Internetowe zgłoszenia do imprezy: ........................
........................
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIUK Marcelina 1998-10-10 Z/0434/14

TAK

648 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

2
BĘTKOWSKA Natasza 2004-07-03

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

3
BĘTKOWSKA Olga 2001-10-18

649 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

4
DĄBROWSKA Paulina 1995-10-08 Z/4281/11

2016

650 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

5
DERBIS Zuzanna 2002-08-02 Z/0438/16

TAK

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

6
GADZIŃSKA Anna 2004-01-13 Z/0786/15

2015

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

7
JARZYŃSKA Julia 1998-09-02 Z/5406/15

2016

646 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

8
KACZMAREK Michalina 2006-08-16

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

9
KUSA Gabriela 2000-10-31 Z/0874/15

TAK

662 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

10
LISIAK Maria 2000-02-17

649 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

11
LISIECKA Maria 2000-07-17 Z/0792/15

656 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

12
MIESZKOWSKA Natalia 2000-08-05 Z/0791/15

TAK

654 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

13
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

99 NumerPDF MKS Żywiec 2017

14
NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 Z/3013/16

TAK

795 NumerPDF KS Puszcza Hajnówka 2017

15
NOWAK Wiktoria 2001-06-26 Z/4993/15

TAK

651 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

16
PATAN Maria 2002-03-26 Z/4990/15

TAK

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

17
PŁOCHARCZYK Weronika 2003-01-07 Z/0691/17

TAK

2 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

18
PRZYBYLAK Magdalena 1997-08-16 Z/3311/15

2016

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

19
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

282 NumerPDF KL Gdynia 2017

20
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

813 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2017

21
ZABOROWSKA Magdalena 1999-10-03 Z/0865/15

2016

659 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

22
ZHAMGARYAN Araksya 2005-09-06 Z/0470/17

TAK

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

23
ZIELNIEWICZ Aleksandra 1998-10-17 Z/1230/16

2016

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DŻUGAN Aleksandra 2001-07-25 Z/2232/15

TAK

93 NumerPDF 26.46 26.33/16 RKS Rumia 2017

2
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

3 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2017

3
KOTOWSKA Aneta 1997-10-06 Z/1231/16

2016

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

4
KOWALSKA Sara 2001-08-01 Z/0789/15

TAK

647 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

5
ŁUCZAK Aleksandra 2004-02-27 Z/0872/15

2015

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

6
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

23 NumerPDF 24.48 24.48/16 GUKS Asy Dywity 2017

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANAS Izabela 2003-05-03 Z/3448/16

TAK

33 NumerPDF LUKS Podium Kup 2017

2
JANAS Izabela 2003-05-03 Z/3448/16

TAK

33 NumerPDF LUKS Podium Kup 2017

3
KIŚLUK Alicja 2004-11-24

14 NumerPDF 50.00 UKS Atos Woźnice 2017

4
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

187 NumerPDF 44.39 44.39/17 AZS Łódź 2017

5
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

2016

85 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

6
ROIK Paulina 2000-03-26 Z/0992/15

TAK

136 NumerPDF 42.36/15 UKS Chromik Mysłowice 2017

7
WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 Z/2048/15

TAK

191 NumerPDF 43.19 43.19/17 AZS Łódź 2017

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

192 NumerPDF 60.20 60.20/17 AZS Łódź 2017

2
BORKOWSKA Magdalena 2006-09-14

1 NumerPDF OLA Kielce

3
CZYŻ Zuzanna 2006-01-03

416 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

4
DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 Z/0264/14

TAK

599 NumerPDF 61.13/15 KKL Kielce 2017

5
HOFMAN Maria 1999-07-03 Z/0859/15

TAK

657 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

6
KOTULA Klaudia 2006-01-14

351 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

7
PALACZ Wiktoria 1999-08-10 Z/3297/15

TAK

416 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

8
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

TAK

24 NumerPDF 56.60 56.60/16 GUKS Asy Dywity 2017

9
SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 Z/1218/13

TAK

412 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

10
YOUSSEF Hanna 2006-06-10

309 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Magdalena 2006-09-14

1 NumerPDF OLA Kielce

2
FRYZKOWSKA Klaudia 2002-08-20 Z/0255/17

TAK

246 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2017

3
GRĘDA Aleksandra 2004-10-27

120 NumerPDF OLA Kielce

4
HAISE Julia 2001-03-27 Z/4988/15

2016

648 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

5
HOFMAN Marta 1999-01-07 Z/0860/15

2016

658 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

6
ŁUKASIEWICZ Dominika 1994-03-07 Z/4858/11

2013

2 NumerPDF 2:31.56/14 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 2017

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIAK Nadia 2005-08-03 Z/1215/17

