Gdańsk 21.05.2016 Liga Juniorów 2016 (I rzut) gr.V |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.48 | WEILAND Natasza | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | +2.1 | II | B.D. | 1 | ||||||||
2 | s | 1 | 12.49 | PLUSCHKE Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | +2.1 | II | B.D. | |||||||||
3 | s | 1 | 12.67 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | +2.1 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.87 | KOŃCZAL Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | +2.1 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 13.69 | JELIŃSKA Karina | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | +2.1 | IV | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 26.24 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | +1.1 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 26.30 | WASILUK Agata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | +1.1 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
3 | s | 1 | 27.79 | MICHALSKA Sandra | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | +1.1 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 28.22 | STĘPIEŃ Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | +1.1 | IV | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 60.87 | BULCZAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 61.34 | BULCZAK Sylwia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 64.80 | KNAK Magdalena | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U20 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:13.57 | MEGGER Eliza | LKS Pszczyna # | 1999 | U18 | SL | II | HELBIK Marzanna B.D. # | Z/0543/15 | 2024 | ||||||||
s | 1 | DNF | AFELT Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester B.D. | Z/0252/15 | 2024 | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.52 | STROJNA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | +1.1 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.53 | SZYMEROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | +1.1 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 16.43 | RĄCZKA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U18 | KP | +1.1 | III | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 66.55 | MIGDAŁ Hanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | III | |||||||||||
s | 1 | DNF | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | Sen | PM | -- | B.D. # | 2 | ||||||||||
s | 1 | DNF | KARCZMARCZYK Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | Sen | PM | -- | ||||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.02 |
KOŃCZAL Wiktoria WEILAND Natasza PLUSCHKE Anna WASILUK Agata |
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 1997 1999 1997 |
U20 | KPO | -- |
B.D. B.D. B.D. |
1 3 |
|||||||||
2 | s | 1 | 51.92 |
JELIŃSKA Karina MICHALSKA Sandra RĄCZKA Julia STROJNA Julia |
GKS Olimpia Grudziądz | 1999 1999 2000 1999 |
U18 | KPO | -- |
|
||||||||||
s | 1 | DNF |
SZYMEROWSKA Aleksandra CHALECKA Laura WARMINSKI Cathrin SZECHNIUK Natalia |
AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 1999 2000 2000 |
U18 | POM | -- |
|
|||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7:40.82 | KIRSZ Ewelina | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U18 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 8:20.44 | DĄBROWSKA Aleksandra | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:05.74 |
BULCZAK Natalia BULCZAK Sylwia WARMINSKI Cathrin MIGDAŁ Hanna |
AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 1999 2000 1997 |
U20 | POM | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 4:07.77 |
WASILUK Agata AFELT Julia FORC Kamila PACZYŃSKA Wiktoria |
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 1999 1999 1999 |
U20 | KPO | -- |
B.D. NIEBUDEK Sylwester B.D. SOBOWIEC Bartosz |
Z/0252/15 |
2024 |
3 3 |
|||||||
3 | s | 1 | 4:24.52 |
STĘPIEŃ Karolina ORGACKA Dominika KNAK Magdalena MEGGER Eliza |
GKS Olimpia Grudziądz | 1999 2002 1997 1999 |
U20 | KPO | -- |
B.D. HELBIK Marzanna B.D. |
Z/0543/15 |
2024 |
BEZ |
|||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | PRZYBYŁ Monika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | II | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.50 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | IV | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.60 | RYCZAK Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 3.00 | NAUTZ Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 2.80 | MACIEJEWSKA Paulina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | III | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.09 | KOWALEWSKA Sylwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | +1.3 | IV | CZAPIEWSKI Wiesław | 3 | ||||||||
2 | f | 1 | 4.95 | JANKOWSKA Wiktoria | GKS Olimpia Grudziądz # | 2000 | U18 | KP | +1.5 | IV | ||||||||||
3 | f | 1 | 4.19 | MAJKOWSKA Natalia | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U18 | KP | +1.7 | -- | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.59 | PŁONKA Katarzyna | SKLA Sopot | 1988 | Sen | PM | +1.7 | I | ||||||||||
2 | f | 1 | 12.14 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U20 | PM | +0.3 | I | B.D. | 2 | ||||||||
3 | f | 1 | 11.54 | GODLEWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1997 | U20 | PM | +0.6 | II | B.D. | 1 | ||||||||
4 | f | 1 | 10.66 | CHAMSKA Hanna | MKS Sambor Tczew | 2000 | U18 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.42 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | +0.5 | IV | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.54 | CZAPIEWSKA Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | I | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.15 | KRÓL Justyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | II | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.41 | BANACH Patrycja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | IV | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.28 | BAJOR Magdalena | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U18 | LU | II | # | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46.90 | OSTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | I | WALCZAK Leszek | Z/1394/13 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 41.42 | SZYCA Sabina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 35.47 | STENCEL Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U20 | PM | III | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2024 | ||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.13 | WOLTMANN Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -1.1 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 11.14 | RYCHLEWSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -1.1 | II | B.D. B.D. # | Z/1667/13 | 2022 | |||||||
3 | s | 1 | 11.46 | BARTOSZYŃSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U20 | KP | -1.1 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.57 | KARNIA Kornel | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -1.1 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 11.82 | GROBELNY Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | -1.1 | IV | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.85 | WOJCIECHOWSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U20 | KP | +1.1 | I | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.82 | MIELNICZEK Artur | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | +1.1 | III | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.77 | SIERADZKI Patryk | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U20 | KP | II | SOBOWIEC Bartosz B.D. | Z/0064/14 | 2024 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 49.95 | SIERADZKI Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | II | B.D. | 2 | |||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:55.60 | KORYCKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:57.43 | BISKUP Marcin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | III | SOBOWIEC Bartosz B.D. # | Z/0201/15 | 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 2:02.10 | TANAŚ Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:15.28 | WIŚNIEWSKI Damian | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U18 | KP | IV | CZUBASZEK Jarosław # | Z/2264/15 | 2024 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 4:18.75 | ZIEGERT Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 4:28.33 | KIRSZ Piotr | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U18 | KP | -- | |||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.10 | WOLSKI Marek | WKS Flota Gdynia # | 1997 | U20 | PM | +1.5 | I | B.D. | |||||||||
2 | s | 1 | 14.74 | BOLSZAKÓW Miłosz | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | +1.5 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 1 | 15.25 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | +1.5 | II | ||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 53.84 | ANTOSZEWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 58.28 | POZORSKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | III | |||||||||||
s | 1 | DNF | WIŚNIEWSKI Gracjan | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 59.91 | CZUBACHOWSKI Alek | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U20 | PM | IV | SKIBICKI Jarosław # | BEZ | |||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.71 |
WOLTMANN Kacper WOJCIECHOWSKI Adrian RYCHLEWSKI Jakub GROBELNY Jakub |
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 1998 1997 1999 |
U20 | KPO | -- |
B.D. B.D. |
Z/1667/13 |
2022 |
||||||||
2 | s | 1 | 44.70 |
DZIEDZIECH Miłosz KARNIA Kornel GRZYB Seweryn BARTOSZYŃSKI Marcin |
GKS Olimpia Grudziądz | 1999 1999 2002 1998 |
U20 | KPO | -- |
|
||||||||||
s | 1 | DQ |
FIGURSKI Nikodem KAŃSKI Norbert MIELNICZEK Artur WOLSKI Marek |
AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 1998 1997 1997 |
U20 | POM | -- |
KAŃSKI Ryszard B.D. |
|||||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:23.72 |
SIERADZKI Patryk SIERADZKI Mateusz LATOS Jakub LIGMAN Michał |
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 1997 1999 1999 |
U20 | KPO | -- |
SOBOWIEC Bartosz B.D. B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek |
Z/0064/14 |
2024 |
1 2 3 4 |
|||||||
2 | s | 1 | 3:34.01 |
AUGUSTYNIAK Jakub GRZYB Seweryn POZORSKI Patryk KORYCKI Patryk |
GKS Olimpia Grudziądz | 2001 2002 1999 1999 |
U18 | KPO | -- |
GIZA Andrzej B.D. |
Z/0931/16 |
2024 |
||||||||
3 | s | 1 | 3:42.20 |
RASSMUS Kosma BOGDANOWICZ Marek DRAWC Filip WAŁDOWSKI Dawid |
SKLA Sopot | 2000 1999 2000 1999 |
U18 | POM | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 3:46.88 |
ZIEGERT Maciej TANAŚ Patryk SUCHOMSKI Benedykt GIRUĆ Karol |
AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 2000 1998 1998 |
U20 | POM | -- |
B.D. |
||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.60 | WŁÓDARSKI Maciej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | I | B.D. # | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.88 | KAŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | +1.7 | II | KAŃSKI Ryszard # | |||||||||
2 | f | 1 | 6.43 | FIGURSKI Nikodem | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | +1.0 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 6.36 | DZIEDZIECH Miłosz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | +1.3 | III | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.50 | MAJCHRZAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | +0.6 | III | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.37 | ŁYSK Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | IV | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 18.79 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | I | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.52 | KOBIELLA Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 39.63 | SZCZYPIOR Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | III | |||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.77 | BARTOSZEK Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | III | |||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 59.14 | MUSZYŃSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | II | B.D. | 1 | |||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 52.48 | LINDA Ernest | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | III | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 66.38 | MRZYGŁÓD Cyprian | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U20 | LB | I | PAWELSKI Grzegorz # | Z/0962/14 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 63.87 | ZABŁOCKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 42.01 | BIELAWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | IV | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.0610249042511 sekund |