Internetowe zgłoszenia do imprezy: ........................
........................
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BETLEJ Patrycja 2002-01-08 Z/2875/15

TAK

831 NumerPDF 13.64/16 MMKS Kędzierzyn Koźle 2017

2
BIELAK Weronika 2002-08-14 Z/0398/17

TAK

99 NumerPDF UKS Sokół Żmigród 2017

3
BIELAWSKA Patrycja 2003-04-04

58 NumerPDF 15.76/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

4
BLUS Agata 2002-02-10

35 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

5
BOCHEŃSKA Magdalena 2002-05-14 Z/1950/16

TAK

836 NumerPDF 16.22/16 MMKS Kędzierzyn Koźle 2017

6
BOGUSŁAWSKA Kornelia 2003-06-28

48 NumerPDF UKS Jedynka Piła 2016

7
BORYSOWICZ Zuzanna 2001-10-24 Z/0455/17

TAK

18 NumerPDF 14.74/16 KS Maków Biega 2017

8
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

517 NumerPDF 12.59 12.59/17 MKL Toruń 2017

9
BUTYŃSKA Natalia 2005-01-09

11 NumerPDF MKLA Łęczyca 2017

10
CZELEJ Sara 2001-01-03 Z/0314/16

2016

417 NumerPDF 14.40 13.87/16 AZS UMCS Lublin 2017

11
CZERNAŚ Agata 2000-01-17

418 NumerPDF 15.17 15.17/17 AZS UMCS Lublin 2017

12
DOROSZKO Dorota 2001-12-01 Z/3412/15

TAK

507 NumerPDF 14.00 13.85/16 MKS Tempo Kęty 2017

13
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

430 NumerPDF 13.07 12.79/16 AZS UMCS Lublin 2017

14
GIERAŁA Magda 2001-04-29 Z/2045/17

TAK

424 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

15
GŁĄB Magdalena 2003-10-16

45 NumerPDF 13.81/16 UKS Jedynka Piła 2016

16
GÓRA Julia 2003-11-27

2 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

17
GRAD Izabela 2003-08-07

3 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

18
GWARDJAK Karolina 2003-02-15

9 NumerPDF 16.58/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

19
IWANEK Iga 2001-01-01 Z/0343/16

TAK

423 NumerPDF 13.69/16 AZS UMCS Lublin 2017

20
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16

12 NumerPDF PTT Delta Płock 2017

21
JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 Z/0651/15

TAK

11 NumerPDF 13.64/15 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

22
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

704 NumerPDF 12.28 12.28/17 OKS Skra Warszawa 2017

23
KANIA Wiktoria 2003-09-24

4 NumerPDF 15.01/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

24
KIEDROWSKA Julia 2003-01-12

7 NumerPDF 15.47/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

25
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

6 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2017

26
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

TAK

512 NumerPDF 13.96/16 MKS Tempo Kęty 2017

27
KOSMOWSKA Wiktoria 2003-01-23

33 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

28
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

34 NumerPDF 12.78/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

29
KOWALSKA Julia 2001-06-25 Z/5981/15

2016

509 NumerPDF 14.93 14.17/16 MKS Tempo Kęty 2017

30
KOZIAK Karolina 1999-12-06 Z/2498/16

TAK

430 NumerPDF 12.61/13 AZS UMCS Lublin 2017

31
KSIĄŻEK Natalia 2003-05-24

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

32
KUBIS Joanna 2003-04-04 Z/5695/15

TAK

45 NumerPDF 14.71/16 MUKS Szok Bojanowo 2017

33
KURDZIEL Amelia 2003-07-31

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

34
LARA Patrycja 2003-06-18

60 NumerPDF 15.47/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

35
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

15 NumerPDF 14.33 14.19/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

36
MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 Z/4522/15

TAK

778 NumerPDF 13.26/15 KS Podlasie Białystok 2017

37
MICHALSKA Julia 2000-05-29 Z/4443/15

TAK

508 NumerPDF 12.74 12.62/16 ZLKL Zielona Góra 2017

38
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15

4 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

39
MUCIEK Aleksandra 1999-03-04

418 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

40
MUSIOŁ Karolina 2001-01-27 Z/2885/15

TAK

826 NumerPDF 14.14/15 MMKS Kędzierzyn Koźle 2017

41
NAKONIECZNA Karolina 1995-05-17

421 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

42
NOWAK Oliwia 2003-02-26 Z/0008/17

TAK

81 NumerPDF 14.39 14.39/17 SKS Kusy Kraków 2017

43
PAROL Zofia 2001-08-04 Z/2046/17

TAK

425 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

44
PAWLAK Natalia 2003-07-26 Z/0198/17

TAK

74 NumerPDF 14.66 14.38/16 UKS Dziewiątka Kutno 2017

45
PIETRZAK Aleksandra 2000-08-11

425 NumerPDF 13.65/16 AZS UMCS Lublin 2017

46
PIETRZYK Sandra 2002-01-01

323 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2017

47
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

23 NumerPDF 12.39 12.10/16 GUKS Asy Dywity 2017

48
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

TAK

24 NumerPDF 12.78 12.42/16 GUKS Asy Dywity 2017

49
RATAJ Małgorzata 2002-04-27 Z/1943/16

TAK

833 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2017

50
SADYŚ Marta 2002-06-09 Z/0441/17

TAK

789 NumerPDF 14.63 14.63/17 UKS Azymut Pabianice 2017

51
SKOWROŃSKA Zuzanna 2002-05-20 Z/2687/16

TAK

20 NumerPDF 13.13 13.13/17 MKS Baszta Szamotuły 2017

52
SKRECZKO Julia 2003-07-30 Z/3161/16

TAK

1 NumerPDF 14.11/16 KS Podlasie Białystok 2017

53
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22

42 NumerPDF 13.76/16 UKS Jedynka Piła 2016

54
SOCHA Gabriela 2004-08-09

296 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2017

55
SZARZYŃSKA Małgorzata 2003-04-21 Z/5701/15

TAK

83 NumerPDF 14.44 14.16/16 MUKS Szok Bojanowo 2017

56
SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 Z/0644/15

TAK

63 NumerPDF 12.85 12.57/16 MKS Hermes Gryfino 2017

57
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

59 NumerPDF 13.32/16 MUKS Szok Bojanowo 2017

58
TESMER Patrycja 2004-01-02

8 NumerPDF LKS Lubawa 2017

59
TRAN Dominika 2003-05-07

43 NumerPDF 15.58/15 UKS Jedynka Piła 2016

60
WOJCIECHOWSKA Weronika 2003-07-11

36 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

61
ZALEWSKA Marta 2004-04-26

6 NumerPDF LKS Lubawa 2017

62
ZŁOTOWSKA Julia 2004-04-17

129 NumerPDF LKS Lubawa 2017

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19

2 NumerPDF PTT Delta Płock 2017

2
BORYSOWICZ Zuzanna 2001-10-24 Z/0455/17

TAK

18 NumerPDF 29.44 29.44/17 KS Maków Biega 2017

3
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

96 NumerPDF 25.30 25.30/17 MTS Junior Sopot 2017

4
CZELEJ Sara 2001-01-03 Z/0314/16

2016

417 NumerPDF 28.53/16 AZS UMCS Lublin 2017

5
CZERNAŚ Agata 2000-01-17

418 NumerPDF 31.79/15 AZS UMCS Lublin 2017

6
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

430 NumerPDF 26.52/16 AZS UMCS Lublin 2017

7
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

550 NumerPDF 27.22/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

8
GIERAŁA Magda 2001-04-29 Z/2045/17

TAK

424 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

9
IWANEK Iga 2001-01-01 Z/0343/16

TAK

423 NumerPDF 28.12/16 AZS UMCS Lublin 2017

10
KRÓL Aleksandra 2002-02-20 Z/2903/16

TAK

22 NumerPDF 28.07 28.07/17 GUKS Asy Dywity 2017

11
LABBE Andżelika 1999-10-17 Z/2059/16

TAK

417 NumerPDF 28.77/16 AZS UMCS Lublin 2017

12
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

15 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

13
MAŁECKA Julia 2002-10-25 Z/2690/16

TAK

38 NumerPDF 28.93 28.93/17 MKS Baszta Szamotuły 2017

14
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

15
MICHALSKA Julia 2000-05-29 Z/4443/15

TAK

508 NumerPDF 26.11 26.11/17 ZLKL Zielona Góra 2017

16
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF 26.10/16 KS Podlasie Białystok 2017

17
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15

4 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

18
MUCIEK Aleksandra 1999-03-04

418 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

19
NAKONIECZNA Karolina 1995-05-17

421 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

20
PAROL Zofia 2001-08-04 Z/2046/17

TAK

425 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

21
PIETRZAK Aleksandra 2000-08-11

425 NumerPDF 27.89/16 AZS UMCS Lublin 2017

22
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

23 NumerPDF 24.89 24.48/16 GUKS Asy Dywity 2017

23
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

TAK

24 NumerPDF 26.09 25.30/16 GUKS Asy Dywity 2017

24
SKOWROŃSKA Zuzanna 2002-05-20 Z/2687/16

TAK

20 NumerPDF 27.28 27.28/17 MKS Baszta Szamotuły 2017

25
SZARZYŃSKA Małgorzata 2003-04-21 Z/5701/15

TAK

83 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2017

26
SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 Z/0644/15

TAK

63 NumerPDF 26.07 25.62/16 MKS Hermes Gryfino 2017

27
WÓJS Marika 1999-04-09 Z/0645/15

TAK

67 NumerPDF 26.40/16 MKS Hermes Gryfino 2017

28
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

29
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

551 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2017

30
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

52 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Weronika 2002-08-14 Z/0398/17

