ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZY¬NI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
6
7
8
9
10
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
100
101
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
701.
11140
TEKLAK Kamil
Radzymin (POL)
M
702.
11141
PODGÓRSKA Joanna
Tarnowskie Góry (POL)
K
703.
11142
ŁOBODA Mariusz
Poznań (POL)
M
704.
11143
SKARBEK-KIEŁŁCZEWSKI Jan
Warszawa (POL)
M
705.
11144
PODGÓRSKI Jarosław
Tarnowskie Góry (POL)
M
706.
11145
FLORKOWSKI Adrian
Warszawa (POL)
M
707.
11146
ROMEJKO Dariusz
ostrów biega (POL)
M
708.
11147
PADEL Justyna
WARSZAWA (POL)
K
709.
11148
KU¬NIARSKI Paweł
T-Mobile Running Team (POL)
M
710.
11149
RAPCIA Rafał
BWM (POL)
M
711.
11150
CIEPLIŃSKA Wioletta
Naprzód Młociny (POL)
K
712.
11151
FILIPEK Dariusz
Warbud Runing Team (POL)
M
713.
11152
KOPCZYŃSKA Judyta
Marki (POL)
K
714.
11153
NOWAK Paweł
Warszawa (POL)
M
715.
11154
KONFEDERAK Artur
Tworogowska Dycha po Trowie (POL)
M
716.
11155
SZLAGOWSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M
717.
11156
RADYMSKA Małgorzata
Warszawa (POL)
K
718.
11157
MALINOWSKA Marta
Warszawa (POL)
K
719.
11158
MELLEM-ZWIEWKA Małgorzata
Klub Biegajace Babeczki (POL)
K
720.
11159
GRUZA Marta
Kazuń Bielany (POL)
K
721.
11160
JAGLARSKA Anna
Warszawa (POL)
K
722.
11161
MARCINKOWSKI Dariusz
Sochaczew (POL)
M
723.
11162
ŻUŁAWNIK Radosław
kokoszka36team (POL)
M
724.
11163
RÓŻAŃSKI Marcin
Rajsport Active (POL)
M
725.
11164
DUDA Sebastian
TL Pogoń Ruda ¦l±ska (POL)
M
726.
11165
KOLERA Magdalena
Rajsport Acrtive (POL)
K
727.
11166
PAWEŁKA Roman
Gostyń (POL)
M
728.
11167
PŁÓCIENNICZAK Anna
KS MAKO/Kluski Leniwe (POL)
K
729.
11168
ŁUCAK Marzena
CST TEAM (POL)
K
730.
11169
KACZYŃSKI Marcin
Warszawa (POL)
M
731.
11170
GÓRZYŃSKA Anna
Warszawa (POL)
K
732.
11171
WOJNAROWSKI Michał
Kaczmar Projekt (POL)
M
733.
11172
NAGŁOWSKI Piotr
Skierniewice (POL)
M
734.
11173
MAMROWICZ Piotr
Warszawa (POL)
M
735.
11174
JAROCHOWSKI Władysław
Jabłonna (POL)
M
736.
11175
ZIENTARSKA Żaneta
Warszawa (POL)
K
737.
11176
SPYCHAŁA Krzysztof
Poznań (POL)
M
738.
11177
RADOMSKI Piotr
Małkinia Górna (POL)
M
739.
11178
GADOMSKA Małgorzata
Warszawa (POL)
K
740.
11179
MURZYN Maria
Warszawa (POL)
K
741.
11180
MAJEWSKA Katarzyna
Nowa Wie¶ (POL)
K
742.
11181
GŁOMBIOWSKA Zuzanna
BigYellowFoot Adventure Team (POL)
K
743.
11182
MˇKOSZA Iwona
KS Celestyna (POL)
K
744.
11183
WO¬NIAK Filip
Szczecin (POL)
M
745.
11184
ROLKA Daniel
Wieliszew (POL)
M
746.
11185
WI¦NIEWSKI Piotr
Bydgoszcz (POL)
M
747.
11186
KĘPIŃSKA Kamila
Warszawa (POL)
K
748.
11187
HAWRYLAK Paulina
Warszawa (POL)
K
749.
11188
GRALAK Marek
Siedlce (POL)
M
750.
11189
WINIARSKA Monika
Warszawa (POL)
K
751.
11190
JANKOWSKA Jolanta
DxTreeM (POL)
K
752.
11191
PAKUŁA Danuta
Drużyna Rado¶ć Biegania (POL)
K
753.
11192
CHUDYK Mateusz
Kra¶nik (POL)
M
754.
11193
OSUCHOWSKI Lukasz
Street Run Radom (POL)
M
755.
11194
PESTA Iwona
LEGIONOWO (POL)
K
756.
11195
GOŁĘBIEWSKA Marta
Płock (POL)
K
757.
11196
NALEPA Szymon
Im-Possible Team (POL)
M
758.
11197
GLINIECKA Jana
Warszawa (POL)
K
759.
11198
STYSIAK Marlena
Rz±¶nik (POL)
K
760.
11199
SZULIM Maciej
Klub Kolarski Cyklon (POL)
M
761.
11200
POŁAWSKI Michał
ŁódĽ (POL)
M
762.
11201
STANISŁAWSKA Emilia
Polkowice (POL)
K
763.
11202
MICHALSKI Robert
Hetman Tarnowskie Góry (POL)
M
764.
11203
NOWAK Anna
Warszawa (POL)
K
765.
11204
¦WIRSZCZ Andrzej
Unia Małogoszcz/Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane (POL)
M
766.
11205
OKRÓJ Dawid
Deaf Running (POL)
M
767.
11206
BORYSOWSKA Monika
Warszawa (POL)
K
768.
11207
HARASIMOWICZ Anna
KSN Start WARSZAWA (POL)
K
769.
11208
CIOZDA Łukasz
Siedlce (POL)
M
770.
11209
JAKUBOWSKA Jolanta
Wieluń Biega (POL)
K
771.
11210
JAKUBIAK Sylwia
Warszawa (POL)
K
772.
11211
PIOTROWICZ Sławek
Raci±ż (POL)
M
773.
11212
JAROSZ-WAWRYNIUK Inga
Lirene Running Team (POL)
K
774.
11213
MACIASZCZYK Paweł
kokoszka36team (POL)
M
775.
11214
ŁUBIAN Michał
Garwolin (POL)
M
776.
11215
BILSKI Piotr
Warszawa (POL)
M
777.
11216
SOWINSKI Patryk
Warszawa (POL)
M
778.
11217
PREISNER Mateusz
KS Celestyna (POL)
M
779.
11218
SABAT Maciej
Oborniki ¦l±skie (POL)
M
780.
11219
WAROWNY Piotr
biegusiem.pl (POL)
M
781.
11220
PODGÓRSKA Patrycja
KS Celestyna (POL)
K
782.
11221
URBAŃSKI Tomasz
Dęblin (POL)
M
783.
11222
URBAŃSKI Michał
Warszawa (POL)
M
784.
11223
SUDER Marek
Warszawa (POL)
M
785.
11224
MUSZKIET Daniel
Olesin (POL)
M
786.
11225
PRASEK Monika
K.S. Celestyna (POL)
K
787.
11226
HOLAK Agata
Warszawa (POL)
K
788.
11227
MATUSIK Kasiażaneta
Warszawa (POL)
K
789.
11228
KOPCZYŃSKA Anna
Warszawa (POL)
K
790.
11229
POROWSKI Artur
Łomża (POL)
M
791.
11230
KUCIŃSKI Hubert
Onslow - sekcja Dziadków (POL)
M
792.
11231
MLECZKO Magdalena
TheMilk (POL)
K
793.
11232
ŻURAWIK Rafał
TheMilk (POL)
M
794.
11233
STASIAK Piotr
Warszawa (POL)
M
795.
11234
BRZOSZKIEWICZ Kinga
Husaria Race Team (POL)
K
796.
11235
WERESKA Magdalena
Warszawa (POL)
K
797.
11236
TARASZKIEWICZ Monika
Runners Team Łosice (POL)
K
798.
11237
WˇSIK Michał
Warszawa (POL)
M
799.
11238
BUGAJEWSKA Anna
KB IM. P. SĘKOWSKIEGO (POL)
K
800.
11239
BUGAJEWSKI Janusz
KB IM.P.SĘKOWSKIEGO (POL)
M