Żary 02.06.2018
Mityng ogólnopolski AK Anatol Cup [DMP]
60 m K
1 2 e 1 8.70 PIO¦ Emilia MLKS Agros Żary 05 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/4683/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 7 e 1 9.28 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta LDK!
3 8 e 1 9.46 FICYGOWSKA Aleksandra MLKS Agros Żary 07 U12 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina Z/5631/18 2018 LDK!
1 3 e 2 8.87 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U12 DS 0.0 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2018 5 LDK!
2 5 e 2 9.15 BIEGAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 --
3 9 e 2 9.49 TOBOJKA Emilia MLKS Agros Żary 05 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/4675/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 12 e 2 11.85 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 09 U12 LB 0.0 --
1 4 e 3 9.14 ŁUCKIEWICZ Wiktoria MLKS Agros Żary 05 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/4693/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 10 e 3 9.51 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 07 U12 DS 0.0 -- KOBIAŁKA Kamil GARDZIELEWSKA Urszula Z/0738/18 2018 LDK!
3 13 e 3 11.97 JAROSZ Paula MLKS Agros Żary 09 U12 LB 0.0 --
1 1 e 4 8.62 CIUPAK Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 05 U14 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3918/17 2018 5 LDK!
2 6 e 4 9.22 JAROSZ Nicola MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina SENDEREK Żaklina , Z/5307/18 , 2018 LDK!
3 11 e 4 9.56 JOBCZYK-KLIMAS Aleksandra MLKS Agros Żary # 05 U14 LB 0.0 --
1 f 1 8.42 CIUPAK Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 05 U14 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3918/17 2018 5 LDK!
2 f 1 8.67 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U12 DS 0.0 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2018 5 LDK!
3 f 1 8.82 PIO¦ Emilia MLKS Agros Żary 05 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/4683/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 1 9.07 BIEGAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 --
5 f 1 9.11 JAROSZ Nicola MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina SENDEREK Żaklina , Z/5307/18 , 2018 LDK!
6 f 1 9.12 ŁUCKIEWICZ Wiktoria MLKS Agros Żary 05 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/4693/17 2018 BEZ LDK! GIM
100 m K
1 4 s 1 14.44 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 04 U16 LB +1.0 V PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2018 LDK!
2 5 s 1 14.56 CIELEK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB +1.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/3808/18 2018 LDK!
3 7 s 1 14.92 GRABOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB +1.0 -- SASKA Tomasz Z/5301/18 2018 LDK!
4 8 s 1 14.96 POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS +1.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 9 s 1 15.23 LENCKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB +1.0 -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5303/18 , 2018 LDK!
6 10 s 1 15.65 DYBA¦ Dominika ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB +1.0 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3379/18 2018
1 1 s 2 13.58 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.7 IV WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2018 BEZ LDK! GIM
2 2 s 2 13.78 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB +1.7 IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3385/16 2018 3
3 3 s 2 14.33 GAŁYSA Karolina MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.7 V WISZ Dariusz Z/4679/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 6 s 2 14.75 DUK Malwina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB +1.7 -- WALCZAK Piotr Z/4021/18 2018
1 1 e 1 12.31 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +1.2 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2018 3 LDK! GIM
2 2 e 1 12.44 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB +1.2 II WO¬NIAK Daniel Z/4389/15 2018 2
3 4 e 1 12.95 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB +1.2 III WISZ Dariusz Z/0316/15 2018 2 ZKN
4 6 e 1 13.36 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +1.2 IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3386/16 2018 2
  e 1 DQ KOWALEWSKA Klaudia PG Maszewo 02 U18 LB +1.2 -- MUCHOWSKI Michał B.D. LDK!
1 3 e 2 12.71 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 00 U20 DS +0.6 II BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2018 LDK!
2 5 e 2 13.12 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.6 III WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 7 e 2 13.89 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP +0.6 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2018 BEZ
4 8 e 2 14.27 MARCZUK Roksana MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.6 -- WISZ Dariusz Z/0497/16 2018 5 LDK! GIM
1 f 1 12.37 TARNOWSKA Nikola MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS -0.2 II KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/1663/16 2018 3 LDK! GIM
2 f 1 12.51 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB -0.2 II WO¬NIAK Daniel Z/4389/15 2018 2
3 f 1 12.78 BARTKOWIAK Klaudia MKS Piast Głogów 00 U20 DS -0.2 III BIELAWA Przemysław Z/3614/15 2018 LDK!
4 f 1 12.90 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB -0.2 III WISZ Dariusz Z/0316/15 2018 2 ZKN
200 m K
1 1 s 1 25.40 RZESZEWSKA Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.6 II SASKA Tomasz Z/0630/17 2018 2 ZKN
2 2 s 1 26.17 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U20 LB +0.6 II WISZ Dariusz Z/0316/15 2018 2 ZKN
3 3 s 1 26.46 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.6 III SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
600 m K
1 s 1 1:42.36 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 04 U16 LB III LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/0946/18 2018 BEZ
2 s 1 1:47.17 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 04 U16 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/2001/18 2018 LDK!
3 s 1 1:47.44 ¦CISŁOWSKA Julia LLKS Osowa Sień 03 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1198/17 2018 3
4 s 1 1:48.52 DUCKA Aleksandra MKST Astra Nowa Sól 04 U16 LB V CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0805/18 , 2018 BEZ LDK!
