Internetowe zgłoszenia do imprezy: Propozycje do ZKN
Sezon 2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

273 NumerPDF 12.62 12.62/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

2
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

517 NumerPDF 12.59 12.59/17 MKL Toruń 2018

3
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 13.05 13.05/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

4
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

553 NumerPDF 12.39 12.24/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

5
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

902 NumerPDF 12.75 12.75/17 MKS Agros Chełm 2018

6
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 12.32 12.32/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

7
GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

TAK

12 NumerPDF 12.54 12.54/17 MKS Pułtusk 2018

8
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

9
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

134 NumerPDF 12.35 12.35/17 KS Agros Zamość 2018

10
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

222 NumerPDF 12.67 12.67/17 WLKS Wrocław 2018

11
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

725 NumerPDF 12.90 12.90/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

12
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

TAK

850 NumerPDF 13.65/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

13
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

234 NumerPDF 12.17 12.17/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

14
KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 Z/4607/15

TAK

46 NumerPDF 12.58 12.58/17 MKS Iskra Pszczyna 2018

15
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

203 NumerPDF 12.49 12.49/17 MULKS MOS Sieradz 2018

16
KONDERAK Martyna 2001-09-30 Z/0903/17

2017

281 NumerPDF 12.57 12.57/17 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

17
KOŃCZAL Wiktoria 2000-04-30 Z/5817/15

TAK

875 NumerPDF 12.40 12.40/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

18
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

844 NumerPDF 12.92 12.92/17 AKL Ursynów Warszawa 2018

19
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

204 NumerPDF 12.48 12.48/16 KL Iskra Białogard 2018

20
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

TAK

499 NumerPDF 12.03 12.03/17 MKL Szczecin 2018

21
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

814 NumerPDF 12.58 12.58/17 AKL Ursynów Warszawa 2018

22
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

52 NumerPDF 12.17 12.17/17 MKS MOS Wrocław 2018

23
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 NumerPDF 12.58 12.58/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

24
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 12.71 12.71/17 AML Słupsk 2018

25
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

185 NumerPDF 12.68 12.68/17 AZS Łódź 2018

26
PALUSZEK Anna 2000-08-22 Z/2802/15

TAK

710 NumerPDF 12.53 12.53/17 MKS MOS Wrocław 2018

27
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 12.50 12.50/17 KL Bałtyk Koszalin 2018

28
PIETROŃ Natalia 2000-08-08 Z/2118/15

TAK

40 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

29
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

390 NumerPDF 12.41 11.78/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

30
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 12.74 12.74/17 LKS Górnik Wałbrzych 2018

31
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

369 NumerPDF 12.41 12.35/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

32
SITEK Justyna 2000-07-12 Z/0883/15

TAK

66 NumerPDF 12.15 12.15/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

33
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

811 NumerPDF 12.50 12.50/17 AKL Ursynów Warszawa 2018

34
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 12.37 12.37/17 LKS Stal Mielec 2018

35
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

87 NumerPDF 12.82 12.82/17 LUKS Strzałków 2018

36
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 12.17 12.17/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

37
ZACHURA Magdalena 2000-07-21 Z/2880/16

2017

288 NumerPDF 12.52 12.52/17 UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

38
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

52 NumerPDF 12.72 12.72/17 MLKS Agros Żary 2018

39
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

803 NumerPDF 12.90 12.90/17 AKL Ursynów Warszawa 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 Z/0183/16

TAK

626 NumerPDF 25.77 25.77/17 MKS Polonia Warszawa 2018

2
BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 Z/2912/15

TAK

754 NumerPDF 25.18 25.18/17 GKS Piast Gliwice 2018

3
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

151 NumerPDF 25.06 25.00/16 CKS Budowlani Częstochowa 2018

4
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

96 NumerPDF 25.30 25.30/17 MTS Junior Sopot 2018

5
BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 Z/4536/15

2017

975 NumerPDF 25.34 25.34/17 LKS Lubusz Słubice 2018

6
CIESLIK Laura 2002-03-22 Z/0037/16

TAK

707 NumerPDF 26.40 26.40/17 AML Słupsk 2018

7
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

745 NumerPDF 24.64 24.64/17 OKS Skra Warszawa 2018

8
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

400 NumerPDF 24.70 24.70/17 LUKS Orkan Września 2018

9
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

742 NumerPDF 24.34 24.34/17 OKS Skra Warszawa 2018

10
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 27.63 27.12/16 MKS Polonia Warszawa 2018

11
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

239 NumerPDF 25.20 25.05/15 AZS-AWF Warszawa 2018

12
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

873 NumerPDF 25.41 25.25/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

13
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

TAK

24 NumerPDF 25.48 25.30/16 GUKS Asy Dywity 2018

14
RAJKO Karolina 1999-06-09 Z/0316/15

TAK

25 NumerPDF 25.29 25.09/14 MLKS Agros Żary 2018

15
SZADE Małgorzata 2000-07-18 Z/0560/17

TAK

136 NumerPDF 25.59 25.59/17 MKS-MOS Katowice 2018

16
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

551 NumerPDF 26.86 26.86/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

47 NumerPDF 56.95 56.95/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2018

2
BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 Z/2007/15

TAK

908 NumerPDF 57.83 57.83/17 LKS Vectra Włocławek 2018

3
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

164 NumerPDF 58.06 58.06/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

4
BIELECKA Emilia 1999-09-04 Z/2191/15

TAK

64 NumerPDF 56.76 56.76/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

5
CEBULSKA Matylda 2001-01-06 Z/5332/15

TAK

95 NumerPDF 59.45 59.45/17 LLKS Pomorze Stargard 2018

6
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

401 NumerPDF 55.03 55.03/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

7
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

550 NumerPDF 59.86 59.86/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

8
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

859 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

9
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

756 NumerPDF 57.04 55.95/16 MKS Pogoń Siedlce 2018

10
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

533 NumerPDF 59.33 59.33/17 SKLA Sopot 2018

11
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

355 NumerPDF 59.56 59.56/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

12
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

866 NumerPDF 56.69 56.69/17 AZS-AWF Gorzów 2018

13
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

560 NumerPDF 58.60 58.60/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

14
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 60.98 60.98/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

15
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

948 NumerPDF 58.66 58.66/17 MUKS SZS Cieszyn 2018

16
MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 Z/4521/15

TAK

776 NumerPDF 57.77 57.77/17 KS Podlasie Białystok 2018

17
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

TAK

461 NumerPDF 56.66 56.66/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

18
PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 Z/0074/14

TAK

921 NumerPDF 57.46 57.46/17 RLTL ZTE Radom 2018

19
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

41 NumerPDF 58.22 58.22/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

20
ROIK Paulina 2000-03-26 Z/0992/15

136 NumerPDF 56.88 56.88/17 UKS Chromik Mysłowice 2018

21
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

864 NumerPDF 59.83 59.83/17 LUKS Start Nakło 2018

22
SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 Z/4337/15

TAK

409 NumerPDF 57.91 57.91/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

23
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

458 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2018

24
THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 Z/2234/15

TAK

398 NumerPDF 59.19 59.19/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

25
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 Z/2426/17

84 NumerPDF 59.41 59.41/17 MKS Juvenia Białystok 2018

26
WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 Z/4780/17

TAK

1 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

27
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

34 NumerPDF 57.58 57.58/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

28
ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 Z/0531/15

TAK

949 NumerPDF 58.00 58.00/17 MUKS SZS Cieszyn 2018

29
ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 Z/0656/15

TAK

411 NumerPDF 56.07 56.07/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2018

30
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

908 NumerPDF 56.67 56.67/17 MKS Agros Chełm 2018

31
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

69 NumerPDF 57.47 57.47/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

873 NumerPDF 2:14.13 2:14.13/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

2
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

482 NumerPDF 2:24.57 2:24.57/17 OKS Start Otwock 2018

3
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

47 NumerPDF 2:22.24 2:22.24/17 KS SMS Szklarska Poręba 2018

4
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

18 NumerPDF 2:08.07 2:08.07/17 MKS Durasan Płońsk 2018

5
BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 Z/1527/16

TAK

276 NumerPDF PTT Delta Płock 2018

6
BULCZAK Sylwia 1999-12-12 Z/1190/15

TAK

399 NumerPDF 2:18.50 2:18.50/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

7
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

62 NumerPDF 2:19.72 2:19.72/17 OKLA Ostrołęka 2018

8
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

522 NumerPDF 2:13.09 2:13.09/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

9
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

70 NumerPDF 2:27.92 2:27.92/17 MKS Truso Elbląg 2018

10
DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 Z/0171/16

TAK

555 NumerPDF 2:15.10 2:15.10/17 BKL Bełchatów 2018

11
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

556 NumerPDF 2:15.32 2:15.21/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

12
GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 Z/0782/15

TAK

101 NumerPDF 2:12.56 2:10.69/16 UKS 9 Kalisz 2018

13
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

704 NumerPDF 2:14.69 2:14.69/17 MKS Pogoń Siedlce 2018

14
HOFMAN Maria 1999-07-03 Z/0859/15

657 NumerPDF 2:11.76 2:11.76/17 SL Olimpia Poznań 2018

15
IRACKA Weronika 2002-09-16 Z/1214/17

TAK

11 NumerPDF 2:25.89 2:25.89/17 LKS Mazowsze Teresin 2018

16
JASTRZĘBSKA Magda 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

257 NumerPDF 2:18.31 2:18.31/17 WLKS Nowe Iganie 2018

17
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

856 NumerPDF 2:20.89 2:20.89/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

18
KLĘSK Patrycja 2002-07-03 Z/1252/16

TAK

88 NumerPDF 2:24.84 2:24.84/17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2018

19
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

228 NumerPDF 2:08.99 2:08.99/17 AZS-AWF Warszawa 2018

20
KOŁEK Weronika 2002-02-08 Z/0358/16

TAK

73 NumerPDF 2:22.78 2:22.78/17 KKB MOSiR Krosno 2018

21
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

234 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2018

22
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

673 NumerPDF 2:13.04 2:13.04/17 KS AZS AWF Kraków 2018

23
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF 2:14.44 2:14.44/17 LKS Fenix Słupsk 2018

24
ŁATAK Wiktoria 2002-12-11 Z/3407/17

TAK

713 NumerPDF 2:28.62 2:28.62/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

25
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

47 NumerPDF 2:08.87 2:08.87/17 SRS Kondycja Piaseczno 2018

26
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

88 NumerPDF 2:22.37 2:22.37/17 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

27
PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 Z/2079/15

TAK

36 NumerPDF 2:16.28 2:16.28/17 SRS Kondycja Piaseczno 2018

28
PAWLAK Marcelina 2000-09-06 Z/0226/16

TAK

22 NumerPDF 2:16.51 2:16.51/17 SS MKS Parasol Wrocław 2018

29
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

30 NumerPDF 2:26.57 2:26.57/17 ULKS Skoczek Pogórze 2018

30
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF 2:22.20 2:22.20/17 SKLA Sopot 2018

31
POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 Z/2336/15

2017

93 NumerPDF 2:19.71 2:19.71/17 UKS Jedynka Bartoszyce 2018

32
RASIŃSKA Halina 2001-08-04 Z/0712/15

TAK

159 NumerPDF 2:18.08 2:18.08/17 OŚ AZS Poznań 2018

33
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

482 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2018

34
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

286 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

35
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

42 NumerPDF 2:13.92 2:13.92/17 MKL Szczecin 2018

36
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

41 NumerPDF 2:24.35 2:24.35/17 MLUKS Tarnów 2018

37
SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

328 NumerPDF 2:13.62 2:13.62/17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

38
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

780 NumerPDF 2:11.93 2:09.40/15 KS Podlasie Białystok 2018

39
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

38 NumerPDF 2:15.22 2:15.22/17 MLUKS Tarnów 2018

40
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

525 NumerPDF 2:12.91 2:12.91/17 SKLA Sopot 2018

41
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

521 NumerPDF 2:15.92 2:14.95/16 CWKS Resovia Rzeszów 2018

42
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

76 NumerPDF 2:13.66 2:13.66/17 MKS-MOSM Bytom 2018

43
WALIŁKO Kamila 2002-05-08 Z/1427/16

TAK

553 NumerPDF 2:31.79 2:31.79/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

44
WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

949 NumerPDF 2:11.08 2:11.08/17 RLTL ZTE Radom 2018

45
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

444 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

46
WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 Z/0567/15

TAK

966 NumerPDF 2:18.16 2:18.16/17 LKS Stal Mielec 2018

47
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

853 NumerPDF 2:31.18 2:31.18/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

63 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2018

2
CIEŚLICKA Weronika 2002-09-20 Z/0856/16

TAK

920 NumerPDF MKS Gniezno 2018

3
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

777 NumerPDF 4:34.63 4:34.63/17 KS Podlasie Białystok 2018

4
CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 Z/0388/15

TAK

494 NumerPDF 4:42.45 4:38.87/15 UKS Victoria Józefów 2018

5
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

4 NumerPDF MLKS Ostróda 2018

6
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

17 NumerPDF 4:47.68 4:47.68/17 UMKS Nadir Jędrzejów 2018

7
FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

84 NumerPDF 4:41.38 4:41.38/17 UKS Budowlani Nowy Sącz 2018

8
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

425 NumerPDF 4:48.83 4:48.83/17 AZS UMCS Lublin 2018

9
KALICKA Klaudia 1999-06-07 Z/0745/15

TAK

106 NumerPDF 4:39.91 4:39.91/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

10
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

901 NumerPDF 4:23.17 4:23.17/17 LKS Vectra Włocławek 2018

11
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

41 NumerPDF 4:48.63 4:48.63/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

12
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

TAK

531 NumerPDF 4:53.09 4:53.09/17 BKL Bełchatów 2018

13
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

879 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

14
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF 4:42.14 4:42.14/17 GKS Żukowo 2018

15
KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 Z/2390/15

TAK

63 NumerPDF 4:41.71 4:41.71/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

16
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2018

17
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

815 NumerPDF 4:53.10 4:53.10/17 KS Hanza Goleniów 2018

18
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

344 NumerPDF 5:17.60 5:17.60/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

19
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

216 NumerPDF 4:56.82 4:55.93/16 KS Zamek Kurzętnik 2018

20
PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 Z/0557/15

TAK

16 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2018

21
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

66 NumerPDF 4:58.49 4:58.49/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

22
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

58 NumerPDF 4:44.32 4:44.32/17 MKS MOS Wrocław 2018

23
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

38 NumerPDF 4:35.38 4:35.38/17 SRS Kondycja Piaseczno 2018

24
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

69 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

25
SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 Z/1196/15

TAK

76 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2018

26
SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 Z/2208/15

TAK

761 NumerPDF 4:47.93 4:47.93/17 MKS Pogoń Siedlce 2018

27
STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 Z/1456/15

TAK

48 NumerPDF 4:43.38 4:43.38/17 UKS Jedynka Gostyń 2018

28
STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 Z/2995/15

TAK

854 NumerPDF 4:41.42 4:41.42/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2018

29
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

61 NumerPDF 4:38.49 4:38.49/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

30
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

40 NumerPDF 5:00.82 5:00.82/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2018

31
SZELIGA Nicola 2000-05-11 Z/0223/15

50 NumerPDF 4:41.02 4:41.02/17 UKS Olimpia Zabrze 2018

32
ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

777 NumerPDF 4:58.93 4:58.93/17 KS Podlasie Białystok 2018

33
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

150 NumerPDF 4:55.94 4:55.94/17 KS Energetyk Poznań 2018

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Julia 2001-08-19 Z/0225/15

TAK

57 NumerPDF 10:39.24 10:39.24/17 UKS Olimpia Zabrze 2018

2
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

72 NumerPDF 9:59.61 9:59.61/17 GKS Żukowo 2018

3
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

83 NumerPDF 10:00.62 10:00.62/17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

4
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF 10:03.88 10:03.88/17 TS AKS Chorzów 2018

5
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

972 NumerPDF 10:29.64 10:29.64/17 LKS Stal Mielec 2018

6
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

24 NumerPDF 10:38.11 10:38.11/17 RKS Łódź 2018

7
KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 Z/3207/15

511 NumerPDF 10:11.34 10:11.34/17 MKS MOS Wrocław 2018

8
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

782 NumerPDF 10:11.96 10:11.96/17 KS Podlasie Białystok 2018

9
KURAS Julia 2001-03-06 Z/1086/15

TAK

962 NumerPDF 10:47.58 10:47.58/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

10
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

931 NumerPDF 10:02.16 10:02.16/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

11
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

522 NumerPDF 10:21.53 10:21.53/17 SKLA Sopot 2018

12
PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 Z/0375/15

TAK

17 NumerPDF 10:36.63 10:23.78/14 CMKL Człuchów 2018

13
POTOMSKA Daria 2000-05-31 Z/1276/15

TAK

302 NumerPDF 10:19.59 10:19.59/17 KS Hanza Goleniów 2018

14
PUCEK Maria 2000-07-20 Z/1247/15

TAK

347 NumerPDF 10:44.58 10:40.75/16 UKS Dąb Suchy Las 2018

15
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

10 NumerPDF 9:57.57 9:57.57/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

16
SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 Z/0923/15

TAK

105 NumerPDF 11:03.94 11:03.94/17 LKS Znicz Biłgoraj 2018

17
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF 10:47.06 10:47.06/17 TS AKS Chorzów 2018

18
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

2 NumerPDF 10:10.21 10:02.18/15 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

19
SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 Z/1753/15

TAK

459 NumerPDF 10:44.58 10:44.58/17 SSR Olimp Strawczyn 2018

20
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

40 NumerPDF 10:53.9 10:53.9/17 SS MKS Parasol Wrocław 2018

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Dominika 1997-02-15 Z/0785/14

TAK

30 NumerPDF 17:58.28/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

2
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

738 NumerPDF 17:34.42 17:07.37/16 WMLKS Pomorze Stargard 2018

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

55 NumerPDF 1.58 1.58/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

2
DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 Z/2701/15

TAK

633 NumerPDF 1.65 1.65/17 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

3
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

413 NumerPDF 1.62 1.62/17 AZS UMCS Lublin 2018

4
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

775 NumerPDF 1.62 1.62/17 KS Podlasie Białystok 2018

5
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

1 NumerPDF 1.65 1.65/17 KS Podlasie Białystok 2018

6
ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 Z/4189/15

TAK

467 NumerPDF 1.66 1.66/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

7
MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 Z/0625/16

TAK

43 NumerPDF 1.64 1.64/17 LUKS Hańcza Suwałki 2018

8
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

661 NumerPDF 1.70 1.70/17 KS AZS AWF Kraków 2018

9
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

929 NumerPDF 1.55 1.55/17 KS Resursa Zduńska Wola 2017

10
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

453 NumerPDF 1.64 1.64/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

11
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

TAK

886 NumerPDF 1.65 1.76/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

12
SOPUR Amelia 2002-05-14 Z/3219/16

TAK

33 NumerPDF 1.55 1.55/17 MKS Zduńska Wola 2018

13
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

66 NumerPDF 1.71 1.71/17 MKS Hermes Gryfino 2018

14
WESOŁOWSKA Zyta 1999-01-02 Z/0723/15

TAK

64 NumerPDF 1.65 1.71/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

15
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

TAK

75 NumerPDF 1.62 1.62/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

16
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

932 NumerPDF 1.63 1.63/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

17
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF 1.66/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

18
WOŹNICA Martyna 2002-04-03 Z/1672/16

TAK

67 NumerPDF 1.60 1.60/17 UKS 5 Plus Rydułtowy 2018

19
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

878 NumerPDF 1.64 1.64/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

656 NumerPDF 3.40 3.50/16 KKL Kielce 2018

2
BORKIEWICZ Marika 2000-08-31 Z/4929/15

TAK

58 NumerPDF 3.40 3.40/17 OSOT Szczecin 2018

3
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

511 NumerPDF 2.90 2.90/17 ZLKL Zielona Góra 2018

4
GÓNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

412 NumerPDF 2.70 2.70/17 AZS UMCS Lublin 2018

5
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

16 NumerPDF 3.40 3.40/17 MKS Ustroń 2018

6
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

734 NumerPDF 3.00 3.00/17 OKS Skra Warszawa 2018

7
IWANIEC Anna 2001-07-18 Z/3636/15

TAK

651 NumerPDF 2.90 3.11/16 KKL Kielce 2018

8
KAREŃSKA Agata 2001-06-22 Z/4947/15

TAK

58 NumerPDF 3.20 3.20/17 OSOT Szczecin 2018

9
KOT Anna 1999-02-08 Z/1610/16

TAK

428 NumerPDF 3.20 3.20/17 AZS UMCS Lublin 2018

10
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

397 NumerPDF 3.35 3.35/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

11
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

103 NumerPDF 3.60 3.72/15 AZS UMCS Lublin 2018

12
NAUTZ Julia 1999-02-16 Z/5203/15

TAK

400 NumerPDF 3.21 3.30/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

13
OGIEGŁO Pola 2002-12-26 Z/3692/15

TAK

458 NumerPDF 3.00 3.00/17 WKS Flota Gdynia 2018

14
PERKA Kamila 2002-05-29 Z/4022/15

TAK

737 NumerPDF 2.90 2.90/16 OKS Skra Warszawa 2018

15
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

91 NumerPDF 3.20 3.20/17 RKS Łódź 2018

16
PORĘBA Martyna 2002-05-13 Z/0328/16

TAK

285 NumerPDF 3.12 3.12/17 KL Gdynia 2018

17
SUDOŁ Julia 2001-01-01 Z/2209/16

TAK

407 NumerPDF 3.42 3.42/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

18
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

56 NumerPDF 3.10 3.10/17 RKS Łódź 2018

19
ŚWIERKOT Dominika 1999-05-16 Z/0504/15

TAK

9 NumerPDF 3.42 3.50/15 UKS Olimp Mazańcowice 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

1 NumerPDF 5.76 5.80/16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

2
BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 Z/2137/16

TAK

94 NumerPDF 5.65 5.65/17 MUKS Kadet Rawicz 2018

3
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

644 NumerPDF 5.66 5.66/17 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2018

4
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 5.59 5.59/17 MLUKS Mokasyn Płoty 2018

5
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

77 NumerPDF 5.30 5.30/17 GKS Wilga Garwolin 2018

6
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

927 NumerPDF 5.09 5.09/17 LKS Vectra Włocławek 2018

7
DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 Z/1370/14

TAK

870 NumerPDF 5.89 6.04/16 AZS-AWF Gorzów 2018

8
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

344 NumerPDF 5.98 5.98/17 WKS Wawel Kraków 2018

9
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

518 NumerPDF 5.62 5.62/17 MKL Toruń 2018

10
GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 Z/0595/15

317 NumerPDF 5.42 5.42/17 KS Stal Ostrów Wlkp. 2017

11
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

63 NumerPDF 5.14 5.14/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

12
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

72 NumerPDF 5.66 5.66/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

13
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

542 NumerPDF 5.57 5.57/17 LIUKS Kruszwica 2018

14
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

176 NumerPDF 5.39 5.39/17 MKS Pułtusk 2018

15
KORDEK Sara 2001-02-01 Z/1629/17

TAK

138 NumerPDF 5.33 5.33/17 MKS-MOS Katowice 2018

16
KUŚWIK Magdalena 2000-04-17 Z/1310/15

TAK

181 NumerPDF 5.78 5.78/17 UKS 12 Kalisz 2018

17
MARZENTA Martyna 2000-06-20 Z/4292/15

TAK

716 NumerPDF 5.30 5.31/16 AML Słupsk 2018

18
MIELECH Gabriela 2001-01-31 Z/2455/15

TAK

41 NumerPDF 5.20 5.20/17 UKS Czwórka Białystok 2018

19
MISIELAK Marcelina 1999-04-21 Z/4173/15

2017

218 NumerPDF 5.48 5.57/16 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

20
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

343 NumerPDF 5.25 5.25/17 WKS Wawel Kraków 2018

21
SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 Z/1362/14

TAK

781 NumerPDF 5.62 5.62/17 KS Podlasie Białystok 2018

22
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

423 NumerPDF 5.48 5.48/17 UKS 55 Łódź 2018

23
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

502 NumerPDF 5.67 5.67/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

24
WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 Z/0399/15

TAK

573 NumerPDF 5.53 5.76/16 MKL Toruń 2018

25
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

777 NumerPDF 6.27 6.27/17 KS Podlasie Białystok 2018

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMSKA Hanna 2000-10-29 Z/5380/15

TAK

42 NumerPDF 10.98 10.98/17 MKS Sambor Tczew 2018

2
CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 Z/4589/15

TAK

720 NumerPDF 11.77 11.77/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

3
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

21 NumerPDF 10.47 10.47/17 SS MKS Parasol Wrocław 2018

4
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

520 NumerPDF 11.14 11.14/17 BKL Bełchatów 2018

5
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 Z/0150/15

TAK

464 NumerPDF 11.12 11.12/17 BKS Bydgoszcz 2018

6
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

TAK

93 NumerPDF 11.32 11.32/17 MUKS Kadet Rawicz 2018

7
KUSIAK Julia 2001-09-20 Z/0912/15

TAK

269 NumerPDF 11.17 11.17/17 MKS Rabka-Zdrój 2018

8
LACH Jagoda 1999-01-25 Z/0398/15

TAK

525 NumerPDF 11.65 11.90/16 MKL Toruń 2018

9
LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 Z/0229/14

TAK

463 NumerPDF 12.44 12.63/16 BKS Bydgoszcz 2018

10
LITTWIN Adrianna 1998-07-17 Z/0274/14

TAK

400 NumerPDF 12.05 12.05/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

11
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

192 NumerPDF 11.64 11.64/17 AZS Łódź 2018

12
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

130 NumerPDF 11.13 11.13/17 KS Agros Zamość 2018

13
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 10.73 10.73/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

14
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

26 NumerPDF 11.61 11.61/17 KL Bałtyk Koszalin 2018

15
SAJNA Kinga 2002-04-24 Z/1598/16

TAK

417 NumerPDF 10.33 10.33/17 AZS UMCS Lublin 2018

16
SAPIŃSKA Weronika 2000-09-04 Z/5468/15

TAK

520 NumerPDF 11.40 11.40/17 SKLA Sopot 2018

17
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

12 NumerPDF 11.89 11.89/17 MOSM Tychy 2018

18
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

680 NumerPDF 11.70 11.70/17 KS AZS AWF Kraków 2018

19
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

29 NumerPDF 11.94 12.06/16 SS MKS Parasol Wrocław 2018

20
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

758 NumerPDF 12.48 12.48/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2018

21
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

30 NumerPDF 12.10 12.10/17 RKS Łódź 2018

22
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

763 NumerPDF 11.06 11.06/17 MKLA Łęczyca 2018

23
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF 11.35 11.35/17 LKS Stal Mielec 2018

24
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

92 NumerPDF 11.80 11.80/17 MUKS Kadet Rawicz 2018

25
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

958 NumerPDF 11.33 11.33/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CISICKA Natalia 1998-07-16 Z/1044/14

TAK

76 NumerPDF 13.06 13.06/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

89 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

3
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

48 NumerPDF MKL Szczecin 2018

4
GŁOMBIOWSKA Karolina 1999-02-05 Z/6516/15

TAK

390 NumerPDF 11.79 11.79/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

5
KOWALSKA Paulina 2000-07-25 Z/1765/15

2017

613 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

6
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

8 NumerPDF 9.93 9.93/17 LKS Polkowice 2018

7
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

948 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

8
MARCHEWKA Weronika 2000-06-22 Z/5698/15

TAK

77 NumerPDF 11.03 11.03/17 MUKS Szok Bojanowo 2018

9
NOWAK Barbara 2000-07-25 Z/2012/17

TAK

7 NumerPDF 11.69 11.69/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

10
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

59 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2018

11
ROSTEK Teresa 2000-07-17 Z/1739/16

TAK

119 NumerPDF 10.51 10.51/17 MKS-MOS Katowice 2018

12
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

140 NumerPDF LKS Lubawa 2018

13
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

TAK

783 NumerPDF 12.72 12.72/17 KS Podlasie Białystok 2018

14
STARUCH Ewa 1998-05-13 Z/0311/14

TAK

257 NumerPDF 12.84 12.84/17 AZS-AWF Warszawa 2018

15
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

781 NumerPDF 40.60 40.60/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2018

2
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

231 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2018

3
DAWIDOWSKA Sandra 1998-03-31 Z/1075/14

TAK

54 NumerPDF 39.87 39.87/17 UKS 19 Bojary Białystok 2018

4
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

509 NumerPDF 33.02 33.02/17 ZLKL Zielona Góra 2018

5
FICAK Roksana 2000-12-09 Z/0268/15

TAK

57 NumerPDF 40.10 40.10/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

6
GAŁKA Karolina 2000-06-25 Z/6220/15

TAK

987 NumerPDF 36.02 36.02/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

7
GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 Z/1064/15

TAK

55 NumerPDF 36.73 36.73/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

8
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

29 NumerPDF 34.36 34.36/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

9
HUNIEWICZ Natalia 1998-08-10 Z/1452/15

TAK

401 NumerPDF 45.28 45.28/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

10
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

501 NumerPDF 30.25 30.25/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

11
KOŁODZIEJ Daria 2000-05-23 Z/2816/15

TAK

52 NumerPDF 36.81 36.81/17 LUKS Podium Kup 2018

12
MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 Z/3030/15

1 NumerPDF 41.34 41.34/17 niestowarzyszona

13
MAZUR Maria 2000-07-22 Z/5725/15

2017

5 NumerPDF 35.00 35.00/17 MKS-MOS Katowice 2018

14
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

79 NumerPDF 33.82 33.82/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

15
MENDYK Izabela 1998-01-27 Z/1007/14

TAK

6 NumerPDF 43.14 43.14/17 UKS Sokół Węgorzewo 2018

16
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

72 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2018

17
NAWROT Natalia 2002-08-30 Z/1608/16

TAK

65 NumerPDF 28.06 28.06/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

18
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

68 NumerPDF 39.51 39.51/17 OKLA Ostrołęka 2018

19
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

18 NumerPDF 41.35 41.35/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

20
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

47 NumerPDF 32.59 32.59/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

21
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

754 NumerPDF 35.62 35.62/17 MKLA Łęczyca 2018

22
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 NumerPDF MKS Agros Chełm 2018

23
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF 25.39/16 MKS Osa Zgorzelec 2018

24
SMALCERZ Karolina 1999-04-02 Z/4197/15

TAK

40 NumerPDF 36.33 36.33/17 MCKiS Jaworzno 2018

25
SZAFRAŃSKA Wiktoria 2001-09-19 Z/3934/15

2017

80 NumerPDF 32.51 32.51/17 MKS Pułtusk 2018

26
TOBIASZ Natalia 2000-09-22 Z/0195/16

TAK

76 NumerPDF 33.48 33.48/17 KKL Rodło Kwidzyn 2018

27
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

49 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

28
TYMIŃSKA Martyna 1998-11-04 Z/0682/14

100 NumerPDF 40.72 40.72/17 MKS-MOSM Bytom 2018

29
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

509 NumerPDF 25.16 25.16/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

30
WIELOSZ Wiktoria 2002-03-03 Z/3645/16

TAK

158 NumerPDF 22.09 22.09/17 UKS LA Basket Warszawa 2018

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁA Marzena 1999-03-16 Z/2418/15

TAK

123 NumerPDF 46.30 46.30/17 MKL Toruń 2018

2
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

461 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2018

3
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

52 NumerPDF 30.37 30.37/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

4
FAULKNER Gabriela 2000-12-14 Z/3891/15

TAK

733 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

5
FELICIAK Alicja 2000-07-27 Z/1871/16

2017

707 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

6
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

966 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

7
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

216 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

8
JAGIEŁKA Gabriela 2002-05-16 Z/3375/16

TAK

99 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2018

9
JAKUBOWSKA Pamela 1998-04-29 Z/2360/15

TAK

410 NumerPDF 53.04 53.04/17 LUKS Orkan Września 2018

10
JAMRÓZ Julia 2000-09-08 Z/5611/15

TAK

634 NumerPDF 37.83 37.83/17 KKL Kielce 2018

11
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2018

12
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

417 NumerPDF 46.25 46.25/17 AZS UMCS Lublin 2018

13
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

63 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

14
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

973 NumerPDF 53.15 53.15/17 LKS Stal Mielec 2018

15
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

857 NumerPDF LUKS Start Nakło 2018

16
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

424 NumerPDF 54.65 54.65/17 AZS UMCS Lublin 2018

17
PODYMA Daria 1999-12-31 Z/0122/16

TAK

31 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2018

18
POWCIOŁ Agata 2002-01-15 Z/3615/16

TAK

30 NumerPDF 37.61 37.61/17 RMKS Rybnik 2018

19
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

460 NumerPDF 45.10 45.10/17 BKS Bydgoszcz 2018

20
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

62 NumerPDF 41.18 41.18/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

21
SIWICKA Barbara 2000-11-16 Z/1751/16

TAK

96 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2018

22
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

TAK

122 NumerPDF 53.24 53.24/17 KS Agros Zamość 2018

23
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

513 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2018

24
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

514 NumerPDF 42.45 42.45/17 ZLKL Zielona Góra 2018

25
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

412 NumerPDF 45.15 45.15/17 AZS UMCS Lublin 2018

26
TUZ Kinga 2002-05-17 Z/1730/16

TAK

144 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

27
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

553 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2018

28
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

7 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

29
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

560 NumerPDF 34.36 40.00/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMASZEK Magdalena 1998-07-17 Z/0857/14

147 NumerPDF 47.62 47.62/17 MKS-MOS Katowice 2018

2
ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-01 Z/3069/17

TAK

49 NumerPDF 35.71 35.71/17 UKS Czwórka Białystok 2018

3
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

571 NumerPDF 38.50 38.50/17 KS Podlasie Białystok 2018

4
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

401 NumerPDF 44.77 44.77/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

5
BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 Z/6409/15

TAK

128 NumerPDF RMKS Rybnik 2018

6
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

777 NumerPDF 45.92 46.66/16 KS AZS AWF Wrocław 2018

7
CZACHOWSKA Martyna 2000-02-13 Z/1472/15

TAK

140 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

8
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

185 NumerPDF MKS Inowrocław 2018

9
DABULIS Dominika 1996-10-28 Z/1413/12

TAK

396 NumerPDF 49.15 49.46/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

10
FRAJER Aleksandra 1998-09-14 Z/1420/14

TAK

956 NumerPDF 44.05 44.05/17 WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

11
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

11 NumerPDF 40.50 40.50/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2018

12
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

6 NumerPDF ULKS Tychowo 2018

13
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

14
KATA Żaneta 2000-05-07 Z/1164/15

TAK

12 NumerPDF 38.65 38.65/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2018

15
KUD Natalia 1999-12-11 Z/4387/15

TAK

360 NumerPDF 38.22 38.22/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

16
MACIEJEWSKA Anna 2000-01-07 Z/2353/16

TAK

207 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2018

17
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

500 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2018

18
MIECZKOWSKA Weronika 1999-01-02 Z/0390/15

TAK

82 NumerPDF 44.66 44.66/17 LKS Lubawa 2018

19
MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 Z/1447/16

TAK

282 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2018

20
ORLIŃSKA Dominika 1998-01-30 Z/0931/14

63 NumerPDF 48.87 48.87/17 MLKS Echo Twardogóra 2018

21
PELCZARSKA Oliwia 2002-09-17 Z/2280/17

TAK

127 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2018

22
RANECKA Kamila 2002-02-05 Z/3755/16

97 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

23
SMOLIŃSKA Katarzyna 2001-02-01 Z/5255/15

TAK

867 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2018

24
SUSKA Gabriela 2002-07-26 Z/2949/16

23 NumerPDF LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2017

25
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

90 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

26
TADYSZAK Julia 2000-02-06 Z/0870/15

TAK

208 NumerPDF UKS Olimp Duszniki 2018

27
WOJSIAT Marta 2000-10-14 Z/5360/15

TAK

89 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

 
Siedmiobój kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

22 NumerPDF 4438 4438/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

2
BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 Z/3537/15

TAK

78 NumerPDF 3999 3999/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

3
CHWAŁEK Agnieszka 1999-11-28 Z/0192/15

TAK

145 NumerPDF 4336 4336/17 KS Gwardia Piła 2018

4
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

5
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

TAK

23 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2018

6
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

79 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

7
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

113 NumerPDF MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

8
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

3 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2018

9
HRUZIK Patrycja 2000-01-13 Z/2913/15

TAK

750 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2018

10
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

57 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2018

11
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF KL Iskra Białogard 2018

12
KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 Z/0070/14

666 NumerPDF 4286 4286/17 MKS Pułtusk 2018

13
KOLTERMAN Dominika 1999-05-09 Z/0283/15

TAK

521 NumerPDF SKLA Sopot 2018

14
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 4520 4520/16 UKS LA Basket Warszawa 2018

15
KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 Z/3297/16

TAK

30 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2018

16
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2018

17
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

62 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

18
PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 Z/2654/15

2017

76 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

19
PEŁKA Patrycja 2002-04-04 Z/0050/16

TAK

65 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2018

20
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

185 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2018

21
STETTNER Karolina 2000-02-27 Z/6396/15

TAK

22 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2018

22
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

773 NumerPDF 4413/16 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

23
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

24
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

TAK

8 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2018

25
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

72 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2018

26
WŁOCHOWICZ Dominika 1998-03-03 Z/0588/14

TAK

71 NumerPDF 4938/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

27
WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 Z/5149/15

TAK

51 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2018

28
WRÓBEL Martyna 2000-02-19 Z/6217/15

TAK

961 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

29
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

878 NumerPDF 5028 5028/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

30
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

994 NumerPDF 4526 4578/16 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2018

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYN Angelika 1996-01-15 Z/0008/12

TAK

66 NumerPDF 23:46.45/14 UKS Olimp Kozienice 2018

2
CICH Maria 2000-11-08 Z/2114/15

TAK

278 NumerPDF 27:25.40 27:25.40/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

3
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

61 NumerPDF 27:06.27 27:06.27/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

4
GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

TAK

536 NumerPDF 26:14 26:14/17 MKS Durasan Płońsk 2018

5
GRABARA Maja 2001-12-04 Z/1350/16

TAK

22 NumerPDF 29:50.67 29:50.67/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

6
JAWORSKA Karolina 1999-05-24 Z/2245/16

TAK

27 NumerPDF 26:25.12 26:25.12/17 KKL Rodło Kwidzyn 2018

7
KAMIŃSKA Marta 2000-06-13 Z/0229/16

TAK

135 NumerPDF 27:33.32 26:57.53/16 KS Gwardia Piła 2018

8
KĘSY Zofia 2001-08-27 Z/6195/15

2017

346 NumerPDF 28:43.79 28:43.79/17 UKS Dąb Suchy Las 2018

9
KLOTZEL Anna 2001-05-04 Z/0939/15

TAK

79 NumerPDF 29:19.25 29:19.25/17 LKS OSiR Pleszew 2018

10
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

929 NumerPDF 28:40.11 28:40.11/17 LKS Vectra Włocławek 2018

11
KRUPKA Katarzyna 1998-06-02 Z/3357/15

167 NumerPDF 26:52.36 26:52.36/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

12
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

930 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

13
MĄDRA Julia 2000-09-27 Z/2613/15

TAK

969 NumerPDF 25:12 25:12/17 LKS Stal Mielec 2018

14
NOWICKA Weronika 1999-03-15 Z/0956/15

TAK

984 NumerPDF 26:37.66 26:37.66/17 LKS Vectra Włocławek 2018

15
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

TAK

863 NumerPDF 27:32.20 26:29/16 AZS-AWF Gorzów 2018

16
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

935 NumerPDF 28:59.53 28:59.53/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

17
OSIŃSKA Marcelina 2002-01-14 Z/4144/15

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

18
PRZESTRZELSKA Kornelia 1998-11-24 Z/0828/14

TAK

752 NumerPDF 27:24.79 27:24.79/17 WLKS Nowe Iganie 2018

19
RAŚ Wiktoria 2000-11-14 Z/2612/15

TAK

970 NumerPDF 26:14 25:16.99/16 LKS Stal Mielec 2018

20
RUSEK Patrycja 2002-01-21 Z/1455/16

TAK

968 NumerPDF 30:28 28:59.47/16 LKS Stal Mielec 2018

21
WACHOWSKA Victoria 2000-11-25 Z/2596/15

2017

9 NumerPDF 27:17.71 27:17.71/17 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

22
WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 Z/3005/15

TAK

55 NumerPDF 28:18.23 28:18.23/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

23
WYPYCHOWSKA Agnieszka 2001-04-16 Z/1672/15

TAK

602 NumerPDF 27:27.07 27:27.07/17 UKS Przełaj Żerków 2018

24
ZAJĄCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

TAK

366 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

25
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

68 NumerPDF 27:36.01 27:36.01/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

2
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

177 NumerPDF AZS Łódź 2018

3
CAFFREY Natalia 2002-08-30 Z/0115/16

TAK

353 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2018

4
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

5
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

200 NumerPDF 13.95 13.88/16 AZS Łódź 2018

6
FRUŃ Wiktoria 2002-02-12 Z/1933/15

TAK

608 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2018

7
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

857 NumerPDF 14.07 14.07/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

8
HAZIK Karolina 2002-01-23 Z/2340/16

168 NumerPDF LKS Resovia Rzeszów 2018

9
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

220 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2018

10
KACIUBAN Katarzyna 2002-05-05 Z/0746/16

54 NumerPDF UKS-MOS Opole 2018

11
KAMIŃSKA Julia 2000-10-31 Z/1913/15

TAK

31 NumerPDF 16.77 16.77/17 MLKS Agros Żary 2018

12
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

14 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

13
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

1 NumerPDF 14.67 14.67/17 KS Podlasie Białystok 2018

14
KOŁATA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

TAK

74 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2018

15
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2018

16
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

463 NumerPDF 14.29 14.29/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

17
KUPCZYK Ewa 1999-12-24 Z/4388/15

2017

357 NumerPDF 15.20 15.20/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

18
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

860 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

19
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

515 NumerPDF MKL Toruń 2018

20
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

427 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

21
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2018

22
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF MLKS Agros Żary 2018

23
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

94 NumerPDF RKS Rumia 2018

24
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

855 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2018

25
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

180 NumerPDF 13.93 13.93/17 AZS Łódź 2018

26
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

84 NumerPDF LUKS Strzałków 2018

27
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

362 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

28
PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 Z/5540/15

TAK

500 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2018

29
PLIZGA Daria 2001-05-22 Z/6413/15

TAK

148 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

30
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF KS Agros Zamość 2018

31
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF SKLA Sopot 2018

32
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

871 NumerPDF 15.96 15.96/17 AZS-AWF Gorzów 2018

33
SKIBNIEWSKA Patrycja 2002-12-12 Z/3299/17

TAK

221 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

34
SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 Z/1465/15

TAK

142 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

35
STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 Z/0429/16

TAK

48 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2018

36
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

744 NumerPDF 14.30 14.30/17 OKS Skra Warszawa 2018

37
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

523 NumerPDF 14.99 14.99/17 PLKS Gwda Piła 2018

38
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

66 NumerPDF 18.00/15 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

39
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

70 NumerPDF 14.28 14.12/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

40
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

776 NumerPDF 14.22 14.22/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

41
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

42
ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 Z/2577/15

TAK

5 NumerPDF 14.78 14.78/17 MKS-SMS Victoria Racibórz 2018

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMEK Patrycja 1999-03-22 Z/0193/15

TAK

136 NumerPDF 63.02 63.02/17 KS Gwardia Piła 2018

2
BATKO Agata 2000-02-22 Z/0885/15

TAK

17 NumerPDF 64.67 64.67/17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2018

3
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

199 NumerPDF 63.96 63.12/16 AZS Łódź 2018

4
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

TAK

33 NumerPDF 66.46 66.46/17 RKS Łódź 2018

5
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

TAK

155 NumerPDF 65.05 65.05/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

6
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

25 NumerPDF 65.24 65.24/17 MKS Unia Hrubieszów 2018

7
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

TAK

700 NumerPDF 62.52 62.52/17 OKS Skra Warszawa 2018

8
GRACZYK Lena 2002-07-23 Z/0074/15

TAK

861 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

9
GRUBIAK Julia 2002-12-19 Z/1954/16

TAK

583 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2018

10
GRYC Anna 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

783 NumerPDF 63.44 62.97/16 KS Podlasie Białystok 2018

11
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

452 NumerPDF 62.69 62.69/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

12
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

134 NumerPDF 61.70 61.70/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

13
JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 Z/2681/16

TAK

999 NumerPDF 62.47 62.47/17 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

14
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 66.95/16 UKS LA Basket Warszawa 2018

15
KĘDZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

TAK

91 NumerPDF 63.61 63.61/17 MUKS Kadet Rawicz 2018

16
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

17 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

17
KLAMA Laura 2002-01-07 Z/3452/16

TAK

19 NumerPDF LUKS Podium Kup 2018

18
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

456 NumerPDF 62.66 62.34/15 OKS Skra Warszawa 2018

19
KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 Z/0134/15

TAK

180 NumerPDF 63.30 63.30/17 LKS OSiR Pleszew 2018

20
LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 Z/2102/15

TAK

52 NumerPDF 66.23 66.23/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

21
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

569 NumerPDF 66.40 66.40/17 KS Podlasie Białystok 2018

22
LISIECKA Maria 2000-07-17 Z/0792/15

TAK

78 NumerPDF 65.29 65.29/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

23
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2018

24
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

25
MUNDZIA Julia 2002-11-15 Z/0076/15

TAK

852 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

26
OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 Z/1533/15

TAK

27 NumerPDF 64.96 64.96/17 UKS 19 Bojary Białystok 2018

27
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

412 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2018

28
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

592 NumerPDF 60.95 60.40/16 MULKS Juvenia Głuchołazy 2018

29
UŁAMEK Urszula 2000-04-29 Z/3899/15

TAK

155 NumerPDF 62.41 62.41/17 CKS Budowlani Częstochowa 2018

30
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

922 NumerPDF 64.78 64.78/17 LKS Vectra Włocławek 2018

31
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

968 NumerPDF 63.52 63.52/17 RLTL ZTE Radom 2018

32
WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 Z/0555/16

TAK

4 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2018

33
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

TAK

912 NumerPDF 62.97 62.97/17 MKS Agros Chełm 2018

34
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

52 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2018

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBA Sylwia 1998-01-05 Z/0089/14

TAK

228 NumerPDF 6:53.77 6:53.77/17 MKS Stal Nowa Dęba 2018

2
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

65 NumerPDF 7:34.98 7:34.98/17 KKB MOSiR Krosno 2018

3
GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 Z/1293/14

31 NumerPDF 7:01.39 7:00.60/14 WLKS Wrocław 2018

4
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 7:09.72 7:09.72/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

5
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

775 NumerPDF 6:58.76 6:58.76/17 KS Podlasie Białystok 2018

6
KOWALSKA Dominika 1999-06-15 Z/1741/16

TAK

74 NumerPDF 7:16.31 7:16.31/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2018

7
LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 Z/2402/17

TAK

963 NumerPDF 7:23.51 7:23.51/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

8
ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 Z/0679/15

TAK

73 NumerPDF 7:12.51 7:12.51/17 MKS-MOSM Bytom 2018

9
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

73 NumerPDF 7:20.34 7:20.34/17 UKS Budowlani Nowy Sącz 2018

10
MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 Z/1983/15

2017

954 NumerPDF 7:30.41 7:16.02/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

11
MICHALIK Patrycja 2000-07-23 Z/2769/15

TAK

75 NumerPDF 7:05.61 6:58.71/16 MKS-MOSM Bytom 2018

12
MIROWSKA Julia 2001-09-21 Z/2770/15

TAK

81 NumerPDF 7:47.83 7:47.83/17 MKS-MOSM Bytom 2018

13
PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 Z/1085/15

TAK

965 NumerPDF 7:19.59 7:19.59/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2018

14
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF 7:01.00 7:01.00/17 UKS Wiking Rychnowy 2018

15
SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 Z/4671/15

TAK

104 NumerPDF 7:22.14 7:22.14/17 TS AKS Chorzów 2018

16
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

32 NumerPDF 7:50.71 7:50.71/17 UKS Wiking Rychnowy 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

705 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2018

2
CZARNECKI Marcin 2000-04-19 Z/0571/17

TAK

50 NumerPDF 11.24 11.24/17 UKS Czwórka Białystok 2018

3
CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 Z/2092/17

TAK

265 NumerPDF 11.59 11.59/17 MKS Rabka-Zdrój 2018

4
DZIADKO Mateusz 2000-05-25 Z/2898/15

TAK

91 NumerPDF 11.14 11.14/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

5
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

TAK

601 NumerPDF 11.69 11.69/17 MUKS Płock 2018

6
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

733 NumerPDF 10.97 10.97/17 OKS Skra Warszawa 2018

7
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

666 NumerPDF 11.68 11.68/17 MKS Osa Zgorzelec 2018

8
JANIK Dawid 2000-01-27 Z/4775/15

TAK

61 NumerPDF 10.91 10.91/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2018

9
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

723 NumerPDF 11.49 11.49/17 STS Pomerania Szczecinek 2018

10
KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 Z/5393/15

TAK

620 NumerPDF 10.98 10.98/17 MUKS Płock 2018

11
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

11 NumerPDF 11.25 11.25/17 KS Komunalni Sanok 2018

12