Olsztyn 03.05.2022 Mityng Otwarcia Sezonu WMZLA Olsztyn 2022 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 7 | s | 1 | 9.45 | HISZPAŃSKA Elżbieta | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | +0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0329/21 | 2024 | ||||||
2 | 17 | s | 1 | 9.87 | WAWRZYN Milena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0326/21 | 2024 | ||||||
3 | 23 | s | 1 | 10.07 | PUCUŁA Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.7 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0344/21 | 2024 | ||||||
1 | 16 | s | 2 | 9.86 | ŁUKASZEWICZ Aniela | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | +0.7 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/6053/21 | 2024 | ||||||
2 | 21 | s | 2 | 9.92 | DASZKIEWICZ Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | +0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3372/22 | 2024 | ||||||
3 | 28 | s | 2 | 10.17 | HELBRECHT Lena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.7 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0323/21 | 2024 | ||||||
4 | 27 | s | 2 | 10.17 | SZCZEPKOWSKA Maja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | +0.7 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6059/21 | 2024 | ||||||
5 | 30 | s | 2 | 10.28 | KARPINIAK Pola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U12 | WN | +0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0649/21 | 2024 | ||||||
6 | 49 | s | 2 | 10.64 | KURCZYCKA Emilia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.7 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0342/21 | 2024 | ||||||
7 | 58 | s | 2 | 11.07 | MIKUĆ Daria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U12 | WN | +0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7251/21 | 2024 | ||||||
1 | 5 | s | 3 | 9.35 | GAJOWNIK-ŁAWNICZAK Otylia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | +1.5 | -- | LDK! | ||||||||
2 | 10 | s | 3 | 9.48 | GRABOWSKA Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | +1.5 | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3407/22 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 12 | s | 3 | 9.58 | FOKS Aleksandra | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | +1.5 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/3417/22 | 2022 | LDK! | |||||
4 | 31 | s | 3 | 10.28 | ZAMORSKA Gabriela | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | +1.5 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 37 | s | 3 | 10.35 | SZCZEPANEK Paula | MKS Święc Sławno | 2014 | U12 | ZP | +1.5 | -- | PIETRUSZKA Renata # | Z/0772/22 | 2024 | ||||||
6 | 38 | s | 3 | 10.36 | BRZOSKO Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +1.5 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/3373/22 | 2024 | ||||||
7 | 46 | s | 3 | 10.57 | BORTKIEWICZ Laura | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | +1.5 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/3053/22 | 2024 | ||||||
8 | 51 | s | 3 | 10.66 | BUDZISZ Barbara | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | +1.5 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/6045/21 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 6 | s | 4 | 9.37 | SZYMAŃSKA Lena | UKS MOSiR Działdowo | 2010 | U14 | WN | +1.3 | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1829/22 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 24 | s | 4 | 10.07 | KACPRZAK Natalia | LKS Masuria Jęcznik | 2007 | U16 | WN | +1.3 | -- | |||||||||
3 | 35 | s | 4 | 10.34 | BURAS Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | +1.3 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6046/21 | 2024 | ||||||
4 | 47 | s | 4 | 10.59 | BIAŁCZAK Alicja | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2011 | U12 | WN | +1.3 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0263/22 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 55 | s | 4 | 10.83 | HARBACZONEK Nina | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | +1.3 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0272/22 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 9 | s | 5 | 9.48 | BURDYŃSKA Malwina | LKS Masuria Jęcznik | 2009 | U14 | WN | +1.1 | -- | JESIEŃ Anna | Z/1467/22 | 2023 | ||||||
2 | 14 | s | 5 | 9.61 | PYĆ Maja | LKS Masuria Jęcznik | 2007 | U16 | WN | +1.1 | -- | |||||||||
3 | 25 | s | 5 | 10.08 | GODLEWSKA Milena | LKS Masuria Jęcznik | 2011 | U12 | WN | +1.1 | -- | JESIEŃ Anna | Z/3240/22 | 2023 | ||||||
4 | 45 | s | 5 | 10.55 | OLENDER Maja | LKS Masuria Jęcznik | 2009 | U14 | WN | +1.1 | -- | |||||||||
5 | 50 | s | 5 | 10.64 | KRAJEWSKA Aleksandra | LKS Masuria Jęcznik | 2009 | U14 | WN | +1.1 | -- | |||||||||
6 | 52 | s | 5 | 10.66 | ANTONOWICZ Julia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | +1.1 | -- | LDK! | ||||||||
7 | 63 | s | 5 | 13.03 | SZCZEPAŃSKA Maja | LKS Masuria Jęcznik | 2010 | U14 | WN | +1.1 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 6 | 8.88 | CZAPLICKA Oliwia | LKS Masuria Jęcznik | 2008 | U16 | WN | +1.0 | -- | |||||||||
2 | 13 | s | 6 | 9.58 | MARKIEWICZ Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | +1.0 | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3412/22 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 22 | s | 6 | 10.00 | SIENKIEWICZ Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +1.0 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/3276/22 | 2024 | ||||||
4 | 42 | s | 6 | 10.45 | ŚWITALSKA Maria | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +1.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3371/22 | 2024 | ||||||
5 | 53 | s | 6 | 10.73 | WAWIROWICZ Pola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | +1.0 | -- | |||||||||
6 | 54 | s | 6 | 10.82 | MOSAKOWSKA Barbara | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | +1.0 | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3418/22 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 61 | s | 6 | 11.38 | RZEPCZYŃSKA Maja | LKS Masuria Jęcznik | 2010 | U14 | WN | +1.0 | -- | # | ||||||||
1 | 8 | s | 7 | 9.45 | RACZKOWSKA Hanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +1.3 | -- | |||||||||
2 | 26 | s | 7 | 10.16 | ŚWITALSKA Zuzanna | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | +1.3 | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3405/22 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 32 | s | 7 | 10.29 | POKROPSKA Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | +1.3 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/9562/21 | 2024 | ||||||
4 | 41 | s | 7 | 10.43 | RUTKOWSKA Maja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | +1.3 | -- | |||||||||
5 | 48 | s | 7 | 10.60 | MALICKA Weronika | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | +1.3 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6063/21 | 2024 | ||||||
6 | 56 | s | 7 | 10.93 | MAJSIUK Hanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | +1.3 | -- | |||||||||
1 | 20 | s | 8 | 9.92 | GRAJEWSKA Ksenia Maria | GUKS Asy Dywity | 2009 | U14 | WN | +0.1 | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3377/22 | 2022 | LDK! | |||||
2 | 39 | s | 8 | 10.40 | NAPIWODZKA Natalia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | +0.1 | -- | # | LDK! | |||||||
3 | 43 | s | 8 | 10.47 | PETYNKA Zuzanna | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | +0.1 | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3408/22 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 57 | s | 8 | 11.02 | LESZCZYŃSKA Maria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2013 | U12 | WN | +0.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7249/21 | 2024 | ||||||
5 | 59 | s | 8 | 11.10 | PYTLARCZYK Helena | KS Jelonki Dobre Miasto | 2014 | U12 | WN | +0.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/8307/21 | 2024 | ||||||
6 | 62 | s | 8 | 12.31 | PRZYBYŁEK Nadia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | +0.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7253/21 | 2024 | ||||||
1 | 2 | s | 9 | 9.30 | DANELCZYK Weronika | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.3 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0339/21 | 2024 | ||||||
2 | 3 | s | 9 | 9.34 | RUSZCZYŃSKA Lena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | +0.3 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3274/22 | 2024 | ||||||
3 | 4 | s | 9 | 9.34 | KUCIEJEWSKA Jadwiga | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.3 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/13696/21 | 2024 | ||||||
4 | 11 | s | 9 | 9.55 | WISKA Karina | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | +0.3 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0327/21 | 2024 | ||||||
5 | 15 | s | 9 | 9.83 | KRZYKOWSKA Martyna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | +0.3 | -- | |||||||||
6 | 19 | s | 9 | 9.90 | SZULC Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | +0.3 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/6060/21 | 2024 | ||||||
7 | 64 | s | 9 | 13.51 | CZAPLEJEWICZ Wiktoria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | +0.3 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/13700/21 | 2024 | ||||||
1 | 18 | s | 10 | 9.88 | BECZAK Liliana | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | +0.4 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7447/21 | 2024 | ||||||
2 | 29 | s | 10 | 10.26 | DUDA Małgorzata | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | +0.4 | -- | |||||||||
3 | 33 | s | 10 | 10.32 | DUDA Marcelina | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | +0.4 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/13698/21 | 2024 | ||||||
4 | 34 | s | 10 | 10.32 | KALISZ Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U12 | WN | +0.4 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7244/21 | 2024 | ||||||
5 | 36 | s | 10 | 10.34 | MIERZEJEWSKA Gabriela | MKL Jurand Szczytno | 2010 | U14 | WN | +0.4 | -- | BUKOWIECKA Danuta | Z/9818/21 | 2022 | LDK! | |||||
6 | 40 | s | 10 | 10.42 | SZCZEPANEK Ada | MKS Święc Sławno | 2012 | U12 | ZP | +0.4 | -- | PIETRUSZKA Renata # | Z/0771/22 | 2024 | ||||||
7 | 44 | s | 10 | 10.54 | MATYSKIEL Martyna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | +0.4 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/12560/21 | 2024 | ||||||
8 | 60 | s | 10 | 11.16 | NAGAJEWSKA Ewa | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | +0.4 | -- | |||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.46 | RUTKOWSKA Wiktoria | LUKS Orneta | 2001 | U23 | WN | -1.1 | II | MAKOWSKI Leszek B.D. | Z/5768/15 | 2024 | KNF SKN KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 13.11 | PRZEWIEŹLIK Julia | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2006 | U18 | SL | -1.1 | III | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/0919/18 | 2024 | 5 | LDK! | KNF KN B | |||
3 | 4 | s | 1 | 13.44 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U20 | WN | -1.1 | IV | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||