TAK

99 NumerPDF UKS Sokół Żmigród 2017

2
BLUS Agata 2002-02-10

35 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

3
BOCHENEK Milena 2003-06-26 Z/2871/17

TAK

41 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

4
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

6 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2017

5
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

34 NumerPDF 42.65/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

6
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

111 NumerPDF 41.00 43.68/14 UKS Azymut Pabianice 2017

7
PAWLAK Natalia 2003-07-26 Z/0198/17

TAK

74 NumerPDF 49.81/16 UKS Dziewiątka Kutno 2017

8
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

TAK

24 NumerPDF 41.95 40.40/16 GUKS Asy Dywity 2017

9
RATAJ Małgorzata 2002-04-27 Z/1943/16

TAK

833 NumerPDF 45.52/16 MMKS Kędzierzyn Koźle 2017

10
SADYŚ Marta 2002-06-09 Z/0441/17

TAK

789 NumerPDF 47.06 47.06/17 UKS Azymut Pabianice 2017

11
SUŁEK Alicja 2004-09-20

3 NumerPDF PTT Delta Płock 2017

12
TESMER Patrycja 2004-01-02

8 NumerPDF LKS Lubawa 2017

13
WAWRZYŃSKA Karolina 2003-11-19

39 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

14
WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 Z/3269/17

TAK

316 NumerPDF MUKL Brodnica 2017

15
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

153 NumerPDF 37.42/16 OŚ AZS Poznań 2017

16
ZALEWSKA Marta 2004-04-26

6 NumerPDF LKS Lubawa 2017

17
ZŁOTOWSKA Julia 2004-04-17

129 NumerPDF LKS Lubawa 2017

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 Z/2007/15

TAK

908 NumerPDF 57.83 57.83/17 LKS Vectra Włocławek 2017

2
CIOK Klaudia 1999-12-20 Z/1334/16

TAK

5 NumerPDF 62.02/16 KS Maków Biega 2017

3
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

129 NumerPDF 58.94 58.94/17 MKS-MOS Katowice 2017

4
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

462 NumerPDF 57.04 57.04/17 BKS Bydgoszcz 2017

5
KACZMAREK Aneta 1981-01-17 Z/2805/17

TAK

400 NumerPDF 00:56.33 52.68/01 RK Athletics Warszawa 2017

6
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

560 NumerPDF 66.23/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

7
OLSZAŃSKA Oliwia 2002-01-14 Z/0455/16

TAK

50 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

8
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

549 NumerPDF 55.82/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

9
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

428 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

10
SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 Z/2914/15

TAK

753 NumerPDF 59.34 58.99/16 GKS Piast Gliwice 2017

11
TOŚ Barbara 1996-01-21

96 NumerPDF 61.89/13 KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

12
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

72 NumerPDF 57.81/16 MKS Żak Biała Podlaska 2017

13
WINIARSKA Marta 2000-01-19 Z/4324/15

TAK

223 NumerPDF 64.05/16 KS Polanik Piotrków Trybunalski 2017

14
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

153 NumerPDF 52.35 51.31/15 OŚ AZS Poznań 2017

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAHRANOWSKA Maria 1993-07-14

1 NumerPDF 2:45.00 KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie

2
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

516 NumerPDF 2:11.75 2:09.44/15 ZLKL Zielona Góra 2017

3
BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 Z/5870/15

TAK

27 NumerPDF 2:42.25/16 KS Maków Biega 2017

4
BUJEK Paulina 1999-09-08 Z/2501/16

TAK

416 NumerPDF 2:37.33/16 AZS UMCS Lublin 2017

5
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

556 NumerPDF 2:15.21/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

6
GÓRAK Paulina 1997-11-13

97 NumerPDF 2:14.24/15 KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

7
JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 Z/0358/14

TAK

509 NumerPDF 2:17.21/15 ZLKL Zielona Góra 2017

8
JAWORSKA Hanna 2001-03-16 Z/0857/15

TAK

62 NumerPDF 2:29.45/16 MKS Hermes Gryfino 2017

9
JÓŹWIAK Olga 1999-08-29 Z/1242/16

TAK

415 NumerPDF 2:31.06/16 AZS UMCS Lublin 2017

10
KRÓL Aleksandra 2002-02-20 Z/2903/16

TAK

22 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2017

11
KURAŚ Karolina 1999-04-10 Z/2497/16

2016

653 NumerPDF 2:46.01/16 AZS UMCS Lublin 2017

12
SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 Z/3468/15

TAK

92 NumerPDF 2:18.18 2:18.18/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2017

13
SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 Z/4671/15

TAK

104 NumerPDF 2:16.09/16 TS AKS Chorzów 2017

14
TOŚ Barbara 1996-01-21

96 NumerPDF KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

15
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

510 NumerPDF 2:24.26 2:24.26/17 ZLKL Zielona Góra 2017

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CEGIELKA Angelika 2003-01-01

2 NumerPDF KS Wisła Puławy 2017

2
NOWAK Kamila 1998-04-23 Z/0860/14

TAK

118 NumerPDF 3:17.12/15 MKS-MOS Katowice 2017

3
RACEWICZ Julia 2002-01-10 Z/0597/16

TAK

261 NumerPDF 3:35.23/16 KS Podlasie Białystok 2017

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAHRANOWSKA Maria 1993-07-14

1 NumerPDF 3:35.00 KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie

2
DZIADUCH Weronika 1999-08-16 Z/1241/16

TAK

425 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

3
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

4
GÓRAK Paulina 1997-11-13

97 NumerPDF 4:41.26/16 KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

5
JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 Z/0358/14

TAK

509 NumerPDF 4:56.13 4:35.19/14 ZLKL Zielona Góra 2017

6
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

901 NumerPDF 4:25.97 4:25.97/17 LKS Vectra Włocławek 2017

7
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

41 NumerPDF 4:51.05 4:51.05/17 GKS Olimpia Grudziądz 2017

8
SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 Z/5072/15

TAK

424 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MALINA Michalina 2000-10-15 Z/1407/15

TAK

56 NumerPDF GTS Bojszowy 2017

2
STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 Z/0614/12

TAK

515 NumerPDF 10:07.13/16 ZLKL Zielona Góra 2017

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKA Aleksandra 2003-01-01

2 NumerPDF 1.40/16 KS Wisła Puławy 2017

2
GUZ Matylda 2003-11-02 Z/0003/17

TAK

62 NumerPDF 1.35 1.35/17 SKS Kusy Kraków 2017

3
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

1 NumerPDF 1.40/16 KS Podlasie Białystok 2017

4
KOWALCZYK Wiktoria 2002-09-15 Z/2691/16

TAK

44 NumerPDF 1.50 1.50/17 MKS Baszta Szamotuły 2017

5
KOZŁOWSKA Patrycja 2001-01-08 Z/5284/15

TAK

34 NumerPDF 1.55 1.55/17 MKS Baszta Szamotuły 2017

6
RATAJCZAK Zofia 2000-07-11 Z/5281/15

TAK

42 NumerPDF 1.50 1.55/16 MKS Baszta Szamotuły 2017

7
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

512 NumerPDF 1.58 1.62/15 ZLKL Zielona Góra 2017

8
ŚLUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

13 NumerPDF 1.35 1.35/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

9
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

878 NumerPDF 1.55 1.60/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

10
ŻELAZNA Eliza 2003-03-18

49 NumerPDF 1.20/15 UKS Jedynka Piła 2016

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKA Patrycja 2003-04-04

58 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

2
DOROSZKO Dorota 2001-12-01 Z/3412/15

TAK

507 NumerPDF 4.98/16 MKS Tempo Kęty 2017

3
GŁĄB Magdalena 2003-10-16

45 NumerPDF 3.65/16 UKS Jedynka Piła 2016

4
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

518 NumerPDF 5.45 5.45/17 MKL Toruń 2017

5
GRAD Izabela 2003-08-07

3 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

6
GWARDJAK Karolina 2003-02-15

9 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

7
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 Z/0150/15

TAK

464 NumerPDF 5.27 5.35/15 BKS Bydgoszcz 2017

8
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

21 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2017

9
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

79 NumerPDF 4.88 4.88/17 SKS Kusy Kraków 2017

10
KANIA Wiktoria 2003-09-24

4 NumerPDF 4.25/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

11
KIEDROWSKA Julia 2003-01-12

7 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

12
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

TAK

512 NumerPDF 5.01/16 MKS Tempo Kęty 2017

13
KOSMOWSKA Wiktoria 2003-01-23

33 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

14
KOWALSKA Julia 2001-06-25 Z/5981/15

2016

509 NumerPDF 4.51 4.77/16 MKS Tempo Kęty 2017

15
KSIĄŻEK Natalia 2003-05-24

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

16
KUBIS Joanna 2003-04-04 Z/5695/15

TAK

45 NumerPDF 4.45 4.45/17 MUKS Szok Bojanowo 2017

17
KURDZIEL Amelia 2003-07-31

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

18
LARA Patrycja 2003-06-18

60 NumerPDF 4.22/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

19
MAŁECKA Julia 2002-10-25 Z/2690/16

TAK

38 NumerPDF 4.66 4.66/17 MKS Baszta Szamotuły 2017

20
ROKICKA Oliwia 2004-07-23

34 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

21
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

512 NumerPDF 5.05 5.05/17 ZLKL Zielona Góra 2017

22
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22

42 NumerPDF 4.73/16 UKS Jedynka Piła 2016

23
SOCHA Gabriela 2004-08-09

296 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2017

24
WAWRZYŃSKA Karolina 2003-11-19

39 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

25
WĘŻYK Kinga 1999-07-25 Z/1082/16

TAK

286 NumerPDF 4.41 4.41/17 KS Polanik Piotrków Trybunalski 2017

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

136 NumerPDF 12.27 12.83/16 MULKS Żeromski Sieradz 2017

2
CIACHURSKA Natalia 1998-07-26 Z/0813/14

TAK

36 NumerPDF 11.28/14 MKS Baszta Szamotuły 2017

3
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 Z/0150/15

TAK

464 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2017

4
KOWALEWSKA Sylwia 1999-02-05 Z/0256/15

TAK

875 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

5
RATAJCZAK Zofia 2000-07-11 Z/5281/15

TAK

42 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2017

6
SMOLIBOCKA Eliza 1998-05-17 Z/0817/14

TAK

41 NumerPDF 11.30/14 MKS Baszta Szamotuły 2017

7
WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 Z/1958/17

TAK

100 NumerPDF 10.60 10.60/17 MULKS Żeromski Sieradz 2017

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKA Patrycja 2003-04-04

58 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

2
GÓRA Julia 2003-11-27

2 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

3
GWARDJAK Karolina 2003-02-15

9 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

4
KORZENIOWSKA Nikol 2003-05-11

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

5
MARCHEWKA Weronika 2000-06-22 Z/5698/15

TAK

77 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2017

6
MUSIOŁ Karolina 2001-01-27 Z/2885/15

TAK

826 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2017

7
NAWROT Weronika 1999-06-30 Z/2299/16

TAK

789 NumerPDF 9.60 9.60/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

8
NOSAL Aleksandra 2001-02-26 Z/0646/17

TAK

80 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

9
PRUCHNICKA Bogumiła 2000-08-13 Z/2403/17

TAK

983 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2017

10
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

512 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

11
TEŁOWSKA Oliwia 1998-08-29 Z/1155/14

TAK

360 NumerPDF 8.52/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

12
URBAN Karolina 1998-10-18 Z/0093/14

TAK

532 NumerPDF 14.91/16 SKLA Sopot 2017

13
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

171 NumerPDF 13.85/16 KS Polanik Piotrków Trybunalski 2017

14
WRONA Patrycja 2000-01-19 Z/2374/17

TAK

55 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2017

15
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

517 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

16
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

24 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2017

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURDA Katarzyna 1994-09-13

98 NumerPDF 29.97/11 KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

2
GAWRON Daria 1999-04-27 Z/3275/15

TAK

38 NumerPDF 29.59 29.59/17 MULKS Żeromski Sieradz 2017

3
NOSAL Aleksandra 2001-02-26 Z/0646/17

TAK

80 NumerPDF 21.48 21.48/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

4
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

62 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

5
URBAN Karolina 1998-10-18 Z/0093/14

TAK

532 NumerPDF 52.87/16 SKLA Sopot 2017

6
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

24 NumerPDF 32.04 32.04/17 MKS Baszta Szamotuły 2017

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁKA Karolina 2000-06-25 Z/6220/15

TAK

987 NumerPDF 22.39/15 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

2
NOWAK Natalia 2002-03-24 Z/3783/16

TAK

987 NumerPDF 29.52 29.52/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUL Patrycja 1999-09-18 Z/4555/15

TAK

551 NumerPDF 36.72 36.72/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

2
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

52 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

3
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

63 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

4
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

62 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

5
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

512 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

6
TEŁOWSKA Oliwia 1998-08-29 Z/1155/14

TAK

360 NumerPDF 36.03 39.75/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

7
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

517 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Julia 2000-04-26 Z/6219/15

TAK

981 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2017

2
KARKOSZKA Elżbieta 2000-03-27 Z/6230/15

TAK

975 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2017

3
MARCHEWKA Weronika 2000-06-22 Z/5698/15

TAK

77 NumerPDF 37.42 37.42/17 MUKS Szok Bojanowo 2017

4
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

460 NumerPDF 49.82 49.82/17 BKS Bydgoszcz 2017

5
SOWIŃSKA Michalina 2002-04-11 Z/2618/17

TAK

55 NumerPDF 25.54 25.54/17 PK MUKS Szok Bojanowo 2017

6
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

560 NumerPDF 49.91 49.91/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURDA Katarzyna 1994-09-13

98 NumerPDF 37.24 43.14/13 KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

2
KRZYWAŃSKA Nina 2001-10-08 Z/3484/15

TAK

61 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

3
KUCHARSKA Oliwia 1998-09-09 Z/1523/14

TAK

978 NumerPDF 38.21/15 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

4
MARCZAK Jagoda 2001-03-07 Z/2422/16

2016

8 NumerPDF UKS przy SP Międzybórz 2017

5
ORLIŃSKA Dominika 1998-01-30 Z/0931/14

TAK

63 NumerPDF 42.26 48.64/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

6
PYC Julia 2002-06-01 Z/1687/16

TAK

11 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

7
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

171 NumerPDF 61.48/16 KS Polanik Piotrków Trybunalski 2017

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAŃSKA Aleksandra 2000-05-08

15 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2017

2
KĘSA Martyna 2001-08-01 Z/5285/15

TAK

36 NumerPDF 31.75 33.53/16 MKS Baszta Szamotuły 2017

3
SURMIAK Zofia 2001-01-17 Z/1267/15

55 NumerPDF 39.67/16 SKS Kusy Kraków 2017

4
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

878 NumerPDF 20.72/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAWORSKA Karolina 1999-05-24 Z/2245/16

TAK

27 NumerPDF 16:20 16:20/17 KKL Rodło Kwidzyn 2017

2
KOWALSKA Agata 1998-09-22 Z/1677/14

TAK

20 NumerPDF 14:51 14:04.08/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

3
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

935 NumerPDF 18:31.55/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CETNARSKA Małgorzata 1998-08-02 Z/1440/14

TAK

556 NumerPDF 24:51 24:23.20/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

2
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

929 NumerPDF 29:12.99 29:12.99/17 LKS Vectra Włocławek 2017

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJS Marika 1999-04-09 Z/0645/15

