ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K
MĘŻCZYŹNI
M
Kategorie dod.
OSHEE 10 km (09:00:28)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
85
86
87
88
89
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
100
101
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
8601.
19063
TOPOLEWSKA Katarzyna
Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)
K
8602.
19064
PAWŁOWICZ Monika
Warszawa (POL)
K
8603.
19065
YEVSTRATIEV Yevhen
sport club scientist (UKR)
M
8604.
19066
WAŚNIEWSKI Dawid
Deweloppol TEAM (POL)
M
8605.
19067
CYROCKA Agnieszka
Marki (POL)
K
8606.
19068
DWORZAK Maciej
BIEGAM BY JEŚĆ WIĘCEJ (POL)
M
8607.
19069
PRYCIAK Krzysztof
Warszawa (POL)
M
8608.
19070
JAROSZEWSKI Karol
Vegan Triathlon (POL)
M
8609.
19071
MICHALSKA Małgorzata
Kumpelki z Rembeksa (POL)
K
8610.
19072
CIEŚLAK Małgorzata
Warszawa (POL)
K
8611.
19073
BOBROWSKI Jan
Ełk (POL)
M
8612.
19074
CZEMBOR Piotr
Łomianki Dolne (POL)
M
8613.
19075
POPŁAWSKI Przemysław
Warszawa (POL)
M
8614.
19076
WILCZYŃSKI Łukasz
Centurioni (POL)
M
8615.
19077
PARCHEM Mateusz
Warszawa (POL)
M
8616.
19078
TORTYNA Magdalena
Warszawa (POL)
K
8617.
19079
NIEMCZAK Agnieszka
Piaseczno (POL)
K
8618.
19080
TUCHOLSKA Alicja
Warszawa (POL)
K
8619.
19081
WLAŹLIK Michał
Józefosław (POL)
M
8620.
19082
RZESZOTARSKA Magdalena
Nadma (POL)
K
8621.
19083
GENDEK Paweł
Marki (POL)
M
8622.
19084
CHROSTOWSKI Konrad
Wosiek Team (POL)
M
8623.
19085
SIMIONOV Adrian
Piastow (Nowa Kaledonia)
M
8624.
19086
KANTORSKA Aleksandra
Warszawa (POL)
K
8625.
19087
STEFAŃSKI Krystian
Warsaw International Triathlon Club (WITC) (POL)
M
8626.
19088
PLEWIŃSKI Maciej
Siedlce (POL)
M
8627.
19089
PNIEWSKA Agnieszka
Siedlce (POL)
K
8628.
19090
KOCIK Krzysztof
GSK RUNNERS TEAM (POL)
M
8629.
19091
WÓJCICKI Bartosz
Warszawa (POL)
M
8630.
19092
KNIEĆ Monika
GSK RUNNERS TEAM (POL)
K
8631.
19093
SIENKIEWICZ Mirosław
zabiegany skaryszew (POL)
M
8632.
19094
PIOTROWICZ Michał
RAJSPORT ACTIVE (POL)
M
8633.
19095
JUSZCZAK Bartlomiej
Warszawa (POL)
M
8634.
19096
KONAR Joanna
O&A and company (POL)
K
8635.
19097
DUDZIŃSKI Adam
Ulan-Majorat (POL)
M
8636.
19098
GARWOŁA Paweł
Legionowo (POL)
M
8637.
19099
MELLER Skarb
Warszawa (POL)
M
8638.
19100
SOBOROWSKI Michał
Warszawa (POL)
M
8639.
19101
WOJTASIAK Marcin
Kołbiel (POL)
M
8640.
19102
PALKIE Joanna
Warszawa (POL)
K
8641.
19103
KŁUDCZYŃSKI Grzegorz
Daszyna (POL)
M
8642.
19104
RUTKOWSKI Tomasz
Deloitte Adventure Team (POL)
M
8643.
19105
GRZYMAŁA Andrzej
Warszawa (POL)
M
8644.
19106
POREMBA Szymon
Szost Team (POL)
M
8645.
19107
SZALACHA Jędrzej
CSWP Running Team (POL)
M
8646.
19108
RYDZEWSKI Dominik
Warszawa (POL)
M
8647.
19109
KOZIEL Kamil
Stoczek Łukowski (POL)
M
8648.
