Toruń 06.01.2017 Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 7.93 | CHAŁUBIŃSKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U23 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 8.07 | FARASIEWICZ Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. | |||||||||
3 | 7 | s | 1 | 8.17 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
4 | 8 | s | 1 | 8.17 | DŻUGAN Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U18 | PM | -- | ||||||||||
5 | 12 | s | 1 | 8.20 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | ||||||
6 | 16 | s | 1 | 8.24 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U18 | SL | -- | BIELA Marek B.D. # | Z/4607/15 | 2022 | |||||||
7 | 32 | s | 1 | 8.50 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U20 | PM | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 8.09 | SKRZYPNIK Kamila | MKL Toruń | 2001 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/1575/16 | 2021 | |||||||
2 | 5 | s | 2 | 8.12 | KOROCIŃSKA Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U20 | LB | -- | # | |||||||||
3 | 13 | s | 2 | 8.20 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. B.D. | Z/0382/15 | 2024 | |||||||
4 | 15 | s | 2 | 8.23 | SUCHECKA Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U20 | MZ | -- | B.D. | 3 | ||||||||
5 | 21 | s | 2 | 8.32 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
6 | 27 | s | 2 | 8.40 | PANASIUK Natalia | SKLA Sopot # | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
7 | 55 | s | 2 | 8.71 | MURAWSKA Mariola | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | -- | ||||||||||
1 | 6 | s | 3 | 8.16 | ¦WIDERSKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2000 | U18 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/0023/15 | 2021 | 2 | ||||||
2 | 11 | s | 3 | 8.19 | KOWALSKA Julia | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U18 | PM | -- | ||||||||||
3 | 20 | s | 3 | 8.29 | TARKOWSKA Natalia | MKL Toruń | 2002 | U16 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/1576/16 | 2022 | 3 | ||||||
4 | 23 | s | 3 | 8.35 | SIEG Weronika | CMKL Człuchów | 2002 | U16 | PM | -- | # | |||||||||
5 | 29 | s | 3 | 8.46 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
6 | 36 | s | 3 | 8.52 | SUROWIEC Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U18 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 37 | s | 3 | 8.53 | EJZEMBERG Victoria | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
8 | 40 | s | 3 | 8.56 | LIS Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # | Z/1806/16 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
1 | 14 | s | 4 | 8.23 | JÓ¬WICKA Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -- | B.D. # | Z/2037/16 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 26 | s | 4 | 8.40 | KRASOŃ Katarzyna | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||
3 | 33 | s | 4 | 8.50 | BARAŃSKA Vanessa | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U16 | WP | -- | ||||||||||
4 | 35 | s | 4 | 8.52 | ELWART Wiktoria | MKL Toruń # | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 52 | s | 4 | 8.70 | OSIOWY Weronika | CMKL Człuchów | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||
6 | 57 | s | 4 | 8.73 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U20 | WP | -- | ||||||||||
7 | 62 | s | 4 | 8.80 | GREBIN Patrycja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
8 | 99 | s | 4 | 9.98 | PECHTA Amelia | UKS Wyspiański Szubin | 2002 | U16 | KP | -- | B.D. B.D. | LDK! | ||||||||
1 | 25 | s | 5 | 8.38 | GRACZYK Zuzanna | MKL Toruń | 2000 | U18 | KP | -- | WO¬NIAK Jacek # | 2 | LDK! | |||||||
2 | 28 | s | 5 | 8.41 | BRZYSKA Martyna | MKL Toruń | 2002 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/1574/16 | 2020 | 3 | ||||||
3 | 31 | s | 5 | 8.46 | LISIECKA Kinga | PTT Delta Płock | 2002 | U16 | MZ | -- | KˇPIŃSKI Sławomir | Z/1526/16 | 2017 | 3 | ||||||
4 | 53 | s | 5 | 8.71 | JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna | BKS Bydgoszcz | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 70 | s | 5 | 8.96 | REMBAS Izabela | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 18 | s | 6 | 8.26 | KOŁAKOWSKA Agata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U23 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # | Z/1776/13 | 2024 | |||||||
2 | 30 | s | 6 | 8.46 | THIELE Maja | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2001 | U18 | LB | -- | ||||||||||
3 | 42 | s | 6 | 8.57 | KOZŁOWSKA Agata | KS Zamek Kurzętnik # | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
4 | 61 | s | 6 | 8.76 | RYBAK Zuzanna | BKS Bydgoszcz | 2003 | U16 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
5 | 77 | s | 6 | 9.05 | WIELGOSZ Magdalena | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 24 | s | 7 | 8.36 | KĘDZIA Kamila | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U18 | WP | -- | ||||||||||
2 | 49 | s | 7 | 8.67 | PACAŁATY Julia | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U16 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 51 | s | 7 | 8.70 | KOTEWICZ Kinga | KS Zamek Kurzętnik # | 2001 | U18 | WN | -- | ||||||||||
4 | 58 | s | 7 | 8.75 | KOMOCKA Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U16 | ZP | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 69 | s | 7 | 8.95 | KAWECKA Justyna | LUKS Lidzbark Welski | 2002 | U16 | WN | -- | AFELTOWICZ Karol | Z/2832/16 | 2018 | BEZ | ||||||
6 | 87 | s | 7 | 9.18 | ANTONIUK Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1 | 56 | s | 8 | 8.72 | LEWANDOWSKA Oliwia | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2003 | U16 | KP | -- | KENSIK Jan | 5 | LDK! | |||||||
2 | 59 | s | 8 | 8.75 | CYSEWSKA Zuzanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 68 | s | 8 | 8.94 | WOJTYRA Viktoria | UKS Sprinter Słodków | 2002 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
4 | 76 | s | 8 | 9.05 | LASKIEWICZ Zofia | MKS Truso Elbl±g | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1 | 50 | s | 9 | 8.69 | KAWKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U18 | PM | -- | B.D. | |||||||||
2 | 54 | s | 9 | 8.71 | MALINOWSKA Natalia | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2002 | U16 | KP | -- | B.D. # | 3 | LDK! | |||||||
3 | 64 | s | 9 | 8.88 | TYKARSKA Adrianna | LKS Lubawa | 2002 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/3339/16 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 84 | s | 9 | 9.17 | ROŻEK Marcelina | LUKS Start Nakło | 2002 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/6534/15 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 46 | s | 10 | 8.64 | KOPERCZUK Daria | BKS Bydgoszcz | 2003 | U16 | KP | -- | ||||||||||
2 | 65 | s | 10 | 8.89 | MARKIEWICZ Julia | CMKL Człuchów | 2003 | U16 | PM | -- | ||||||||||
3 | 88 | s | 10 | 9.32 | PIONTKOWSKA Zuzanna | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2002 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 106 | s | 10 | 10.38 | GŁOWACKA Małgorzata | MKL Toruń | 2005 | U14 | KP | -- | WO¬NIAK Jacek B.D. # | Z/2923/16 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 44 | s | 11 | 8.61 | FILIP Agata | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U20 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | |||||||||
2 | 63 | s | 11 | 8.80 | SAPIŃSKA Weronika | SKLA Sopot # | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
3 | 72 | s | 11 | 8.98 | WRÓBEL Anna | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U20 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/2588/17 | 2017 | 4 | ||||||
4 | 74 | s | 11 | 9.01 | ZAPORA Blanka | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # | Z/3200/17 | 2024 | |||||||
5 | 73 | s | 11 | 9.01 | BEMBNISTA Antonina | UKS Wyspiański Szubin | 2001 | U18 | KP | -- | ||||||||||
6 | 81 | s | 11 | 9.12 | BEŃ Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
7 | 90 | s | 11 | 9.44 | DUNAJSKA Weronika | SKLA Sopot | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 12 | 8.11 | BORZEWSKA Zuzanna | MKL Toruń | 2001 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/1895/16 | 2024 | |||||||
2 | 10 | s | 12 | 8.18 | GACKA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2001 | U18 | KP | -- | BAUMGART Iwona B.D. | Z/5030/15 | 2024 | |||||||
3 | 34 | s | 12 | 8.52 | STRZELEWICZ Zuzanna | O¦ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/0024/15 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 66 | s | 12 | 8.92 | PARTYKA Alicja | BKS Bydgoszcz | 2001 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | s | 12 | 9.06 | DˇBROWSKA Jagoda | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2002 | U16 | KP | -- | |||||||||||
6 | 85 | s | 12 | 9.17 | BEMBNISTA Zofia | UKS Wyspiański Szubin | 2001 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1 | s | 13 | 8.17 | THOMAIDOU Katerina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | 17 | s | 13 | 8.26 | GAWROŃSKA Weronika | AZS-AWF Gorzów | 2002 | U16 | LB | -- | LDK! | |||||||||
3 | 22 | s | 13 | 8.33 | SZEWCZYK Julia | BKS Bydgoszcz | 2002 | U16 | KP | -- | ||||||||||
4 | 67 | s | 13 | 8.93 | BARASZKIEWICZ Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
5 | 80 | s | 13 | 9.09 | KASPRZAK Natalia | UKS Wyspiański Szubin | 2002 | U16 | KP | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 86 | s | 13 | 9.18 | MATHEA Natalia | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | 4 | LDK! | |||||||
1 | 38 | s | 14 | 8.53 | SURA Kornelia | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -- | WO¬NIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # | , Z/0631/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 45 | s | 14 | 8.61 | WOJNOWSKA Natalia | BKS Bydgoszcz # | 2002 | U16 | KP | -- | ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
3 | 94 | s | 14 | 9.77 | KORO¦ Urszula | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U16 | WP | -- | ||||||||||
4 | 102 | s | 14 | 10.21 | SIECHA Nikola | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 41 | s | 15 | 8.56 | UZARSKA Julia | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0420/17 | 2020 | 4 | LDK! | |||||
2 | 43 | s | 15 | 8.60 | OLSZEWSKA Alicja | MUKL Brodnica | 2003 | U16 | KP | -- | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
3 | 60 | s | 15 | 8.76 | LISKA Zuzanna | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
4 | 71 | s | 15 | 8.97 | BIEDRZYCKA Malwina | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/0422/17 | 2018 | 5 | LDK! | |||||
5 | 82 | s | 15 | 9.12 | MILEJSKA Matylda | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
6 | 83 | s | 15 | 9.13 | MICHAŁOWSKA Michalina | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | # | |||||||||
7 | 100 | s | 15 | 10.01 | NADOLSKA Sandra | LUKS Lidzbark Welski | 2003 | U16 | WN | -- | AFELTOWICZ Karol | BEZ | ||||||||
1 | 39 | s | 16 | 8.56 | OSTRYCHARCZYK Ines | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
2 | 75 | s | 16 | 9.04 | BUJALSKA Julia | MKS Truso Elbl±g | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
