PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
Siedlce, 24-25.08.2018
Finał Centralnego XXI Ogólnopolskich Igrzysk LZS
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 9 5
2. KP LIUKS Kruszwica 88-150 Kruszwica Kujawska 20 556-18-15-104 17 7
3. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 1 1
4. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 9 4
5. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 2 1
6. LB ULKS Uczniak Szprotawa 67-300 Szprotawa Henryków 54 9241693133 6 4
7. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 8 6
8. LD LKS Omega Kleszczów 97-410 Kleszczów Sportowa 3 769-110-63-76 4 2
9. LD UKS Błyskawica Domaniewice 99-334 Domaniewice Główna 13 834-16-59-974 5 3
10. LD UMLKS Pegaz Opoczno 26-300 Opoczno Partyzantów 1a 7681796847 10 5
11. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 17 11
12. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 4 2
13. LU MKS Żak Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Piłsudskiego 38 b 537-17-20-240 2 1
14. MA MLUKS Tarnów 33-100 Tarnów Os.Legionów 16 8732867240 16 9
15. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 5 3
16. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 16 10
17. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 5 4
18. OP LUKS MGOKSiR Korfantów 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 2 1
19. OP LUKS Namysłów 46-100 Namysłów Mickiewicza 12 752-140-11-59 5 4
20. OP LUKS Podium Kup 46-082 Kup 1 Maja 6a 991 029 8248 7 4
21. PD LKS Narew Kurpiewski Łomża 18-400 Łomża SZOSA ZAMBROWSKA 1\27 718 - 193 - 67 - 59 2 2
22. PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 36-100 Kolbuszowa Piłsudskiego 53 B 814-168-43-58 10 5
23. PM LKS Ziemi Puckiej Puck 84-100 Puck Al.Lipowa 3c 587-13-79-531 6 3
24. PM MLKS Baszta Bytów 77-100 Bytów ul.A.Mickiewicza 13 842 10 22 115 2 1
25. SK KS Słoneczko Busko Zdrój 28-100 Busko Zdrój Grotta 3a 6551925613 2 2
26. SK MUKS Wisła Junior Sandomierz 27-600 Sandomierz Flisaków 30 864 142 40 92 4 3
27. SK SSR Olimp Strawczyn 26-067 Strawczyn Żeromskiego16 9591949900 6 3
28. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 6 4
29. WN UKS Atos Woźnice 11-730 Mikołajki Woźnice 11A 742-21-06-747 2 1
30. WN UKS Sokół Węgorzewo 11-600 WĘGORZEWO PIONIERÓW 6 845-17-97-683 2 1
31. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5140192918 14 7
32. WP LKS OSiR Pleszew 63-300 Pleszew pl.Kościuszki 3 617-20-52-635 4 2
33. WP LUKS Orkan Września 62-300 Września Kaliska 2 A 789 145 88 32 8 4
34. WP UKS 12 Kalisz 62-800 Kalisz Długosza 14 618-18-63-681 3 2
35. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 21 11
36. ZP STS Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociagowa 2c/1 6731627509 14 5
37. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 10 5