PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
NAMYSŁÓW, 17 listopada 2018
PZLA Mistrzostwa Polski U23 w Biegach Przełajowych
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 4 4
2. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 1 1
3. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 1 1
4. DS WKS Śląsk Wrocław 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 1 1
5. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 001069502 2 2
6. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 1 1
7. LB KS Team Baryła Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolski Warszawska 99/1 5993190757 2 2
8. LB LLKS Osowa Sień 66-400 Wschowa Zacisze 1 497 001 47 72 1 1
9. LB MKST Astra Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Królowej Jadwigi 24 925-14-18-077 2 2
10. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 1 1
11. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 1 1
12. LD LKS Omega Kleszczów 97-410 Kleszczów Sportowa 3 769-110-63-76 1 1
13. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 1 1
14. LU SKB Kraśnik 23-210 Kraśnik Żwirki i Wigury 2 7151572962 1 1
15. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 5 5
16. MZ AKL Ursynów Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 1 1
17. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 1 1
18. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 1 1
19. MZ LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 07-300 Ostrów Mazowiecka Warchalskiego 3 759-126-81-74 1 1
20. MZ RK Athletics Warszawa 02-860 Warszawa Czterech Wiatrów 37 521-368-99-79 1 1
21. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 4 4
22. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 966-07-86-827 8 8
23. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 1 1
24. PD MKS Juvenia Białystok 15-087 Białystok Kościelna 9 5422878905 1 1
25. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 1 1
26. PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 36-100 Kolbuszowa Piłsudskiego 53 B 814-168-43-58 1 1
27. PM GKS Cartusia Kartuzy 83-300 Kartuzy Gdańska 15 589–15–63–539 1 1
28. PM GKS Żukowo 83-330 Żukowo Mściwoja 6 5891938376 1 1
29. PM KS Wejher Wejherowo 84-200 Wejherowo os. Kaszubskie 26/57 5881951748 1 1
30. PM KUKS Remus Kościerzyna 83-400 Kościerzyna ul. 3-go Maja 9A 591-15-50-446 2 2
31. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 2 2
32. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 1 1
33. PM WKS Flota Gdynia 81-103 Gdynia Śmidowicza 69 586-010-39-89 1 1
34. SK KS Słoneczko Busko Zdrój 28-100 Busko Zdrój Grotta 3a 6551925613 1 1
35. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 2 2
36. SL LKS Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638 00 01 166 2 2
37. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Sobieskiego 48 6521707834 1 1
38. SL UKS Chromik Mysłowice 41-400 Mysłowice Powstańców 23 2220897625 1 1
39. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 1 1
40. WN UKS MOSiR Działdowo 13-200 Działdowo Robotnicza 10 5711615477 1 1
41. WP UKS Jedynka Gostyń 63-800 Gostyń ul.Kościelna 4 6961709955 2 2
42. WP WMLKS Nadodrze Powodowo 64-200 Wolsztyn Powodowo 1 9231546198 1 1
43. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 2 2
44. ZP MKL Szczecinek 78-400 Szczecinek Wiatraczna 5 6731895569 1 1