Koszalin 19.06.2016 Mityng integracyjny KL Bałtyk |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.12 | KURZ Daria | AZS Łódź # | 1997 | U20 | LD | +0.9 | I | B.D. # | 1 | |||||||
2 | 2 | e | 1 | 12.22 | PODLASZCZAK Natalia | MKL Szczecin | 1993 | Sen | ZP | +0.9 | II | |||||||||
3 | 3 | e | 1 | 12.73 | GRZYB Wiktoria | MKL Szczecin | 1997 | U20 | ZP | +0.9 | II | IWIŃSKI Jerzy # | Z/1386/13 | 2024 | 2 | |||||
4 | 4 | e | 1 | 12.95 | PAWŁOWSKA Maja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | +0.9 | III | OSIK Tadeusz B.D. | Z/2823/16 | 2024 | ||||||
5 | 6 | e | 1 | 13.14 | TOKARSKA Emilia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +0.9 | III | # | ||||||||
6 | 7 | e | 1 | 13.15 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U20 | ZP | +0.9 | III | |||||||||
7 | 8 | e | 1 | 13.21 | NOWOSADKO Julia | AML Słupsk # | 2002 | U16 | PM | +0.9 | IV | # | ||||||||
8 | 11 | e | 1 | 13.30 | PAWLAK Natalia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +0.9 | IV | |||||||||
1 | 5 | e | 2 | 13.06 | SZCZERBA Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | +1.2 | III | # | ||||||||
2 | 9 | e | 2 | 13.28 | MAGNIEWSKA Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | +1.2 | IV | |||||||||
3 | 10 | e | 2 | 13.28 | KIELECKA Paulina | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | +1.2 | IV | |||||||||
4 | 12 | e | 2 | 13.31 | GRUPA Martyna | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | +1.2 | IV | # | LDK! | |||||||
5 | 13 | e | 2 | 13.32 | SZYNAL Patrycja | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | +1.2 | IV | # | LDK! | |||||||
6 | 16 | e | 2 | 13.49 | STUPAK Zofia | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | +1.2 | IV | |||||||||
7 | 17 | e | 2 | 13.56 | RYBIŃSKA Weronika | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | +1.2 | IV | KRAUZE Jerzy | BEZ | LDK! | ||||||
8 | 21 | e | 2 | 13.69 | NOWIŃSKA Wiktoria | AML Słupsk # | 2000 | U18 | PM | +1.2 | IV | # | ||||||||
1 | 15 | e | 3 | 13.48 | RZEPNIKOWSKA Paulina | ULKS Tychowo # | 2001 | U16 | ZP | +1.8 | IV | |||||||||
2 | 18 | e | 3 | 13.63 | MAŁKIŃSKA Klaudia | KL Iskra Białogard | 2000 | U18 | ZP | +1.8 | IV | |||||||||
3 | 19 | e | 3 | 13.64 | IGLEWSKA Klaudia | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | +1.8 | IV | # | ||||||||
4 | 20 | e | 3 | 13.65 | TARASEWICZ Julia | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | +1.8 | IV | JACEWICZ Edward B.D. # | Z/3119/15 | 2024 | ||||||
5 | 22 | e | 3 | 13.83 | RÓŻAŃSKA Adrianna | MKS Kusy Szczecin | 2000 | U18 | ZP | +1.8 | -- | # | ||||||||
6 | 23 | e | 3 | 13.92 | NOWACZYK Natalia | SKSG Korona Szczecin # | 1999 | U18 | ZP | +1.8 | -- | ŚLIWKA Rafał # | Z/1570/16 | 2024 | ||||||
7 | 25 | e | 3 | 13.97 | MARZENTA Milena | AML Słupsk | 2001 | U16 | PM | +1.8 | V | # | LDK! | |||||||
1 | 24 | e | 4 | 13.97 | ŚLIWA Sylwia | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | +2.0 | V | ŚLIWKA Irena | 5 | LDK! | ||||||
2 | 26 | e | 4 | 14.11 | LEWNA Weronika | AML Słupsk # | 2001 | U16 | PM | +2.0 | V | B.D. # | Z/2119/15 | 2023 | ||||||
3 | 27 | e | 4 | 14.15 | LEWANDOWSKA Anna | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | +2.0 | V | |||||||||
4 | 31 | e | 4 | 14.71 | STĘPNIAK Agata | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | +2.0 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 32 | e | 4 | 14.76 | FESUN Mirra | LKS Fenix Słupsk | 2002 | U16 | PM | +2.0 | -- | |||||||||
1 | 14 | e | 5 | 13.46 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | +1.7 | IV | |||||||||
2 | 28 | e | 5 | 14.34 | KOZŁOWICZ Patrycja | KL Bałtyk Koszalin | 2003 | U14 | ZP | +1.7 | V | |||||||||
3 | 29 | e | 5 | 14.37 | PRZYBYSZ Katarzyna | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | +1.7 | V | |||||||||
4 | 30 | e | 5 | 14.49 | DYMERSKA Maria | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | +1.7 | V | SAWICKI Krzysztof | 5 | LDK! | ||||||
5 | 33 | e | 5 | 16.39 | KWIOTEK Oliwia | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | +1.7 | -- | MILEWICZ Renata | BEZ | LDK! | ||||||
1 | f | 1 | 12.00 | KURZ Daria | AZS Łódź # | 1997 | U20 | LD | +2.0 | I | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | f | 1 | 12.59 | GRZYB Wiktoria | MKL Szczecin | 1997 | U20 | ZP | +2.0 | II | IWIŃSKI Jerzy # | Z/1386/13 | 2024 | 2 | ||||||
3 | f | 1 | 13.10 | NOWOSADKO Julia | AML Słupsk # | 2002 | U16 | PM | +2.0 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 13.13 | SZCZERBA Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | +2.0 | III | # | |||||||||
5 | f | 1 | 13.14 | TOKARSKA Emilia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +2.0 | III | # | |||||||||
6 | f | 1 | 13.25 | MAGNIEWSKA Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | +2.0 | IV | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 26.79 | PAWŁOWSKA Maja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | +2.6 | III | OSIK Tadeusz B.D. | Z/2823/16 | 2024 | ||||||
2 | 5 | s | 1 | 27.37 | TOKARSKA Emilia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +2.6 | IV | # | ||||||||
3 | 7 | s | 1 | 27.95 | NOWIŃSKA Wiktoria | AML Słupsk # | 2000 | U18 | PM | +2.6 | IV | # | ||||||||
4 | 8 | s | 1 | 28.00 | RYBIŃSKA Weronika | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | +2.6 | IV | KRAUZE Jerzy | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 1 | 28.69 | STUPAK Zofia | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | +2.6 | V | |||||||||
6 | 13 | s | 1 | 29.06 | MAGNIEWSKA Dominika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | +2.6 | V | |||||||||
1 | 2 | s | 2 | 26.78 | ADAMEK Patrycja | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | +2.2 | III | |||||||||
2 | 4 | s | 2 | 26.88 | MAJEWSKA Aleksandra | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | +2.2 | III | LDK! | ||||||||
3 | 6 | s | 2 | 27.54 | MARZENTA Martyna | AML Słupsk # | 2000 | U18 | PM | +2.2 | IV | # | ||||||||
4 | 11 | s | 2 | 28.76 | MARZENTA Milena | AML Słupsk | 2001 | U16 | PM | +2.2 | V | # | LDK! | |||||||
5 | 14 | s | 2 | 29.07 | LEWANDOWSKA Anna | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | +2.2 | V | |||||||||
6 | 15 | s | 2 | 29.25 | BARABASZ Aleksandra | AML Słupsk # | 2001 | U16 | PM | +2.2 | V | B.D. # | 3 | |||||||
7 | 17 | s | 2 | 29.74 | GNIEWKOWSKA Joanna | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | +2.2 | V | LDK! | ||||||||
1 | 1 | s | 3 | 25.34 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | +0.9 | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | ||||||
2 | 9 | s | 3 | 28.60 | MAŁKIŃSKA Klaudia | KL Iskra Białogard | 2000 | U18 | ZP | +0.9 | -- | |||||||||
3 | 12 | s | 3 | 28.98 | RZEPNIKOWSKA Paulina | ULKS Tychowo # | 2001 | U16 | ZP | +0.9 | V | |||||||||
4 | 16 | s | 3 | 29.37 | PĘKALA Zuzanna | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | +0.9 | V | LDK! | ||||||||
5 | 18 | s | 3 | 31.77 | STĘPNIAK Agata | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | +0.9 | -- | LDK! | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 43.62 | KANIA Aleksandra | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 43.71 | TARASEWICZ Julia | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | III | JACEWICZ Edward B.D. # | Z/3119/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 44.15 | RYDELEK Alicja | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | III | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 44.55 | LEWNA Weronika | AML Słupsk # | 2001 | U16 | PM | III | B.D. # | Z/2119/15 | 2023 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 45.61 | OSEŁA Monika | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | IV | ŚLIWKA Irena | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 8 | s | 1 | 46.84 | ZAŁĘSKA Natalia | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | V | # | LDK! | ||||||||
1 | 6 | s | 2 | 46.02 | SZYNAL Patrycja | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | IV | # | LDK! | ||||||||
2 | 7 | s | 2 | 46.33 | STANKIEWICZ Nikola | MKL Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | IV | # | LDK! | ||||||||
3 | 9 | s | 2 | 47.47 | OLEJNICZAK Urszula | MKS Kusy Szczecin | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 10 | s | 2 | 48.31 | RUMIŃSKA Marlena | LKS Fenix Słupsk | 2002 | U16 | PM | V | ||||||||||
5 | 11 | s | 2 | 49.12 | KOZŁOWICZ Patrycja | KL Bałtyk Koszalin | 2003 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
6 | 12 | s | 2 | 50.71 | BOGDZIŃSKA Julia | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | -- | SKRODZKI Dariusz MILEWICZ Magda # | 5 | LDK! | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:45.64 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | IV | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:00.05 | WRÓBEL Kornelia | KL Bałtyk Koszalin | 2002 | U16 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:05.30 | TYMIŃSKA Daria | UKL Feniks Świdwin | 2003 | U14 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:11.67 | ORENCZAK Wiktoria | UKL Feniks Świdwin | 2004 | U14 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.94 | ŁYKOWSKA Dominika | MKL Szczecin | 2000 | U18 | ZP | +0.3 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 15.07 | FIGA Aneta | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +0.3 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 15.15 | SMOLEŃ Kaja | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | +0.3 | II | # | |||||||||
4 | s | 1 | 15.20 | KUPCZYK Ewa | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | +0.3 | II | B.D. | |||||||||
s | 1 | DNF | KOROCIŃSKA Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | +0.3 | -- | # | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.64 | SOJSKA Ewa | OSOT Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | II | # | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 1.50 | FLIS Zofia | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U16 | MZ | IV | SZYMCZAK Edward | Z/4300/15 | 2019 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 1.45 | DONDZIAK Sara | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.40 | BARTOSIK Julia | AML Słupsk | 2002 | U16 | PM | V | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.35 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | -- | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.54 | ŁYKOWSKA Dominika | MKL Szczecin | 2000 | U18 | ZP | +3.5 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 4.97 | MARZENTA Martyna | AML Słupsk # | 2000 | U18 | PM | +1.4 | IV | # | |||||||||
3 | f | 1 | 4.77 | RÓŻAŃSKA Zuzanna | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | +2.6 | V | KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # | , Z/5260/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | f | 1 | 4.72 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | +0.9 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.63 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U20 | ZP | +0.8 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.54 | BARABASZ Aleksandra | AML Słupsk # | 2001 | U16 | PM | +2.0 | V | B.D. # | 3 | ||||||||
7 | f | 1 | 4.32 | NOWACZYK Natalia | SKSG Korona Szczecin # | 1999 | U18 | ZP | +1.9 | -- | ŚLIWKA Rafał # | Z/1570/16 | 2024 | |||||||
8 | f | 1 | 3.84 | TYMIŃSKA Zuzanna | UKL Feniks Świdwin | 2002 | U16 | ZP | +0.5 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 3.56 | SIERADZKA Marta | UKL Feniks Świdwin | 2005 | U12 | ZP | +1.6 | -- | PIOTROWSKI Kamil # | BEZ | LDK! | |||||||
10 | f | 1 | 3.42 | KWIATKOWSKA Natalia | UKL Feniks Świdwin | 2004 | U14 | ZP | +1.2 | -- | PIOTROWSKI Kamil # | 5 | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | KOROCIŃSKA Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | 0.0 | -- | # | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.12 | CHOMICZ Zuzanna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | +1.9 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.43 | RÓŻAŃSKA Zuzanna | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | +1.5 | IV | KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # | , Z/5260/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 9.80 | PIASECKA Dagmara | ULKS Tychowo | 2000 | U18 | ZP | +2.9 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.82 | JAKIMOWICZ Julia | LKS Fenix Słupsk | 2000 | U18 | PM | III | GRECKA Ewa | Z/4294/15 | 2019 | 2 | |||||||
1 | f | 2 | 12.14 | MACIOSZEK Wiktoria | ULKS Tychowo # | 2001 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 9.27 | MARKOWSKA Wiktoria | LKS Fenix Słupsk | 2001 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | f | 2 | 9.10 | RAKOWSKA Amelia | UKL Feniks Świdwin | 2002 | U16 | ZP | V | # | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 8.98 | ŻYSZKOWSKA Karolina | AML Słupsk | 1998 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.85 | MACIOSZEK Wiktoria | ULKS Tychowo # | 2001 | U16 | ZP | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 24.02 | RAKOWSKA Amelia | UKL Feniks Świdwin | 2002 | U16 | ZP | V | # | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.02 | PABIAN Angelika | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 23.23 | BRZEZICKA Natalia | KL Iskra Białogard | 1996 | U23 | ZP | -- | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.58 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U16 | ZP | II | GRABARCZYK Jozef B.D. # | Z/1568/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 34.39 | WYSOCKA Adrianna | AML Słupsk | 2001 | U16 | PM | IV | LDK! | ||||||||||
3 | f | 1 | 33.04 | KALINOWSKA Kornelia | MKS Junior Złocieniec | 2001 | U16 | ZP | IV | KOROL Andrzej | Z/2883/16 | 2024 | ||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.61 | REGIN Klaudia | LKS Jantar Ustka | 1997 | U20 | PM | M | MICHALSKI Henryk # | Z/0852/13 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 40.46 | JAKIMOWICZ Julia | LKS Fenix Słupsk | 2000 | U18 | PM | II | GRECKA Ewa | Z/4294/15 | 2019 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 38.00 | KALICKA Natalia | MKL Szczecin # | 1998 | U20 | ZP | III | B.D. # | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 26.74 | BRZEZICKA Natalia | KL Iskra Białogard | 1996 | U23 | ZP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 25.52 | ŻYSZKOWSKA Karolina | AML Słupsk | 1998 | U20 | PM | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 11.53 | KWIECIEŃ Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | +0.5 | III | B.D. # | 3 | |||||||
2 | 3 | e | 1 | 11.60 | JAKUBASZEK Maciej | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | +0.5 | III | |||||||||
3 | 6 | e | 1 | 11.88 | ŚLIWKA Rafał | SKSG Korona Szczecin # | 1982 | Sen | ZP | +0.5 | -- | ŚLIWKA Rafał # | Z/3195/11 | 2024 | ||||||
4 | 7 | e | 1 | 11.89 | KOWALSKI Hubert | MKL Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | +0.5 | IV | ŚLIWKA Irena # | 3 | LDK! | ||||||
5 | 8 | e | 1 | 11.94 | BOCZULA Michał | niestowarzyszony # | 2000 | U18 | +0.5 | IV | B.D. # | Z/4311/15 | 2017 | 3 | ||||||
6 | 12 | e | 1 | 12.44 | SZCZYGIEŁ Kacper | AML Słupsk | 2000 | U18 | PM | +0.5 | -- | # | ||||||||
7 | 22 | e | 1 | 13.23 | KOWALSKI Kacper | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | +0.5 | -- | ŚLIWKA Irena # | 3 | LDK! | ||||||
1 | 4 | e | 2 | 11.65 | DRĘŻEK Arkadiusz | KU AZS WAT w Warszawie # | 1999 | U18 | MZ | +1.5 | III | B.D. | Z/3300/15 | 2021 | 2 | |||||
2 | 10 | e | 2 | 12.18 | GĘBICKI Patryk | MKS Olimp Łobez | 1996 | U23 | ZP | +1.5 | -- | |||||||||
3 | 11 | e | 2 | 12.26 | SEMOŁONIK Jakub | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | +1.5 | V | |||||||||
4 | 14 | e | 2 | 12.51 | KACZOR Mateusz | UKL Feniks Świdwin | 2001 | U16 | ZP | +1.5 | V | # | ||||||||
5 | 15 | e | 2 | 12.52 | SIKORSKI Kamil | AML Słupsk | 2001 | U16 | PM | +1.5 | V | # | LDK! | |||||||
6 | 16 | e | 2 | 12.57 | MICHALAK Piotr | AML Słupsk | 2002 | U16 | PM | +1.5 | V | DIAK Mateusz # | Z/2843/16 | 2024 | 2 | LDK! | ||||
1 | 13 | e | 3 | 12.49 | PATAN Kacper | KL Bałtyk Koszalin | 2000 | U18 | ZP | +1.9 | -- | |||||||||
2 | 17 | e | 3 | 12.71 | KOŁMAKOW Michał | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | +1.9 | V | ŚLIWKA Irena | 4 | LDK! | ||||||
3 | 18 | e | 3 | 12.72 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U14 | ZP | +1.9 | V | # | ||||||||
4 | 21 | e | 3 | 12.99 | ALEKSANDROWICZ Oskar | AML Słupsk | 2002 | U16 | PM | +1.9 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 23 | e | 3 | 13.33 | KOŚCIELNIAK Patryk | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | +1.9 | -- | KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz # | Z/4962/15 | 2022 | 3 | LDK! | ||||
6 | 25 | e | 3 | 14.29 | SAŁAPATEK Jakub | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | +1.9 | -- | # | LDK! | |||||||
7 | 26 | e | 3 | 15.07 | KRUK Bartosz | UKL Feniks Świdwin | 2006 | U12 | ZP | +1.9 | -- | PIOTROWSKI Kamil # | BEZ | LDK! | ||||||
8 | 27 | e | 3 | 15.66 | KORDOŃSKI Alex | LKS Fenix Słupsk | 2007 | U12 | PM | +1.9 | -- | NIEMCZYN Dariusz # | BEZ | |||||||
1 | 2 | e | 4 | 11.60 | ZYMEK Krystian | KL Bałtyk Koszalin | 2000 | U18 | ZP | +0.5 | III | |||||||||
2 | 5 | e | 4 | 11.85 | WIŚNIK Marcin | niest. Szczecin | 1983 | Sen | ZP | +0.5 | -- | |||||||||
3 | 9 | e | 4 | 12.13 | MYŚLIŃSKI Aleksander | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | +0.5 | IV | SKRODZKI Dariusz | 4 | LDK! | ||||||
4 | 19 | e | 4 | 12.74 | PRZEDMOWEK Adam | niest. Szczecin | 1983 | Sen | ZP | +0.5 | -- | |||||||||
5 | 20 | e | 4 | 12.83 | WEBER Paweł | KL Bałtyk Koszalin | 1983 | Sen | ZP | +0.5 | -- | |||||||||
6 | 24 | e | 4 | 14.17 | BOREK Daniel | niest. Szczecin | 1982 | Sen | ZP | +0.5 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 11.43 | KWIECIEŃ Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | +1.8 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | f | 1 | 11.53 | ZYMEK Krystian | KL Bałtyk Koszalin | 2000 | U18 | ZP | +1.8 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.54 | JAKUBASZEK Maciej | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | +1.8 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.58 | DRĘŻEK Arkadiusz | KU AZS WAT w Warszawie # | 1999 | U18 | MZ | +1.8 | III | B.D. | Z/3300/15 | 2021 | 2 | ||||||
5 | f | 1 | 11.82 | ŚLIWKA Rafał | SKSG Korona Szczecin # | 1982 | Sen | ZP | +1.8 | -- | ŚLIWKA Rafał # | Z/3195/11 | 2024 | |||||||
6 | f | 1 | 11.84 | KOWALSKI Hubert | MKL Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | +1.8 | IV | ŚLIWKA Irena # | 3 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 11.90 | BOCZULA Michał | niestowarzyszony # | 2000 | U18 | +1.8 | IV | B.D. # | Z/4311/15 | 2017 | 3 | |||||||
8 | f | 1 | 12.07 | MYŚLIŃSKI Aleksander | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | +1.8 | IV | SKRODZKI Dariusz | 4 | LDK! | |||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22.84 | CENTKA Jakub | KS Gwardia Piła | 1998 | U20 | WP | 0.0 | III | MARCINIAK Roman | Z/1564/16 | 2021 | 2 | |||||
2 | 2 | s | 1 | 23.69 | ZAGAJEWSKI Rafał | KL Iskra Białogard | 1997 | U20 | ZP | 0.0 | IV | # | ||||||||
3 | 5 | s | 1 | 24.91 | SEMOŁONIK Jakub | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | 0.0 | V | |||||||||
4 | 7 | s | 1 | 25.10 | GĘBICKI Patryk | MKS Olimp Łobez | 1996 | U23 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||
5 | 8 | s | 1 | 25.36 | SZCZYGIEŁ Kacper | AML Słupsk | 2000 | U18 | PM | 0.0 | -- | # | ||||||||
1 | 9 | s | 2 | 25.36 | PATAN Kacper | KL Bałtyk Koszalin | 2000 | U18 | ZP | +0.7 | -- | |||||||||
2 | 11 | s | 2 | 25.87 | POGORZELSKI Wojciech | RAZ Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | +0.7 | -- | ŚLIWKA Irena # | BEZ | LDK! | ||||||
3 | 13 | s | 2 | 27.16 | WĘZKA Hubert | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | +0.7 | -- | |||||||||
4 | 15 | s | 2 | 29.34 | KOWALSKI Antoni | MKL Szczecin # | 2003 | U14 | ZP | +0.7 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 3 | s | 3 | 23.91 | DRĘŻEK Arkadiusz | KU AZS WAT w Warszawie # | 1999 | U18 | MZ | +0.6 | IV | B.D. | Z/3300/15 | 2021 | 2 | |||||
2 | 4 | s | 3 | 24.10 | ZYMEK Krystian | KL Bałtyk Koszalin | 2000 | U18 | ZP | +0.6 | IV | |||||||||
3 | 6 | s | 3 | 24.99 | BOGDANOWICZ Mikołaj | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | +0.6 | V | ŚLIWKA Irena # | 3 | LDK! | ||||||
4 | 10 | s | 3 | 25.76 | MICHALAK Piotr | AML Słupsk | 2002 | U16 | PM | +0.6 | -- | DIAK Mateusz # | Z/2843/16 | 2024 | 2 | LDK! | ||||
5 | 12 | s | 3 | 26.94 | SKŁADANOWSKI Damian | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | +0.6 | -- | ŚLIWKA Irena # | 4 | LDK! | ||||||
6 | 14 | s | 3 | 27.52 | GLISZCZYŃSKI Łukasz | UKS Czapla Białe Błota # | 1999 | U18 | KP | +0.6 | -- | B.D. | Z/4571/18 | 2024 | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.47 | KACZOR Mateusz | UKL Feniks Świdwin | 2001 | U16 | ZP | IV | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 41.33 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U14 | ZP | V | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 42.07 | DMOWSKI Michał | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | V | LDK! | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 43.21 | MALSKI Aleks | MKS Kusy Szczecin | 2003 | U14 | ZP | -- | ŚLIWKA Irena # | 3 | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 43.38 | POPOWICZ Marcel | MKL Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | -- | SKRODZKI Dariusz # | 5 | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 44.63 | GLISZCZYŃSKI Łukasz | UKS Czapla Białe Błota # | 1999 | U18 | KP | -- | B.D. | Z/4571/18 | 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 46.10 | STANKIEWICZ Olaf | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -- | SKRODZKI Dariusz | BEZ | LDK! | |||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 52.75 | ZAGAJEWSKI Rafał | KL Iskra Białogard | 1997 | U20 | ZP | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 55.18 | MASSIEL Krystian | MKL Szczecin | 1997 | U20 | ZP | -- | BINDASZEWSKA Hanna # | Z/1383/13 | 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 58.69 | KRAWIEC Mateusz | LKS Fenix Słupsk | 1996 | U23 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech # | Z/1667/16 | 2020 | BEZ | |||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:36.84 | KAMUSIŃSKI Jakub | MKS Kusy Szczecin | 2001 | U16 | ZP | V | SKRODZKI Dariusz | 5 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:49.78 | RABIZA Wojciech | RAZ Szczecin # | 2002 | U16 | ZP | -- | SKRODZKI Dariusz # | BEZ | LDK! | |||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:03.40 | CZERNIEWSKI Marcin | AML Słupsk # | 1990 | Sen | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech | Z/4532/11 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:05.49 | JEFIMCZYK Norbert | AML Słupsk # | 1999 | U18 | PM | IV | B.D. B.D. | Z/0687/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:09.11 | KASPROWICZ Adam | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | V | CZEPIEL Mateusz | 1 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:10.09 | WIECZOREK Alan | AML Słupsk | 2000 | U18 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:22.79 | LINOWIECKI Cezary | KL Bałtyk Koszalin | 1960 | Masters | ZP | -- | B.D. | Z/1508/18 | 2024 | BEZ | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:23.33 | KOZAK Paweł | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U16 | ZP | -- | CZEPIEL Mateusz | 2 | LDK! | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:42.90 | ROKITA Wojciech | UKL Feniks Świdwin | 2003 | U14 | ZP | -- | # | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.73 | STASIAK Dawid | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | +1.8 | III | # | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.81 | SUCHORAB Sławomir | KS Gwardia Piła | 1998 | U20 | WP | +1.8 | III | ||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.66 | STAŚKIEWICZ Dominik | STS Pomerania Szczecin # | 1993 | Sen | ZP | +1.8 | I | B.D. # | Z/4587/11 | 2022 | |||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.00 | KORDOŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U18 | PM | II | NIEMCZYN Dariusz # | Z/0688/15 | 2022 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 1.95 | NAKONIECZNY Michał | LKS Fenix Słupsk | 1998 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.75 | ZIÓŁKOWSKI Maciej | KL Iskra Białogard | 1997 | U20 | ZP | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.60 | KREFTA Bartłomiej | AML Słupsk | 2001 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.45 | TRAFAS Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 5.87 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U18 | PM | +1.8 | -- | GRECKA Ewa | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
1 | f | 1 | 6.26 | GAŁGAŃSKI Aleksander | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +1.7 | IV | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.13 | WYROSTEK Wiktor | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +2.5 | IV | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.04 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U18 | PM | +4.1 | IV | GRECKA Ewa | Z/4200/15 | 2020 | 1 | ||||||
4 | f | 1 | 5.96 | BUSZMAN Mateusz | KL Iskra Białogard | 1994 | U23 | ZP | +1.6 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.71 | PIETRUCZUK Iden | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | +1.5 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.34 | GAŁGAŃSKI Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | +1.2 | -- | GIZA Zdzisław | Z/1747/16 | 2021 | 4 | ||||||
7 | f | 1 | 5.33 | BORNY Nikodem | UKL Feniks Świdwin | 2002 | U16 | ZP | +1.2 | -- | # | |||||||||
8 | f | 1 | 4.27 | CHOJENTA Adrian | UKL Feniks Świdwin | 2003 | U14 | ZP | +0.6 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 3.85 | SAŁAPATEK Jakub | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | +2.3 | -- | # | LDK! | ||||||||
f | 1 | NM | KWIECIEŃ Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | 0.0 | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 12.93 | WYROSTEK Wiktor | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +2.0 | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 13.54 | KWIECIEŃ Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | +1.1 | III | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | f | 1 | 13.01 | GAŁGAŃSKI Aleksander | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +2.0 | IV | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.97 | WYROSTEK Wiktor | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +4.0 | IV | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.82 | ZAREMBA Maksymilian | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 12.95 | GIEDREWICZ Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | IV | PIĄTEK Mirosław B.D. # | Z/0022/16 | 2024 | ||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.43 | BRZOZOWSKI Hubert | MKS Junior Złocieniec | 2001 | U16 | ZP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 42.80 | GIEDREWICZ Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | III | PIĄTEK Mirosław B.D. # | Z/0022/16 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 30.83 | BORNY Nikodem | UKL Feniks Świdwin | 2002 | U16 | ZP | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 17.66 | KRUK Bartosz | UKL Feniks Świdwin | 2006 | U12 | ZP | -- | PIOTROWSKI Kamil # | BEZ | LDK! | ||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.12 | ZAREMBA Maksymilian | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 25.64 | GABRIEL Filip | KL Iskra Białogard | 2000 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 23.81 | POCZOBUT Maciej | KL Iskra Białogard | 2000 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 21.75 | BIELECKI Nikodem | KL Iskra Białogard | 2000 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.29 | KOLAŃCZYK Filip | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1998 | U20 | ZP | IV | B.D. | ||||||||||
2 | f | 1 | 34.45 | KOWALSKI Adam | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U20 | ZP | IV | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 30.49 | CZAPLA Marek | KL Bałtyk Koszalin | 1994 | U23 | ZP | -- | |||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 49.71 | SZPYTMA Jan | MKS Junior Złocieniec | 2001 | U16 | ZP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 33.59 | ŁOSIŃSKI Jakub | LKS Fenix Słupsk | 2002 | U16 | PM | -- | GRECKA Ewa | Z/3119/16 | 2019 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 24.37 | GIEDREWICZ Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -- | PIĄTEK Mirosław B.D. # | Z/0022/16 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 19.57 | KORDOŃSKI Alex | LKS Fenix Słupsk | 2007 | U12 | PM | -- | NIEMCZYN Dariusz # | BEZ | |||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 61.31 | ŁABĘCKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U18 | WN | II | # | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 60.46 | GRZESZKOWIAK Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 54.78 | MICHALUK Amadeusz | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 53.95 | SIDEŁKO Michał | KL Bałtyk Koszalin | 2000 | U18 | ZP | III | JACEWICZ Edward B.D. | Z/2463/15 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 50.15 | MAZURCZYK Michał | LKS Fenix Słupsk | 2000 | U18 | PM | III | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 73.34 | OLESZCZUK Kacper | KS Polonia Pasłęk | 1994 | U23 | WN | I | BORYSEWICZ Piotr # | Z/2405/11 | 2019 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 63.12 | GUNERA Mateusz | MKS Olimp Łobez | 1998 | U20 | ZP | I | B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 55.46 | SMYK Szymon | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | II | B.D. | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 55.38 | DANKOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1990 | Sen | PM | II | GRECKA Ewa # | Z/4868/11 | 2017 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 46.54 | MISZKIEWICZ Marcin | MKS Junior Złocieniec | 1987 | Sen | ZP | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | KOŚCIÓW Dawid | LKS Jantar Ustka | 1990 | Sen | PM | -- | MICHALSKI Henryk | Z/2503/11 | 2024 | MM | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.8842630386353 sekund |