Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski w biegu na 10000 m
ŁOMŻA, 28.04.2018
 
10000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 Z/1916/18

TAK

18 NumerPDF 37:27.41/05 MKL Szczecin 2018

2
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

5 NumerPDF 34:32.65/17 MKL Toruń 2018

3
BYRSKA Sylwia 1995-03-28 Z/1342/14

TAK

20 NumerPDF 38:40.82/17 WKS Wawel Kraków 2018

4
GORTEL-MACIUK Agnieszka 1977-03-20 Z/3236/11

TAK

6 NumerPDF 34:41.18/10 TS AKS Chorzów 2018

5
GOSK Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

19 NumerPDF 37:27.55/12 KS Podlasie Białystok 2018

6
JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 Z/1585/11

TAK

21 NumerPDF 38:54/17 KKL Kielce 2018

7
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-27 Z/4524/11

TAK

2 NumerPDF 33:26.59/15 WMLKS Pomorze Stargard 2018

8
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

23 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

9
KOBESZKO Barbara 1998-12-03 Z/0330/15

TAK

24 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

10
KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 Z/0799/11

TAK

15 NumerPDF 37:05.47/14 KS Podlasie Białystok 2018

11
KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 Z/2255/11

TAK

7 NumerPDF 34:53.41/13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

12
LIPSKA-MAZUREK Paulina 1992-09-09 Z/1630/14

TAK

16 NumerPDF 37:21/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

13
LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 Z/3500/11

TAK

11 NumerPDF 35:46.69/12 KS AZS UWM Olsztyn 2018

14
ŁAPIŃSKA Anna 1989-12-21 Z/0647/14

TAK

8 NumerPDF 35:08.17/17 KS Warszawianka W-wa 2018

po terminie
15
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

4 NumerPDF 34:23.43/17 AZS UMCS Lublin 2018

16
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

25 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

17
MENDECKA Michalina 1992-01-23 Z/1549/11

TAK

17 NumerPDF 37:24/15 MOSiR Łaziska Górne 2018

18
OCHAL KALENDAROVA Olga 1985-07-15 Z/0140/13

TAK

3 NumerPDF 34:22/15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

19
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

14 NumerPDF 36:52.20/12 KS Podlasie Białystok 2018

20
POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila 1990-06-07 Z/0671/11

TAK

12 NumerPDF 36:14.29/12 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 2018

21
RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

1 NumerPDF 33:07.28/17 KS Podlasie Białystok 2018

22
STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 Z/1520/16

TAK

22 NumerPDF 39:12/15 MKS Żak Biała Podlaska 2018

23
SZYSZKA Anna 1990-02-14 Z/5043/11

TAK

9 NumerPDF 35:14.93/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

24
TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 Z/1260/11

TAK

13 NumerPDF 36:32.35/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

25
WICHA Iwona 1987-11-18 Z/1806/18

TAK

26 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

26
WÓJCIK Anna 1994-05-19 Z/4621/11

TAK

10 NumerPDF 35:39.18/15 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
10000 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BADUREK Maciej 1988-10-31 Z/2113/11

