ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
48
49
50
51
52
.
.
55
56
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
4901.
5501
STALMACH Rafał
run-log.com (POL)
M40
4902.
5503
CZORNAK Wojciech
Parczew (POL)
M50
4903.
5504
RYBKOWSKI Grzegorz
WTP (POL)
M50
4904.
5505
KRAJEWSKI Konrad
Markowi Biegacze (POL)
M30
4905.
5507
PIELAK Marcin
Markowi Biegacze (POL)
M40
4906.
5508
HOFFMAN Sławomir
Reaktywuj się w maratonie (POL)
M40
4907.
5509
URBANIEC Paweł
Rędziny (POL)
M30
4908.
5510
SZWEDA Sławomir
Gdańsk (POL)
M40
4909.
5511
PIETRZAK Jacek
DWOT (POL)
M40
4910.
5513
PACZYŃSKI Stanisław
Warszawa (POL)
M40
4911.
5515
ADAMUSIAK Sławomir
Iława biega (POL)
M40
4912.
5517
LANCKAMER Robert
STREFA MOCY (POL)
M40
4913.
5518
SOBICZEWSKI Rafał
Publicis Media Runners Team (POL)
M30
4914.
5519
BUCHALSKI Rafał
Rebellion of Free Runners (POL)
M18
4915.
5520
MIELCZAREK Przemysław
Warszawa (POL)
M40
4916.
5521
AMBOMO Harvey
Paris (FRA)
M30
4917.
5522
BIENIAK Krzysztof
MORT! (POL)
M40
4918.
5523
ZAJAC Marcin
Józefosław (POL)
M30
4919.
5525
REPECKI Marcin
Repeccy Meble (POL)
M40
4920.
5526
PAPKA Sławomir
Warszawa (POL)
M50
4921.
5527
MOSUR Kamil
Warszawa (POL)
M40
4922.
5528
BIELSKI Andrzej
10 WPsam (POL)
M40
4923.
5529
BURANT Agnieszka
Poznań (POL)
K30
4924.
5530
WIĄCEK Marcin
BYLEDOBIEC ANIN (POL)
M40
4925.
5531
KOWALSKI Adam
Złote Klocki Na Sznurku (POL)
M30
4926.
5532
CYBULSKI Roman
Long Run Belarus (BLR)
M30
4927.
5533
FERENC Adrian
Klub Morsów Pisz i Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu (POL)
M18
4928.
5534
KLIMOWICZ Mariusz
Puławy (POL)
M50
4929.
5535
KIEDROWSKA Daria
Gdynia (POL)
K30
4930.
5536
SAMSEL Artur
Warszawa (POL)
M30
4931.
5537
GRZESZAK Rafał
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL)
M40
4932.
5538
FEDOROWICZ Jacek
KB Vamos Amigos Wrocław (POL)
M40
4933.
5540
JAWORSKI Marek
niezrzeszony (POL)
M50
4934.
5541
RABENDA Marcin
OLAWS ZŁOTORYJA (POL)
M40
4935.
5542
ZGIET Radosław
LKS Sprinter Siemiatycze (POL)
M50
4936.
5543
KOBUSZEWSKI Artur
SBRT Warszawa (POL)
M30
4937.
5544
CHMIELEWSKI Piotr
Lublin (POL)
M40
4938.
5545
ZABOREK Piotr
Warszawa (POL)
M40
4939.
5548
NOWAK Marek
Tomaszów Mazowiecki (POL)
M40
4940.
5549
FILIPOWICZ Arkadiusz
Warszawa (POL)
M40
4941.
5550
DOMOWICZ Michał
CYKLOSPORT (POL)
M18
4942.
5551
ŻARSKI Antek
Warszawa (POL)
M40
4943.
5552
LIBUDA Marek
HDK NSK Bearings Kielce (POL)
M50
4944.
5553
BORUCKI Tomasz
plock (POL)
M40
4945.
5554
WICIŃSKI Wojciech
Grójec (POL)
M50
4946.
5556
KRAKOWIAK Paweł
Lodz (POL)
M40
4947.
5557
SITEK KRAKOWIAK Ania
Łódź (POL)
K40
4948.
5559
CHEŁMICKI Michał
Lipno (POL)
M18
4949.
5560
DŁUGOŁĘCKI Tomasz
BBL Ostrołęka. Palący team (POL)
M40
4950.
5561
ŁOPIŃSKI Piotr
FSD (POL)
M30
4951.