19110
SALAK Michał
PKO Bank Polski (POL)
M
8649.
19111
KAMIŃSKA Agnieszka
KB Wyszków (POL)
K
8650.
19112
FILIPEK Michał
GDZIE JEST MOJA KIEŁBA? (POL)
M
8651.
19113
URBANOWICZ Piotr
Nowe Wągrodno (POL)
M
8652.
19114
SERAFICKI Sebastian
Rysie (POL)
M
8653.
19115
ORŁOWSKI Adam
Warszawa (POL)
M
8654.
19116
WIERZBICKA Julia
Warszawa (POL)
K
8655.
19117
LITASZEWSKA Agata
Warszawa (POL)
K
8656.
19118
ZAŁOGA Paweł
Gzy (POL)
M
8657.
19119
STUPNOWICZ Przemek
Epoka Nordica Łódź (POL)
M
8658.
19120
PIETRUSZKA Michał
Warszawa (POL)
M
8659.
19121
DRĄG Mateusz
Dziuba Team (POL)
M
8660.
19122
KUĆ Rafał
Warszawa (POL)
M
8661.
19123
ŚWIDERSKI Tomasz
Warszawa (POL)
M
8662.
19124
HAGEMAJER Klaudia
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
K
8663.
19125
SEGIN Marcin
SPRINT ZALEWO (POL)
M
8664.
19126
BAZYDŁO Artur
Warszawa (POL)
M
8665.
19127
VETRILA Iuliana
Warszawa (MDA)
K
8666.
19128
VETRILA Stefan
Warsaw (MDA)
M
8667.
19129
CHRUŚCIŃSKA Emilia
Warszawa (POL)
K
8668.
19130
TAVROVSKYI Oleksandr
Wrocław (UKR)
M
8669.
19131
KUPICH Mariusz
Piaseczno (POL)
M
8670.
19132
WÓJCIK Paweł
Wieliszew Heron Team (POL)
M
8671.
19133
CZECHOSKA Magdalena
Warszawa (POL)
K
8672.
19134
SKIBA Paweł
Warszawa (POL)
M
8673.
19135
KRUSZEWSKA Aneta
KB Wyszków (POL)
K
8674.
19136
ZHANG Shuangquan
Warszawa (CHN)
M
8675.
19137
GAJEWSKI Hubert
Akademia Pływania BARCA (POL)
M
8676.
19138
STOY Volquart
Düsseldorf (GER)
M
8677.
19139
SZYSZKO Ewa
Markowi Biegacze (POL)
K
8678.
19140
SZCZUROWSKA Aleksandra
O&A and company (POL)
K
8679.
19141
WŁODKOWSKI Adam
Jedwabne (POL)
M
8680.
19142
SZACHOWSKA Ewa shojin
Shojin.pl (POL)
K
8681.
19143
KOZIELSKI Michał
Czaja Training System (POL)
M
8682.
19144
STACHELEK Izabela
Warszawa (POL)
K
8683.
19145
FELIS Joanna
Warszawa (POL)
K
8684.
19146
KOTÓW Sebastian
Luft TRI Team (POL)
M
8685.
19147
GRACZYK Roman
Warszawa (POL)
M
8686.
19148
KOSEK Paweł
Warszawa (POL)
M
8687.
19149
GOSZCZYCKI Fryderyk
Warszawa (POL)
M
8688.
19150
BŁASZKIEWICZ Robert
Raf-Tech (POL)
M
8689.
19151
MALANOWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M
8690.
19152
GRODZKI Przemysław
Raf-Tech (POL)
M
8691.
19153
SZPORAK Krzysztof
Ząbki (POL)
M
8692.
19154
SADOWSKI Aleksander
GT KONA (POL)
M
8693.
19155
DUDKOWSKI Artur
Warszawa (POL)
M
8694.
19156
SZYJKA Monika
Pionki (POL)
K
8695.
19157
BABIARZ Anna
Warszawa (POL)
K
8696.
19158
WALECKI Romuald
TTI (POL)
M
8697.
19159
PERZYNA Renata
wólka kosowska (POL)
K
8698.
19160
ŻURAWEK Renata
Garwolin (POL)
K
8699.
19161
POMASKA Magdalena
Pomascy Biegają (POL)
K
8700.
19162
CZERMIŃSKA Monika
torun (POL)
K