TAK

48 NumerPDF 30:31.30/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

2
BIAŁY Michał 1991-08-22 Z/0694/11

TAK

70 NumerPDF 32:51.70/12 SKB Kraśnik 2018

3
BISKUPSKI Tomasz 1994-04-04 Z/3289/17

TAK

64 NumerPDF 32:02/17 LKB Rudnik 2018

4
BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 Z/0759/12

TAK

52 NumerPDF 31:00.53/16 LKS Jantar Ustka 2018

5
BODURKA Krzysztof 1990-03-13 Z/1355/12

TAK

75 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2018

6
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

68 NumerPDF 32:19.18/17 WKS Wawel Kraków 2018

7
CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 Z/3967/11

TAK

51 NumerPDF 30:59.64/15 TL ROW Rybnik 2018

8
DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 Z/2532/11

TAK

56 NumerPDF 31:13.97/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

9
DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 Z/1685/11

TAK

41 NumerPDF 30:01.41/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

10
DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 Z/2257/11

TAK

57 NumerPDF 31:21.27/11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

11
FORMICKI Rafał 1995-06-26 Z/2758/16

TAK

73 NumerPDF 33:47.16/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

12
GŁOWALA Robert 1992-10-29 Z/1784/13

TAK

40 NumerPDF 29:53.20/17 GKS Wilga Garwolin 2018

13
GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 Z/0430/13

TAK

39 NumerPDF 29:51.10/17 KS SMS Szklarska Poręba 2018

14
GRYCKO Tomasz 1992-09-16 Z/0283/11

TAK

36 NumerPDF 29:19.56/16 UKS Bliza Władysławowo 2018

15
JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Z/0700/11

TAK

42 NumerPDF 30:07.89/17 SKB Kraśnik 2018

16
JAŚTAL Piotr 1994-01-03 Z/4873/11

TAK

76 NumerPDF LKB Rudnik 2018

17
JUREWICZ Dariusz 1974-10-18 Z/2538/18

TAK

74 NumerPDF 33:54/14 MLKS Czarni Olecko 2018

18
KABAT Damian 1989-10-20 Z/2160/11

TAK

44 NumerPDF 30:09.17/09 WMLKS Pomorze Stargard 2018

19
KACZAN Grzegorz 1993-02-13 Z/0483/11

TAK

55 NumerPDF 31:10.52/14 AZS-AWF Katowice 2018

20
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

45 NumerPDF 30:17.64/16 RLTL ZTE Radom 2018

21
KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 Z/0597/14

TAK

46 NumerPDF 30:22.93/17 LZS KL Kotwica Brzeg 2018

22
KOŻDOŃ Jarosław 1984-08-13 Z/0617/17

TAK

72 NumerPDF 33:29.46/17 TL ROW Rybnik 2018

23
KUJAWSKI Łukasz 1988-03-02 Z/1513/11

TAK

35 NumerPDF 29:13.59/09 GKS Żukowo 2018

24
KULKA Szymon 1993-06-22 Z/2485/11

TAK

32 NumerPDF 29:06.28/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

25
KUŚMIDER Andrzej 1983-09-23 Z/1191/16

TAK

71 NumerPDF 33:10.89/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

26
ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 Z/0356/13

TAK

50 NumerPDF 30:36/15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

27
MALINA Dawid 1991-11-18 Z/0420/14

TAK

37 NumerPDF 29:27.10/17 TL ROW Rybnik 2018

28
MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Z/1198/11

TAK

62 NumerPDF 31:52/15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

29
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

61 NumerPDF 31:41.59/13 SKB Kraśnik 2018

30
MYDLAK Tomasz 1994-05-20 Z/0635/12

TAK

69 NumerPDF 32:19.67/17 MKS Agros Chełm 2018

31
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

53 NumerPDF 31:07.82/15 KKB Starogard Gdański 2018

32
NORDWING Rafał 1988-07-12 Z/1804/18

TAK

77 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

33
NOWAK Jakub 1989-11-18 Z/4091/11

TAK

38 NumerPDF 29:32.78/12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

34
NOWAK Rafał 1975-04-26 Z/1856/11

TAK

63 NumerPDF 31:59.02/11 CKS Budowlani Częstochowa 2018

35
NOWICKI Adam 1990-08-24 Z/0676/11

TAK

34 NumerPDF 29:12.85 29:12.85/17 MKL Szczecin 2018

36
OCHAL Paweł 1981-07-17 Z/0139/13

TAK

33 NumerPDF 29:10.66/04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2018

37
OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 Z/2641/11

TAK

47 NumerPDF 30:25.61/11 RKS Łódź 2018

38
OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 Z/2967/11

TAK

31 NumerPDF 28:57.12/12 AZS-AWF Katowice 2018

39
POCHOPIEŃ Mikołaj 1994-05-04 Z/0382/12

TAK

78 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

40
PYSZEL Florian 1995-03-24 Z/0205/11

TAK

65 NumerPDF 32:05.21/17 BKS Wataha Warszawa 2018

41
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

43 NumerPDF 30:08.06/17 RKS Łódź 2018

42
SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 Z/5072/11

TAK

66 NumerPDF 32:09.89/16 BKS Wataha Warszawa 2018

43
ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 Z/0247/11

TAK

58 NumerPDF 31:22.28/17 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

44
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

TAK

59 NumerPDF 31:32.28/17 WKS Wawel Kraków 2018

45
TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 Z/0972/11

TAK

49 NumerPDF 30:36.51/15 AZS-AWF Katowice 2018

46
WALENDYKIEWICZ Tadeusz 1977-02-07 Z/2537/18

TAK

79 NumerPDF MLKS Czarni Olecko 2018

47
WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 Z/0866/11

TAK

67 NumerPDF 32:17/15 SRS Kondycja Piaseczno 2018

48
WOJTALIK Oskar 1993-01-10 Z/2708/11

TAK

54 NumerPDF 31:10.11/13 AZS-AWF Warszawa 2018

49
WOŹNIAK Jakub 1990-02-11 Z/4048/11

TAK

60 NumerPDF 31:35.13/10 WKS Wawel Kraków 2018