Internetowe zgłoszenia do imprezy: 62. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18.02.2018
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

2017

117 NumerPDF 7.36 7.36/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

2
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

2017

53 NumerPDF 7.76 7.76/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

3
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

2017

1 NumerPDF 7.43 7.28/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

4
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

2017

84 NumerPDF 7.77 7.77/18 KS Podlasie Białystok 2017

OK

5
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

2017

126 NumerPDF 7.72 7.72/18 MKL Szczecin 2018

OK

6
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

2017

100 NumerPDF 7.69 7.69/18 SKLA Sopot 2018

OK

7
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

2017

101 NumerPDF 7.23 7.23/18 SKLA Sopot 2018

OK

8
MALUS Patrycja 1991-07-29 Z/4168/11

TAK

26 NumerPDF 7.75 7.69/16 AZS UMCS Lublin 2018

OK

9
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

7 NumerPDF 7.67 7.67/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

10
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

83 NumerPDF 7.79 7.79/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

brak minimum
11
RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 Z/1971/11

TAK

43 NumerPDF 7.75 7.75/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

12
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

114 NumerPDF 7.32 7.32/18 MKS-MOSM Bytom 2018

OK

13
SWOBODA Ewa 1997-07-26 Z/1069/13

2017

111 NumerPDF 7.20 7.07/16 AZS-AWF Katowice 2018

OK

14
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

2017

59 NumerPDF 7.72 7.72/18 SSA Legia 1926 Warszawa 2017

OK

15
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

2017

28 NumerPDF 7.74 7.74/18 MKS Agros Chełm 2018

OK

brak I kl 12,53
 
200 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

2017

117 NumerPDF 24.67/13 OŚ AZS Poznań 2018

OK

2
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

90 NumerPDF 25.60/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

brak minimum
3
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

2017

53 NumerPDF 24.88 24.88/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

60 m 7,76
4
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

2017

1 NumerPDF 23.82 23.63/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

5
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

2017

84 NumerPDF 24.80 24.80/18 KS Podlasie Białystok 2017

OK

6
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

106 NumerPDF 25.02 24.28/16 AZS-AWF Katowice 2018

OK

7
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

2017

3 NumerPDF 24.87/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

8
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

2017

67 NumerPDF 24.86 24.86/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

9
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

2017

100 NumerPDF 25.07 25.07/18 SKLA Sopot 2018

OK

60 m 7,69
10
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

2017

101 NumerPDF 23.19 23.13/17 SKLA Sopot 2018

OK

11
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

2017

63 NumerPDF 25.12 24.88/15 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

brak minimum
12
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

2017

56 NumerPDF 23.87 23.87/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

13
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

2017

6 NumerPDF 24.13/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

100 m 11,88 - 2017
14
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

2017

54 NumerPDF 25.27/17 OKS Skra Warszawa 2018

OK

15
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

7 NumerPDF 24.95 24.95/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

60 m 7,70
16
MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 Z/0932/13

2017

110 NumerPDF 25.03 25.03/18 AZS-AWF Katowice 2018

brak minimum
17
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

92 NumerPDF 25.19 24.70/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

18
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

2017

8 NumerPDF 25.05 24.94/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

19
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

2017

37 NumerPDF 24.24 24.24/18 UKS 55 Łódź 2017

OK

20
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

114 NumerPDF 24.10 24.10/18 MKS-MOSM Bytom 2018

OK

21
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

2017

59 NumerPDF 24.97 24.93/17 SSA Legia 1926 Warszawa 2017

OK

22
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 Z/2913/11

2017

112 NumerPDF 24.31 23.93/16 AZS-AWF Katowice 2018

OK

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Joanna 1992-08-28 Z/3686/11

2017

65 NumerPDF 56.29 55.78/15 KS AZS AWF Kraków 2018

brak minimum
2
DALKE Helena 1997-01-17 Z/0464/13

2017

118 NumerPDF 55.08 54.78/15 OŚ AZS Poznań 2018

OK

3
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

90 NumerPDF 55.86 55.86/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

4
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

2017

66 NumerPDF 54.20/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

5
HOŁUB Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

2017

124 NumerPDF 54.03 52.60/17 KL Bałtyk Koszalin 2018

OK

6
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

2017

3 NumerPDF 53.42 53.42/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

7
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

2017

67 NumerPDF 54.41 54.41/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

8
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

2017

6 NumerPDF 53.62/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

400 m p 55,51
9
MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 Z/0932/13

2017

110 NumerPDF 55.52 55.52/18 AZS-AWF Katowice 2018

brak minimum
10
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

92 NumerPDF 55.72 54.68/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

11
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

2017

80 NumerPDF PK KKS Victoria Stalowa Wola 2017

12
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

2017

8 NumerPDF 54.24 54.24/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

13
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

2017

37 NumerPDF 53.75 53.75/18 UKS 55 Łódź 2017

OK

14
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

2017

69 NumerPDF 57.94 57.94/18 KS AZS AWF Kraków 2018

brak minimum
15
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 Z/2913/11

2017

112 NumerPDF 52.79 52.09/17 AZS-AWF Katowice 2018

OK

16
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

2017

17 NumerPDF 56.74 56.74/18 WLKS Wrocław 2018

brak minimum
17
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

2017

57 NumerPDF 58.42 58.42/18 RLTL ZTE Radom 2018

brak minimum
18
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

2017

120 NumerPDF 53.00 52.51/17 OŚ AZS Poznań 2018

OK

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

2017

38 NumerPDF 2:10.08/17 AZS-AWF Warszawa 2018

brak minimum
2
CICHOCKA Angelika 1988-03-15 Z/4203/11

2017

99 NumerPDF 2:00.70 2:00.37/14 SKLA Sopot 2018

OK

3
ELLWARD Syntia 1993-03-03 Z/2536/11

2017

105 NumerPDF 2:07.60 2:02.94/15 WKS Flota Gdynia 2018

OK

4
KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 Z/5014/15

2017

89 NumerPDF 2:15.90 2:15.90/18 MKS Juvenia Białystok 2017

brak minimum
5
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

2017

42 NumerPDF 2:15.83 2:11.30/17 AZS-AWF Warszawa 2018

brak minimum
6
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

2017

108 NumerPDF 2:16.25 2:16.25/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

7
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

2017

87 NumerPDF 2:03.82/16 KS Podlasie Białystok 2017

OK

8
SABAT Anna 1993-11-09 Z/0598/11

2017

77 NumerPDF 2:06.52 2:03.79/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

OK

9
SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 Z/1218/13

TAK

115 NumerPDF 2:11.84 2:11.84/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

brak minimum
10
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

96 NumerPDF 2:17.46/16 KS Wejher Wejherowo 2017

brak minimum
11
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

2017

57 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

brak minimum
12
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

2017

47 NumerPDF 2:06.67 2:06.67/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOCKA Angelika 1988-03-15 Z/4203/11

2017

99 NumerPDF 4:06.35 4:06.35/18 SKLA Sopot 2018

OK

2
ENNAOUI Sofia 1995-08-30 Z/3838/11

2017

125 NumerPDF 4:15.63 4:06.59/17 MKL Szczecin 2018

OK

3
GIZA Karolina 1989-04-04 Z/1912/11

2017

71 NumerPDF 4:24.15 4:16.45/15 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

OK

4
KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

2017

113 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2018

brak minimum
5
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

2017

97 NumerPDF 4:30.99/16 KUKS Remus Kościerzyna 2017

OK

6
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

2017

87 NumerPDF 4:40.55/10 KS Podlasie Białystok 2017

OK

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

2017

21 NumerPDF MKL Toruń 2018

brak minimum
2
BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

2017

122 NumerPDF 10:53.00/14 KS AZS UWM Olsztyn 2018

brak minimum
3
ENNAOUI Sofia 1995-08-30 Z/3838/11

2017

125 NumerPDF 8:53.63 8:45.29/17 MKL Szczecin 2018

OK

4
GIZA Karolina 1989-04-04 Z/1912/11

2017

71 NumerPDF 9:15.16/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

OK

5
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

2017

40 NumerPDF 9:42.84/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

6
KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

2017

113 NumerPDF 11:01.59/10 GKS Piast Gliwice 2018

brak minimum
7
NIEWIEDZIAŁ Barbara 1981-09-01 Z/4372/11

2017

76 NumerPDF 9:22.40/16 LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

brak minimum
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

2017

123 NumerPDF 1.79 1.79/18 KS Polonia Pasłęk 2018

OK

2
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

2017

98 NumerPDF 1.78 1.87/16 SKLA Sopot 2018

OK

3
DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 Z/0309/14

TAK

116 NumerPDF 1.70 1.70/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018

OK

4
KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 Z/3812/11

2017

4 NumerPDF 1.73 1.97/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

5
LIĆWINKO Kamila 1986-03-22 Z/0793/11

2017

86 NumerPDF 2.02/15 KS Podlasie Białystok 2017

OK

6
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

2017

103 NumerPDF 1.78 1.78/18 SKLA Sopot 2018

OK

7
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

51 NumerPDF 1.75 1.87/13 KS Warszawianka W-wa 2017

OK

8
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

2017

68 NumerPDF 1.68 1.75/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

9
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

35 NumerPDF 1.83 1.85/17 RKS Łódź 2018

OK

10
WAL Paulina 1991-06-18 Z/3660/11

2017

74 NumerPDF 1.81 1.81/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCKOWIAK Olga 1990-02-14 Z/2558/11

TAK

91 NumerPDF 4.10 4.30/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

2
HNIDA Paulina 1995-01-10 Z/1303/11

2017

2 NumerPDF 4.00/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

3
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

18 NumerPDF 3.91 3.91/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

4
KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 Z/0173/14

2017

94 NumerPDF 4.25 4.25/18 KL Gdynia 2017

OK

5
KUSY Emilia 1998-12-09 Z/0016/14

2017

102 NumerPDF 3.80 3.80/18 SKLA Sopot 2018

OK

6
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

2017

16 NumerPDF 4.11 4.11/18 MKS MOS Wrocław 2017

OK

7
PRZYBYŁA Kamila 1996-05-03 Z/0580/12

TAK

19 NumerPDF 4.17 4.30/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

8
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

45 NumerPDF 3.70 3.70/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

9
ŚMIETANKA Justyna 1994-09-24 Z/2685/11

2017

46 NumerPDF 4.20 4.30/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

10
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

2017

95 NumerPDF 3.90 3.90/18 KL Gdynia 2017

OK

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

2017

31 NumerPDF 5.82 6.10/15 AZS Łódź 2017

OK

2
DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 Z/1370/14

2017

29 NumerPDF 5.95 5.95/18 AZS-AWF Gorzów 2018

OK

3
GRZELAK Weronika 1997-03-19 Z/0003/13

2017

15 NumerPDF 6.22/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

OK

4
JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 Z/3725/11

2017

119 NumerPDF 6.49/16 OŚ AZS Poznań 2018

OK

5
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

2017

60 NumerPDF 5.64 5.76/17 UKS LA Basket Warszawa 2017

brak minimum
6
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

2017

5 NumerPDF 5.74 5.92/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

7
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

51 NumerPDF 5.69 5.97/17 KS Warszawianka W-wa 2017

OK

8
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

2017

55 NumerPDF 5.99 5.99/18 OKS Skra Warszawa 2018

OK

9
WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 Z/1436/11

2017

12 NumerPDF 5.91 6.03/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

10
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

2017

70 NumerPDF 6.00 6.00/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

11
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

2017

13 NumerPDF 5.87 5.87/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

12
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

2017

88 NumerPDF 5.69 6.02/16 KS Podlasie Białystok 2017

OK

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

30 NumerPDF 12.74 12.74/18 AZS Łódź 2017

OK

2
JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 Z/3725/11

2017

119 NumerPDF 13.58 14.15/17 OŚ AZS Poznań 2018

OK

3
MACH Natalia 1999-07-14 Z/0307/15

TAK

109 NumerPDF 12.11 12.11/18 AZS-AWF Katowice 2018

OK

4
SKIBA Dorota 1993-04-03 Z/2782/11

2017

78 NumerPDF 11.20 12.26/14 CWKS Resovia Rzeszów 2017

brak minimum
5
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

61 NumerPDF 11.80 12.56/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

OK

6
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

36 NumerPDF 11.40 11.93/17 RKS Łódź 2018

brak minimum
7
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

2017

121 NumerPDF 12.92 12.92/18 SL Olimpia Poznań 2017

OK

8
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

2017

48 NumerPDF 12.10 12.35/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUBA Paulina 1991-05-14 Z/4665/11

TAK

24 NumerPDF 18.73 18.73/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

2
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

2017

85 NumerPDF 17.71 17.71/18 KS Podlasie Białystok 2017

OK

3
NIEDBAŁA Anna 1998-07-10 Z/1321/14

2017

72 NumerPDF 15.79 15.79/18 WKS Wawel Kraków 2018

OK

4
ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

2017

52 NumerPDF 15.12 16.19/17 MKS Pułtusk 2017

OK

5
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

2017

999 NumerPDF 13.05/13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

po terminie
6
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

2017

27 NumerPDF KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

brak minimum
 
Pięciobój kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 Z/0070/14

TAK

41 NumerPDF 3170/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

2
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

2017

60 NumerPDF 3694/17 UKS LA Basket Warszawa 2017

OK

7-bój 4520 - 2017
3
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

2017

103 NumerPDF 3984 3984/18 SKLA Sopot 2018

OK

4
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

51 NumerPDF 3994 4188/17 KS Warszawianka W-wa 2017

OK

5
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

44 NumerPDF 2964/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

6
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

2017

9 NumerPDF 3966/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

7
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

999 NumerPDF 4326 4326/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

po terminie
8
WŁOCHOWICZ Dominika 1998-03-03 Z/0588/14

2017

75 NumerPDF 3315/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

9
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

20 NumerPDF 3704 3704/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMOWSKA Joanna 1994-06-27 Z/2843/11

TAK

23 NumerPDF 13:29.66 13:29.66/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

2
BUZIAK Paulina 1986-12-16 Z/0574/11

2017

81 NumerPDF 12:31.62/13 LKS Stal Mielec 2018

OK

3
ELLWARD Agnieszka 1989-03-26 Z/1228/11

2017

104 NumerPDF 13:13.81/16 WKS Flota Gdynia 2018

OK

4
KAPERA Monika 1990-02-15 Z/1826/11

2017

107 NumerPDF 13:10.93/16 AZS-AWF Katowice 2018

OK

5
KOWALSKA Agata 1998-09-22 Z/1677/14

2017

93 NumerPDF 13:59.51/17 KKL Rodło Kwidzyn 2018

OK

6
NIEDZIAŁEK Olga 1997-06-30 Z/1414/13

2017

64 NumerPDF 13:43.08/15 WLKS Nowe Iganie 2017

OK

7
ZDZIEBŁO Katarzyna 1996-11-28 Z/0934/12

2017

82 NumerPDF 12:55.68/15 LKS Stal Mielec 2018

OK

 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

2017

39 NumerPDF 8.46 8.17/14 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

2
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

2017

32 NumerPDF 8.58 8.58/18 AZS Łódź 2017

OK

3
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

2017

62 NumerPDF 8.64 8.56/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

OK

4
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

2017

22 NumerPDF 8.56 8.56/18 MKL Toruń 2018

OK

5
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

25 NumerPDF 8.25 8.05/15 AZS UMCS Lublin 2018

OK

6
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

2017

63 NumerPDF 8.84 8.70/16 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

OK

7
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

2017

60 NumerPDF 9.02 9.02/18 UKS LA Basket Warszawa 2017

brak minimum
8
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

2017

33 NumerPDF 8.54 8.54/18 AZS Łódź 2017

OK

9
RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 Z/2950/11

2017

34 NumerPDF 8.42 8.42/18 AZS Łódź 2017

OK

10
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

10 NumerPDF 8.80 8.80/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

11
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

11 NumerPDF 8.88 8.80/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

brak minimum
12
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

2017

79 NumerPDF 8.40 8.40/18 CWKS Resovia Rzeszów 2017

OK

13
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

2017

70 NumerPDF 8.80 8.69/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

14
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

2017

14 NumerPDF 8.82 8.82/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

brak minimum
 
4x400 metrów kobiet / kobiet - MIX
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

2017

124 NumerPDF 6.91 6.91/18 WKS Flota Gdynia 2018

OK

2
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

TAK

146 NumerPDF 6.94 6.94/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

3
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

2017

29 NumerPDF 7.12 7.02/17 MKL Toruń 2018

OK

4
BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 Z/0148/11

2017

90 NumerPDF 6.80 6.80/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

5
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

115 NumerPDF 6.95 6.95/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

6
GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 Z/1743/13

2017

148 NumerPDF 6.77 6.68/16 OŚ AZS Poznań 2018

OK

7
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

2017

42 NumerPDF 6.92 6.92/18 KS Agros Zamość 2017

DNS kontuzja
8
KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 Z/0193/12

TAK

68 NumerPDF 7.03 7.03/15 AZS-AWF Warszawa 2018

brak minimum
9
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

43 NumerPDF 6.72 6.72/18 KS Agros Zamość 2017

OK

10
KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 Z/1716/13

2017

81 NumerPDF 7.22 6.86/08 RLMKS Orlęta Radom 2017

brak minimum
11
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

143 NumerPDF 6.93 6.93/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

OK

12
KUĆ Dariusz 1986-04-24 Z/2208/11

TAK

999 NumerPDF 6.72 6.58/14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

po terminie
13
KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 Z/0558/13

2017

130 NumerPDF 6.84 6.84/17 AZS-AWF Katowice 2018

OK

14
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

2017

31 NumerPDF 7.13 7.11/16 MKL Toruń 2018

brak minimum
15
MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 Z/3997/15

2017

71 NumerPDF 7.28 7.28/18 AZS-AWF Warszawa 2018

brak minimum
16
MASZTAK Kamil 1984-07-16 Z/2487/11

TAK

155 NumerPDF 6.94 6.68/15 WKS Grunwald Poznań 2018

OK

17
MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 Z/0530/17

TAK

49 NumerPDF 7.08 7.02/12 GZSN START Gorzów Wlkp. 2017

brak minimum
18
MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 Z/1698/16

2017

107 NumerPDF 6.97 6.97/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

19
MITKA Piotr 1994-08-22 Z/2600/11

2017

95 NumerPDF 6.81 6.81/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

20
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

20 NumerPDF 6.63 6.62/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

21
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

2017

5 NumerPDF 6.89 6.89/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

22
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

2017

114 NumerPDF 6.98 6.98/18 KS Podlasie Białystok 2017

6,98 brak minimum
23
SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 Z/3333/11

