ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
16
17
18
19
20
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
100
101
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
1701.
12144
BATOR Zbigniew
Warszawa (POL)
M
1702.
12145
KORNASZEWSKI Artur
stare babice (POL)
M
1703.
12146
MAKSIMOWICZ Piotr
AG Solutions (POL)
M
1704.
12147
FOK Tomasz
Warszawa (POL)
M
1705.
12148
MICHALSKA Halina
Warzawa (POL)
K
1706.
12149
MELCAREK Jacek
Warszawa (POL)
M
1707.
12150
SŁOMA Mirosław
Warszawa (POL)
M
1708.
12151
GUZIK Jagoda
Kraków (POL)
K
1709.
12152
GROŃSKI Jan
Biegacz Świętokrzyski (POL)
M
1710.
12153
NOWAK Łukasz
Wołomin (POL)
M
1711.
12154
BOCZKIEWICZ Agnieszka
'Biegnę żeby Bartek mógł biegać' (POL)
K
1712.
12155
BOCZKIEWICZ Krzysztof
Biegnę żeby Bartek mógł biegać (POL)
M
1713.
12156
BABUROV Ruslan
Dubaseki (POL)
M
1714.
12157
NEFEDOVA Nadezhda
Dubaseki (POL)
K
1715.
12158
KORZEŃ Adam
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
M
1716.
12159
KORZEŃ Urszula
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
K
1717.
12160
STAŚKIEWICZ Adam
Serock (POL)
M
1718.
12161
CIEŚLAK Magdalena
Kotlety (POL)
K
1719.
12162
DUCHNA Paweł
Trąbki (POL)
M
1720.
12163
KOWOL Anita
Wodzisław Śl. (POL)
K
1721.
12164
KOWOL Arkadiusz
Wodzisław Śl. (POL)
M
1722.
12165
DZIK Konrad
I thought they said rum... (POL)
M
1723.
12166
NAPORA Mariusz
Wyszków (POL)
M
1724.
12167
CEGIELSKI Adam
adamcegielski.pl (POL)
M
1725.
12168
KRZEWIŃSKA-SOWA Anna
Mińsk Mazowiecki (POL)
K
1726.
12169
KASPEROWICZ Katarzyna eleonora
Zduńska Wola (POL)
K
1727.
12170
PACZUSKA Małgorzata
FOREVER YOUNG ŁODŹ (POL)
K
1728.
12171
KISIELEWICZ Bożena
GANG ENDORFIN (POL)
K
1729.
12172
SZCZYGIELSKI Tomasz
biegusiem.pl (POL)
M
1730.
12173
MATYGA Aleksandra
Warszawa (POL)
K
1731.
12174
PARZYSZEK Paweł
Warszawa (POL)
M
1732.
12175
HALL Richard
Warsaw (GBR)
M
1733.
12176
URBAŃSKI Mirosław
sieradzbiega.pl (POL)
M
1734.
12177
GRABOWSKA Agata
TORUŃ (POL)
K
1735.
12178
STUDZIŃSKI Michał
Lublin (POL)
M
1736.
12179
WRÓBEL Kamil
Warszawa (POL)
M
1737.
12180
GRĄBCZEWSKI Rafał
JW 1223 (POL)
M
1738.
12181
KRAJOWSKA-KUKIEL Anna
warszawa (POL)
K
1739.
12182
MICHALAK Jerzy
KB Im. P. Sękowskiego w Płońsku (POL)
M
1740.
12183
KRAJOWSKI Maciej
Warszawa (POL)
M
1741.
12184
KLEPACKA Marzanna
Łysomice (POL)
K
1742.
12185
TERESHCHENKO Ganna
Warszawa (UKR)
K
1743.
12186
SOTNIK Krzysztof
Warszawa (POL)
M
1744.
12187
MALCZEWSKI Piotr
Pilica Białobrzegi (POL)
M
1745.
12188
PAKUŁA Filip
warszawa (POL)
M
1746.
12189
ŚLIWKA Zuzanna
Nidzica Biega (POL)
K
1747.
12190
FRUMES Joanna
Warszawa (POL)
K
1748.
12191
BARTNIKOWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M
1749.
12192
ZAWADZKI Tadeusz
Pruszków (POL)
M
1750.
12193
ROCHOWICZ Tomasz
Chloe's Fan Club (POL)
M
1751.
12194
MĘDREK Dariusz
1. WBPanc./Rembertów Team (POL)
M
1752.
12195
CHERNIUK Yulia
Warszawa (UKR)
K
1753.
12196
SZŁAPKA Wioletta
Świnoujście (POL)
K
1754.
12197
ZAJĄC Arkadiusz
Warszawa (POL)
M
1755.
12198
MUSIAŁ Robert
TRIWAWA (POL)
M
1756.
12199
SZŁAPKA Dariusz
Świnoujście (POL)
M
1757.
12200
PŁUSZKA Małgorzata
Skierniewice (POL)
K
1758.
12201
KASPRZYK Piotr
ANIRO RUN TEAM (POL)
M
1759.
12202
BUŁKA Robert
Łajski (POL)
M
1760.
12203
MIODEK Aleksandra
Nieborów (POL)
K
1761.
12204
ADAMCZYK Piotr
Obiegowka.com (POL)
M
1762.
12205
ŚMIECIUCH Andrzej
Warszawa (POL)
M
1763.
12206
GEMZA Marta
Warszawa (POL)
K
1764.
12207
ŁACHACZ Karol
Ostrów Mazowiecka (POL)
M
1765.
12208
DIÓSY Dorottya
Warszawa (POL)
K
1766.
12209
MACHETA Sabina
Dystans Lubomia (POL)
K
1767.
12210
IWASZKO Pawel
Accolade Wines (POL)
M
1768.
12211
PUZYNIAK Dominika
Rzeszowski Hasacz (POL)
K
1769.
12212
KACZMARSKI Sławomir
Rozbiegane Działdowo (POL)
M
1770.
12213
GOŚCINIAK Magdalena
Płock (POL)
K
1771.
12214
UCHER-HOLONA Izabela
Luxtorpeda Czerwionka (POL)
K
1772.
12215
ORCZYK Grzegorz
Warszawa (POL)
M
1773.
12216
MACIOS Monika
Warszawa (POL)
K
1774.
12217
BESSARABA Agnieszka
WARSZAWA (POL)
K
1775.
12218
KWIATKOWSKI Andrzej
wARSZAWA (POL)
M
1776.
12219
BINDEK Marta
Warszawa (POL)
K
1777.
12220
RADLOK Iwona
kujakowice górne (POL)
K
1778.
12221
CHOJNACKA Krystyna
TKKF Kubuś Sierpc (POL)
K
1779.
12222
TOBOLSKA Małgorzata
Grudziądz (POL)
K
1780.
12223
GOLIŃSKI Mariusz
KRAŚNIK BIEGA (POL)
M
1781.
12224
LUBICKA-MICHALAK Agnieszka
Tomaszów Maz. (POL)
K
1782.
12225
LUBICKI Daniel
LUBOCHNIA (POL)
M
1783.
12226
CICHECKI Dawid
Góra Kalwaria (POL)
M
1784.
12227
ZAGULSKI Dawid
Kurki team (POL)
M
1785.
12228
MATUSZEWSKI Miłosz
Warszawa (POL)
M
1786.
12229
ZAGULSKA Paulina
Kurki team (POL)
K
1787.
12230
BIEŃ Jarek
Warszawa (POL)
M
1788.
12231
KĘDZIORA Mariusz
RUNNING OSP POLESIE (POL)
M
1789.
12232
SŁADKOWSKA Kama
Warszawa (POL)
K
1790.
12233
KĘDZIORA Agnieszka
RUNNING OSP POLESIE (POL)
K
1791.
12234
CHMIELEWSKI Jacek
Białystok (POL)
M
1792.
12235
DĄBROWSKI Dariusz
Mazovia Proactiv (POL)
M
1793.
12236
LABUS Marcin
Tarnowskie Góry (POL)
M
1794.
12237
BORKOWSKA Agnieszka
Nowa Wola (POL)
K
1795.
12238
RABIEJ Wojciech
RK ATHLETICS (POL)
M
1796.
12239
SZELĄG Sebastian
Warszawa (POL)
M
1797.
12240
GORCZYCA Angelika
Mińsk Mazowiecki (POL)
K
1798.
12241
KAMIŃSKA Iwona
Warszawa (POL)
K
1799.
12242
KUMKOWSKA Joanna
Malbork (POL)
K
1800.
12243
PAWEŁKO Mariusz
1 batalion zmechanizowany chełm (POL)
M