4 | 5 | s | 1 | 13.47 | SZAUER Anna | LKS Lubawa | 2005 | U18 | WN | -1.1 | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # | , Z/5707/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | ||||
5 | 7 | s | 1 | 13.74 | CEBULA Aurelia | UKS Gimpas Pasłęk | 2005 | U18 | WN | -1.1 | IV | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0363/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||
6 | 15 | s | 1 | 14.18 | BRZDONKIEWICZ Zuzanna | LKS Masuria Jęcznik | 2004 | U20 | WN | -1.1 | -- | JESIEŃ Anna | Z/3019/19 | 2023 | ||||||
7 | 20 | s | 1 | 14.62 | MĘTEL Zuzanna | LUKS Orneta | 2008 | U16 | WN | -1.1 | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/3797/20 | 2023 | LDK! | |||||
1 | 6 | s | 2 | 13.58 | BARICA Kinga | Orka Iława Athletics # | 2008 | U16 | WN | -1.2 | IV | OSTANEK Aneta | Z/0728/23 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 8 | s | 2 | 13.78 | BANACKA Maja | LKS Lubawa | 2007 | U16 | WN | -1.2 | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/2376/21 | 2023 | OSU | |||||
3 | 9 | s | 2 | 13.82 | BACZEWSKA Kornelia | UKS Gimpas Pasłęk | 2007 | U16 | WN | -1.2 | V | OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr | , Z/0401/21 | , 2024 | LDK! | |||||
4 | 12 | s | 2 | 13.96 | DĄBROWSKA Michalina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U18 | WN | -1.2 | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek | , Z/2295/20 | , 2022 | LDK! | |||||
5 | 13 | s | 2 | 14.03 | SASIN Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U16 | WN | -1.2 | V | ADAMOWICZ Małgorzata | LDK! | |||||||
6 | 14 | s | 2 | 14.04 | NAGÓRSKA Daria | LKS Masuria Jęcznik | 2008 | U16 | WN | -1.2 | V | JESIEŃ Anna | Z/1514/20 | 2022 | ||||||
7 | 16 | s | 2 | 14.26 | TROKOWSKA Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -1.2 | V | PYTLARCZYK Paweł | Z/0653/21 | 2024 | ||||||
1 | 17 | s | 3 | 14.28 | KĘDZIOR Aniela | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | -0.2 | V | ADAMOWICZ Małgorzata | LDK! | |||||||
2 | 22 | s | 3 | 14.67 | NAGAJEWSKA Aleksandra | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -0.2 | -- | PYTLARCZYK Paweł | LDK! | |||||||
3 | 25 | s | 3 | 14.71 | JAKUBOWSKA Jowita | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | -0.2 | -- | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek | Z/2379/21 | 2023 | LDK! | |||||
4 | 26 | s | 3 | 14.76 | JÓŹWICKA Roksana | LKS Masuria Jęcznik | 2007 | U16 | WN | -0.2 | -- | JESIEŃ Anna | Z/1512/20 | 2023 | ||||||
5 | 27 | s | 3 | 14.84 | RADŁOWSKA Joanna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U14 | WN | -0.2 | -- | NIESTATEK Szymon | Z/1384/21 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 28 | s | 3 | 14.93 | JACKOWSKA Kinga | MKL Jurand Szczytno # | 2009 | U14 | WN | -0.2 | -- | BUKOWIECKI Maciej | Z/6691/22 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 29 | s | 3 | 15.00 | KANICZ Aleksandra | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | -0.2 | -- | TYKARSKI Marek | Z/2382/21 | 2023 | LDK! | |||||
1 | 11 | s | 4 | 13.94 | MOSZCZYŃSKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U18 | WN | -1.4 | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/13695/21 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 18 | s | 4 | 14.44 | RADŁOWSKA Magdalena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -1.4 | V | NIESTATEK Szymon # | Z/0334/21 | 2024 | ||||||
3 | 19 | s | 4 | 14.57 | TROCHIMCZUK Michalina | MKS Truso Elbląg | 2010 | U14 | WN | -1.4 | -- | WONDZIŃSKA Aleksandra # | Z/3216/20 | 2024 | ||||||
4 | 23 | s | 4 | 14.68 | RANDZIO Oliwia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | -1.4 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/8179/21 | 2024 | ||||||
5 | 30 | s | 4 | 15.05 | GĘBSKA Dominika | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2007 | U16 | WN | -1.4 | -- | OLSZEWSKI Marek # | Z/1382/21 | 2022 | ||||||
6 | 33 | s | 4 | 15.30 | BORKOWSKA Maja | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | -1.4 | -- | NIESTATEK Szymon | Z/11302/21 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 34 | s | 4 | 15.35 | CZERNIEWSKA Hanna | UKS Jedynka Bartoszyce | 2007 | U16 | WN | -1.4 | -- | # | LDK! | |||||||
8 | 41 | s | 4 | 15.59 | LEJKOWSKA Zuzanna | LUKS Orneta | 2008 | U16 | WN | -1.4 | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/0047/22 | 2023 | LDK! | |||||
1 | 21 | s | 5 | 14.65 | SUCHODOLSKA Natalia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -1.1 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0345/21 | 2024 | ||||||
2 | 31 | s | 5 | 15.06 | KOŻUSZEK Dominika | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -1.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | , Z/0650/21 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 32 | s | 5 | 15.24 | POLAK Zuzanna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U16 | WN | -1.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0645/21 | 2024 | ||||||
4 | 37 | s | 5 | 15.48 | KOZŁOWSKA Aleksandra | KS Jelonki Dobre Miasto | 2007 | U16 | WN | -1.1 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7243/21 | 2024 | ||||||
5 | 38 | s | 5 | 15.51 | MIŁKOWSKA Anna | LKS Masuria Jęcznik | 2008 | U16 | WN | -1.1 | -- | JESIEŃ Anna | Z/1513/20 | 2023 | ||||||
6 | 39 | s | 5 | 15.51 | GAJOWNIK-ŁAWNICZAK Otylia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | -1.1 | -- | LDK! | ||||||||
7 | 48 | s | 5 | 16.55 | OPAK Beata | W-MKLAM Olsztyn | 1965 | Masters | WN | -1.1 | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/0176/19 | 2024 | ||||||
1 | 24 | s | 6 | 14.69 | MICHALSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U14 | WN | -0.6 | -- | NIESTATEK Szymon | Z/2671/21 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 35 | s | 6 | 15.38 | ŻYWICKA Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2008 | U16 | WN | -0.6 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | LDK! | |||||||
3 | 36 | s | 6 | 15.47 | LESZCZYŃSKA Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -0.6 | -- | |||||||||
4 | 45 | s | 6 | 16.01 | PYTLARCZYK Zofia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -0.6 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0648/21 | 2024 | ||||||
5 | 46 | s | 6 | 16.26 | TELEGA Zuzanna | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2007 | U16 | WN | -0.6 | -- | |||||||||
6 | 49 | s | 6 | 16.65 | MARCINIAK Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -0.6 | -- | |||||||||
7 | 52 | s | 6 | 17.31 | ZAMORSKA Gabriela | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | -0.6 | -- | LDK! | ||||||||
8 | 55 | s | 6 | 18.24 | HARBACZONEK Nina | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | -0.6 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0272/22 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 3 | s | 7 | 13.42 | WOJEŃSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | -0.4 | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/1524/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||
2 | 10 | s | 7 | 13.90 | SOKOŁOWSKA Maria Kornelia | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U20 | PD | -0.4 | -- | |||||||||
3 | 42 | s | 7 | 15.62 | GIZULEWSKA Julia | LUKS Orneta | 2007 | U16 | WN | -0.4 | -- | NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek | , Z/2045/21 | , 2022 | LDK! | |||||
4 | 50 | s | 7 | 16.78 | KACPRZAK Natalia | LKS Masuria Jęcznik | 2007 | U16 | WN | -0.4 | -- | |||||||||
5 | 51 | s | 7 | 16.97 | KRAJEWSKA Aleksandra | LKS Masuria Jęcznik | 2009 | U14 | WN | -0.4 | -- | |||||||||
6 | 53 | s | 7 | 17.62 | ANTONOWICZ Julia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | -0.4 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 40 | s | 8 | 15.54 | CHOJNOWSKA Lena | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | -0.3 | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/0261/22 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 43 | s | 8 | 15.70 | BURDYŃSKA Malwina | LKS Masuria Jęcznik | 2009 | U14 | WN | -0.3 | -- | JESIEŃ Anna | Z/1467/22 | 2023 | ||||||
3 | 44 | s | 8 | 15.92 | PYĆ Maja | LKS Masuria Jęcznik | 2007 | U16 | WN | -0.3 | -- | |||||||||
4 | 47 | s | 8 | 16.41 | BEŁZA Katarzyna | KS Polonia Pasłęk | 2008 | U16 | WN | -0.3 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0398/22 | 2022 | LDK! | |||||
5 | 54 | s | 8 | 17.91 | OLENDER Maja | LKS Masuria Jęcznik | 2009 | U14 | WN | -0.3 | -- | |||||||||
6 | 56 | s | 8 | 19.76 | RZEPCZYŃSKA Maja | LKS Masuria Jęcznik | 2010 | U14 | WN | -0.3 | -- | # | ||||||||
150 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 18.98 | RUTKOWSKA Wiktoria | LUKS Orneta | 2001 | U23 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek B.D. | Z/5768/15 | 2024 | KNF SKN KN B | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 22.20 | MĘTEL Zuzanna | LUKS Orneta | 2008 | U16 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/3797/20 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 1 | 25.10 | LEJKOWSKA Zuzanna | LUKS Orneta | 2008 | U16 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/0047/22 | 2023 | LDK! | ||||||
s | 1 | DQ | BIEGAJ Oliwia | KL Gdynia # | 2004 | U20 | PM | -- | BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz | , Z/0068/18 | , 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 3 | s | 2 | 22.94 | RADŁOWSKA Joanna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/1384/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 2 | 23.18 | GIZULEWSKA Julia | LUKS Orneta | 2007 | U16 | WN | -- | NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek | , Z/2045/21 | , 2022 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 2 | 23.63 | BORKOWSKA Maja | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/11302/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 7 | s | 2 | 25.34 | OPAK Beata | W-MKLAM Olsztyn | 1965 | Masters | WN | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/0176/19 | 2024 | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25.10 | PRZEWIEŹLIK Julia | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2006 | U18 | SL | +0.1 | II | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/0919/18 | 2024 | 5 | LDK! | KNF KN B | |||
2 | 2 | s | 1 | 26.18 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U20 | WN | +0.1 | II | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | , Z/3311/17 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||
3 | 3 | s | 1 | 26.89 | TWARDOWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U20 | WN | +0.1 | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | , Z/2580/17 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||
4 | 4 | s | 1 | 27.14 | CEBULA Aurelia | UKS Gimpas Pasłęk | 2005 | U18 | WN | +0.1 | III | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0363/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||
5 | 5 | s | 1 | 27.40 | BIELAKOW Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U20 | WN | +0.1 | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława | 3 | LDK! | OSU KN B | |||||
6 | 6 | s | 1 | 27.82 | KRAWIEC Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U20 | KP | +0.1 | IV | LDK! | ||||||||
7 | 10 | s | 1 | 28.57 | LEMANOWICZ Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U23 | WN | +0.1 | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/2102/15 | 2024 | ||||||
1 | 7 | s | 2 | 27.85 | SZAUER Anna | LKS Lubawa | 2005 | U18 | WN | +0.3 | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # | , Z/5707/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | ||||
2 | 8 | s | 2 | 27.86 | BIEGAJ Oliwia | KL Gdynia # | 2004 | U20 | PM | +0.3 | IV | BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz | , Z/0068/18 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 9 | s | 2 | 28.08 | MOSZCZYŃSKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U18 | WN | +0.3 | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/13695/21 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 11 | s | 2 | 28.63 | BRZDONKIEWICZ Zuzanna | LKS Masuria Jęcznik | 2004 | U20 | WN | +0.3 | -- | JESIEŃ Anna | Z/3019/19 | 2023 | ||||||
5 | 12 | s | 2 | 29.65 | KOSTYRA Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | +0.3 | V | PYTLARCZYK Paweł | Z/0651/21 | 2024 | ||||||
1 | s | 3 | 28.44 | CHOJNOWSKA Adrianna | KS AZS UWM Olsztyn # | 2008 | U16 | WN | -1.3 | IV | NIESTATEK Szymon | Z/2668/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | s | 3 | 29.65 | KĘDZIOR Aniela | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | -1.3 | V | ADAMOWICZ Małgorzata | LDK! | ||||||||
3 | s | 3 | 29.83 | ZYGIEL Oliwia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2007 | U16 | WN | -1.3 | V | PYTLARCZYK Paweł | BEZ | LDK! | |||||||
4 | s | 3 | 30.09 | TROKOWSKA Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -1.3 | V | PYTLARCZYK Paweł | Z/0653/21 | 2024 | |||||||
5 | s | 3 | 30.30 | OLSZEWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn # | 2007 | U16 | WN | -1.3 | -- | NIESTATEK Szymon | Z/2345/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | s | 4 | 29.76 | RANDZIO Oliwia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | -0.9 | V | NIESTATEK Szymon # | Z/8179/21 | 2024 | |||||||
2 | s | 4 | 30.45 | BIEŃKOWSKA Aleksandra | GUKS Asy Dywity | 2006 | U18 | WN | -0.9 | -- | NIESTATEK Szymon | Z/3180/19 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
3 | s | 4 | 31.05 | JAKUBOWSKA Jowita | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | -0.9 | -- | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek | Z/2379/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | s | 4 | 31.45 | POLAK Zuzanna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U16 | WN | -0.9 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0645/21 | 2024 | |||||||
5 | s | 4 | 31.72 | TROCHIMCZUK Michalina | MKS Truso Elbląg | 2010 | U14 | WN | -0.9 | -- | WONDZIŃSKA Aleksandra # | Z/3216/20 | 2024 | |||||||
1 | s | 5 | 29.28 | JAROSZEWSKA Aleksandra | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2007 | U16 | WN | -1.3 | V | B.D. | Z/1379/21 | 2023 | |||||||
2 | s | 5 | 29.90 | BIGAJ Nikola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U16 | WN | -1.3 | V | ||||||||||
3 | s | 5 | 30.51 | RADŁOWSKA Magdalena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -1.3 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0334/21 | 2024 | |||||||
4 | s | 5 | 30.57 | SUCHODOLSKA Natalia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -1.3 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0345/21 | 2024 | |||||||
5 | s | 5 | 32.44 | KOZŁOWSKA Aleksandra | KS Jelonki Dobre Miasto | 2007 | U16 | WN | -1.3 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7243/21 | 2024 | |||||||
6 | s | 5 | 34.43 | MARCINIAK Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -1.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 28.13 | SOKOŁOWSKA Maria Kornelia | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U20 | PD | +0.4 | IV | ||||||||||
2 | s | 6 | 30.95 | MICHALSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U14 | WN | +0.4 | -- | NIESTATEK Szymon | Z/2671/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | s | 6 | 32.02 | MIŁKOWSKA Anna | LKS Masuria Jęcznik | 2008 | U16 | WN | +0.4 | -- | JESIEŃ Anna | Z/1513/20 | 2023 | |||||||
4 | s | 6 | 32.64 | CHOJNOWSKA Lena | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | +0.4 | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/0261/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | s | 6 | 32.78 | WOŹNIAK Nela | KS Polonia Pasłęk | 2009 | U14 | WN | +0.4 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0402/22 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | s | 6 | 33.84 | KRAWCZYK Blanka | KS Polonia Pasłęk | 2009 | U14 | WN | +0.4 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/13713/21 | 2022 | LDK! | ||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 39.67 | KUŚ Anastazja | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U16 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/2483/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 40.97 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U20 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | , Z/3311/17 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | s | 1 | 42.32 | JELENIEWICZ Nikola | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U16 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława | LDK! | OSU | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 42.64 | BIELAKOW Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U20 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 42.89 | WOJEŃSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/1524/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | s | 1 | 43.81 | BACZEWSKA Kornelia | UKS Gimpas Pasłęk | 2007 | U16 | WN | III | OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr | , Z/0401/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 44.64 | LEMANOWICZ Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/2102/15 | 2024 | |||||||
1 | 8 | s | 2 | 45.70 | BANACKA Maja | LKS Lubawa | 2007 | U16 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/2376/21 | 2023 | OSU | ||||||
2 | 9 | s | 2 | 45.83 | HULANICKA Patrycja | MKS Truso Elbląg | 2004 | U20 | WN | -- | LDK! | |||||||||
3 | 10 | s | 2 | 45.86 | SASIN Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U16 | WN | IV | ADAMOWICZ Małgorzata | LDK! | ||||||||
4 | 12 | s | 2 | 46.28 | TROCHIMCZUK Milena | MKS Truso Elbląg | 2007 | U16 | WN | IV | POLKOWSKA Martyna | LDK! | ||||||||
5 | 13 | s | 2 | 46.48 | BARICA Kinga | Orka Iława Athletics # | 2008 | U16 | WN | IV | OSTANEK Aneta | Z/0728/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 15 | s | 2 | 47.56 | OLSZEWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn # | 2007 | U16 | WN | V | NIESTATEK Szymon | Z/2345/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 14 | s | 3 | 46.93 | LABICKA Oliwia | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | V | KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # | Z/2394/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 16 | s | 3 | 47.73 | KONARZEWSKA Martyna | UKS MOSiR Działdowo | 1991 | Sen | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/4177/11 | 2024 | 3 | ||||||
3 | 17 | s | 3 | 49.62 | RAWIŃSKA Emilia | GUKS Asy Dywity | 2007 | U16 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/2326/21 | 2022 | LDK! | ||||||
4 | 18 | s | 3 | 50.42 | ŻYWICKA Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2008 | U16 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | LDK! | ||||||||
5 | 20 | s | 3 | 50.90 | KANICZ Aleksandra | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/2382/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 11 | s | 4 | 45.94 | DUDKO Nataliia | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | IV | B.D. | Z/3277/22 | 2022 | |||||||
2 | 19 | s | 4 | 50.69 | KOZŁOWSKA Aleksandra | KS Jelonki Dobre Miasto | 2007 | U16 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7243/21 | 2024 | |||||||
3 | 21 | s | 4 | 54.93 | ROMANOWSKA Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 5 | 51.03 | DANELCZYK Weronika | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0339/21 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 5 | 51.18 | SZYMAŃSKA Lena | UKS MOSiR Działdowo | 2010 | U14 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1829/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 4 | s | 5 | 51.89 | BARTKOWSKA Maja | LKS Lubawa | 2009 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/2377/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 5 | s | 5 | 52.10 | HISZPAŃSKA Elżbieta | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0329/21 | 2024 | |||||||
5 | 6 | s | 5 | 52.27 | RUSZCZYŃSKA Lena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3274/22 | 2024 | |||||||
6 | 7 | s | 5 | 52.48 | KRZYKOWSKA Martyna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | -- | ||||||||||
7 | 17 | s | 5 | 55.60 | HELBRECHT Lena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0323/21 | 2024 | |||||||
1 | 8 | s | 6 | 53.03 | BECZAK Liliana | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7447/21 | 2024 | |||||||
2 | 15 | s | 6 | 55.03 | DUDA Marcelina | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/13698/21 | 2024 | |||||||
3 | 18 | s | 6 | 55.82 | PUCUŁA Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0344/21 | 2024 | |||||||
4 | 22 | s | 6 | 56.97 | DUDA Małgorzata | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | -- | ||||||||||
5 | 28 | s | 6 | 57.96 | ZAMORSKA Gabriela | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1 | 3 | s | 7 | 51.71 | KAROLEWSKA Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | B.D. | Z/0703/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 9 | s | 7 | 53.66 | JANAKIEWICZ Maja | MKS Święc Sławno | 2012 | U12 | ZP | -- | PIETRUSZKA Renata # | Z/14185/21 | 2024 | |||||||
3 | 13 | s | 7 | 54.25 | WOJNO Maja | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/3409/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 26 | s | 7 | 57.65 | KALISZ Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7244/21 | 2024 | |||||||
5 | 27 | s | 7 | 57.76 | KURCZYCKA Emilia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0342/21 | 2024 | |||||||
6 | 32 | s | 7 | 59.56 | GODLEWSKA Milena | LKS Masuria Jęcznik | 2011 | U12 | WN | -- | JESIEŃ Anna | Z/3240/22 | 2023 | |||||||
1 | 12 | s | 8 | 54.08 | SZULC Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/6060/21 | 2024 | |||||||
2 | 16 | s | 8 | 55.49 | DASZKIEWICZ Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3372/22 | 2024 | |||||||
3 | 20 | s | 8 | 56.05 | WOJNO Dominika | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/3411/22 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 21 | s | 8 | 56.12 | SIENKIEWICZ Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/3276/22 | 2024 | |||||||
5 | 29 | s | 8 | 58.48 | WIECZOREK Julia | MKS Święc Sławno | 2011 | U12 | ZP | -- | PIETRUSZKA Renata # | Z/10622/21 | 2024 | |||||||
6 | 31 | s | 8 | 59.10 | POKROPSKA Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/9562/21 | 2024 | |||||||