5562
SAMEREK Dariusz
Marmel Toruń (POL)
M30
4952.
5564
RYBACKI Marcin
Bydgoszcz (POL)
M40
4953.
5565
KUCZEROWSKI Marcin
Warszawa (POL)
M18
4954.
5566
MAŁKIEWICZ Dariusz
PGB Sportowa Paczka (POL)
M40
4955.
5567
HAJDUKIEWICZ Grzegorz
Biegająca Kura (POL)
M40
4956.
5568
CHWAŁEK Aleksander
Jungheinrich Team (POL)
M30
4957.
5569
ZAGAŃCZYK Marek
Zeszyty Literackie (POL)
M50
4958.
5570
SZAREJKO Dariusz
Ełk (POL)
M18
4959.
5571
HOTAŁA Piotr
HAKUNA MATATA :) (POL)
M30
4960.
5574
ZIEGLER Krzysztof
POLONIA GOŚCIĘCIN (POL)
M40
4961.
5575
BARTCZAK Andrzej
kalisz (POL)
M40
4962.
5576
ROMANOVA Olena
KM Running Club (TTO)
K40
4963.
5578
ZAWADZKI Damian
KB Wygan Kolobrzeg (POL)
M30
4964.
5579
WOJTUŃ Tomasz
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
M18
4965.
5580
ŚNIEGOCKA Magdalena
Tarnowo Podgórne Biega (POL)
K30
4966.
5581
ROGIŃSKI Rafał
Wola Karczewska (POL)
M40
4967.
5583
SWEIGART Josh
Celestynow (USA)
M30
4968.
5584
FALKOWSKI Bartek
Bartek Trenuje Team (POL)
M18
4969.
5585
JAWORSKI Paweł
West sport team (POL)
M18
4970.
5586
ALEKSEJEVAS Otas
Vilnius (LTU)
M18
4971.
5587
WRZOS Joanna
Michow (POL)
K18
4972.
5588
KANDAKOU Yauheni
VELOGRODNO (RUS)
M40
4973.
5589
CHICHARRO Carlos
Runners Espanyol (ESP)
M50
4974.
5590
ROZŁUCKA Agnieszka
Opole (POL)
K30
4975.
5591
VUCO Ivo
UNESCO MB (POL)
M40
4976.
5592
OLEJNIK Sylwester
Vege Ultra Runners (POL)
M40
4977.
5593
DOBARRO Carlos
Wroclaw (ESP)
M40
4978.
5594
ADAMIAK Robert
Ciechanów (POL)
M40
4979.
5595
BRZEZIŃSKI Waldemar
Biegiem Radom (POL)
M50
4980.
5599
FILIPIAK Marcin
Markuszów (POL)
M40
4981.
5601
DABKOWSKI Kamil
BlackHatCG (POL)
M40
4982.
5604
MANOLI Christakis
EV ZIN RUNNERS CYPRUS (CYP)
M50
4983.
5606
ŁABĘDŹ Marek
Forevo (POL)
M30
4984.
5607
SAKAI Masayuki
Drunk SAMURAI (JPN)
M40
4985.
5608
MAREK Ewa
Katowice Giszowiec (POL)
K30
4986.
5609
LASECKI Mariusz
Karczew (POL)
M30
4987.
5610
BRZOZOWSKI Jarosław
Passion Life Joy (POL)
M30
4988.
5612
BIERNAT Aga
Warszawa (POL)
K18
4989.
5614
SKRZYPEK Robert
Biegnij z ProService (POL)
M40
4990.
5615
KOWALIK Tomasz
Biegnij z ProService. Velocity Warszawa (POL)
M40
4991.
5621
KRUK Edyta
AR (POL)
K40
4992.
5622
DOLIŃSKA Agnieszka
Warszawa (POL)
K40
4993.
5623
CZARNECKI Zbigniew
Stare Babice Biegają (POL)
M50
4994.
5624
MUSIAŁ Marcin
Warszawa (POL)
M40
4995.
5625
MOUNIER Frederic
olsztyn (FRA)
M40
4996.
5627
SZPIR Maciek
Komandosrunner (POL)
M30
4997.
5628
MINOR Bartłomiej
adidas Runners Warsaw (POL)
M30
4998.
5629
KRYSKE Mariusz
Spójnia Białe Błota (POL)
M30
4999.
5630
OBSTÓJ Karolina
Kiełczów-SobasTeam (POL)
K18
5000.
5632
ROMANOWSKA Beata
Run Vegan Team (POL)
K50