TAK

126 NumerPDF 6.69 6.69/18 WKS Flota Gdynia 2018

OK

24
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

2017

8 NumerPDF 6.90 6.90/18 LKS Polkowice 2017

OK

25
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

2017

46 NumerPDF 7.05 7.05/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

brak minimum
26
WIECZOREK Kacper 1997-08-31 Z/0211/13

TAK

140 NumerPDF 6.96 6.96/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

OK

27
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

2017

152 NumerPDF 6.76 6.75/13 OŚ AZS Poznań 2018

OK

28
ZALEWSKI Karol 1993-08-07 Z/2480/11

2017

158 NumerPDF 6.75/16 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

29
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

2017

154 NumerPDF 6.85 6.66/14 UKS Achilles Leszno 2018

OK

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

2017

124 NumerPDF 21.66 21.66/18 WKS Flota Gdynia 2018

OK

2
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

TAK

146 NumerPDF 21.99 21.95/17 OŚ AZS Poznań 2018

OK

6,94
3
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

2017

29 NumerPDF 22.33 22.08/17 MKL Toruń 2018

brak minimum
4
BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 Z/0148/11

2017

90 NumerPDF 22.37/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

5
FIEDEŃ Natan 1998-06-02 Z/0401/14

TAK

136 NumerPDF 21.79 21.79/18 LKS Pszczyna 2018

brak minimum
6
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

43 NumerPDF 21.97/14 KS Agros Zamość 2017

OK

7
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

2017

69 NumerPDF 21.71 21.71/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

8
KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 Z/2130/11

2017

157 NumerPDF 22.39 21.95/09 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

9
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

143 NumerPDF 21.91 21.78/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

brak minimum
10
KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 Z/0984/13

2017

106 NumerPDF 22.82 22.82/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

brak minimum
11
KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 Z/0558/13

2017

130 NumerPDF 21.98/17 AZS-AWF Katowice 2018

OK

12
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

2017

31 NumerPDF 22.63 22.63/18 MKL Toruń 2018

brak minimum
13
LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 Z/1358/13

2017

149 NumerPDF 21.75 21.44/17 OŚ AZS Poznań 2018

OK

14
LIPIŃSKI Karol 2000-07-21 Z/1955/15

2017

121 NumerPDF 22.62 22.62/18 SKLA Sopot 2018

brak minimum
15
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

40 NumerPDF 22.28/15 AZS UMCS Lublin 2018

OK

16
MITKA Piotr 1994-08-22 Z/2600/11

2017

95 NumerPDF 21.88 21.84/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

17
OLCZYK Hubert 1995-02-10 Z/1465/12

2017

108 NumerPDF 22.29 22.29/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

brak minimum
18
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

2017

4 NumerPDF 21.18 21.14/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

19
SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 Z/0272/14

2017

6 NumerPDF 21.68/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

20
SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 Z/3333/11

TAK

126 NumerPDF 21.47/14 WKS Flota Gdynia 2018

OK

21
SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 Z/0378/11

2017

123 NumerPDF 22.18 21.83/15 SKLA Sopot 2018

brak minimum
22
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

2017

162 NumerPDF 21.25 21.11/17 PKS Gwardia Szczytno 2017

OK

23
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

151 NumerPDF 21.66 21.66/18 OŚ AZS Poznań 2018

OK

24
WIECZOREK Kacper 1997-08-31 Z/0211/13

TAK

140 NumerPDF 21.81 21.76/17 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

OK

6,96
25
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

2017

152 NumerPDF 21.48/10 OŚ AZS Poznań 2018

OK

26
ZALEWSKI Karol 1993-08-07 Z/2480/11

2017

158 NumerPDF 21.16 20.66/15 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 Z/3683/11

2017

82 NumerPDF 47.75 47.75/18 RLTL ZTE Radom 2018

OK

2
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

2017

51 NumerPDF 47.75 47.75/18 AZS Łódź 2017

OK

3
GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 Z/3049/11

2017

128 NumerPDF 47.82/13 AZS-AWF Katowice 2018

OK

4
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

2017

36 NumerPDF 48.04 48.04/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

5
JURCZYK Mariusz 1996-01-10 Z/0179/12

2017

92 NumerPDF 49.97 49.97/18 KS AZS AWF Kraków 2018

brak minimum
6
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

2017

104 NumerPDF 50.72/15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

brak minimum
7
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

2017

69 NumerPDF 47.45 47.45/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

8
KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 Z/2130/11

2017

157 NumerPDF 47.99 46.76/14 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

9
KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 Z/1702/11

TAK

11 NumerPDF 47.33 46.26/16 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

10
KRZEWINA Jakub 1989-10-10 Z/1948/11

TAK

12 NumerPDF 46.50 46.50/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

11
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

40 NumerPDF 48.58 48.34/17 AZS UMCS Lublin 2018

OK

12
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

2017

86 NumerPDF 50.20/17 RLTL ZTE Radom 2018

brak minimum
13
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

2017

96 NumerPDF 49.15 49.15/18 KS AZS AWF Kraków 2018

brak minimum
14
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

2017

4 NumerPDF 47.06 46.08/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

15
ROŻNOWSKI Bartosz 1989-09-10 Z/1764/13

2017

72 NumerPDF 49.66 48.76/16 AZS-AWF Warszawa 2018

brak minimum
16
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

62 NumerPDF 47.82 47.82/18 RKS Łódź 2018

OK

17
SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 Z/0272/14

2017

6 NumerPDF 49.26 48.68/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

18
SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 Z/0378/11

2017

123 NumerPDF 48.39/17 SKLA Sopot 2018

48,25 brak minimum
19
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

74 NumerPDF 47.01 47.01/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

20
ZALEWSKI Karol 1993-08-07 Z/2480/11

2017

158 NumerPDF 47.83 46.25/15 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

21
ZIĘBA Szymon 1996-09-25 Z/1374/14

2017

97 NumerPDF 50.03 50.03/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

400 m p 52,96
22
ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 Z/0812/14

TAK

15 NumerPDF 47.63 47.26/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

25 NumerPDF 1:51.52 1:51.52/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

brak minimum
2
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

165 NumerPDF MLUKS Trzebiatów 2018

brak minimum
3
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

57 NumerPDF 1:47.74 1:47.11/17 RKS Łódź 2018

OK

4
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

2017

101 NumerPDF 1:53.53 1:51.19/17 WKS Wawel Kraków 2018

OK

5
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

66 NumerPDF 1:56.66 1:56.66/18 AZS-AWF Warszawa 2018

brak minimum
6
GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 Z/0430/15

2017

64 NumerPDF 1:57.17 1:57.17/18 AKL Ursynów Warszawa 2017

brak minimum
7
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

2017

58 NumerPDF 1:55.65 1:55.65/18 RKS Łódź 2018

brak minimum
8
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

37 NumerPDF 1:50.82 1:50.82/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

9
KORYCKI Patryk 1999-05-14 Z/0552/15

TAK

26 NumerPDF 1:56.80 1:53.55/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

brak minimum
10
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

2017

85 NumerPDF 1:51.33/17 RLTL ZTE Radom 2018

OK

11
KSZCZOT Adam 1989-09-02 Z/2880/11

TAK

59 NumerPDF 1:46.47 1:44.57/12 RKS Łódź 2018

OK

12
KULPA Michał 1987-06-11 Z/0781/11

2017

27 NumerPDF 1:54.62/08 KS Wda Świecie 2018

brak minimum
13
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

19 NumerPDF 1:46.90 1:45.41/12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

14
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

2017

93 NumerPDF 1:52.21 1:52.21/18 KS AZS AWF Kraków 2018

brak minimum
15
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

2017

41 NumerPDF 1:56.86 1:54.45/17 AZS UMCS Lublin 2018

brak minimum
16
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

TAK

22 NumerPDF 1:51.17 1:51.17/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

17
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 Z/1044/11

2017

52 NumerPDF 1:53.24 1:51.55/15 MKLA Łęczyca 2017

OK

18
WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 Z/0285/12

2017

153 NumerPDF 1:50.40 1:50.40/18 PLKS Gwda Piła 2017

OK

19
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

2017

110 NumerPDF 1:50.87 1:50.87/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

OK

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

2017

101 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

OK

2
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

2017

58 NumerPDF 3:57.35 3:57.35/18 RKS Łódź 2018

brak minimum
3
KACZAN Grzegorz 1993-02-13 Z/0483/11

2017

129 NumerPDF 3:51.27 3:51.27/18 AZS-AWF Katowice 2018

brak minimum
4
KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 Z/5137/15

2017

30 NumerPDF 3:43.00 3:43.00/18 MKL Toruń 2018

OK

5
KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 Z/0181/11

2017

28 NumerPDF 3:46.41/15 LKS Ostromecko 2018

OK

6
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

99 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

OK

7
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

2017

85 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

OK

8
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

2017

60 NumerPDF 3:54.88 3:54.88/18 RKS Łódź 2018

brak minimum
9
KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 Z/1206/11

2017

80 NumerPDF 3:53.98 3:45.90/16 OKS Start Otwock 2017

OK

10
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

19 NumerPDF 3:40.74 3:37.37/14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

11
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

2017

93 NumerPDF 3:53.07/17 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

12
OSIOR Bartłomiej 1983-08-01 Z/2817/16

2017

159 NumerPDF LUKS Dystans Wydminy 2017

brak minimum
13
OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 Z/2641/11

TAK

61 NumerPDF 3:55.22 3:46.87/11 RKS Łódź 2018

brak minimum
14
OSTROWSKI Artur 1988-07-10 Z/1186/11

TAK

163 NumerPDF 3:40.24/15 KB Sporting Międzyzdroje 2018

OK

15
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

2017

55 NumerPDF 3:48.80 3:48.80/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2018

OK

16
STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 Z/4333/11

2017

133 NumerPDF 3:54.09/16 AZS-AWF Katowice 2018

brak minimum
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 Z/3967/11

2017

144 NumerPDF 8:35.70/17 TL ROW Rybnik 2017

brak minimum
2
CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 Z/3849/11

2017

100 NumerPDF 8:03.38/14 WKS Wawel Kraków 2018

OK

3:43,51
3
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

2017

84 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2018

OK

3:45,56
4
KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 Z/0181/11

2017

28 NumerPDF 8:15.31/14 LKS Ostromecko 2018

OK

5
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

99 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

OK

6
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

2017

60 NumerPDF RKS Łódź 2018

OK

7
KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 Z/1206/11

2017

80 NumerPDF 8:08.52/17 OKS Start Otwock 2017

OK

8
MALINA Dawid 1991-11-18 Z/0420/14

2017

145 NumerPDF 8:26.56/17 TL ROW Rybnik 2017

OK

14:16.28
9
MARCINKIEWICZ Adrian 1993-06-27 Z/3613/15

2017

79 NumerPDF 9:39.56/12 MKS Pogoń Siedlce 2017

brak minimum
10
NAGÓREK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

2017

44 NumerPDF 8:53.82 8:28.74/16 KS Agros Zamość 2017

brak minimum
11
OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 Z/2641/11

TAK

61 NumerPDF 8:07.22/14 RKS Łódź 2018

OK

14:31,05
12
OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 Z/2967/11

2017

131 NumerPDF 8:04.59/12 AZS-AWF Katowice 2018

OK

14:14,03
13
TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 Z/0972/11

2017

134 NumerPDF 8:15.14/14 AZS-AWF Katowice 2018

OK

PZLA
14
WASKIN Szymon 1996-03-21 Z/1301/12

2017

138 NumerPDF 8:36.34/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

brak minimum
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

2017

45 NumerPDF 2.05/14 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

OK

2
BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 Z/2877/11

TAK

56 NumerPDF 2.33 2.33/17 RKS Łódź 2018

OK

3
GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 Z/0933/14

2017

10 NumerPDF 2.17 2.17/18 UKS Orlica Domaniów 2018

OK

4
KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 Z/1752/13

2017

32 NumerPDF 2.25 2.25/18 MKS Inowrocław 2017

OK

5
KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 Z/1497/13

TAK

38 NumerPDF 2.00 2.00/17 AZS UMCS Lublin 2018

brak minimum
6
LEPIATO Maciej 1988-08-18 Z/3787/11

TAK

48 NumerPDF 2.12 2.19/14 GZSN START Gorzów Wlkp. 2017

OK

7
MILEWSKI Piotr 1991-10-02 Z/3142/11

2017

113 NumerPDF 2.16/16 KS Podlasie Białystok 2017

OK

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 Z/3123/11

2017

16 NumerPDF 4.65 4.65/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

2
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

TAK

17 NumerPDF 4.65 4.65/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

brak kl. I w 2017
3
DŻAMAN Borys 1996-09-17 Z/1331/12

2017

166 NumerPDF 5.20 5.20/18 OSOT Szczecin 2017

OK

4
JERZY Mateusz 1995-03-29 Z/2159/11

2017

67 NumerPDF 5.25 5.50/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

5
KUKIEŁKO Igor 1997-06-02 Z/1200/13

TAK

18 NumerPDF 4.40 4.60/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

6
LISEK Piotr 1992-08-16 Z/1183/11

2017

167 NumerPDF 5.86 6.00/17 OSOT Szczecin 2017

OK

7
PAWLIK Karol 1994-03-17 Z/2178/11

TAK

21 NumerPDF 5.46 5.50/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

8
SOBERA Robert 1991-01-19 Z/4015/11

2017

7 NumerPDF 5.11 5.81/15 KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

9
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

77 NumerPDF 4.60 4.60/16 KS Warszawianka W-wa 2017

OK

10
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

TAK

23 NumerPDF 4.60 4.90/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

11
WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 Z/2184/11

TAK

999 NumerPDF 5.78 5.86/11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

po terminie
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

2017

111 NumerPDF 7.22 7.22/18 KS Podlasie Białystok 2017

brak minimum
2
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

2017

53 NumerPDF 7.33 7.33/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

3
HOFFMANN Karol 1989-06-01 Z/3512/11

2017

54 NumerPDF 7.33/08 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

16,45
4
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

2017

3 NumerPDF 7.28 7.34/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

brak minimum
5
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

2017

9 NumerPDF 6.81/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

brak minimum
6
KAŃSKI Norbert 1998-11-11 Z/1240/14

TAK

116 NumerPDF 7.42/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

brak minimum
7
KUCH Andrzej 1991-10-27 Z/4261/11

2017

63 NumerPDF 6.96 7.58/17 UMLKS START Wieruszów 2017

OK

8
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

117 NumerPDF 6.75 7.08/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

14,94
9
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

2017

98 NumerPDF 7.60 7.60/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

OK

10
STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 Z/3196/11

2017

164 NumerPDF 7.19 8.18/14 MKL Szczecin 2018

OK

11
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

73 NumerPDF 6.75/15 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

14,68
12
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

2017

46 NumerPDF 7.53 7.53/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

OK

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BONECKI Bartosz 1992-08-21 Z/1820/11

2017

50 NumerPDF 14.59 15.51/17 AZS Łódź 2017

OK

2
DUDEK Krzysztof 1995-07-10 Z/1772/11

TAK

142 NumerPDF 15.25 15.25/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

OK

3
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

115 NumerPDF 14.77 14.77/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

4
HOFFMANN Karol 1989-06-01 Z/3512/11

2017

54 NumerPDF 16.45 16.89/14 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

OK

5
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

2017

9 NumerPDF 12.58 13.52/16 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

brak minimum
6
KOMAR Patryk 1991-01-21 Z/0453/11

2017

105 NumerPDF 14.84 14.94/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

7
KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 Z/1677/12

TAK

87 NumerPDF 13.77/14 UKS Misiaczki Pruszków 2018

OK

8
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

117 NumerPDF 14.94 14.94/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

OK

9
RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 Z/1565/13

2017

34 NumerPDF 14.45 14.45/18 UKS Cyprianka 2018

brak minimum
10
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

73 NumerPDF 14.55 14.56/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

11
ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 Z/1691/11

TAK

14 NumerPDF 16.15 16.75/15 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

12
ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 Z/0485/14

2017

137 NumerPDF 13.79 14.58/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWICKI Kordian 1998-01-06 Z/0119/14

2017

120 NumerPDF 15.12 15.12/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

brak minimum
2
BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 Z/0116/13

TAK

156 NumerPDF 21.23 21.97/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

OK

3
GUDRO Andrzej 1994-04-08 Z/3566/11

2017

88 NumerPDF 18.97 18.97/18 WLKS Nowe Iganie 2017

OK

4
HARATYK Michał 1992-04-10 Z/0084/11

TAK

135 NumerPDF 21.45 21.45/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2018

OK

5
KOWNATKE Rafał 1985-03-24 Z/5086/11

2017

119 NumerPDF 18.69 20.37/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

OK

6
ŁABĘCKI Adam 1997-08-04 Z/1563/13

2017

33 NumerPDF 15.62 15.62/18 UKS Cyprianka 2018

brak minimum
7
ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 Z/4693/11

2017

160 NumerPDF 17.82 18.61/17 PKS Gwardia Szczytno 2017

OK

8
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

39 NumerPDF 18.57 18.57/18 AZS UMCS Lublin 2018

OK

9
NASZKO Andrzej 1994-05-09 Z/5061/11

2017

161 NumerPDF 18.89 18.89/18 PKS Gwardia Szczytno 2017

OK

10
SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 Z/1690/11

TAK

13 NumerPDF 19.60 20.55/15 WKS Śląsk Wrocław 2018

OK

11
WALENDA Michał 1997-07-28 Z/1709/13

2017

89 NumerPDF 16.20 16.20/18 WLKS Nowe Iganie 2017

brak minimum
12
ZELMA Tomasz 1997-02-06 Z/0532/13

TAK

24 NumerPDF 17.98 17.98/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

OK

 
Siedmiobój mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

2017

65 NumerPDF 5520 5520/18 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

2
BARAN Patryk 1998-04-22 Z/0025/14

TAK

999 NumerPDF 5420 5420/18 niestowarzyszony

po terminie
3
BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 Z/4426/11

TAK

102 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

6765
4
CHŁOND Kacper 1994-05-27 Z/1301/11

2017

1 NumerPDF 5075/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

brak minimum
5
CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 Z/1156/12

2017

103 NumerPDF 5150/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

OK

7041
6
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

76 NumerPDF 5334 5334/18 KS Warszawianka W-wa 2017

OK

7
JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 Z/0686/14

TAK

2 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2018

OK

7300 jun
8
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

2017

70 NumerPDF 5292/17 AZS-AWF Warszawa 2018

OK

6721
9
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

78 NumerPDF 5591 5986/15 KS Warszawianka W-wa 2017

OK

10
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

TAK

23 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

brak minimum
 
5000 m chód mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYN Rafał 1984-05-14 Z/0572/11