1 | 14 | s | 9 | 54.63 | GRABOWSKA Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3407/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 30 | s | 9 | 58.68 | MAJSIUK Hanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | ||||||||||
3 | 34 | s | 9 | 60.35 | BUDZISZ Barbara | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/6045/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 37 | s | 9 | 61.47 | NAPIWODZKA Natalia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 40 | s | 9 | 65.19 | LAMPARSKA Kamila | KS AZS UWM Olsztyn | 2009 | U14 | WN | -- | ||||||||||
6 | 41 | s | 9 | 66.81 | ŚWITALSKA Maria | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3371/22 | 2024 | |||||||
1 | 10 | s | 10 | 53.74 | MARKIEWICZ Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3412/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 11 | s | 10 | 53.87 | KAROLEWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | B.D. | Z/3427/22 | 2024 | |||||||
3 | 25 | s | 10 | 57.24 | BURAS Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6046/21 | 2024 | |||||||
4 | 33 | s | 10 | 60.29 | RUTKOWSKA Maja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | ||||||||||
5 | 36 | s | 10 | 61.23 | PETYNKA Zuzanna | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3408/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 38 | s | 10 | 63.37 | MOSAKOWSKA Barbara | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3418/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 19 | s | 11 | 56.04 | ŚWITALSKA Zuzanna | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3405/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 23 | s | 11 | 57.12 | SZCZEPKOWSKA Maja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6059/21 | 2024 | |||||||
3 | 24 | s | 11 | 57.18 | WOJNO Zuzanna | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/3410/22 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 35 | s | 11 | 60.87 | BORTKIEWICZ Laura | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/3053/22 | 2024 | |||||||
5 | 39 | s | 11 | 63.77 | MINTA Iga | MLKS Ostróda | 2013 | U12 | WN | -- | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 58.57 | TWARDOWSKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U20 | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | , Z/2580/17 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 61.77 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U20 | WN | III | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 68.61 | ŁASZENKOW Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2006 | U18 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | Z/0377/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:44.66 | HULANICKA Patrycja | MKS Truso Elbląg | 2004 | U20 | WN | -- | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:46.35 | OSTROWSKA Dominika | MLKS Ostróda | 2006 | U18 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/3356/18 | 2023 | 5 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:46.72 | WARZYŃSKA Zuzanna | MLKS Ostróda | 2005 | U18 | WN | -- | B.D. | Z/2339/19 | 2022 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:46.88 | TROCHIMCZUK Milena | MKS Truso Elbląg | 2007 | U16 | WN | V | POLKOWSKA Martyna | LDK! | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:47.95 | MINTA Zuzanna | MLKS Ostróda | 2006 | U18 | WN | -- | B.D. | Z/13729/21 | 2023 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:55.02 | BIEŃKOWSKA Aleksandra | GUKS Asy Dywity | 2006 | U18 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/3180/19 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
7 | 7 | s | 1 | 2:00.44 | KAMOLA Michalina | UKS Gimpas Pasłęk | 2008 | U16 | WN | -- | OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr | , Z/0402/21 | , 2023 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:05.06 | KAMIŃSKA Laura | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/3987/21 | 2023 | LDK! | ||||||
s | 1 | DQ | WOJCIECHOWSKA Pola | KS AZS UWM Olsztyn | 2009 | U14 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0818/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:53.17 | KOSTYRA Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0651/21 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:56.82 | KANICZ Maja | LKS Lubawa | 2010 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/2383/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 2:00.44 | LESZCZYŃSKA Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 2 | 2:01.74 | WISKA Karina | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0327/21 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 2 | 2:03.56 | PIETRZAK Elżbieta | UKS MOSiR Działdowo | 2010 | U14 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek # | Z/1827/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 2 | 2:05.45 | ŁUKASZEWICZ Aniela | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/6053/21 | 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 2 | 2:06.78 | WAWRZYN Milena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0326/21 | 2024 | |||||||
8 | 8 | s | 2 | 2:08.53 | KUCIEJEWSKA Jadwiga | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/13696/21 | 2024 | |||||||
9 | 9 | s | 2 | 2:14.11 | KARPINIAK Pola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0649/21 | 2024 | |||||||
10 | 10 | s | 2 | 2:16.89 | MALICKA Weronika | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6063/21 | 2024 | |||||||
11 | 11 | s | 2 | 2:18.24 | BRZOSKO Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/3373/22 | 2024 | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:04.14 | KONARZEWSKA Martyna | UKS MOSiR Działdowo | 1991 | Sen | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/4177/11 | 2024 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:26.47 | ZIENKIEWICZ Kinga | UKS Gimpas Pasłęk | 2006 | U18 | WN | -- | OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr | , Z/0784/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 3:28.79 | ZYGIEL Oliwia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2007 | U16 | WN | V | PYTLARCZYK Paweł | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:30.45 | WLIZŁO Anna | MKS Truso Elbląg | 2005 | U18 | WN | -- | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 48.12 | BIAŁCZAK Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U16 | WN | III | LDK! | OSU | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 49.00 | FALĘCKA Pola | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U16 | WN | III | ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/5450/19 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 52.53 | WŁODARSKA Zuzanna | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U16 | WN | V | LDK! | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 56.78 | CHODKIEWICZ Amelia | LUKS Orneta | 2006 | U18 | WN | -- | NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek | , Z/2394/20 | , 2022 | LDK! | ||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 51.87 |
FALĘCKA Pola BIAŁCZAK Maja JELENIEWICZ Nikola WOJEŃSKA Aleksandra |
KS AZS UWM Olsztyn | 2007 2007 2007 2008 |
U16 | WMZ | -- |
ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława |
, Z/5450/19 Z/1524/20 |
, 2024 2024 |
|||||||
2 | 2 | s | 1 | 54.55 |
LEJKOWSKA Zuzanna MĘTEL Zuzanna GIZULEWSKA Julia RUTKOWSKA Wiktoria |
LUKS Orneta | 2008 2008 2007 2001 |
U23 | WMZ | -- |
MAKOWSKI Leszek MAKOWSKI Leszek NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek MAKOWSKI Leszek B.D. |
Z/0047/22 Z/3797/20 , Z/2045/21 Z/5768/15 |
2023 2023 , 2022 2024 |
|||||||
3 | 4 | s | 1 | 55.72 |
RAWIŃSKA Emilia CHOJNOWSKA Adrianna OLSZEWSKA Julia BIEŃKOWSKA Aleksandra |
GUKS Asy Dywity | 2007 2008 2007 2006 |
U18 | WMZ | -- |
NIESTATEK Szymon NIESTATEK Szymon NIESTATEK Szymon NIESTATEK Szymon |
Z/2326/21 Z/2668/21 Z/2345/21 Z/3180/19 |
2022 2024 2024 2022 |
BEZ |
||||||
4 | 6 | s | 1 | 56.49 |
BIGAJ Nikola ZYGIEL Oliwia POLAK Zuzanna ŁASZENKOW Amelia |
KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 2007 2008 2006 |
U18 | WMZ | -- |
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł |
Z/0645/21 Z/0377/18 |
2024 2024 |
BEZ BEZ |
||||||
5 | 10 | s | 1 | 64.06 |
KRAJEWSKA Aleksandra MIŁKOWSKA Anna PYĆ Maja OLENDER Maja |
LKS Masuria Jęcznik | 2009 2008 2007 2009 |
U16 | WMZ | -- |
JESIEŃ Anna |
Z/1513/20 |
2023 |
|||||||
1 | 3 | s | 2 | 55.59 |
KOŻUSZEK Dominika NAGAJEWSKA Aleksandra KOSTYRA Julia TROKOWSKA Amelia |
KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 2009 2009 2009 |
U14 | WMZ | -- |
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł |
, Z/0650/21 Z/0651/21 Z/0653/21 |
, 2024 2024 2024 |
|||||||
2 | 5 | s | 2 | 55.89 |
RADŁOWSKA Magdalena SUCHODOLSKA Natalia KĘDZIOR Aniela RANDZIO Oliwia |
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 2010 2009 2009 |
U14 | WMZ | -- |
NIESTATEK Szymon NIESTATEK Szymon ADAMOWICZ Małgorzata NIESTATEK Szymon |
Z/0334/21 Z/0345/21 Z/8179/21 |
2024 2024 2024 |
|||||||
3 | 7 | s | 2 | 56.59 |
JÓŹWICKA Roksana CZAPLICKA Oliwia BURDYŃSKA Malwina NAGÓRSKA Daria |
LKS Masuria Jęcznik | 2007 2008 2009 2008 |
U16 | WMZ | -- |
JESIEŃ Anna JESIEŃ Anna JESIEŃ Anna |
Z/1512/20 Z/1467/22 Z/1514/20 |
2023 2023 2022 |
|||||||
4 | 8 | s | 2 | 57.28 |
BORKOWSKA Maja RADŁOWSKA Joanna MICHALSKA Martyna JACKOWSKA Kinga |
GUKS Asy Dywity | 2010 2009 2009 2009 |
U14 | WMZ | -- |
NIESTATEK Szymon NIESTATEK Szymon NIESTATEK Szymon BUKOWIECKI Maciej |
Z/11302/21 Z/1384/21 Z/2671/21 Z/6691/22 |
2024 2024 2024 2024 |
|||||||
5 | 9 | s | 2 | 60.86 |
PYTLARCZYK Zofia LESZCZYŃSKA Julia MARCINIAK Julia KOZŁOWSKA Aleksandra |
KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 2009 2009 2007 |
U16 | WMZ | -- |
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł |
Z/0648/21 Z/7243/21 |
2024 2024 |
|||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.35 | JAROSZEWSKA Aleksandra | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2007 | U16 | WN | -- | B.D. | Z/1379/21 | 2023 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.30 | ŁASZENKOW Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2006 | U18 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | Z/0377/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 1 | 1.30 | ŻYLIS Adela | KS Polonia Pasłęk | 2005 | U18 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/3070/20 | 2023 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.25 | CYTLAŁ Maria | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U14 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek # | Z/3504/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.25 | NAGAJEWSKA Aleksandra | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | LDK! | ||||||||
