Gdańsk 20.06.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.22 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U16 | PM | +0.6 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 13.06 | BORKOWSKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | +0.6 | III | ||||||||||
3 | e | 1 | 13.47 | WOJENKO Agata | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | +0.6 | IV | ||||||||||
4 | e | 1 | 13.72 | DORAWA Agnieszka | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1987 | U18 | PM | +0.6 | IV | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.94 | DŁUGA Monika | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1978 | Sen | PM | +1.5 | I | # | |||||||||
2 | e | 2 | 12.39 | ZUBRYCKA Joanna | BKS Bydgoszcz | 1982 | U23 | KP | +1.5 | II | ||||||||||
3 | e | 2 | 12.64 | CZAJA Agnieszka | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | +1.5 | II | POBŁOCKI Wojciech | |||||||||
4 | e | 2 | 12.89 | CIEŚLAK Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | +1.5 | III | ||||||||||
5 | e | 2 | 13.34 | SPICA Magdalena | MTS Junior Sopot # | 1987 | U18 | PM | +1.5 | IV | ||||||||||
1 | f | 0 | 12.33 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U16 | PM | +0.8 | II | ||||||||||
2 | f | 0 | 12.37 | ZUBRYCKA Joanna | BKS Bydgoszcz | 1982 | U23 | KP | +0.8 | II | ||||||||||
3 | f | 0 | 13.52 | SPICA Magdalena | MTS Junior Sopot # | 1987 | U18 | PM | +0.8 | IV | ||||||||||
4 | f | 0 | 13.63 | WOJENKO Agata | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | +0.8 | IV | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 26.93 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U16 | PM | +0.5 | III | # | |||||||||
3 | e | 1 | 28.16 | DORAWA Agnieszka | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1987 | U18 | PM | +0.5 | IV | ||||||||||
1 | e | 2 | 23.96 | JĘDRUSIŃSKA Dorota | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | U23 | MA | +1.1 | M | ||||||||||
2 | e | 2 | 24.49 | DŁUGA Monika | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1978 | Sen | PM | +1.1 | I | # | |||||||||
3 | e | 2 | 25.16 | KLEEMANN Małgorzata | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1981 | Sen | KP | +1.1 | II | B.D. | |||||||||
4 | e | 2 | 25.20 | ZUBRYCKA Joanna | BKS Bydgoszcz | 1982 | U23 | KP | +1.1 | II | ||||||||||
5 | e | 2 | 26.04 | STUDZIŃSKA Izabela | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U18 | PM | +1.1 | II | ||||||||||
6 | e | 2 | 26.26 | ŁAWICKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | +1.1 | III | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 59.05 | TUSZYŃSKA Marlena | MLKS Ostróda | 1988 | U18 | WN | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 59.71 | MONDRY Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 60.39 | JÓŹWIAK Agata | LUKS Orneta # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
1 | e | 2 | 57.96 | ODYA Wioletta | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 60.36 | DUDEK Malwina | KS Wda Świecie # | 1985 | U20 | KP | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 60.40 | CYBUL Monika | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 62.45 | DEJK Monika | SKLA Sopot # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:15.62 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:19.38 | JAKIMOW Paulina | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U18 | WN | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:19.51 | PĘKAŁA Katarzyna | UKS Orzeł Objazda # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:21.61 | REJENT Natalia | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 2:26.58 | MADEJEWSKA Edyta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
7 | 4:51.91 | PRZYGÓDZKA Angelika | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U18 | WN | III | # | ||||||||||||
1 | e | 1 | 4:36.72 | NOWAK Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 4:38.31 | ZRADA Agnieszka | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U23 | KP | II | B.D. | Z/0869/11 | 1 | ||||||||
3 | e | 1 | 4:41.36 | ZDROJEWSKA Magdalena | RKS Rumia | 1988 | U18 | PM | II | |||||||||||
4 | e | 1 | 4:43.42 | KULESA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U18 | WN | II | |||||||||||
5 | e | 1 | 4:44.51 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U16 | KP | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 4:46.88 | WRÓBLEWSKA Monika | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
9 | e | 1 | 5:06.69 | SMOLIŃSKA Daria | MLKS Ostróda | 1987 | U18 | WN | IV | |||||||||||
10 | e | 1 | 5:18.52 | NOWAK Iwona | niest. Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 15.06 | GRONAU Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | -0.7 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 15.21 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U18 | PM | -0.7 | II | # | |||||||||
4 | e | 1 | 15.58 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -0.7 | II | ||||||||||
5 | e | 1 | 15.69 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -0.7 | II | ||||||||||
6 | e | 1 | 15.93 | KIEDROWSKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -0.7 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
7 | e | 1 | 16.18 | CHLEBOWSKA Natalia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | -0.7 | -- | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 65.84 | SKWERES Anna | MLKS Baszta Bytów # | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 68.24 | OLSZEWSKA Marta | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | III | B.D. | ||||||||||
3 | e | 1 | 68.85 | TRZCIŃSKA Katarzyna | PKS Gwardia Szczytno # | 1988 | U18 | WN | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 68.50 | KOWALEWSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 68.97 | METEL Justyna | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 69.76 | CZAPIEWSKA Marzena | UKS Jedynka Bytów # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||
1 | e | 2 | 66.08 | NIEWIADOMSKA Maria | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 66.61 | KOŚKA Małgorzata | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 1.75 | KACZOCHA Alina | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1979 | Sen | WP | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 1.60 | ZEDIG Bogumiła | SKS Sokół Malbork # | 1983 | U23 | PM | III | B.D. | ||||||||||
3 | f | 0 | 1.55 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.55 | CHLEBOWSKA Natalia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.55 | KAPŁANEK Agata | KS Wda Świecie # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 1.55 | NOWAK Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 1.55 | STUDZIŃSKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.50 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 1.50 | JANKOWSKA Marta | KS Wda Świecie # | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
3 | 4.00 | KASPRZAK Róża | AZS-AWFiS Gdańsk | 1982 | U23 | PM | M | |||||||||||||
1 | f | 0 | 4.10 | PIWOWARSKA Joanna | KS AZS AWF Kraków # | 1983 | U23 | MA | M | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 4.00 | WRONA Agnieszka | KKL Kielce # | 1982 | U23 | SK | M | WRONA Agnieszka # | ||||||||||
4 | f | 0 | 3.90 | PLEWA Marta | AZS UMCS Lublin # | 1983 | U23 | LU | M | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 3.90 | WIELGUS Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1981 | Sen | PM | M | |||||||||||
6 | f | 0 | 3.80 | SOWA Katarzyna | KKL Kielce # | 1985 | U20 | SK | M | |||||||||||
7 | f | 0 | 3.80 | DĘBSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 1985 | U20 | LU | M | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 3.60 | KLIMASZEWSKA Małgorzata | KL Gdynia | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||
9 | f | 0 | 3.40 | KACZMAREK Anna | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||
10 | f | 0 | 3.30 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||
11 | f | 0 | 2.80 | FRĄCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
12 | f | 0 | 2.80 | GRZELECKA Sonia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
13 | f | 0 | 2.80 | TOPCZYŃSKA Natalia | SKLA Sopot | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
14 | f | 0 | 2.60 | ROSIŃSKA Dominika | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U18 | LB | IV | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 5.23 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 5.23 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 5.14 | ZAPALSKA Klaudia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 5.00 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 4.97 | KRAJEWSKA Liwia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U16 | KP | IV | |||||||||||
7 | f | 0 | 4.74 | FRASZKIEWICZ Marta | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 4.74 | LANGOWSKA Martyna | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
9 | f | 0 | 4.70 | KUBICA Aleksandra | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -- | |||||||||||
10 | f | 0 | 4.69 | BORKOWSKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | V | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
4 | 10.96 | DETTLAF Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
1 | f | 0 | 12.05 | GIBAS Marlena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1984 | U23 | PM | I | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | ||||||||||
2 | f | 0 | 11.69 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 11.42 | PIĄTKOWSKA Agnieszka | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 10.36 | RADZIK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.74 | GRUBBA Izabela | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
2 | 32.53 | AFANASJEW Hanna | PKS Gwardia Szczytno # | 1989 | U16 | WN | III | |||||||||||||
3 | 30.44 | DROZD Barbara | SKLA Sopot | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 29.19 | ZAWARSKA Marta | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
1 | f | 0 | 45.08 | POGORZELSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | I | |||||||||||
5 | f | 0 | 25.44 | SIARKIEWICZ Karolina | KS Wda Świecie # | 1989 | U16 | KP | V | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
3 | 41.17 | BUBIEŃKO Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | II | |||||||||||||
1 | f | 0 | 46.20 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U18 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 43.95 | URBICKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 37.90 | MURAWSKA Sabina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 37.31 | WOJTASIK Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 34.51 | KOWALSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | III | B.D. | 1 | |||||||||
7 | f | 0 | 23.90 | MANTEUFEL Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U18 | KP | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.69 | ROGOWSKI Przemysław | OŚ AZS Poznań # | 1980 | Sen | WP | I | |||||||||||
1 | e | 1 | 11.69 | BUKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | +0.9 | III | ||||||||||
2 | e | 1 | 11.31 | KOCHAŃSKI Rafał | SKLA Sopot # | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 11.81 | KREFT Łukasz | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1988 | U18 | PM | +0.9 | IV | ||||||||||
3 | e | 1 | 11.44 | GALOR Jakub | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 11.49 | MAZUREK Przemysław | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 11.79 | KIRSZ Krzysztof | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | IV | |||||||||||
1 | e | 2 | 11.07 | ZRADA Piotr | LUKS Orneta # | 1984 | U23 | WN | II | |||||||||||
1 | e | 2 | 11.27 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.6 | II | ||||||||||
2 | e | 2 | 11.51 | SKRZYPCZAK Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1984 | U23 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 11.58 | CZAJKOWSKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | +0.6 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 11.59 | CHMURA Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.6 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 11.65 | ROŻEK Dawid | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1984 | U23 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 11.60 | BUCHAJEWICZ Artur | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | +0.6 | III | ||||||||||
5 | e | 2 | 11.61 | TEREBA Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.6 | III | ||||||||||
6 | e | 2 | 11.98 | ŻMUDA Adam | KL Gdynia | 1987 | U18 | PM | +0.6 | IV | ||||||||||
7 | e | 2 | 12.63 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U18 | PM | +0.6 | -- | # | |||||||||
1 | f | 0 | 10.70 | ROGOWSKI Przemysław | OŚ AZS Poznań # | 1980 | Sen | WP | +0.6 | I | ||||||||||
1 | f | 0 | 11.41 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -0.9 | III | ||||||||||
2 | f | 0 | 10.95 | ZRADA Piotr | LUKS Orneta # | 1984 | U23 | WN | +0.6 | II | ||||||||||
2 | f | 0 | 11.70 | CZAJKOWSKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -0.9 | III | ||||||||||
3 | f | 0 | 11.36 | GALOR Jakub | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | +0.6 | III | ||||||||||
3 | f | 0 | 11.74 | CHMURA Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -0.9 | III | ||||||||||
4 | f | 0 | 11.41 | KOCHAŃSKI Rafał | SKLA Sopot # | 1986 | U20 | PM | +0.6 | III | ||||||||||
4 | f | 0 | 11.78 | KREFT Łukasz | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1988 | U18 | PM | -0.9 | IV | ||||||||||
5 | f | 0 | 11.46 | MAZUREK Przemysław | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | +0.6 | III | ||||||||||
5 | f | 0 | 11.84 | TEREBA Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -0.9 | IV | ||||||||||
6 | f | 0 | 11.80 | BUCHAJEWICZ Artur | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | -0.9 | IV | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 23.05 | PODBIELSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.7 | III | ||||||||||||
1 | e | 1 | 23.38 | KREFT Łukasz | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1988 | U18 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
2 | e | 1 | 23.42 | BUKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
3 | e | 1 | 23.85 | GRYSKA Grzegorz | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | 0.0 | IV | ||||||||||
1 | e | 2 | 22.58 | WROŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | +0.7 | II | # | |||||||||
4 | e | 2 | 23.44 | WICHROWSKI Radosław | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.7 | III | ||||||||||
5 | e | 2 | 24.02 | ŻMUDA Adam | KL Gdynia | 1987 | U18 | PM | +0.7 | IV | ||||||||||
1 | e | 3 | 20.93 | JĘDRUSIŃSKI Marcin | WKS Śląsk Wrocław # | 1981 | Sen | DS | +0.3 | M | ||||||||||
2 | e | 3 | 22.34 | ŻUKOWSKI Maciej | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | +0.3 | II | ||||||||||
3 | e | 3 | 23.34 | WOLSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | +0.3 | III | ||||||||||
4 | e | 3 | 23.38 | TEREBA Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.3 | III | ||||||||||
5 | e | 3 | 23.75 | STERANIEC Michał | PKS Gwardia Szczytno # | 1988 | U18 | WN | +0.3 | IV | ||||||||||
6 | e | 3 | 24.87 | JÓŹWIAK Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +0.3 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 21.53 | ZRADA Piotr | LUKS Orneta # | 1984 | U23 | WN | +0.4 | I | ||||||||||
2 | e | 4 | 22.53 | SKRZYPCZAK Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1984 | U23 | PM | +0.4 | II | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 51.98 | GRYSKA Grzegorz | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 52.13 | LASKOWSKI Damian | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | III | B.D. | ||||||||||
3 | e | 1 | 52.63 | HORBA Kamil | MLKS Ostróda | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 54.07 | STAROŚCIAK Adam | LIUKS Kruszwica # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||
6 | e | 1 | 56.13 | ŚWIS Jakub | KS Wda Świecie # | 1990 | U16 | KP | V | |||||||||||
1 | e | 2 | 49.46 | KOWALSKI Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | II | |||||||||||
1 | e | 2 | 49.46 | KOWALSKI Marcin | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 50.98 | TYSZKOWSKI Jerzy | KKL Rodło Kwidzyn # | 1982 | U23 | PM | III | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||
4 | e | 2 | 51.81 | JARZĄBEK Michał | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U18 | WN | III | |||||||||||
5 | e | 2 | 51.85 | SZCZYGIEŁ Bartosz | KS Wejher Wejherowo # | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
6 | e | 2 | 52.88 | PISKULSKI Paweł | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | IV | |||||||||||
2 | e | 3 | 50.75 | BOCIĄG Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:53.72 | NOWOTKA Rafał | MLKS Ostróda | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||||
2 | e | 1 | 2:02.02 | FIGAT Kamil | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1987 | U18 | WN | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:02.95 | KRÓL Błażej | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1987 | U18 | PM | IV | NAWROCKI Dariusz | Z/0528/12 | 2012 | 2 | |||||||
4 | e | 1 | 2:03.89 | MIELEWCZYK Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U18 | PM | IV | B.D. | Z/2187/22 | 2023 | ||||||||
2 | e | 2 | 1:55.29 | TREPANOWSKI Tomasz | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | e | 2 | 1:58.40 | LABUDDA Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 2:0029 | RODA Adam | KUKS Remus Kościerzyna | 1985 | U20 | PM | MM | |||||||||||
5 | e | 2 | 2:00.62 | KĄKOL Mateusz | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1987 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
6 | e | 2 | 2:01.49 | WIŚNIEWSKI Przemysław | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||
7 | e | 2 | 2:04.24 | SOLIS Adam | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | IV | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 3:52.94 | LASIUK Grzegorz | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U23 | WN | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 4:02.80 | ŁUDZIK Piotr | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 4:03.67 | GARDZIELEWSKI Arkadiusz | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U20 | DS | III | B.D. # | Z/1684/11 | 2024 | M | |||||||
4 | e | 1 | 4:04.33 | LABUDA Mariusz | KS Wejher Wejherowo # | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 4:04.83 | TRZASKO Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
7 | e | 1 | 4:05.20 | PETROW Daniel | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||
8 | e | 1 | 4:05.89 | OLBRYŚ Adrian | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U23 | WN | III | |||||||||||
9 | e | 1 | 4:07.69 | WLAZŁY Bartosz | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
10 | e | 1 | 4:07.96 | SZAŁACH Jacek | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
11 | e | 1 | 4:10.60 | SADOWSKI Robert | LKS Żelazny Opoczno Running Team # | 1985 | U20 | LD | III | B.D. # | Z/0551/12 | 2023 | ||||||||
13 | e | 1 | 4:15.67 | NOWAKOWSKI Karol | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
14 | e | 1 | 4:21.71 | LESZCZYŃSKI Mariusz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8:44.64 | KRÓL Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 8:53.70 | BARAN Łukasz | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 8:55.64 | PAPROCKI Krzysztof | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1986 | U20 | PM | III | B.D. NAWROCKI Dariusz | , Z/0527/12 | , 2012 | 3 | |||||||
4 | e | 1 | 8:57.72 | SOSNOWSKI Marcin | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 9:04.17 | BRZEZIŃSKI Michał | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1983 | U23 | KP | III | |||||||||||
7 | e | 1 | 9:16.32 | ŻMIJA Michał | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1984 | U23 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
9 | e | 1 | 9:22.63 | CHMIELARZ Sebastian | LIUKS Kruszwica # | 1987 | U18 | KP | IV | B.D. | 3 | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.88 | ŻMUDA Adam | KL Gdynia | 1987 | U18 | PM | -0.7 | IV | ||||||||||||
2 | e | 1 | 16.00 | BORZYSZKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | -0.7 | IV | ||||||||||
3 | e | 1 | 16.23 | KUNCEWICZ Szymon | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -0.7 | IV | # | |||||||||
4 | e | 1 | 16.40 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U18 | PM | -0.7 | IV | # | |||||||||
5 | e | 1 | 17.02 | JAROSZ Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -0.7 | -- | ||||||||||
7 | e | 1 | 19.33 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -0.7 | -- | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 15.16 | GRUDKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | +0.3 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 15.52 | BŁASZCZYK Adam | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | +0.3 | II | ||||||||||
3 | e | 1 | 15.87 | MRÓWKA Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U23 | WN | +0.3 | III | ||||||||||
4 | e | 1 | 15.99 | PISKULSKI Paweł | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | +0.3 | III | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 2.00 | DZIERŻKO Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 2.00 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.95 | MALIJEWSKI Maciej | MKS Truso Elbląg # | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.95 | OLSZEWSKI Adrian | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 1.90 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 1.90 | WITEK Radosław | KS Wda Świecie # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 1.85 | PILARCZYK Krystian | MUKS Olimpia Nowe Miasto # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 1.85 | JARECKI Adrian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
9 | f | 0 | 1.85 | GREMZA Arkadiusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 5.00 | WŁUKA Jacek | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | U23 | PM | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 4.80 | PIEŃKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | U23 | PM | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 4.70 | PEWIŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||
4 | f | 0 | 4.60 | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 1987 | U18 | PM | I | |||||||||||
5 | f | 0 | 4.50 | WĘGRZYŃSKI Jerzy | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||
6 | f | 0 | 4.20 | ZIĘTEK Błażej | MKL Szczecin # | 1986 | U20 | ZP | II | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 4.00 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 4.00 | RUTKOWSKI Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.75 | REJMUS Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | f | 0 | 6.54 | ŻARKOWSKI Daniel | RKS Rumia | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 6.53 | CHLEBOWSKI Paweł | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U20 | LU | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 6.53 | HIRT Łukasz | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 6.11 | GOLUCH Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 0 | 5.40 | RUDŹ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 0 | 4.94 | KOSECKI Sebastian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
5 | 13.01 | SOBIECHOWSKI Piotr | MUKL Brodnica # | 1988 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
1 | f | 0 | 13.87 | GÓRAS Radosław | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 13.79 | MODELSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 13.61 | NALEŻYTY Piotr | BKS Bydgoszcz | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 13.08 | SIARA Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 12.98 | APANOWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U18 | KP | IV | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 15.08 | GROCHOWSKI Radosław | PKS Gwardia Szczytno # | 1987 | U18 | WN | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 14.16 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U18 | LU | III | # | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
2 | 15.34 | NIEMKIEWICZ Michał | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
3 | 14.24 | MICHALAK Paweł | SKLA Słupsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
1 | f | 0 | 15.57 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | II | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
4 | f | 0 | 13.95 | DOMARADZKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 11.04 | ZIELIŃSKI Rafał | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | IV | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 18.80 | WENTA Sebastian | KL Lechia Gdańsk # | 1975 | Sen | PM | M | |||||||||||
2 | f | 0 | 16.38 | ZIELIŃSKI Dominik | WKS Flota Gdynia # | 1980 | Sen | PM | I | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 14.53 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | U23 | PM | I | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||
4 | f | 0 | 12.90 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1963 | Masters | PM | III | B.D. # | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 47.10 | ŻUKIEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 44.53 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U18 | LU | III | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 42.54 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 27.79 | KOSECKI Sebastian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 50.86 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 0 | 48.50 | NIEMKIEWICZ Michał | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 34.07 | RZEPKA Miłosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | IV | |||||||||||
4 | f | 0 | 32.81 | NIKLEWICZ Nikodem | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | IV | |||||||||||
5 | f | 0 | 28.57 | JÓŹWIAK Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.64 | WASIAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 47.70 | MALECKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U23 | PM | I | |||||||||||||
3 | f | 0 | 45.78 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | U23 | PM | II | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
5 | 51.08 | SZMIDT Robert | SKLA Słupsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||||
1 | f | 0 | 65.20 | RAKOCZY Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 56.64 | SZEWCZYK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 53.84 | SZAJDA Jakub | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 51.92 | NIEMAS Bartłomiej | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 44.14 | BORZYSZKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 44.11 | GAJKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 31.33 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 47.10 | JÓŹWIAK Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1985 | U20 | KP | III | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.302953004837 sekund |