Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie halowe zawody lekkoatletyczne
TORUŃ, 20.01.2018
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GREGORCZYK Julia 2005-08-14 Z/1912/17

TAK

300 NumerPDF 9.27 9.27/17 KS Victoria Trzebinia 2017

2
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 8.69 8.69/17 AML Słupsk 2017

3
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

720 NumerPDF 8.66 8.66/17 AML Słupsk 2017

4
MUSIELAK Wiktoria 2001-07-11 Z/3037/16

TAK

205 NumerPDF 8.58 8.58/17 UKS Achilles Leszno 2017

5
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 8.32 8.32/17 AML Słupsk 2017

6
SIERKA Ewa 1976-09-01

333 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

7
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

317 NumerPDF 8.69 8.69/17 KS Victoria Trzebinia 2017

8
STASIUK Sylwia 2004-09-21 Z/1913/17

TAK

303 NumerPDF 9.05 9.05/17 KS Victoria Trzebinia 2017

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESLIK Laura 2002-03-22 Z/0037/16

TAK

707 NumerPDF 28.15/16 AML Słupsk 2017

2
GREGORCZYK Julia 2005-08-14 Z/1912/17

TAK

300 NumerPDF 32.75 32.75/17 KS Victoria Trzebinia 2017

3
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

317 NumerPDF 29.87 29.87/17 KS Victoria Trzebinia 2017

4
STASIUK Sylwia 2004-09-21 Z/1913/17

TAK

303 NumerPDF 31.67 31.67/17 KS Victoria Trzebinia 2017

5
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

301 NumerPDF 30.81 30.81/17 KS Victoria Trzebinia 2017

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF AML Słupsk 2017

2
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF AML Słupsk 2017

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

301 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF AML Słupsk 2017

2
POLEWIK Marta 2003-09-18 Z/1569/17

TAK

718 NumerPDF AML Słupsk 2017

3
ŻUKOWSKA Julia 2003-08-13 Z/1570/17

TAK

711 NumerPDF AML Słupsk 2017

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.50 1.50/17 AML Słupsk 2017

2
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF 1.30 1.30/17 AML Słupsk 2017

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF AML Słupsk 2017

2
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

703 NumerPDF AML Słupsk 2017

3
MARZENTA Martyna 2000-06-20 Z/4292/15

TAK

716 NumerPDF 4.77 4.86/15 AML Słupsk 2017

4
SIERKA Ewa 1976-09-01

333 NumerPDF 3.74 3.74/17 KS Victoria Trzebinia 2017

5
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF AML Słupsk 2017

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIERKA Ewa 1976-09-01

333 NumerPDF 7.98 7.98/17 KS Victoria Trzebinia 2017

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DŁUGOŁĘCKA Julia 2000-09-11 Z/2120/17

TAK

701 NumerPDF AML Słupsk 2017

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUŹNICZAK Zuzanna 2004-01-25 Z/4651/17

TAK

725 NumerPDF AML Słupsk 2017

2
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 8.57 8.57/17 AML Słupsk 2017

3
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

321 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

4
PATEJUK Natalia 2004-10-18 Z/4652/17

TAK

732 NumerPDF 7.32 7.32/16 AML Słupsk 2017

 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLEZIONA Katarzyna 1970-05-01 Z/1663/11

TAK

1 NumerPDF 17:13.67 16:51.58/15 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2017

 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U20 (84.0)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARABASZ Aleksandra 2001-05-05 Z/4309/15

TAK

723 NumerPDF AML Słupsk 2017

2
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

703 NumerPDF AML Słupsk 2017

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 8.11/16 AML Słupsk 2017

2
GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 Z/3148/15

TAK

208 NumerPDF 7.25 7.25/17 UKS Achilles Leszno 2017

3
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

721 NumerPDF AML Słupsk 2017

4
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

722 NumerPDF AML Słupsk 2017

5
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 7.01 7.01/17 UKS Achilles Leszno 2017

6
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

338 NumerPDF 9.08 9.08/17 KS Victoria Trzebinia 2017

7
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

322 NumerPDF 9.69 9.69/17 KS Victoria Trzebinia 2017

8
MICHALAK Piotr 2002-06-19 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 7.81 7.81/17 AML Słupsk 2017

9
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF 9.44 9.44/17 KS Victoria Trzebinia 2017

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

713 NumerPDF AML Słupsk 2017

2
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

338 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

3
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

322 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

4
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HESSE Mateusz 1999-04-29 Z/4770/17

TAK

709 NumerPDF AML Słupsk 2017

2
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

708 NumerPDF 2:06.88 2:06.88/17 AML Słupsk 2017

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KREFTA Bartłomiej 2001-05-06 Z/2129/16

TAK

705 NumerPDF 1.60 1.60/17 AML Słupsk 2017

2
PULNAR Piotr 2003-02-13 Z/2085/17

TAK

328 NumerPDF 1.50 1.50/17 KS Victoria Trzebinia 2017

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

310 NumerPDF 4.41 4.41/17 KS Victoria Trzebinia 2017

2
KULAWSKI Mikołaj 2003-02-09 Z/4736/17

TAK

712 NumerPDF AML Słupsk 2017

3
ŚMIGIEL Jan 2002-07-16 Z/0042/16

TAK

704 NumerPDF 4.93/16 AML Słupsk 2017

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

310 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2017

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FICNER Łukasz 2002-01-17 Z/2257/17

TAK

706 NumerPDF AML Słupsk 2017

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PULNAR Szymon 2004-06-21 Z/2083/17

TAK

327 NumerPDF 8.24 8.24/17 KS Victoria Trzebinia 2017

 
5000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 Z/0002/11

TAK

101 NumerPDF 26:20.11 23:44/98 UKS Jedynka Reda 2017

2
MAŁECKI Waldemar 1958-01-10 Z/1661/11

TAK

417 NumerPDF UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2017

3
RZEŹNIK Krzysztof 1993-10-21 Z/1662/11

TAK

407 NumerPDF 23:52.10/10 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2017

 
60 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U18(91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U16 (91.4/8.90)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna