCA Adam Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich. Powiat Lwówecki (POL) 72 M30 (33) 02:49:54 +38:37 02:49:54 11:50:22.28
83 1141 KLAŚ Łukasz Trucht Tarchomin Team (POL) P 73 M40 (22) 02:50:00 +38:43 02:49:59 11:50:28.15
84 4214 SZYMANIAK Kamil Team Run Pełch (POL) 74 M18 (17) 02:50:07 +38:50 02:50:03 11:50:35.08
85 5518 SOBICZEWSKI Rafał Publicis Media Runners Team (POL) 75 M30 (34) 02:50:15 +38:58 02:50:12 11:50:43.78
86 1514 SZAROSZYK Maciej Warszawa (POL) 76 M30 (35) 02:50:26 +39:09 02:50:23 11:50:54.62
87 3112 FILIN Evghen RunBaseKyiv (UKR) 77 M18 (18) 02:50:33 +39:16 02:50:33 11:51:01.75
88 1901 KURIATA Robert ZLB ZŁOTORYJA (POL) 78 M50 (3) 02:50:56 +39:39 02:50:53 11:51:24.87
89 4370 HRNČÍŘ Tomáš Řícmanice (CZE) 79 M40 (23) 02:51:12 +39:55 02:51:01 11:51:40.86
90 4576 KAPAON Łazarz Cazzo Club Running Team (POL) 80 M18 (19) 02:51:15 +39:58 02:51:07 11:51:43.96
91 1177 JAGIEŁO Michał Husaria Race Team (POL) P 81 M30 (36) 02:51:11 +39:54 02:51:08 11:51:39.84
92 2382 NIEDŹWIEDŹ Maciej J'aime la vie (POL) 82 M30 (37) 02:51:16 +39:59 02:51:09 11:51:44.04
93 1926 PIOTROWSKI Tomasz Duklanowski Team (POL) 83 M40 (24) 02:51:27 +40:10 02:51:26 11:51:55.15
94 3532 OBOZ Paweł URODZENI BIEGACZE (POL) 84 M30 (38) 02:51:29 +40:12 02:51:27 11:51:57.83
95 2716 WYKA Błażej PCH_RUN (POL) 85 M30 (39) 02:51:45 +40:28 02:51:37 11:52:13.00
96 2626 MEISSNER Paweł TIGERS TEAM (POL) 86 M30 (40) 02:51:55 +40:38 02:51:48 11:52:23.78
97 1930 REMEZAU Maksim Victoria (BLR) 87 M30 (41) 02:51:54 +40:37 02:51:49 11:52:22.41
98 1860 KORZEŃ Artur kb harcownik (POL) 88 M40 (25) 02:52:09 +40:52 02:52:01 11:52:37.97
99 4473 MINKINA Paweł Warszawa (POL) 89 M30 (42) 02:52:12 +40:55 02:52:05 11:52:40.41
100 3312 WALKOWSKI Cezary Międzyrzecz (POL) 90 M40 (26) 02:52:08 +40:51 02:52:07 11:52:36.45
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.23763084 s

Sponsor główny: