ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
56
57
58
59
60
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
100
101
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
5701.
16154
BOLEK Agnieszka
Warszawa (POL)
K
5702.
16155
KŁOSIEWICZ Krzysztof
Adidas Runners Warsaw (POL)
M
5703.
16156
VERKHAVODKIN Henadz
Grodnooblsport (BLR)
M
5704.
16157
OTŁOWSKI Grzegorz
Warszawa (POL)
M
5705.
16158
URBAŃSKI Paweł
Jabłonna (POL)
M
5706.
16159
FRĄCKOWIAK Iwona
Koszalin (POL)
K
5707.
16160
MURAS Katarzyna
Warszawa (POL)
K
5708.
16161
SMOLARCZYK Emilia
Warszawa (POL)
K
5709.
16162
MALESZYK Natalia
Oso (POL)
K
5710.
16163
MŁYNARCZYK Andrzej
Warszawa (POL)
M
5711.
16164
SIBIGA Beata
Jastkowice (POL)
K
5712.
16165
CAPAŁA Michał
JUVENTA KOBEX STARACHOWICE (POL)
M
5713.
16166
BORKOWSKI Michał
Oso (POL)
M
5714.
16167
BUKOWSKI Kamil
Superbohater z Fundacji Orange (POL)
M
5715.
16168
OKOŃ Rafał
Ledwo dyszę (POL)
M
5716.
16169
KARASIEWICZ Katarzyna
Kuligów (POL)
K
5717.
16170
LOGISH Artsiom
Grodnooblsport (BLR)
M
5718.
16171
CISZEK Mikołaj
FCM (POL)
M
5719.
16172
TARGOŃSKI Adrian
Legionowo (POL)
M
5720.
16173
ODZIEMCZYK Jarosław
Odziemczyki Skurczybyki (POL)
M
5721.
16174
OLEJNICZAK Przemysław
Warszawa (POL)
M
5722.
16175
SAWICKA Dorota
Stare Babice biegają (POL)
K
5723.
16176
SOKOŁOWSKA Magdalena
Warszawa (POL)
K
5724.
16177
KANIEWSKI Grzegorz
Dso.pl (POL)
M
5725.
16178
ZDUNKIEWICZ Arkadiusz
Strzegowo (POL)
M
5726.
16179
BIERNAT Sławomir
Warszawa (POL)
M
5727.
16180
JANASZ Andrzej
Brwinów (POL)
M
5728.
16181
GORCZYCA Jacek
lubelskibiegacz.pl TEAM (POL)
M
5729.
16182
ZNAJDEK Barbara
SPORT4LIFE (POL)
K
5730.
16183
SZEPIETOWSKA Edyta
ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL)
K
5731.
16184
SIWIŃSKI Jerzy
BBL Olsztyn (POL)
M
5732.
16185
KOWALEWICZ Ewa
Warszawa (POL)
K
5733.
16186
MORAWIK Wioleta
Warszawa (POL)
K
5734.
16187
GORCZYCA Dorota
lubelskibiegacz.pl TEAM (POL)
K
5735.
16188
MUCHA Kamila
BIEGAM NA TARCHOMINIE (POL)
K
5736.
16189
KOZŁOWSKA Joanna
Drużyna Wilka (POL)
K
5737.
16190
SZOCIK Barbara
Olsztyn (POL)
K
5738.
16191
PIKUS Łukasz
warszawa (POL)
M
5739.
16192
MULARCZYK Łukasz
Warszawa (POL)
M
5740.
16193
REGUCKA Gabriela
Białystok (POL)
K
5741.
16194
MARKOWICZ Hubert
Mordeczki (POL)
M
5742.
16195
JASKÓŁOWSKI Waldemar
Wild Runners (POL)
M
5743.
16196
BANAŚ Michał
Warszawa (POL)
M
5744.
16197
SZTANDERA Piotr
Decathlon Kielce/ Juventa Starachowice (POL)
M
5745.
16198
AMBROZIK Łukasz
Żyrardów (POL)
M
5746.
16199
POTKAJ Przemysław
Kadzidło (POL)
M
5747.
16200
GRABOWSKI Tomasz
Kuźnia Triathlonu (POL)
M
5748.
16201
GENDVILAITE Sonata
#Unbreakable (LTU)
K
5749.
16202
MARCINEK Michał
Niemce (POL)
M
5750.
16203
BANASZEWSKI Łukasz
KM PSP GRUDZIĄDZ (POL)
M
5751.
16204
KAFLIK Gabriela
Warszawa (POL)
K
5752.
16205
KOZIEŁ Karolina
Ciepielów (POL)
K
5753.
16206
MADEJ Robert
Milanówek (POL)
M
5754.
16207
MARZEC Małgorzata
Warszawa (POL)
K
5755.
16208
BIAŁY Wojciech
Warszawa (POL)
M
5756.
16209
KWIATKOWSKI Piotr
Drużyna Orzecha (POL)
M
5757.
16210
ADAMUS Justyna
Warszawa (POL)
K
5758.
16211
SARNOWSKA Barbara
Warszawa (POL)
K
5759.
16212
FIGIEL Renata
Warszawa (POL)
K
5760.
16213
PAPSYS Nojus
LoboLoco (LTU)
M
5761.
16214
SADŻUGA Joanna
Olsztyn (POL)
K
5762.
16215
WIECH Przemysław
Zwoleń Biega (POL)
M
5763.
16216
DOŁŻAŃSKA Sandra
UKL 'Ósemka' Police (POL)
K
5764.
16217
RÓŻAŃSKI Łukasz
Krynica- Zdrój (POL)
M
5765.
16218
DZANGIRASVILI Irena
Vilniaus BK Jonas Maratonas (LTU)
K
5766.
16219
PAJCHEL Łukasz
Warszawa (POL)
M
5767.
16220
WIERTEL Piotr
accelerating poland (POL)
M
5768.
16221
KUŹNICKI Wojciech
Zielonki Parcela (POL)
M
5769.
16222
KUROPATWIŃSKI Andrzej
NEC TEMERE NEC TIMIDE (POL)
M
5770.
16223
DOBOSZ Agata
Ząbki (POL)
K
5771.
16224
WRONIAK Jakub
AGD WRONIAK (POL)
M
5772.
16225
WIECZOREK Paweł
PTWS (POL)
M
5773.
16226
WOJTON Michał
Juventa-Kobex Starachowice (POL)
M
5774.
16227
WIERZBIŃSKI Jakub
KLUB META (POL)
M
5775.
16228
KASPROWICZ Wioletta
Rozbiegane Działdowo (POL)
K
5776.
16229
SKWARLIŃSKI Grzegorz
Juventa Kobex Starachowice (POL)
M
5777.
16230
PIOTROWSKI Artur
NASIELSK (POL)
M
5778.
16231
BAKERA-JAKUBOWSKA Anna
Ząbki (POL)
K
5779.
16232
KOZIEŁ Weronika
Rozalin (POL)
K
5780.
16233
JĘDRUCHNIEWICZ Jolanta
SBRT Warszawa (POL)
K
5781.
16234
SOSNOWA Magdalena
PTWS (POL)
K
5782.
16235
URAWSKI Marek
Piastów (POL)
M
5783.
16236
KARASEK Magda
Warszawa (POL)
K
5784.
16237
POŹNIAK Piotr
Ceranów (POL)
M
5785.
16238
BERNACH Bartłomiej
Zamość (POL)
M
5786.
16239
PODGÓRSKI Wacław marian
Nasielsk (POL)
M
5787.
16240
ZGUTKA Piotr
Promna (POL)
M
5788.
16241
MARCINIAK Krzysztof
Płock (POL)
M
5789.
16242
ŚWIĘCH Marlena
Mińsk Mazowiecki (POL)
K
5790.
16243
TUCHARZ Anna
SBRT Warszawa (POL)
K
5791.
16244
MAMCARZ Katarzyna
Największa Armia Świata (POL)
K
5792.
16245
SEREJUK Ewelina
Super-Dziewczyny (POL)
K
5793.
16246
WESOŁOWSKI Mariusz
KarMar Runners (POL)
M
5794.
16247
TUCHARZ Sebastian
Warszawa (POL)
M
5795.
16248
PIĘTKA Artur
Mag Instal (POL)
M
5796.
16249
PIEKARNIAK Paweł
Warszawa (POL)
M
5797.
16250
LELEK Beata
Warszawa (POL)
K
5798.
16251
SAWICKA Eliza
Granica (POL)
K
5799.
16252
WITOWSKI Miłosz
Warszawa (POL)
M
5800.
16253
TOKARSKI Piotr
Krępa (POL)
M