Konferencja Lynx

2016-11-08 18:00:00

Konferencja szkoleniowo marketingowa, którą zorganizowano w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale miała na celu zapoznanie uczestników z nowinkami technologicznymi w dziedzinie pomiaru czasu, oraz rozwianie wszelkich wątpliwości co do ich użytkowania. W jednodniowej konferencji udział wzięły osoby, które na co dzień zajmują się organizacją i obsługą zawodów, a przyjechały m.in. z Opola, Lublina, Krakowa, Łodzi, Warszawy i Suwałk.

Spotkanie z przybyłymi gośćmi rozpoczął Paul Krilovich zajmujący się na co dzień sprzedażą produktów. Przedstawił historię Lynx System Developers, omówił szczegółowo ofertę oraz plany na przyszłość. Jako jedni z pierwszych w Europie mieliśmy przyjemność zapoznać się z najnowszą i najszybszą obecnie na świecie kamerą pomiarową rejestrującą 20 000 klatek na sekundę !!!

 - „Lynx piastuje zaszczytne miejsce lidera na rynku kamer do pomiaru czasu. Nasze urządzenia wykorzystywane są podczas największych imprez sportowych od ponad 20 lat. Przy pomocy naszych kamer mierzy się czas na Mistrzostwach Świata w Kajakarstwie, Tour De France, Mistrzostwach Europy w łyżwiarstwie i lekkiej atletyce czy wyścigach serii Formuła 1 oraz NASCAR” – z dumą zakończył swoją prezentację Paul Krilovich.

Po części teoretycznej przyszedł czas na praktykę, którą poprowadził Huges Lacroix. W hali lekkoatletycznej COS-u zaprezentowano w praktyce urządzenia pomiarowe, aparaturę startową oraz osprzęt wspomagający, bardzo przydatny i ułatwiający przeprowadzenie zawodów. Zaproszeni goście mogli osobiście zapoznać się z każdym elementem systemu. Był to doskonały moment na zadawanie pytań i pogłębienie wiedzy w obsłudze i oprogramowaniu Lynx. Huges Lacroix z przyjemnością odpowiadał i podpowiadał rozwiązania na problemy przytaczane przez gości.

Firma Domtel-sport jest jedynym przedstawicielem w Polsce Lynx System Developers. Zajmujemy się zarówno sprzedażą oraz gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisem sprzętu.

Regulamin firmy