5 s 1 1:48.84 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U12 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2018 5 LDK!
6 s 1 1:53.38 PIHIL Dominika LLKS Osowa Sień 03 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1197/17 2018 5
7 s 1 1:55.37 TKACZ Paulina MKS Piast Głogów 03 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/3482/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 s 1 2:00.00 CIEMIERZEWSKA Maria LLKS Osowa Sień 03 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1192/17 2018
9 s 1 2:01.53 DUK Malwina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/4021/18 2018
10 s 1 2:02.78 BARTKOWICZ Daria UKS Maszewiak Maszewo 04 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1909/18 2018
11 s 1 2:16.98 KUCAL Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB --
1 1 s 2 1:56.00 KLATKA Anna SL GKS Olsza Olszyna 05 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2231/18 2018 LDK!
2 2 s 2 1:58.28 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 08 U12 LB -- SENDEREK Żaklina Z/5563/18 2018 LDK!
3 3 s 2 1:59.73 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 06 U14 DS -- BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2018 LDK!
4 4 s 2 2:00.70 WAWRZYKOWSKA Jagoda MKST Astra Nowa Sól 06 U14 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard , Z/0806/18 , 2018 BEZ LDK!
5 5 s 2 2:03.32 FABISZEWSKA Emilia niestowarzyszona 06 U14 --
6 6 s 2 2:05.43 MONDOROWICZ Julia MLKS Agros Żary 05 U14 LB --
7 7 s 2 2:06.81 URBANIAK Maja UKS Maszewiak Maszewo # 05 U14 LB -- B.D. Z/4019/18 2018
8 8 s 2 2:08.34 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 07 U12 DS -- KOBIAŁKA Kamil GARDZIELEWSKA Urszula Z/0738/18 2018 LDK!
9 9 s 2 2:12.04 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 07 U12 LB -- KOŁACZ Dariusz LDK!
10 10 s 2 2:19.15 SAWICKA Amelia niest. Wrocław 08 U12 DS --
11 11 s 2 2:19.98 ŁABUL Aleksandra OLA Lubuskie 06 U14 LB -- ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz LDK!
12 12 s 2 2:21.53 FALIŃSKA Lena MLKS Agros Żary 05 U14 LB --
800 m K
1 1 s 1 2:22.94 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U23 LB III WO¬NIAK Agnieszka WALCZAK Piotr , Z/0663/14 , 2018 2
2 2 s 1 2:30.92 FEMLAK Natalia MLKS Agros Żary 01 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/1352/18 2018
80 pł K
1 4 s 1 13.17 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB +1.2 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0729/17 2018 4 LDK! GIM
2 5 s 1 13.21 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB +1.2 IV RADZEWICZ Małgorzata WO¬NIAK Agnieszka , Z/0975/17 , 2018 5 LDK! GIM
3 6 s 1 13.50 MARCZUK Dagmara MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.2 IV WISZ Dariusz ŁABUL Wioletta Z/4696/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 7 s 1 13.55 ADAMOWICZ Iga MLKS Agros Żary 03 U16 LB +1.2 IV WISZ Dariusz Z/0516/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 1 s 2 12.30 GÓRECZNA Julia MLKS Sokół Lubin 03 U16 DS +1.2 II KNULL Marta SZCZUPAK Andrzej , Z/1924/17 , 2018 4 LDK!
2 2 s 2 12.54 CHMIELEWSKA Nina ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB +1.2 III KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3385/16 2018 3
3 3 s 2 12.88 CARUK Anna MLKS Agros Żary 03 U16 LB +1.2 III WISZ Dariusz Z/0517/17 2018 4 LDK! GIM
4 8 s 2 13.96 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.2 V WISZ Dariusz Z/4678/17 2018 BEZ LDK! GIM
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.08 CHMIELEWSKA Anita ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -0.1 II KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3386/16 2018 2
2 4 s 1 15.70 PAWŁOW Nina MLKS Agros Żary 02 U18 LB -0.1 II WISZ Dariusz Z/0485/16 2018 3 LDK! GIM
3 7 s 1 17.15 MARKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -0.1 IV WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0632/17 , 2018 4 LDK! GIM
1 2 s 2 15.14 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB 0.0 II WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 3 s 2 15.15 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB 0.0 II WISZ Dariusz Z/0441/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
3 5 s 2 16.33 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB 0.0 III WISZ Mateusz Z/0495/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
4 6 s 2 16.43 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP 0.0 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2018 ZKN
100 m pł K
1 1 s 1 14.90 BŁASZYK Wiktoria O¦ AZS Poznań 96 U23 WP +0.1 II DMP REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1671/12 2018 2 103
2 2 s 1 15.05 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB +0.1 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2018 1 ZKN
3 3 s 1 15.25 PACHOLAK Karolina ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB +0.1 II WO¬NIAK Agnieszka Z/0505/17 2018 1 ZKN
4 4 s 1 17.66 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP +0.1 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2018 4
5 5 s 1 18.37 LUPA Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP +0.1 -- ZWIRN Krystyna Z/1418/14 2018 BEZ
400 m pł K K
1 8 s 1 72.40 LILEJKO Daria ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2620/18 2018 BEZ
2 10 s 1 81.47 LUPA Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP -- ZWIRN Krystyna Z/1418/14 2018 BEZ
1 4 s 2 68.57 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1417/14 2018 4
2 5 s 2 69.19 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/1910/15 2018 4 LDK!
3 6 s 2 69.36 GOSS Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV DMP MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKA Małgorzata , Z/2468/15 , 2018 BEZ LDK! 60
4 9 s 2 72.96 MARCINIAK Kamila MKS Piast Głogów 02 U18 DS IV BIELAWA Przemysław Z/2371/16 2018 4 LDK! GIM
1 1 s 3 61.77 KACZMAREK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB I SASKA Tomasz Z/0628/17 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 2 s 3 62.20 BŁASZYK Wiktoria O¦ AZS Poznań 96 U23 WP I REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/1671/12 2018 2
3 3 s 3 66.60 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U23 LB III HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2018 2
4 7 s 3 72.08 MISTOŃ Zuzanna MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0441/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
Wzwyż K
1 f 1 1.75 KWA¦NIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1348/11 2018 M
2 f 1 1.63 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB II WISZ Mateusz Z/0495/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
3 f 1 1.55 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB III WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 1.50 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0494/16 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 1.50 SOBCZYK Alicja ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV MACIEJEWSKI Andrzej Z/2732/17 2018 4
6 f 1 1.45 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2478/18 2018
7 f 1 1.45 PANEK Jolanta MLKS Agros Żary 03 U16 LB IV WISZ Dariusz Z/0525/17 2018 BEZ LDK! GIM
8 f 1 1.40 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 04 U16 LB V KOŁACZ Dariusz SKORUPA Joanna , Z/4730/17 , 2018 LDK!
W dal K
1 f 1 5.53 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U20 LB -0.1 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2018 1 ZKN
2 f 1 5.38 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP +1.4 III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2018 ZKN
3 f 1 5.00 SURA Kornelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +1.0 IV WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0631/17 , 2018 2 LDK! ZKN GIM
4 f 1 4.77 CZECH Natalia MLKS Agros Żary 02 U18 LB +0.2 -- WISZ Mateusz Z/0495/16 2018 3 LDK! ZKN GIM
5 f 1 4.51 RÓŻAŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB +0.1 V RADZEWICZ Małgorzata WO¬NIAK Agnieszka , Z/0975/17 , 2018 5 LDK! GIM
6 f 1 4.50 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB +0.6 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0729/17 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 4.34 BRYSZEWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.1 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/0377/16 2018 3 ZKN
8 f 1 4.11 LETKIEWICZ Sara ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.3 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/3063/17 2018 5
9 f 1 4.00 CZUCZWA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +0.4 -- WALCZAK Jerzy Z/2478/18 2018
10 f 1 3.79 WEISS Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP +1.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5946/15 2018 BEZ
11 f 1 3.56 LENCKOWSKA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB +0.4 -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5303/18 , 2018 LDK!
12 f 1 3.36 GRABOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB +1.4 -- SASKA Tomasz Z/5301/18 2018 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.26 SALAMON Blanka MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz LDK!
2 f 1 4.19 ŁUCKIEWICZ Wiktoria MLKS Agros Żary 05 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/4693/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 f 1 4.17 JAROSZ Nicola MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina SENDEREK Żaklina , Z/5307/18 , 2018 LDK!
4 f 1 4.08 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 07 U12 DS 0.0 -- KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2018 5 LDK!
5 f 1 3.99 BIEGAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 --
6 f 1 3.91 MARCINIAK Maria MLKS Agros Żary 06 U14 LB 0.0 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta LDK!
7 f 1 3.90 JOBCZYK-KLIMAS Aleksandra MLKS Agros Żary # 05 U14 LB 0.0 --
8 f 1 3.86 PIO¦ Emilia MLKS Agros Żary 05 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/4683/17 2018 BEZ LDK! GIM
9 f 1 3.76 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 07 U12 DS 0.0 -- KOBIAŁKA Kamil GARDZIELEWSKA Urszula Z/0738/18 2018 LDK!
10 f 1 3.51 KLOC Karolina MLKS Agros Żary 05 U14 LB 0.0 -- SENDEREK Żaklina LDK!
12 f 1 3.25 CZECH Viktoria niestowarzyszona 06 U14 0.0 --
13 f 1 2.71 JAROSZ Paula MLKS Agros Żary 09 U12 LB 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 9.90 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 05 U14 LB IV KORSAK Przemysław Z/4729/17 2018 LDK!
2 f 1 8.25 PIETRUSIAK Julia MLKS Agros Żary 05 U14 LB -- SENDEREK Żaklina KORSAK Przemysław , Z/2164/18 , 2018 LDK!
3 f 1 7.46 DUDKIEWICZ Agnieszka MLKS Agros Żary 05 U14 LB -- SENDEREK Żaklina KORSAK Przemysław , Z/2533/18 , 2018 LDK!
4 f 1 7.45 CIUPAK Magdalena SL GKS Olsza Olszyna 05 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3918/17 2018 5 LDK!
5 f 1 7.12 PAŁASZ Joanna AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB --
1 f 2 12.90 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2018 3 ZKN
2 f 2 12.23 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2018 3 ZKN
3 f 2 12.18 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB III KORSAK Przemysław Z/0500/16 2018 4 LDK! GIM
4 f 2 10.49 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB IV BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2018 3
5 f 2 10.18 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1620/16 2018 4 LDK! ZKN GIM
6 f 2 9.88 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV WISZ Dariusz Z/0440/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 2 9.58 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2824/16 2018 4 ZKN
9 f 2 8.69 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3025/16 2018 BEZ
10 f 2 7.36 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 04 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2018 3 LDK!
11 f 2 7.19 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz WALCZAK Jerzy , Z/1069/17 , 2018 5 LDK! GIM
12 f 2 6.31 OPAS Anna ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/1592/18 2018 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 9.27 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2018 3 ZKN
2 f 1 8.80 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2018 3
3 f 1 6.91 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1750/17 2018 3
Dysk (1) K
1 f 1 36.12 RADAWIEC Martyna MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/2161/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
2 f 1 31.55 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV KORSAK Przemysław Z/0500/16 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 31.35 PIETRKIEWICZ Dobrosława MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS IV DMP MARKOWSKI Tomasz Z/2484/15 2018 3 LDK! ZKN 58
4 f 1 31.33 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2018 4 LDK! GIM
5 f 1 29.82 KRAWCZYK Karolina LKS Polkowice 01 U18 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2687/15 2018 3 ZKN
6 f 1 27.77 TOMCZYK Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS IV DMP MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1620/16 2018 4 LDK! ZKN GIM 40
7 f 1 27.47 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2018 3 ZKN
8 f 1 26.90 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2018 3
9 f 1 25.08 GŁˇB Oliwia AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/4916/18 2018
10 f 1 23.17 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2824/16 2018 4 ZKN
11 f 1 21.99 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 04 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2018 3 LDK!
12 f 1 19.20 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1750/17 2018 3
13 f 1 18.02 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3025/16 2018 BEZ
14 f 1 17.58 PAŁASZ Joanna AZS-AWF Gorzów 06 U14 LB --
  f 1 NM DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2018 3 ZKN
Młot (3) K
1 f 1 41.11 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 04 U16 LB III KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2018 3 LDK!
2 f 1 40.67 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2018 3 ZKN
3 f 1 39.44 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 02 U18 LB IV KORSAK Przemysław Z/0500/16 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 35.39 KOLBUSZ Natalia ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/3025/16 2018 BEZ
5 f 1 34.95 CIE¦LAR Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1721/16 2018 BEZ
6 f 1 33.66 SYGUTOWSKA Marta ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2824/16 2018 4 ZKN
7 f 1 32.82 ZAŁUSKA Paulina ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB V ŻUROWSKI Mariusz WALCZAK Jerzy , Z/1069/17 , 2018 5 LDK! GIM
8 f 1 31.97 KONIK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/6529/15 2018 5 GIM
Młot (4) K
1 f 2 60.16 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95 Sen LB I KOWALSKI Zenon Z/1822/11 2018 1 KN
2 f 2 44.26 DOBROWOLSKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II WALCZAK Jerzy Z/3911/16 2018 3
3 f 2 35.40 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2018 3 ZKN
4 f 2 32.67 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/1038/15 2018 3
5 f 2 32.57 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/1750/17 2018 3
Oszczep (500) K
1 f 1 39.47 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. KORDASIEWICZ Damian , Z/2798/17 , 2018 4 LDK! ZKN GIM
2 f 1 36.64 SZELIGA Sandra MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS IV KUBALA Łukasz KUBALA Łukasz Z/3772/16 2018 4 LDK! GIM
3 f 1 35.73 BAJOR Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 02 U18 LB IV BIŁAN Grzegorz Z/3023/16 2018 3
4 f 1 26.24 PANEK Jolanta MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/0525/17 2018 BEZ LDK! GIM
5 f 1 19.78 GŁˇB Oliwia AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4916/18 2018
  f 1 NM POPIEL Kaja SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3924/17 2018 BEZ LDK! GIM
Oszczep (600) K
1 f 1 42.42 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U23 LB II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2018 2
2 f 1 34.38 OLSZOWY Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U20 DS IV DMP MARKOWSKI Tomasz Z/4409/17 2018 BEZ 69
3 f 1 25.30 SZYMANIUK Anna ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1750/17 2018 3
60 m M
1 1 e 1 7.93 MAC Szymon Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 05 U14 LB 0.0 -- SZWARC Zygmunt Z/5316/18 2018 LDK!
2 2 e 1 8.02 SUDA Orian SP 2 Wschowa 05 U14 LB 0.0 --
3 3 e 1 8.22 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 05 U14 LB 0.0 -- SZWARC Zygmunt Z/5315/18 2018
4 4 e 1 8.25 MAZUR Marcel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U14 LB 0.0 --
5 7 e 1 9.54 PIASKOWSKI Antoni UKS Maszewiak Maszewo 08 U12 LB 0.0 -- B.D. Z/4014/18 2018
1 5 e 2 8.51 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06 U14 LB 0.0 -- KOZIEŁ Marek B.D. , Z/3809/18 , 2018 LDK!
2 6 e 2 9.41 KACIEJA Hubert niest. Z.Góra 07 U12 LB 0.0 --
3 8 e 2 10.93 BOROWIEC Patryk MLKS Agros Żary 10 U12 LB 0.0 --
1 f 1 8.05 MAC Szymon Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 05 U14 LB 0.0 -- SZWARC Zygmunt Z/5316/18 2018 LDK!
2 f 1 8.15 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 05 U14 LB 0.0 -- SZWARC Zygmunt Z/5315/18 2018
3 f 1 8.20 SUDA Orian SP 2 Wschowa 05 U14 LB 0.0 --
4 f 1 8.27 MAZUR Marcel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U14 LB 0.0 --
5 f 1 8.75 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06 U14 LB 0.0 -- KOZIEŁ Marek B.D. , Z/3809/18 , 2018 LDK!
6 f 1 9.66 KACIEJA Hubert niest. Z.Góra 07 U12 LB 0.0 --
100 m M
1 4 s 1 12.31 KOCZYŃSKI Aleksander ULKS Uczniak Szprotawa 03 U16 LB -0.6 V
2 11 s 1 12.82 GRABOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB -0.6 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0976/17 2018 BEZ LDK! GIM
3 14 s 1 13.08 NOWACZYŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB -0.6 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5305/18 2018 BEZ LDK!
4 17 s 1 13.25 ANDRZEJAK Jakub UKS Maszewiak Maszewo 04 U16 LB -0.6 -- B.D. Z/4020/18 2018
5 20 s 1 14.60 GOJŻEWSKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB -0.6 -- SASKA Tomasz Z/5300/18 2018 LDK!
1 8 s 2 12.63 SZYMAŃSKI Jan UKS Maszewiak Maszewo 03 U16 LB -0.1 V NOGA Grzegorz MUCHOWSKI Michał , Z/1903/18 , 2018 LDK!
2 9 s 2 12.64 WITKOWIAK Aleks AZS-AWF Gorzów 04 U16 LB -0.1 V PAPUGA Sebastian Z/0145/18 2018 BEZ LDK!
3 10 s 2 12.68 KROPIWNICKI Kasjan MLKS Agros Żary 03 U16 LB -0.1 V WISZ Dariusz Z/4744/17 2018 BEZ LDK!
4 19 s 2 13.51 FURGA Sebastian MLKS Agros Żary 04 U16 LB -0.1 -- WISZ Mateusz Z/4685/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 15 s 3 13.09 JAROSZ Maksym MLKS Agros Żary 04 U16 LB -0.2 -- SENDEREK Żaklina SKORUPA Joanna , Z/4752/17 , 2018 LDK!
2 16 s 3 13.18 KILANOWSKI Wojciech MLKS Agros Żary 04 U16 LB -0.2 -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta WISZ Dariusz , Z/4692/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
3 18 s 3 13.49 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -0.2 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3921/17 2018 BEZ LDK! GIM
  s 3 DQ KOZIŃSKI Konstanty MLKS Agros Żary 03 U16 LB -0.2 -- ŁABUL Wioletta Z/0521/17 2018 BEZ LDK! GIM
1 5 s 4 12.42 FRANCZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS +0.7 V CHORZĘPA Przemysław Z/3923/17 2018 LDK! GIM
2 12 s 4 12.84 TURBAŃSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB +0.7 -- WALCZAK Piotr Z/4022/18 2018 BEZ
3 13 s 4 12.96 GAŃCZARCZYK Szymon MLKS Agros Żary 04 U16 LB +0.7 -- SKORUPA Krzysztof Z/2165/18 2018
1 1 s 5 12.08 PŁOSZAJSKI Norbert MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.3 IV HOFFMAN Wioletta WISZ Dariusz , Z/1030/18 , 2018 LDK!
2 2 s 5 12.10 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U16 LB +1.3 IV WISZ Dariusz Z/0720/17 2018 3 LDK! GIM
3 3 s 5 12.25 WAWRZYNIAK Piotr LKS Lubusz Słubice 04 U16 LB +1.3 V WESOŁEK Krzysztof Z/1969/18 2018
4 6 s 5 12.54 TOPOROWSKI Szymon MLKS Agros Żary 04 U16 LB +1.3 V WISZ Dariusz Z/4746/17 2018
5 7 s 5 12.58 PALIGA Michał MLKS Agros Żary 03 U16 LB +1.3 V WISZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/0526/17 , 2018 5 LDK! GIM
1 3 e 1 11.27 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB +0.6 II SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2018 3 LDK!
2 4 e 1 11.28 CIECHANOWICZ Marcin O¦ AZS Poznań 94 Sen WP +0.6 II B.D. B.D. REJEWSKI Robert , Z/2091/17 , 2017 1
3 8 e 1 12.15 KARIM Adam MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.6 IV KNULL Mariusz Z/2794/18 2018
4 10 e 1 12.35 KOWALIK Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB +0.6 -- WO¬NIAK Daniel WO¬NIAK Daniel , Z/2008/16 , 2017 5 LDK! GIM
1 2 e 2 10.80 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB -0.7 I WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2018 1 KN
2 5 e 2 11.72 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS -0.7 III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2018 3
3 9 e 2 12.23 PAWŁOW Adam MLKS Agros Żary 01 U18 LB -0.7 -- SKORUPA Krzysztof Z/0566/16 2018 BEZ
4 11 e 2 12.85 NOWACKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 02 U18 LB -0.7 -- WALCZAK Piotr Z/4830/18 2018
1 1 e 3 10.75 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS +0.5 I PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2018 2 ZKN
2 7 e 3 11.87 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.5 IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2868/17 2018 5
3 6 e 3 11.87 WYRWAS Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB +0.5 IV CZERNIK Edward Z/2872/16 2018 BEZ
1 f 1 10.56 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U20 DS +1.4 M PIERZCHALA Robert Z/0441/15 2018 2 ZKN
2 f 1 10.61 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U20 LB +1.4 M WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2018 1 KN
3 f 1 11.10 RATAJCZYK Jakub MLKS Agros Żary 01 U18 LB +1.4 II SKORUPA Krzysztof Z/0486/16 2018 3 LDK!