2017

109 NumerPDF 19:16.51/14 LKS Stal Mielec 2018

OK

2
BARANOWSKI Michał 1998-03-04 Z/1243/14

2017

47 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2018

brak minimum
3
BŁOCKI Adrian 1990-04-11 Z/1145/11

2017

127 NumerPDF 21:55.53/10 AZS-AWF Katowice 2018

OK

4
DROZDOWICZ Arkadiusz 1998-03-30 Z/0397/14

TAK

147 NumerPDF 21:46.26/16 OŚ AZS Poznań 2018

OK

5
FEDACZYŃSKI Rafał 1980-12-03 Z/2959/11

TAK

35 NumerPDF 19:35.67/12 AZS UMCS Lublin 2018

OK

6
JELONEK Jakub 1985-07-07 Z/4459/11

2017

91 NumerPDF 19:44.80/12 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

7
KOSECKI Kacper 1997-03-20 Z/0043/13

2017

118 NumerPDF 22:05.62/16 KL Lechia Gdańsk 2017

brak minimum
8
SIKORA Rafał 1987-02-17 Z/0346/11

TAK

132 NumerPDF 19:13.77/14 AZS-AWF Katowice 2018

OK

 
60 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCHENEK Dominik 1987-05-14 Z/2199/11

TAK

999 NumerPDF 7.81 7.63/14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

po terminie
2
CZYKIER Damian 1992-08-10 Z/3159/11

2017

112 NumerPDF 7.70 7.65/17 KS Podlasie Białystok 2017

OK

3
GRUDKA Marcin 1995-07-26 Z/2572/11

2017

125 NumerPDF 8.03 8.02/17 WKS Flota Gdynia 2018

OK

4
MENCFEL Marcin 1996-05-04 Z/0758/12

2017

94 NumerPDF 8.08 8.08/18 KS AZS AWF Kraków 2018

OK

5
NOGA Artur 1988-05-02 Z/4065/11

2017

122 NumerPDF 7.79 7.64/08 SKLA Sopot 2018

OK

6
SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 Z/0215/14

2017

169 NumerPDF 7.97 7.97/18 STS Pomerania Szczecinek 2018

OK

7
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

168 NumerPDF 7.99 7.82/17 STS Pomerania Szczecin 2018

OK

8
SZMAGAJ Mateusz 1998-08-21 Z/0698/15

TAK

170 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

14,56 jun brak minimum
9
WŁODARCZYK Michał 1994-02-20 Z/2612/11

2017

139 NumerPDF 8.35 8.22/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

OK

10
ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 Z/0213/13

TAK

141 NumerPDF 7.77 7.77/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

OK

 
4x400 metrów mężczyzn / kobiet - MIX
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. ADAMCZYK Patryk
2. WIERNICKA Alicja
3. CZAJKOWSKI Bartłomiej
4. MNICH Robert
5. WOSZTYL Natalia
1994
1997
1993
1998
1999
NumerPDF RLTL ZTE Radom

2 1. KARAŚ Mariola
2. SUDER Magdalena
3. MORDYL Jakub
4. ZIĘBA Szymon
1996
1996
1996
1996
NumerPDF KS AZS AWF Kraków II

3 1. KACZMAREK Natalia
2. LINKIEWICZ Joanna
3. PAŁYS Anna
4. OMELKO Rafał
5. SIERADZAN Tomasz
1998
1990
1995
1989
1993
NumerPDF KS AZS AWF Wrocław

4 1. KUPCZAK Aleksander
2. RANECKA Daria
3. WŁOCHOWICZ Dominika
4. JURCZYŃSKI Rafał
1997
1998
1998
1997
NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole

5 1. BANACH Joanna
2. GAWORSKA Aleksandra
3. JURCZYK Mariusz
4. MARMON Patryk
1992
1995
1996
1997
NumerPDF KS AZS AWF Kraków

6 1. SUWARA Wiktor
2. ANKIEWICZ Emilia
3. WYKA Weronika
4. KOWALUK Dariusz
1996
1990
1994
1996
NumerPDF AZS-AWF Warszawa

7 1. ROŻNOWSKI Bartosz
2. BAŁDYKA Jakub
3. KOŁECKA Agata
4. BRONIEWICZ Magdalena
5. PALUCH Justyna
1989
1996
1996
1991
1997
NumerPDF AZS-AWF Warszawa II

8 1. DALKE Helena
2. WYCISZKIEWICZ Patrycja
3. LEWANDOWSKI Bartosz
4. OLEJNICZAK Jakub
5. WESELA Adrian
1997
1994
1993
1997
1998
NumerPDF 3.24 OŚ AZS Poznań

9 1. JANOWICZ Adrianna
2. GWIAZDOŃ Paweł
3. MISTERKA Nikoletta
4. KACZAN Grzegorz
5. KORBUT Milena
1995
1991
1997
1993
2000
NumerPDF AZS-AWF Katowice