TAK

12 NumerPDF LKS Mazowsze Teresin 2017

2
BRACKA Wiktoria 2002-06-25 Z/1167/16

2016

413 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

3
CHOLIŃSKA Oliwia 2004-05-06

107 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2017

4
FURTAK Aleksandra 2005-05-10

55 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

5
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18

106 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2017

6
HEJMO Wiktoria 2005-06-16

56 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

7
KAJA Aneta 2004-06-07

57 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

8
KAMIŃSKA Zofia 2006-02-15

108 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2017

9
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0515/17

TAK

791 NumerPDF KS Puszcza Hajnówka 2017

10
KRÓLAK Antonina 2004-11-07

109 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2017

11
MALINA Michalina 2000-10-15 Z/1407/15

TAK

56 NumerPDF 3:10.94 3:10.94/17 GTS Bojszowy 2017

12
MALINA Michalina 2000-10-15 Z/1407/15

TAK

56 NumerPDF 3:10.94 3:10.94/17 GTS Bojszowy 2017

13
MŁYNARCZYK Michalina 2008-03-15

117 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2017

14
OPIOŁA Julia 2005-08-23

58 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

15
RAJ Aleksandra 2004-08-04

45 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

16
SADOWA Klaudia 2003-03-14 Z/0692/17

TAK

1 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

17
SADOWA Klaudia 2003-03-14 Z/0692/17

TAK

1 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

18
SKIMINA Weronika 2004-04-20

59 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

19
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20

114 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2017

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
IZWORSKA Martyna 2002-01-04 Z/2856/15

TAK

36 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

2
KOZDROWSKA Weronika 2003-08-16 Z/0935/17

TAK

33 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

3
KUSIAK Julia 2002-03-14 Z/1506/17

TAK

300 NumerPDF LKB Rudnik 2017

4
MISZCZYSZYN Martyna 2002-07-24

111 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2017

5
PROSKA Martyna 2002-07-17 Z/0937/17

TAK

34 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

6
RASZKOWSKA Nikola 2001-08-31 Z/2855/15

2016

34 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

7
ZAJĄC Julia 2003-10-09 Z/0936/17

TAK

36 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIECKA Julia 2001-03-14 Z/4331/15

TAK

417 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

2
CHWIEŚKO Martyna 1999-03-18 Z/1003/17

TAK

18 NumerPDF 6:55.00 KS Maraton Nowa Ruda 2017

3
PODGÓRSKA Agnieszka 2001-05-06 Z/4656/15

2016

418 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

4
SIWIŃSKA Katarzyna 2000-02-03

35 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

5
SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 Z/4671/15

TAK

104 NumerPDF TS AKS Chorzów 2017

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GARASZ Magdalena 2000-05-20 Z/0787/15

TAK

654 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

2
JASIŃSKA Maja 2001-02-06 Z/0336/16

TAK

20 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2017

3
MROWIEC Kinga 2001-08-09 Z/4241/15

2016

402 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKA Karolina 2001-02-03 Z/3143/15

2016

71 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

2
BARANOWSKA Karolina 2001-02-03 Z/3143/15

2016

71 NumerPDF 1.45/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

3
DOROSZKO Dorota 2001-12-01 Z/3412/15

TAK

507 NumerPDF 1.40 1.40/17 MKS Tempo Kęty 2017

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNIAWSKA Julia 2003-05-16

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

2
FRĄTCZAK Sandra 2004-11-14

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

3
KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 Z/0173/14

TAK

286 NumerPDF 4.00 4.15/16 KL Gdynia 2017

4
PORĘBA Martyna 2002-05-13 Z/0328/16

TAK

285 NumerPDF 2.80/16 KL Gdynia 2017

5
STĄPOREK Urszula 2003-05-15

649 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARYŁA Martyna 2002-01-20 Z/3144/15

2016

82 NumerPDF 3.96/16 LKS Górnik Wałbrzych 2017

2
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

3 NumerPDF 5.05/15 UMKS Iskra Wolsztyn 2017

3
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

3 NumerPDF 5.05/15 UMKS Iskra Wolsztyn 2017

4
JANAS Izabela 2003-05-03 Z/3448/16

TAK

33 NumerPDF LUKS Podium Kup 2017

5
KIŚLUK Alicja 2004-11-24

14 NumerPDF 3.50 UKS Atos Woźnice 2017

6
MUCHLADA Klaudia 1995-03-30 Z/4445/11

TAK

396 NumerPDF 5.51/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

7
OŹGA Weronika 2003-08-16

40 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

8
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

2016

85 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2017

9
SIDELNIK Julia 2000-04-06 Z/3455/15

TAK

300 NumerPDF 5.08 5.22/16 TL ROW Rybnik 2017

10
SŁOMKA Alicja 1999-10-05 Z/3338/15

TAK

586 NumerPDF 4.91 5.01/16 TL ROW Rybnik 2017

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

648 NumerPDF 12.73 12.73/16 SL Olimpia Poznań 2017

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSIOR Marta 2000-08-01 Z/4771/15

TAK

420 NumerPDF UKS 55 Łódź 2017

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLOCEK Natalia 2001-06-12 Z/5500/15

TAK

551 NumerPDF UKS Halszka Szamotuły 2017

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 Z/2928/16

TAK

836 NumerPDF 21:40.62/16 KL Lechia Gdańsk 2017

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 m przeszkody kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

TAK

653 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

2
BIELECKI Marek 2003-07-31 Z/4987/15

TAK

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

3
BORWIŃSKI Hubert 1997-03-16 Z/1327/14

TAK

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

4
BYCZYK Juliusz 2002-05-31 Z/3323/16

650 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

5
DACHTERA Adam 2001-02-14 Z/0785/15

TAK

653 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

6
DACHTERA Jan 1999-05-18 Z/1578/16

TAK

652 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

7
DARSKI Maksymilian 2007-03-05

649 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

8
DOMAGALSKI Jakub 2000-10-31 Z/2795/16

TAK

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

9
FRĄSZCZAK Tomasz 1998-03-10 Z/1474/16

2016

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

10
JENDRZEJCZAK Damian 1998-01-26 Z/1273/14

2016

650 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

11
KOWALCZYK Maciej 2003-03-04 Z/0226/17

TAK

664 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

12
KUŁDO Jakub 2003-06-29 Z/4985/15

TAK

649 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

13
KUREK Aleksander 2003-05-17 Z/0448/17

TAK

24 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2017

14
ŁESZYK Oskar 1997-03-25 Z/0537/13

2016

651 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

15
NAWROT Mikołaj 2000-02-05 Z/0793/15

TAK

661 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

16
OLEJNICZAK Jakub 1998-10-08 Z/0201/16

651 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

17
OSIŃSKI Krzysztof 2001-07-08 Z/3337/16

2016

662 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

18
PRZYBYLAK Jakub 2001-02-07 Z/3336/16

TAK

652 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

19
SADKOWSKI Kornel 2002-06-18 Z/0449/17

TAK

25 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2017

20
SARNOWSKI Daniel 1999-01-05 Z/2305/16

2016

656 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

21
SEMBA Filip 2003-10-19 Z/4981/15

TAK

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

22
SEMBA Jakub 2007-07-16

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

23
WIERBIŁOWICZ Antoni 2007-02-17

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 Z/5393/15

TAK

288 NumerPDF 23.76 23.76/17 PTT Delta Płock 2017

2
KAŁUŻA Jakub 2001-06-16 Z/3335/16

2016

656 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

3
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

60 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2017

4
OSTRORÓG Mikołaj 2004-09-10

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

5
SMOLAREK Michał 2000-02-12 Z/5756/15

TAK

49 NumerPDF 25.93/16 MUKS Park Zduńska Wola 2017

6
STĘPIEŃ Mateusz 1999-03-19 Z/4424/15

TAK

190 NumerPDF 23.88/16 AZS Łódź 2017

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 Z/3168/15

2016

413 NumerPDF 38.36 38.36/17 LUKS Orkan Września 2017

2
BRZEZINSKI Artur 2004-02-12

10 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2017

3
GRYSZKA Karol 2000-05-16 Z/5785/15

2015

258 NumerPDF MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 2017

4
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

43 NumerPDF 37.34/16 MUKS Park Zduńska Wola 2017

5
KWIETNIAK Kacper 2000-05-05 Z/5786/15

2015

121 NumerPDF MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 2017

6
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

TAK

177 NumerPDF 37.84 36.92/16 AZS Łódź 2017

7
PATELA Mikołaj 2002-02-26 Z/1505/15

TAK

208 NumerPDF 43.20 43.20/17 UKS Olimp Duszniki 2017

8
PIOTROWSKI Krzysztof 2000-03-28 Z/1162/15

TAK

29 NumerPDF 42.38/13 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 Z/3168/15

2016

413 NumerPDF 53.00 LUKS Orkan Września 2017

2
JACEWICZ Błażej 1999-09-25 Z/0566/17

TAK

191 NumerPDF AZS Łódź 2017

3
KOSTYSIAK Piotr 1999-03-12 Z/4697/15

TAK

649 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

4
LASKOWSKI Jarosław 1982-02-14

16 NumerPDF 64.00 PZWLA

5
LORENZ Dawid 1998-01-05 Z/1406/14

2016

652 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

6
RODZIAK Łukasz 1998-02-11 Z/1276/14

2016

655 NumerPDF 52.19 52.19/16 SL Olimpia Poznań 2017

7
WALCZAK Marcin 1999-08-03 Z/0861/15

TAK

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 Z/0625/14

TAK

85 NumerPDF 2:01.18 2:01.18/17 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 2017

2
DUDA Jakub 2005-10-25

1 NumerPDF OLA Kielce

3
LASKOWSKI Jarosław 1982-02-14

16 NumerPDF 2:20.00 PZWLA

4
POPKO Miłosz 1994-02-10 Z/1729/11

2016

650 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

5
STEC Tomasz 1998-05-31 Z/2520/15

TAK

83 NumerPDF LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 2017

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23

115 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2017

2
CHODAKOWSKI Patryk 2002-09-25 Z/0431/16

TAK

796 NumerPDF KS Puszcza Hajnówka 2017

3
CWALINA Bartosz 2002-07-08 Z/0853/16

TAK

77 NumerPDF KS Łomżanie Łomża 2017

4
DZIEŁAK Piotr 2005-12-28

105 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2017

5
GOLONKA Daria 2002-01-31 Z/0688/17

TAK

1 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

6
KAJA Mariusz 2005-05-02

61 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

7
KLIMEK Bartosz 2000-05-30 Z/5263/15

TAK

68 NumerPDF 2:38.43/16 MUKS Park Zduńska Wola 2017

8
KOMANDZIK Bartosz 2005-05-17

376 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

9
KRZEMIŃSKI Konrad 1995-06-02 Z/0642/11

2016

653 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

10
MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 Z/0862/15

2016

649 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

11
MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 Z/1890/16

TAK

308 NumerPDF ULKS Muflon Bielawa 2017

12
MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08

110 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2017

13
SURAŁA Bartłomiej 2004-04-26

113 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2017

14
ŚLIWA Jakub 2005-01-12

60 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

15
TUROWSKI Kamil 1996-10-14 Z/0864/15

TAK

659 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

16
WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 Z/4837/15

2016

89 NumerPDF 3:01.25/15 UKS Dziewiątka Kutno 2017

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIA Mateusz 2003-11-18

412 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

2
KOZOK Adam 2003-03-29

419 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

3
PRZYWARA Marcin 2003-11-19

112 NumerPDF KS Biegi Grodzisk Mazowiecki 2017

4
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/0934/17

TAK

25 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BESTYDZIŃSKI Bartosz 1999-11-11