4 f 1 11.32 CIECHANOWICZ Marcin O¦ AZS Poznań 94 Sen WP +1.4 III B.D. B.D. REJEWSKI Robert , Z/2091/17 , 2017 1
5 f 1 11.42 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS +1.4 III CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2018 3
6 f 1 11.95 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +1.4 IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2868/17 2018 5
600 m M
1 1 s 1 1:33.44 POGORZELSKI Konrad ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB IV HASIÓW Tomasz Z/1234/18 2018 BEZ
2 2 s 1 1:36.56 KUKULSKI Jakub UKS Maszewiak Maszewo 03 U16 LB V MUCHOWSKI Michał Z/1907/18 2018
3 3 s 1 1:40.10 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 04 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1771/18 2018 BEZ
4 4 s 1 1:42.09 SZCZEPANIAK Fabian UKS Maszewiak Maszewo 04 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1904/18 2018
5 5 s 1 1:44.22 ROMBALSKI Maksymilian MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- SENDEREK Żaklina WISZ Mateusz , Z/4697/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
6 6 s 1 1:49.84 FICYGOWSKI Michał MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4694/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
1 s 2 1:38.35 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 05 U14 LB V PAPUGA Sebastian # Z/4985/18 2018 BEZ LDK!
2 s 2 1:45.69 MAKOWSKI Wojciech UKS Maszewiak Maszewo # 05 U14 LB -- B.D. Z/4015/18 2018
3 s 2 1:48.62 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 05 U14 LB --
4 s 2 1:49.57 MALINOWSKI Emil MKST Astra Nowa Sól 05 U14 LB -- BIESIADA Ryszard Z/3461/18 2018 LDK!
5 s 2 1:55.44 DZIDA Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U14 LB --
6 s 2 2:06.38 BARTNIK Kacper niest. Z.Góra 06 U14 LB --
7 s 2 2:10.83 ZDZYNIECKI Kacper niest. Z.Góra 07 U12 LB --
8 s 2 2:27.52 CZEPIŃSKI Reiner MLKS Agros Żary 05 U14 LB --
1 s 3 1:32.24 JANIAK Adam AZS-AWF Gorzów 03 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0728/17 2018 4 LDK! GIM
2 s 3 1:33.50 HIRSCH Paweł MLKS Agros Żary 04 U16 LB IV WISZ Dariusz Z/4695/17 2018 5 LDK! GIM
3 s 3 1:34.45 BIERNAT Kamil MLKS Agros Żary 03 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/0527/17 2018 BEZ LDK! GIM
4 s 3 1:38.95 TYMCZUK Dariusz UKS Maszewiak Maszewo 03 U16 LB V MUCHOWSKI Michał Z/1906/18 2018
5 s 3 1:47.62 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2018 BEZ LDK! GIM
6 s 3 1:48.33 SIWEK Jan MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/4690/17 2018 BEZ LDK! GIM
7 s 3 1:48.44 SROKA Jakub MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- SKORUPA Joanna Z/4756/17 2018 LDK!
8 s 3 1:50.76 ŻUK Sebastian UKS Maszewiak Maszewo 03 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/1910/18 2018
800 m M
1 1 s 1 2:05.07 PALIGA Krzysztof MKS Piast Głogów 00 U20 DS IV BIELAWA Przemysław Z/3615/15 2018 4 LDK!
2 2 s 1 2:06.66 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 01 U18 LB IV SKORUPA Krzysztof Z/1922/15 2018 BEZ
3 3 s 1 2:07.68 DRYKA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1070/16 2018 4
4 4 s 1 2:12.05 JAKUBOWSKI Jakub LUKS Boguszyce 02 U18 LD -- CZECH Krzysztof Z/0712/16 2017 BEZ
5 5 s 1 2:13.31 WROCZYŃSKI Piotr MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Joanna SKORUPA Krzysztof , Z/2989/16 , 2018 BEZ LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:03.89 GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2018 3 ZKN
2 2 s 1 4:06.44 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 95 Sen LB III WO¬NIAK Agnieszka Z/4077/11 2018 2
3 3 s 1 4:13.97 KLATKA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 99 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0357/15 2018 4
4 4 s 1 4:18.47 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB IV HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2018 1
5 5 s 1 4:21.10 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98 U23 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/0976/14 2018 3
6 6 s 1 4:25.42 MACIASZCZYK Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -- ZWIRN Krystyna Z/0870/16 2018 3 ZKN
7 7 s 1 4:27.23 JURGA Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1071/16 2018 4
8 8 s 1 4:30.49 KEMPA Maciej KS Żary Runners Team 01 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/0932/16 2018 BEZ
9 9 s 1 4:33.40 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB V WO¬NIAK Agnieszka Z/0972/17 2018 5 LDK! GIM
10 10 s 1 4:33.76 MALINOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 02 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0569/16 2018 5 LDK! GIM
11 11 s 1 4:48.28 STACHOWSKI Maciej PG Maszewo 02 U18 LB -- B.D.
12 12 s 1 5:25.55 SZYMCZAK Zbigniew UKS Maszewiak Maszewo 03 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał LDK!
  s 1 DNF DRYKA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1070/16 2018 4
110 m pł MŁ M
3 1 s 1 16.34 RADZIMSKI Filip MLKS Agros Żary 03 U16 LB -0.7 III WISZ Dariusz Z/0720/17 2018 3 LDK! GIM
4 2 s 1 16.56 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB -0.7 III ŻUROWSKI Mariusz # Z/3880/16 2018 5 GIM
110 m pł J MŁ M
1 4 s 1 15.82 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 01 U18 LB -1.0 IV SKORUPA Krzysztof Z/1930/15 2018 BEZ
1 1 s 2 14.54 RADZEWICZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 01 U18 LB -0.6 II SASKA Tomasz Z/5771/15 2018 BEZ
2 2 s 2 14.64 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -0.6 II KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2787/16 2018 2
3 3 s 2 14.68 DEJNEKO Kamil AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB -0.6 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5584/15 2018 2 ZKN
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.05 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 99 U20 LB -0.7 II WO¬NIAK Daniel Z/4394/15 2018 2 ZKN
2 2 s 1 15.23 KLIMCZAK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -0.7 II KORDASIEWICZ Damian Z/4116/15 2018 3 ZKN
5 3 s 1 21.45 KLIMCZAK Sebastian MKS Osa Zgorzelec 00 U20 DS -0.7 -- KORDASIEWICZ Damian Z/4117/15 2018 3
110 m pł M
2 1 s 1 17.55 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 98 U23 DS -1.0 -- B.D. Z/0919/14 2018 3
400 m pł J MŁ M
1 3 s 1 61.17 BANA¦ Dawid ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3062/17 2018 4
2 5 s 1 63.05 MAŃKIEWICZ Kamil MLKS Agros Żary 01 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/1930/15 2018 BEZ
1 1 s 2 58.94 DER Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/3273/16 2018 3
2 2 s 2 60.53 MOTT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB IV KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2787/16 2018 2
3 4 s 2 62.22 WÓJCIK Denis MKS Szerszeń Bogatynia 02 U18 DS -- DRÓŻDŻ Tomasz Z/0648/16 2018 4
400 m pł M
1 1 s 1 57.07 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB III WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2018 2 KN
  s 1 DNF JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 Sen LB --
Wzwyż M
1 f 1 2.00 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB II MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2018 2 ZKN
2 f 1 1.83 KLIMIUK Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB III CZERNIK Edward Z/1216/17 2018 5
3 f 1 1.75 ZARZYCKI Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/6504/15 2018 3
4 f 1 1.65 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/4620/15 2018 4 ZKN
5 f 1 1.60 PUCZKO Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/5580/15 2018 3 ZKN
1 f 2 1.75 FURSEWICZ Eryk ZLKL Zielona Góra 03 U16 LB IV ŻUROWSKI Mariusz # Z/3880/16 2018 5 GIM
2 f 2 1.60 KROPIWNICKI Kasjan MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/4744/17 2018 BEZ LDK!
3 f 2 1.40 KILANOWSKI Wojciech MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz ŁABUL Wioletta WISZ Dariusz , Z/4692/17 , 2018 BEZ LDK! GIM
4 f 2 1.30 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 06 U14 LB -- KOZIEŁ Marek B.D. , Z/3809/18 , 2018 LDK!
W dal M
1 f 1 6.68 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra 99 U20 LB +1.7 III WALCZAK Jerzy Z/1239/18 2018 3
2 f 1 6.08 WYRWAS Krzysztof ZLKL Zielona Góra 01 U18 LB -0.4 IV CZERNIK Edward Z/2872/16 2018 BEZ
3 f 1 5.84 PAWLACZYK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 02 U18 LB -0.1 -- WO¬NIAK Daniel SASKA Tomasz , Z/0955/17 , 2018 4 LDK! GIM
4 f 1 5.71 DATA Szymon MLKS Sokół Lubin 02 U18 DS +0.7 -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/2412/16 2018 5 LDK! GIM
5 f 1 5.70 KOSTRZYŃSKI Oskar ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB +0.4 -- KRZYŻANOWSKI Mirosław Z/2868/17 2018 5
6 f 1 4.75 FRANCZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS -0.9 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3923/17 2018 LDK! GIM
7 f 1 4.05 CHORZĘPA Paweł SL GKS Olsza Olszyna 04 U16 DS +0.8 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3921/17 2018 BEZ LDK! GIM
  f 1 NM GOJŻEWSKI Maciej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 04 U16 LB 0.0 -- SASKA Tomasz Z/5300/18 2018 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.15 SUDA Orian SP 2 Wschowa 05 U14 LB 0.0 --
2 f 1 3.78 PAJˇK Stanisław MLKS Agros Żary 07 U12 LB 0.0 -- ŁABUL Wioletta LDK!
