Internetowe zg這szenia do imprezy: Mistrzostwa wojew鏚ztwa zachodniopomorskiego
ZΜCIENIEC, 29.04.2017
 
100 metr闚 K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 Z/4589/15

TAK

720 NumerPDF 13.18/16 PK KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

2
CUDNIK Kamila 2001-04-24 Z/6387/15

2016

22 NumerPDF 14.42/15 PK MKL Maraton 安inouj軼ie 2017

3
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

TAK

23 NumerPDF 13.91/15 PK MKL Maraton 安inouj軼ie 2017

4
FIGA Aneta 1999-04-24 Z/3107/15

TAK

726 NumerPDF 13.41/15 PK KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

5
FURMAN Klaudia 1999-11-18 Z/1283/16

TAK

98 NumerPDF 14.42/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

6
GxDEK Edyta 2000-12-05 Z/2650/16

TAK

27 NumerPDF 15.56/16 UKL 茳emka Police 2017

7
KOBIERECKA Julia 2001-03-01 Z/2935/16

2016

130 NumerPDF 12.95/16 UKL Feniks 安idwin 2017

8
KOWALCZYK Ma貪orzata 2000-09-03 Z/4141/15

TAK

62 NumerPDF 13.15/16 PK MKS Hermes Gryfino 2017

9
KWIECIE Aleksandra 2000-11-07 Z/4142/15

TAK

62 NumerPDF 12.82/16 MKS Hermes Gryfino 2017

10
MAGNIEWSKA Dominika 2001-12-18 Z/1748/16

TAK

723 NumerPDF 13.25/16 PK KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

11
PAWLAK Natalia 1999-09-21 Z/3109/15

TAK

717 NumerPDF 13.07/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

12
PIASECKA Dagmara 2000-04-19 Z/5330/15

TAK

482 NumerPDF 13.59/16 ULKS Tychowo 2017

13
RZEPNIKOWSKA Paulina 2001-05-22 Z/1419/15

TAK

26 NumerPDF 13.38/16 MKS Junior Z這cieniec 2017

14
STANKIEWICZ Nikola 2001-01-02 Z/5063/15

TAK

62 NumerPDF 14.47/16 MKL Szczecin 2017

15
SZCZERBA Julia 2001-02-20 Z/4591/15

TAK

714 NumerPDF 13.06/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

16
SZWAJ Dagmara 1999-09-22 Z/1502/16

TAK

489 NumerPDF 14.26/16 MKL Szczecin 2017

17
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 13.51/15 KL Ba速yk Koszalin 2017

18
W粑S Marika 1999-04-09 Z/0645/15

TAK

67 NumerPDF 12.93/16 MKS Hermes Gryfino 2017

 
100 metr闚 K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

1 NumerPDF 13.65/16 UKL 茳emka Police 2017

2
BOGACKA Aleksandra 2004-04-06

31 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

3
BOREJZA Martyna 2004-07-17

29 NumerPDF PK UKL 茳emka Police 2017

4
CENIUCH Anna 2005-08-18

52 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

5
DOBOSZ Zuzanna 2006-06-24

58 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

6
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

81 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

7
GRYGIEL Amelia 2003-03-22 Z/6389/15

2016

24 NumerPDF 13.67/16 MKL Maraton 安inouj軼ie 2017

8
GRZYWI垶KA Ma貪orzata 2002-06-15 Z/4590/15

2016

725 NumerPDF 13.60/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

9
IWANICZ Laura 2002-02-15 Z/1287/15

TAK

109 NumerPDF 14.72/16 UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2017

10
JASIAK Weronika 2007-09-13

80 NumerPDF 15.17/16 UKL 茳emka Police 2017

11
JAWORSKA Karolina 2003-01-04

720 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

12
KAJZEREK Melisa 2004-03-10 Z/2886/16

TAK

2 NumerPDF 14.79/16 UKL 茳emka Police 2017

13
KIEPURA Natalia 2003-09-29

494 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2017

14
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

37 NumerPDF 13.29/16 UKL 茳emka Police 2017

15
KWIATKOWSKA Natalia 2004-09-28 Z/2204/16

TAK

450 NumerPDF 15.02/16 PK UKL Feniks 安idwin 2017

16
LEWANDOWSKA Martyna 2004-07-06

444 NumerPDF PK MKS Kusy Szczecin 2017

17
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

19 NumerPDF 15.60/16 PK UKL 茳emka Police 2017

18
MORAWIAN Michalina 2005-11-01

59 NumerPDF PK UKL 茳emka Police 2017

19
PATEJUK Milena 2006-02-01

56 NumerPDF 15.57/16 MKS 安i璚 S豉wno 2017

20
PIEROSZKIEWICZ R騜a 2003-06-18 Z/2891/16

TAK

36 NumerPDF 13.40/16 UKS Sprinter Wolin 2017

21
PIER笉 Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

153 NumerPDF 12.83/16 MKS Olimp υbez 2017

22
PIWO垶KA Oliwia 2006-07-14

55 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

23
ROMA哸ZYK Sandra 2004-01-17

149 NumerPDF MKS Olimp υbez 2017

24
SIERADZKA Marta 2005-03-07

430 NumerPDF PK UKL Feniks 安idwin 2017

25
STEFA垶KA Natalia 2005-06-15

62 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

26
ST襾NIAK Agata 2002-08-17 Z/2602/16

TAK

4 NumerPDF 14.48/16 MKS Kusy Szczecin 2017

27
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/0381/16

2016

8 NumerPDF 13.32/16 PK MKS Junior Z這cieniec 2017

28
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 15.04/16 UKL 茳emka Police 2017

 
300 metr闚 K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUDNIK Kamila 2001-04-24 Z/6387/15

2016

22 NumerPDF 46.91/15 MKL Maraton 安inouj軼ie 2017

2
DOMARADZKA Olga 2001-06-04 Z/5304/15

TAK

33 NumerPDF 46.71/16 UKS Sprinter Wolin 2017

3
FLITTA Aleksandra 2000-11-21 Z/1756/16

TAK

111 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

4
HRYCYK Agnieszka 2000-01-01

200 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

5
MATERA Ma貪orzata 2001-02-28 Z/1289/15

TAK

106 NumerPDF 51.31/15 UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2017

6
PENDER Natalia 2001-01-05 Z/5307/15

TAK

32 NumerPDF PK UKS Sprinter Wolin 2017

7
PIASECKA Dagmara 2000-04-19 Z/5330/15

TAK

482 NumerPDF ULKS Tychowo 2017

8
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 43.43/16 KL Ba速yk Koszalin 2017

 
300 metr闚 K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

5 NumerPDF 47.66/16 PK UKL 茳emka Police 2017

2
CICHOSZ Natalia 2003-04-21 Z/1882/16

TAK

22 NumerPDF 46.24/16 LΘB Trucht υbez 2017

3
GRYGIEL Amelia 2003-03-22 Z/6389/15

2016

24 NumerPDF 47.96/16 PK MKL Maraton 安inouj軼ie 2017

4
KALIBABKA Gracja 2002-04-02 Z/0560/16

TAK

35 NumerPDF 44.49/16 UKS Sprinter Wolin 2017

5
KUCHARSKA Bogumi豉 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

39 NumerPDF 47.91/16 UKL 茳emka Police 2017

6
MACHALSKA Nikola 2003-08-04

15 NumerPDF 48.87/16 LΘB Trucht υbez 2017

7
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 44.54/16 UKL 茳emka Police 2017

8
MARCHLEWSKA Patrycja 2005-05-23

33 NumerPDF 51.60/16 UKL 茳emka Police 2017

9
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF 46.57/16 MKS Hermes Gryfino 2017

10
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

18 NumerPDF 47.94/16 UKL 茳emka Police 2017

11
OMYx Marika 2004-04-02

16 NumerPDF 54.69/16 LΘB Trucht υbez 2017

12
PAWLAK Roksana 2004-01-21

164 NumerPDF MKS Olimp υbez 2017

13
PIER笉 Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

154 NumerPDF 44.28/16 MKS Olimp υbez 2017

14
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

26 NumerPDF 46.41/16 PK UKL 茳emka Police 2017

15
STRZELECKA Oliwia 2004-11-10

31 NumerPDF 50.11/16 MKS 安i璚 S豉wno 2017

16
SULMI垶KA Paulina 2002-09-24 Z/1801/16

TAK

15 NumerPDF 48.59/16 LΘB Trucht υbez 2017

17
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/0381/16

2016

8 NumerPDF 45.09/16 MKS Junior Z這cieniec 2017

18
TAROCI垶KA Maja 2006-03-11

64 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

19
TEIS Magdalena 2002-08-24 Z/2511/15

2015

24 NumerPDF 50.12/14 LΘB Trucht υbez 2017

20
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 Z/2885/16

2016

68 NumerPDF 47.93/16 MKS Junior Z這cieniec 2017

21
WILK Martyna 2003-01-21

165 NumerPDF MKS Olimp υbez 2017

22
ZARZYKA Zuzanna 2003-08-08

13 NumerPDF 50.07/16 LΘB Trucht υbez 2017

 
600 metr闚 K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANKOWSKA Wiktoria 2004-04-16

116 NumerPDF 2:11.00/16 UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2017

2
BANASIK Oliwia 2003-09-26 Z/0668/17

TAK

107 NumerPDF UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2017

3
CICHOCKA Julia 2006-10-29

117 NumerPDF 1:58.55/16 UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2017

4
CICHOCKA Wiktoria 2002-05-10 Z/2918/16

TAK

118 NumerPDF 1:57.08/16 UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2017

5
FR。ZAK Hanna 2004-03-31

138 NumerPDF UKL Feniks 安idwin 2017

6
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

92 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

7
KACZOR Zuzanna 2002-04-07

2 NumerPDF MKS Junior Z這cieniec 2017

8
KLIMOWSKA Eryka 2002-08-14

386 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

9
KONDRATIUK Zuzanna 2005-01-16

119 NumerPDF 1:58.01/16 UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2017

10
xTAK Wiktoria 2002-01-01

387 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

11
MALAK ㄆcja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

33 NumerPDF 1:48.32/16 MKL Szczecin 2017

12
MOCZARSKA Natalia 2004-04-05

1 NumerPDF 2:08.88/16 MKS Junior Z這cieniec 2017

13
ORENCZAK Wiktoria 2004-01-30

210 NumerPDF 2:09.01/16 UKL Feniks 安idwin 2017

14
RAGAN Katarzyna 2003-06-03 Z/2819/16

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

15
SZCZURYK Klaudia 2003-01-01

391 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

16
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF 1:46.48/16 MKS Hermes Gryfino 2017

 
1000 metr闚 K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HARTUNG Wiktoria 2000-05-07 Z/0715/17

TAK

20 NumerPDF 3:19.6r/16 MKL Szczecin 2017

2
JAWORSKA Hanna 2001-03-16 Z/0857/15

TAK

62 NumerPDF 3:12.70/16 MKS Hermes Gryfino 2017

3
KACIUPA Marta 1999-10-25 Z/0640/15

TAK

61 NumerPDF 3:06.60/15 MKS Hermes Gryfino 2017

4
KRAMEK Agata 2001-05-06

330 NumerPDF UKL Feniks 安idwin 2017

5
KURLAPSKA Adrianna 2001-06-20

320 NumerPDF UKL Feniks 安idwin 2017

6
Σ玆垶KA Patrycja 2000-02-22 Z/1297/15

TAK

473 NumerPDF 3:10.34/16 MKL Szczecin 2017

7
URBA垶KA Klaudia 2000-06-28 Z/2513/15

2015

18 NumerPDF 3:32.42/16 LΘB Trucht υbez 2017

8
ZAJAC Joanna 2001-08-02 Z/6394/15

TAK

27 NumerPDF 3:12.2r/16 MKL Maraton 安inouj軼ie 2017

 
Skok wzwy K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DONDZIAK Sara 2001-03-18 Z/1821/16

2016

957 NumerPDF 1.51/16 MKS Kusy Szczecin 2017

2
KWIECIE Marta 1999-12-04 Z/0642/15

TAK

64 NumerPDF 1.70/15 MKS Hermes Gryfino 2017

3
STANKIEWICZ Nikola 2001-01-02 Z/5063/15

TAK

62 NumerPDF MKL Szczecin 2017

4
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

66 NumerPDF 1.67/15 MKS Hermes Gryfino 2017

 
Skok wzwy K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDYTA Ariana 2003-01-21

862 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2017

2
D、ROWSKA Magdalena 2003-03-02

625 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2017

3
KOΜDZIEJSKA Anna 2002-12-11

24 NumerPDF MKS 安i璚 S豉wno 2017

4
LASEK Blanka 2003-03-26

130 NumerPDF 1.40/16 MKS Kusy Szczecin 2017

5
LEWANDOWSKA Martyna 2004-07-06

444 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2017

6
PATEJUK Milena 2006-02-01

56 NumerPDF MKS 安i璚 S豉wno 2017

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAΣBIEC Natalia 2001-10-23 Z/5306/15

2016

33 NumerPDF 4.01/16 PK UKS Sprinter Wolin 2017

2
CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 Z/4589/15

TAK

720 NumerPDF 5.18/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

3
KOWALCZYK Ma貪orzata 2000-09-03 Z/4141/15

TAK

62 NumerPDF 5.48/16 MKS Hermes Gryfino 2017

4
MAGNIEWSKA Dominika 2001-12-18 Z/1748/16

TAK

723 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

5
PENDER Natalia 2001-01-05 Z/5307/15

TAK

32 NumerPDF UKS Sprinter Wolin 2017

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

1 NumerPDF 4.60/16 PK UKL 茳emka Police 2017

2
BOGACKA Aleksandra 2004-04-06

31 NumerPDF PK UKL 茳emka Police 2017

3
BOREJZA Martyna 2004-07-17

29 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

4
CENIUCH Anna 2005-08-18

52 NumerPDF PK UKL 茳emka Police 2017

5
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

81 NumerPDF PK UKL 茳emka Police 2017

6
JASIAK Weronika 2007-09-13

80 NumerPDF PK UKL 茳emka Police 2017

7
KAJZEREK Melisa 2004-03-10 Z/2886/16

TAK

2 NumerPDF 3.98/16 PK UKL 茳emka Police 2017

8
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

37 NumerPDF 4.17/16 PK UKL 茳emka Police 2017

9
KUCZY垶KA Hanna 2005-09-12

58 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

10
KWIATKOWSKA Natalia 2004-09-28 Z/2204/16

TAK

450 NumerPDF 4.09/16 UKL Feniks 安idwin 2017

11
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

19 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

12
MORAWIAN Michalina 2005-11-01

59 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

13
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

18 NumerPDF 4.19/16 PK UKL 茳emka Police 2017

14
PIWO垶KA Oliwia 2006-07-14

55 NumerPDF PK UKL 茳emka Police 2017

15
SIERADZKA Marta 2005-03-07

430 NumerPDF 3.56/16 UKL Feniks 安idwin 2017

16
STEFA垶KA Natalia 2005-06-15

62 NumerPDF PK UKL 茳emka Police 2017

17
ST襾NIAK Agata 2002-08-17 Z/2602/16

TAK

4 NumerPDF 3.84/16 PK MKS Kusy Szczecin 2017

18
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 3.98/16 PK UKL 茳emka Police 2017

 
Pchni璚ie kul K U20 (4kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 Z/2569/15

TAK

481 NumerPDF ULKS Tychowo 2017

2
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

TAK

11 NumerPDF 9.65/16 PK KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

 
Pchni璚ie kul K U18(3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARDA Julia 2000-07-17 Z/1755/16

TAK

720 NumerPDF 11.61/16 PK KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

2
CHAΣBIEC Natalia 2001-10-23 Z/5306/15

2016

33 NumerPDF UKS Sprinter Wolin 2017

3
CZARNATA Ma貪orzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF 11.08/16 ULKS Tychowo 2017

4
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

TAK

23 NumerPDF 10.85/16 MKL Maraton 安inouj軼ie 2017

5
MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 Z/2198/16

2016

135 NumerPDF 12.95/16 UKL Feniks 安idwin 2017

 
Pchni璚ie kul K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

5 NumerPDF 7.89/16 UKL 茳emka Police 2017

2
KAΑUN Karolina 2002-07-05

59 NumerPDF 8.60/15 MKS Kusy Szczecin 2017

3
KUCHARSKA Ewelina 2002-08-12

6 NumerPDF PK MKS Junior Z這cieniec 2017

4
PIE印AK Magdalena 2003-01-18

165 NumerPDF MKS Olimp υbez 2017

5
RAKOWSKA Amelia 2002-04-08 Z/2199/16

TAK

103 NumerPDF 9.68/16 PK UKL Feniks 安idwin 2017

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARDA Julia 2000-07-17 Z/1755/16

TAK

720 NumerPDF 35.51/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

2
GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 Z/2569/15

TAK

481 NumerPDF 35.77/16 ULKS Tychowo 2017

3
MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 Z/2198/16

2016

135 NumerPDF PK UKL Feniks 安idwin 2017

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAΑUN Karolina 2002-07-05

59 NumerPDF 21.05/16 PK MKS Kusy Szczecin 2017

2
KUCHARSKA Ewelina 2002-08-12

6 NumerPDF MKS Junior Z這cieniec 2017

3
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

26 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

4
RAKOWSKA Amelia 2002-04-08 Z/2199/16

TAK

103 NumerPDF 29.13/16 UKL Feniks 安idwin 2017

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNATA Ma貪orzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF ULKS Tychowo 2017

2
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

TAK

11 NumerPDF 38.17/15 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

3
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

6 NumerPDF MKS Junior Z這cieniec 2017

4
STANKIEWICZ Nikola 2001-01-02 Z/5063/15

TAK

62 NumerPDF MKL Szczecin 2017

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m ch鏚 kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GR.AS Karolina 2002-08-07 Z/0680/17

TAK

479 NumerPDF 17:02 17:02/17 MKL Szczecin 2017

2
OSI垶KA Marcelina 2002-02-14 Z/4144/15

TAK

65 NumerPDF 15:46 15:46/17 MKS Hermes Gryfino 2017

3
PIEKARZ Agata 2001-06-09 Z/0855/15

TAK

70 NumerPDF 15:09.00/16 MKS Hermes Gryfino 2017

4
SMOLI垶KA Karolina 2003-04-19 Z/1936/17

TAK

67 NumerPDF 19:51 19:51/17 MKS Hermes Gryfino 2017

5
WALERIA哸ZYK Kinga 2002-08-19 Z/3207/16

TAK

181 NumerPDF 16:19 16:15.85/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

6
WILCZY垶KA Aleksandra 2004-01-01

69 NumerPDF 19:42 19:42/17 MKS Hermes Gryfino 2017

7
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

68 NumerPDF 17:50.29/16 MKS Hermes Gryfino 2017

 
100 metr闚 M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINGOS Oskar 2000-04-06 Z/4140/15

TAK

66 NumerPDF 12.52/16 MKS Hermes Gryfino 2017

2
GAΔA垶KI Aleksander 1999-03-29 Z/1282/16

TAK

713 NumerPDF PK KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

3
KACZOR Mateusz 2001-11-11 Z/2200/16

2016

780 NumerPDF 12.51/16 UKL Feniks 安idwin 2017

4
NICPO Jakub 1998-05-06 Z/1531/14

TAK

56 NumerPDF 11.14/15 MKL Szczecin 2017

5
NOWICKI Jakub 1998-10-17 Z/0286/14

TAK

70 NumerPDF 12.17/15 PK MKS Hermes Gryfino 2017

6
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

68 NumerPDF 11.65/16 PK MKS Hermes Gryfino 2017

7
PRZYBY Emil 2001-08-17

105 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

8
SURZYN Micha 2000-09-16 Z/1423/15

TAK

8 NumerPDF 11.96/16 MKS Junior Z這cieniec 2017

9
SZYSZKA Wojciech 2000-06-09 Z/1839/17

TAK

110 NumerPDF 13.17/16 PK KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

10
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

2016

118 NumerPDF 12.14/16 PK UKL Feniks 安idwin 2017

11
WYROSTEK Wiktor 1999-03-18 Z/1285/16

TAK

715 NumerPDF 12.31/16 PK KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

 
100 metr闚 M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAΔA垶KI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

2016

720 NumerPDF 12.12/16 PK KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

2
HUBIN Viktor 2003-04-10

131 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2017

3
KACPER Kranc 2003-05-12 Z/0804/17

TAK

7 NumerPDF UKS Sprinter Wolin 2017

4
KALINOWSKI Jakub 2003-01-19

102 NumerPDF UKL 茳emka Police 2017

5
ΜSIN Rafa 2002-07-08 Z/0682/17

TAK

63 NumerPDF 12.25/16 MKL Szczecin 2017

6
MORAWSKI Mateusz 2002-01-01

495 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2017

7
SOΜWIEJ Tomasz 2004-04-16

125 NumerPDF PK UKL Feniks 安idwin 2017

8
STACHOWIAK Micha 2003-08-30 Z/1937/16

TAK

101 NumerPDF 15.44/16 UKL 茳emka Police 2017

9
SURZYN Mateusz 2002-05-23 Z/0382/16

2016

16 NumerPDF 12.45/16 MKS Junior Z這cieniec 2017

 
300 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Mateusz 2001-11-11 Z/2200/16

2016

780 NumerPDF 40.47/16 PK UKL Feniks 安idwin 2017

2
LINOWIECKI Cezary 1960-03-04

79 NumerPDF 46.40/16 PK KL Ba速yk Koszalin 2017

3
xKOMIEC Rafa 1998-06-14 Z/3531/15

TAK

64 NumerPDF 37.16/16 MKS Hermes Gryfino 2017

4
MUSZY垶KI Klaudiusz 2001-12-01 Z/2890/16

TAK

32 NumerPDF 47.05/15 PK UKS Sprinter Wolin 2017

5
NICPO Jakub 1998-05-06 Z/1531/14

TAK

56 NumerPDF 36.85/13 MKL Szczecin 2017

6
SOBOLEWSKI Aleksander 2000-03-02 Z/1422/15

TAK

390 NumerPDF 38.70/15 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

7
SZYSZKA Wojciech 2000-06-09 Z/1839/17

TAK

110 NumerPDF 41.13/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

8
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

2016

118 NumerPDF 39.78/16 UKL Feniks 安idwin 2017

9
ZEMBIK Jan 2000-01-22 Z/0853/15

TAK

69 NumerPDF 40.87/16 MKS Hermes Gryfino 2017

 
300 metr闚 M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JEDRZEJAK Wiktor 2003-08-16

63 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

2
KACPER Kranc 2003-05-12 Z/0804/17

TAK

7 NumerPDF 43.66/16 PK UKS Sprinter Wolin 2017

3
KARPI垶KI Maksymilian 2005-09-19

33 NumerPDF MKS 安i璚 S豉wno 2017

4
LE吉IEWSKI Hubert 2002-01-16 Z/0559/16

TAK

31 NumerPDF 40.60/16 UKS Sprinter Wolin 2017

5
MATEUSZ Lis 2003-11-24 Z/0807/17

TAK

7 NumerPDF PK UKS Sprinter Wolin 2017

6
PABIN Krystian 2003-01-06 Z/0563/16

TAK

100 NumerPDF 40.94/16 UKL 茳emka Police 2017

7
SURZYN Mateusz 2002-05-23 Z/0382/16

2016

16 NumerPDF PK MKS Junior Z這cieniec 2017

8
TOMK紟 Szymon 2003-06-22 Z/0808/17

TAK

35 NumerPDF PK UKS Sprinter Wolin 2017

9
TRZCI垶KI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF 40.98/16 MKS Hermes Gryfino 2017

10
ZAPART Micha 2004-06-06

62 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

 
1000 metr闚 M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ELIASZ Wiktor 2000-05-03 Z/1695/17

TAK

385 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

2
LINOWIECKI Cezary 1960-03-04

79 NumerPDF 2:56.19/12 PK KL Ba速yk Koszalin 2017

3
MARCINKOWSKI Tomasz 2000-01-01

388 NumerPDF 2:51.82/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

4
PANKRATOW Jakub 2001-11-23 Z/0856/15

TAK

68 NumerPDF 2:47.25/16 MKS Hermes Gryfino 2017

5
SIWEK Szymon 2001-07-19

199 NumerPDF 2:58.25/16 UKL Feniks 安idwin 2017

6
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

62 NumerPDF 2:46.93/16 MKS Hermes Gryfino 2017

 
1000 metr闚 M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWONIUK Aleksander 2002-03-30

725 NumerPDF PK MKS Kusy Szczecin 2017

2
GADOMSKI Pawe 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF 2:46.47/16 MKS Hermes Gryfino 2017

3
GAΥIACZEK Oliwier 2003-07-10 Z/0806/17

TAK

33 NumerPDF 3:06.12/16 UKS Sprinter Wolin 2017

4
Σ烤Y Oskar 2003-08-26 Z/0809/17

TAK

32 NumerPDF UKS Sprinter Wolin 2017

5
STOPA Micha 2003-10-24

59 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2017

6
TATYS Bartosz 2002-05-19

255 NumerPDF 3:02.59/16 UKL Feniks 安idwin 2017

7
WIERZBICKI Krzysztof 2002-10-21

661 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2017

 
Skok wzwy M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYSZTOFEK Dariusz 2000-04-09 Z/4959/15

TAK

10 NumerPDF 1.85/16 OSOT Szczecin 2017

 
Skok wzwy M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWONIUK Aleksander 2002-03-30

725 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2017

2
DZIE垶KI Stanis豉w 2003-08-21

4 NumerPDF 1.35/16 MKS Kusy Szczecin 2017

3
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03

7 NumerPDF 1.35/15 MKS 安i璚 S豉wno 2017

4
KARPI垶KI Maksymilian 2005-09-19

33 NumerPDF MKS 安i璚 S豉wno 2017

5
KOWALCZYK Sebastian 2002-01-26

5 NumerPDF MKS Junior Z這cieniec 2017

6
ΜSIN Rafa 2002-07-08 Z/0682/17

TAK

63 NumerPDF MKL Szczecin 2017

7
SROKA Gracjan 2004-04-04

59 NumerPDF 1.40/16 MKS 安i璚 S豉wno 2017

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAΔA垶KI Aleksander 1999-03-29 Z/1282/16

TAK

713 NumerPDF 6.28/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

2
NOWICKI Jakub 1998-10-17 Z/0286/14

TAK

70 NumerPDF 6.00/14 MKS Hermes Gryfino 2017

3
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

68 NumerPDF 6.52/15 PK MKS Hermes Gryfino 2017

4
PRZYBY Emil 2001-08-17

105 NumerPDF PK UKL 茳emka Police 2017

5
WYROSTEK Wiktor 1999-03-18 Z/1285/16

TAK

715 NumerPDF 6.08/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAΔA垶KI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

2016

720 NumerPDF 5.97/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

2
HUBIN Viktor 2003-04-10

131 NumerPDF PK MKS Kusy Szczecin 2017

3
KALINOWSKI Jakub 2003-01-19

102 NumerPDF PK UKL 茳emka Police 2017

4
KRANZ Adrian 2003-05-03

31 NumerPDF UKS Sprinter Wolin 2017

5
LENKIEWICZ Bartosz 2003-09-24

146 NumerPDF 5.04/16 MKS Olimp υbez 2017

6
SOΜWIEJ Tomasz 2004-04-16

125 NumerPDF UKL Feniks 安idwin 2017

7
STACHOWIAK Micha 2003-08-30 Z/1937/16

TAK

101 NumerPDF 3.56/16 PK UKL 茳emka Police 2017

 
Pchni璚ie kul M U20 (6kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUNERA Mateusz 1998-05-07 Z/1187/14

TAK

152 NumerPDF 14.12/16 PK MKS Olimp υbez 2017

 
Pchni璚ie kul M U18 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORK紟 Wojciech 2000-05-26 Z/1838/17

TAK

8 NumerPDF KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

2
MUSZY垶KI Klaudiusz 2001-12-01 Z/2890/16

TAK

32 NumerPDF 11.60/16 UKS Sprinter Wolin 2017

 
Pchni璚ie kul M U16 (5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIKOWSKI ㄆkasz 2003-01-01

56 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2017

2
MATEUSZ Lis 2003-11-24 Z/0807/17

TAK

7 NumerPDF UKS Sprinter Wolin 2017

3
OWSI垶KI Jakub 2003-02-18

448 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2017

4
TOMK紟 Szymon 2003-06-22 Z/0808/17

TAK

35 NumerPDF UKS Sprinter Wolin 2017

5
TYSZKIEWICZ Jan 2003-05-26

494 NumerPDF 6.24/16 PK MKS Kusy Szczecin 2017

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

68 NumerPDF 39.87/16 PK MKS Hermes Gryfino 2017

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWSKI Hubert 2001-04-24 Z/5102/15

TAK

29 NumerPDF MKS Junior Z這cieniec 2017

2
ZAREMBA Maksymilian 2000-11-25 Z/5715/15

TAK

720 NumerPDF 39.04/16 KMKL Sztorm Ko這brzeg 2017

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIKOWSKI ㄆkasz 2003-01-01

56 NumerPDF PK MKS Kusy Szczecin 2017

2
KRUK Bartosz 2006-01-12 Z/2203/16

TAK

50 NumerPDF 22.93/16 UKL Feniks 安idwin 2017

3
OWSI垶KI Jakub 2003-02-18

448 NumerPDF PK MKS Kusy Szczecin 2017

4
RADOLI垶KI Micha 2003-01-01

659 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2017

5
SMUTEK Jakub 2002-01-17 Z/3313/16

2016

965 NumerPDF 19.16/16 MKS Kusy Szczecin 2017

6
SZWEJDA Pawe 2004-01-21

4 NumerPDF MKS Junior Z這cieniec 2017

7
TYSZKIEWICZ Jan 2003-05-26

494 NumerPDF 16.83/16 MKS Kusy Szczecin 2017

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUNERA Mateusz 1998-05-07 Z/1187/14

TAK

152 NumerPDF 63.12/16 MKS Olimp υbez 2017

2
MISZKIEWICZ Marcin 1987-11-20 Z/1830/15

2015

21 NumerPDF 50.49/16 PK MKS Junior Z這cieniec 2017

3
SIDEΘO Micha 2000-06-27 Z/2463/15

TAK

12 NumerPDF KL Ba速yk Koszalin 2017

4
SMYK Szymon 1998-09-28 Z/0784/14

TAK

17 NumerPDF 58.59/16 MKS Junior Z這cieniec 2017

5
SZPYTMA Jan 2001-05-12 Z/5103/15

TAK

10 NumerPDF MKS Junior Z這cieniec 2017

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
D、ROWSKI Beniamin 2003-09-27

7 NumerPDF MKS Junior Z這cieniec 2017

2
KRACZUK Daniel 2003-04-21

3 NumerPDF MKS Junior Z這cieniec 2017

3
KRUK Bartosz 2006-01-12 Z/2203/16

TAK

50 NumerPDF PK UKL Feniks 安idwin 2017

4
RADOLI垶KI Micha 2003-01-01

659 NumerPDF 25.14/16 MKS Kusy Szczecin 2017

 
3000 m ch鏚 m篹czyzn
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
D、KOWSKI Kacper 2003-09-03 Z/1937/17

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017

2
SURDACKI Jerzy 2003-09-24 Z/1190/17

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2017