21 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

2
BILSKI Dawid 2002-08-16 Z/1017/16

TAK

32 NumerPDF LKB Rudnik 2017

3
GRZEŚKÓW MATEUSZ 1998-09-16

23 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

4
KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 Z/4594/15

TAK

574 NumerPDF KB Krościenko Wyżne 2017

5
KRUPA Piotr 2001-10-30 Z/5742/15

TAK

41 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2017

6
KUBICKI Kamil 1998-01-29 Z/0325/14

TAK

412 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

7
KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 Z/4236/15

2016

401 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

8
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

654 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

9
MARUT Tomasz 1999-05-28 Z/2160/15

TAK

24 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

10
MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 Z/1890/16

TAK

308 NumerPDF ULKS Muflon Bielawa 2017

11
NALEPKA Marcin 1995-08-21

25 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

12
NALEPKA Marcin 1995-08-21

25 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

13
NOWICKI Sebastian 1994-07-04 Z/0344/13

2016

651 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

14
PAWŁOWSKI Mariusz 1976-01-25

12 NumerPDF 9:42.06/12 PZWLA

15
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

43 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2017

16
WEŁPA Jakub 2000-01-06

22 NumerPDF MLKS Rakowice 2017

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WĄSEK Emanuel 2001-06-09 Z/3872/16

TAK

17 NumerPDF 1.75 1.75/17 MKS Żywiec 2017

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

51 NumerPDF 4.00 4.00/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

2
CYBULSKI Filip 1995-02-27 Z/0665/11

2016

651 NumerPDF 4.80/14 SL Olimpia Poznań 2017

3
FRĄTCZAK Wiktor 2003-08-07

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

4
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

426 NumerPDF 3.60 3.60/17 UKS 55 Łódź 2017

5
KAPTURSKI Albert 1998-08-03 Z/1589/14

TAK

290 NumerPDF 4.30 4.30/17 KL Gdynia 2017

6
KUKIEŁKO Igor 1997-06-02 Z/1200/13

289 NumerPDF 4.50 4.50/17 KL Gdynia 2017

7
MICHALSKI Michał 1996-12-18 Z/0662/12

2016

660 NumerPDF 3.20/14 SL Olimpia Poznań 2017

8
ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem 1995-10-22 Z/0652/11

2016

661 NumerPDF 4.40/13 SL Olimpia Poznań 2017

9
PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 Z/1588/14

TAK

287 NumerPDF 3.80/16 KL Gdynia 2017

10
SKURAS Filip 2001-08-25 Z/1833/16

TAK

290 NumerPDF 3.40 3.40/17 KL Gdynia 2017

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZAK Rafał 1996-07-24 Z/0268/12

TAK

773 NumerPDF 6.79/15 PK KS AZS AWF Wrocław 2017

2
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

777 NumerPDF 7.06/16 PK KS AZS AWF Wrocław 2017

3
KLESZCZ Sebastian 2005-05-26

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

4
KORPIK Dominik 1995-08-01 Z/1834/11

2016

648 NumerPDF 6.05/12 SL Olimpia Poznań 2017

5
KUREK Aleksander 2003-05-17 Z/0448/17

TAK

24 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2017

6
SADKOWSKI Kornel 2002-06-18 Z/0449/17

TAK

25 NumerPDF MLKS Polonia Środa Śląska 2017

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZAK Rafał 1996-07-24 Z/0268/12

TAK

773 NumerPDF PK KS AZS AWF Wrocław 2017

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOS Mateusz 1987-04-10 Z/1962/11

TAK

44 NumerPDF 18.91 19.45/15 KS Wisła Puławy 2017

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SNOPEK Marcin 1999-02-21 Z/2378/16

TAK

286 NumerPDF 13.22 13.22/17 KL Gdynia 2017

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIĘDŁOCHA Tomasz 2000-12-05

1 NumerPDF MKS Piast Głogów 2017

2
WIĘDŁOCHA Tomasz 2000-12-05

1 NumerPDF MKS Piast Głogów 2017

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWIAK Kacper 2001-04-29 Z/2798/16

2016

663 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2017

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U14 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Krzysztof 2001-09-15 Z/5349/15

TAK

848 NumerPDF 30:32.79/16 KL Lechia Gdańsk 2017

2
POŁEĆ Damian 1997-01-14 Z/1072/13

TAK

411 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska 2017

3
RYNKIEWICZ Olaf 2002-02-12 Z/1838/16

TAK

843 NumerPDF 31:22.70/16 KL Lechia Gdańsk 2017

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91,4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91,4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STANDURA Jakub 2000-05-18 Z/5426/15

2016

287 NumerPDF KL Gdynia 2017

2
WITTBRODT Marcin 2001-09-06 Z/5512/15

TAK

285 NumerPDF KL Gdynia 2017

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł mężczyzn (91,4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84,0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna