Internetowe zgłoszenia do imprezy: XX Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły
SOPOT, 16.08.2017
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

143 NumerPDF 11.67 11.67/17 KS Gwardia Piła 2017

2
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

521 NumerPDF 12.15 12.15/17 SKLA Sopot 2017

3
MORRISON Natasha 1992-11-17

1 NumerPDF JAMAICA

4
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 12.25 12.25/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

5
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

39 NumerPDF 11.76 11.76/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

6
PACHOLSKA Anna 1992-09-24 Z/3958/11

TAK

442 NumerPDF 12.55/13 UKS Olimp Kozienice 2017

7
PIERRE Barbara 1987-04-28

1 NumerPDF USA

8
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 11.84 11.84/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

9
SWOBODA Ewa 1997-07-26 Z/1069/13

TAK

301 NumerPDF 11.24 11.12/16 AZS-AWF Katowice 2017

10
Tsimanouskaya Krystsina 1996-01-01

1 NumerPDF BELARUS

11
WHITNEY Kaylin 1998-03-09

1 NumerPDF USA

12
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 12.17 12.17/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

13
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

402 NumerPDF 12.93 12.93/17 SL GKS Olsza Olszyna 2017

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁUB Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

TAK

19 NumerPDF 37.42 37.42/17 KL Bałtyk Koszalin 2017

2
KELLY Ashley 1991-03-25

1 NumerPDF GREAT BRITAIN

3
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

526 NumerPDF 37.61 37.61/17 SKLA Sopot 2017

4
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF 41.28/16 GKS Żukowo 2017

5
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 41.69 41.69/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

6
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

39 NumerPDF 38.81 38.81/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

7
ONOURA Anyika 1984-10-28

1 NumerPDF GREAT BRITAIN

8
PACHOLSKA Anna 1992-09-24 Z/3958/11

TAK

442 NumerPDF 40.26/08 UKS Olimp Kozienice 2017

9
WIMBLEY Shakima 1995-04-23

1 NumerPDF USA

10
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 39.18 43.45/16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

11
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

153 NumerPDF 37.42/16 OŚ AZS Poznań 2017

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARYSEVICH Daryia 1990-04-06

1 NumerPDF BELARUS

2
CICHOCKA Angelika 1988-03-15 Z/4203/11

TAK

531 NumerPDF 2:34.84/16 SKLA Sopot 2017

3
ENNAOUI Sofia 1995-08-30 Z/3838/11

TAK

477 NumerPDF 2:35.15/16 MKL Szczecin 2017

4
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

152 NumerPDF 2:52.53/14 OŚ AZS Poznań 2017

5
HAIDI See 1989-08-09

1 NumerPDF AUSTRALIA

6
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-27 Z/4524/11

TAK

35 NumerPDF 2:46.15/16 WMLKS Pomorze Stargard 2017

7
KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

761 NumerPDF 2:49.44/15 GKS Piast Gliwice 2017

8
MOH Clarissa 1990-01-01

1 NumerPDF FRANCE

9
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

203 NumerPDF 2:48.57 2:47.64/16 ULKS Talex Borzytuchom 2017

10
TSERNOVA Laura 1995-01-10

1 NumerPDF ESTONIA

11
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

224 NumerPDF 2:58.86/08 AZS-AWF Warszawa 2017

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

906 NumerPDF 3.70 3.70/17 KS Warszawianka W-wa 2017

2
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

398 NumerPDF 3.52 3.52/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

3
FLIS Zofia 2002-05-20 Z/4300/15

TAK

123 NumerPDF 3.55 3.55/17 LKS Fenix Słupsk 2017

4
FRĄCKOWIAK Olga 1990-02-14 Z/2558/11

TAK

405 NumerPDF 4.05 4.20/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

5
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

864 NumerPDF 4.06 4.06/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

6
KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 Z/0173/14

TAK

286 NumerPDF 4.10 4.10/16 KL Gdynia 2017

7
KUSY Emilia 1998-12-09 Z/0016/14

TAK

529 NumerPDF 3.90 3.90/17 SKLA Sopot 2017

8
PRZYBYŁA Kamila 1996-05-03 Z/0580/12

TAK

851 NumerPDF 4.40 4.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

9
SITONENEN Aino 1991-01-01

1 NumerPDF FINLAND

10
ŚMIETANKA Justyna 1994-09-24 Z/2685/11

TAK

233 NumerPDF 4.45 4.45/17 AZS-AWF Warszawa 2017

11
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

282 NumerPDF 3.90 3.90/17 KL Gdynia 2017

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 Z/3725/11

TAK

148 NumerPDF 6.49 6.74/10 OŚ AZS Poznań 2017

2
KLISHINA Darya 1991-01-15

1 NumerPDF RUSSIA

3
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

758 NumerPDF 6.08 6.08/17 OKS Skra Warszawa 2017

4
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 6.15 6.15/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BONEVACIA Bonevacia 1989-04-05

1 NumerPDF NETHERLANDS

2
CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 Z/3183/11

TAK

643 NumerPDF 34.05/16 WKS Śląsk Wrocław 2017

3
IŃSKI Bartosz 1990-02-21 Z/2307/16

TAK

804 NumerPDF 36.60 36.60/17 AKL Ursynów Warszawa 2017

4
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

242 NumerPDF 33.10 33.10/17 AZS-AWF Warszawa 2017

5
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

769 NumerPDF 32.23 32.23/17 KS AZS AWF Wrocław 2017

6
RABAH Yousif 1986-11-12

1 NumerPDF GREAT BRITAIN

7
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

480 NumerPDF 36.15 35.38/16 SL GKS Olsza Olszyna 2017

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 Z/0457/12

TAK

255 NumerPDF 1:52.26 1:48.94/16 AZS-AWF Warszawa 2017

2
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

10 NumerPDF 1:47.69 1:47.62/16 RKS Łódź 2017

3
KINYOR Job 1988-05-08

1 NumerPDF KENYA

4
KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 Z/2130/11

TAK

7 NumerPDF 1:52.80/06 KS AZS UWM Olsztyn 2017

5
KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 Z/1899/11

TAK

244 NumerPDF 1:46.28 1:44.89/14 AZS-AWF Warszawa 2017

6
LOPEZ Kevin 1990-01-01

1 NumerPDF SPAIN

7
MURPHY Clayton 1995-02-26

1 NumerPDF USA

8
ROWDEN Daniel 1997-09-09

1 NumerPDF GREAT BRITAIN

9
ROZMYS Michał 1995-03-13 Z/1727/11

TAK

13 NumerPDF 1:45.70 1:45.70/17 UKS Barnim Goleniów 2017

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AL-HAYRANI Jamal 1993-05-26

1 NumerPDF QATAR

2
CLARKE Adam 1991-04-03

1 NumerPDF GREAT BRITAIN

3
CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 Z/3849/11

TAK

349 NumerPDF 3:43.51 3:39.89/13 WKS Wawel Kraków 2017

4
INGEBRIETSEN Jakob 2000-09-19

1 NumerPDF NORWAY

5
KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 Z/5137/15

TAK

605 NumerPDF 3:39.54 3:38.23/15 MKL Toruń 2017

6
KAZI Tomas 1985-05-16

1 NumerPDF HUNGARY

7
KOVACS Banjamin 1995-01-24

1 NumerPDF HUNGARY

8
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

680 NumerPDF 3:49.72 3:49.72/17 KS AZS AWF Kraków 2017

9
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

200 NumerPDF 3:47.84 3:47.84/17 AZS Łódź 2017

10
ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 Z/1331/11

TAK

20 NumerPDF 3:44.02/10 UKS Barnim Goleniów 2017

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ERADIRI Denis 1983-10-24

1 NumerPDF BULGARIA

2
HARTMANN Stephan 1994-01-13

1 NumerPDF GERMANY

3
JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 Z/4919/11

TAK

1 NumerPDF 8.18 8.18/17 WLKS Nowe Iganie 2017

4
MARTINEZ Wilfredo 1985-01-09

1 NumerPDF CUBA

5
NYKYFOROV Serhey 1994-01-06

1 NumerPDF UKRAINE

6
PROKOP Wojciech 1991-01-22 Z/2864/11

2016

397 NumerPDF 7.05 7.55/13 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

7
REJMUS Michał 1991-09-08 Z/2560/11

TAK

398 NumerPDF 7.42 7.90/13 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

8
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

22 NumerPDF 7.66 7.66/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2017

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMCZUK Mikhail 1990-01-01

1 NumerPDF UKRAINE

2
BIRKINHEAD Damien 1993-04-08

1 NumerPDF AUSTRALIA

3
GILL Jacko 1994-12-20

1 NumerPDF NEW ZEALAND

4
HARATYK Michał 1992-04-10 Z/0084/11

TAK

662 NumerPDF 21.88 21.88/17 KS AZS AWF Kraków 2017

5
KOWNATKE Rafał 1985-03-24 Z/5086/11

TAK

7 NumerPDF 19.67 20.13/13 LKS Ziemi Puckiej Puck 2017

6
MIKOS Mateusz 1987-04-10 Z/1962/11

TAK

44 NumerPDF 19.65 20.18/16 KS Wisła Puławy 2017

7
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

961 NumerPDF 19.33 19.33/17 WLKS Nowe Iganie 2017

8
SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 Z/1690/11

TAK

642 NumerPDF 20.92 20.92/17 WKS Śląsk Wrocław 2017

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BONDARENKO Krystian 1991-10-22 Z/4497/11

TAK

84 NumerPDF 76.83 78.06/15 LKS Fenix Słupsk 2017

2
ĆWIK Wojciech 1994-07-20 Z/3506/11

TAK

90 NumerPDF 71.51 74.72/16 KS AZS UWM Olsztyn 2017

3
KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 Z/2503/11

TAK

347 NumerPDF 78.80 78.80/17 LKS Jantar Ustka 2017

4
LEBIODA Piotr 1992-05-28 Z/1328/14

TAK

404 NumerPDF 76.98 78.56/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

5
MRZYGŁÓD Cyprian 1998-02-02 Z/0962/14

TAK

401 NumerPDF 80.52 80.52/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

6
OSEWSKI Bartosz 1991-03-20 Z/2549/11

TAK

404 NumerPDF 80.22 83.89/12 AZS-AWFiS Gdańsk 2017