ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
15
16
17
18
19
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
55
56
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1601.
6126
LAM Adrienne
Warszawa (CAN)
P
K18
1602.
6127
MILAN Grzegorz
Olsztyn (POL)
P
M18
1603.
6128
GRZYB Wojciech
Warszawa (POL)
P
M30
1604.
6130
KAWIECKI Paweł
KOCHAM BIEGAĆ (POL)
P
M18
1605.
6131
MICHALSKI Łukasz
Warszawa (POL)
P
M30
1606.
6137
GRODEK Krzysztof
Legionowo (POL)
P
M30
1607.
6140
PISZCZATOWSKI Roman
Gdynia (POL)
P
M50
1608.
6147
PASTUSZEK Jarosław
warszawa (POL)
P
M40
1609.
6150
MACIAK Andrzej
Warszawa (POL)
P
M40
1610.
6153
PASTUSZAK Marcin
Nadwiślanka (POL)
P
M40
1611.
6155
ZARĘBSKI Paweł
Skierniewickie Konie (POL)
P
M40
1612.
6168
KOŁODZIEJAK Ewelina
Wierzbica (POL)
P
K30
1613.
6171
CIĘŻAREK Monika
Warszawa (POL)
P
K18
1614.
6175
MIODUSZEWSKI Adam
warszawa (POL)
P
M30
1615.
6178
WĘGRZYNOWSKA Anna
Bydgoszcz (POL)
P
K40
1616.
6183
ŚLĄSZKIEWICZ Monika
Night Runners Wrocław (POL)
P
K30
1617.
6185
KOT Piotr
Sklep Biegacza (POL)
P
M30
1618.
6196
ROMANOWSKA Ewa
Łysomice (POL)
P
K30
1619.
6197
AMBROZIAK Dawid
Grodzisk Mazowiecki (POL)
P
M18
1620.
6199
NEJMAN Andrzej
Warszawa (POL)
P
M30
1621.
6203
LAZAR-BORKOWSKA Bogusia
Olszewo-Borki (POL)
P
K40
1622.
6204
PŁATKOWSKI Damian
Pionki (POL)
P
M18
1623.
6207
DOMAGAŁA Mariusz
RBS Running Team (POL)
P
M18
1624.
6210
GADBAN Faris
hurfeish running club (ISR)
P
M18
1625.
6211
KHATEEB Abed
hurfeish running club (ISR)
P
M18
1626.
6212
SALAMEH Adam
hurfeish running club (ISR)
P
M18
1627.
6213
SALAMEH Hosam
hurfeish running club (ISR)
P
M18
1628.
6214
SHANNAN Hesam
hurfeish running club (ISR)
P
M18
1629.
6218
REK Jacek
Lingaro Running Team (POL)
P
M18
1630.
6226
KONECKI Damian
Idea Bank Team (POL)
P
M18
1631.
6229
DZIKOWSKI Daniel
PROGRES / ADD CONTROLLING (POL)
P
M30
1632.
6266
GOSZCZYŃSKI Grzegorz
Żyrardów (POL)
P
M30
1633.
6281
ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa
Piaseczno (POL)
P
K30
1634.
6288
GADOMSKA Anna
PZU Sport Team (POL)
P
K30
1635.
6308
NOŻYŃSKI Dariusz
dcs.pl (POL)
P
M30
1636.
6318
CHYTRZYŃSKA Marta
KROMECZEK TEAM (POL)
P
K30
1637.
6357
LEWCZUK Agnieszka
Warszawa (POL)
P
K18
1638.
6389
MIELCZAREK Katarzyna
Kalisz (POL)
P
K40
1639.
6471
SPYCHALSKI Tomasz
ANWILTEAM (POL)
P
M40
1640.
230
GIERES Waldemar
PTT Delta (POL)
O9 pracownik
M50
1641.
314
GIŻYŃSKI Przemysław
TKKF Płock (POL)
O6 pracownik
M30
1642.
1903
SZCZEPKOWSKI Bartłomiej
Warszawa (POL)
O51
M30
1643.
1768
SARNIAK Michał
TEAM Białobrzegi (POL)
O50
M18
1644.
205
ZALEWSKI Andrzej
Team Nutrilite (POL)
O45 pracownik
M60
1645.
209
NARKIEWICZ Marcin
Warszawa (POL)
O45 pracownik
M30
1646.
275
FRYDRYCH Tomasz
Zagnansk Biega (POL)
O45 pracownik
M18
1647.
276
MOPERT Iwona
NIEZRZESZONA (POL)
O45 pracownik
K40
1648.
285
BŁASZCZYK Borys
Dobrcz (POL)
O45 pracownik
M18
1649.
291
ŁOWCZAK Jacek
Warszawa (POL)
O45 pracownik
M30
1650.
292
SIEMIŃSKI Bartosz
Renia TEAM (POL)
O45 pracownik
M30
1651.
294
DEC Rafał
Bierutowska Grupa Biegowa (POL)
O45 pracownik
M40
1652.
295
KUJAWSKA Anna
0570 (POL)
O45 pracownik
K40
1653.
296
DEC Patryk
Bierutowska Grupa Biegowa (POL)
O45 pracownik
M18
1654.
299
KOZAK Mateusz
Złotoryja (POL)
O45 pracownik
M18
1655.
300
WOROBIEC Józef
TERVEL Daniel Wosik Team (POL)
O45 pracownik
M60
1656.
304
KACZKOWSKI Karol
Łomża (POL)
O45 pracownik
M18
1657.
305
ŁOZIŃSKA Edyta
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA (POL)
O45 pracownik
K30
1658.
308
DENEKA Andrzej
Orzeł Baniocha (POL)
O45 pracownik
M40
1659.
317
WAŁASZEK Jan
Tarnów (POL)
O45 pracownik
M50
1660.
322
CZERWIŃSKI Mariusz
Bojanów (POL)
O45 pracownik
M50
1661.
328
DOMAŃSKI Dariusz
DOGOŃ GRODZISK MAZ (POL)
O45 pracownik
M50
1662.
344
BANACH Adrian
Warszawa (POL)
O45 pracownik
M18
1663.
351
SZUBIERAJSKI Łukasz
Hipolitów (POL)
O45 pracownik
M18
1664.
4100
SCHABEL Robert
Leszno (POL)
O45 pracownik
M40
1665.
4102
GRAF Radomir
JESPOL (POL)
O45 pracownik
M40
1666.
1302
ZAWORA Łukasz
Pustków (POL)
O45
M30
1667.
2047
KOWASZEWICZ Michał
Warszawa (POL)
O45
M40
1668.
2056
RUNO Michał
Jeziorko (POL)
O45
M18
1669.
3606
KWIATKOWSKI Damian
Piątnica (POL)
O45
M18
1670.
3925
LEWICKI Marcin
ATLAS RUNNING TEAM (POL)
O45
M40
1671.
212
WARZECHA Aleksandra
Warszawa (POL)
O44 pracownik
K30
1672.
214
PISARSKI Radosław
Płock (POL)
O44 pracownik
M40
1673.
215
FUDYMA Jakub
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M18
1674.
220
NIEWINOWSKI Wojciech
Bodzanów (POL)
O44 pracownik
M30
1675.
223
DZIARNOWSKI Włodek
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M50
1676.
224
JANIAK Przemysław
PKN ORLEN SA (POL)
O44 pracownik
M30
1677.
227
BREWCZAK Maciej
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M30
1678.
232
GAWROŃSKI Mariusz
Bielsk (POL)
O44 pracownik
M30
1679.
233
MARKOWSKI Tomasz
RYKOWISKO (POL)
O44 pracownik
M30
1680.
238
SYNAKOWSKI Jarosław
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M40
1681.
251
BUDZIŁO Adam
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M40
1682.
252
RUMIANOWSKI Henryk
BiegaczAmator (POL)
O44 pracownik
M50
1683.
253
BIELICKI Daniel
Nowe Proboszczewice (POL)
O44 pracownik
M30
1684.
255
PRUSAŁOWICZ Jerzy
Płock (POL)
O44 pracownik
M50
1685.
259
MACIĄG Mirosław
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M18
1686.
261
ŻAK Artur
Orlen Team & CitiClub Sport Społecznie Aktywni (POL)
O44 pracownik
M40
1687.
272
RUDNIK Sławomir
Nadaktywni / ORLEN (POL)
O44 pracownik
M40
1688.
274
GRABOWSKI Tomasz
WKB Maratończyk (POL)
O44 pracownik
M40
1689.
279
STAŃCZAK Marcin
Tkkf Płock (POL)
O44 pracownik
M30
1690.
280
KSIĄŻEK Ryszard
Płock (POL)
O44 pracownik
M30
1691.
281
ZIÓŁEK Andrzej
Nowe Gulczewo (POL)
O44 pracownik
M40
1692.
282
WASILEWSKI Hubert
Płock (POL)
O44 pracownik
M40
1693.
290
TABOREK Grzegorz
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M40
1694.
293
DZIMIRA Paweł
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M40
1695.
311
KOBYLIŃSKI Damian
ORLEN Running Team (POL)
O44 pracownik
M30
1696.
312
MARCINIAK Krzysztof
Radzanowo (POL)
O44 pracownik
M40
1697.
313
TYMIŃSKA Beata
ORLEN RUNNING TEAM (POL)
O44 pracownik
K40
1698.
315
PIEKUT Stefan
ORLEN RUNNING TEAM (POL)
O44 pracownik
M60
1699.
319
JARECKI Michał
Orlen Running Team (POL)
O44 pracownik
M40
1700.
331
WITKOWSKI Jakub
Gozdowo (POL)
O44 pracownik
M18