Chojnice 24 - 25.08.2013 Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny. wieloboje |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.07 | KOHNKE Daria | RKS Rumia # | 1998 | U16 | PM | +0.8 | V | # | |||||||||
2 | s | 1 | 14.35 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn # | 2000 | U14 | WN | +0.8 | V | NIESTATEK Szymon # | Z/5539/15 | 2022 | 3 | ||||||
3 | s | 1 | 14.48 | STIMMA Alicja | LUKS Serock # | 1999 | U16 | KP | +0.8 | V | B.D. | |||||||||
4 | s | 1 | 15.03 | BACHORSKA Monika | LUKS Serock # | 1998 | U16 | KP | +0.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 14.64 | RENNACK Natalia | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -4.1 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 14.77 | ANDRZEJEWSKA Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -4.1 | -- | B.D. | 4 | ||||||||
3 | s | 2 | 15.04 | WYSOCKA Julia | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -4.1 | -- | # | |||||||||
1 | s | 3 | 13.28 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U18 | KP | -0.7 | IV | # | |||||||||
2 | s | 3 | 13.70 | POMIERNA Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.7 | IV | # | |||||||||
3 | s | 3 | 14.48 | FRĄCZYK Nikola | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2002 | U12 | PM | -0.7 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 14.55 | LUBIŃSKA Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -0.7 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 14.83 | KOPP OSTROWSKA Sandra | UKS Lipusz # | 2000 | U14 | PM | -0.7 | -- | # | |||||||||
1 | s | 4 | 13.32 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -1.7 | IV | ||||||||||
2 | s | 4 | 14.08 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -1.7 | V | # | |||||||||
3 | s | 4 | 15.25 | LEWNA Weronika | AML Słupsk # | 2001 | U14 | PM | -1.7 | -- | B.D. # | Z/2119/15 | 2023 | |||||||
4 | s | 4 | 15.31 | MAJKOWSKA Aleksandra | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U14 | PM | -1.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 13.56 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -1.6 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
2 | s | 5 | 13.69 | MUJANGA Natalia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -1.6 | IV | ||||||||||
3 | s | 5 | 13.77 | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -1.6 | IV | ||||||||||
1 | s | 6 | 13.64 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -2.5 | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | |||||||
2 | s | 6 | 14.13 | KOSEL Agata | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -2.5 | V | # | |||||||||
3 | s | 6 | 14.34 | WILARY Natalia | MUKL Brodnica | 2000 | U14 | KP | -2.5 | V | ||||||||||
4 | s | 6 | 14.88 | KOŁODZIEJCZYK Klaudia | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -2.5 | -- | ||||||||||
5 | s | 6 | 15.63 | JANICKA Andżelika | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -2.5 | -- | ||||||||||
6 | s | 6 | 16.23 | KOWALIK Alicja | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2000 | U14 | PM | -2.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 7 | 13.25 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -1.0 | IV | # | |||||||||
2 | s | 7 | 13.63 | THOMAIDOU Katerina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | -1.0 | IV | # | |||||||||
3 | s | 7 | 13.82 | KOWALEWSKA Sylwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | -1.0 | V | CZAPIEWSKI Wiesław # | 3 | ||||||||
4 | s | 7 | 14.69 | KOŁODZIEJCZYK Emilia | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -1.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 7 | 14.81 | ŻEBROWSKA Zuzanna | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -1.0 | -- | ||||||||||
s | 7 | DNF | KRAKOWSKA Małgorzata | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | -1.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 8 | 13.36 | MATKIEWICZ Oliwia | niest. Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -1.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 8 | 13.69 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -1.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 8 | 13.74 | CHYCZEWSKA Sandra | MKL Toruń | 1997 | U18 | KP | -1.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 8 | 14.40 | WOLSKA Sylwia | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -1.0 | V | B.D. # | 4 | ||||||||
1 | s | 9 | 13.35 | GARBOŚ Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | -0.7 | IV | ||||||||||
2 | s | 9 | 13.64 | ŻYŁA Daria | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -0.7 | IV | ||||||||||
3 | s | 9 | 14.61 | ZIÓŁKOWSKA Anastazja | UKS Czapla Białe Błota | 1999 | U16 | KP | -0.7 | -- | ||||||||||
4 | s | 9 | 14.79 | ŁAWRYNIUK Wiktoria | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.7 | -- | WIETEK Zbigniew | BEZ | ||||||||
5 | s | 9 | 14.87 | SIEG Weronika | CMKL Człuchów | 2002 | U12 | PM | -0.7 | -- | # | |||||||||
1 | s | 10 | 13.46 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U14 | MZ | -0.5 | IV | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | |||||||
2 | s | 10 | 13.58 | OKUŃ Julia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -0.5 | IV | ||||||||||
3 | s | 10 | 13.95 | DŻUGAN Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U14 | PM | -0.5 | V | ||||||||||
4 | s | 10 | 14.13 | RĄCZKA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U14 | KP | -0.5 | V | # | |||||||||
5 | s | 10 | 14.60 | GREBIN Patrycja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U16 | PM | -0.5 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
6 | s | 10 | 14.82 | LENDZION Wiktoria | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U14 | WN | -0.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 11 | 13.40 | ŁUKASZEWSKA Dagmara | MKL Toruń | 1997 | U18 | KP | -0.7 | IV | ||||||||||
2 | s | 11 | 13.51 | ZBLEWSKA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -0.7 | IV | ||||||||||
3 | s | 11 | 14.30 | PANASIUK Natalia | SKLA Sopot # | 2000 | U14 | PM | -0.7 | V | ||||||||||
4 | s | 11 | 15.96 | DŻUGAN Joanna | RKS Rumia | 2003 | U12 | PM | -0.7 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.52 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 48.86 | ŁAWRYNIUK Wiktoria | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 49.88 | MRÓWCZYŃSKA Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 51.19 | SZŁAPA Roksana | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 43.33 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 47.02 | CHAMSKA Hanna | MKS Sambor Tczew | 2000 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 47.92 | KALLA Zuzanna | UKS Czapla Białe Błota | 2001 | U14 | KP | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 48.79 | GREBIN Patrycja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | s | 2 | 49.15 | RENKE Maria | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
1 | s | 3 | 43.08 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U14 | MZ | III | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 3 | 50.56 | WNUK-LIPIŃSKA Karolina | CMKL Człuchów | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 52.18 | CZAPIEWSKA Daria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2003 | U12 | PM | -- | B.D. B.D. # | 2 | LDK! | ||||||||
4 | s | 3 | 53.86 | OSIOWY Marcelina | CMKL Człuchów | 2003 | U12 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 41.82 | GELIŃSKA Natalia | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U20 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 45.10 | PLISZKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 4 | 49.03 | WNUK-LIPIŃSKA Paulina | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 49.69 | LEWNA Weronika | AML Słupsk # | 2001 | U14 | PM | -- | B.D. # | Z/2119/15 | 2023 | ||||||||
5 | s | 4 | 53.22 | KOWALIK Alicja | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 53.89 | DŻUGAN Joanna | RKS Rumia | 2003 | U12 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 43.50 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 5 | 45.59 | WOLSKA Sylwia | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | IV | B.D. # | 4 | |||||||||
3 | s | 5 | 45.87 | STOLARCZYK Laura | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
4 | s | 5 | 50.51 | KARPIŃSKA Karolina | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 56.50 | STUPIŃSKA Mariola | LKB im. Braci Petk Lębork | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/0548/16 | 2018 | BEZ | |||||||
1 | s | 6 | 45.63 | KOHNKE Daria | RKS Rumia # | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | s | 6 | 46.43 | BUDZIŃSKA Nikola | MUKL Brodnica | 1999 | U16 | KP | IV | |||||||||||
3 | s | 6 | 47.67 | LAMENT Alicja | UKS Czapla Białe Błota | 2000 | U14 | KP | V | |||||||||||
4 | s | 6 | 50.43 | ZARTT Anna | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||
5 | s | 6 | 51.49 | STRUPIŃSKA Renata | LKB im. Braci Petk Lębork | 2000 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/1387/15 | 2020 | BEZ | |||||||
6 | s | 6 | 53.14 | DĄBROWSKA Aleksandra | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2002 | U12 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 43.93 | ZBLEWSKA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 7 | 50.18 | KULING Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 7 | 51.78 | DZIUBA Jagoda | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | s | 7 | 54.12 | SPITZKA Agnieszka | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2002 | U12 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 7 | 55.13 | PETRYK Marta | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 43.82 | BULCZAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 8 | 46.18 | HOUN Brigitta | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U14 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 8 | 46.58 | DŻUGAN Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U14 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 8 | 48.94 | ŻEBROWSKA Zuzanna | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 8 | 49.03 | FRĄCZYK Nikola | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2002 | U12 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 9 | 45.53 | KNAK Magdalena | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 9 | 47.16 | PANASIUK Natalia | SKLA Sopot # | 2000 | U14 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 9 | 48.98 | HEJNA Paulina | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 9 | 53.31 | GROSZEWSKA Patrycja | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 10 | 43.08 | THOMAIDOU Katerina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 10 | 46.41 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U14 | WN | IV | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | |||||||
3 | s | 10 | 46.63 | POKACZAJŁO Julia | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | V | B.D. | ||||||||||
4 | s | 10 | 48.19 | KOPP OSTROWSKA Sandra | UKS Lipusz # | 2000 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
5 | s | 10 | 58.52 | ORŁOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 64.21 | LESZCZYŃSKA Alicja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U14 | PM | IV | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 1 | 64.74 | KRAJEWSKA Karolina | UKS Wyspiański Szubin # | 1997 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 65.28 | NOWAK Nicola | LKS Olimpic Szczecin # | 1997 | U18 | ZP | -- | KARNAS Zbigniew # | Z/1666/13 | 2016 | 3 | |||||||
4 | s | 1 | 67.38 | CZYŻ Kamila | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 71.11 | KOWALEWSKA Martyna | UKS Wyspiański Szubin # | 1997 | U18 | KP | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 73.85 | STRUPIŃSKA Iwona | LKB im. Braci Petk Lębork | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | Z/1059/11 | 2013 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 62.56 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | IV | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | ||||||||
2 | s | 2 | 62.94 | WALCZAK Aleksandra | MUKL Brodnica | 1999 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 64.97 | SIEWOSIENKIEWICZ Marta | PLKS Gwda Piła | 1996 | U18 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 67.41 | KATOLIK Klementyna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 67.49 | STRÓŻYŃSKA Justyna | UKB Szubin | 1997 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 62.30 | STOLTMANN Marta | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 63.29 | JABŁOŃSKA Aneta | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 64.12 | LIBAN Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:36.47 | OSIOWY Weronika | CMKL Człuchów | 1998 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:40.27 | KUTZA Kinga | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:43.23 | BRANICKA Karolina | KUKS Remus Kościerzyna | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:43.87 | KALISZ Patrycja | LKS Fenix Słupsk # | 1998 | U16 | PM | IV | ROLBIECKI Janusz # | Z/0526/14 | 2021 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 1:44.77 | TOPKA Beata | UKS Barnim Goleniów # | 1999 | U16 | ZP | IV | KOSTRZEBA Jacek # | Z/0345/15 | 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 1:45.01 | GRALAK Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:45.71 | FELSKOWSKA Marta | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U14 | PM | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:50.10 | GRUBERT Natalia | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:52.40 | JAMROŻY Monika | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:44.33 | BULCZAK Sylwia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:51.99 | SÓJKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:53.67 | GAŁKA Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:54.57 | CUPPA Alicja | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:55.21 | CEJROWSKA Patrycja | SKL Filippides Starogard Gdański | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 1:57.10 | JĘDRASZEK Angelika | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:04.90 | RZECHTALSKA Natalia | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:48.85 | ŁOJEWSKA Dominika | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:54.18 | BLOCINSKA Natalia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 1:58.76 | GONERA Patrycja | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:59.50 | KOWALEWSKA Magda | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 2:02.35 | WATRAL Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 2:04.17 | PASZKI Ewelina | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 2:04.26 | MIGORA Aleksandra | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | s | 3 | 2:08.46 | SZCZERBA Dominika | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U12 | PM | -- | B.D. RADTKE Marek # | , Z/0790/16 | , 2020 | 3 | LDK! | ||||||
9 | s | 3 | 2:19.90 | GOŁĘBIEWSKA Natalia | UKS Wiking Rychnowy | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
s | 3 | DNF | OLEJNICZAK Klaudia | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||
1 | s | 4 | 1:42.40 | MARCINIAK Adrianna | LKS Jantar Ustka | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 1:52.82 | CZEKALIŃSKA Marcelina | UKS Czapla Białe Błota | 1999 | U16 | KP | -- | B.D. | ||||||||||
3 | s | 4 | 1:52.90 | SARNOWSKA Jadwiga | MUKL Brodnica | 2000 | U14 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 1:53.70 | SZWARC Magdalena | MUKL Brodnica | 1999 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
5 | s | 4 | 1:53.76 | MAKOWIECKA Michalina | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | -- | B.D. # | ||||||||||
6 | s | 4 | 1:55.36 | PAWŁOWSKA Aleksandra | CMKL Człuchów | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | s | 4 | 1:58.33 | MICHALSKA Weronika | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
8 | s | 4 | 2:01.25 | ZAKRZEWSKA Sara | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U14 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz # | Z/1859/15 | 2020 | 4 | |||||||
9 | s | 4 | 2:12.64 | ROMANOWSKA Zuzanna | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
w | 1 | 1:54.58 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | 444 | ||||||||||
w | 1 | 1:59.22 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | 370 | |||||||
w | 1 | DNF | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | 0 | ||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:00.47 | TEREFENKO Joanna | LKS Jantar Ustka | 1993 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 3:01.89 | GOSTOMCZYK Ewelina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1996 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 3:05.36 | WOSZCZYK Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:09.24 | MEGGER Eliza | LKS Pszczyna # | 1999 | U16 | SL | III | HELBIK Marzanna B.D. # | Z/0543/15 | 2024 | ||||||||
5 | s | 1 | 3:10.66 | BAUMGART Weronika | LUKS Serock # | 1997 | U18 | KP | -- | KUTA Kazimierz # | 4 | |||||||||
6 | s | 1 | 3:10.92 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U16 | PM | III | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0084/14 | 2024 | 1 | LDK! | ||||||
7 | s | 1 | 3:13.09 | TREDER Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:15.56 | SZEMELA Wiktoria | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 3:17.62 | KOZIARSKA Karolina | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:18.79 | PRZYBYSZEWSKA Paulina | LKS Jantar Ustka | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 3:19.28 | GUZIŃSKA Justyna | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:20.49 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:20.63 | PUSTUŁKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
14 | s | 1 | 3:38.65 | BEJMA Karolina | UKB Szubin | 2001 | U14 | KP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 3:17.81 | KIEŁPIKOWSKA Marta | UKS Czapla Białe Błota | 1998 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 3:25.08 | DUBIELLA Monika | KS Prefbet-Sonarol # | 2000 | U14 | PD | V | B.D. B.D. # | , Z/1950/15 | , 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 3:27.27 | KARNAS Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 2001 | U14 | KP | V | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 2 | 3:29.80 | FIJAŁ Amelia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:33.14 | DAWIDOWSKA Ewa | AML Słupsk # | 1998 | U16 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | s | 2 | 3:37.01 | BAUMGART Wiktoria | LUKS Pomorzanin Serock | 1997 | U18 | KP | -- | KUTA Kazimierz | Z/0528/13 | 2013 | BEZ | |||||||
7 | s | 2 | 3:38.74 | KRAUSE Wiktoria | UKS Wiking Rychnowy | 2001 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 3:39.99 | SOŁTYS Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
s | 2 | DNF | DRYGALSKA Zuzanna | CMKL Człuchów | 1999 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10:16.60 | HOŁDA Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 10:21.05 | DIAS Magdalena | LKS Zorza Gdynia # | 1997 | U18 | PM | II | B.D. B.D. # | Z/0051/13 | 2019 | ||||||||
3 | s | 1 | 10:28.45 | KUJAWSKA Monika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1994 | U20 | PM | III | ZBLEWSKI Leszek | Z/9190/21 | 2021 | ||||||||
4 | s | 1 | 10:54.18 | ŚWIERCZYŃSKA Justyna | PLKS Gwda Piła | 1987 | Sen | WP | III | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/2852/11 | 2020 | 3 | |||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.32 | WEISZEWSKI Linda | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | -1.4 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 17.95 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | -1.4 | V | # | |||||||||
3 | s | 1 | 18.62 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -1.4 | -- | # | |||||||||
1 | w | 1 | 16.62 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | -0.3 | III | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | 0 | |||||
2 | w | 1 | 17.27 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.3 | IV | # | 0 | ||||||||
3 | w | 1 | 19.18 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | -0.3 | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | 0 | ||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.18 | LAMENTOWICZ Patrycja | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1998 | U16 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 51.07 | MACHOWSKA Aleksandra | UKB Szubin | 2001 | U14 | KP | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 55.48 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 48.65 | BERKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | III | LEWANDOWSKI Jacek # | 3 | |||||||||
2 | s | 2 | 58.31 | KARWOWSKA Weronika | UKB Szubin | 1999 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
s | 2 | DNF | WYSMYK Kinga | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.50 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 1.50 | GOŁĘBIEWSKA Eliza | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | IV | LEWANDOWSKI Jacek B.D. # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.50 | KALETHA Paulina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | BELING Julia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.50 | JASNOCH Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.50 | ZAJĄCZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | IV | WERNER Bernard # | Z/0128/15 | 2016 | 3 | |||||||
7 | f | 1 | 1.45 | DĄBROWSKA Aleksandra | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.45 | KALINOWSKA Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.40 | MALECKA Magda | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.40 | PRZEMORSKA Klaudia | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | V | WYRZYKIEWICZ Adrian # | 4 | LDK! | ||||||||
11 | f | 1 | 1.35 | SYNAK Sylwia | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 1.35 | DUBANOWSKA Laura | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.35 | KOWALEWSKA Martyna | UKS Wyspiański Szubin # | 1997 | U18 | KP | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.18 | KRAJEWSKA Karolina | UKS Wyspiański Szubin # | 1997 | U18 | KP | +1.8 | III | # | |||||||||
2 | f | 1 | 5.14 | FRONTCZAK Monika | UKB Szubin | 1995 | U20 | KP | +1.5 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 5.06 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +1.3 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
4 | f | 1 | 4.99 | KOWALEWSKA Sylwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | +0.3 | IV | CZAPIEWSKI Wiesław # | 3 | ||||||||
5 | f | 1 | 4.87 | GARBOŚ Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | +0.3 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.84 | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | +1.0 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.79 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | +1.8 | V | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | |||||||
8 | f | 1 | 4.74 | BOJKE Ewa | UKS Ekoludek Szczenurze | 1998 | U16 | PM | -2.4 | V | B.D. | BEZ | ||||||||
9 | f | 1 | 4.74 | PAWELSKA Hanna | KUKS Remus Kościerzyna | 1996 | U18 | PM | +1.6 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 4.62 | BELING Julia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +1.3 | V | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.45 | ANDRZEJEWSKA Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +1.8 | -- | B.D. | 4 | ||||||||
12 | f | 1 | 4.38 | MACHOWSKA Aleksandra | UKB Szubin | 2001 | U14 | KP | 0.0 | -- | # | |||||||||
13 | f | 1 | 4.31 | ZAJĄCZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | +1.5 | -- | WERNER Bernard # | Z/0128/15 | 2016 | 3 | ||||||
14 | f | 1 | 4.24 | JASNOCH Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | +1.6 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 4.14 | WNUK-LIPIŃSKA Paulina | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U14 | PM | +0.8 | -- | # | |||||||||
16 | f | 1 | 4.05 | STIMMA Alicja | LUKS Serock # | 1999 | U16 | KP | +0.9 | -- | B.D. | |||||||||
17 | f | 1 | 3.96 | SIEG Weronika | CMKL Człuchów | 2002 | U12 | PM | +1.4 | -- | # | |||||||||
18 | f | 1 | 3.90 | FLIS Zofia | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U12 | MZ | -0.4 | -- | SZYMCZAK Edward # | Z/4300/15 | 2019 | LDK! | ||||||
19 | f | 1 | 3.87 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn # | 2000 | U14 | WN | +1.4 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/5539/15 | 2022 | 3 | ||||||
20 | f | 1 | 3.87 | BACHORSKA Monika | LUKS Serock # | 1998 | U16 | KP | +0.9 | -- | ||||||||||
21 | f | 1 | 3.85 | JANICKA Andżelika | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.4 | -- | ||||||||||
22 | f | 1 | 3.82 | OŁÓW Magdalena | CMKL Człuchów | 2001 | U14 | PM | +1.2 | -- | ||||||||||
1 | w | 1 | 4.67 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | -1.8 | V | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | 472 | |||||
2 | w | 1 | 4.22 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -1.4 | -- | # | 359 | ||||||||
3 | w | 1 | 4.10 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | -1.4 | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | 331 | ||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.71 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | III | WALCZAK Aleksandra # | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
2 | f | 1 | 10.19 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 9.74 | CIAPKA Monika | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.23 | CUPPA Natalia | LKS Jantar Ustka # | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.34 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.78 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | V | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | ||||||||
6 | f | 1 | 8.83 | BONIEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.31 | SZRAMIAK Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | -- | GRENDA Jan # | ||||||||||
8 | f | 1 | 7.80 | STARK Martyna | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | w | 1 | 8.55 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | 435 | |||||||||
2 | w | 1 | 8.55 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | 435 | |||||||
3 | w | 1 | 6.80 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | 322 | ||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.44 | SOCHACKA Paulina | SKLA Słupsk | 1995 | U20 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | f | 1 | 9.11 | WENTA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U20 | PM | IV | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 37.00 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 36.09 | ROZE Joanna | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 35.73 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 29.80 | MIROWICZ Julia | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 29.57 | KOSEWSKA Martyna | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 29.03 | BONIEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 27.67 | SIŃCZUK Natalia | MKS Pułtusk | 1999 | U16 | MZ | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 26.95 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | V | WALCZAK Aleksandra # | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
9 | f | 1 | 20.71 | LERCZAK Adrianna | KS Żak Wałcz # | 1998 | U16 | ZP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
10 | f | 1 | 20.58 | WOŹNIAK Julia | SKLA Słupsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.75 | CIAPKA Monika | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 31.09 | FURMANEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 24.83 | MARCISZEWICZ Kinga | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 22.80 | SOCHACKA Paulina | SKLA Słupsk | 1995 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
f | 1 | NM | WENTA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.56 | REGIN Klaudia | LKS Jantar Ustka | 1997 | U18 | PM | II | MICHALSKI Henryk # | Z/0852/13 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 39.01 | MARCISZEWICZ Kinga | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 37.08 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 36.14 | LIPKA Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 35.55 | FURMANEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 33.90 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 31.19 | WOJACZEK Nikola | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 30.47 | JAKIMOWICZ Julia | LKS Fenix Słupsk # | 2000 | U14 | PM | V | GRECKA Ewa | Z/4294/15 | 2019 | 2 | |||||||
9 | f | 1 | 30.35 | SZRAMIAK Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | V | GRENDA Jan # | ||||||||||
10 | f | 1 | 26.46 | WOŹNIAK Julia | SKLA Słupsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 19.06 | FLIS Zofia | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U12 | MZ | -- | SZYMCZAK Edward # | Z/4300/15 | 2019 | LDK! | |||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 53.87 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot | 1988 | Sen | PM | M | |||||||||||
4-bój K MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1804 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1804 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | IV | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 1140 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | ||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13:36.59 | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1989 | Sen | PM | -- | BRZOZOWSKI Artur # | Z/1228/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 14:10.43 | NAWROCKA Monika | KS Agros Zamość | 1990 | Sen | LU | -- | KUCHARSKI Marek # | Z/1965/11 | 2018 | ||||||||
3 | s | 1 | 14:22.74 | MOTOR Joanna | AZS UMCS Lublin # | 1994 | U20 | LU | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 15:34.54 | CZAJA Zuzanna | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | II | CZAJA Bogdan | 2 | |||||||||
5 | s | 1 | 19:03.17 | CECKA Patrycja | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 19:04.39 | ROGOWSKA Maria | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 22:27.55 | MUCHA Daria | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.95 | GIERSZEWSKI Daniel | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1994 | U20 | PM | -0.4 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 11.30 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U23 | ZP | -0.4 | II | JUNIEWICZ Jakub B.D. | Z/0786/11 | 2020 | 2 | ||||||
3 | s | 1 | 11.47 | KORKOWSKI Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -0.4 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.56 | LIS Karol | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | -0.4 | III | B.D. B.D. | |||||||||
5 | s | 1 | 11.74 | ŻURAWSKI Krystian | GKS Olimpia Grudziądz | 1996 | U18 | KP | -0.4 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 11.98 | DOLECKI Grzegorz | GKS Olimpia Grudziądz | 1989 | Sen | KP | -0.4 | -- | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
1 | s | 2 | 12.02 | PIRSZ Jakub | PLKS Gwda Piła | 1996 | U18 | WP | -2.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 12.07 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -2.0 | IV | # | |||||||||
3 | s | 2 | 12.16 | JAKUBEK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U18 | PM | -2.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 12.22 | KONIECZNY Karol | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1993 | U23 | KP | -2.0 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 12.40 | MIENTKI Bartłomiej | UKS Lipusz | 1997 | U18 | PM | -2.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 12.91 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | -2.0 | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | ||||||
1 | s | 3 | 12.18 | CHAMSKI Kamil | MKS Sambor Tczew | 1996 | U18 | PM | -0.7 | IV | ||||||||||
2 | s | 3 | 12.46 | WOSS Krzysztof | KL Gdynia | 1996 | U18 | PM | -0.7 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 12.54 | WIŚNIEWSKI Gracjan | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 1999 | U16 | WN | -0.7 | V | # | |||||||||
4 | s | 3 | 12.59 | BAZALIN Daniel | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -0.7 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 12.82 | FIGURSKI Nikodem | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -0.7 | -- | # | |||||||||
1 | s | 4 | 12.31 | SZCZYGIEŁ Sebastian | LLKS Smętowo Graniczne | 1998 | U16 | PM | -0.6 | V | NOWAKOWSKI Karol | 3 | ||||||||
2 | s | 4 | 12.66 | ŚMIŚNIEWICZ Olaf | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1998 | U16 | KP | -0.6 | V | ||||||||||
3 | s | 4 | 12.95 | PAWELLA Kamil | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | -0.6 | -- | # | |||||||||
4 | s | 4 | 13.00 | BIERDZIŃSKI Szymon | MKS Pułtusk | 1998 | U16 | MZ | -0.6 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 12.55 | PRZEPIÓRKA Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork | 1998 | U16 | PM | -2.8 | V | B.D. | Z/0346/14 | 2014 | BEZ | LDK! | |||||
2 | s | 5 | 13.00 | KWIATKOWSKI Adam | UKS Czapla Białe Błota | 1987 | Sen | KP | -2.8 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 5 | 13.31 | JEDWABNIK Dawid | LLKS Smętowo Graniczne | 1998 | U16 | PM | -2.8 | -- | NOWAKOWSKI Karol | BEZ | ||||||||
4 | s | 5 | 13.47 | WOJCIECHOWSKI Krystian | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -2.8 | -- | # | |||||||||
5 | s | 5 | 15.21 | DOBBEK Karol | CMKL Człuchów | 2002 | U12 | PM | -2.8 | -- | # | |||||||||
1 | s | 6 | 12.97 | KUBIAK Mateusz | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | -0.7 | -- | ||||||||||
2 | s | 6 | 13.04 | LIPIŃSKI Bartosz | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.7 | -- | # | |||||||||
3 | s | 6 | 13.29 | NOWAK Andrzej | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -0.7 | -- | ||||||||||
4 | s | 6 | 13.73 | ZYGZULA Szymon | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.7 | -- | # | |||||||||
1 | s | 7 | 11.59 | WINTROWICZ Miłosz | MLKS Krajna Sępólno | 1995 | U20 | KP | -3.1 | III | PATYNA Tomasz | Z/3747/11 | 3 | |||||||
2 | s | 7 | 12.54 | BIELANG Seweryn | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -3.1 | V | # | |||||||||
3 | s | 7 | 12.72 | DOBROWOLSKI Michał | KS Gwardia Piła # | 1998 | U16 | WP | -3.1 | V | # | |||||||||
4 | s | 7 | 12.75 | BOGDANOWICZ Łukasz | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | -3.1 | -- | STANISLAWSKI Krzysztof # | |||||||||
5 | s | 7 | 13.32 | KUBIAK Kacper | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -3.1 | -- | # | |||||||||
6 | s | 7 | 15.29 | GĄSIOREK Łukasz | PLKS Gwda Piła | 2001 | U14 | WP | -3.1 | -- | ||||||||||
1 | w | 1 | 11.85 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | +1.8 | IV | B.D. # | 681 | ||||||||
2 | w | 1 | 12.31 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | +1.8 | V | B.D. | M | 591 | |||||||
3 | w | 1 | 12.51 | STYPA Stanisław | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | +1.8 | V | # | 554 | ||||||||
4 | w | 1 | 12.65 | BULWAN Dawid | KS Żak Wałcz # | 1998 | U16 | ZP | +1.8 | V | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/1601/14 | 2018 | 2 | 529 | |||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 36.73 | LIS Karol | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | ||||||||||
2 | s | 1 | 37.45 | KALWASIŃSKI Ariel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 37.70 | SŁOWIK Mateusz | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | III | B.D. B.D. # | ||||||||||
4 | s | 1 | 38.03 | JAKUBEK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 38.85 | KORKOWSKI Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 38.26 | SZCZYGIEŁ Sebastian | LLKS Smętowo Graniczne | 1998 | U16 | PM | III | NOWAKOWSKI Karol | 3 | |||||||||
2 | s | 2 | 38.33 | GAJOS Mateusz | SKLA Sopot # | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 38.81 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | III | B.D. ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
4 | s | 2 | 39.07 | WROŃSKI Mateusz | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 39.11 | LEWANDOWSKI Aleks | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 36.01 | GIERSZEWSKI Daniel | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 38.21 | PIOTROWSKI Konrad | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 38.99 | PRZEPIÓRKA Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork | 1998 | U16 | PM | III | B.D. | Z/0346/14 | 2014 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | s | 3 | 39.89 | KRAKOWSKI Jan | WKS Flota Gdynia | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 3 | 40.65 | JEDWABNIK Dawid | LLKS Smętowo Graniczne | 1998 | U16 | PM | V | NOWAKOWSKI Karol | BEZ | |||||||||
1 | s | 4 | 39.97 | ZAMOROWSKI Dawid | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 43.00 | KROLIK Mikołaj | UKS Czapla Białe Błota | 2000 | U14 | KP | -- | LASOTA Małgorzata LASOTA Małgorzata | BEZ | |||||||||
3 | s | 4 | 43.41 | RADZIKOWSKI Daniel | MUKL Brodnica | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 49.04 | KOWALSKI Dominik | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 38.00 | RYCHLEWSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | -- | B.D. B.D. # | Z/1667/13 | 2022 | ||||||||
2 | s | 5 | 38.87 | BOGDANOWICZ Łukasz | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof # | ||||||||||
3 | s | 5 | 40.79 | KWIATKOWSKI Karol | UKS Czapla Białe Błota | 1996 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 41.04 | KUBARA Kacper | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
1 | s | 6 | 34.95 | ZAGÓRSKI Mateusz | MUKL Brodnica | 1991 | U23 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 6 | 36.76 | KAMIŃSKI Jakub | MUKL Brodnica | 1994 | U20 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 41.03 | KOWALSKI Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | V | |||||||||||
4 | s | 6 | 43.20 | JACKOWSKI Piotr | SKL Filippides Starogard Gdański | 1998 | U16 | PM | -- | PETKA Lucyna # | Z/1524/14 | 2022 | BEZ | |||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.85 | STODOLNY Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U20 | KP | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 53.09 | WILCZYŃSKI Szymon | niest. Bydgoszcz # | 1997 | U18 | KP | IV | KASZEWSKI Tomasz # | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 59.82 | ŚWIĄTKOWSKI Bartosz | UKB Szubin | 1997 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:22.30 | PEK Daniel | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1991 | U23 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek | Z/3509/11 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 1:22.64 | CIECIERSKI Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:23.47 | NURKOWSKI Patryk | LKS Jantar Ustka | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:26.33 | WITKOWSKI Wiktor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:26.97 | SIERADZKI Patryk | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | II | SOBOWIEC Bartosz B.D. # | Z/0064/14 | 2024 | 1 | |||||||
6 | s | 1 | 1:29.07 | ZIEŃCZUK Przemysław | MMKS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:31.54 | GOTOWAŁA Krzysztof | WKS Flota Gdynia | 1990 | Sen | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:31.92 | JANKOWSKI Radosław | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:36.01 | MIELEWCZYK Kamil | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:36.85 | SZCZĘSNY Konrad | GUKS Asy Dywity | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:33.78 | HESSE Mateusz | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:38.00 | SMĘTEK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:39.47 | WANDA Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:39.91 | PAZDEJ Kacper | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:43.11 | BRUSKI Damian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:45.74 | ANTOSZEWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 1:50.07 | PIECHOWSKI Krzysztof | PLKS Gwda Piła | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:04.78 | LEWINSKI Konrad | MKL Toruń # | 2001 | U14 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/1869/15 | 2024 | ||||||||
1 | s | 3 | 1:27.78 | WRÓBLEWSKI Leszek | MLKS Baszta Bytów | 1987 | Sen | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:33.90 | KACZOREK Robert | MUKL Brodnica | 1998 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 1:38.05 | KOŁACZYŃSKI Radosław | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:38.97 | JEFIMCZYK Norbert | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | V | B.D. B.D. | Z/0687/15 | 2024 | ||||||||
5 | s | 3 | 1:55.90 | PLEWA Karol | PLKS Gwda Piła | 1999 | U16 | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 1:59.76 | CZAPIEWSKI Karol | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:42.33 | GINTER Leszek | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:44.06 | KLAWIKOWSKI Damian | RKS Rumia | 1996 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:44.59 | SERKOWSKI Patryk | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:45.95 | KOSEK Maciej | UKS Liderek Chwiram # | 1998 | U16 | ZP | IV | KOZIEJ Marcin # | Z/0707/14 | 2015 | 4 | |||||||
5 | s | 1 | 2:46.37 | GLEBOW Dominik | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:46.64 | MOSKAL Paweł | KS Zamek Kurzętnik # | 1997 | U18 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota # | Z/0749/13 | 2023 | ||||||||
7 | s | 1 | 2:52.21 | STANISŁAWSKI Marcin | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:53.86 | SZYSZKA Michał | CMKL Człuchów | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 2:55.00 | DORSZYŃSKI Grzegorz | ULKS Talex Borzytuchom | 1983 | Sen | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/0521/12 | 2021 | BEZ | |||||||
10 | s | 1 | 2:59.29 | SZCZEPANIUK Wojciech | GLKS Cross Wałcz | 1999 | U16 | ZP | V | KOZIEJ Marcin | 5 | |||||||||
1 | s | 2 | 2:53.12 | JANIAK Dariusz | SL Olimpia Poznań # | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:56.10 | PODOLSKI Tomasz | UKS Czapla Białe Błota | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:56.22 | KASPRZYK Robert | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:57.89 | BAJUR Bartosz | SKS Sokół Malbork | 1998 | U16 | PM | V | SAJKOWSKI Norbert | Z/1315/14 | 2014 | BEZ | |||||||
5 | s | 2 | 2:59.74 | PRZYBYLSKI Patryk | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:08.88 | KRYZEL Daniel | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U14 | PM | -- | JOST Zbigniew # | Z/1856/15 | 2024 | 2 | |||||||
7 | s | 2 | 3:12.67 | STRUNIAWSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U14 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław # | Z/1840/15 | 2022 | 2 | |||||||
8 | s | 2 | 3:18.32 | KRAJEWSKI Dominik | UKS Czapla Białe Błota | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:46.05 | KUJAWA Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn # | 1993 | U23 | WN | -- | B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława # | , Z/1738/13 | , 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 3 | 2:54.62 | DROZDOWICZ Arkadiusz | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | V | |||||||||||
3 | s | 3 | 3:10.79 | TRZEBIATOWSKI Kewin | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 3:11.12 | CHMURA Krystian | RKS Rumia | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 3:13.29 | BRODA Brajan | UKS Wyspiański Szubin # | 2000 | U14 | KP | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 3:14.52 | GOŁĘBIEWSKI Tomasz | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U14 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz # | Z/1866/15 | 2020 | 4 | |||||||
7 | s | 3 | 3:24.79 | WOJCIECHOWSKI Klaudiusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U14 | KP | -- | B.D. # | 3 | LDK! | ||||||||
8 | s | 3 | 3:27.50 | SZCZERBA Mikołaj | ULKS Talex Borzytuchom # | 2002 | U12 | PM | -- | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0783/16 | , 2020 | 4 | LDK! | ||||||
9 | s | 3 | 3:29.14 | JOŃCZYK Oliwier | AML Słupsk # | 2002 | U12 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
10 | s | 3 | 3:30.73 | ADAMCZYK Adam | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | w | 1 | 3:01.69 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -- | B.D. | M | 648 | ||||||||
2 | w | 1 | 3:03.73 | STYPA Stanisław | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -- | # | 628 | |||||||||
3 | w | 1 | 3:04.28 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. # | 623 | |||||||||
4 | w | 1 | 3:12.47 | BULWAN Dawid | KS Żak Wałcz # | 1998 | U16 | ZP | -- | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/1601/14 | 2018 | 2 | 547 | ||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:55.53 | PIOTROWICZ Patryk | PLKS Gwda Piła | 1994 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:55.67 | CYBULSKI Grzegorz | RKS Rumia | 1993 | U23 | PM | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:56.22 | BŁASZCZYK Patryk | LKS Jantar Ustka | 1996 | U18 | PM | II | MICHALSKI Henryk # | Z/0759/12 | 2024 | 1 | |||||||
4 | s | 1 | 4:04.47 | GAŁKOWSKI Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 4:11.27 | CZERNIEWSKI Marcin | AML Słupsk # | 1990 | Sen | PM | III | RUMIŃSKI Wojciech | Z/4532/11 | 2024 | ||||||||
6 | s | 1 | 4:16.84 | MARCHLIK Kasjan | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 4:18.52 | EBEL Grzegorz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1997 | U18 | PM | IV | B.D. # | Z/0270/13 | 2021 | ||||||||
8 | s | 1 | 4:20.05 | CHABOWSKI Maciej | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
9 | s | 1 | 4:21.42 | AUGUSTYNIAK Mateusz | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz | 1994 | U20 | KP | IV | |||||||||||
10 | s | 1 | 4:34.00 | KOZAK Jakub | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
11 | s | 1 | 4:34.97 | MIELEWCZYK Dawid | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 4:44.51 | KORYTKOWSKI Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | RUDNIK Damian | BKS Bydgoszcz # | 1995 | U20 | KP | -- | # | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9:07.24 | WYRZYKIEWICZ Adrian | PLKS Gwda Piła | 1995 | U20 | WP | III | B.D. | ||||||||||
2 | s | 1 | 9:46.83 | SMOLIŃSKI Mateusz | UKB Szubin | 1996 | U18 | KP | IV | KARNAS Zbigniew # | Z/0750/12 | 2017 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 10:07.68 | SMOLIŃSKI Kamil | UKB Szubin | 1996 | U18 | KP | IV | KARNAS Zbigniew # | Z/0751/12 | 2019 | 4 | |||||||
s | 1 | DNF | KĘDZIORSKI Krystian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1995 | U20 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz # | Z/2163/11 | 2014 | 3 | ||||||||
s | 1 | DNF | GOTOWAŁA Krzysztof | WKS Flota Gdynia | 1990 | Sen | PM | -- | ||||||||||||
s | 1 | DNF | SOWIŃSKI Patryk | MKS Sambor Tczew | 1996 | U18 | PM | -- | B.D. # | Z/0520/12 | 2023 | |||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.53 | DOBROWOLSKI Michał | KS Gwardia Piła # | 1998 | U16 | WP | -1.7 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 15.72 | ROBÓTKA Bartosz | UKB Szubin | 1998 | U16 | KP | -1.7 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 18.09 | MILASZEWSKI Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | -1.7 | V | # | |||||||||
1 | w | 1 | 15.68 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -0.6 | II | B.D. | M | 769 | |||||||
2 | w | 1 | 15.80 | STYPA Stanisław | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -0.6 | III | # | 755 | ||||||||
3 | w | 1 | 15.81 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -0.6 | III | B.D. # | 754 | ||||||||
4 | w | 1 | 17.17 | BULWAN Dawid | KS Żak Wałcz # | 1998 | U16 | ZP | -0.6 | IV | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/1601/14 | 2018 | 2 | 607 | |||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.62 | HINC Oskar | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -1.7 | -- | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.53 | OLEJNICZAK Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1997 | U18 | MA | -- | CZYŻ Radosław B.D. B.D. # | Z/0056/13 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 41.17 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | WOSS Krzysztof | KL Gdynia | 1996 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 40.89 | ROBÓTKA Bartosz | UKB Szubin | 1998 | U16 | KP | II | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 41.39 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | II | |||||||||||
3 | s | 2 | 42.15 | LEWANDOWSKI Jakub | MKS Inowrocław | 1998 | U16 | KP | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 44.65 | MILASZEWSKI Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 50.62 | WOŻNIAK Krystian | UKB Szubin | 2000 | U14 | KP | -- | # | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.99 | PIETRUSZYŃSKI Cezary | GKS Olimpia Grudziądz | 1996 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.96 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | II | B.D. | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.90 | JABŁOŃSKI Igor | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.85 | WAŻNY Karol | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.80 | SMOLARZ Szymon | PLKS Gwda Piła | 1996 | U18 | WP | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.80 | LAMTSCHEK Michał | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.80 | MAŁKIEWICZ Michał | MKS Sambor Tczew | 1995 | U20 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.75 | FLAK Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.70 | MURACH Patryk | PLKS Gwda Piła | 1997 | U18 | WP | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | LAMTSCHEK Eryk | PLKS Gwda Piła | 2002 | U12 | WP | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian # | 4 | LDK! | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.85 | KUCZEWSKI Mateusz | KL Lechia Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +1.3 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.19 | HINC Oskar | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -0.3 | IV | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.05 | KAŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.5 | IV | KAŃSKI Ryszard # | |||||||||
4 | f | 1 | 6.05 | CHAMSKI Kamil | MKS Sambor Tczew | 1996 | U18 | PM | +0.7 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.69 | MAJCHRZAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.5 | V | # | |||||||||
6 | f | 1 | 5.62 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | -0.6 | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | ||||||
7 | f | 1 | 5.52 | DZIEDZIECH Miłosz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | +0.6 | -- | # | |||||||||
8 | f | 1 | 5.32 | TRACZYK Filip | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.7 | -- | WRZOSEK Zbigniew | Z/1512/14 | 2014 | BEZ | ||||||
9 | f | 1 | 5.15 | WOŻNIAK Krystian | UKB Szubin | 2000 | U14 | KP | +1.7 | -- | # | |||||||||
10 | f | 1 | 4.92 | NOWAK Andrzej | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.85 | ŁAKOMY Dawid | GKS Olimpia Grudziądz | 1996 | U18 | KP | 0.0 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.17 | KOŁODZIEJSKI Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2002 | U12 | KP | +0.4 | -- | KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. # | , Z/3296/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
13 | f | 1 | 4.02 | DOBBEK Karol | CMKL Człuchów | 2002 | U12 | PM | 0.0 | -- | # | |||||||||
1 | w | 1 | 6.66 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -1.0 | III | B.D. # | 734 | ||||||||
2 | w | 1 | 5.72 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -1.4 | V | B.D. | M | 527 | |||||||
3 | w | 1 | 5.37 | BULWAN Dawid | KS Żak Wałcz # | 1998 | U16 | ZP | -0.5 | -- | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/1601/14 | 2018 | 2 | 455 | |||||
4 | w | 1 | 5.25 | STYPA Stanisław | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -1.3 | -- | # | 431 | ||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.00 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.03 | BOROWICKI Kordian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.44 | ZABŁOCKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.55 | GRUCHAŁA Mateusz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.16 | KOŁODZIEJSKI Radosław | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.35 | BŁASZKOWSKI Marek | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | w | 1 | 10.66 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | V | B.D. # | 525 | |||||||||
2 | w | 1 | 10.26 | STYPA Stanisław | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -- | # | 501 | |||||||||
3 | w | 1 | 10.22 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -- | B.D. | M | 499 | ||||||||
4 | w | 1 | 8.77 | BULWAN Dawid | KS Żak Wałcz # | 1998 | U16 | ZP | -- | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/1601/14 | 2018 | 2 | 412 | ||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.31 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1998 | U16 | PM | II | KOWNATKE Rafał # | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 33.05 | KOŁODZIEJSKI Radosław | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 32.14 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 23.90 | RADKIEWICZ Aleksander | KS Żak Wałcz | 1999 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.63 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 29.00 | ŁAKOMY Dawid | GKS Olimpia Grudziądz | 1996 | U18 | KP | -- | |||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 64.40 | ZABŁOCKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 51.96 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | III | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 46.33 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 44.51 | MIROWICZ Dominik | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 41.78 | PIŁKA Marcel | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 38.69 | ŁABĘCKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U16 | WN | V | CZERNIAKOWSKI Wiesław # | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 37.10 | GOMÓŁKA Adrian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 33.40 | GRZESZKOWIAK Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | w | 1 | 40.28 | BULWAN Dawid | KS Żak Wałcz # | 1998 | U16 | ZP | V | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/1601/14 | 2018 | 2 | 0 | ||||||
2 | w | 1 | 38.42 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | V | B.D. # | 0 | |||||||||
3 | w | 1 | 32.19 | STYPA Stanisław | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -- | # | 0 | |||||||||
4 | w | 1 | 19.46 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | -- | B.D. | M | 0 | ||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 69.95 | MARACH Kamil | MKL Toruń # | 1996 | U18 | KP | I | HULISZ Robert B.D. | Z/1631/13 | 2018 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 54.25 | STOJAK Damian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 71.74 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | Sen | PM | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 58.95 | BABULA Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U23 | KP | II | B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 52.12 | KUJAWA Marcin | MLKS Krajna Sępólno | 1989 | Sen | KP | III | B.D. | Z/4593/18 | 2019 | 3 | |||||||
6-bój M MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3736 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | II | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 3199 | STYPA Stanisław | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 3188 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | III | B.D. | M | |||||||||
4 | f | 1 | 2996 | BULWAN Dawid | KS Żak Wałcz # | 1998 | U16 | ZP | IV | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/1601/14 | 2018 | 2 | |||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 27:04.51 | STOSIK Michał | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | III | CZAJA Bogdan # | 3 | |||||||||
2 | s | 1 | 29:38.96 | PIASECKI Krystian | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.6542809009552 sekund |