Lp Nazwa Data Miasto Dzień Cały Ile Wyników
1. Lithuanian Open - Evo Cup 01 - 02, 04 2017 Elektranai (LTU) 1 2 Szczegóły 32
2. Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 'I Ty zostaniesz mistrzem!' FINAŁ 18 - 19, 03 2017 Gdańsk 1 2 Szczegóły 813
3. Trofeo Nicolodi 11 - 12, 03 2017 Trento (ITA) 1 2 Szczegóły 14
4. Puchar Białegostoku 10 - 11, 03 2017 Białystok 1 2 Szczegóły 659
5. 10. Munich Open 04 - 05, 03 2017 München (GER) 1 2 Szczegóły 26
6. Junior Open Nachod 25, 02 2017 Nachod (CZE) 1 Szczegóły 59
7. Mistrzostwa Polski Seniorów 24 - 26, 02 2017 Opole 1 2 3 Szczegóły 377
8. Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców 17 - 18, 02 2017 Białystok 1 2 Szczegóły 536
9. European Youth Olimpic Festival 15 - 17, 02 2017 Erzurum (TUR) 1 2 3 Szczegóły 34
10. ISU World Cup 6 10 - 12, 02 2017 Mińsk (BLR) 1 2 3 Szczegóły 15
11. XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 10 - 11, 02 2017 Krynica-Zdrój 1 2 Szczegóły 353
12. Zimowa Uniwersjada 05 - 07, 02 2017 Almaty (KAZ) 1 2 3 Szczegóły 29
13. ISU World Cup 5 03 - 05, 02 2017 Drezno (GER) 1 2 3 Szczegóły 44
14. Mistrzostwa Świata Juniorów 27 - 29, 01 2017 Innsbruck (AUT) 1 2 3 Szczegóły 43
15. Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 'I Ty zostaniesz mistrzem!' 4 21 - 22, 01 2017 Opole 1 2 Szczegóły 955
16. Mistrzostwa Europy 13 - 15, 01 2017 Turyn (ITA) 1 2 3 Szczegóły 34
17. Danubia 5 - PANONNIA Open 2016 06 - 08, 01 2017 Budapeszt (HUN) 1 2 3 Szczegóły 122
18. Danubia 4 - Sanok Open 2016 16 - 18, 12 2016 Sanok 1 2 3 Szczegóły 412
19. ISU World Cup 4 16 - 18, 12 2016 Gangneung (KOR) 1 2 3 Szczegóły 41
20. ISU World Cup 3 09 - 11, 12 2016 Shanghai (CHN) 1 2 3 Szczegóły 41
21. Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 'I Ty zostaniesz mistrzem!' 3 03 - 04, 12 2016 Białystok 1 2 Szczegóły 1021
22. Danubia 3 - Sofia Open 2016 25 - 27, 11 2016 Sofia (BUL) 1 2 3 Szczegóły 59
23. ISU World Cup 2 11 - 13, 11 2016 Salt Lake City (USA) 1 2 3 Szczegóły 22
24. 6th Evo Cup - Białystok Cup 11 - 13, 11 2016 Białystok 1 2 3 Szczegóły 955
25. Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 'I Ty zostaniesz mistrzem!' 2 05 - 06, 11 2016 Gdańsk 1 2 Szczegóły 512
26. ISU World Cup 1 04 - 06, 11 2016 Calgary (CAN) 1 2 3 Szczegóły 25
27. Csizmadia Trophy 14 - 15, 10 2016 Debrecen (HUN) 1 2 Szczegóły 19
28. INTERNATIONAL INVITATION CUP 08 - 09, 10 2016 Leeuwarden (NED) 1 2 Szczegóły 52
29. Danubia 2 - Czech Open 2016 07 - 09, 10 2016 Benatky nad Jizerou (CZE) 1 2 3 Szczegóły 260
30. Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 'I Ty zostaniesz mistrzem!' 01 - 02, 10 2016 Sanok 1 2 Szczegóły 911
31. COURMAYEUR CUP 24 - 25, 09 2016 Courmayeur (ITA) 1 2 Szczegóły 81
32. Danubia 1 - Romanian Open 2016 23 - 25, 09 2016 Miercurea Ciuc (ROU) 1 2 3 Szczegóły 48
33. Olympic Hopes - Stez Cup 27 - 28, 08 2016 Spisska Nova Ves (SVK) 1 2 Szczegóły 83