3 | 93 | s | 16 | 9.75 | KASS Vivian | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 103 | s | 16 | 10.21 | KALETA Magdalena | OLA Małopolskie # | 2003 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
1 | 47 | s | 17 | 8.65 | WITKOWSKA Julia | KS Gwardia Piła | 2004 | U14 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 91 | s | 17 | 9.55 | STYCZEŃ Alicja | MKS Truso Elbl±g | 2004 | U14 | WN | -- | LICZNERSKI Jacek | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 96 | s | 17 | 9.91 | ŻYGO Paulina | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U14 | PM | -- | B.D. GELO Krystyna | 4 | LDK! | |||||||
4 | 97 | s | 17 | 9.92 | STARZYCKA Julita | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 19 | s | 18 | 8.27 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U14 | PM | -- | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard # | , Z/0711/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 48 | s | 18 | 8.66 | LE¦NIEWSKA Julia | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2004 | U14 | KP | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 78 | s | 18 | 9.05 | HYRLIK Laura | AKL Ursynów Warszawa # | 2004 | U14 | MZ | -- | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
4 | 98 | s | 18 | 9.97 | JA¦KO Wiktoria | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 104 | s | 18 | 10.36 | STAROŃ Emilia | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 89 | s | 19 | 9.41 | NOWAK Weronika | UKS Wyspiański Szubin | 2005 | U14 | KP | -- | STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz B.D. | Z/0764/17 | 2020 | LDK! | ||||||
2 | 92 | s | 19 | 9.59 | SKRZYPCZYK Natalia | LUKS Lidzbark Welski | 2005 | U14 | WN | -- | AFELTOWICZ Karol | Z/2559/17 | 2017 | BEZ | ||||||
3 | 107 | s | 19 | 10.47 | JA¦KACZEK Julia | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 95 | s | 20 | 9.80 | GREGORCZYK Julia | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | 5 | LDK! | |||||||
2 | 101 | s | 20 | 10.04 | NADOLSKA Samanta | LUKS Lidzbark Welski | 2005 | U14 | WN | -- | AFELTOWICZ Karol AFELTOWICZ Karol | , Z/2555/17 | , 2017 | BEZ | ||||||
3 | 105 | s | 20 | 10.37 | TRYFANÓW Wiktoria | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | 4 | LDK! | |||||||
4 | 108 | s | 20 | 10.98 | JA¦KACZEK Małgorzata | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa | 5 | LDK! | |||||||
5 | 109 | s | 20 | 11.14 | ŁUKASIK Maja | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:41.23 | BRONOWSKA Zuzanna | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2001 | U18 | MZ | -- | ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # | Z/1766/15 | 2021 | ||||||||
2 | s | 1 | 1:42.19 | OSIOWY Marcelina | CMKL Człuchów | 2003 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:42.36 | NOWAK Olga | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:42.85 | KUBICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | ||||||||
5 | s | 1 | 1:43.28 | DUBIELLA Monika | KS Prefbet-Sonarol # | 2000 | U18 | PD | -- | B.D. B.D. B.D. # | , Z/1950/15 | , 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 1:43.88 | BULCZAK Sylwia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U20 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:43.94 | KORNACKA Kinga | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | IV | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/1125/17 | , 2022 | LDK! | |||||||
8 | s | 1 | 1:45.64 | DALIDOWICZ Maja | MKS Truso Elbl±g | 2002 | U16 | WN | IV | # | LDK! | |||||||||
9 | s | 1 | 1:46.11 | LEWNA Weronika | AML Słupsk # | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. | Z/2119/15 | 2023 | ||||||||
10 | s | 1 | 1:46.17 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | |||||||
11 | s | 1 | 1:46.91 | KUCZYŃSKA Klaudia | MKS Durasan Płońsk | 1999 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 2:07.40 | PAŁEJKO Aleksandra | MLKS Ostróda | 2000 | U18 | WN | -- | NOWICKI Ryszard B.D. # | Z/1504/18 | 2018 | ||||||||
s | 1 | DNF | RODAK Karolina | MKS Polonia Warszawa # | 1997 | U23 | MZ | -- | B.D. | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:42.77 | LICHOWSKA Zuzanna | BKS Bydgoszcz | 2002 | U16 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:43.70 | PĘTLICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | ||||||||
3 | s | 2 | 1:44.21 | MŁODAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | IV | PEPLIŃSKI Tadeusz | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | s | 2 | 1:50.44 | BARCZAK Wiktoria | BKS Bydgoszcz | 2003 | U16 | KP | -- | GURNA Jolanta | BEZ | LDK! | ||||||||
5 | s | 2 | 1:50.58 | DROŻYNSKA Liwia | BKS Bydgoszcz | 2001 | U18 | KP | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:52.13 | SPITZKA Agnieszka | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
7 | s | 2 | 1:52.43 | KRZEMIŃSKA Elżbieta | PTT Delta Płock | 2001 | U18 | MZ | -- | KˇPIŃSKI Sławomir | Z/3093/15 | 2017 | BEZ | |||||||
8 | s | 2 | 1:55.18 | RUMIŃSKA Marlena | LKS Fenix Słupsk | 2002 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 1:56.72 | LANDOWSKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. WRYCZA Jarosław # | LDK! | |||||||||
1 | s | 3 | 1:47.80 | STAWICKA Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | V | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | ||||||||
2 | s | 3 | 1:49.73 | WˇŻ Anastazja | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | V | WO¬NIAK Jacek | Z/1527/17 | 2021 | 4 | LDK! | ||||||
3 | s | 3 | 1:50.82 | BRUCKA Emilia | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. RADTKE Marek | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | s | 3 | 1:53.37 | JELIŃSKA Sara | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2002 | U16 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 1:54.80 | BRZOZECKA Agnieszka | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. ¦CIGAŁA Janusz # | 5 | LDK! | ||||||||
6 | s | 3 | 1:55.23 | SZCZEPANKIEWICZ Beata | MKS Gniezno | 2004 | U14 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł GORCZYŃSKI Paweł # | , Z/4131/18 | , 2021 | 5 | |||||||
7 | s | 3 | 1:57.08 | NAWROCKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | s | 3 | 1:57.75 | JELIŃSKA Aleksandra | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2002 | U16 | KP | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 1:57.94 | SOCZYŃSKA Oliwia | MLKS Ostróda | 2002 | U16 | WN | -- | |||||||||||
10 | s | 3 | 1:59.72 | TCHÓRZ Kinga | MLKS Ostróda | 2003 | U16 | WN | -- | # | LDK! | |||||||||
11 | s | 3 | 2:00.56 | SOCZYŃSKA Natalia | MLKS Ostróda | 2002 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 1:42.12 | MAJEWSKA Aleksandra | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U18 | ZP | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 4 | 1:44.15 | LEMANOWICZ Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # | Z/2102/15 | 2024 | ||||||||
3 | s | 4 | 1:47.38 | PIECHOWSKA Regina | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U16 | PM | V | B.D. ¦CIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # | , Z/0077/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ||||||
4 | s | 4 | 1:47.58 | KOLASA Zuzanna | PTT Delta Płock | 2001 | U18 | MZ | -- | KˇPIŃSKI Sławomir | Z/2633/16 | 2019 | 3 | |||||||
5 | s | 4 | 1:52.32 | ADAMOWICZ Pola | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 4 | 1:53.13 | GÓRNA Alicja | MUKL Brodnica | 2003 | U16 | KP | -- | |||||||||||
7 | s | 4 | 1:53.51 | MATHEA Natalia | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | 4 | LDK! | ||||||||
8 | s | 4 | 1:59.30 | LEWANDOWSKA Julia | BKS Bydgoszcz | 2002 | U16 | KP | -- | |||||||||||
9 | s | 4 | 2:01.25 | KAZIMIERSKA Wiktoria | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U18 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
10 | s | 4 | 2:04.62 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U14 | WN | -- | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
11 | s | 4 | 2:16.75 | KUCA Martyna | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U14 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 1:45.26 | DOMURAT Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn # | 2002 | U16 | WN | IV | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 5 | 1:45.90 | RACZYŃSKA Klaudia | MKS Polonia Warszawa | 1999 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 1:47.15 | KLEKOWICKA Natalia | PTT Delta Płock | 2000 | U18 | MZ | -- | KˇPIŃSKI Sławomir | Z/3095/15 | 2017 | 4 | |||||||
4 | s | 5 | 1:48.65 | LEMIERZ Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2002 | U16 | LB | V | WO¬NIAK Daniel | 4 | LDK! | ||||||||
5 | s | 5 | 1:54.90 | MAĆKOWIAK Milena | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U16 | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 1:56.03 | ZAKRZEWSKA Amelia | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U14 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 5 | 1:57.62 | CHUDZIK Oliwia | PTT Delta Płock | 2002 | U16 | MZ | -- | KˇPIŃSKI Sławomir | Z/1592/16 | 2017 | 5 | |||||||
8 | s | 5 | 1:59.91 | DOLNA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2003 | U16 | PM | -- | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | BEZ | LDK! | ||||||||
9 | s | 5 | 2:05.96 | MAJCHRZAK Zuzanna | LUKS Start Nakło | 2003 | U16 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
s | 5 | DNF | ORDAK Aleksandra | MKS Durasan Płońsk # | 2002 | U16 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin | , Z/1025/17 | , 2017 | BEZ | LDK! | |||||||
1 | s | 6 | 1:37.67 | HOFMAN Maria | O¦ AZS Poznań # | 1999 | U20 | WP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 6 | 1:47.29 | PIECUCH Marta | RKS Rumia | 2003 | U16 | PM | V | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 6 | 1:48.51 | BˇK Zuzanna | OKS Start Otwock | 2002 | U16 | MZ | V | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. | Z/2743/16 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 6 | 1:52.92 | JANUSZEWSKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2003 | U16 | PM | -- | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | 2 | LDK! | ||||||||
5 | s | 6 | 1:54.42 | MAJEWSKA Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. | 5 | |||||||||
6 | s | 6 | 1:56.55 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U16 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 6 | 1:57.41 | SPRENGER Amelia | CMKL Człuchów | 2003 | U16 | PM | -- | BODZIAK Igor # | 4 | LDK! | ||||||||
8 | s | 6 | 1:59.47 | SZYMANOWSKA Aleksandra | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
9 | s | 6 | 2:00.66 | MARKIEWICZ Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2004 | U14 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
10 | s | 6 | 2:01.69 | ELSNER Agata | UKS Wiking Rychnowy | 2004 | U14 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz | Z/1735/18 | 2018 | BEZ | |||||||
11 | s | 6 | 2:02.67 | ADAMCZYK Agata | MKS Gniezno | 2002 | U16 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł | Z/0862/16 | 2020 | BEZ | |||||||
12 | s | 6 | 2:20.28 | PRUSIŃSKA Monika | MLKS Ostróda # | 2005 | U14 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/4077/18 | 2020 | 5 | LDK! | ||||||
s | 6 | DNF | GˇGOŁ Julia | UKS Wiking Rychnowy # | 2003 | U16 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz | Z/1737/18 | 2018 | 4 | ||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:01.32 | KOTŁOWSKA Agata | GKS Żukowo | 2000 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1156/15 | 2021 | ||||||||
2 | s | 1 | 3:01.88 | GŁÓWCZEWSKA Katarzyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U18 | PM | -- | ¦CIGAŁA Jarosław | Z/1845/15 | 2024 | 1 | |||||||
3 | s | 1 | 3:01.94 | GROTH Dagmara | GKS Żukowo | 1999 | U20 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/2372/15 | 2018 | 4 | |||||||
4 | s | 1 | 3:04.87 | LEWANDOWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2001 | U18 | KP | -- | WO¬NIAK Jacek B.D. | Z/5717/15 | 2018 | 3 | LDK! | ||||||
5 | s | 1 | 3:05.78 | WA¦KOWSKA Alicja | LKS Vectra Włocławek | 1998 | U20 | KP | -- | WIERZBICKI Dariusz | 2 | |||||||||
6 | s | 1 | 3:10.13 | MIKSZUTA Emilia | LUKS Start Nakło # | 2001 | U18 | KP | -- | SZAŁACH Krzysztof # | Z/1549/15 | 2024 | ||||||||
7 | s | 1 | 3:10.85 | FELSKOWSKA Natalia | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 2002 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 3:14.74 | WA¦KOWSKA Adrianna | LKS Vectra Włocławek | 1998 | U20 | KP | -- | WIERZBICKI Dariusz | 4 | |||||||||
9 | s | 1 | 3:15.60 | KALISZ Patrycja | LKS Fenix Słupsk | 1998 | U20 | PM | -- | ROLBIECKI Janusz | Z/0526/14 | 2021 | 2 | |||||||
10 | s | 1 | 3:21.46 | KOSSAKOWSKA Julia | MKS Gniezno | 2001 | U18 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/0010/15 | 2020 | 4 | |||||||
11 | s | 1 | 3:21.64 | TYPA Marcelina | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | IV | LDK! | ||||||||||
12 | s | 1 | 3:24.23 | METLICKA Wiktoria | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U18 | PM | -- | ¦CIGAŁA Jarosław | Z/1852/15 | 2024 | 3 | |||||||
1 | s | 2 | 3:12.11 | KORALEWSKA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | III | SZAŁACH Krzysztof B.D. | Z/3014/16 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 3:14.39 | SU¦NIŁO Natalia | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 3:15.94 | SITKO Zuzanna | KKL Rodło Kwidzyn | 2003 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:16.92 | BREZA Olimpia | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 2002 | U16 | PM | IV | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0096/17 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 2 | 3:19.68 | GIZA Oktawia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2003 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 3:23.86 | CHUDZIK Paulina | RKS Rumia | 2002 | U16 | PM | V | LDK! | ||||||||||
7 | s | 2 | 3:24.97 | KAMIEŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U20 | LB | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 3:32.68 | KRAUSE Wiktoria | UKS Wiking Rychnowy | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:36.17 | ŁUKASZEWSKA Roksana | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2002 | U16 | KP | -- | KENSIK Jan # | 3 | LDK! | ||||||||
10 | s | 2 | 3:37.07 | GRABOWSKA Filadelfia | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2002 | U16 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
11 | s | 2 | 3:41.80 | WATRAL Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:10.36 | TOPKA Beata | UKS Barnim Goleniów # | 1999 | U20 | ZP | -- | KOSTRZEBA Jacek | Z/0345/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 6:16.64 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 1998 | U20 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0084/14 | 2024 | 1 | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 6:35.27 | DIAS Julia | GKS Żukowo # | 1999 | U20 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1305/15 | 2021 | ||||||||
4 | s | 1 | 6:40.42 | GRZELAK Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1997 | U23 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 6:43.79 | SÓJKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U20 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
6 | s | 1 | 7:07.53 | PAWŁOWSKA Aleksandra | CMKL Człuchów | 1999 | U20 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 7:29.78 | ZAKRZEWSKA Sara | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U18 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz | Z/1859/15 | 2020 | 4 | |||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.32 | JÓ¬WICKA Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -- | B.D. # | Z/2037/16 | 2024 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 10.24 | WAĆKOWSKA Laura | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/1573/16 | 2022 | 4 | |||||||
3 | s | 1 | 10.29 | FRUŃ Wiktoria | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 11.06 | LEPPERT Martyna | UKS Wyspiański Szubin | 2002 | U16 | KP | -- | B.D. | 5 | LDK! | ||||||||
5 | s | 1 | 12.95 | KOS Wiktoria | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. GELO Krystyna | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 2 | 10.20 | MŁODAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | BEZ | LDK! | ||||||||
2 | s | 2 | 10.53 | STEFANOWICZ Martyna | UKS Wyspiański Szubin | 2002 | U16 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||
3 | s | 2 | 10.81 | RYSZEWSKA Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U16 | KP | -- | WO¬NIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/2104/16 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
4 | s | 2 | 10.92 | KAWECKA Justyna | LUKS Lidzbark Welski | 2002 | U16 | WN | -- | AFELTOWICZ Karol | Z/2832/16 | 2018 | BEZ | |||||||
5 | s | 2 | 11.33 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot # | 2002 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # | , Z/0214/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 3 | 10.30 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U16 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
2 | s | 3 | 11.24 | BIELSKA Oliwia | SKLA Sopot # | 2003 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # | , Z/2052/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 3 | 12.52 | SZREDER Zuzanna | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 3 | 12.54 | CHABECKA Martyna | UKS Czapla Białe Błota # | 2003 | U16 | KP | -- | # | LDK! | |||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.18 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 1 | 10.29 | GˇSIEWSKA Natalia | MKS Pułtusk | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 10.37 | STASZAK Anna | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U18 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.38 | SIEMBRZUCH Wiktoria | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2001 | U18 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 2 | 9.47 | OZGA Aleksandra | RKS ŁódĽ # | 2001 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 10.08 | ŁAKOTA Klaudia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U18 | SL | -- | BIELA Marek B.D. | Z/4616/15 | 2018 | ||||||||
3 | s | 2 | 11.55 | KOWALEWSKA Klaudia | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.59 | KULAWCZYK Weronika | LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża | 1999 | U20 | PD | -- | MIERZEJEWSKI Marek # | Z/0331/15 | 2019 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 9.64 | SZYMEROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 10.11 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot | 1999 | U20 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
s | 1 | DQ | KA¬MIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | -- | # | |||||||||||
1 | s | 2 | 9.51 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | U23 | PM | -- | MODELSKI Michał B.D. B.D. | Z/1714/12 | 2024 | ||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.76 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz # | 1999 | U20 | KP | I | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 1.65 | ZARĘBA Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U18 | KP | II | B.D. | 1 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 1.65 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | U23 | PM | II | MODELSKI Michał B.D. B.D. | Z/1714/12 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 1.55 | SAPIŃSKA Weronika | SKLA Sopot # | 2000 | U18 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.55 | WI¦NIEWSKA Agata | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2001 | U18 | KP | III | # | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 1.55 | GRZYB Joanna | UKS Gimpas Pasłęk | 2000 | U18 | WN | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.45 | RYSZEWSKA Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U16 | KP | IV | WO¬NIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/2104/16 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 1.45 | NAWROCKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.45 | KULAWCZYK Weronika | LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża | 1999 | U20 | PD | IV | MIERZEJEWSKI Marek # | Z/0331/15 | 2019 | 2 | |||||||
10 | f | 1 | 1.45 | GˇSIEWSKA Natalia | MKS Pułtusk | 2000 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.45 | ZEZULA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U23 | KP | -- | B.D. # | M | |||||||||
12 | f | 1 | 1.45 | KA¬MIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | IV | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 1.45 | BIELSKA Oliwia | SKLA Sopot # | 2003 | U16 | PM | IV | GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # | , Z/2052/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
14 | f | 1 | 1.35 | ZAPORA Blanka | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # | Z/3200/17 | 2024 | ||||||||
14 | f | 1 | 1.35 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot # | 2002 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # | , Z/0214/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
16 | f | 1 | 1.30 | KOWALEWSKA Klaudia | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 1.30 | WÓJTOWICZ Paula | UKS Siódemka Ostrołęka # | 2002 | U16 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek # | 5 | LDK! | ||||||||
f | 1 | NM | WI¦NIEWSKA Emilia | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno # | 2002 | U16 | KP | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | HYRLIK Laura | AKL Ursynów Warszawa # | 2004 | U14 | MZ | -- | B.D. | 4 | LDK! | |||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.30 | BIAŁOGOŃSKA Katarzyna | RKS ŁódĽ # | 2001 | U18 | LD | I | B.D. LISIAK Adam | , Z/3633/15 | , 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 2.30 | SZWENTNER Julia | UKS Sprint PrzeĽmierowo | 2000 | U18 | WP | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.31 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U18 | WP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 5.16 | WO¬NIAK Marta | LKS Vectra Włocławek | 2001 | U18 | KP | III | LDK! | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.15 | JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna | BKS Bydgoszcz | 2000 | U18 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 5.12 | BARAŃSKA Vanessa | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U16 | WP | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 5.08 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U20 | WP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 4.81 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot | 1999 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.71 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.62 | CIENIAWSKA Patrycja | LKS Vectra Włocławek | 2002 | U16 | KP | V | WIERZBICKI Dariusz # | 4 | LDK! | ||||||||
9 | f | 1 | 4.35 | KOPERCZUK Daria | BKS Bydgoszcz | 2003 | U16 | KP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 4.22 | BEMBNISTA Zofia | UKS Wyspiański Szubin | 2001 | U18 | KP | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 4.22 | HYRLIK Laura | AKL Ursynów Warszawa # | 2004 | U14 | MZ | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
12 | f | 1 | 4.21 | KASPRZAK Natalia | UKS Wyspiański Szubin | 2002 | U16 | KP | -- | B.D. | BEZ | LDK! | ||||||||
13 | f | 1 | 4.19 | BEMBNISTA Antonina | UKS Wyspiański Szubin | 2001 | U18 | KP | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 3.95 | KASS Vivian | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | f | 2 | 5.27 | KOWALEWSKA Sylwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | III | CZAPIEWSKI Wiesław | 3 | |||||||||
2 | f | 2 | 4.96 | KRAJEWSKA Karolina | UKS Wyspiański Szubin | 1997 | U23 | KP | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 4.90 | ŁASZCZYŃSKA Weronika | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U18 | LB | IV | |||||||||||
4 | f | 2 | 4.83 | LIS Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U16 | KP | IV | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # | Z/1806/16 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
5 | f | 2 | 4.79 | ZARĘBA Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U18 | KP | -- | B.D. | 1 | LDK! | ||||||||
6 | f | 2 | 4.58 | KRUKOWSKA Karolina | UKS Siódemka Ostrołęka | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
7 | f | 2 | 4.58 | ŁADA Marta | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
8 | f | 2 | 4.57 | ŁAKOTA Klaudia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U18 | SL | -- | BIELA Marek B.D. | Z/4616/15 | 2018 | ||||||||
9 | f | 2 | 4.56 | OLSZEWSKA Maria | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U16 | MZ | V | B.D. | ||||||||||
10 | f | 2 | 4.55 | STEFANOWICZ Martyna | UKS Wyspiański Szubin | 2002 | U16 | KP | V | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||
11 | f | 2 | 4.54 | SIEG Weronika | CMKL Człuchów | 2002 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
12 | f | 2 | 4.21 | MARKIEWICZ Julia | CMKL Człuchów | 2003 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 2 | 4.18 | LEPPERT Martyna | UKS Wyspiański Szubin | 2002 | U16 | KP | -- | B.D. | 5 | LDK! | ||||||||
14 | f | 2 | 3.88 | NOWAK Weronika | UKS Wyspiański Szubin | 2005 | U14 | KP | -- | STAROŃ Tomasz STAROŃ Tomasz B.D. | Z/0764/17 | 2020 | LDK! | |||||||
15 | f | 2 | 3.70 | ROMPZA Julia | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 2 | 3.55 | POTRYKUS Natalia | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
17 | f | 2 | 3.47 | SIECHA Nikola | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
18 | f | 2 | 3.40 | MOTYCKA Wiktoria | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | |||||||||||
f | 2 | NM | MICHAŁOWSKA Michalina | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | # | |||||||||||
1 | f | 3 | 5.26 | SUCHECKA Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U20 | MZ | III | B.D. | 3 | |||||||||
2 | f | 3 | 5.21 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U20 | WP | III | |||||||||||
3 | f | 3 | 5.09 | KULAWCZYK Weronika | LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża | 1999 | U20 | PD | IV | MIERZEJEWSKI Marek # | Z/0331/15 | 2019 | 2 | |||||||
4 | f | 3 | 4.67 | STRZELCZYK Zuzanna | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2003 | U16 | KP | V | # | LDK! | |||||||||
5 | f | 3 | 4.64 | WITKOWSKA Julia | KS Gwardia Piła | 2004 | U14 | WP | V | # | LDK! | |||||||||
6 | f | 3 | 4.59 | WIELGOSZ Magdalena | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | f | 3 | 4.38 | WÓJTOWICZ Paula | UKS Siódemka Ostrołęka # | 2002 | U16 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek # | 5 | LDK! | ||||||||
8 | f | 3 | 4.35 | URBANEK Gabriela | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2002 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
9 | f | 3 | 4.30 | URBANOWICZ Kaja | LUKS Start Nakło | 2003 | U16 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||
10 | f | 3 | 4.25 | UZARSKA Julia | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0420/17 | 2020 | 4 | LDK! | ||||||
11 | f | 3 | 4.11 | SOBOTA Oliwia | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 3 | 4.10 | WAĆKOWSKA Laura | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/1573/16 | 2022 | 4 | |||||||
13 | f | 3 | 4.07 | ŻUCHOWSKA Wiktoria | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2002 | U16 | KP | -- | |||||||||||
14 | f | 3 | 3.85 | ŻYGO Paulina | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U14 | PM | -- | B.D. GELO Krystyna | 4 | LDK! | ||||||||
15 | f | 3 | 3.67 | SZREDER Zuzanna | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
16 | f | 3 | 2.59 | STENCEL Paulina | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.06 | DZIĘGIELEWSKA Kamila | UKS Cyprianka | 2001 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | Z/5654/15 | 2019 | 3 | |||||||
2 | f | 1 | 11.51 | TOBIASZ Natalia | KKL Rodło Kwidzyn | 2000 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.78 | KARBOWNIK Julia | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2001 | U18 | KP | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.63 | KOLENDA Emila | UKS Sprinter Słodków | 2000 | U18 | WP | IV | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.33 | GIMIŃSKA Paulina | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2001 | U18 | KP | IV | LDK! | ||||||||||
6 | f | 1 | 10.33 | GˇSIEWSKA Natalia | MKS Pułtusk | 2000 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.99 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
8 | f | 1 | 9.36 | KOSOWSKA Paulina | UKS Cyprianka | 2000 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | Z/5652/15 | 2015 | BEZ | |||||||
9 | f | 1 | 9.30 | KO¦CIELAK Aleksandra | LIUKS Kruszwica | 2001 | U18 | KP | -- | LUZAK Małgorzata | Z/1941/15 | 2017 | BEZ | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 9.23 | CZEKALSKA Martyna | UKS Cyprianka | 2001 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | Z/5655/15 | 2018 | 4 | |||||||
11 | f | 1 | 8.78 | MELER Julia | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2001 | U18 | WN | -- | URBANOWSKI Mirosław # | Z/2017/16 | 2018 | BEZ | |||||||
12 | f | 1 | 8.40 | URBACZEWSKA Elżbieta | UKS Cyprianka | 2001 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | Z/5650/15 | 2018 | BEZ | |||||||
13 | f | 1 | 7.97 | SUSKA Sylwia | UKS Cyprianka | 2001 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | Z/3122/16 | 2019 | 4 | |||||||
14 | f | 1 | 7.95 | GALUS Paulina | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2001 | U18 | WP | -- | SZOSTAK Janusz | Z/0950/16 | 2022 | 3 | |||||||
15 | f | 1 | 6.42 | KOWALEWSKA Klaudia | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 9.87 | HOLK-ŁEBIŃSKA Julia | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 2 | 9.80 | CHMIELEWSKA Aleksandra | KSLZS Kruszwica # | 2002 | U16 | KP | IV | LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester # | , Z/3126/16 | , 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 9.74 | DOBROWOLSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U16 | PM | V | WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. | Z/3175/17 | 2024 | ||||||||
4 | f | 2 | 9.59 | ŁUKASZEWSKA Karina | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2002 | U16 | KP | V | KENSIK Jan | 3 | LDK! | ||||||||
5 | f | 2 | 9.40 | TOKARSKA Julia | MKS Durasan Płońsk | 2002 | U16 | MZ | V | |||||||||||
6 | f | 2 | 8.63 | SADOWSKA Wiktoria | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2002 | U16 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon # | Z/1127/17 | 2017 | 5 | |||||||
7 | f | 2 | 8.09 | BRILLA Kinga | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 2 | 7.92 | ANTOSZEWSKA Zuzanna | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2003 | U16 | WN | -- | # | LDK! | |||||||||
9 | f | 2 | 7.90 | MOSZCZYŃSKA Patrycja | MUKL Brodnica # | 2004 | U14 | KP | -- | AFELTOWICZ Karol # | Z/0236/19 | 2022 | 4 | |||||||
10 | f | 2 | 7.64 | JARZEMBIŃSKA Emilia | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 2 | 6.19 | KOWAL Ewa | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||
12 | f | 2 | 5.37 | KŁECZEK Ja¶mina | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.23 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | I | WALCZAK Aleksandra | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
2 | f | 1 | 12.07 | FLISEK Barbara | OKS Start Otwock | 1999 | U20 | MZ | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.11 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | III | B.D. # | ||||||||||
4 | f | 1 | 10.76 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz # | 1999 | U20 | KP | III | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | ||||||||
5 | f | 1 | 9.10 | KA¬MIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 8.68 | WRÓBEL Anna | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U20 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/2588/17 | 2017 | 4 | |||||||
7 | f | 1 | 8.65 | KULAWCZYK Weronika | LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża | 1999 | U20 | PD | -- | MIERZEJEWSKI Marek # | Z/0331/15 | 2019 | 2 | |||||||
8 | f | 1 | 8.57 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot | 1999 | U20 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
9 | f | 1 | 8.45 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U20 | WP | -- | |||||||||||
1 | f | 3 | 12.13 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | U23 | PM | II | MODELSKI Michał B.D. B.D. | Z/1714/12 | 2024 | ||||||||
2 | f | 3 | 11.93 | ZEZULA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U23 | KP | II | B.D. # | M | |||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6.98 | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U20 | WN | -- | BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # | Z/0647/15 | 2022 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 7.07 | BRZEZIŃSKI Adrian | MKL Toruń | 1998 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/4501/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 7.17 | FORMANIEWICZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | -- | B.D. | 1 | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 7.18 | ZAGÓRSKI Mateusz | MUKL Brodnica | 1991 | Sen | KP | -- | ||||||||||
5 | 6 | s | 1 | 7.19 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | |||||||
6 | 10 | s | 1 | 7.29 | CHRZANOWSKI Szymon | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
7 | 18 | s | 1 | 7.37 | WŁÓDARSKI Maciej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U23 | KP | -- | B.D. # | |||||||||
8 | 23 | s | 1 | 7.42 | CHARZYŃSKI Sebastian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 2000 | U18 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/1781/15 | 2023 | |||||||
1 | 7 | s | 2 | 7.22 | GIŻYŃSKI Adam | MKS Durasan Płońsk | 1998 | U20 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/0161/15 | 2017 | 2 | ||||||
2 | 8 | s | 2 | 7.23 | SEMPOŁOWICZ Szymon | MUKL Brodnica | 1996 | U23 | KP | -- | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
3 | 25 | s | 2 | 7.46 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
4 | 34 | s | 2 | 7.57 | WI¦NIEWSKI Gracjan | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1999 | U20 | WN | -- | ||||||||||
s | 2 | DQ | KRUCZYK Kamil | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1996 | U23 | LB | -- | ||||||||||||
1 | 9 | s | 3 | 7.25 | RYDER Dawid | MKL Toruń | 2000 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek | Z/5720/15 | 2020 | 2 | ||||||
2 | 16 | s | 3 | 7.36 | PIOTROWSKI Szymon | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U20 | MZ | -- | B.D. ADAMSKI Robert | , Z/0582/16 | , 2023 | |||||||
3 | 20 | s | 3 | 7.38 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U18 | ZP | -- | B.D. # | |||||||||
4 | 21 | s | 3 | 7.41 | PODGÓRSKI Łukasz | STS Pomerania Szczecinek | 1999 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
5 | 27 | s | 3 | 7.47 | RUDA Rafał | KKL Rodło Kwidzyn | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||
6 | 31 | s | 3 | 7.50 | SKRZYPEK Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
7 | 32 | s | 3 | 7.51 | GOŁĘBIEWSKI Wojciech | KKL Rodło Kwidzyn | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||
s | 3 | DQ | SUDOŁ Jarosław | LUKS Namysłów # | 2000 | U18 | OP | -- | # | |||||||||||
1 | 4 | s | 4 | 7.18 | LEWANDOWSKI Adam | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U23 | MA | -- | ||||||||||
2 | 12 | s | 4 | 7.32 | STOLARSKI Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U18 | MA | -- | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/5579/15 | 2024 | |||||||
3 | 26 | s | 4 | 7.46 | MORZEWSKI Marceli | OKS Skra Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
4 | 29 | s | 4 | 7.49 | WIELICZKO Sebastian | LKS Lubusz Słubice | 2000 | U18 | LB | -- | GRZE¦KOWIAK Jacek | Z/1506/16 | 2019 | 2 | ||||||
5 | 60 | s | 4 | 7.81 | IDKOWIAK Mieszko | LKS Lubusz Słubice | 1998 | U20 | LB | -- | ||||||||||
1 | 13 | s | 5 | 7.33 | MICHAŁOWSKI Bartosz | UKS Achilles Leszno # | 1999 | U20 | WP | -- | ||||||||||
2 | 15 | s | 5 | 7.35 | KISZKA Tytus | AZS-AWF Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
3 | 39 | s | 5 | 7.60 | GRZELCZAK Kacper | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U20 | WP | -- | ||||||||||
4 | 47 | s | 5 | 7.66 | ŁYSKAWY Przemysław | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U20 | PD | -- | KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # | , Z/0332/15 | , 2024 | |||||||
5 | 48 | s | 5 | 7.68 | SZYCA Aleksander | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
6 | 50 | s | 5 | 7.68 | SZYMAŃSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
1 | 11 | s | 6 | 7.31 | SZPANOWSKI Kacper | BKS Bydgoszcz | 2001 | U18 | KP | -- | ||||||||||
2 | 14 | s | 6 | 7.35 | LEMPACH Jakub | AZS UMCS Lublin # | 2001 | U18 | LU | -- | MARUSZEWSKI Piotr B.D. # | Z/3875/15 | 2024 | |||||||
3 | 38 | s | 6 | 7.60 | KRZEMIŃSKI Jan | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 1999 | U20 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/0581/16 | 2018 | 3 | ||||||
4 | 45 | s | 6 | 7.66 | SKULMOWSKI Norman | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | -- | ||||||||||
5 | 64 | s | 6 | 7.82 | BOLT Paweł | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 1999 | U20 | KP | -- | ||||||||||
6 | 65 | s | 6 | 7.83 | SUCHOMSKI Benedykt | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||
7 | 106 | s | 6 | 9.18 | REDZIŃSKI Karol | OKS Start Otwock | 2004 | U14 | MZ | -- | # | |||||||||
1 | 54 | s | 7 | 7.72 | ZABOLEWICZ Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -- | ||||||||||
2 | 55 | s | 7 | 7.73 | MRUG Kamil | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
3 | 58 | s | 7 | 7.74 | WĘCLEWSKI Dawid | KSLZS Kruszwica # | 2002 | U16 | KP | -- | LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata | , Z/2610/16 | , 2020 | LDK! | ||||||
4 | 61 | s | 7 | 7.82 | GIBAS Seweryn | MKS Truso Elbl±g | 2001 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
5 | 72 | s | 7 | 7.89 | PIEKAREK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek | , Z/1571/16 | , 2023 | |||||||
s | 7 | DQ | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U16 | OP | -- | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | ||||||||
1 | 66 | s | 8 | 7.84 | DOMAŃSKI Emil | KS Gwardia Piła | 1999 | U20 | WP | -- | ||||||||||
2 | 68 | s | 8 | 7.85 | BIZUNOWICZ Kamil | MKS Truso Elbl±g | 2001 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
3 | 69 | s | 8 | 7.86 | KA¬MIERCZAK Damian | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 84 | s | 8 | 8.17 | FORMANIEWICZ Andrzej | MKL Toruń | 1957 | Masters | KP | -- | B.D. MAŃKOWSKI Gabriel | Z/0353/19, Z/1766/22 | 2019, 2022 | |||||||
1 | 36 | s | 9 | 7.59 | GRUDZIŃSKI Patryk | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/2102/16 | 2018 | 2 | ||||||
2 | 46 | s | 9 | 7.66 | LISICKI Dominik | MKS Bank BS Płońsk # | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 56 | s | 9 | 7.74 | SYSKI Marcin | MKL Toruń # | 1998 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/0487/14 | 2020 | 2 | ||||||
4 | 62 | s | 9 | 7.82 | FAFIŃSKI Paweł | LKS Lubawa | 2001 | U18 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/5532/15 | 2019 | 3 | ||||||
5 | 67 | s | 9 | 7.85 | IŃSKI Oskar | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2001 | U18 | KP | -- | ||||||||||
6 | 70 | s | 9 | 7.87 | ROMANIUK Jakub | BKS Bydgoszcz | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
7 | 78 | s | 9 | 8.00 | WIRA Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 40 | s | 10 | 7.61 | ANTOSZEWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | -- | # | |||||||||
2 | 82 | s | 10 | 8.12 | KRÓL Dawid | OKS Start Otwock | 2002 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 85 | s | 10 | 8.21 | CZESIŃSKI Kacper | BKS Bydgoszcz | 2003 | U16 | KP | -- | ||||||||||
4 | 86 | s | 10 | 8.23 | KNIETOWSKI Kacper | MKL Toruń | 2001 | U18 | KP | -- | WO¬NIAK Jacek # | Z/2101/16 | 2018 | BEZ | ||||||
5 | 90 | s | 10 | 8.34 | ROLEK Jakub | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U18 | WP | -- | ||||||||||
6 | 95 | s | 10 | 8.46 | SAMULEWICZ Jan | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | -- | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # | , Z/1128/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
1 | 92 | s | 11 | 8.36 | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica # | 2004 | U14 | KP | -- | ROSIŃSKI Zenon # | Z/0237/19 | 2022 | 2 | ||||||
2 | 93 | s | 11 | 8.38 | SMARDZEWSKI Łukasz | MKS Bank BS Płońsk # | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 99 | s | 11 | 8.65 | JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy | BKS Bydgoszcz | 2001 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 103 | s | 11 | 9.13 | NAPIERALSKI Krzysztof | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | GĘSICKI Marian B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 113 | s | 11 | 10.17 | PAŁKOWSKI Paweł | MUKL Brodnica # | 2006 | U12 | KP | -- | # | |||||||||
1 | 19 | s | 12 | 7.38 | SZCZECHOWSKI Gracjan | LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża | 1998 | U20 | PD | -- | ||||||||||
2 | 33 | s | 12 | 7.53 | KRAJKA Jan | UKS Achilles Leszno # | 1998 | U20 | WP | -- | ||||||||||
3 | 35 | s | 12 | 7.58 | GIRUĆ Karol | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||
4 | 52 | s | 12 | 7.70 | USAREK Maciej | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U20 | LB | -- | ||||||||||
5 | 73 | s | 12 | 7.91 | GRZYBEK Patryk | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/0502/17 | 2018 | |||||||
6 | 98 | s | 12 | 8.57 | NIEJADLIK Tomasz | PZWLA Toruń | 1980 | Masters | KP | -- | B.D. | Z/0163/19 | 2020 | BEZ | ||||||
1 | 17 | s | 13 | 7.36 | WRÓBEL Dawid | UKS Wyspiański Szubin | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
2 | 22 | s | 13 | 7.42 | KACZMARCZYK Michał | MUKS Płock # | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 30 | s | 13 | 7.50 | MARCINIAK Wiktor | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 42 | s | 13 | 7.62 | OSTROWSKI Michał | MKS Truso Elbl±g | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
5 | 51 | s | 13 | 7.68 | NAWROCKI Adrian | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | KOZERA Piotr | Z/0451/17 | 2017 | 4 | ||||||
6 | 71 | s | 13 | 7.88 | KASPEROWICZ Patryk | MKS Truso Elbl±g | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
7 | 100 | s | 13 | 8.69 | DOBROSIELSKI Kacper | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 24 | s | 14 | 7.43 | CYL Norbert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
2 | 41 | s | 14 | 7.61 | DOMAGALSKI Jakub | O¦ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 53 | s | 14 | 7.71 | RÓŻYCKI Mateusz | BKS Bydgoszcz | 2000 | U18 | KP | -- | B.D. B.D. | |||||||||
4 | 59 | s | 14 | 7.78 | BANDYSZEWSKI Mateusz | MKS Truso Elbl±g | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
5 | 63 | s | 14 | 7.82 | SARR-MALINOWSKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 75 | s | 14 | 7.97 | SMOLIŃSKI Bartosz | UKS Wyspiański Szubin | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
7 | 91 | s | 14 | 8.35 | STASIAK Jakub | KS Piast Wilczęta | 2001 | U18 | WN | -- | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
1 | 28 | s | 15 | 7.48 | ¦MIDOWICZ Kacper | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 49 | s | 15 | 7.68 | MAGALSKI Łukasz | MUKL Brodnica | 2001 | U18 | KP | -- | ||||||||||
3 | 57 | s | 15 | 7.74 | KRĘŻEL Jakub | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U18 | PM | -- | BOGUSZ Igor # | Z/3230/16 | 2018 | 4 | ||||||
4 | 77 | s | 15 | 7.98 | WAŁDOCH Dawid | MKL Toruń | 2001 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 89 | s | 15 | 8.26 | RADZEWICZ Jędrzej | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2001 | U18 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. | Z/5771/15 | 2024 | |||||||
6 | 101 | s | 15 | 8.75 | MAJCHRZAK Mikołaj | LUKS Start Nakło | 2001 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1 | 43 | s | 16 | 7.63 | ZAMIATOWSKI Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2002 | U16 | KP | -- | KENSIK Rafał | 4 | LDK! | |||||||
2 | 44 | s | 16 | 7.65 | REJ Dawid | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2002 | U16 | LB | -- | WO¬NIAK Daniel | 4 | LDK! | |||||||
3 | 76 | s | 16 | 7.98 | GORTATOWSKI Mateusz | MUKL Brodnica | 2002 | U16 | KP | -- | ||||||||||
4 | 80 | s | 16 | 8.04 | SZAŁOWICZ Mateusz | UKS Czapla Białe Błota | 2001 | U18 | KP | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 81 | s | 16 | 8.09 | GÓRAL Jakub | MKL Toruń | 2001 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek | Z/2356/16 | 2018 | BEZ | ||||||
6 | 83 | s | 16 | 8.17 | MATEŃKO Wiktor | UKS Gimnazjon Płońsk # | 2002 | U16 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # | , Z/2618/16 | , 2022 | LDK! | ||||||
7 | 94 | s | 16 | 8.41 | WAKIEĆ Piotr | SKLA Sopot | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
1 | 37 | s | 17 | 7.59 | JAROSZ Bartosz | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U16 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 102 | s | 17 | 8.90 | PYSZKA Patryk | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. WALCZAK Mariusz | 5 | LDK! | |||||||
1 | 74 | s | 18 | 7.96 | BUDUJ Mikołaj | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
2 | 79 | s | 18 | 8.02 | MIKLEWICZ Błażej | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
3 | 97 | s | 18 | 8.53 | TYRAWSKI Mateusz | MKS Truso Elbl±g | 2003 | U16 | WN | -- | ||||||||||
4 | 105 | s | 18 | 9.15 | MIREK Jakub | OLA Małopolskie # | 2003 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
5 | 111 | s | 18 | 9.63 | OZDYK Hubert | UKS Wyspiański Szubin | 2003 | U16 | KP | -- | STAROŃ Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 88 | s | 19 | 8.26 | BADEŁEK Marek | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
2 | 96 | s | 19 | 8.50 | BALEWSKI Dawid | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/1443/17 | , 2021 | LDK! | ||||||
3 | 107 | s | 19 | 9.37 | FURMAŃSKI Paweł | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 110 | s | 19 | 9.57 | BIAŁK Karol | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 119 | s | 19 | 13.71 | KURDZIEL Robert | KS Victoria Trzebinia # | 2003 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
1 | 87 | s | 20 | 8.25 | GBURCZYK Dominik | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2003 | U16 | KP | -- | KENSIK Jan | 5 | LDK! | |||||||
2 | 104 | s | 20 | 9.14 | ZGLIŃSKI Hubert | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
3 | 108 | s | 20 | 9.43 | LISZKA Nikodem | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 109 | s | 20 | 9.48 | PABIS Norbert | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | -- | LDK! | |||||||||
5 | 114 | s | 20 | 10.25 | SYKUŁA Fabian | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
1 | s | 21 | 8.73 | JEŻEWSKI Krzysztof | MKS Truso Elbl±g | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
2 | 112 | s | 21 | 10.15 | PETKA Kamil | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 115 | s | 21 | 10.56 | KASZEWSKI Miłosz | UKS Wyspiański Szubin | 2006 | U12 | KP | -- | ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # | Z/0759/17 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 116 | s | 21 | 10.84 | ORZECHOWSKI Norbert | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | U14 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 117 | s | 21 | 10.96 | TRYFANÓW Patryk | KS Victoria Trzebinia | 2007 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 118 | s | 21 | 11.75 | SIERKA Oliwier | KS Victoria Trzebinia | 2006 | U12 | MA | -- | SIERKA Ewa SIERKA Ewa | , Z/1915/17 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:23.63 | GADOMSKI Daniel | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 1:25.66 | KOS Mirosław | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:25.86 | WI¦NIEWSKI Damian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U20 | MZ | -- | B.D. | Z/0164/15 | 2023 | ||||||||
4 | s | 1 | 1:26.47 | KOZŁOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn # | 2001 | U18 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:26.47 | KUBICKI Adam | MKS Polonia Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:27.04 | KOŁECKI Adrian | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:27.98 | PRZYBOROWSKI Piotr | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester # | 3 | |||||||||
8 | s | 1 | 1:29.04 | LIPIŃSKI Karol | SKLA Sopot # | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:30.03 | BˇCZEK Jakub | MKS Polonia Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||
10 | s | 1 | 1:30.21 | ŁYSZKOWSKI Kamil | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 1:31.72 | TYBOROWSKI Natan | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 1:34.92 | SKROBIŃSKI Arkadiusz | KS Sprintwarsaw # | 2000 | U18 | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz B.D. # | Z/2052/15 | 2024 | ||||||||
13 | s | 1 | 1:38.05 | FILIPIAK Miłosz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2001 | U18 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
14 | s | 1 | 2:02.18 | ¦WITALSKI Sebastian | LUKS Start Nakło | 2002 | U16 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 2 | 1:26.37 | SOWIŃSKI Patryk | MKS Sambor Tczew # | 1996 | U23 | PM | -- | B.D. # | Z/0520/12 | 2023 | ||||||||
2 | s | 2 | 1:29.67 | REGINIA Dariusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:30.26 | BANACH Kamil | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U18 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz | BEZ | |||||||||
4 | s | 2 | 1:31.13 | CIŻYŃSKI Błażej | KS Agros Zamo¶ć # | 2000 | U18 | LU | -- | B.D. B.D. | , Z/2001/15 | , 2024 | ||||||||
5 | s | 2 | 1:32.88 | KOWALCZYK Maciej | O¦ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | IV | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:33.34 | STEC Tomasz | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz | 1998 | U20 | KP | -- | MAŁKOWSKI Paweł | Z/2520/15 | 2017 | BEZ | |||||||
7 | s | 2 | 1:33.96 | ZELA Szymon | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 1:34.41 | STRZELCZYK Krystian | KKL Rodło Kwidzyn | 2002 | U16 | PM | IV | |||||||||||
9 | s | 2 | 1:39.83 | SOŁTYS Radosław | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2002 | U16 | KP | V | LDK! | ||||||||||
10 | s | 2 | 1:41.01 | KANINGOWSKI Oskar | niest. Toruń | 2002 | U16 | KP | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 1:41.59 | RZEPKA Szymon | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | ||||||||
12 | s | 2 | 1:52.67 | LATAŃSKI Kajetan | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2003 | U16 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan KULIG Marzena | Z/1037/17 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 3 | 1:27.91 | KLEIN Oskar | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:28.38 | ORŁOWSKI Hubert | UKS Skompensis Skępe | 2000 | U18 | KP | -- | WYRZYKOWSKI Rafał | Z/6152/15 | 2017 | 4 | |||||||
3 | s | 3 | 1:29.93 | NAUS Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2001 | U18 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:34.46 | LASKOWSKI Adrian | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2002 | U16 | LB | IV | WO¬NIAK Daniel | 4 | LDK! | ||||||||
5 | s | 3 | 1:35.90 | ZIMIŃSKI Dobrosław | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | V | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 3 | 1:38.50 | KURCZEWSKI Maksym | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2002 | U16 | LB | V | WO¬NIAK Daniel | BEZ | LDK! | ||||||||
7 | s | 3 | 1:40.19 | KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Patryk | KL Bałtyk Koszalin # | 2003 | U16 | ZP | -- | LDK! | ||||||||||
8 | s | 3 | 1:44.59 | CELIŃSKI Tomasz | OKS Start Otwock | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 1:45.96 | JANIEC Radosław | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2003 | U16 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka | Z/0972/17 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
10 | s | 3 | 1:46.81 | BREZA Konrad | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
11 | s | 3 | 1:49.09 | ZIELIŃSKI Artur | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2002 | U16 | KP | -- | |||||||||||
12 | s | 3 | 1:50.35 | CELIŃSKI Kacper | OKS Start Otwock | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
13 | s | 3 | 1:55.29 | BAKAJ Dominik | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 1:24.81 | MANC Szymon | MKS Gniezno | 1995 | U23 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł | Z/0943/12 | 2017 | 2 | |||||||
2 | s | 4 | 1:25.91 | DˇBROWICZ Szymon | LUKS Start Nakło # | 1998 | U20 | KP | -- | B.D. | ||||||||||
3 | s | 4 | 1:27.45 | POCZWARDOWSKI Jędrzej | MKL Toruń | 2002 | U16 | KP | II | WO¬NIAK Jacek B.D. | Z/2386/16 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 4 | 1:33.64 | KRENSKI Mateusz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 1:33.93 | BRESZKA Dawid | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 1:33.93 | GRODEK Fabian | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2002 | U16 | KP | IV | CHOCHLIUK Grażyna | 3 | LDK! | ||||||||
7 | s | 4 | 1:34.75 | KRAWIEC Mateusz | LKS Fenix Słupsk | 1996 | U23 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech # | Z/1667/16 | 2020 | BEZ | |||||||
8 | s | 4 | 1:35.21 | ROGOZIŃSKI Karol | UKS Siódemka Ostrołęka | 1999 | U20 | MZ | -- | DˇBROWSKI Dariusz | Z/2353/15 | 2024 | 3 | |||||||
9 | s | 4 | 1:35.78 | DˇBROWSKI Jakub | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2002 | U16 | WN | V | PRUSAKOWSKI Leon | Z/0592/16 | 2021 | LDK! | |||||||
10 | s | 4 | 1:37.92 | TRZCIŃSKI Dawid | LUKS Start Nakło | 2002 | U16 | KP | V | JANKOWSKI Marcin | Z/1327/16 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
11 | s | 4 | 1:43.07 | LEWALSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U16 | WN | -- | NAGY Czesław B.D. # | Z/0051/17 | 2024 | ||||||||
12 | s | 4 | 1:53.69 | ZYSKOWSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U14 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:29.81 | SERKOWSKI Patryk | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 1997 | U23 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:29.92 | NAGÓREK Marcin | KS Agros Zamo¶ć | 1980 | Masters | LU | -- | NAGÓREK Marcin B.D. | Z/0851/11 | 2024 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 2:32.67 | OSTROWSKI Filip | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. JASZCZAK Stanisław # | , Z/0336/15 | , 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 2:33.86 | NARLOCH Damian | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 1997 | U23 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:33.86 | AUGUSTYNIAK Jakub | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2001 | U18 | KP | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0931/16 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 1 | 2:35.36 | SERKOWSKI Wojciech | GKS Cartusia Kartuzy # | 1997 | U23 | PM | -- | B.D. KRÓL Krzysztof B.D. | , Z/1061/14 | , 2024 | ||||||||