f | 1 | NM | PYTLARCZYK Zofia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0648/21 | 2024 | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.58 | CYTLAŁ Maria | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U14 | WN | -0.2 | V | CYTLAŁ Jacek # | Z/3504/19 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 1 | 4.15 | POLAK Zuzanna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U16 | WN | -0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0645/21 | 2024 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.47 | BEŁZA Katarzyna | KS Polonia Pasłęk | 2008 | U16 | WN | -0.1 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0398/22 | 2022 | LDK! | |||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.62 | RADŁOWSKA Magdalena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0334/21 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.62 | SUCHODOLSKA Natalia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0345/21 | 2024 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.31 | BARTKOWSKA Maja | LKS Lubawa | 2009 | U14 | WN | 0.0 | -- | TYKARSKI Marek | Z/2377/21 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 4.23 | NAGAJEWSKA Aleksandra | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | LDK! | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.18 | KĘDZIOR Aniela | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | 0.0 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | LDK! | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.10 | FOKS Aleksandra | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/3417/22 | 2022 | LDK! | |||||
7 | 7 | f | 1 | 4.06 | RACZKOWSKA Hanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.03 | SZYMAŃSKA Lena | UKS MOSiR Działdowo | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1829/22 | 2024 | LDK! | |||||
9 | 9 | f | 1 | 4.01 | TROKOWSKA Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0653/21 | 2024 | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 3.96 | RUSZCZYŃSKA Lena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3274/22 | 2024 | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 3.93 | WISKA Karina | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0327/21 | 2024 | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 3.79 | CZAPLEJEWICZ Wiktoria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/13700/21 | 2024 | ||||||
13 | 13 | f | 1 | 3.73 | HISZPAŃSKA Elżbieta | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0329/21 | 2024 | ||||||
14 | 14 | f | 1 | 3.66 | DANELCZYK Weronika | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0339/21 | 2024 | ||||||
15 | 15 | f | 1 | 3.65 | WAWRZYN Milena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0326/21 | 2024 | ||||||
16 | 16 | f | 1 | 3.64 | DUDA Marcelina | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/13698/21 | 2024 | ||||||
17 | 17 | f | 1 | 3.63 | JANAKIEWICZ Maja | MKS Święc Sławno | 2012 | U12 | ZP | 0.0 | -- | PIETRUSZKA Renata # | Z/14185/21 | 2024 | ||||||
18 | 18 | f | 1 | 3.63 | KRAWCZYK Blanka | KS Polonia Pasłęk | 2009 | U14 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/13713/21 | 2022 | LDK! | |||||
19 | 19 | f | 1 | 3.57 | GRAJEWSKA Ksenia Maria | GUKS Asy Dywity | 2009 | U14 | WN | 0.0 | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3377/22 | 2022 | LDK! | |||||
20 | 20 | f | 1 | 3.54 | SZULC Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/6060/21 | 2024 | ||||||
21 | 21 | f | 1 | 3.54 | WOJNO Dominika | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/3411/22 | 2023 | LDK! | |||||
22 | 22 | f | 1 | 3.51 | BIAŁCZAK Alicja | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0263/22 | 2024 | LDK! | |||||
23 | 23 | f | 1 | 3.51 | DUDA Małgorzata | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | |||||||||
24 | 24 | f | 1 | 3.51 | WOJNO Maja | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/3409/22 | 2024 | LDK! | |||||
25 | 25 | f | 1 | 3.47 | BECZAK Liliana | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7447/21 | 2024 | ||||||
26 | 26 | f | 1 | 3.42 | HELBRECHT Lena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0323/21 | 2024 | ||||||
27 | 27 | f | 1 | 3.38 | WOJNO Zuzanna | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/3410/22 | 2023 | LDK! | |||||
28 | 28 | f | 1 | 3.36 | PYTLARCZYK Zofia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0648/21 | 2024 | ||||||
29 | 29 | f | 1 | 3.31 | ŚWITALSKA Maria | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3371/22 | 2024 | ||||||
30 | 31 | f | 1 | 3.30 | MIERZEJEWSKA Gabriela | MKL Jurand Szczytno | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | BUKOWIECKA Danuta | Z/9818/21 | 2022 | LDK! | |||||
31 | 31 | f | 1 | 3.28 | DASZKIEWICZ Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3372/22 | 2024 | ||||||
32 | 32 | f | 1 | 3.18 | WIECZOREK Julia | MKS Święc Sławno | 2011 | U12 | ZP | 0.0 | -- | PIETRUSZKA Renata # | Z/10622/21 | 2024 | ||||||
33 | 33 | f | 1 | 3.17 | KURCZYCKA Emilia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0342/21 | 2024 | ||||||
34 | 34 | f | 1 | 3.10 | KALISZ Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7244/21 | 2024 | ||||||
35 | 35 | f | 1 | 3.09 | ŁUKASZEWICZ Aniela | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/6053/21 | 2024 | ||||||
36 | 36 | f | 1 | 3.03 | SZCZEPANEK Ada | MKS Święc Sławno | 2012 | U12 | ZP | 0.0 | -- | PIETRUSZKA Renata # | Z/0771/22 | 2024 | ||||||
37 | 37 | f | 1 | 3.02 | PYTLARCZYK Helena | KS Jelonki Dobre Miasto | 2014 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/8307/21 | 2024 | ||||||
38 | 38 | f | 1 | 3.02 | SZCZEPANEK Paula | MKS Święc Sławno | 2014 | U12 | ZP | 0.0 | -- | PIETRUSZKA Renata # | Z/0772/22 | 2024 | ||||||
39 | 39 | f | 1 | 2.98 | MIKUĆ Daria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7251/21 | 2024 | ||||||
40 | 40 | f | 1 | 2.98 | NAGAJEWSKA Ewa | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | |||||||||
41 | 41 | f | 1 | 2.98 | WAWIROWICZ Pola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | |||||||||
42 | 42 | f | 1 | 2.90 | KARPINIAK Pola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0649/21 | 2024 | ||||||
43 | 43 | f | 1 | 2.90 | MATYSKIEL Martyna | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/12560/21 | 2024 | ||||||
44 | 44 | f | 1 | 2.79 | POKROPSKA Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/9562/21 | 2024 | ||||||
45 | 45 | f | 1 | 2.62 | RUTKOWSKA Maja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | |||||||||
46 | 46 | f | 1 | 2.50 | LESZCZYŃSKA Maria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2013 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7249/21 | 2024 | ||||||
47 | 47 | f | 1 | 2.20 | PRZYBYŁEK Nadia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7253/21 | 2024 | ||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.79 | DĄBROWSKA Michalina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U18 | WN | -0.5 | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek | , Z/2295/20 | , 2022 | LDK! | |||||
f | 1 | NM | CHODKIEWICZ Amelia | LUKS Orneta | 2006 | U18 | WN | 0.0 | -- | NĘDZI-SOSNOWSKA Renata MAKOWSKI Leszek | , Z/2394/20 | , 2022 | LDK! | |||||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.27 | CYTLAŁ Maria | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U14 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek # | Z/3504/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 8.86 | CAP Nikola | KS Polonia Pasłęk | 2009 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/13712/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 8.34 | KOŻUSZEK Dominika | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | , Z/0650/21 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 7.92 | WOŹNIAK Nela | KS Polonia Pasłęk | 2009 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0402/22 | 2023 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 7.16 | LESZCZYŃSKA Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 6.69 | MARCINIAK Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2009 | U14 | WN | -- | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.52 | LIGMAN Patrycja | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | II | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3068/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 2 | f | 1 | 12.24 | KUCIŃSKA Klaudia | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/0204/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | f | 1 | 11.32 | KROTOWSKA Nikola | LKS Lubawa | 2007 | U16 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/2384/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | f | 1 | 11.09 | PIELECH Wiktoria | KS Polonia Pasłęk | 2005 | U18 | WN | III | BORYSEWICZ Piotr | Z/2336/19 | 2024 | BEZ | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.27 | PIELECH Amelia | KS Polonia Pasłęk | 2007 | U16 | WN | V | BORYSEWICZ Piotr # | Z/2335/19 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 6 | f | 1 | 9.17 | KONOPKA Zofia | UKS MOSiR Działdowo | 2006 | U18 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3578/19 | 2024 | BEZ | KN B | |||||
7 | 7 | f | 1 | 9.09 | JURGIEL Nikola | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | V | PAWŁOWSKI Grzegorz | Z/0392/22 | 2023 | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 8.89 | ADAMCZYK Martyna | KS Polonia Pasłęk | 2006 | U18 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/2333/19 | 2024 | BEZ | KN B | |||||
9 | 9 | f | 1 | 8.68 | ŁASZENKOW Amelia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2006 | U18 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł | Z/0377/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
10 | 10 | f | 1 | 8.49 | RYKACZEWSKA Nicole | LKS Lubawa | 2007 | U16 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/1617/21 | 2022 | LDK! | OSU | |||||
11 | 11 | f | 1 | 7.61 | LABICKA Oliwia | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # | Z/2394/21 | 2023 | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 6.29 | BORKOWSKA Patrycja | UKS MOSiR Działdowo | 2008 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
13 | 13 | f | 1 | 6.13 | KOŁODZIEJSKA Karolina | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/2648/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 26.48 | KROTOWSKA Nikola | LKS Lubawa | 2007 | U16 | WN | V | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/2384/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | f | 1 | 25.42 | RYKACZEWSKA Nicole | LKS Lubawa | 2007 | U16 | WN | V | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/1617/21 | 2022 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | f | 1 | 21.80 | RAMS Milena | LKS Lubawa | 2007 | U16 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek | Z/3070/19 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | f | 1 | 17.71 | BORKOWSKA Patrycja | UKS MOSiR Działdowo | 2008 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 14.25 | CAP Nikola | KS Polonia Pasłęk | 2009 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/13712/21 | 2024 | LDK! | ||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 32.96 | KUCIŃSKA Klaudia | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/0204/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | f | 1 | 31.10 | LIGMAN Patrycja | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3068/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||
