ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
34
35
36
37
38
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
55
56
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
3501.
3525
KORDAS Marcin
Warszawa (POL)
M30
3502.
3527
SIBIGA Dariusz
Szelest Sadyba (POL)
M50
3503.
3529
SZYMAŃSKI Grzegorz
Stale Biegam Nova Trading (POL)
M30
3504.
3530
WIDŹGOWSKI Przemysław
Bydgoszcz (POL)
M40
3505.
3532
OBOZ Paweł
URODZENI BIEGACZE (POL)
M30
3506.
3533
ROMANTOWSKA Anna
Poznań (POL)
K30
3507.
3534
BEDNARZAK Tadeusz
Yulo Run Team Siedlce (POL)
M60
3508.
3536
JASKÓLSKA Magda
Vege Runners (POL)
K18
3509.
3538
SIUDEK Krzysztof
opoczno (POL)
M50
3510.
3539
RYCHLICKI Jarosław
Radom (POL)
M30
3511.
3542
PEDRO Telmo
(POR)
M40
3512.
3545
WOJCIECHOWSKA Wioletta
BRAK - INDYWIDUALNIE (POL)
K50
3513.
3546
ŁASTOWIECKI Radosław
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki (POL)
M40
3514.
3547
GRABOWSKA-TOFEL Sara
Biegam Bo Lubię Ząbki Team (POL)
K18
3515.
3548
ZDUNEK Henryk
Zbąszyń (POL)
M50
3516.
3549
KOWALSKA Renata
KB HERMES GRYFINO (POL)
K40
3517.
3552
RĘBISZ Mariusz
ENSOL-EASYRUN RACIBÓRZ (POL)
M40
3518.
3554
LASKOWSKI Damian
Hussars Szczecin (POL)
M30
3519.
3555
MAZEPA Ivan
Sale (UKR)
M30
3520.
3556
OGRODNIK Paweł
Warszawa (POL)
M30
3521.
3557
JELINSKI Jaroslaw
Debe Wielkie (POL)
M50
3522.
3558
SZATKOWSKI Dawid
DRUŻYNA SZPIKU (POL)
M30
3523.
3560
BŁACH Szczepan
Mirzec (POL)
M50
3524.
3561
KWAŚNIEWSKI Benedykt
ZABIEGANI OLSZTYN (POL)
M60
3525.
3563
KUSZEWSKI Waldemar
WIĘCBORK (POL)
M40
3526.
3564
SZYMCZAK Agnieszka
zabiezki (POL)
K30
3527.
3565
KLUZA Dawid
Gniazdów (POL)
M18
3528.
3566
MAJEWICZ Grzegorz
Miechów (POL)
M40
3529.
3567
SAWUKAJTYS Paweł
Zielonka (POL)
M30
3530.
3568
KULDANEK Marcin
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL)
M40
3531.
3569
KIZLING Artur
Białystok (POL)
M30
3532.
3570
ZAJĄC Mariusz
TRĄBKI (POL)
M40
3533.
3571
CHADYSAS Viktoras
Inzinerija (LTU)
M30
3534.
3572
MALICKI Kamil
Sochaczew (POL)
M18
3535.
3573
MATUSZEWSKI Łukasz
DreamITeam (POL)
M30
3536.
3574
PRZYBYŁ Mateusz
Skierniewice (POL)
M30
3537.
3575
HOREV Gal
Kfar Maimon (ISR)
M40
3538.
3576
ZACH Sebastian
TKKF Wodnik Więcbork (POL)
M40
3539.
3577
PIETRASZEK Dawid
Będzin (POL)
M30
3540.
3578
CHUDZIASZEK Mateusz
Warszawa (POL)
M18
3541.
3579
PIECHOTA Krzysztof
SZWLA Stargard (POL)
M40
3542.
3581
HARASIMOWICZ Wojtek
Warszawa (POL)
M30
3543.
3585
MICHALCZYK Wojciech
EASYRUN RACIBÓRZ (POL)
M50
3544.
3586
POGORZELSKI Rafał
Braniewo (POL)
M30
3545.
3587
POGORZELSKA Agnieszka
Braniewo (POL)
K30
3546.
3588
ALEKSANDROWICZ Krzysztof
Fizjo Runners Umed Wrocław (POL)
M50
3547.
3589
SHIPONI Moran
Beit Kama (ISR)
M40
3548.
3591
KUNA Piotr
Wieliczka (POL)
M30
3549.
3594
PROKLASHKINA Anna
42run (Reunion)
K40
3550.
3595
MIERZWIŃSKI Jarosław
Białystok (POL)
M50
3551.
3596
CICHOCKI Michał
Grodzisk Mazowiecki (POL)
M40
3552.
3598
ZĄBEK Marek
Warszawa (POL)
M60
3553.
3601
KŁĘBEK Arkadiusz
KB WYSZKÓW (POL)
M40
3554.
3602
ŻYSZKO Michał
vege runners (POL)
M18
3555.
3603
BARSZCZEWSKA Alicja
KLUB BIEGACZA MRĄGOWO (POL)
K40
3556.
3604
BARSZCZEWSKI Tadeusz
Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej (POL)
M40
3557.
3605
SMYKOWSKI Adrian
Braniewo (POL)
M18
3558.
3607
CICHOWICZ Łukasz
Warszawa (POL)
M30
3559.
3608
DELEWSKI Piotr
Rożental (POL)
M40
3560.
3610
KOSMA Michał
Warszawa (POL)
M18
3561.
3612
ZWIĄZEK Paweł
Wieczorne Bieganie W Szczecinie (POL)
M30
3562.
3613
SZEWCZYK Jarosław
Nowy Bedoń (POL)
M40
3563.
3614
FALĘCKI Artur
Pułtusk (POL)
M40
3564.
3616
KIELEK Piotr
Brzeźnio (POL)
M40
3565.
3621
POLTORAK Nicole
Warszawa (POL)
K18
3566.
3622
WIŚNIEWSKI Radosław
Łódź (POL)
M40
3567.
3623
OLIŃSKI Wojciech
Active Malbork (POL)
M40
3568.
3624
MIKITA Maciek
Warszawa (POL)
M18
3569.
3627
ŁUCZYŃSKI Paweł
Warszawa (POL)
M30
3570.
3628
MEJGIER Karol
TKKF Wodnik Więcbork (POL)
M40
3571.
3629
CENA Jacek
Bydgoszcz (POL)
M40
3572.
3630
KOCIALKOWSKI Andre
Manchester (POL)
M60
3573.
3632
BŁAŻEJEWSKI Marcin
Olsztyn (POL)
M40
3574.
3633
KUIK Anna
MIASTO LESZNO (POL)
K18
3575.
3634
PĘDZICH Waldemar
BBL Ostrołęka (POL)
M50
3576.
3635
ROBACZEWSKI Marcin
:) (POL)
M40
3577.
3636
NADZIAK Wioletta
MORĄG (POL)
K40
3578.
3637
MILLER Daniel
Warsaw International Triathlon Club (WITC) (POL)
M40
3579.
3639
KWIECIEŃ Katarzyna
Grupa Paleo / OSiR Zawiercie (POL)
K40
3580.
3640
RZECZKOWSKI Zbigniew
Wolimierz (POL)
M40
3581.
3641
SZCZYGIELSKI Radosław
Kołobrzeg (POL)
M30
3582.
3642
WRONA Andrzej
Calcium Club przy Biurze Podróży APTER w Żywcu (POL)
M50
3583.
3643
GĘSICH Kamil
KS ZIELONO - CZARNI (POL)
M30
3584.
3644
MAŁEK Andrzej
Abakon (POL)
M18
3585.
3645
MELONEK Paweł
Grodziski Klub Biegacza (POL)
M50
3586.
3647
STRZELCZYK Paweł
KS Start Pułaski Warka (POL)
M40
3587.
3649
DZIERŻEŃSKA Monika
Gdańsk (POL)
K40
3588.
3650
ŚLĘCZKOWSKI Jacek
TEMMPO WAŁBRZYCH (POL)
M40
3589.
3653
WIECZOREK Jacek
Warszawa (POL)
M40
3590.
3656
PYTLIŃSKI Rafał
Grupa Biegowa CHTMO (POL)
M40
3591.
3657
URBAN Aleksander
Warszawa (POL)
M30
3592.
3658
BĄK Piotr
Husaria Race Team (POL)
M30
3593.
3659
WIŚNIEWSKI Daniel
Mińsk Mazpwiecki (POL)
M40
3594.
3660
ŁAGUNA Wojciech
Białystok (POL)
M40
3595.
3662
KOWALCZYK Paweł
LKS Sprinter Siemiatycze (POL)
M30
3596.
3663
MARCINKOWSKI Jakub
KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI (POL)
M18
3597.
3664
MODEL Johann christoph
Kraków (GER)
M30
3598.
3666
DĘBSKI Artur
Jakubów (POL)
M40
3599.
3667
CHRZANOWSKI Wojciech
ChrzanowscyTeam (POL)
M30
3600.
3668
SZWEDA Zofia
Warszawa (POL)
K30