Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.świętokrzyskiego 2018
KIELCE, 2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARZĄBEK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

2017

484 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2017

2
OBARA Alicja 2004-04-19 Z/0157/17

TAK

226 NumerPDF 13.96 13.96/17 KKL Kielce 2018

3
PŁOCHARCZYK Weronika 2003-01-07 Z/0691/17

2017

2 NumerPDF 14.32 14.32/17 UKS Żaczek Połaniec 2017

4
STACHOWICZ Patrycja 2004-03-10 Z/3284/17

TAK

44 NumerPDF 14.39 14.39/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

5
TOMASZEWSKA Natalia 2004-09-30 Z/0151/17

TAK

612 NumerPDF KKL Kielce 2018

6
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

2017

320 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2017

 
200 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYB Ola 2004-07-26 Z/2713/16

2017

111 NumerPDF 43.46 43.46/17 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2017

2
KACZOR Joanna 2003-04-20 Z/0689/17

2017

10 NumerPDF 49.40 49.40/17 UKS Żaczek Połaniec 2017

3
KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/4622/17

TAK

32 NumerPDF 45.02 45.02/17 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

4
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

473 NumerPDF 44.92 SSR Olimp Strawczyn 2017

5
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

601 NumerPDF 47.88 47.88/17 KKL Kielce 2018

6
ROKITA Katarzyna 2003-04-29 Z/0131/17

TAK

46 NumerPDF 43.77 43.77/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KISIEL Katarzyna 2004-03-07 Z/0314/17

TAK

7 NumerPDF 1:51.45 1:51.45/17 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

2
RAJCA Wiktoria 2003-02-12 Z/1584/17

2017

701 NumerPDF ULKS Gryf Rytwiany 2018

3
RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 Z/4621/17

TAK

27 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2018

4
SADOWA Alicja 2003-04-02 Z/3618/17

2017

3 NumerPDF 2:02.53 2:02.53/17 UKS Żaczek Połaniec 2017

5
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

2017

5 NumerPDF 1:47.73 1:47.73/17 UKS Żaczek Połaniec 2017

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

2017

482 NumerPDF 3:15.56 SSR Olimp Strawczyn 2017

2
GÓRSKA Aleksandra 2003-03-01 Z/1438/17

2017

5 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

3
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

600 NumerPDF KKL Kielce 2018

4
SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 Z/4623/17

TAK

24 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2018

5
SUWARA Amelia 2003-03-25 Z/0938/17

2017

119 NumerPDF 3:13.88 3:13.88/17 STS Skarżysko-Kamienna 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚMIECH Karina 2003-05-25 Z/3699/17

2017

324 NumerPDF 1.25 1.25/17 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2017

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KABAŁA Aleksandra 2003-01-06 Z/0142/17

TAK

599 NumerPDF 2.20 2.20/17 KKL Kielce 2018

2
STRZĄBAŁA Aleksandra 2003-10-12 Z/0150/17

TAK

1 NumerPDF 2.80 2.80/17 KKL Kielce 2018

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAMSKA Julia 2004-04-15 Z/4767/17

TAK

23 NumerPDF KKL Kielce 2018

2
SALA Izabela 2004-03-19 Z/3285/17

2017

52 NumerPDF 4.67 4.67/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Martyna 2003-12-10 Z/1731/17

TAK

49 NumerPDF 14.94 14.94/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

2
SITARSKA Zuzanna 2003-10-04 Z/3703/17

2017

327 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2017

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBYŁECKI Kuba 2004-11-26 Z/4776/17

TAK

600 NumerPDF KKL Kielce 2018

2
UŻYCZAK Michalina 2004-05-09 Z/0152/17

2017

622 NumerPDF 37.54 37.54/17 KKL Kielce 2018

3
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 49.18 49.18/17 KKL Kielce 2018

4
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

653 NumerPDF 52.42 52.42/17 KKL Kielce 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SADŁOCHA Aleksandra 2003-02-11 Z/1585/17

TAK

711 NumerPDF 27.35 27.35/17 ULKS Gryf Rytwiany 2018

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3 km chód K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

121 NumerPDF KKL Kielce 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

645 NumerPDF 33.12 33.12/17 KKL Kielce 2018

 
100 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LITWIN Konrad 2003-02-14 Z/1437/17

2017

2 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

 
600 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GODZWON-SKOTNICKI Kacper 2004-09-02 Z/3617/17

2017

6 NumerPDF 1:32.65 1:32.65/17 UKS Żaczek Połaniec 2017

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRANKOWICZ Michael 2003-12-03 Z/0127/17

TAK

603 NumerPDF KKL Kielce 2018

2
FUDALEWSKI Michał 2004-03-24 Z/4712/17

TAK

1 NumerPDF 3:17.43 3:17.43/17 LZS Sigma OSIR Staszów 2018

3
KUCA Miłosz 2003-01-28 Z/0130/17

TAK

323 NumerPDF 3:01.58 3:01.58/17 LZS Sigma OSIR Staszów 2018

4
SMOLEŃ Michał 2003-11-05 Z/1436/17

2017

1 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2017

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGODZKI Oskar 2003-02-12 Z/0129/17

TAK

655 NumerPDF 3.40 3.40/17 KKL Kielce 2018

2
POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 Z/0146/17

TAK

601 NumerPDF 2.90 2.90/17 KKL Kielce 2018

3
ROMAŃSKI Mateusz 2003-04-13 Z/0147/17

2017

649 NumerPDF 2.30 2.30/17 KKL Kielce 2018

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLANK Aleksander 2003-05-11 Z/0143/17

2017

659 NumerPDF 5.06 5.06/17 KKL Kielce 2018

2
REGIEL Igor 2004-04-08 Z/4768/17

TAK

231 NumerPDF KKL Kielce 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RADEK Patryk 2003-08-13 Z/4755/17

TAK

600 NumerPDF KKL Kielce 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pięciobój M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5 km chód M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna