Opole 04.07.2020 2. Mityng Kwalifikacyjny OZLA [DMP] [DMP U20] |
||||||||||||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:44.69 | BĄBELEWSKA Daria | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | U16 | OP | IV | ZOK Roman | Z/3027/19 | 2021 | 5 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:45.89 | ZIÓŁKOWSKA Maja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | IV | BUŚKO Przemysław # | Z/6140/21 | 2024 | 2 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:47.69 | GRUBIAK Oliwia | LUKS Podium Kup | 2006 | U16 | OP | V | LDK! | ROSU | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:56.57 | BĄBELEWSKA Klaudia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | U16 | OP | -- | ZOK Roman | Z/3028/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||||
s | 1 | DNF | RAK Wiktoria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U16 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # | , Z/2478/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:26.59 | KOŁODZIEJ Natalia | MUKS Gim 2 Nysa | 2004 | U18 | OP | IV | SIEROŃ Dariusz SIEROŃ Dariusz KOŁODZIEJ Tomasz | , Z/1858/18 | , 2023 | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:27.36 | ADAMSKA Joanna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1997 | Sen | OP | -- | # | |||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:30.88 | DOROŻYŃSKA Joanna | LUKS Namysłów | 2004 | U18 | OP | IV | # | LDK! | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:39.83 | GAŁKA Ada | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U18 | OP | -- | SZARZYŃSKA Barbara | 4 | LDK! | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:41.66 | ŻOŁĄDKOWSKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | -- | LDK! | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:33.63 | BIEGANOWSKA-ZAJĄC Barbara | LUKS MGOKSiR Korfantów | 1981 | Masters | OP | II | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/4372/11 | 2024 | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 5:01.08 | DUDEK Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U18 | MA | IV | MIREK Wacław B.D. # | Z/1853/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 5:38.36 | GAWRECKA Kaja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | -- | LDK! | |||||||||||
200 m pł K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 31.47 | NICPOŃ Paulina | LZS KL Kotwica Brzeg | 2005 | U16 | OP | +0.8 | II | ZOK Roman | Z/0394/19 | 2021 | 5 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 33.38 | GLATKI Ewa | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U16 | OP | +0.8 | IV | DZIUBA Jacek # | Z/2744/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 4 | s | 1 | 34.01 | JOŃSKA Natalia | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | U16 | OP | +0.8 | V | ZOK Roman | Z/3029/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 6 | s | 1 | 35.28 | MATYSEK Oliwia | LUKS Podium Kup | 2006 | U16 | OP | +0.8 | V | LDK! | ROSU | |||||||||
1 | 2 | s | 2 | 32.48 | LACH Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | +0.5 | III | LACH Magdalena # | Z/0206/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 5 | s | 2 | 35.06 | MAŃKA Hanna | UKS-MOS Opole | 2005 | U16 | OP | +0.5 | V | # | LDK! | ROSU | ||||||||
s | 2 | DNF | MARCINIAK Martyna | LZS KL Kotwica Brzeg | 2006 | U16 | OP | +0.5 | -- | ZOK Roman | Z/1915/20 | 2021 | LDK! | |||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 60.09 | WESOŁOWSKA Mirela | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1989 | Sen | OP | I | SKN | |||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 65.99 | KLAMA Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | II | DMP | DZIUBA Jacek # | Z/2739/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | 82 | |||||
3 | 3 | s | 1 | 69.95 | GRUBIAK Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2002 | U20 | OP | IV | ||||||||||||
s | 1 | DNF | GAJEWSKA Justyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U18 | OP | -- | # | LDK! | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.84 | IWANOWSKA Paulina | LUKS Namysłów | 2005 | U16 | OP | +1.8 | IV | # | LDK! | ||||||||||
2 | f | 1 | 4.21 | CZECHOWSKA Sandra | LUKS Namysłów | 2005 | U16 | OP | +1.7 | -- | LDK! | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 30.03 | SOBALAK Liwia | LUKS Namysłów | 2006 | U16 | OP | IV | # | LDK! | |||||||||||
2 | f | 1 | 29.44 | KOREJBA Oliwia | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2005 | U16 | OP | IV | DOMIN Adam # | Z/2639/20 | 2022 | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 27.70 | DEBERT Oliwia | LUKS Namysłów | 2005 | U16 | OP | V | GŁOWACKI Leszek # | Z/3086/19 | 2023 | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 23.16 | KOCUBA Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
5 | f | 1 | 13.60 | KWIATKOWSKA Wiktoria | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 26.96 | APANOWICZ Karolina | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2001 | U20 | OP | -- | |||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.00 | KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2005 | U16 | OP | IV | DOMIN Adam # | Z/2637/20 | 2024 | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 32.36 | LACH Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2006 | U16 | OP | IV | LACH Magdalena # | Z/0206/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | f | 1 | 28.83 | SOBALAK Liwia | LUKS Namysłów | 2006 | U16 | OP | V | # | LDK! | |||||||||||
4 | f | 1 | 23.44 | GREGULEC Luiza | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U16 | OP | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:30.58 | JACHEĆ Nikodem | LZS KL Kotwica Brzeg | 2004 | U18 | OP | -- | ZOK Roman ZOK Roman # | , Z/1264/18 | , 2021 | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:30.90 | SZCZEPAŃSKI Tomasz | LZS KL Kotwica Brzeg | 2003 | U18 | OP | -- | ZOK Roman ZOK Roman | , Z/1378/17 | , 2022 | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:34.75 | BACHŁAJ Maciej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U16 | OP | IV | LACH Magdalena # | Z/0209/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:36.28 | MIŁOSZ Adam | MKS Siechnice # | 2006 | U16 | DS | V | MARKOWSKI Mateusz | LDK! | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:55.56 | FLORKÓW Damian | LZS KL Kotwica Brzeg | 2004 | U18 | OP | -- | ||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:52.82 | FLOREK Kamil | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2005 | U16 | OP | V | KADŁUCZKA Jan # | Z/2477/19 | 2023 | LDK! | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:25.37 | KADŁUCZKA Kacper | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2006 | U16 | OP | -- | KADŁUCZKA Jan # | Z/2938/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:58.43 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1996 | Sen | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. | Z/1156/12 | 2024 | KN | |||||||||
s | 1 | DNF | STOKŁOSA Aleks | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U20 | OP | -- | OLCZYK Hubert B.D. # | Z/0665/16 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.82 | BABULA Maciej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2003 | U18 | OP | -1.2 | II | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3475/16 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 16.15 | ADAMCZYK Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2003 | U18 | OP | -1.2 | IV | |||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 16.36 | WIECZOREK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | -1.2 | IV | PLASKOTA Krzysztof # | Z/4201/18 | 2024 | ||||||||
s | 1 | DNF | ZAZULAK Sebastian | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | -1.2 | -- | |||||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||||
s | 1 | DNF | WESTER Tomasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U20 | OP | -1.2 | -- | |||||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.43 | BUJAK Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U23 | OP | -1.2 | II | KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # | Z/2877/15 | 2024 | M | ZKN | ||||||
200 m pł M | ||||||||||||||||||||||
s | 1 | DNF | HALUSHKO Dymytro | LUKS Podium Kup | 2005 | U16 | OP | +0.9 | -- | DZIUBA Jacek | Z/2737/18 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
s | 1 | DNF | WAGNER Karol | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U16 | OP | +0.9 | -- | DZIUBA Jacek # | Z/5204/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 61.23 | ADAMCZYK Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2003 | U18 | OP | -- | ||||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 65.51 | BRYLL Ignacy | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | -- | LACH Magdalena # | Z/2804/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 55.15 | STOKŁOSA Aleks | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U20 | OP | II | OLCZYK Hubert B.D. # | Z/0665/16 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 55.64 | HABRYCH Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2001 | U20 | OP | II | B.D. | ZKN | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 59.43 | BILIŃSKI Robin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2001 | U20 | OP | IV | DMP | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/0971/16 | 2024 | LDK! | ZKN SKN | 54 | |||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.84 | BAJAŚ Karol | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2005 | U16 | OP | III | LDK! | ||||||||||||
2 | f | 1 | 34.74 | CHEŁMIŃSKI Mateusz | LUKS Namysłów | 2005 | U16 | OP | V | LDK! | ||||||||||||
3 | f | 1 | 30.95 | OLCHAWA Patryk | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/0867/20 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | f | 1 | 28.69 | KOWALSKI Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2006 | U16 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/0199/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 49.94 | BUCHWALD Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | II | BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # | , Z/3705/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
2 | f | 1 | 45.73 | KOREJBA Jakub | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U18 | OP | II | DOMIN Adam DOMIN Adam # | , Z/3212/17 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||||
3 | f | 1 | 44.81 | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # | 2004 | U18 | OP | III | DOMIN Adam # | Z/0936/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
4 | f | 1 | 39.63 | SOPA Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2004 | U18 | OP | III | JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # | , Z/2914/18 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.40 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1996 | Sen | OP | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. | Z/1156/12 | 2024 | KN | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.25 | NOGA Kacper | LUKS Namysłów | 2005 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.44 | CYUNEL Jakub | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2003 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
2 | f | 1 | 29.65 | KWIATKOWSKI Przemysław | LUKS Namysłów | 2004 | U18 | OP | -- | LDK! | ||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46.49 | RACHWALIK Bartłomiej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2001 | U20 | OP | IV | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.0297811031342 sekund |