Internetowe zgłoszenia do imprezy: 71. PZLA Mistrzostwa Polski U20
TORUŃ, 07-09.07.2017
 
100 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 Z/4536/15

TAK

975 NumerPDF 12.44 12.44/17 LKS Lubusz Słubice 2017

2
GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 Z/1232/14

TAK

24 NumerPDF 12.93 12.93/17 PK MKS Czechowice-Dziedzice 2017

3
KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 Z/1228/14

TAK

46 NumerPDF 12.83 12.71/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

4
KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 Z/0367/15

TAK

36 NumerPDF 13.72 13.49/15 PK MKS Czechowice-Dziedzice 2017

5
KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 Z/0362/15

TAK

11 NumerPDF 12.84 12.49/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

6
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

836 NumerPDF 12.41 11.78/16 KS Zawkrze Mława 2017

 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 Z/4536/15

TAK

975 NumerPDF 25.34 25.34/17 LKS Lubusz Słubice 2017

2
KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 Z/1228/14

TAK

46 NumerPDF 25.88 25.43/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

3
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

836 NumerPDF 26.32 24.21/16 KS Zawkrze Mława 2017

 
400 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Emilia 1999-09-04 Z/2191/15

TAK

64 NumerPDF 56.81 56.81/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

2
TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 Z/0564/14

TAK

981 NumerPDF 61.13 60.85/16 LKS Lubusz Słubice 2017

3
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

333 NumerPDF 55.39 55.39/17 WLKS Wrocław 2017

 
400 metrów kobiet PK
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

23 NumerPDF 57.66 57.66/17 GUKS Asy Dywity 2017

 
800 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPLA Adrianna 1999-07-04 Z/3569/15

TAK

303 NumerPDF 2:04.94 2:04.94/17 AZS-AWF Katowice 2017

2
HOFMAN Maria 1999-07-03 Z/0859/15

TAK

657 NumerPDF 2:12.56 2:12.10/16 SL Olimpia Poznań 2017

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 Z/0557/15

TAK

16 NumerPDF 4:50.07 4:48.64/16 MKS Szerszeń Bogatynia 2017

2
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

203 NumerPDF 4:21.69 4:21.69/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
3000 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 Z/0375/15

TAK

17 NumerPDF 10:41.61 10:23.78/14 CMKL Człuchów 2017

2
PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 Z/0557/15

TAK

16 NumerPDF 10:15.75/16 MKS Szerszeń Bogatynia 2017

3
RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 Z/0254/14

TAK

82 NumerPDF 10:53.77 10:53.77/17 ULKS Barwice 2017

4
SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 Z/3070/15

TAK

167 NumerPDF 10:43.05 10:43.05/17 KS Agros Zamość 2017

5
SZYJA Klaudia 1998-07-01 Z/0253/14

TAK

83 NumerPDF 12:18.01 11:23.12/16 ULKS Barwice 2017

6
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

203 NumerPDF 9:33.74 9:33.74/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

 
5000 metrów K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 Z/0375/15

TAK

17 NumerPDF 18:45.19 18:45.19/17 CMKL Człuchów 2017

2
RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 Z/0254/14

TAK

82 NumerPDF 19:17.92 19:17.92/17 ULKS Barwice 2017

3
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF 18:36.32 18:36.32/17 UKS Wiking Rychnowy 2017

4
STAWACZ Karolina 1999-10-03 Z/0949/15

TAK

960 NumerPDF 19:58.06 19:58.06/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2017

5
SZYJA Klaudia 1998-07-01 Z/0253/14

TAK

83 NumerPDF 21:07.44 19:48.68/16 ULKS Barwice 2017

6
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

451 NumerPDF 19:43.00 19:43.00/17 LKS Zorza Gdynia 2017

7
TRYBUŁA Agata 1998-07-01 Z/0396/15

TAK

17 NumerPDF 20:52.92 20:14.78/16 MKS Unia Hrubieszów 2017

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

TAK

534 NumerPDF 1.80 1.82/14 SKLA Sopot 2017

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSY Emilia 1998-12-09 Z/0016/14

TAK

529 NumerPDF SKLA Sopot 2017

2
ŚWIERKOT Dominika 1999-05-16 Z/0504/15

TAK

9 NumerPDF 3.42 3.50/15 UKS Olimp Mazańcowice 2017

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

644 NumerPDF 5.66 5.66/17 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

2
CHMIELEWSKA Agnieszka 1998-06-17 Z/0236/14

TAK

365 NumerPDF 5.36 5.36/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

3
DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 Z/1370/14

TAK

870 NumerPDF 5.79 6.04/16 AZS-AWF Gorzów 2017

4
GEFERT Karolina 1998-01-07 Z/1593/14

TAK

19 NumerPDF 5.58 5.58/17 KS Komunalni Sanok 2017

5
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 5.64 5.64/17 UKS LA Basket Warszawa 2017

6
ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 Z/2548/15

TAK

7 NumerPDF 4.92/15 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

7
NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 Z/3162/15

TAK

451 NumerPDF 5.77 5.77/17 WKS Flota Gdynia 2017

8
SŁOMKA Alicja 1999-10-05 Z/3338/15

TAK

586 NumerPDF 5.21 5.28/16 TL ROW Rybnik 2017

 
Trójskok K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

644 NumerPDF 10.59 11.40/16 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

2
CHMIELEWSKA Agnieszka 1998-06-17 Z/0236/14

TAK

365 NumerPDF 11.59 11.59/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

3
FORDUŃSKA Marcelina 1998-04-16 Z/0022/14

TAK

26 NumerPDF 12.01 12.34/16 MKS Sambor Tczew 2017

4
ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 Z/2548/15

TAK

7 NumerPDF 9.97 10.19/15 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

5
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

192 NumerPDF 11.64 11.64/17 AZS Łódź 2017

6
ZASADA Klaudia 1999-06-20 Z/4707/15

TAK

124 NumerPDF 10.87/16 KS Agros Zamość 2017

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 12.70 12.70/17 RLTL ZTE Radom 2017

2
STARUCH Ewa 1998-05-13 Z/0311/14

TAK

257 NumerPDF 12.39 12.75/16 AZS-AWF Warszawa 2017

3
URBAN Karolina 1998-10-18 Z/0093/14

TAK

522 NumerPDF SKLA Sopot 2017

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 Z/1064/15

TAK

55 NumerPDF 36.73 36.73/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

2
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

204 NumerPDF 38.49 38.49/17 UKS Achilles Leszno 2017

3
STARUCH Ewa 1998-05-13 Z/0311/14

TAK

257 NumerPDF 45.55 45.55/17 AZS-AWF Warszawa 2017

4
URBAN Karolina 1998-10-18 Z/0093/14

TAK

522 NumerPDF SKLA Sopot 2017

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GODLEWSKA Paulina 1998-04-06 Z/5175/15

TAK

25 NumerPDF 41.52 43.63/16 LUKS Atletic Białystok 2017

2
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

204 NumerPDF 56.96 56.96/17 UKS Achilles Leszno 2017

3
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

TAK

122 NumerPDF 53.24 53.24/17 KS Agros Zamość 2017

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMASZEK Magdalena 1998-07-17 Z/0857/14

TAK

147 NumerPDF 45.89 45.89/17 MKS-MOS Katowice 2017

2
BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 Z/0308/14

TAK

48 NumerPDF 36.29 41.76/16 UKS Czwórka Białystok 2017

3
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 50.95 50.95/17 RLTL ZTE Radom 2017

4
STRYCZEK Marta 1999-04-05 Z/4538/15

TAK

8 NumerPDF 29.51 29.51/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

5
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

873 NumerPDF 39.67 40.44/16 AZS-AWF Gorzów 2017

 
10000 m chód K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 Z/0374/15

TAK

15 NumerPDF 49:12 49:12/17 CMKL Człuchów 2017

2
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

TAK

863 NumerPDF 55:04 55:04/17 AZS-AWF Gorzów 2017

3
RZETELNA Martyna 1998-01-02 Z/0501/14

TAK

865 NumerPDF 53:37 53:37/17 AZS-AWF Gorzów 2017

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKA Dorota 1998-04-29 Z/0366/14

TAK

193 NumerPDF 14.75 14.46/16 UKS Achilles Leszno 2017

2
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

160 NumerPDF 16.25 16.25/17 UKS LA Basket Warszawa 2017

3
KUPCZYK Ewa 1999-12-24 Z/4388/15

TAK

357 NumerPDF 15.37 15.37/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

4
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

180 NumerPDF 13.93 13.93/17 AZS Łódź 2017

5
SWINIARSKA Gabryjela 1998-03-24 Z/0046/14

TAK

238 NumerPDF 14.88/16 AZS-AWF Warszawa 2017

6
ZASADA Klaudia 1999-06-20 Z/4707/15

TAK

124 NumerPDF 15.62/14 KS Agros Zamość 2017

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

192 NumerPDF 63.96 63.12/16 AZS Łódź 2017

2
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

151 NumerPDF 65.55 65.55/17 OŚ AZS Poznań 2017

3
MATKOWSKA Martyna 1998-04-13 Z/1292/14

TAK

13 NumerPDF 68.54 64.88/16 WLKS Wrocław 2017

4
MISIAK Zuzanna 1999-11-09 Z/4020/15

TAK

152 NumerPDF 66.96 66.96/17 UKS LA Basket Warszawa 2017

5
WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 Z/0443/15

TAK

19 NumerPDF 62.87 61.41/15 KS AZS UWM Olsztyn 2017

 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBA Sylwia 1998-01-05 Z/0089/14

TAK

228 NumerPDF 6:53.77 6:53.77/17 MKS Stal Nowa Dęba 2017

2
GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 Z/1293/14

TAK

31 NumerPDF 7:12.60 7:00.60/14 WLKS Wrocław 2017

3
KACIUPA Marta 1999-10-25 Z/0640/15

TAK

61 NumerPDF 7:25.64 7:25.64/17 MKS Hermes Gryfino 2017

4
KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 Z/3336/15

TAK

875 NumerPDF 8:06.95 7:56.13/16 AZS-AWF Gorzów 2017

5
SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 Z/3070/15

TAK

167 NumerPDF 7:48.28 7:48.28/17 KS Agros Zamość 2017

6
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF 7:14.63 7:07.44/16 UKS Wiking Rychnowy 2017

7
SZUMADA Maria 1998-11-01 Z/0038/14

TAK

54 NumerPDF 7:36.49 7:22.19/15 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

8
TRYBUŁA Agata 1998-07-01 Z/0396/15

TAK

17 NumerPDF 7:53.49 7:53.49/17 MKS Unia Hrubieszów 2017

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. DĄBROWSKA Oliwia
2. KAMIEŃSKA Aleksandra
3. RZETELNA Martyna
4. SZAŁAS Julia
5. KANIA Magdalena
1998
1999
1998
1998
1998
NumerPDF AZS-AWF Gorzów

2 1. GŁOWACKA Wiktoria
2. KOSTRZEWSKA Barbara
3. KULESZA Kalina
4. MISIAK Zuzanna
1999
1998
1999
1999
NumerPDF UKS LA Basket Warszawa

3 1. MALINOWSKA Marta
2. MRÓZ Katarzyna Weronika
3. PETRYK Justyna
4. SOWA Aleksandra
5. ZASADA Klaudia
1999
1998
1998
1998
1999
NumerPDF KS Agros Zamość

4 1. GŁUPCZYK Karolina
2. KOZIOŁ Paulina
3. KWAŚNIAK Oliwia
4. KRĘTOSZ Natalia
1998
1998
1999
1999
NumerPDF 49.08 MKS Czechowice-Dziedzice

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. MALINOWSKA Marta
2. MRÓZ Katarzyna Weronika
3. PETRYK Justyna
4. WŁODARCZYK Natalia
5. SIEDLANOWSKA Paula
1999
1998
1998
1999
1999
NumerPDF KS Agros Zamość

 
100 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 Z/3148/15

TAK

208 NumerPDF 11.27 11.27/17 UKS Achilles Leszno 2017

2
KRAJKA Jan 1998-03-26 Z/1850/16

TAK

205 NumerPDF 11.62 11.62/17 UKS Achilles Leszno 2017

3
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 11.04 11.04/17 UKS Achilles Leszno 2017

4
NIESYTKO Błażej 1999-07-02 Z/0368/15

TAK

12 NumerPDF 11.91 11.91/17 PK MKS Czechowice-Dziedzice 2017

5
PAJĄK Rafał 1999-02-03 Z/0363/15

TAK

11 NumerPDF 10.91 10.88/16 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

6
PERCZAK Błażej 1998-01-06 Z/2028/16

TAK

8 NumerPDF 12.12 12.12/17 PK MKS Czechowice-Dziedzice 2017

7
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

2 NumerPDF 11.26 11.26/17 MKS Durasan Płońsk 2017

8
RYCHTER Łukasz 1998-10-23 Z/0497/14

TAK

550 NumerPDF 10.99/15 MKS Durasan Płońsk 2017

9
SAFULAK Kamil 1998-07-21 Z/0439/15

TAK

260 NumerPDF 11.08 10.93/16 AZS-AWF Warszawa 2017

10
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

17 NumerPDF 10.65 10.50/16 PKS Gwardia Szczytno 2017

 
100 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 Z/3148/15

TAK

208 NumerPDF 22.93 22.93/17 UKS Achilles Leszno 2017

2
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 22.81 22.81/17 UKS Achilles Leszno 2017

3
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

43 NumerPDF 22.17 22.17/17 MUKS Park Zduńska Wola 2017

4
PAJĄK Rafał 1999-02-03 Z/0363/15

TAK

11 NumerPDF 21.77 21.77/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2017

5
SAFULAK Kamil 1998-07-21 Z/0439/15

TAK

260 NumerPDF 22.54 22.03/16 AZS-AWF Warszawa 2017

6
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

17 NumerPDF 21.29 21.06/16 PKS Gwardia Szczytno 2017

7
WALCZAK Patryk 1998-05-04 Z/0881/14

TAK

12 NumerPDF 23.09 22.47/16 MOSM Tychy 2017

8
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

366 NumerPDF 21.97 21.97/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
400 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 Z/0165/16

TAK

128 NumerPDF 48.24 48.24/17 LKS Lubawa 2017

2
JENDRZEJCZAK Damian 1998-01-26 Z/1273/14

TAK

145 NumerPDF 50.06 50.06/16 OŚ AZS Poznań 2017

3
KLIMEK Rafał 1999-07-21 Z/0446/15

TAK

41 NumerPDF 49.67 49.67/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

4
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

43 NumerPDF 49.34 48.77/16 MUKS Park Zduńska Wola 2017

5
LIPIŃSKI Sebastian 1998-02-17 Z/2538/15

TAK

123 NumerPDF 50.23/16 KS Agros Zamość 2017

6
OŚKO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

TAK

192 NumerPDF 51.33 51.33/17 UKS Achilles Leszno 2017

7
WALCZAK Patryk 1998-05-04 Z/0881/14

TAK

12 NumerPDF 50.04 50.04/17 MOSM Tychy 2017

8
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

366 NumerPDF 47.19 47.19/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
400 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

937 NumerPDF 1:49.46 1:49.46/17 RLTL ZTE Radom 2017

2
NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 Z/0237/14

TAK

170 NumerPDF 1:57.03 1:54.70/16 LKS Lubawa 2017

3
RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 Z/0519/15

TAK

646 NumerPDF 1:55.03 1:54.53/16 MUKS Płock 2017

4
SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 Z/0952/15

TAK

26 NumerPDF 1:56.68 1:56.68/17 MKS Piast Głogów 2017

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABDULKADIR Abdalla Mubarak 1999-03-16

1 NumerPDF 4:01.78 PK QATAR

2
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

933 NumerPDF 3:45.56 3:45.56/17 RLTL ZTE Radom 2017

3
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

937 NumerPDF 3:51.58 3:51.58/17 RLTL ZTE Radom 2017

4
PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 Z/3303/15

TAK

8 NumerPDF 4:02.36 4:02.36/17 KL Bałtyk Koszalin 2017

5
SAIFELDIN Mohamed Khamis 1999-01-13

1 NumerPDF 3:57.89 PK QATAR

6
WIDŁAK Paweł 1999-01-18 Z/2131/15

TAK

46 NumerPDF 4:04.90 4:02.98/16 LKS Kłos Olkusz 2017

 
3000 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

933 NumerPDF 8:28.00/16 RLTL ZTE Radom 2017

2
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

167 NumerPDF 8:49.93 8:49.93/17 OŚ AZS Poznań 2017

3
HAJDUK Paweł 1999-09-28 Z/1068/17

TAK

41 NumerPDF 9:26.99 9:26.99/17 TL ROW Rybnik 2017

4
JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 Z/0130/14

TAK

240 NumerPDF 8:37.04 8:32.43/15 MLKS Baszta Bytów 2017

5
KACZOREK Robert 1998-04-29 Z/0270/14

TAK

310 NumerPDF 8:52.15/16 MUKL Brodnica 2017

6
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

654 NumerPDF 9:04.20 9:04.20/17 SL Olimpia Poznań 2017

7
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

35 NumerPDF 9:10.64 9:10.64/17 TL ROW Rybnik 2017

8
NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 Z/0469/15

TAK

9 NumerPDF 8:26.42 8:26.42/17 MLUKS Tarnów 2017

9
SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 Z/3240/15

TAK

133 NumerPDF 9:10.02 9:10.02/17 UKS Chromik Mysłowice 2017

 
5000 metrów M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 Z/0165/15

TAK

532 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2017

2
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

167 NumerPDF 15:47.05 15:47.05/17 OŚ AZS Poznań 2017

3
JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 Z/0130/14

TAK

240 NumerPDF 14:54.02 14:54.02/17 MLKS Baszta Bytów 2017

4
KACZOREK Robert 1998-04-29 Z/0270/14

TAK

310 NumerPDF 15:51.00 15:51.00/17 MUKL Brodnica 2017

5
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

170 NumerPDF 16:59.03 16:59.03/17 LKS Fenix Słupsk 2017

6
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

654 NumerPDF 15:59.02 15:59.02/17 SL Olimpia Poznań 2017

7
NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 Z/0469/15

TAK

9 NumerPDF 14:40.47 14:40.47/17 MLUKS Tarnów 2017

8
SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 Z/3240/15

TAK

133 NumerPDF 16:11.55 16:11.55/17 UKS Chromik Mysłowice 2017

9
SZYSZKA Michał 1999-06-04 Z/0200/15

TAK

19 NumerPDF 16:50.88 16:50.88/17 CMKL Człuchów 2017

10
TERKA Maciej 1998-02-22 Z/1661/14

TAK

873 NumerPDF 16:35.50/16 AZS-AWF Gorzów 2017

11
WRÓBEL Jakub 1999-09-10 Z/2462/15

TAK

12 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2017

 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 Z/0947/15

TAK

960 NumerPDF 2.00 2.00/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2017

2
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

245 NumerPDF 2.08 2.08/17 LKS Fenix Słupsk 2017

3
KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 Z/0505/15

TAK

37 NumerPDF 2.00 2.00/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

4
KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 Z/2551/15

TAK

637 NumerPDF 1.95 1.95/17 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

5
ŁOJEK Daniel 1999-01-10 Z/5056/15

TAK

644 NumerPDF 1.85 1.88/16 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

6
PICHOWICZ Wojciech 1999-08-27 Z/0558/15

TAK

30 NumerPDF 2.00 2.00/17 MKS Szerszeń Bogatynia 2017

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Patryk 1998-04-22 Z/0025/14

TAK

12 NumerPDF 4.70 4.70/17 MKS Sambor Tczew 2017

2
CIESIELSKI Arkadiusz 1999-02-03 Z/0503/15

TAK

1 NumerPDF 4.00 4.00/17 UKS Olimp Mazańcowice 2017

3
PARZYSZEK Fryderyk 1999-02-05 Z/0126/15

TAK

535 NumerPDF 4.21 4.21/17 SKLA Sopot 2017

4
SOBCZYK Radosław 1998-06-08 Z/0328/14

TAK

33 NumerPDF 4.55 4.55/17 MKS Ustroń 2017

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 Z/1286/14

TAK

640 NumerPDF 7.07 7.07/17 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

2
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

61 NumerPDF 6.97 7.05/16 UKS Czwórka Białystok 2017

3
USAREK Maciej 1998-06-23 Z/2026/16

TAK

870 NumerPDF 5.15 5.52/16 AZS-AWF Gorzów 2017

4
WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 Z/2731/16

TAK

444 NumerPDF 7.01 7.01/17 WLKS Wrocław 2017

5
ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 Z/2550/15

TAK

645 NumerPDF 6.34 6.51/16 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

 
Trójskok M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 Z/1286/14

TAK

640 NumerPDF 13.11/16 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

2
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

61 NumerPDF 14.94 14.94/17 UKS Czwórka Białystok 2017

3
OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 Z/0637/15

TAK

835 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2017

4
ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 Z/2550/15

TAK

645 NumerPDF 13.34 13.59/16 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2017

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIN Mateusz 1999-06-25 Z/3217/15

TAK

193 NumerPDF 14.49 14.49/17 MKS-MOS Katowice 2017

2
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

529 NumerPDF 15.01 15.01/17 MKS Durasan Płońsk 2017

3
OPCZYŃSKI Marek 1998-12-09 Z/0991/14

TAK

96 NumerPDF 14.50 14.50/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

4
PERKOWSKI Krzysztof 1998-01-15 Z/1494/14

TAK

157 NumerPDF 17.03 17.03/17 UKS LA Basket Warszawa 2017

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Cezary 1999-06-16 Z/2732/16

TAK

67 NumerPDF 41.08 41.08/17 MUKS Park Zduńska Wola 2017

2
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

529 NumerPDF 48.18 48.18/17 MKS Durasan Płońsk 2017

3
ŁABA Jan 1998-09-08 Z/5133/15

TAK

227 NumerPDF 46.47 46.47/17 OŚ AZS Poznań 2017

4
OPCZYŃSKI Marek 1998-12-09 Z/0991/14

TAK

96 NumerPDF 49.12 49.12/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

5
PERKOWSKI Krzysztof 1998-01-15 Z/1494/14

TAK

157 NumerPDF 51.21 51.21/17 UKS LA Basket Warszawa 2017

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Błażej 1999-06-16 Z/4276/15

TAK

69 NumerPDF 56.48 56.48/17 MUKS Park Zduńska Wola 2017

2
BOMBA Cezary 1999-06-16 Z/2732/16

TAK

67 NumerPDF 50.24 50.24/17 MUKS Park Zduńska Wola 2017

3
CYBA Piotr 1999-04-03 Z/0351/15

TAK

230 NumerPDF 44.14 44.14/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

4
CZULIŃSKI Łukasz 1998-09-10 Z/5134/15

TAK

161 NumerPDF 51.34 52.67/16 OŚ AZS Poznań 2017

5
KIEC Michał 1998-01-10 Z/1299/14

TAK

299 NumerPDF 53.76 57.88/16 AZS-AWF Warszawa 2017

6
KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 Z/0897/17

TAK

205 NumerPDF 43.66 43.66/17 UKS Achilles Leszno 2017

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁABĘCKI Kamil 1999-04-03 Z/4854/15

TAK

170 NumerPDF 63.73 63.73/17 LKS Fenix Słupsk 2017

2
MAŚLANKA Przemysław 1999-10-30 Z/1674/16

TAK

657 NumerPDF 55.50 55.50/17 WLKS Wrocław 2017

3
PUCHALSKI Wojciech 1998-04-23 Z/2614/17

TAK

10 NumerPDF 53.24 53.24/17 LUKS Lidzbark Welski 2017

4
SADOWSKI Szymon 1999-04-25 Z/4200/15

TAK

149 NumerPDF 65.51 65.51/17 LKS Fenix Słupsk 2017

5
SMYK Szymon 1998-09-28 Z/0784/14

TAK

17 NumerPDF 61.39 61.39/17 MKS Junior Złocieniec 2017

6
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

710 NumerPDF 61.33 61.33/17 AML Słupsk 2017

7
WABIK Dominik 1999-11-14 Z/0959/15

TAK

911 NumerPDF 66.56 66.56/17 RLTL ZTE Radom 2017

 
10000 m chód M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Michał 1998-03-04 Z/1243/14

TAK

84 NumerPDF 51:29 51:29/17 MKS Unia Hrubieszów 2017

2
CERAZY Michał 1999-02-12 Z/4455/15

TAK

867 NumerPDF 51:25 51:25/17 AZS-AWF Gorzów 2017

3
JEŻ Paweł 1999-11-01 Z/4456/15

TAK

869 NumerPDF 50:00 50:00/17 AZS-AWF Gorzów 2017

4
WIATER Michał 1999-03-11 Z/4575/15

TAK

102 NumerPDF 45:26.48 45:26.48/17 KS Agros Zamość 2017

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

281 NumerPDF 14.74 14.74/17 AZS-AWF Warszawa 2017

2
SZMAGAJ Mateusz 1998-08-21 Z/0698/15

TAK

744 NumerPDF 14.59 14.59/17 LKS Maraton Turek 2017

3
WILK Michał 1999-03-03 Z/0582/15

TAK

152 NumerPDF 14.18 14.18/17 UKS LA Basket Warszawa 2017

 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKI Kasper 1998-07-28 Z/1320/14

TAK

48 NumerPDF 58.31 58.08/16 KS AZS UWM Olsztyn 2017

2
JACHYRA Dawid 1999-03-25 Z/0194/15

TAK

226 NumerPDF 57.30 57.04/15 MKS Stal Nowa Dęba 2017

3
KUPIS Tobiasz 1998-04-12 Z/1444/14

TAK

153 NumerPDF 54.73 54.73/17 UKS LA Basket Warszawa 2017

4
LIPIŃSKI Sebastian 1998-02-17 Z/2538/15

TAK

123 NumerPDF 55.67/16 KS Agros Zamość 2017

5
ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 Z/3531/15

TAK

64 NumerPDF 58.50 58.50/17 MKS Hermes Gryfino 2017

6
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

623 NumerPDF 53.51 53.51/17 MUKS Płock 2017

7
SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 Z/2397/15

TAK

197 NumerPDF 57.32 57.32/17 UKS Technik Augustów 2017

8
SONIAK Piotr 1998-02-23 Z/4887/15

TAK

11 NumerPDF 59.01 59.01/17 MKS Unia Hrubieszów 2017

9
WOJCIECHOWSKI Dominik 1999-03-14 Z/2527/15

TAK

891 NumerPDF 57.12 57.12/17 AZS-AWF Gorzów 2017

 
2000 m przeszkody M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 Z/0165/15

TAK

532 NumerPDF 6:23.89 6:21.74/16 MKS Durasan Płońsk 2017

2
PYDA Sylwester 1998-11-22 Z/1752/16

TAK

103 NumerPDF LKS Znicz Biłgoraj 2017

3
TERKA Maciej 1998-02-22 Z/1661/14

TAK

873 NumerPDF 6:17.20 6:17.20/17 AZS-AWF Gorzów 2017

4
WIDŁAK Paweł 1999-01-18 Z/2131/15

TAK

46 NumerPDF 6:10.72 6:10.72/17 LKS Kłos Olkusz 2017

5
WRÓBEL Jakub 1999-09-10 Z/2462/15

TAK

12 NumerPDF 6:03.02 5:59.07/16 KL Bałtyk Koszalin 2017

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. ŁOJEK Daniel
2. ZAWISTOWSKI Paweł
3. KOZŁOWSKI Adam
4. KONSTANTY Mateusz
1999
1999
1999
1998
NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża

2 1. KAWULSKI Michał
2. KOSTRZEWSKI Bogdan
3. KUPIS Tobiasz
4. WILK Michał
1999
1999
1998
1999
NumerPDF UKS LA Basket Warszawa

3 1. KRAJKA Jan
2. GRZEGOROWSKI Christian
3. OŚKO Krzysztof
4. KRÓLIKOWSKI Szymon
1998
1999
1998
1999
NumerPDF UKS Achilles Leszno

 
4x400 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. WOJCIECHOWSKI Dominik
2. USAREK Maciej
3. TERKA Maciej
4. CERAZY Michał
5. JEŻ Paweł
1999
1998
1998
1999
1999
NumerPDF AZS-AWF Gorzów

2 1. KAWULSKI Michał
2. KOSTRZEWSKI Bogdan
3. KUPIS Tobiasz
4. WILK Michał
1999
1999
1998
1999
NumerPDF UKS LA Basket Warszawa