TAK

67 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

2
WRÓBEL Martyna 2000-02-19 Z/6217/15

TAK

961 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2017

 
100 m ppł K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 Z/0006/17

TAK

98 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2017

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 Z/0006/17

TAK

98 NumerPDF 38.21 38.21/17 SKS Kusy Kraków 2017

2
MAJCHRZAK Natalia 2003-04-16 Z/0196/17

TAK

73 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2017

3
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

59 NumerPDF 33.03 32.98/16 MUKS Szok Bojanowo 2017

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

 
1500 m przeszkody kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 Z/2402/17

TAK

972 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2017

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. TESMER Patrycja
2. ZŁOTOWSKA Julia
3. MIESIKOWSKA Marta
4. ZALEWSKA Marta
2004
2004
2005
2004
NumerPDF LKS Lubawa III

2 1. KRZYŻANOWSKA Jagoda
2. KRZYŻANOWSKA Zuzanna
3. MOTYKA Julia
4. STAŚKIEWICZ Natalia
2004
2004
2004
2005
NumerPDF UKB Szubin

3 1. BORZEWSKA Zuzanna
2. ELWART Wiktoria
3. LEWANDOWSKA Aleksandra
4. GRACZYK Zuzanna
5. SKRZYPNIK Kamila
2001
2000
2001
2000
2001
NumerPDF MKL Toruń

4 1. ANDRZEJAK Natalia
2. BARANIAK Zuzanna
3. IGNASIAK Małgorzata
4. BŁASZYK Wiktoria
2003
1997
1995
1996
NumerPDF OŚ AZS Poznań

5 1. GÓRKA Magdalena
2. WŁODARSKA Izabela
3. KURYŁO Joanna
4. WOLAK Adrianna
5. WRÓBLEWSKA Zofia
1997
1995
1995
1997
1995
NumerPDF KS AZS AWF Wrocław II

6 1. KOMOCKA Julia
2. PRABUCKA Weronika
3. OBERLAN Julia
4. MALICKA Paulina
2002
2003
2002
2002
NumerPDF UKL Ósemka Police

7 1. MORAWIAN Amelia
2. KUCHARSKA Bogumiła
3. BOREJZA Martyna
4. WIECZOREK Agnieszka
2004
2003
2004
2002
NumerPDF UKL Ósemka Police II

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

57 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

2
CZERBNIAK Adam 2006-08-24

9 NumerPDF MKLA Łęczyca 2017

3
DECHNIK Jakub 2000-01-07 Z/2718/15

TAK

557 NumerPDF 11.61/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

4
FLITTA Kacper 2001-04-26

41 NumerPDF 12.00 UKS Jedynka Piła 2016

5
GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 Z/0323/15

TAK

52 NumerPDF 11.73/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

6
GORTATOWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/5322/15

TAK

308 NumerPDF 12.22 12.22/17 MUKL Brodnica 2017

7
JACKOWSKI Mateusz 2005-01-26

7 NumerPDF LKS Lubawa 2017

8
JAGURA Jakub 2002-09-30

32 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

9
JAKUBASZEK Maciej 1999-01-10 Z/0808/15

TAK

495 NumerPDF 11.58 11.54/16 MKL Szczecin 2017

10
JANCZYK Patryk 1999-03-04 Z/0225/17

TAK

333 NumerPDF 12.46 12.46/17 UKS Azymut Pabianice 2017

11
JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 Z/1686/15

TAK

972 NumerPDF 11.39/16 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

12
KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

TAK

10 NumerPDF MKL Szczecin 2017

13
KAŹMIERCZAK Przemysław 1998-12-03 Z/0930/14

TAK

19 NumerPDF 13.02/14 MLKS Echo Twardogóra 2017

14
KLIMOWICZ Michał 2002-08-06

1 NumerPDF 12.95/16 KS Podlasie Białystok 2017

15
KOMASZKO Michał 2000-01-18 Z/5545/15

TAK

517 NumerPDF 11.60 11.47/16 ZLKL Zielona Góra 2017

16
KORDYŚ Mariusz 2001-10-05 Z/1942/16

TAK

832 NumerPDF 12.90/16 MMKS Kędzierzyn Koźle 2017

17
KOŚCIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

TAK

94 NumerPDF 14.23/16 UKS Dziewiątka Kutno 2017

18
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

412 NumerPDF 11.51 11.51/17 AZS UMCS Lublin 2017

19
KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 Z/3160/16

TAK

1 NumerPDF 12.10/16 KS Podlasie Białystok 2017

20
KUCHARCZYK Filip 2004-03-08

281 NumerPDF 15.04/16 KS Polanik Piotrków Trybunalski 2017

21
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

489 NumerPDF 11.35 11.35/16 MKL Szczecin 2017

22
KWIETNIAK Kacper 2000-05-05 Z/5786/15

2015

121 NumerPDF 12.12/16 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 2017

23
ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22

423 NumerPDF 12.16 12.16/17 AZS UMCS Lublin 2017

24
MAJKOWSKI Mateusz 2001-07-05 Z/3065/17

TAK

16 NumerPDF 11.90 KS Maków Biega 2017

25
MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 Z/1052/16

TAK

8 NumerPDF 12.12 12.12/17 KS Maków Biega 2017

26
MAZUREK Wojciech 2002-01-20 Z/3087/16

2016

8 NumerPDF 12.87 12.87/17 KS Agros Zamość 2017

27
MENCEL Raf 2001-09-07 Z/2553/17

TAK

5 NumerPDF UKS przy SP Międzybórz 2017

28
MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 Z/0530/17

TAK

44 NumerPDF 11.21 10.78/13 GZSN START Gorzów Wlkp. 2017

29
MIKUŁA Adam 2004-07-23

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

30
NOCENTINI Pierangelo 2002-05-23

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

31
OLEKSII Filipas 1999-03-12

95 NumerPDF KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

32
OLSZAŃSKI Adam 1999-11-14 Z/3254/15

TAK

14 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

33
POŁYNKIN Dawid 1999-06-03 Z/2534/16

TAK

425 NumerPDF 11.88 11.83/16 AZS UMCS Lublin 2017

34
RUDA Rafał 1998-07-21 Z/0325/15

TAK

45 NumerPDF 11.53/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

35
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

TAK

512 NumerPDF 11.17 11.17/17 MKL Toruń 2017

36
SCHMIDT Antoni 2004-06-24

53 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2017

37
SKUBISZEWSKI Dawid 2001-08-29 Z/5592/15

TAK

514 NumerPDF 12.30 12.11/16 ZLKL Zielona Góra 2017

38
SOBCZYK Krystian 2003-03-31 Z/0199/17

TAK

90 NumerPDF 11.98 11.98/17 UKS Dziewiątka Kutno 2017

39
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

TAK

460 NumerPDF 11.21 11.21/17 BKS Bydgoszcz 2017

40
SZUMERT Kamil 1993-04-26 Z/0786/11

2015

745 NumerPDF 10.83/14 STS Pomerania Szczecinek 2017

41
TOMALAK Piotr 2001-03-10 Z/2404/17

TAK

986 NumerPDF 12.15 12.15/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

42
WASILEWSKI Artur 1996-09-08

92 NumerPDF 10.67/15 KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

43
WIŚNIEWSKI Jakub 2002-01-11

36 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

44
WIŚNIEWSKI Jan 2002-01-11

37 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

45
WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 Z/2039/15

TAK

1 NumerPDF 12.38/16 KS Podlasie Białystok 2017

46
ZDUŃCZYK Jakub 2002-07-09 Z/1949/16

TAK

826 NumerPDF 12.73/16 MMKS Kędzierzyn Koźle 2017

47
ZIELONKA Cezary 2001-03-02 Z/2594/16

TAK

810 NumerPDF 11.49/16 UKS Dziewiątka Kutno 2017

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBASZEK Maciej 1999-01-10 Z/0808/15

TAK

495 NumerPDF 23.67 23.60/16 MKL Szczecin 2017

2
JANCZYK Patryk 1999-03-04 Z/0225/17

TAK

333 NumerPDF UKS Azymut Pabianice 2017

3
KOMASZKO Michał 2000-01-18 Z/5545/15

TAK

517 NumerPDF 23.69 23.69/17 ZLKL Zielona Góra 2017

4
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

412 NumerPDF 23.42/16 AZS UMCS Lublin 2017

5
KOWALSKI Hubert 2001-03-07 Z/4938/15

TAK

71 NumerPDF 23.47 23.47/17 MKL Szczecin 2017

6
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

489 NumerPDF 22.98 22.98/17 MKL Szczecin 2017

7
ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22

423 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

8
MAJKOWSKI Mateusz 2001-07-05 Z/3065/17

TAK

16 NumerPDF 23.23 KS Maków Biega 2017

9
MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 Z/1052/16

TAK

8 NumerPDF KS Maków Biega 2017

10
MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 Z/0530/17

TAK

44 NumerPDF 21.56/12 GZSN START Gorzów Wlkp. 2017

11
MORDYL Jakub 1996-01-15

94 NumerPDF 22.44/13 KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

12
OLEKSII Filipas 1999-03-12

95 NumerPDF KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

13
POŁYNKIN Dawid 1999-06-03 Z/2534/16

TAK

425 NumerPDF 23.40/15 AZS UMCS Lublin 2017

14
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

TAK

512 NumerPDF 22.69 22.69/17 MKL Toruń 2017

15
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

519 NumerPDF 24.09/16 ZLKL Zielona Góra 2017

16
SKUBISZEWSKI Dawid 2001-08-29 Z/5592/15

TAK

514 NumerPDF 24.63 24.63/17 ZLKL Zielona Góra 2017

17
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

10 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

18
URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 Z/5408/15

TAK

515 NumerPDF 23.34 22.92/16 ZLKL Zielona Góra 2017

19
WASILEWSKI Artur 1996-09-08

92 NumerPDF 21.87/16 KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

20
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

13 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

21
WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 Z/2039/15

TAK

1 NumerPDF 26.42/16 KS Podlasie Białystok 2017

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMASZEK Szymon 2003-01-01

243 NumerPDF 46.34/16 MKS-MOS Katowice 2017

2
GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 Z/0323/15

TAK

52 NumerPDF 39.82/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

3
GORTATOWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/5322/15

TAK

308 NumerPDF 38.91/16 MUKL Brodnica 2017

4
JEDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

63 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

5
KWIETNIAK Kacper 2000-05-05 Z/5786/15

2015

121 NumerPDF 38.20/16 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 2017

6
RUDA Rafał 1998-07-21 Z/0325/15

TAK

45 NumerPDF 36.99/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

7
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

TAK

936 NumerPDF 40.46 40.46/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

8
SOBCZYK Krystian 2003-03-31 Z/0199/17

TAK

90 NumerPDF 40.54 40.54/17 UKS Dziewiątka Kutno 2017

9
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

91 NumerPDF 39.80 39.80/17 UKS Dziewiątka Kutno 2017

10
WIŚNIEWSKI Jakub 2002-01-11

36 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

11
WIŚNIEWSKI Jan 2002-01-11

37 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

12
ZDUŃCZYK Jakub 2002-07-09 Z/1949/16

TAK

826 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2017

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

166 NumerPDF 49.33/15 KS AZS AWF Wrocław 2017

2
BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 Z/6203/15

TAK

279 NumerPDF RAZ Szczecin 2017

3
BIEKSZO Eryk 2001-03-21 Z/3276/16

TAK

516 NumerPDF 54.11 54.11/17 ZLKL Zielona Góra 2017

4
GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 Z/3004/15

TAK

551 NumerPDF 54.07/15 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

5
KAHLA Marcin 2002-03-05 Z/0457/16

TAK

51 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

6
MORDYL Jakub 1996-01-15

94 NumerPDF 50.47/14 KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

7
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

40 NumerPDF 55.57/12 KKB Starogard Gdański 2017

8
NOSEK Szymon 2000-01-05 Z/0295/15

TAK

38 NumerPDF 53.97/16 LUKS Boguszyce 2017

9
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

TAK

50 NumerPDF 57.15/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

10
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

519 NumerPDF 52.50 52.50/17 ZLKL Zielona Góra 2017

11
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

10 NumerPDF 54.48/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

12
URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 Z/5408/15

TAK

515 NumerPDF 50.85 50.49/16 ZLKL Zielona Góra 2017

13
WÓJCIK Maciej 1999-03-14 Z/1062/15

TAK

513 NumerPDF 48.80 48.73/16 ZLKL Zielona Góra 2017

14
WRÓBEL Sebastian 1999-01-06 Z/4518/15

TAK

509 NumerPDF 51.35 51.06/16 ZLKL Zielona Góra 2017

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

15 NumerPDF 1:52.10 1:52.10/17 GKS Olimpia Grudziądz 2017

2
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

169 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

3
CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 Z/6395/15

TAK

666 NumerPDF 1:58.50 1:58.50/17 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

4
GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 Z/0430/15

TAK

804 NumerPDF 1:57.13 1:56.12/16 AKL Ursynów Warszawa 2017

5
GUSTAW Szymon 2000-03-13 Z/6100/15

TAK

417 NumerPDF 2:02.73/16 AZS UMCS Lublin 2017

6
JENDRYCH Marek 1984-01-06 Z/5134/11

TAK

821 NumerPDF 1:53.82/11 AKL Ursynów Warszawa 2017

7
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

168 NumerPDF 2:12.81/16 KS Agros Zamość 2017

8
KALISIAK Dawid 2000-01-15 Z/2222/15

TAK

711 NumerPDF 2:06.75/16 UKS Azymut Pabianice 2017

9
KRUK Kamil 1992-02-23 Z/2904/11

TAK

803 NumerPDF 1:50.87 1:50.64/15 AKL Ursynów Warszawa 2017

10
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

34 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

11
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

573 NumerPDF 2:10.46 2:10.46/17 KS Polanik Piotrków Trybunalski 2017

12
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

508 NumerPDF 2:01.48 2:01.48/17 ZLKL Zielona Góra 2017

13
MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 Z/5066/15

TAK

383 NumerPDF 2:02.12 2:02.12/17 RAZ Szczecin 2017

14
UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 Z/3088/16

TAK

170 NumerPDF KS Agros Zamość 2017

15
WIELECHOWSKI Piotr 2001-05-25 Z/1049/16

TAK

29 NumerPDF KS Maków Biega 2017

16
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

278 NumerPDF 1:56.23 1:56.23/17 RAZ Szczecin 2017

17
WRÓBEL Sebastian 1999-01-06 Z/4518/15

TAK

509 NumerPDF 2:00.66/16 ZLKL Zielona Góra 2017

18
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

549 NumerPDF 1:55.66/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERBNIAK Adam 2006-08-24

9 NumerPDF MKLA Łęczyca 2017

2
GRZYB Damian 2002-09-08 Z/0810/16

TAK

11 NumerPDF 2:58.41/16 KS Wisła Puławy 2017

3
KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02

127 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2017

4
ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 Z/1241/15

TAK

61 NumerPDF 2:52.02/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

5
MŁYNARCZYK Arkadiusz 2002-12-21

1 NumerPDF RAZ Szczecin 2017

6
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

48 NumerPDF 2:31.58/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

7
TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 Z/1822/15

TAK

46 NumerPDF 2:40.50/16 KKL Rodło Kwidzyn 2017

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

34 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

2
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

508 NumerPDF 4:13.91 4:08.97/16 ZLKL Zielona Góra 2017

3
MOSKAL Radosław 2001-02-08 Z/2714/15

TAK

550 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2017

4
NAROJCZYK Mateusz 2001-10-13 Z/5869/15

TAK

13 NumerPDF 4:40.56 KS Maków Biega 2017

5
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

40 NumerPDF 3:59.0 3:59.0/17 KKB Starogard Gdański 2017

6
PIETRZAK Szymon 2000-09-04

414 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

7
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

TAK

130 NumerPDF 4:34.30 4:34.30/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2017

8
SZUBARTOWSKI Jakub 2001-01-14 Z/1871/17

TAK

412 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2017

9
SZYNAKA Wiktor 2001-01-01

1113 NumerPDF 4:10.60 4:10.60/17 MKL Toruń 2017

10
WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 Z/4837/15

TAK

89 NumerPDF 4:25.17/16 UKS Dziewiątka Kutno 2017

11
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

200 NumerPDF 3:47.84 3:47.84/17 AZS Łódź 2017

 
2000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODURA Szymon 2002-04-07 Z/1469/17

TAK

973 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2017

2
JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 Z/0456/17

TAK

15 NumerPDF 9:23.40 9:23.40/17 KS Maków Biega 2017

3
KONOPKA Dawid 2001-02-07 Z/3099/16

TAK

7 NumerPDF 9:22.10 9:22.10/17 KS Maków Biega 2017

4
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

560 NumerPDF 8:24.24/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

5
MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 Z/2029/15

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2017

6
MOCEK Daniel 1996-02-14 Z/0953/15

TAK

20 NumerPDF 9:18.77 9:12.15/15 KS Maków Biega 2017

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAK Jakub 2000-12-08 Z/2877/15

