ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
1
2
3
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
46
47
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1.
1
KIMUTAI Felix
ROSA ASSOCIATI (KEN)
M18
2.
2
KOZŁOWSKI Artur
MULKS MOS SIERADZ (POL)
PZLA
M30
3.
3
SHEGUMO Yared
AZS AWF WARSZAWA (POL)
PZLA P
M30
4.
4
GARDZIELEWSKI Arkadiusz
WKS ŚLĄSK WROCŁAW (POL)
PZLA
M30
5.
5
GIŻYŃSKI Mariusz
WKS GRUNWALD POZNAŃ (POL)
PZLA
M30
6.
6
DOBROWOLSKI Emil
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (POL)
PZLA
M30
7.
7
JASTRZĘBSKI Kamil
SKB Kraśnik (POL)
PZLA
M18
8.
8
KITESA Herpasa negasa
EAF (ETH)
M18
9.
9
BARANOVSKYY Dmytro
(UKR)
M30
10.
10
OMULLO Ezekiel
(KEN)
M30
11.
11
DIBABA Seboka tola
(ETH)
M30
12.
12
TOO Moses
Individual (KEN)
M30
13.
13
BIZUNEH Melaku belachew
(ETH)
M18
14.
14
BOWEN Mathew kosgei
(KEN)
M30
15.
15
TOLA Sisay yasew
oromia club (ETH)
M18
16.
16
RAHATSOU Stsiepan
Dinamo (BLR)
M30
17.
17
NDUVA Boniface wambua
(KEN)
M30
18.
18
MIŚKOWIEC Tomasz
KKL Kielce (POL)
M30
19.
19
TOUGANE Jaouad
PLAYAS CASTELLON (MAR)
M18
20.
20
BLAL Mohammed
(MAR)
M30
21.
21
KANGOGO Mark
Individual (KEN)
M18
22.
22
ŻOCHOWSKI Daniel
Żórawski Team (POL)
P
M18
23.
23
TSETSERUKOU Ihar
(BLR)
M40
24.
36
CZAPIEWSKI Paweł
(POL)
M40
25.
37
NOWAK Jakub
(POL)
M18
26.
41
BĘDKOWSKI Jacek
ZAWISZA STARA KUŹNIA (POL)
PZLA
M30
27.
42
BRYLSKI Łukasz
KB Sporting Międzyzdroje (POL)
PZLA
M30
28.
43
CIEPŁAK Marcin
TL ROW Rybnik (POL)
PZLA P
M18
29.
44
DZIEKOŃSKI Tadeusz
MKS Juvenia Białystok (POL)
PZLA
M60
30.
45
JANUSZ Tomasz
AZS AWF-KATOWICE (POL)
PZLA P
M18
31.
46
KALISKI Sławomir
KS AZS UWM Olsztyn (POL)
PZLA
M30
32.
47
KASPRZAK Radosław
TL ROW Rybnik (POL)
PZLA
M18
33.
48
KOCHANEK Krystian
Trucht Tarchomin Team Warszawa (POL)
PZLA
M30
34.
49
KUNIKOWSKI Tomasz
SL Salos-Wodna Łódź (POL)
PZLA
M30
35.
50
MICHALIK Rafał
CKS Budowlani Częstochowa (POL)
PZLA P
M18
36.
51
NIEWIŃSKI Łukasz
Trucht Tarchomin Team Warszawa (POL)
PZLA
M30
37.
52
ORZEŁ Michał
RK ATHLETICS (POL)
PZLA
M30
38.
53
OSKIERKO Łukasz
KS AZS UWM OLSZTYN (POL)
PZLA
M18
39.
54
PRĘDOTA Krzysztof
TRUCHT TARCHOMIN TEAM Warszawa (POL)
PZLA
M40
40.
55
REMBERK Michał
AZS-AWF Katowice (POL)
PZLA
M40
41.
56
WŁODKOWSKI Robert
Trucht Tarchomin Team Warszawa (POL)
PZLA
M30
42.
58
CYPRYAŃSKI Piotr
LUKS Orkan Września (POL)
PZLA
M18
43.
101
LOSKA Dariusz
(POL)
O44 O_VIP
M50
44.
102
TOKARSKI Grzegorz
(POL)
O_VIP
M40
45.
104
KOZŁOWSKI Jarosław
(POL)
gość VIP
M40
46.
105
NOWACKI Mirosław
(POL)
gość VIP
M50
47.
106
SZYSZKA Sebastian
(POL)
gość VIP
M40
48.
107
MONICA Mateusz
(POL)
gość VIP
M30
49.
108
KALISKI Sławomir
(POL)
gość VIP
M30
50.
110
SZPECHT Piotr
(POL)
gość VIP
M18
51.
111
SZPECHT Filip
(POL)
gość VIP
M30
52.
