ORLEN WARSAW MARATHON (wyniki nieoficjalne)
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:00:28) - meta
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 84 85 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1 10958 ZELALEM Mengistu (ETH) 1 M (1) 00:28:48 +00:00 00:28:48 09:29:16.68
2 10969 SEIFU Terefe (ETH) 2 M (2) 00:29:16 +00:28 00:29:16 09:29:44.06
3 10953 NOWICKI Adam (POL) 3 M (3) 00:29:31 +00:43 00:29:31 09:29:59.90
4 10955 MUMO Joseph (KEN) 4 M (4) 00:30:02 +01:14 00:30:02 09:30:30.98
5 10952 ZALEWSKI Krystian UKS BARNIM GOLENIÓW (POL) 5 M (5) 00:30:06 +01:18 00:30:06 09:30:34.84
6 20392 DIDOVODIUK Dmytro MK Luchesk-LKB Rudnik (POL) 6 M (6) 00:30:16 +01:28 00:30:16 09:30:44.06
7 16170 LOGISH Artsiom Grodnooblsport (BLR) 7 M (7) 00:30:24 +01:36 00:30:24 09:30:52.64
8 15883 KAPTSERAU Yury Grodnooblsport (BLR) 8 M (8) 00:30:35 +01:47 00:30:35 09:31:03.99
9 10954 DEMCZYSZAK Mateusz (POL) 9 M (9) 00:31:09 +02:21 00:31:09 09:31:37.83
10 19121 DRĄG Mateusz Dziuba Team (POL) 10 M (10) 00:31:17 +02:29 00:31:16 09:31:45.92
11 11602 KATSIANEU Mikita Triathlon Minsk (RUS) 11 M (11) 00:31:21 +02:33 00:31:21 09:31:49.41
12 16156 VERKHAVODKIN Henadz Grodnooblsport (BLR) 12 M (12) 00:31:27 +02:39 00:31:27 09:31:55.45
13 15983 PAWLAK Bartosz Padniewko (POL) 13 M (13) 00:31:45 +02:57 00:31:45 09:32:13.72
14 19243 HRAMATOUSKI Dzmitry Grodnooblsport (BLR) 14 M (14) 00:31:46 +02:58 00:31:46 09:32:14.64
15 15934 KONDEJ Mateusz Dziuba Team (POL) 15 M (15) 00:31:52 +03:04 00:31:52 09:32:20.62
16 18288 PARFIANOWICZ Piotr UNTS Warszawa (POL) 16 M (16) 00:31:59 +03:11 00:31:58 09:32:27.30
17 17440 PYSZEL Florian Dziuba Team (POL) 17 M (17) 00:32:02 +03:14 00:32:02 09:32:30.63
18 20406 RADNIKOW Aleksandr Bieg i zdrowie (RUS) 18 M (18) 00:32:21 +03:33 00:32:21 09:32:49.31
19 16110 SZYMANOWSKI Krzysztof JW 1517 Leszno (POL) 19 M (19) 00:32:25 +03:37 00:32:25 09:32:53.92
20 13645 STEC Adam Fantastyczna Czwórka (POL) 20 M (20) 00:32:34 +03:46 00:32:33 09:33:02.77
21 18474 ŚWIRGOŃ Adam UNTS Warszawa (POL) 21 M (21) 00:32:34 +03:46 00:32:34 09:33:02.98
22 18426 KOWALSKI Marek ASICS FrontRunner Poland (POL) 22 M (22) 00:32:38 +03:50 00:32:38 09:33:06.31
23 13746 BRATUKHIN Andrei MULTIVAN (BLR) 23 M (23) 00:32:40 +03:52 00:32:40 09:33:08.85
24 17571 PAVLIUKOVICIUS Dalius NEKO Runners (LTU) 24 M (24) 00:32:45 +03:57 00:32:43 09:33:13.70
25 17954 SZYMAŃSKI Tomasz Węgliniec (POL) 25 M (25) 00:32:50 +04:02 00:32:50 09:33:18.17
26 18323 WOŁOWCZYK Krzysztof UNTS Warszawa (POL) 26 M (26) 00:33:03 +04:15 00:33:01 09:33:31.83
27 13916 MAKOWSKI Michał Mazovia ProActiv. 2.ORel (POL) 27 M (27) 00:33:05 +04:17 00:33:05 09:33:33.90
28 19771 KUREK Piotr Sportgas (POL) 28 M (28) 00:33:10 +04:22 00:33:10 09:33:38.10
29 15598 MISIEWICZ Michał Fantastyczna Czwórka (POL) 29 M (29) 00:33:11 +04:23 00:33:11 09:33:39.04
30 11578 ARTYSZUK Kamil Warszawiaky (POL) 30 M (30) 00:33:14 +04:26 00:33:13 09:33:42.40
31 19570 KROCHMAL Paweł Dziuba Team (POL) 32 M (32) 00:33:16 +04:28 00:33:15 09:33:44.29
32 18933 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa (POL) 31 M (31) 00:33:16 +04:28 00:33:13 09:33:44.49
33 10961 SMALL Louise AFO (Great Britain) (GBR) 1 K (1) 00:33:20 +04:32 00:33:20 09:33:48.64
34 16356 GROMEK Radosław KACZMARPROJECT (POL) 33 M (33) 00:33:27 +04:39 00:33:26 09:33:55.44
35 14590 POLAK Sebastian ZDROFIT (POL) 34 M (34) 00:33:35 +04:47 00:33:34 09:34:03.46
36 18046 WOROBIEC Dawid Fantastyczna Czwórka (POL) 35 M (35) 00:33:35 +04:47 00:33:34 09:34:03.75
37 11905 WIŚNIEWSKI Rafał Pszczółkowski Team (POL) 36 M (36) 00:33:37 +04:49 00:33:36 09:34:05.99
38 16583 FEIFER Bartosz ASICS FrontRunner Poland (POL) 38 M (38) 00:33:39 +04:51 00:33:39 09:34:07.45
39 15529 BRĄGIEL Krzysztof Road to PB (POL) 37 M (37) 00:33:40 +04:52 00:33:38 09:34:08.57
40 16594 ŁĘKAWA Mateusz BlogBiegowy.pl (POL) 40 M (40) 00:33:41 +04:53 00:33:41 09:34:09.40
41 17938 PISULSKI Adam 10BKPanc (POL) 41 M (41) 00:33:41 +04:53 00:33:41 09:34:09.65
42 20121 MIKULSKI Tomasz UKS FILIPIDES TERESIN (POL) 39 M (39) 00:33:42 +04:54 00:33:40 09:34:10.10
43 10284 OBARA Przemysław ZabieganiDobrowolscy (POL) O39 pracownik 42 M (42) 00:33:44 +04:56 00:33:44 09:34:12.91
44 12808 WIĘCKOWSKI Łukasz KS Start Pułaski Warka (POL) 43 M (43) 00:33:49 +05:01 00:33:44 09:34:17.05
45 15729 STUPAK Marcin Dream Run (POL) 44 M (44) 00:33:49 +05:01 00:33:48 09:34:17.52
46 19513 JARANOWSKI Andrzej Biegaj z Głową (POL) 45 M (45) 00:33:50 +05:02 00:33:50 09:34:18.44
47 17386 FRĄSZCZAK Patryk Wosiek Team (POL) 46 M (46) 00:33:55 +05:07 00:33:54 09:34:23.13
48 18422 KABAT Damian ASICS FrontRunner Poland (POL) 47 M (47) 00:33:58 +05:10 00:33:58 09:34:26.32
49 18423 KACZYŃSKA Paulina ASICS FrontRunner Poland (POL) 2 K (2) 00:33:59 +05:11 00:33:59 09:34:27.01
50 12574 MOSKAL Paweł Kurzętnik Biega (POL) 48 M (48) 00:34:02 +05:14 00:34:01 09:34:30.49
51 14973 BIAŁY Paweł SKB Kraśnik (POL) 49 M (49) 00:34:03 +05:15 00:34:01 09:34:31.20