3 f 1 3.69 KACIEJA Hubert niest. Z.Góra 07 U12 LB 0.0 --
4 f 1 2.64 BOROWIEC Patryk MLKS Agros Żary 10 U12 LB 0.0 --
  f 1 NM MAZUR Marcel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 05 U14 LB 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 19.48 MAROK Wojciech UKS Orkan ¦roda Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 16.35 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS II MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2018 1 LDK! KN
3 f 1 14.43 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP III ZWIRN Krystyna Z/3716/16 2018 3
4 f 1 11.68 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP -- WILK Robert Z/5938/15 2018 3
5 f 1 11.53 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
6 f 1 10.95 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 04 U16 LB V KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2018 4 LDK! GIM
7 f 1 10.72 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2018 4
8 f 1 9.85 DEC Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4586/18 2018 BEZ
9 f 1 9.36 ZAKRZEWSKI Hubert MLKS Agros Żary 03 U16 LB -- ŁABUL Wioletta Z/0524/17 2018 BEZ LDK! GIM
10 f 1 8.40 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2018
11 f 1 7.64 KAROLAK Łukasz MLKS Agros Żary 04 U16 LB -- KORSAK Przemysław # Z/4726/17 2018 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 17.15 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2018 1 KN
2 f 1 13.64 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2018 2
Kula (7.26) M
1 f 1 14.82 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U23 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2018 1 KN
2 f 1 11.25 NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6501/15 2018 3
Dysk (1) M
3 f 1 45.37 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2018 4
6 f 1 37.51 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 04 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2018
8 f 1 24.50 ŁU¬NIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka KOWALSKI Zenon , Z/3737/17 , 2018 5 LDK! GIM
Dysk (1.5) M
1 f 1 60.02 MAROK Wojciech UKS Orkan ¦roda Wlkp. 01 U18 WP I KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2018 1 LDK! KN
2 f 1 55.83 KOZAK Gracjan MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U18 DS I MARKOWSKI Tomasz Z/2491/15 2018 1 LDK! KN
4 f 1 40.19 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2018 3 ZKN
5 f 1 39.34 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 02 U18 DS III MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz Z/1624/16 2018 2 LDK! ZKN GIM
7 f 1 33.99 DEC Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4586/18 2018 BEZ
9 f 1 20.20 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 02 U18 WP -- ZWIRN Krystyna Z/3716/16 2018 3
  f 1 NM KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 02 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4001/17 2018 3 ZKN
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.76 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/0987/15 2018 2
2 f 1 45.84 MATUSZEWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U20 DS II KUBALA Łukasz Z/2268/16 2018 2
3 f 1 37.88 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 00 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2018 1 KN
Dysk (2) M
1 f 1 54.40 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 Sen DS I DMP SZWARC Zygmunt Z/4822/11 2018 KN 136
2 f 1 54.02 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław 98 U23 DS I DMP SZWARC Zygmunt Z/0205/14 2018 1 KN 134
3 f 1 48.02 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U23 LB I SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2018 1 KN
4 f 1 46.10 BURCZYŃSKI Grzegorz ZLKL Zielona Góra 76 Weteran LB I
  f 1 NM NOWAK Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6501/15 2018 3
Młot (5) M
1 f 1 65.13 BUCKI Patryk AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB II KOWALSKI Zenon Z/3184/15 2018 2 ZKN
2 f 1 54.41 ZAWROTNIAK Marcin MKS Osa Zgorzelec 02 U18 DS III MARCINÓW Józef Z/2190/17 2018 4 ZKN
3 f 1 54.03 CIUCHTA Szymon AZS-AWF Gorzów 01 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/3492/15 2018 3 ZKN
4 f 1 37.27 ŁU¬NIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB V WO¬NIAK Agnieszka KOWALSKI Zenon , Z/3737/17 , 2018 5 LDK! GIM
5 f 1 36.43 LISOWSKI Norbert MKS Osa Zgorzelec 01 U18 DS -- WOCHNA Robert Z/2287/15 2018 4 LDK!
6 f 1 34.65 OPAS Rafał ULKS Uczniak Szprotawa 03 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2474/17 2018 4
Młot (6) M
1 f 1 55.13 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. 00 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/5594/15 2018 2 ZKN
2 f 1 54.09 JARZEMBOWSKI Maciej ULKS Uczniak Szprotawa 00 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/5659/15 2018 3
3 f 1 48.85 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2018 2 ZKN
Młot (7.26) M
1 f 1 40.56 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. 98 U23 LB III KOWALSKI Zenon Z/1157/14 2018 3
Oszczep (700) M
1 f 1 58.20 KOMARNICKI Jan LKS Polkowice 01 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/2348/16 2018 3 ZKN
2 f 1 55.65 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 01 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2018 3 ZKN
3 f 1 48.38 WASZKIEWICZ Krystian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U18 WP IV WILK Robert Z/5938/15 2018 3
4 f 1 38.10 ŁU¬NIAK Igor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 03 U16 LB V WO¬NIAK Agnieszka KOWALSKI Zenon , Z/3737/17 , 2018 5 LDK! GIM
Oszczep (800) M
1 f 1 74.61 KWA¦NIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 Sen LB M SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2018 1 KN
2 f 1 55.21 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra 96 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/0904/12 2018 1
3 f 1 53.01 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 00 U20 LB III SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2018 2 ZKN
  f 1 NM MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U23 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2197/15 2018 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.3896939754486 sekund