113
DĄBROWSKI Emil
(POL)
gość VIP
M30
53.
203
GABRYELSKI Marcin
WKB Maratończyk WŁOCŁAWEK/ANWIL Team (POL)
O4 pracownik
M30
54.
204
TYC Bogusław
TKKF Płock (POL)
O39 pracownik
M50
55.
205
ZALEWSKI Andrzej
Team Nutrilite (POL)
O45 pracownik
M60
56.
206
ZDROJEWSKI Hubert
Warszawa (POL)
P O44 pracownik
M18
57.
207
WYSOCKI Grzegorz
Krosno (POL)
P O36 pracownik
M30
58.
208
GRABOWSKI Maciej
Łąck (POL)
O39 pracownik
M40
59.
209
NARKIEWICZ Marcin
Warszawa (POL)
O45 pracownik
M30
60.
213
PAĆKOWSKI Sławomir
Orlen Running Team (POL)
P O44 pracownik
M30
61.
214
PISARSKI Radosław
Płock (POL)
O44 pracownik
M40
62.
215
FUDYMA Jakub
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M18
63.
216
CHOJNOWSKI Tomasz
Orlen Running Team (POL)
O25 pracownik
M30
64.
217
PALWAK Mikołaj
Warszawa (POL)
P O44 pracownik
M30
65.
218
MODELSKI Paweł
Warszawa (POL)
P O44 pracownik
M30
66.
219
BRZEZIŃSKI Andrzej
Night Runners Płock (POL)
O19 pracownik
M40
67.
220
NIEWINOWSKI Wojciech
Bodzanów (POL)
O44 pracownik
M30
68.
221
WYSOCKI Krystian
Orzysz (POL)
P O45 pracownik
M18
69.
222
WALASZCZYK Wojciech
JSC Jasło (POL)
O36 pracownik
M40
70.
223
DZIARNOWSKI Włodek
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M50
71.
224
JANIAK Przemysław
PKN ORLEN SA (POL)
O44 pracownik
M30
72.
225
CZURYŁOWICZ Krzysztof
Warszawa (POL)
O41 pracownik
M30
73.
226
STASIURKA Grzegorz
Halinów (POL)
P O41 pracownik
M40
74.
227
BREWCZAK Maciej
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M30
75.
228
DULSKI Mariusz
Bożewo (POL)
P O44 pracownik
M18
76.
230
GIERES Waldemar
PTT Delta (POL)
O9 pracownik
M50
77.
231
LEWANDOWSKI Jarosław
Zabrze (POL)
O24 pracownik
M40
78.
232
GAWROŃSKI Mariusz
Bielsk (POL)
O44 pracownik
M30
79.
233
MARKOWSKI Tomasz
RYKOWISKO (POL)
O44 pracownik
M30
80.
234
KOS Michał
ORLEN Running Team (POL)
P O44 pracownik
M30
81.
235
NOWICKI Jarosław
GKS FANIANKI (POL)
O39 pracownik
M30
82.
236
PYRZAK Paweł
Orlen Running Team (POL)
O41 pracownik
M30
83.
237
WOJACZEK Dawid
Warszawa (POL)
O41 pracownik
M18
84.
238
SYNAKOWSKI Jarosław
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M40
85.
239
RYCHLIK Krzysztof
PŁOCK (POL)
P O44 pracownik
M40
86.
241
SKALSKI Rafał
Płock (POL)
P O44 pracownik
M40
87.
242
KONIECZKI Dariusz
POMORSKI TEAM BIEGOWY (POL)
O34 pracownik
M40
88.
243
BRAUN Zbigniew
Anwil Team (POL)
O4 pracownik
M30
89.
244
GRZELAK Stanisław
Orlen Running Team (POL)
P O44 pracownik
M40
90.
245
DYMEK Stanisław
Orlen Running Team (POL)
O30 pracownik
M60
91.
246
POTALSKI Marek
Płock (POL)
O39 pracownik
M40
92.
250
MUCHA Marcin
Batrun (POL)
O32 pracownik
M40
93.
251
BUDZIŁO Adam
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M40
94.
252
RUMIANOWSKI Henryk
BiegaczAmator (POL)
O44 pracownik
M50
95.
253
BIELICKI Daniel
Nowe Proboszczewice (POL)
O44 pracownik
M30
96.
255
PRUSAŁOWICZ Jerzy
Płock (POL)
O44 pracownik
M50
97.
256
MILAK Arkadiusz
ANWIL TEAM (POL)
O4 pracownik
M40
98.
257
BOJARSKI Robert
Płock (POL)
P O44 pracownik
M50
99.
258
KOWALCZYK Witold
ORLEN Running Team (POL)
P O44 pracownik
M50
100.
259
MACIĄG Mirosław
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M18