TAK

831 NumerPDF 2.04 2.04/17 MMKS Kędzierzyn Koźle 2017

2
CIEŚLIK Piotr 2003-05-04

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

3
DERA Mateusz 2004-02-26

42 NumerPDF UKS Jedynka Piła 2016

4
FLITTA Kacper 2001-04-26

41 NumerPDF 1.65 UKS Jedynka Piła 2016

5
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

520 NumerPDF 1.95 1.95/17 ZLKL Zielona Góra 2017

6
LAMTSCHEK Eryk 2002-02-05

28 NumerPDF 1.80/16 OLA Piła

7
NOCENTINI Pierangelo 2002-05-23

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

8
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

68 NumerPDF 1.92 1.92/17 MKS Hermes Gryfino 2017

9
PĄGOWSKI Kacper 2001-07-05 Z/0456/15

TAK

25 NumerPDF 1.95 1.95/17 GKS Olimpia Grudziądz 2017

10
ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 Z/2300/16

TAK

982 NumerPDF 1.89/16 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

11
WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

888 NumerPDF 1.95 1.96/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

TAK

850 NumerPDF 4.00 4.00/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

2
KAŹMIERCZAK Przemysław 1998-12-03 Z/0930/14

TAK

19 NumerPDF 3.70 4.10/15 MLKS Echo Twardogóra 2017

3
OLSZAŃSKI Adam 1999-11-14 Z/3254/15

TAK

14 NumerPDF 4.00 4.00/16 MLKS Echo Twardogóra 2017

4
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

36 NumerPDF 2.80 2.80/17 MLKS Echo Twardogóra 2017

5
ZDUŃCZYK Patryk 1991-01-19 Z/3899/11

TAK

260 NumerPDF 5.20/15 AZS-AWF Warszawa 2017

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLIK Piotr 2003-05-04

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

2
DOBRZYŃSKI Kacper 2001-06-22 Z/3275/16

TAK

172 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

3
GUMIELA Jakub 1998-08-16 Z/1305/14

TAK

556 NumerPDF 6.86/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

4
JACKOWSKI Mateusz 2005-01-26

7 NumerPDF LKS Lubawa 2017

5
KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 2002-08-04

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

6
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

767 NumerPDF 6.78/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

7
KOSMOWSKI Szymon 2006-09-02

31 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2017

8
KOŚCIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

TAK

94 NumerPDF 4.39/16 UKS Dziewiątka Kutno 2017

9
KUCHARCZYK Filip 2004-03-08

281 NumerPDF KS Polanik Piotrków Trybunalski 2017

10
KURDUN Anton 1996-08-16 Z/2371/17

TAK

771 NumerPDF 6.82/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

11
LISIECKI Damian 2001-06-11 Z/5694/15

TAK

42 NumerPDF 6.22/16 MUKS Szok Bojanowo 2017

12
MAZUREK Wojciech 2002-01-20 Z/3087/16

2016

8 NumerPDF 5.08 5.08/17 KS Agros Zamość 2017

13
MIKUŁA Adam 2004-07-23

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

14
SCHMIDT Antoni 2004-06-24

53 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2017

15
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

13 NumerPDF 5.70 5.70/17 MLKS Echo Twardogóra 2017

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

767 NumerPDF 13.43/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

2
KURDUN Anton 1996-08-16 Z/2371/17

TAK

771 NumerPDF 13.35/16 KS AZS AWF Wrocław 2017

3
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

TAK

465 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2017

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMINEK Andrzej 1982-11-08

77 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2017

2
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

940 NumerPDF 17.57 17.57/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub 2001-06-04 Z/1689/15

TAK

978 NumerPDF 11.94 12.31/16 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

2
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

78 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2017

3
GWIAZDA Kacper 2000-03-24 Z/2736/16

TAK

962 NumerPDF 12.67 12.67/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

4
HERMAN Jan 2003-01-27

4 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

5
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

550 NumerPDF 12.33/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

6
KORDYŚ Mariusz 2001-10-05 Z/1942/16

TAK

832 NumerPDF 9.05/16 MMKS Kędzierzyn Koźle 2017

7
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

953 NumerPDF 11.53 11.58/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

8
RATAJCZYK Konrad 2000-04-18

18 NumerPDF LKS Maraton Turek 2017

9
ROSINSKI Marek 2000-04-15

19 NumerPDF LKS Maraton Turek 2017

10
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

509 NumerPDF 18.06 18.06/17 ZLKL Zielona Góra 2017

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

57 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

2
KOMINEK Andrzej 1982-11-08

77 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2017

3
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

940 NumerPDF 51.00 51.00/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

509 NumerPDF 39.30 39.30/17 ZLKL Zielona Góra 2017

2
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

976 NumerPDF 57.08/16 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

3
WOŹNIAK Kacper 2000-02-11 Z/6483/15

TAK

556 NumerPDF 41.39 41.39/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

953 NumerPDF 43.43 43.43/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

2
STERNAL Piotr 2002-10-17 Z/2494/17

TAK

9 NumerPDF UKS przy SP Międzybórz 2017

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJCZYK Michał 2000-05-01 Z/6231/15

TAK

973 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2017

2
SKRZAT Patryk 2000-01-26 Z/6479/15

TAK

558 NumerPDF 46.47/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCZMAL Adrian 2002-01-29 Z/0453/16

TAK

118 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2017

2
LEBIODA Piotr 1992-05-28 Z/1328/14

TAK

404 NumerPDF 75.00 78.56/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

3
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

68 NumerPDF 55.81 56.80/16 MKS Hermes Gryfino 2017

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MISIAK Adam 2002-07-17 Z/2492/17

TAK

8 NumerPDF UKS przy SP Międzybórz 2017

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMASZEK Szymon 2003-01-01

243 NumerPDF PK MKS-MOS Katowice 2017

2
KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 2002-08-04

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

 
Rzut oszczepem M U14 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HERMAN Jan 2003-01-27

4 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

 
3000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OCZKOŚ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

933 NumerPDF 24:50.52 24:50.52/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

68 NumerPDF 15.44 15.44/17 MKS Hermes Gryfino 2017

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 Z/0686/14

TAK

971 NumerPDF 14.72/16 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

2
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

967 NumerPDF 14.93/16 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 Z/2341/16

TAK

120 NumerPDF 19.86/16 CWKS Resovia Rzeszów 2017

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

78 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2017

2
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

91 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2017

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEKSZO Eryk 2001-03-21 Z/3276/16

TAK

516 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

2
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

81 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2017

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUCKI Norbert 1999-10-30 Z/1058/15

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2017

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. JARZYNA Damian
2. FAFIŃSKI Paweł
3. JAKUBOWSKI Sebastian
4. KORNOWSKI Marek
2000
2001
1999
2001
NumerPDF LKS Lubawa II

2 1. KURKIEWICZ Jakub
2. MIERZWIŃSKI Ksawery
3. PIECHOWIAK Jakub
4. RUSIEWICZ Jakub
2005
2005
2005
2004
NumerPDF UKB Szubin

 
4x400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 NumerPDF RAZ Szczecin

2 1. WRÓBEL Sebastian
1. BIEKSZO Eryk
2. SAFIAN Miłosz
2. WÓJCIK Maciej
3. MEGER Michał
3. SKUBISZEWSKI Dawid
4. URBANOWICZ Mateusz
4. BOGUCKI Norbert
1999
2001
2001
1999
1998
2001
2000
1999
NumerPDF ZLKL Zielona Góra

3 1. WRÓBEL Sebastian
1. BIEKSZO Eryk
2. SAFIAN Miłosz
2. WÓJCIK Maciej
3. MEGER Michał
3. SKUBISZEWSKI Dawid
4. URBANOWICZ Mateusz
4. BOGUCKI Norbert
1999
2001
2001
1999
1998
2001
2000
1999
NumerPDF ZLKL Zielona Góra