Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie mistrzostwa U16 w biegach przełajowych
KOŃSKIE, 18.03.2017
 
2.5 km przełaje K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘBEN Martyna 2003-09-25 Z/0687/17

TAK

600 NumerPDF KKL Kielce 2017

2
BIAŁEK Kinga 2002-08-16 Z/1117/17

TAK

902 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2017

3
BŁAŻEJEWSKA Sylwia 2002-02-17 Z/0710/16

TAK

52 NumerPDF LUKS Boguszyce 2017

4
BONIO Monika 2003-08-26 Z/1309/17

TAK

227 NumerPDF LKB Rudnik 2017

5
BRUC Klaudia 2003-01-20 Z/1114/17

TAK

202 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2017

6
DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 Z/0171/16

TAK

547 NumerPDF BKL Bełchatów 2017

7
JÓŹWIK Wiktoria 2002-02-14 Z/0730/16

TAK

149 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

8
KISIEL Katarzyna Kinga 2003-10-12 Z/0755/17

TAK

8 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2017

9
KOCH Zuzanna 2003-06-15 Z/1097/17

TAK

537 NumerPDF BKL Bełchatów 2017

10
KREMPIŃSKA Julia 2003-07-26 Z/0439/17

TAK

888 NumerPDF UKS Azymut Pabianice 2017

11
KUPC Natalia 2002-04-27 Z/0637/16

TAK

147 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2017

12
KWARCIAK Wiktoria 2002-03-24 Z/0769/16

TAK

903 NumerPDF LKB Rudnik 2017

13
LECH Roksana 2002-10-16 Z/0315/17

TAK

37 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2017

14
LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 Z/0815/16

TAK

607 NumerPDF KKL Kielce 2017

15
ŁUCZYŃSKA Wiktoria 2002-11-28 Z/0465/16

TAK

250 NumerPDF MULKS MOS Sieradz 2017

16
MIŁEK Paulina 2002-03-14 Z/0468/16

TAK

224 NumerPDF MULKS MOS Sieradz 2017

17
PRUSISZ Wiktoria 2003-06-18 Z/0748/17

TAK

90 NumerPDF RKS Łódź 2017

18
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

475 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

19
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

603 NumerPDF KKL Kielce 2017

20
SOKOŁOWSKA Patrycja 2003-04-24 Z/0917/17

TAK

121 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

21
SZPOTON Anna 2002-01-03 Z/0542/16

TAK

77 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2017

22
TOMASZEWSKA Wiktoria 2003-10-16 Z/0918/17

TAK

122 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

23
WALCZAK Julia 2002-04-11 Z/0469/16

TAK

207 NumerPDF MULKS MOS Sieradz 2017

24
WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 Z/1151/16

TAK

7 NumerPDF UKS Orzeł Dobryszyce 2017

25
WŁODARSKA Oliwia 2003-11-26 Z/0867/17

TAK

59 NumerPDF LUKS Boguszyce 2017

26
WÓJCIK Lilianna 2002-08-13 Z/2071/16

TAK

58 NumerPDF RKS Łódź 2017

 
1.5 km przełaje K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

501 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2017

2
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

1 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

3
BIAŁCZAK Zofia 2002-08-22 Z/0466/16

TAK

255 NumerPDF MULKS MOS Sieradz 2017

4
BOGUSŁAWSKA Julia 2003-07-21 Z/0746/17

TAK

6 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2017

5
CZUPRYŃSKA Dominika 2002-05-26 Z/1073/16

TAK

470 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

6
DRÓŻDŻ Wiktoria 2002-01-23 Z/1016/16

TAK

306 NumerPDF LKB Rudnik 2017

7
FOREMNIK Jowita 2002-06-14 Z/2769/16

TAK

21 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2017

8
GOLONKA Daria 2002-01-31 Z/0688/17

TAK

1 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

9
GÓRSKA Aleksandra 2003-03-01 Z/1438/17

TAK

5 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

10
KACZMARCZYK Alicja 2002-11-25 Z/1074/16

TAK

25 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

11
KACZOR Joanna 2002-01-01 Z/0689/17

TAK

1 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

12
KARBOWNIK Michalina 2003-01-02 Z/1635/16

TAK

301 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2017

13
KARWACKA Alicja 2003-05-30 Z/1310/17

TAK

233 NumerPDF LKB Rudnik 2017

14
KRZYSZTOFIK Julia 2002-02-25 Z/0537/16

TAK

12 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2017

15
KUPC Paulina 2002-04-27 Z/0638/16

TAK

274 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2017

16
LEGIECKA Kamila 2002-01-03 Z/0767/16

TAK

322 NumerPDF LZS Sigma OSIR Staszów 2017

17
LIS Aniela 2002-09-28 Z/0170/16

TAK

529 NumerPDF BKL Bełchatów 2017

18
MAŁECKA Maja 2003-05-18 Z/1579/17

TAK

260 NumerPDF MULKS MOS Sieradz 2017

19
MORDAKA Marcelina 2003-03-19 Z/0916/17

TAK

4 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

20
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

61 NumerPDF RKS Łódź 2017

21
PĘCHNER Wiktoria 2003-03-21 Z/0747/17

TAK

21 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2017

22
PICHETA Gabriela 2003-03-27 Z/1588/17

TAK

31 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

23
SADOWA Klaudia 2003-03-14 Z/0692/17

TAK

1 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

24
SOBIERSKA Klaudia 2003-01-23 Z/1581/17

TAK

313 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2017

25
SUWARA Amelia 2003-03-25 Z/0938/17

TAK

119 NumerPDF STS Skarżysko-Kamienna 2017

26
ŚLIWA Kinga 2002-04-25 Z/1078/16

TAK

472 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

27
WIECZORKOWSKA Milena 2003-11-30 Z/1362/17

TAK

901 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2017

28
WOLAK Wiktoria 2002-04-04 Z/0470/16

TAK

210 NumerPDF MULKS MOS Sieradz 2017

29
ZATORSKA Natalia 2002-03-10 Z/0573/16

TAK

13 NumerPDF UKS Lisy Zgierz 2017

30
ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 Z/0750/17

TAK

87 NumerPDF RKS Łódź 2017

31
ZIĘTEK Lidia 2003-02-26 Z/0868/17

TAK

60 NumerPDF LUKS Boguszyce 2017

 
2 km przełaje M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELIŃSKI Alan 2003-01-06 Z/0872/17

TAK

64 NumerPDF LUKS Boguszyce 2017

2
CIEŚLAK Marcel 2003-09-23 Z/0871/17

TAK

63 NumerPDF LUKS Boguszyce 2017

3
DZIĄG Dawid 2003-11-22 Z/0870/17

TAK

62 NumerPDF LUKS Boguszyce 2017

4
ERM Adrian 2002-03-06 Z/3537/16

TAK

138 NumerPDF RKS Łódź 2017

5
FRANKOWICZ Michael 2003-12-03 Z/0127/17

TAK

603 NumerPDF KKL Kielce 2017

6
GRABOWICZ Konrad 2003-03-03 Z/1119/17

TAK

101 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2017

7
JAKUBOWSKI Jakub 2002-10-21 Z/0712/16

TAK

54 NumerPDF LUKS Boguszyce 2017

8
KAŁUŻNY Kamil 2002-01-10 Z/1572/17

TAK

486 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2017

9
KONEWKA Mateusz 2002-10-12 Z/1154/16

TAK

331 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2017

10
KOTYNIA Kacper 2003-03-18 Z/1357/17

TAK

122 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

11
KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 Z/0540/16

TAK

9 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2017

12
KUCA Miłosz 2003-01-28 Z/0130/17

TAK

323 NumerPDF LZS Sigma OSIR Staszów 2017

13
LITWIN Konrad 2003-02-14 Z/1437/17

TAK

2 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

14
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

TAK

603 NumerPDF KKL Kielce 2017

15
MATYSZEWSKI Jakub 2003-03-09 Z/1580/17

TAK

322 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2017

16
MOKROWIECKI Aleksander 2002-02-16 Z/0541/16

TAK

55 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2017

17
OLSZEWSKI Eryk 2002-08-30 Z/1323/17

TAK

521 NumerPDF BKL Bełchatów 2017

18
ORZEŁ Michał 2002-09-18 Z/3833/16

TAK

36 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

19
PAPROT Filip 2002-11-25 Z/0770/16

TAK

385 NumerPDF LKB Rudnik 2017

20
PODSIEDLIK Mateusz 2002-02-08 Z/0768/16

TAK

320 NumerPDF LZS Sigma OSIR Staszów 2017

21
RUBACHA Jakub 2002-07-29 Z/3288/16

TAK

639 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2017

22
RUGAŁA Dominik 2002-09-10 Z/1586/17

TAK

07 NumerPDF ULKS Gryf Rytwiany 2017

23
SMOLEŃ Michał 2003-11-05 Z/1436/17

TAK

1 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

24
SUDER Stanisław 2003-01-11 Z/1517/17

TAK

25 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

25
SUDOŁ Norbert 2002-02-19 Z/0693/17

TAK

1 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

26
SZEWCZYK Daniel 2003-06-24 Z/0869/17

TAK

61 NumerPDF LUKS Boguszyce 2017

27
ŚLIWA Kacper 2003-02-13 Z/1307/17

TAK

602 NumerPDF KKL Kielce 2017

28
TOMASZEWSKI Wiktor 2003-06-11 Z/1515/17

TAK

33 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

29
URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 Z/0639/16

TAK

303 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2017

30
WOŁEK Jakub 2003-03-31 Z/1582/17

TAK

329 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2017

31
WOŚKO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

TAK

566 NumerPDF BKL Bełchatów 2017

32
ZENKA Mateusz 2003-05-17 Z/1583/17

TAK

310 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2017

 
3 km przełaje M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEMIĘGA Jakub 2003-09-21 Z/1308/17

TAK

234 NumerPDF LKB Rudnik 2017

2
DUDA Paweł 2003-10-13 Z/1464/17

TAK

33 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

3
FLORCZAK Łukasz 2002-11-10 Z/2072/16

TAK

10 NumerPDF RKS Łódź 2017

4
GAWEŁ Kuba 2002-09-15 Z/1312/17

TAK

35 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

5
JASIAK Kacper 2002-04-19 Z/0471/16

TAK

250 NumerPDF MULKS MOS Sieradz 2017

6
KIESZEK Bartosz 2003-04-20 Z/0920/17

TAK

117 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

7
KIESZEK Dominik 2002-05-02 Z/0735/16

TAK

116 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

8
KLIMEK Robert 2002-11-13 Z/0713/16

TAK

55 NumerPDF LUKS Boguszyce 2017

9
KOŁODZIŃSKI Mikołaj 2002-06-20 Z/0921/17

TAK

119 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

10
KOZŁOWSKI Jakub 2002-02-18 Z/0737/16

TAK

140 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

11
KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 Z/0640/16

TAK

301 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2017

12
KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 Z/1156/16

TAK

323 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2017

13
MLECZAREK Kacper 2002-01-10 Z/0915/17

TAK

123 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

14
MROCZKOWSKI Wiktor 2003-03-03 Z/1121/17

TAK

606 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2017

15
PAWŁOWSKI Wojciech 2002-05-08 Z/0739/16

TAK

40 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

16
SITAREK Piotr 2002-07-25 Z/0740/16

TAK

120 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2017

17
SZCZEPAŃCZYK Kamil 2003-03-11 Z/1516/17

TAK

24 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

18
SZTRANEK Jan 2003-04-24 Z/0440/17

TAK

666 NumerPDF UKS Azymut Pabianice 2017

19
WILCZKOWSKI Seweryn 2002-05-05 Z/1079/16

TAK

33 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

20
ZAKRZEWICZ Dawid 2003-04-09 Z/1363/17

TAK

908 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2017

21
ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 Z/1311/17

TAK

32 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017