Internetowe zgłoszenia do imprezy: Propozycje do ZKN na II półrocze 2018
Sezon 2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 Z/0891/15

TAK

22 NumerPDF 12.63 12.63/18 MOS CSiR D±browa Górnicza 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF 25.96 25.96/18 SKLA Sopot 2018

2
MICHALAK Antonia 2001-02-15 Z/1555/16

TAK

7 NumerPDF 25.84 25.84/18 KB MOSiR Jastrzębie 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF 59.62 59.62/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

2
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

7 NumerPDF 59.01 59.01/18 MOS CSiR D±browa Górnicza 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

346 NumerPDF 2:16.87 2:19.34/18 WKS Wawel Kraków 2018

2
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

938 NumerPDF 2:17.04 2:17.04/18 MUKS SZS Cieszyn 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

TAK

621 NumerPDF 9:55.91/17 MKS Polonia Warszawa 2018

2
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

102 NumerPDF 10:58.78 10:58.78/18 TS AKS Chorzów 2018

3
KRAJEWSKA Hanna 2002-03-29 Z/0946/16

TAK

512 NumerPDF 10:52.57 10:52.57/18 PLKS Gwda Piła 2018

4
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

68 NumerPDF 9:40.98/17 MKST Astra Nowa Sól 2018

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOBEL Kinga 2002-03-19 Z/0310/16

TAK

12 NumerPDF CMKL Człuchów 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZUKO Urszula 2001-02-03 Z/6560/15

TAK

15 NumerPDF 1.70 1.70/18 MKS Kusy Szczecin 2018

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JURZAK Maja 2001-08-16 Z/3519/16

TAK

20 NumerPDF 2.90 2.90/18 UKS Olimp Mazańcowice 2018

2
MICHNIEWSKA Anna 2001-07-30 Z/2029/16

TAK

912 NumerPDF 2.70 2.70/18 KS Warszawianka W-wa 2018

3
MI¦KIEWICZ Aleksandra 2000-01-28 Z/2399/16

TAK

913 NumerPDF 2.80 2.80/18 KS Warszawianka W-wa 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 Z/0902/15

TAK

10 NumerPDF 5.12 5.12/18 MOS CSiR D±browa Górnicza 2018

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

201 NumerPDF 11.07 11.07/18 UKS Achilles Leszno 2018

2
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

530 NumerPDF 10.69 10.69/18 MKS Durasan Płońsk 2018

3
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

638 NumerPDF 11.16 11.16/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

 
Pchnięcie kul± kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 Z/3680/16

TAK

784 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Siedmiobój kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

245 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

2
KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 Z/2865/17

TAK

43 NumerPDF UKS Czwórka Białystok 2018

3
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

831 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF UKS Otrębusy 2018

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

TAK

325 NumerPDF 65.98 65.98/18 AZS-AWF Katowice 2018

2
KLASIK Joanna 2002-07-01 Z/2263/16

TAK

411 NumerPDF 66.14 66.14/18 TL ROW Rybnik 2018

3
LOSY Aleksandra 2001-01-08 Z/0794/16

TAK

318 NumerPDF 66.05 66.05/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2018

4
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF 66.87 66.87/18 SKLA Sopot 2018

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

192 NumerPDF UKS Technik Augustów 2018

2
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

125 NumerPDF 5:14.91 MKS Jedynka Jarocin 2018

3
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

33 NumerPDF 6:48.06 6:40.80/17 LLKS Osowa Sień 2018

4
¦LĘCZEK Kinga 2002-02-16 Z/1439/17

TAK

2 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 Z/2667/18

TAK

1 NumerPDF 11.09 11.09/18 KS Podlasie Białystok 2018

2
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

976 NumerPDF 10.60 10.60/18 LKS Lubusz Słubice 2018

3
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

21 NumerPDF 11.10 11.10/18 MLKS Agros Żary 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 Z/3793/16

TAK

11 NumerPDF 22.24 22.24/18 KL Bałtyk Koszalin 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 51.32 51.32/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MNICH Patryk 2001-07-06 Z/2036/15

TAK

567 NumerPDF 1:58.51 1:58.51/18 KS Podlasie Białystok 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

33 NumerPDF 9:47.63 9:09.79/17 MLKS Agros Żary 2018

2
BIL Mateusz 2001-04-13 Z/2486/17

TAK

861 NumerPDF 9:09.58 9:09.58/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 Z/2740/17

TAK

60 NumerPDF 1.93 1.93/18 LUKS Namysłów 2018

2
PAJˇK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

295 NumerPDF 2.01 2.01/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIK Wojciech 2002-04-10 Z/0848/18

TAK

271 NumerPDF 6.49 6.49/18 MKS Rabka-Zdrój 2018

2
KANTOR Amadeusz 2000-02-09 Z/1639/18

TAK

669 NumerPDF 6.69 6.69/18 KS AZS AWF Kraków 2018

3
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

957 NumerPDF 6.67 6.67/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2018

4
WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 Z/1415/16

TAK

7 NumerPDF 6.35 6.35/18 MOS CSiR D±browa Górnicza 2018

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 Z/1351/16

TAK

2 NumerPDF 12.77 12.77/18 UKS Gminy Brzeszcze 2018

2
PRZYBYLSKI Łukasz 2001-02-06 Z/2475/18

TAK

512 NumerPDF 12.65 12.65/18 MKS Durasan Płońsk 2018

3
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

TAK

89 NumerPDF 12.26 12.26/18 MUKS Kadet Rawicz 2018

 
Pchnięcie kul± mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

273 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

2
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

513 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWOJSKI Kacper 2001-04-27 Z/2595/15

TAK

4 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYŃCZYK Filip 2001-02-06 Z/3050/16

TAK

86 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Dziesięciobój mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIKORA Jakub 2001-10-09 Z/3322/15

TAK

61 NumerPDF LUKS Namysłów 2018

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACPERAK Mateusz 2001-08-28 Z/2283/16

TAK

24 NumerPDF CTL ORLĘTA Częstochowa 2018

2
KU¦ Miłosz 2002-06-18 Z/1075/17

TAK

52 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2018

3
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

880 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2018

4
ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier 2001-06-06 Z/2281/16

TAK

61 NumerPDF CTL ORLĘTA Częstochowa 2018

5
ROZWADOWSKI Mateusz 2001-11-21 Z/2588/15

TAK

11 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BODURA Szymon 2002-04-07 Z/1469/17

TAK

973 NumerPDF 6:20.73 6:20.73/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

2
ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 Z/2454/15

TAK

793 NumerPDF 6:27.58 6:27.58/18 KS Parkiet Hajnówka 2018