3 | 3 | f | 1 | 28.44 | TYM Wiktoria | UKS Lipusz | 2005 | U18 | PM | IV | KRASKOWSKI Tomasz | Z/3601/18 | 2024 | BEZ | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 25.82 | KONOPKA Zofia | UKS MOSiR Działdowo | 2006 | U18 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3578/19 | 2024 | BEZ | KN B | |||||
5 | 5 | f | 1 | 25.00 | KOŁODZIEJSKA Patrycja | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # | , Z/3072/19 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
6 | 6 | f | 1 | 21.80 | PIELECH Wiktoria | KS Polonia Pasłęk | 2005 | U18 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/2336/19 | 2024 | BEZ | ||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 38.20 | KOŁODZIEJSKA Patrycja | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # | , Z/3072/19 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | f | 1 | 35.29 | ADAMCZYK Martyna | KS Polonia Pasłęk | 2006 | U18 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr | Z/2333/19 | 2024 | BEZ | KN B | |||||
3 | 3 | f | 1 | 34.52 | PIELECH Amelia | KS Polonia Pasłęk | 2007 | U16 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr # | Z/2335/19 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 31.83 | NIEDZIELA Julia | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3069/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||
5 | 5 | f | 1 | 26.71 | RAMS Milena | LKS Lubawa | 2007 | U16 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek | Z/3070/19 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | f | 1 | 22.36 | KOŁODZIEJSKA Karolina | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/2648/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
7 | 7 | f | 1 | 17.81 | BIGAJ Nikola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U16 | WN | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 17.11 | BIAŁCZAK Alicja | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2011 | U12 | WN | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0263/22 | 2024 | LDK! | ||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 8.79 | DUCHNOWSKI Piotr | UKS Jedyneczka Giżycko | 2008 | U16 | WN | -1.6 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | LDK! | |||||||
2 | 5 | s | 1 | 8.98 | DRANKOWICZ Krzysztof | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | -1.6 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | LDK! | |||||||
3 | 11 | s | 1 | 9.71 | KACPROWICZ Miłosz | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -1.6 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0337/21 | 2024 | ||||||
4 | 14 | s | 1 | 9.90 | JANCEWICZ Witold | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -1.6 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0341/21 | 2024 | ||||||
5 | 16 | s | 1 | 10.28 | BOGUCKI Piotr | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -1.6 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0336/21 | 2024 | ||||||
6 | 17 | s | 1 | 10.44 | HERMAN Krzysztof | MKL Jurand Szczytno | 2014 | U12 | WN | -1.6 | -- | |||||||||
1 | 3 | s | 2 | 8.86 | DĄBKOWSKI Filip | LKS Masuria Jęcznik | 2008 | U16 | WN | -1.2 | -- | JESIEŃ Anna | Z/2139/22 | 2023 | ||||||
2 | 4 | s | 2 | 8.88 | JUREWICZ Adam | UKS Jedyneczka Giżycko | 2008 | U16 | WN | -1.2 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | LDK! | |||||||
3 | 6 | s | 2 | 9.08 | PISARSKI Nikodem | LKS Masuria Jęcznik | 2009 | U14 | WN | -1.2 | -- | |||||||||
4 | 9 | s | 2 | 9.45 | GASPEROWICZ Szymon | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2010 | U14 | WN | -1.2 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 10 | s | 2 | 9.48 | KOSIŃSKI Gabriel | LKS Masuria Jęcznik | 2009 | U14 | WN | -1.2 | -- | |||||||||
6 | 12 | s | 2 | 9.74 | MORAWSKI Wiktor | LKS Masuria Jęcznik | 2009 | U14 | WN | -1.2 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 3 | 8.65 | EBERNIKIEL Aleksander | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2008 | U16 | WN | -1.3 | -- | |||||||||
2 | 7 | s | 3 | 9.35 | WOJCIECHOWSKI Filip | LKS Masuria Jęcznik | 2008 | U16 | WN | -1.3 | -- | JESIEŃ Anna | Z/2976/21 | 2023 | ||||||
3 | 8 | s | 3 | 9.43 | KUŚ Aleksander | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -1.3 | -- | |||||||||
4 | 13 | s | 3 | 9.87 | WRONKA Bartosz | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | -1.3 | -- | |||||||||
5 | 15 | s | 3 | 9.90 | DUCHNA Tomasz | UKS MOSiR Działdowo | 2012 | U12 | WN | -1.3 | -- | CYTLAŁ Jacek # | Z/3390/22 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 18 | s | 3 | 11.02 | WOJTEL Przemysław | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2010 | U14 | WN | -1.3 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0265/22 | 2024 | LDK! | |||||
1 | s | 4 | 9.02 | KAPUŚCIŃSKI Ksawery | GUKS Asy Dywity | 2009 | U14 | WN | -0.9 | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/3406/22 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | s | 4 | 10.32 | CZUBKOWSKI Łukasz | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | -0.9 | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3416/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | s | 4 | 10.47 | ORZOŁ Bartosz | UKS Jedyneczka Giżycko | 2011 | U12 | WN | -0.9 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/5549/21 | 2022 | |||||||
4 | s | 4 | 10.69 | BLOCH Piotr | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -0.9 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/8167/21 | 2024 | |||||||
1 | s | 5 | 8.72 | SZTOMBERSKI Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0347/21 | 2024 | |||||||
2 | s | 5 | 9.36 | KOSTRZEWA Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1226/22 | 2024 | |||||||
3 | s | 5 | 9.40 | WNUK Bartosz | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -0.7 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0346/21 | 2024 | |||||||
4 | s | 5 | 9.40 | RAWIŃSKI Dawid | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | -0.7 | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/2670/21 | 2024 | LDK! | ||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.55 | RUMIŃSKI Dawid | LUKS Orneta | 2003 | U20 | WN | +0.6 | III | MAKOWSKI Leszek B.D. | Z/3346/18 | 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 11.70 | PIECZUŁAJTIS Patryk | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U23 | WN | +0.6 | III | FIGAT Mirosław | Z/0450/16 | 2022 | 3 | |||||
3 | 3 | s | 1 | 11.78 | SZCZEPAŃSKI Maciej | KS Polonia Pasłęk | 2004 | U20 | WN | +0.6 | IV | BORYSEWICZ Magdalena | Z/2337/19 | 2024 | 5 | |||||
4 | 5 | s | 1 | 12.17 | WOLDAN Marcin | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2004 | U20 | WN | +0.6 | IV | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon | , Z/0713/19 | , 2022 | LDK! | |||||
5 | 6 | s | 1 | 12.28 | HOMONCIK Antoni | MKL Jurand Szczytno | 2007 | U16 | WN | +0.6 | V | BUKOWIECKI Maciej # | Z/0913/21 | 2023 | LDK! | |||||
6 | 7 | s | 1 | 12.54 | GĘBSKI Mariusz | W-MKLAM Olsztyn | 1978 | Masters | WN | +0.6 | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/1386/20 | 2024 | ||||||
7 | 8 | s | 1 | 12.66 | SKRZYŃSKI Piotr | W-MKLAM Olsztyn | 1967 | Masters | WN | +0.6 | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/11016/21 | 2024 | ||||||
1 | 10 | s | 2 | 12.94 | OGULEWICZ Dominik | UKS Jedynka Bartoszyce | 2007 | U16 | WN | -0.3 | -- | FIGAT Kamil | Z/4535/21 | 2024 | ||||||
2 | 14 | s | 2 | 13.79 | MILEWSKI Gaweł | KS AZS AWF Warszawa # | 2007 | U16 | MZ | -0.3 | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian # | Z/6330/22 | 2022 | ||||||
3 | 16 | s | 2 | 14.49 | OLSZEWSKI Marek | W-MKLAM Olsztyn | 1969 | Masters | WN | -0.3 | -- | B.D. | Z/13603/21 | 2024 | ||||||
1 | 4 | s | 3 | 11.88 | CZĘŚCIK Bartosz | MKS Truso Elbląg | 2005 | U18 | WN | -0.7 | IV | WONDZIŃSKA Aleksandra | Z/0316/22 | 2024 | ||||||
2 | 9 | s | 3 | 12.75 | LEWANDOWSKI Ksawery | MKS Truso Elbląg | 2008 | U16 | WN | -0.7 | V | |||||||||
3 | 12 | s | 3 | 13.23 | SĘDZIŃSKI Adrian | LKS Masuria Jęcznik | 2008 | U16 | WN | -0.7 | -- | JESIEŃ Anna | Z/1470/22 | 2023 | ||||||
4 | 13 | s | 3 | 13.62 | KUMA Mikołaj | UKS Jedynka Bartoszyce | 2008 | U16 | WN | -0.7 | -- | FIGAT Kamil # | Z/2942/22 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 11 | s | 4 | 13.02 | ZIELIŃSKI Adrian | LKS Lubawa | 2007 | U16 | WN | -0.1 | -- | B.D. | Z/1257/22 | 2022 | ||||||
2 | 15 | s | 4 | 14.39 | DĄBKOWSKI Filip | LKS Masuria Jęcznik | 2008 | U16 | WN | -0.1 | -- | JESIEŃ Anna | Z/2139/22 | 2023 | ||||||
3 | 17 | s | 4 | 15.26 | PISARSKI Nikodem | LKS Masuria Jęcznik | 2009 | U14 | WN | -0.1 | -- | |||||||||
150 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 17.48 | RUMIŃSKI Dawid | LUKS Orneta | 2003 | U20 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek B.D. | Z/3346/18 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 17.97 | DĄBKOWSKI Jakub | UKS MOSiR Działdowo | 2006 | U18 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1079/20 | 2023 | KN B | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 18.33 | WASIELEWSKI Wojciech | UKS MOSiR Działdowo | 2006 | U18 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3600/19 | 2023 | KN B | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 18.34 | KIENIGSMAN Jakub | MKL Jurand Szczytno | 2006 | U18 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKI Ireneusz # | , Z/0915/21 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||
5 | 5 | s | 1 | 19.41 | SKRZYŃSKI Piotr | W-MKLAM Olsztyn | 1967 | Masters | WN | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/11016/21 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 20.09 | RUTKOWSKI Damian | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U20 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/1067/20 | 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 20.83 | BIŃCZYK Jarosław | W-MKLAM Olsztyn | 1966 | Masters | WN | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/0489/22 | 2024 | |||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23.36 | MICHALAK Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U20 | WN | -2.7 | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/3726/17 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 2 | s | 1 | 23.56 | RUMIŃSKI Dawid | LUKS Orneta | 2003 | U20 | WN | -2.7 | III | MAKOWSKI Leszek B.D. | Z/3346/18 | 2024 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 23.70 | STĘPIEŃ Mateusz | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U18 | WN | -2.7 | IV | B.D. | Z/0132/19 | 2024 | KN B | |||||
4 | 6 | s | 1 | 24.34 | DĄBKOWSKI Jakub | UKS MOSiR Działdowo | 2006 | U18 | WN | -2.7 | IV | CYTLAŁ Jacek | Z/1079/20 | 2023 | KN B | |||||
5 | 7 | s | 1 | 24.57 | PIECZUŁAJTIS Patryk | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U23 | WN | -2.7 | -- | FIGAT Mirosław | Z/0450/16 | 2022 | 3 | |||||
6 | 9 | s | 1 | 25.68 | KARDAHS Hubert | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U18 | WN | -2.7 | -- | LDK! | OSU KN B | |||||||
1 | 4 | s | 2 | 23.88 | SZCZEPAŃSKI Maciej | KS Polonia Pasłęk | 2004 | U20 | WN | -2.4 | IV | BORYSEWICZ Magdalena | Z/2337/19 | 2024 | 5 | |||||
2 | 8 | s | 2 | 25.44 | DOBYRN Bartosz | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U23 | WN | -2.4 | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0258/16 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 10 | s | 2 | 25.87 | GĘBSKI Mariusz | W-MKLAM Olsztyn | 1978 | Masters | WN | -2.4 | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/1386/20 | 2024 | ||||||
1 | 5 | s | 3 | 24.32 | CZĘŚCIK Bartosz | MKS Truso Elbląg | 2005 | U18 | WN | -1.5 | IV | WONDZIŃSKA Aleksandra | Z/0316/22 | 2024 | ||||||
2 | 11 | s | 3 | 26.43 | LEWANDOWSKI Ksawery | MKS Truso Elbląg | 2008 | U16 | WN | -1.5 | -- | |||||||||
3 | 12 | s | 3 | 27.12 | URBANOWICZ Iwo | KS AZS UWM Olsztyn # | 2008 | U16 | WN | -1.5 | -- | NIESTATEK Szymon | Z/7088/21 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 13 | s | 3 | 27.39 | KOSIOREK Stanisław | UKS Atos Woźnice | 2006 | U18 | WN | -1.5 | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/0318/19 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
5 | 14 | s | 3 | 28.52 | MILEWSKI Gaweł | KS AZS AWF Warszawa # | 2007 | U16 | MZ | -1.5 | -- | OBŁĘKOWSKI Maksymilian # | Z/6330/22 | 2022 | ||||||
6 | 15 | s | 3 | 32.25 | GUSTAW Natan | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U16 | WN | -1.5 | -- | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 34.36 | KOZACKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/1477/16 | 2024 | LDK! | KNF KN SKN KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 37.69 | KARDAHS Hubert | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U18 | WN | -- | LDK! | OSU KN B | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 37.97 | KIENIGSMAN Jakub | MKL Jurand Szczytno | 2006 | U18 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKI Ireneusz # | , Z/0915/21 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||
4 | 4 | s | 1 | 39.27 | WASIELEWSKI Wojciech | UKS MOSiR Działdowo | 2006 | U18 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3600/19 | 2023 | KN B | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 39.71 | DOBYRN Bartosz | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0258/16 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 6 | s | 1 | 39.83 | BIEŃKOWSKI Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U16 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/0039/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
7 | 9 | s | 1 | 42.24 | ZIELIŃSKI Adrian | LKS Lubawa | 2007 | U16 | WN | V | B.D. | Z/1257/22 | 2022 | |||||||
1 | 7 | s | 2 | 41.43 | CZAPSKI Mateusz | GUKS Asy Dywity | 2005 | U18 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/2715/20 | 2023 | |||||||
2 | 8 | s | 2 | 41.88 | KOSIOREK Stanisław | UKS Atos Woźnice | 2006 | U18 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech | Z/0318/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 10 | s | 2 | 44.19 | ARTYCH Antoni | MKL Jurand Szczytno | 2008 | U16 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej # | Z/6983/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 2 | 44.99 | OGULEWICZ Dominik | UKS Jedynka Bartoszyce | 2007 | U16 | WN | -- | FIGAT Kamil | Z/4535/21 | 2024 | |||||||
5 | 12 | s | 2 | 45.64 | KUMA Mikołaj | UKS Jedynka Bartoszyce | 2008 | U16 | WN | -- | FIGAT Kamil # | Z/2942/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 13 | s | 2 | 45.71 | BIŃCZYK Jarosław | W-MKLAM Olsztyn | 1966 | Masters | WN | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/0489/22 | 2024 | |||||||
1 | 2 | s | 3 | 47.62 | SZTOMBERSKI Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0347/21 | 2024 | |||||||
2 | 4 | s | 3 | 48.14 | OLEKSY Mateusz | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | -- | OLSZEWSKI Marek GIERYSZEWSKI Andrzej # | , Z/0266/22 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 9 | s | 3 | 51.60 | KOSTRZEWA Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1226/22 | 2024 | |||||||
4 | 11 | s | 3 | 52.82 | JANCEWICZ Witold | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0341/21 | 2024 | |||||||
5 | 12 | s | 3 | 53.26 | BOGUCKI Piotr | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0336/21 | 2024 | |||||||
6 | 16 | s | 3 | 55.01 | WRONKA Bartosz | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | -- | ||||||||||
1 | 5 | s | 4 | 50.42 | DRANKOWICZ Krzysztof | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | LDK! | ||||||||
2 | 6 | s | 4 | 50.89 | GASPEROWICZ Szymon | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2010 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
3 | 7 | s | 4 | 51.15 | KAMIŃSKI Filip | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/3333/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 13 | s | 4 | 53.50 | ROJEWSKI Adam | MKS Święc Sławno | 2012 | U12 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek # | Z/2863/22 | 2024 | |||||||
5 | 14 | s | 4 | 53.65 | DUCHNA Tomasz | UKS MOSiR Działdowo | 2012 | U12 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek # | Z/3390/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 20 | s | 4 | 57.55 | KACPROWICZ Miłosz | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0337/21 | 2024 | |||||||
1 | 10 | s | 5 | 51.80 | RAWIŃSKI Dawid | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/2670/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 15 | s | 5 | 54.72 | KUŚ Aleksander | KS AZS UWM Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | ||||||||||
3 | 17 | s | 5 | 56.80 | CZUBKOWSKI Łukasz | GUKS Asy Dywity | 2011 | U12 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa # | Z/3416/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 19 | s | 5 | 57.21 | BLOCH Piotr | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/8167/21 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 6 | 46.98 | KAPUŚCIŃSKI Ksawery | GUKS Asy Dywity | 2009 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/3406/22 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 6 | 47.69 | HERMAN Adam | MKL Jurand Szczytno | 2009 | U14 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # | , Z/1389/21 | , 2023 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 6 | 51.37 | PRZEWIEŹLIK Kacper | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2012 | U12 | SL | -- | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/7982/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 18 | s | 6 | 57.07 | BALEWSKI Przemysław | MLKS Ostróda | 2011 | U12 | WN | -- | ||||||||||
5 | 21 | s | 6 | 58.82 | ORZOŁ Bartosz | UKS Jedyneczka Giżycko | 2011 | U12 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/5549/21 | 2022 | |||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.57 | MICHALAK Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U20 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/3726/17 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 53.69 | BARTOSZUK Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0261/17 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 54.87 | BIEŃKOWSKI Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U16 | WN | V | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/0039/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:29.95 | SOROKA Jakub | UKS Gimpas Pasłęk | 2007 | U16 | WN | III | OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr | , Z/4297/20 | , 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:34.59 | URBANOWICZ Iwo | KS AZS UWM Olsztyn # | 2008 | U16 | WN | IV | NIESTATEK Szymon | Z/7088/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:34.70 | CZAPSKI Mateusz | GUKS Asy Dywity | 2005 | U18 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/2715/20 | 2023 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:35.43 | SPACHT Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 2007 | U16 | WN | V | PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Michał # | , Z/3803/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:47.08 | GUSTAW Natan | KS Jelonki Dobre Miasto | 2008 | U16 | WN | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:55.34 | HOLAK Przemysław | KS AZS UWM Olsztyn | 2008 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3288/22 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 1 | DQ | CHOPCIA Miłosz | UKS Jedyneczka Giżycko | 2007 | U16 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/1618/22 | 2022 | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:51.99 | OLEKSY Mateusz | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | -- | OLSZEWSKI Marek GIERYSZEWSKI Andrzej # | , Z/0266/22 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:58.77 | WNUK Bartosz | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0346/21 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 2 | 2:04.12 | KONOPKA Antoni | UKS MOSiR Działdowo | 2010 | U14 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3577/19 | 2024 | LDK! | ||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:00.22 | KUJAWA Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | III | B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/1738/13 | , 2024 | BEZ | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:00.42 | JANICKI Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U18 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/1369/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | s | 1 | 2:02.15 | RAFIŃSKI Paweł | LKS Lubawa | 2006 | U18 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek | , Z/3222/19 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||
4 | 4 | s | 1 | 2:02.38 | BENDYK Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U20 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. | Z/3069/18 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | s | 1 | 2:05.33 | KAZIMIERCZYK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2006 | U18 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/0321/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | s | 1 | 2:08.86 | RUTKOWSKI Damian | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U20 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/1067/20 | 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:09.95 | KUC Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | Z/3659/20 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:15.75 | JANIAK Paweł | MKS Truso Elbląg | 2004 | U20 | WN | -- | NAGY Czesław | Z/3864/19 | 2024 | BEZ | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:16.24 | OLSZAŃSKI Paweł | KB Sporting Międzyzdroje | 1996 | Sen | ZP | -- | KRUPANEK Romuald | Z/10571/21 | 2022 | LDK! | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:21.69 | TRACZYK Łukasz | UKS Dziewiątka Kutno | 1998 | Sen | LD | -- | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 41.10 | DĄBKOWSKI Jakub | UKS MOSiR Działdowo | 2006 | U18 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1079/20 | 2023 | KN B | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 41.11 | WASIELEWSKI Wojciech | UKS MOSiR Działdowo | 2006 | U18 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3600/19 | 2023 | KN B | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 53.17 | NOWAK Jakub | UKS Jedyneczka Giżycko | 2008 | U16 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | LDK! | ||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
s | 1 | DQ |
SĘDZIŃSKI Adrian MILEWSKI Gaweł MORAWSKI Wiktor WOJCIECHOWSKI Filip |
LKS Masuria Jęcznik | 2008 2007 2009 2008 |
U16 | WMZ | -- |
JESIEŃ Anna OBŁĘKOWSKI Maksymilian JESIEŃ Anna |
Z/1470/22 Z/6330/22 Z/2976/21 |
2023 2022 2023 |
|||||||||
s | 1 | DQ |
PISARSKI Nikodem NIKSA Miłosz DĄBKOWSKI Filip KOSIŃSKI Gabriel |
LKS Masuria Jęcznik | 2009 2009 2008 2009 |
U16 | WMZ | -- |
JESIEŃ Anna |
Z/2139/22 |
2023 |
|||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.70 | KOLPERT Jakub | MKS Truso Elbląg | 2005 | U18 | WN | -- | WONDZIŃSKA Aleksandra | Z/5674/18 | 2024 | BEZ | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.45 | ROKOSZNY Bartosz | MKS Truso Elbląg | 2008 | U16 | WN | -- | WONDZIŃSKA Aleksandra # | Z/0877/22 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.40 | PIOTROWICZ Michał | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2007 | U16 | WN | -- | B.D. | Z/1381/21 | 2023 | |||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.24 | MOTYLEWSKI Kornel | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2005 | U18 | WN | -0.3 | IV | JASZCZYK Krzysztof | Z/3218/20 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.79 | STROMSKI Grzegorz | MKS Truso Elbląg | 2005 | U18 | WN | -0.4 | -- | WONDZIŃSKA Aleksandra | Z/5675/18 | 2024 | BEZ | |||||
3 | 3 | f | 1 | 5.39 | HOMONCIK Antoni | MKL Jurand Szczytno | 2007 | U16 | WN | -0.2 | -- | BUKOWIECKI Maciej # | Z/0913/21 | 2023 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 5.25 | SKRZYŃSKI Piotr | W-MKLAM Olsztyn | 1967 | Masters | WN | -0.3 | -- | GOWORSKI Tomasz | Z/11016/21 | 2024 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.99 | ZAKRETA Bartosz | LKS Lubawa | 2008 | U16 | WN | -0.9 | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # | Z/2393/21 | 2023 | LDK! | |||||
6 | 6 | f | 1 | 4.94 | ARTYCH Antoni | MKL Jurand Szczytno | 2008 | U16 | WN | -0.4 | -- | BUKOWIECKI Maciej # | Z/6983/21 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 7 | f | 1 | 4.90 | MIEDZIAK Alan | UKS Jedyneczka Giżycko | 2006 | U18 | WN | -0.4 | -- | MORGAŚ Tomasz ŚWIDERSKA Jolanta | , Z/4480/21 | , 2022 | LDK! | |||||
8 | 8 | f | 1 | 4.81 | JUREWICZ Adam | UKS Jedyneczka Giżycko | 2008 | U16 | WN | -0.7 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | LDK! | |||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.32 | ROZENKIEWICZ Cezary | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2007 | U16 | WN | -0.3 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.31 | DUCHNOWSKI Piotr | UKS Jedyneczka Giżycko | 2008 | U16 | WN | -0.9 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | LDK! | |||||||
11 | 11 | f | 1 | 3.60 | NOWAK Jakub | UKS Jedyneczka Giżycko | 2008 | U16 | WN | -0.3 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | LDK! | |||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.56 | DRANKOWICZ Krzysztof | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U14 | WN | 0.0 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.43 | HERMAN Adam | MKL Jurand Szczytno | 2009 | U14 | WN | 0.0 | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # | , Z/1389/21 | , 2023 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 1 | 4.33 | SZTOMBERSKI Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0347/21 | 2024 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.25 | WNUK Bartosz | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0346/21 | 2024 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.19 | KOSTRZEWA Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1226/22 | 2024 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.12 | KAMIŃSKI Filip | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/3333/22 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 7 | f | 1 | 3.61 | ROJEWSKI Adam | MKS Święc Sławno | 2012 | U12 | ZP | 0.0 | -- | KAPAŁA Leszek # | Z/2863/22 | 2024 | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 3.58 | JANCEWICZ Witold | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0341/21 | 2024 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 3.55 | WRONKA Bartosz | KS Jelonki Dobre Miasto | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 3.55 | HERMAN Krzysztof | MKL Jurand Szczytno | 2014 | U12 | WN | 0.0 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 3.48 | KACPROWICZ Miłosz | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0337/21 | 2024 | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 3.21 | WOJTEL Przemysław | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0265/22 | 2024 | LDK! | |||||
13 | 13 | f | 1 | 3.17 | ORZOŁ Bartosz | UKS Jedyneczka Giżycko | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/5549/21 | 2022 | ||||||
f | 1 | NM | DUCHNA Grzegorz | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U14 | WN | 0.0 | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3574/19 | 2024 | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | BLOCH Wojciech | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn # | 2010 | U14 | WN | 0.0 | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | TAŃSKI Konstanty | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U12 | WN | 0.0 | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/7450/21 | 2024 | ||||||||
f | 1 | NM | WRONKOWSKI Bartosz | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 2012 | U12 | WN | 0.0 | -- | OLSZEWSKI Marek | Z/0278/22 | 2024 | LDK! | |||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.72 | WOLDAN Marcin | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2004 | U20 | WN | -0.2 | IV | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon | , Z/0713/19 | , 2022 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 10.51 | MIEDZIAK Alan | UKS Jedyneczka Giżycko | 2006 | U18 | WN | -0.6 | -- | MORGAŚ Tomasz ŚWIDERSKA Jolanta | , Z/4480/21 | , 2022 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 9.63 | JUREWICZ Adam | UKS Jedyneczka Giżycko | 2008 | U16 | WN | -0.4 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 9.16 | DUCHNOWSKI Piotr | UKS Jedyneczka Giżycko | 2008 | U16 | WN | -0.4 | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | LDK! | ||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 7.30 | RYDZYŃSKI Paweł | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 7.04 | JAROSZEWSKI Jakub | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2009 | U14 | WN | -- | B.D. B.D. | , Z/12169/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.54 | STAŃCZAK Maciej | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.96 | STĘPIEŃ Marcin | MKL Toruń # | 2007 | U16 | KP | III | HULISZ Robert | Z/3168/19 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.54 | WÓJTOWICZ Bartosz | KS Polonia Pasłęk | 2006 | U18 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr | Z/3576/19 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 12.11 | KRAWCEWICZ Kacper | UKS Sokół Węgorzewo # | 2006 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 9.77 | MODZELEWSKI Filip | UKS MOSiR Działdowo | 2007 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 8.27 | JAMA Bartosz | UKS Jedyneczka Giżycko | 2006 | U18 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta | , Z/4475/21 | , 2023 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 7.83 | CHOPCIA Miłosz | UKS Jedyneczka Giżycko | 2007 | U16 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta | Z/1618/22 | 2022 | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 7.69 | STACHEWICZ Adam | UKS MOSiR Działdowo | 2008 | U16 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1828/22 | 2024 | LDK! | ||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.26 | EWERTOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2004 | U20 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3496/17 | , 2023 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.64 | WILKOWSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U23 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz PIĄTEK Mirosław | , Z/4784/19 | , 2024 | |||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 41.59 | STĘPIEŃ Marcin | MKL Toruń # | 2007 | U16 | KP | III | HULISZ Robert | Z/3168/19 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 37.99 | MODZELEWSKI Filip | UKS MOSiR Działdowo | 2007 | U16 | WN | IV | # | LDK! | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 28.04 | STACHEWICZ Adam | UKS MOSiR Działdowo | 2008 | U16 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1828/22 | 2024 | LDK! | ||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 49.26 | LEMAŃCZYK Leon | UKS Lipusz | 2005 | U18 | PM | II | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | , Z/3593/18 | , 2024 | 4 | LDK! | KNF OSU KN B | ||||
2 | 2 | f | 1 | 33.60 | KRAWCEWICZ Kacper | UKS Sokół Węgorzewo # | 2006 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 32.50 | WÓJTOWICZ Bartosz | KS Polonia Pasłęk | 2006 | U18 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/3576/19 | 2024 | |||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 35.48 | EWERTOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2004 | U20 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3496/17 | , 2023 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 39.31 | WILKOWSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U23 | PM | III | ADAMCZYK Dariusz PIĄTEK Mirosław | , Z/4784/19 | , 2024 | |||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.20 | STAŃCZAK Maciej | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
f | 1 | NM | RYDZYŃSKI Paweł | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński | 2009 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 52.03 | KULAS Gracjan | UKS Lipusz | 2005 | U18 | PM | III | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | Z/3592/18 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||
2 | 2 | f | 1 | 41.39 | WYSOCKI Adam | KS Polonia Pasłęk | 2005 | U18 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/5285/18 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 37.02 | JAMA Bartosz | UKS Jedyneczka Giżycko | 2006 | U18 | WN | -- | ŚWIDERSKA Jolanta ŚWIDERSKA Jolanta | , Z/4475/21 | , 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 29.80 | OLSZEWSKI Marek | W-MKLAM Olsztyn | 1969 | Masters | WN | -- | B.D. | Z/13603/21 | 2024 | |||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 69.07 | MERTKA Wiktor | UKS Cyprianka | 1997 | Sen | KP | I | MAŃKOWSKI Edward B.D. | Z/1564/13 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 66.60 | CYTLAŁ Artur | KS Polonia Pasłęk | 2003 | U20 | WN | I | BORYSEWICZ Piotr | Z/1189/17 | 2024 | KN B | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 58.81 | MERTKA Jonasz | UKS Cyprianka | 1999 | Sen | KP | II | MAŃKOWSKI Edward B.D. | Z/4340/15 | 2024 | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 5.9253208637238 sekund |