ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
49
50
51
52
53
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
100
101
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
5001.
15453
SZYMAŃSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M
5002.
15454
JAWOREK Marcin
Wrocław (POL)
M
5003.
15455
SOJKA Artur
BBL Gubin (POL)
M
5004.
15456
SOJKA Joanna
BBL Gubin (POL)
K
5005.
15457
ZYCH Grzegorz
Warszawa (POL)
M
5006.
15458
MOTYL Artur
Allianz Running Team (POL)
M
5007.
15459
KOSIŃSKI Michał
Legionowo (POL)
M
5008.
15460
MACIASZCZYK Artur
Warszawa (POL)
M
5009.
15461
KOPER Sylwia
Gravitan (POL)
K
5010.
15462
CYRAN Edyta
Warszawa (POL)
K
5011.
15463
MAREK Paweł
Warszawa (POL)
M
5012.
15464
RYBITWA Jarosław
Trinery (POL)
M
5013.
15465
PIŁAT Mariusz
K.B. PLL LOT (POL)
M
5014.
15466
AMBROZEK Emilia
żabieniec (POL)
K
5015.
15467
AVISHAY Galit
intervall (ISR)
K
5016.
15468
GŁOGOWSKI Robert
Warszawa (POL)
M
5017.
15469
PIEC Justyna
Warszawa (POL)
K
5018.
15470
KOSIOREK Dariusz
Warszawa (POL)
M
5019.
15471
KOSIK Sylwester
Lubartów (POL)
M
5020.
15472
DĄBROWSKI Maciej
Stowarzyszenie CROSS (POL)
M
5021.
15473
PIĄTKOWSKI Tomasz
Chechło Pierwsze (POL)
M
5022.
15474
MATUSIAK Małgorzata
Milanówek (POL)
K
5023.
15475
LEWANDOWSKI Andrzej
Rozbiegana Kruszwica (POL)
M
5024.
15476
KULIGOWSKA Patrycja
Warszawa (POL)
K
5025.
15477
SKOBEL Robert
Radom (POL)
M
5026.
15478
GŁUCHOWSKI Paweł
Warszawa (POL)
M
5027.
15479
BARAŃSKI Grzegorz
PEKAO SA (POL)
M
5028.
15480
BAREJA Michał
allegro (POL)
M
5029.
15481
STANISZ Krzysztof
Piaseczno (POL)
M
5030.
15482
NOWAK Daria
Warszawa (POL)
K
5031.
15483
FABIJAŃSKI Zbigniew
Deloitte Adventure Team FV (POL)
M
5032.
15484
BRANNY Michał
drużyna jedno osobowa (POL)
M
5033.
15485
KLUCZKOWSKA Marta
Legionowo (POL)
K
5034.
15486
KOMENDER Rafał
Warszawa (POL)
M
5035.
15487
PIOŁUNOWICZ Maciej
Bractwo Biegowe BGK (POL)
M
5036.
15488
PŁACHECKI Bolesław
Warszawa (POL)
M
5037.
15489
WIŚNIEWSKI Mateusz
Makówka (POL)
M
5038.
15490
WOJTALEWICZ Piotr
Mint Media (POL)
M
5039.
15491
CZUBLUN Mateusz
NeOn Team (POL)
M
5040.
15492
WIKLAK Adam
AgMa Projekt (POL)
M
5041.
15493
JASKÓŁA Joanna
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
K
5042.
15494
KRAPYVKIN Vitalii
Kiev (UKR)
M
5043.
15495
SKULSKI Maciej
Płock (POL)
M
5044.
15496
SENIUTA Krystyna
Przemyśl (POL)
K
5045.
15497
PAWELEC Mateusz
Radom (POL)
M
5046.
15498
ŚWIRCZ Damian
Wielogóra (POL)
M
5047.
15499
KAMIŃSKA Joanna
Warszawa (POL)
K
5048.
15500
ZIÓŁKOWSKI Michał
Warszawa (POL)
M
5049.
15501
CARMEL Nir
Adrenalin (ISR)
M
5050.
15502
MACIOROWSKA Ewa
TOTALBUD (POL)
K
5051.
15503
GAJEWSKI Karol
Warszawa (POL)
M
5052.
15504
FRANCISZKOWICZ Wojciech
Łomża (POL)
M
5053.
15505
IWASZKO Michał
Ełk (POL)
M
5054.
15506
GAJEWSKA Anna
Warszawa (POL)
K
5055.
15507
FEDORCHUK Volodymyr
Warszawa (POL)
M
5056.
15508
DZIEDZIEWICZ Sebastian
Elbląg (POL)
M
5057.
15509
WDOWIŃSKI Robert
Skierniewice (POL)
M
5058.
15510
RUSAK Paweł
'Catering2be' (POL)
M
5059.
15511
CZAJKOWSKI Marek
BASF Polska sp. z o.o. (POL)
M
5060.
15512
KRESA Martyna
Warszawa (POL)
K
5061.
15513
KRZYŻANOWSKI Grzegorz
Firlej (POL)
M
5062.
15514
OWCZARZ Tomasz
Warszawa (POL)
M
5063.
15515
MAKSIMOWSKI Tomasz
Orange Polska (POL)
M
5064.
15516
BEBAK Roman
ZEMBRZYCE TEAM (POL)
M
5065.
15517
MAKSIMOWSKI Łukasz
Milanówek (POL)
M
5066.
15518
ARTYSZUK Monika
Warszawiaky (POL)
K
5067.
15519
RUCIŃSKA Elżbieta
Nowa Iwiczna (POL)
K
5068.
15520
MARTIN Wlodzimierz
Bemozałoga (POL)
M
5069.
15521
KALUŻNY Marek
JednoroSSSce (POL)
M
5070.
15522
KALUŻNA Iwona
JednoroSSSce (POL)
K
5071.
15523
ZABIELSKI Andrzej
10Wpsam (POL)
M
5072.
15524
DROHOMIRECKI Łukasz
camaieu (POL)
M
5073.
15525
DROHOMIRECKA Elwira iza
camaieu (POL)
K
5074.
15526
BUBER Kyrylo
Warszawa (UKR)
M
5075.
15527
ZABIELSKA Milena
Warszawa (POL)
K
5076.
15528
HELAK Maciej
Warszawa (POL)
M
5077.
15529
BRĄGIEL Krzysztof
Road to PB (POL)
M
5078.
15530
GRĄTKOWSKA Magdalena
Niewychowani Fizycznie (POL)
K
5079.
15531
LEWIŃSKI Sławomir
Gdańsk (POL)
M
5080.
15532
MAŁYSZKO Ewelina
warszawa (POL)
K
5081.
15533
ROZTAJEWSKA Patrycja
Poznań (POL)
K
5082.
15534
PURGAT Jarosław
Tomaszów Mazowiecki (POL)
M
5083.
15535
JANIK Monika
Warszawa (POL)
K
5084.
15536
REGLIŃSKI Christopher
Warszawa (POL)
M
5085.
15537
RABIŃSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M
5086.
15538
SĘDZICKA Magdalena
SKB Aktywne Krapkowice (POL)
K
5087.
15539
REMBECKI Piotr
Rozbiegane Działdowo (POL)
M
5088.
15540
SZARY Waclaw
Strzyzów (POL)
M
5089.
15541
JANKOWSKI Remigiusz
Warszawa (POL)
M
5090.
15542
BOLYTE Giedre
Neko Runners (LTU)
K
5091.
15543
LEWANDOWSKA Monika
Przegryw Team (POL)
K
5092.
15544
KUNA Katarzyna
Przegryw team (POL)
K
5093.
15545
BUDROWSKI Franciszek
Białystok (POL)
M
5094.
15546
ŁAWECKI Kacper
ZSP Sława (POL)
M
5095.
15547
FOGIEL Michał
Radom (POL)
M
5096.
15548
LOPEZ CIVANTOS David
MERCER (ESP)
M
5097.
15549
ŁADA Mariusz
PKO Bank Polski (POL)
M
5098.
15550
KAPCIA Grzegorz
Warszawa (POL)
M
5099.
15551
BARTOSIK Krystyna
ZGIERZ (POL)
K
5100.
15552
ŁADA Mariola
WARSZAWA (POL)
K