Brest (BLR) 07 - 08.07.2017 X Baltic Sea Youth Games |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.57 | PAWŁOWSKA Maja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | +0.8 | II | OSIK Tadeusz B.D. | Z/2823/16 | 2024 | |||||||
4 | e | 2 | 13.15 | GRYGIEL Amelia | MKL Maraton Świnoujście | 2003 | U16 | ZP | -0.6 | III | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | |||||||
3 | f | 12.72 | PAWŁOWSKA Maja | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | -2.4 | II | OSIK Tadeusz B.D. | Z/2823/16 | 2024 | ||||||||
8 | f | 13.28 | GRYGIEL Amelia | MKL Maraton Świnoujście | 2003 | U16 | ZP | -2.4 | IV | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
5 | s | 1 | 44.16 | STĘŻALSKA Julia | UKS Barnim Goleniów # | 2002 | U16 | ZP | III | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1277/15 | , 2022 | ||||||||
6 | s | 2 | 44.67 | KALIBABKA Gracja | KS Hanza Goleniów # | 2002 | U16 | ZP | III | WALKOWIAK Piotr | Z/1729/18 | 2019 | ||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
5 | s | 1 | 2:18.44 | MANIECKA Julita | GKS Cartusia Kartuzy # | 2002 | U16 | PM | III | KRÓL Krzysztof B.D. # | Z/1272/15 | 2022 | LDK! | |||||||
7 | s | 1 | 2:22.83 | HRYCYK Anna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U16 | ZP | III | ŻUROMSKI Kazimierz | Z/1313/17 | 2022 | 2 | |||||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
7 | e | 2 | 13.19 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U16 | ZP | -0.3 | IV | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
3 | 51.40 |
PAWŁOWSKA Maja KALIBABKA Gracja GRYGIEL Amelia TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena |
POLSKA | 2002 2002 2003 2003 |
U16 | POL | -- |
OSIK Tadeusz B.D. WALKOWIAK Piotr ŚLIWKA Irena JUNIEWICZ Jakub |
Z/2823/16 Z/1729/18 Z/1090/17 |
2024 2019 2021 |
2 2 |
|||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
4 | 15:33.74 | OSIŃSKA Marcelina | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | II | |||||||||||||
5 | 16:07.17 | WALERIAŃCZYK Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | III | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/3207/16 | 2024 | 3 | |||||||||
6 | 17:57.96 | GIADAS Karolina | niest. Szczecin | 2002 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
5 | e | 1 | 12.02 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U16 | ZP | -0.2 | IV | # | |||||||||
6 | e | 1 | 12.04 | JAROSZ Bartosz | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U16 | ZP | -0.2 | IV | # | LDK! | ||||||||
5 | e | 2 | 12.12 | BOGDANOWICZ Mikołaj | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -1.7 | IV | ŚLIWKA Irena | 3 | LDK! | |||||||
6 | f | 12.10 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U16 | ZP | -1.6 | IV | # | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 36.70 | JAROSZ Bartosz | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U16 | ZP | II | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 2 | 37.20 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U16 | ZP | II | # | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
3 | 2:03.88 | GADOMSKI Paweł | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
80 pł M | ||||||||||||||||||||
2 | p | 1 | 11.36 | ŁOSIN Rafał | MKL Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -0.7 | -- | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. | , Z/0682/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | f | 11.26 | ŁOSIN Rafał | MKL Szczecin | 2002 | U16 | ZP | -1.9 | -- | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. | , Z/0682/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 45.15 |
GIBKI Jakub JAROSZ Bartosz ŁOSIN Rafał BOGDANOWICZ Mikołaj |
POLSKA | 2003 2002 2002 2002 |
U16 | POL | -- |
BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. ŚLIWKA Irena |
, Z/0682/17 |
, 2024 |
3 |
|||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
4 | 5.88 | ZACZYŃSKI Mateusz | MKS Kusy Szczecin | 2002 | U16 | ZP | +1.7 | V | ŚLIWKA Irena | 4 | LDK! | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.57826781272888 sekund |