7 | s | 1 | 2:35.48 | WRÓBEL Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:36.19 | PIEŃKOSZ Grzegorz | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | B.D. | 3 | |||||||||
9 | s | 1 | 2:36.43 | GROTH Patryk | GKS Żukowo | 2000 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1154/15 | 2019 | ||||||||
10 | s | 1 | 2:38.21 | ZIELE¬NIK Adrian | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/4615/15 | 2019 | 2 | |||||||
11 | s | 1 | 2:41.59 | KROTLA Bartłomiej | CMKL Człuchów | 1997 | U23 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:36.21 | PIEŃKOSZ Rafał | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 2 | 2:36.87 | WIˇCEK Aleksander | OKS Start Otwock | 2000 | U18 | MZ | -- | B.D. B.D. # | Z/4260/15 | 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 2:39.38 | STRUNIAWSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U18 | PM | -- | ¦CIGAŁA Jarosław | Z/1840/15 | 2022 | 2 | |||||||
4 | s | 2 | 2:44.22 | DRAWC Filip | SKLA Sopot | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:45.03 | MAŃSKI Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U20 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:45.49 | ZIEGERT Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:46.35 | JEFIMCZYK Norbert | AML Słupsk # | 1999 | U20 | PM | -- | B.D. B.D. | Z/0687/15 | 2024 | ||||||||
8 | s | 2 | 2:46.58 | SZREDER Dawid | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 1998 | U20 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 2:50.03 | TARASZKIEWICZ Marcin | KKL Rodło Kwidzyn | 1999 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:41.47 | TERKA Maciej | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U20 | LB | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 2:41.53 | LEWANDOWSKI Jakub | MKS Gniezno | 2000 | U18 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/1159/16 | 2019 | 3 | |||||||
3 | s | 3 | 2:44.30 | LEWANDOWSKI Michał | MKS Sambor Tczew | 2000 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 2:44.98 | BRODZIK Kamil | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:46.93 | STANIAK Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U18 | PM | -- | KRAWCZAK Tomasz | Z/0185/15 | 2023 | 4 | |||||||
6 | s | 3 | 2:49.87 | DOBBERSTEIN Paweł | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 2002 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | s | 3 | 2:54.80 | LANDOWSKI Jakub | CMKL Człuchów | 2001 | U18 | PM | -- | BODZIAK Igor # | BEZ | LDK! | ||||||||
8 | s | 3 | 2:56.68 | GOŁĘBIEWSKI Tomasz | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U18 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz | Z/1866/15 | 2020 | 4 | |||||||
9 | s | 3 | 3:03.98 | SPRENGER Daniel | CMKL Człuchów | 2003 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 2:48.82 | JOŃCZYK Oliwier | AML Słupsk # | 2002 | U16 | PM | IV | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 4 | 2:48.98 | KOZAK Paweł | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U18 | ZP | -- | CZEPIEL Mateusz | 2 | LDK! | ||||||||
3 | s | 4 | 2:50.84 | ŁUKASIAK Kamil | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 2:52.99 | REETZ Bartosz | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2002 | U16 | KP | V | B.D. B.D. B.D. CHOCHLIUK Grażyna | BEZ | LDK! | ||||||||
5 | s | 4 | 3:02.27 | LEWINSKI Konrad | MKL Toruń # | 2001 | U18 | KP | -- | WO¬NIAK Jacek | Z/1869/15 | 2024 | ||||||||
6 | s | 4 | 3:06.65 | PYSZKA Mikołaj | O¦ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon | Z/0579/16 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | s | 4 | 3:15.02 | SZWED Tomasz | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 4 | 3:19.39 | DURAWA Kacper | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
9 | s | 4 | 3:20.13 | HOŁOWIENKO Jan | AML Słupsk # | 2003 | U16 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/4751/17 | 2023 | ||||||||
1 | s | 5 | 2:40.33 | KRAUZE Bartosz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 2:41.02 | KAJDAS Adam | UKS Filipides Teresin | 1999 | U20 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 5 | 2:41.69 | TANA¦ Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
4 | s | 5 | 2:44.36 | OLSZEWSKI Igor | MUKL Brodnica | 2000 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 2:48.63 | PIETRZAK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 2:56.16 | LIPIŃSKI Mateusz | AML Słupsk # | 1999 | U20 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/1917/17 | 2024 | ||||||||
7 | s | 5 | 3:04.62 | BARAN Mikołaj | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. | 4 | |||||||||
1 | s | 6 | 2:47.91 | KASPROWICZ Adam | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U18 | ZP | -- | CZEPIEL Mateusz | 1 | LDK! | ||||||||
2 | s | 6 | 2:49.77 | GRZELKA Jakub | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 2:56.37 | CYGANOWSKI Jakub | KKL Rodło Kwidzyn | 2002 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 6 | 2:57.27 | IWAŃCA Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 6 | 3:00.04 | RUDAWSKI Dominik | MKS Truso Elbl±g | 2003 | U16 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 6 | 3:06.44 | SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam | ULKS Talex Borzytuchom # | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
7 | s | 6 | 3:08.84 | ROLA Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
8 | s | 6 | 3:24.12 | WAWER Jakub | LUKS Start Nakło | 2004 | U14 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
9 | s | 6 | 3:24.91 | LEWANDOWSKI Paweł | LUKS Start Nakło | 2005 | U14 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | LDK! | |||||||||
10 | s | 6 | 3:28.64 | MAKSYMOWICZ Krzysztof | MKS Truso Elbl±g | 2003 | U16 | WN | -- | |||||||||||
11 | s | 6 | 3:29.48 | WANIAK Dominik | LUKS Start Nakło | 2004 | U14 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:40.22 | KACZOREK Robert | MUKL Brodnica | 1998 | U20 | KP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 5:41.69 | KUROWSKI Tomasz | GKS Cartusia Kartuzy # | 2000 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof # | Z/1155/15 | 2020 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 5:45.79 | KRYZEL Daniel | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U18 | PM | -- | JOST Zbigniew B.D. # | Z/1856/15 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 5:48.63 | ZIĘBA Mikołaj | MKL Toruń | 1997 | U23 | KP | -- | WO¬NIAK Jacek B.D. | Z/2755/16 | 2024 | BEZ | |||||||
5 | s | 1 | 5:57.17 | BIAŁĘCKI Adam | MKS Durasan Płońsk | 1999 | U20 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | Z/0165/15 | 2018 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 6:01.79 | SZYNAKA Wiktor | O¦ AZS Poznań # | 2001 | U18 | WP | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/2385/16 | , 2024 | ||||||||
7 | s | 1 | 6:07.05 | KUCZKOWSKI Miłosz | KUKS Remus Ko¶cierzyna | 1998 | U20 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
8 | s | 1 | 6:08.42 | PIOTROWSKI Andrzej | MKS Polonia Warszawa | 1973 | Masters | MZ | -- | B.D. JOBT Andrzej | , Z/0223/16 | , 2024 | BEZ | |||||||
9 | s | 1 | 6:09.55 | CZACHOROWSKI Patryk | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 6:11.57 | JANKOWSKI Karol | UKS Czapla Białe Błota | 2001 | U18 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
11 | s | 1 | 6:19.81 | WOJCIECHOWSKI Klaudiusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U18 | KP | -- | B.D. B.D. | LDK! | |||||||||
12 | s | 1 | 6:52.82 | ADAMCZYK Adam | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 6:54.75 | KRAIŃSKI Miłosz | LUKS Start Nakło | 2002 | U16 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.90 | NOWAKOWSKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | LDK! | |||||||||
2 | s | 1 | 10.08 | KLEJMENT Paweł | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 1 | 10.10 | ROGAL Nikodem | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U16 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 10.13 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna # | , Z/1536/16 | , 2024 | 2 | LDK! | ||||||
5 | s | 1 | 10.79 | DˇBKOWSKI Radosław | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 1 | 11.90 | KOWALEWSKI Rafał | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.46 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U18 | ZP | -- | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 1 | 8.76 | ¦LAZIŃSKI Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 9.00 | WENTA Paweł | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 9.06 | SMOLIŃSKI Bartosz | UKS Wyspiański Szubin | 2000 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 9.83 | PILICHOWSKI Konrad | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 8.57 | SZON Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 8.63 | FRˇCKIEWICZ Natan | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/2964/16 | 2022 | 1 | LDK! | ||||||
3 | s | 2 | 8.74 | RYBKA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | B.D. | ||||||||||
s | 2 | DQ | SZELˇGOWSKI Igor | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7.8 r | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U20 | ZP | -- | B.D. | M | |||||||||
2 | s | 1 | 9.5 r | CHMARA Sebastian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | s | 2 | 9.34 | SMOLIŃSKI Bartosz | UKS Wyspiański Szubin | 2000 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 9.88 | CHMARA Sebastian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | -- | B.D. # | ||||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.2 r | JUNIEWICZ Jakub | STS Pomerania Szczecinek # | 1993 | Sen | ZP | -- | JUNIEWICZ Andrzej | Z/1798/11 | 2021 | ||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 2.00 | SZTANDUR Piotr | MKS Inowrocław | 2000 | U18 | KP | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.90 | WŁÓDARSKI Maciej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U23 | KP | III | B.D. # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.85 | RUDNIK Kacper | MKL Toruń # | 2001 | U18 | KP | III | B.D. BUTKIEWICZ Jacek # | , Z/0593/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 1.80 | TYCNER Paweł | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 1999 | U20 | KP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.80 | PˇGOWSKI Kacper | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2001 | U18 | KP | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.75 | ŻEBROWSKI Piotr | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | IV | KENSIK Jan B.D. | Z/1503/16 | 2019 | ||||||||
8 | f | 1 | 1.60 | JEREMICZ Michał | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -- | MICHAŁEK Piotr B.D. B.D. | 4 | |||||||||
8 | f | 1 | 1.60 | KUCHCZYŃSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2002 | U16 | KP | -- | B.D. MICHALSKI Włodzimierz # | , Z/6464/15 | , 2024 | ||||||||
10 | f | 1 | 1.60 | BEDNARSKI Dariusz | MUKS Płock | 1954 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | Z/1790/12 | 2024 | BEZ | |||||||
11 | f | 1 | 1.55 | MICHAŁEK Alan | SKLA Sopot | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. MICHAŁEK Piotr B.D. # | BEZ | |||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.60 | ADAMCZYK Jakub | OSOT Szczecin | 1998 | U20 | ZP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 4.20 | KUKIEŁKO Igor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U23 | KP | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 4.00 | NAWOCKI Piotr | KS AZS AWF Wrocław | 1970 | Masters | DS | II | B.D. | Z/1232/13 | 2 | ||||||||
4 | f | 1 | 3.80 | WESOŁOWSKI Krzysztof | OSOT Szczecin | 1999 | U20 | ZP | III | B.D. | ||||||||||
4 | f | 1 | 3.80 | TOMCZAK Aleksander | OSOT Szczecin | 1999 | U20 | ZP | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 3.30 | NAWOCKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U18 | DS | IV | ŁO¦ Dariusz # | Z/3604/15 | 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 3.20 | JAGODZKI Oskar | KKL Kielce | 2003 | U16 | SK | IV | TIETIERIN Paweł | 4 | LDK! | ||||||||
8 | f | 1 | 2.90 | SIKORSKI Roman | SL Olimpia Poznań # | 2002 | U16 | WP | V | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 2.80 | POCHOPIEŃ Nikodem | KKL Kielce | 2004 | U14 | SK | V | WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof | Z/0146/17 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 1.90 | PYŻALSKI Kacper | UKS Sprint PrzeĽmierowo | 2003 | U16 | WP | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.92 | KALINOWSKI Michał | GKS Olimpia Grudzi±dz | 1993 | Sen | KP | II | SCHUBRING Zbigniew # | Z/0429/11 | 2021 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 6.58 | SYSKI Marcin | MKL Toruń # | 1998 | U20 | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/0487/14 | 2020 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 6.28 | ŁYSKAWY Przemysław | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U20 | PD | IV | KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # | , Z/0332/15 | , 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 6.07 | BOLT Paweł | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 1999 | U20 | KP | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 5.99 | DZIEDZIECH Miłosz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 5.75 | DOMAŃSKI Emil | KS Gwardia Piła | 1999 | U20 | WP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 5.51 | BUDUJ Mikołaj | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U16 | WP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 5.19 | JANKOWSKI-JASTRZĘBIEC Jerzy | BKS Bydgoszcz | 2001 | U18 | KP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 5.19 | KWIECIEŃ Kacper | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2001 | U18 | KP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 5.14 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna # | , Z/1536/16 | , 2024 | 2 | LDK! | ||||||
11 | f | 1 | 5.02 | KOWALSKI Piotr | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2002 | U16 | KP | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 5.02 | KA¬MIERCZAK Damian | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 4.78 | DOBBEK Karol | CMKL Człuchów | 2002 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.64 | DOBROSIELSKI Kacper | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 4.51 | KLEJMENT Paweł | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
16 | f | 1 | 4.39 | GODLEWSKI Wiktor | MKS Durasan Płońsk # | 2002 | U16 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | BEZ | LDK! | ||||||||
17 | f | 1 | 3.51 | LISZKA Nikodem | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | -- | # | LDK! | |||||||||
18 | f | 1 | 3.19 | KASZEWSKI Miłosz | UKS Wyspiański Szubin | 2006 | U12 | KP | -- | ADAMCZEWSKI Ryszard STAROŃ Tomasz # | Z/0759/17 | 2021 | BEZ | LDK! | ||||||
1 | f | 2 | 6.68 | SKRZYPEK Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U18 | WP | III | |||||||||||
2 | f | 2 | 6.49 | WI¦NIEWSKI Karol | LUKS Start Nakło | 2001 | U18 | KP | III | # | LDK! | |||||||||
3 | f | 2 | 5.96 | RÓŻYCKI Mateusz | BKS Bydgoszcz | 2000 | U18 | KP | IV | B.D. B.D. | ||||||||||
4 | f | 2 | 5.82 | CHMARA Sebastian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | -- | B.D. # | ||||||||||
5 | f | 2 | 5.62 | NAWROCKI Adrian | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | KOZERA Piotr | Z/0451/17 | 2017 | 4 | |||||||
6 | f | 2 | 5.47 | WENTA Paweł | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 2 | 5.41 | ROMANIUK Jakub | BKS Bydgoszcz | 2000 | U18 | KP | -- | |||||||||||
8 | f | 2 | 5.26 | MAKÓWKA Piotr | UKS Sprinter Słodków | 2002 | U16 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
9 | f | 2 | 4.95 | ZAMOROWSKI Bartosz | LUKS Start Nakło | 2003 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. | Z/0208/16 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
10 | f | 2 | 4.93 | ROLEK Jakub | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U18 | WP | -- | |||||||||||
11 | f | 2 | 4.76 | MATEŃKO Wiktor | UKS Gimnazjon Płońsk # | 2002 | U16 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # | , Z/2618/16 | , 2022 | LDK! | |||||||
12 | f | 2 | 4.50 | SZNAJDER Krystian | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U18 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
13 | f | 2 | 3.98 | ODOLIŃSKI Szymon | UKS Kresy Otwock # | 2005 | U14 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1111/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
14 | f | 2 | 3.74 | PABIS Norbert | KS Victoria Trzebinia # | 2004 | U14 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
15 | f | 2 | 3.71 | OZDYK Hubert | UKS Wyspiański Szubin | 2003 | U16 | KP | -- | STAROŃ Tomasz | BEZ | LDK! | ||||||||
16 | f | 2 | 3.55 | SMARDZEWSKI Łukasz | MKS Bank BS Płońsk # | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 18.14 | GO¬DZIEWICZ Piotr | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | I | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/3653/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 16.08 | WYRZYKOWSKI Jakub | UKS Skompensis Skępe | 2000 | U18 | KP | II | WYRZYKOWSKI Rafał | Z/1820/15 | 2018 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 15.92 | GIEDREWICZ Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | II | PIˇTEK Mirosław B.D. # | Z/0022/16 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 14.88 | SARNOWSKI Adrian | UKS Cyprianka | 2000 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | Z/5651/15 | 2019 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 13.72 | PIETRUSZCZAK Igor | OKS Start Otwock | 2001 | U18 | MZ | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 13.66 | KOBIELLA Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 13.51 | GRYCZEWSKI Damian | UKS Cyprianka | 2001 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | Z/5653/15 | 2021 | BEZ | |||||||
8 | f | 1 | 12.22 | ORLIKOWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | -- | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||
9 | f | 1 | 11.51 | CZEKALSKI Krystian | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U18 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 11.15 | IŃSKI Oskar | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2001 | U18 | KP | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 10.37 | GˇSECKI Mateusz | UKS Czapla Białe Błota | 2001 | U18 | KP | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 13.45 | KULIGOWSKI Michał | UKS Cyprianka | 2003 | U16 | KP | IV | ŁABĘCKI Adam JETTER Piotr # | Z/2519/16 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
2 | f | 2 | 11.39 | STRUPCZEWSKI Dominik | UKS Cyprianka | 2002 | U16 | KP | V | MAŃKOWSKI Edward JETTER Piotr B.D. # | Z/5656/15 | 2019 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 10.88 | PASIŃSKI Szymon | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2002 | U16 | KP | V | KENSIK Jan | Z/2941/16 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||
4 | f | 2 | 10.21 | KOŁODZIEJCZAK Eryk | LUKS Start Nakło | 2002 | U16 | KP | -- | KRUKOWSKI Michał B.D. # | Z/0033/15 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 9.58 | JAWORSKI Mateusz | MUKL Brodnica # | 2002 | U16 | KP | -- | |||||||||||
6 | f | 2 | 8.89 | RUCIŃSKI Kacper | MKL Jurand Szczytno # | 2002 | U16 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # | Z/3674/16 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 2 | 8.50 | BIAŁK Karol | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
8 | f | 2 | 5.32 | JUSZCZAK Mateusz | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U14 | MA | -- | SIERKA Ewa | Z/3886/16 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
9 | f | 2 | 5.07 | PYTLIK Marcel | KS Victoria Trzebinia | 2003 | U16 | MA | -- | SIERKA Ewa | BEZ | LDK! | ||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.83 | KOSZAŁKA Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 14.47 | MAKURAT Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U20 | PM | II | KOWNATKE Rafał B.D. | Z/1247/14 | 2023 | ||||||||
3 | f | 1 | 14.32 | BOROWICKI Kordian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 14.26 | PRAJWOWSKI Kacper | UKS Cyprianka | 1999 | U20 | KP | II | MAŃKOWSKI Edward | Z/0302/15 | 2021 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 13.19 | KORZEC Patryk | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 1999 | U20 | KP | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 12.74 | RIGGA Jakub | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U20 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 10.90 | PUCHALSKI Wojciech | MUKL Brodnica # | 1998 | U20 | KP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.64 | SONNENBERG Mateusz | LUKS Start Nakło | 1998 | U20 | KP | -- | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 18.93 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1985 | Sen | PM | M | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 18.15 | ŁUKSZO Sebastian | AZS UMCS Lublin # | 1994 | Sen | LU | M | B.D. # | M | |||||||||
3 | f | 1 | 17.62 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno | 1994 | Sen | WN | I | B.D. | M | |||||||||
4 | f | 1 | 16.75 | KURACH Dominik | OKS Start Otwock | 1993 | Sen | MZ | I | B.D. | M | |||||||||
5 | f | 1 | 15.18 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | Sen | PM | I | JASKUŁKA Teresa | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 14.38 | ŁABĘCKI Adam | UKS Cyprianka | 1997 | U23 | KP | II | MAŃKOWSKI Edward | Z/1563/13 | 2021 | 1 | |||||||
7 | f | 1 | 11.08 | WŁÓDARSKI Maciej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U23 | KP | -- | B.D. # | ||||||||||
f | 1 | NM | MARCHLEWSKI Szymon | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U23 | KP | -- | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 7.8916680812836 sekund |