Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego związku LA w biegach przełajowych
KOŃSKIE, 18.03.2017
 
600 m przełaje dziewczęta
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROMADZKA Edyta 2004-01-01

316 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2017

2
KISIEL Katarzyna 2004-03-07 Z/0314/17

TAK

7 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2017

3
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11

5 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

 
2 km przełaje kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 Z/1585/11

2016

604 NumerPDF KKL Kielce 2017

2
WÓJCIK Anna 1994-05-19 Z/4621/11

TAK

550 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2017

3
ZARAŃSKA Anna 1996-05-05

1 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2017

 
2 km przełaje K U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26

602 NumerPDF KKL Kielce 2017

2
CHMIEL Natalia 2001-04-02 Z/0878/16

2016

601 NumerPDF KKL Kielce 2017

3
CZAPLA Katarzyna 2001-04-27 Z/0552/16

TAK

55 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2017

4
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

17 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2017

5
GIL Agnieszka 2000-03-09

601 NumerPDF KKL Kielce 2017

6
KOSMALA Paula 2001-04-06 Z/1255/15

2016

285 NumerPDF LKB Rudnik 2017

7
KOWALEWSKA Paulina 2001-08-05 Z/2226/15

2016

317 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2017

8
LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 Z/2270/15

TAK

1 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2017

9
MALCZEWSKA Katarzyna 2000-01-20

608 NumerPDF KKL Kielce 2017

10
NOWAK Wiktoria 2000-05-17

28 NumerPDF LKB Rudnik 2017

11
OLESINSKA Daria 2001-08-14 Z/0437/16

TAK

19 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2017

12
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

88 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2017

13
RAJTAR Aleksandra 2000-08-01 Z/0773/16

TAK

54 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2017

14
STROJECKA Monika 2001-02-01 Z/5326/15

TAK

50 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2017

15
STRZELECKA Marta 2000-05-17 Z/1747/15

2015

25 NumerPDF LKB Rudnik 2017

16
WDÓWKA Julia 2001-01-19 Z/0543/16

TAK

13 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2017

17
WENDT Joanna 2000-02-01 Z/2788/16

TAK

33 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2017

 
2 km przełaje K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAŃSKA Julia 1999-04-23 Z/0655/15

2016

27 NumerPDF LKB Rudnik 2017

2
DYONIZIAK Maja 1998-09-11 Z/0403/14

2016

935 NumerPDF LKB Rudnik 2017

3
KAZBERUK Gabriela 1999-12-01 Z/2342/15

TAK

2 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

4
KWIECIEŃ Natalia 1999-08-05 Z/4762/15

2016

227 NumerPDF LKB Rudnik 2017

5
MIKOŁAJCZYK Patrycja 1999-02-24

232 NumerPDF LKB Rudnik 2017

6
WALKIEWICZ Patrycja 1999-02-04

229 NumerPDF LKB Rudnik 2017

7
WIKTOROWICZ Łucja 1999-03-23 Z/4696/15

TAK

16 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2017

8
WITEK Paulina 1999-03-26 Z/2340/15

TAK

1 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

 
1.5 km przełaje K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNACIAK Olga 2003-02-03

985 NumerPDF LKB Rudnik 2017

2
BONIO Monika 2003-08-26 Z/1309/17

TAK

227 NumerPDF LKB Rudnik 2017

3
DRÓŻDŻ Wiktoria 2002-01-23 Z/1016/16

TAK

306 NumerPDF LKB Rudnik 2017

4
KARWACKA Alicja 2003-05-30 Z/1310/17

TAK

233 NumerPDF LKB Rudnik 2017

5
KUSIAK Julia 2002-03-14 Z/1506/17

TAK

300 NumerPDF LKB Rudnik 2017

6
KWARCIAK Wiktoria 2002-03-24 Z/0769/16

TAK

903 NumerPDF LKB Rudnik 2017

7
TUREK Martyna 2003-06-30

231 NumerPDF LKB Rudnik 2017

8
WALKIEWICZ Karolina 2003-08-25

230 NumerPDF LKB Rudnik 2017

 
800 m przełaje M dzieci
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GODZWON Kacper 2004-01-01

1 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

2
SLIFIERZ Kacper 2006-05-07

20 NumerPDF LKB Rudnik 2017

 
2.5 km przełaje M U18
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNACIAK Bartosz 2001-05-06 Z/1254/15

2016

31 NumerPDF LKB Rudnik 2017

2
GOS Jakub 2001-03-30 Z/3059/16

2016

243 NumerPDF LKB Rudnik 2017

3
JAKUB Ososiński 2000-02-11 Z/0263/17

TAK

112 NumerPDF UKS Orzeł Dobryszyce 2017

4
JAKUBCZYK Wiktor 2001-05-15 Z/0876/16

2016

612 NumerPDF KKL Kielce 2017

5
KĘDZIORA Adam 2001-02-23 Z/3731/16

TAK

605 NumerPDF KKL Kielce 2017

6
PAWLAK Mateusz 2001-03-18 Z/4628/15

TAK

535 NumerPDF BKL Bełchatów 2017

7
RĘBIŚ Kajetan 2001-05-05 Z/0877/16

2016

618 NumerPDF KKL Kielce 2017

8
ROGULSKI Łukasz 2001-05-14 Z/2275/15

2016

319 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2017

9
SZYMAŃSKI Szymon 2001-07-05 Z/5991/15

111 NumerPDF STS Skarżysko-Kamienna 2017

10
ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 Z/2265/15

TAK

9 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2017

11
TOKARSKI Jakub 2001-10-30 Z/0535/16

TAK

32 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2017

 
3 km przełaje M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BILSKI Dawid 2002-08-16 Z/1017/16

TAK

32 NumerPDF LKB Rudnik 2017

2
PAPROT Filip 2002-11-25 Z/0770/16

TAK

385 NumerPDF LKB Rudnik 2017

3
ZAWLOCKI Piotr 2003-09-15

234 NumerPDF LKB Rudnik 2017