52 16337 KARALIOU Kiryl Victoria (BLR) 50 M (50) 00:34:08 +05:20 00:34:07 09:34:36.46
53 16604 ŁUCYK Maciej ASICS FrontRunner Poland (POL) 51 M (51) 00:34:17 +05:29 00:34:17 09:34:45.17
54 17701 WENDLAND Michal UKS-Olimpia-Wegliniec (POL) 52 M (52) 00:34:19 +05:31 00:34:19 09:34:47.74
55 16382 SKRYPNYK Maksym Kędzierzyn-Koźle (UKR) 53 M (53) 00:34:29 +05:41 00:34:22 09:34:57.10
56 14511 PAWŁOWSKI Mariusz Kurzętnik Biega (POL) 54 M (54) 00:34:24 +05:36 00:34:23 09:34:52.16
57 16615 KACZMAREK Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 3 K (3) 00:34:25 +05:37 00:34:25 09:34:53.24
58 12093 MACHOWSKI Paweł RACZYŃSKI TEAM (POL) 55 M (55) 00:34:27 +05:39 00:34:26 09:34:55.54
59 15847 OMIELAN Wojciech adidas Runners Warsaw (POL) 56 M (56) 00:34:27 +05:39 00:34:26 09:34:55.77
60 18594 JUREWICZ Dariusz JW 4808 Gołdap (POL) 57 M (57) 00:34:32 +05:44 00:34:32 09:35:00.73
61 20312 MICHAŁOWSKI Daniel Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 58 M (58) 00:34:35 +05:47 00:34:33 09:35:03.05
62 16025 KUTERA Damian STS Skarżysko-Kamienna (POL) 59 M (59) 00:34:37 +05:49 00:34:34 09:35:05.20
63 15344 MOCEK Daniel KS Maków Biega. 2OREL (POL) 60 M (60) 00:34:35 +05:47 00:34:35 09:35:03.54
64 15421 ANDREICHYK Kiryl Grodnooblsport 2 (BLR) 61 M (61) 00:34:37 +05:49 00:34:37 09:35:05.55
65 18856 SKUPIŃSKI Damian LKS Krzeczów . Klub Biegacza Warta (POL) 62 M (62) 00:34:39 +05:51 00:34:37 09:35:07.25
66 17681 MARKOWICZ Łukasz Wosiek Team/ KU AZS UWr (POL) 63 M (63) 00:34:39 +05:51 00:34:37 09:35:07.71
67 13325 AGACIAK Mateusz Międzychód (POL) 64 M (64) 00:34:41 +05:53 00:34:38 09:35:09.22
68 17263 SOMAVA Iryna Grodnooblsport 2 (BLR) 4 K (4) 00:34:40 +05:52 00:34:39 09:35:08.27
69 14972 DRĄGOWSKI Kuba OK!Sport (POL) 65 M (65) 00:34:43 +05:55 00:34:42 09:35:11.60
70 18300 BEDNARSKI Jan UNTS Warszawa (POL) 66 M (66) 00:34:43 +05:55 00:34:42 09:35:11.94
71 13795 GETEK Marcin Serduszko Team Ełk (POL) 67 M (67) 00:34:45 +05:57 00:34:42 09:35:13.21
72 15048 SŁUPIK Tomasz Tarnów (POL) 68 M (68) 00:34:44 +05:56 00:34:43 09:35:12.19
73 16129 GAWRON Paweł adidas Runners Warsaw (POL) 69 M (69) 00:34:44 +05:56 00:34:43 09:35:12.35
74 16203 BANASZEWSKI Łukasz KM PSP GRUDZIĄDZ (POL) 70 M (70) 00:34:46 +05:58 00:34:43 09:35:14.95
75 11369 ADAMKIEWICZ Michał K.S Głowno w biegu (POL) 71 M (71) 00:34:47 +05:59 00:34:43 09:35:15.33
76 16640 KANIGOWSKI Michał SklepBiegacza (POL) 72 M (72) 00:34:47 +05:59 00:34:45 09:35:15.98
77 10968 STELMACH Dominika DUKLANOWSKI TEAM (POL) 5 K (5) 00:34:48 +06:00 00:34:47 09:35:16.10
78 10909 BRESZKA Michał ASICS (POL) 73 M (73) 00:34:51 +06:03 00:34:50 09:35:19.62
79 10965 ASTIN Sarah City of Norwich AC (GBR) 6 K (6) 00:34:53 +06:05 00:34:53 09:35:21.23
80 12927 PAVELKO Andrii 4F Kharkiv (UKR) 74 M (74) 00:34:57 +06:09 00:34:55 09:35:25.99
81 17513 BOMBA Tomasz Bomba Team (POL) 75 M (75) 00:35:01 +06:13 00:34:57 09:35:29.74
82 16052 SKRYPNYK Oleksandr Kedzierzyn-Kozle (UKR) 76 M (76) 00:35:10 +06:22 00:35:03 09:35:38.83
83 19561 LIPIEC Tomasz InterRisk/Lipiec Running Team (POL) 77 M (77) 00:35:04 +06:16 00:35:04 09:35:32.30
84 15727 ŁUGOWSKI Damian adidas Runners Warsaw (POL) 78 M (78) 00:35:06 +06:18 00:35:04 09:35:34.51
85 14849 KOSIERADZKI Łukasz MKS Pogoń Siedlce (POL) 79 M (79) 00:35:08 +06:20 00:35:04 09:35:36.09
86 20420 KAROLKIEWICZ Daniel ENTRE.PL Team (POL) 80 M (80) 00:35:10 +06:22 00:35:08 09:35:38.76
87 12006 JAGUSIAK Maciej Pan Jagoda . Pl (POL) 81 M (81) 00:35:11 +06:23 00:35:08 09:35:39.43
88 19464 GARCZARCZYK Michał Sklep Biegacza (POL) 82 M (82) 00:35:11 +06:23 00:35:09 09:35:39.37
89 10963 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek (POL) 7 K (7) 00:35:13 +06:25 00:35:13 09:35:41.76
90 13881 SOBCZAK Szymon LKS KOLUSZKI (POL) 83 M (83) 00:35:19 +06:31 00:35:15 09:35:47.48
91 16414 ZAJĄC Robert Superbohater z Fundacji Orange (POL) 84 M (84) 00:35:17 +06:29 00:35:16 09:35:45.67
92 11104 BARAN Jan Team Kopeć (POL) 85 M (85) 00:35:23 +06:35 00:35:21 09:35:51.56
93 17260 DOMIŃCZAK Patryk Łowicz (POL) 86 M (86) 00:35:24 +06:36 00:35:21 09:35:52.22
94 19205 KOKOCKI Paweł Biegaj z Dymkiem (POL) 87 M (87) 00:35:26 +06:38 00:35:24 09:35:54.46
95 15383 TABER Konrad Active Prosperia Running Team/STO-nogi Milanówek (POL) 88 M (88) 00:35:27 +06:39 00:35:26 09:35:55.35
96 17935 SKIBA Łukasz 1 Brygada Logistyczna (POL) 89 M (89) 00:35:27 +06:39 00:35:27 09:35:55.84
97 10172 KUJAWA Krzysztof Więckowski Team (POL) O44 pracownik 90 M (90) 00:35:31 +06:43 00:35:28 09:35:59.07
98 13187 STOCHMALSKI Piotr Adidas Runners Warsaw (POL) 91 M (91) 00:35:31 +06:43 00:35:28 09:35:59.28
99 15607 POŻAROWSZCZYK Adam Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo (POL) 92 M (92) 00:35:34 +06:46 00:35:30 09:36:02.26
100 19084 CHROSTOWSKI Konrad Wosiek Team (POL) 93 M (93) 00:35:34 +06:46 00:35:32 09:36:02.32
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2018(0) Generowanie
0.34312391 s

Sponsor główny: