Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.wielkopolskiego 2018
POZNAŃ, 2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF PK UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

2
KOCUREK Julia 2004-07-11 Z/4462/17

TAK

61 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2018

3
KOSTKA Marianna 2003-11-20 Z/0289/17

TAK

64 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2018

4
KRAMSKA Monika 2003-06-19 Z/0409/17

TAK

409 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

5
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

765 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

6
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/1052/18

TAK

57 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2018

7
MAJDA Malina 2003-01-04 Z/2675/17

TAK

141 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

8
OSTRYCHARCZYK Ines 2003-11-03 Z/0229/17

TAK

136 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

9
SZWANKE Anna 2003-04-28 Z/0473/17

658 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2018

10
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

TAK

448 NumerPDF PK UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

11
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

789 NumerPDF PK LKS Orkan Ostrzeszów 2018

12
ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/2679/17

TAK

147 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJAK Natalia 2003-10-28 Z/0425/17

TAK

161 NumerPDF PK OŚ AZS Poznań 2018

2
BODURA Anna 2004-04-23 Z/1162/18

TAK

971 NumerPDF 48.89 48.31/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

3
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

414 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

4
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

454 NumerPDF 44.55 44.55/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

5
DUBIAŁ Dominika 2003-08-05 Z/0531/17

TAK

193 NumerPDF PK UKS Achilles Leszno 2018

6
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

206 NumerPDF 46.32 46.32/18 UKS Olimp Duszniki 2018

7
GRAMZA Oliwia 2004-06-15 Z/1134/17

651 NumerPDF PK SL Olimpia Poznań 2018

8
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

142 NumerPDF 50.21 50.21/18 KS Gwardia Piła 2018

9
LISKA Zuzanna 2003-01-27 Z/0309/17

TAK

92 NumerPDF 47.04 47.04/18 PK MUKS Kadet Rawicz 2018

10
NAPIERAŁA Aleksandra 2004-06-16 Z/2658/17

TAK

333 NumerPDF PK UKS Dąb Suchy Las 2018

11
RZEPECKA Zuzanna 2003-05-03 Z/0295/17

TAK

71 NumerPDF 49.14/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁAS Nikola 2003-09-01 Z/0625/17

TAK

87 NumerPDF 1:58.91 1:58.91/18 PK LKS OSiR Pleszew 2018

2
BIELECKA Patrycja 2003-10-28 Z/1423/17

TAK

64 NumerPDF PK UKS Jedynka Gostyń 2018

3
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

TAK

17 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

4
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

407 NumerPDF 1:47.45/17 LUKS Orkan Września 2018

5
KOPKA Antonina 2004-01-02 Z/3346/17

TAK

423 NumerPDF 1:49.80 PLKS Gwda Piła 2018

6
KOWALSKA Natalia 2003-05-13 Z/0261/18

TAK

426 NumerPDF 1:50.12 PK PLKS Gwda Piła 2018

7
KUBAT Gabriela 2003-10-17 Z/2656/17

TAK

179 NumerPDF 1:59.69 1:59.69/18 UKS 12 Kalisz 2018

8
LALA Amelia 2003-08-03 Z/0228/17

TAK

141 NumerPDF 1:52.69/17 KS Gwardia Piła 2018

9
MAĆKOWIAK Milena 2003-04-05 Z/0308/17

TAK

95 NumerPDF 1:54.90/17 MUKS Kadet Rawicz 2018

10
MATUSZCZAK Gabriela 2003-10-23 Z/0300/17

TAK

65 NumerPDF 1:48.29 1:48.29/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

11
MORAWSKA Tola 2003-09-12 Z/0694/17

TAK

152 NumerPDF PK KS Energetyk Poznań 2018

12
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

68 NumerPDF 1:54.08 1:54.08/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

13
NADSKAKUŁA Weronika 2004-08-09 Z/2131/16

TAK

3 NumerPDF 1:49.34 PK PLKS Gwda Piła 2018

14
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

TAK

146 NumerPDF 1:58.20/17 KS Gwardia Piła 2018

15
RUNKA Laura 2004-09-20 Z/0255/16

TAK

151 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2018

16
SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 Z/1094/18

TAK

166 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2018

17
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

450 NumerPDF 1:54.43/17 PK UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

18
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

74 NumerPDF 1:51.97/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

19
TWARDOWSKA Agata 2004-04-18 Z/3760/17

TAK

468 NumerPDF 1:51.14 1:51.14/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

20
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

TAK

346 NumerPDF 1:44.42 1:44.42/17 UKS Dąb Suchy Las 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Karolina 2003-10-28 Z/1422/17

TAK

49 NumerPDF UKS Jedynka Gostyń 2018

2
DANEK Marta 2003-08-30 Z/0471/17

657 NumerPDF PK SL Olimpia Poznań 2018

3
GRZYBOWSKA Alicja 2003-03-12 Z/1430/17

TAK

178 NumerPDF 3:43.32 3:43.32/18 LKS OSiR Pleszew 2018

4
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

974 NumerPDF 3:25.55 3:25.55/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2018

5
MAZUR Wiktoria 2003-01-22 Z/0290/17

TAK

67 NumerPDF 3:24.60 3:24.60/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

6
RABIEGA Wiktoria 2003-07-02 Z/0850/17

TAK

191 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2018

7
TADYCH Alicja 2003-08-09 Z/3345/17

TAK

9 NumerPDF 13.62 PLKS Gwda Piła 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

2
MADEJ Katarzyna 2003-05-10 Z/2673/17

TAK

702 NumerPDF 1.50 PK PLKS Gwda Piła 2018

3
WAJNERT Samanta 2003-10-23 Z/0413/17

TAK

412 NumerPDF 1.55/17 LUKS Orkan Września 2018

4
WOJCIECHOWSKA Edyta 2003-07-11 Z/0223/17

TAK

455 NumerPDF 1.58 1.58/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSIK Natalia 2003-02-25 Z/1112/17

TAK

138 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Julia 2003-05-20 Z/2452/17

TAK

10 NumerPDF 4.94 4.94/18 LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

2
BUCZKOWSKA Anastazja 2003-02-27 Z/0917/16

TAK

77 NumerPDF 4.34/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

3
CHOJNACKA Sawanna 2003-08-01 Z/0643/17

2017

171 NumerPDF 4.54/17 PK UKS 12 Kalisz 2018

4
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

TAK

197 NumerPDF PK UKS Achilles Leszno 2018

5
ŚWIATKOWSKA Agata 2003-10-06 Z/0639/17

2017

177 NumerPDF PK UKS 12 Kalisz 2018

6
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

142 NumerPDF 4.80/17 KS Gwardia Piła 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

453 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

2
SARNA Aleksandra 2003-05-02 Z/1431/17

TAK

72 NumerPDF PK LKS OSiR Pleszew 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

437 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

2
MARSZAŁEK Wiktoria 2003-03-17 Z/2654/17

TAK

196 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLACHCIAK Agata 2003-01-23 Z/0291/17

TAK

73 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2018

2
TYCZYŃSKA Michalina 2003-04-28 Z/1339/16

TAK

208 NumerPDF UKS Olimp Duszniki 2018

3
TYCZYŃSKA Zuzanna 2003-04-28 Z/1340/16

TAK

209 NumerPDF PK UKS Olimp Duszniki 2018

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANUS Katarzyna 2003-05-02 Z/4000/17

TAK

971 NumerPDF PK LKS Orkan Ostrzeszów 2018

2
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

144 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁAŻEJEWSKA Amelia 2003-03-31 Z/0642/17

TAK

185 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2018

2
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

TAK

451 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2018

3
DYGAS Edyta 2003-08-11 Z/2676/17

TAK

146 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

4
MODLITOWSKA Maria 2003-06-30 Z/2674/17

TAK

137 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

5
MUSIOŁOWSKA Julia 2003-04-14 Z/0701/17

TAK

610 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2018

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

TAK

607 NumerPDF PK UKS Przełaj Żerków 2018

2
PYCZEK Aleksandra 2003-04-11 Z/0299/17

TAK

70 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2018

3
SOŁTYSIAK Zofia 2003-10-24 Z/0702/17

TAK

612 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

63 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2018

2
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

59 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2018

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIAK Maciej 2003-05-24 Z/2375/17

TAK

30 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2018

2
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

12 NumerPDF LKS Maraton Turek 2018

3
MOŻDŻANOWSKI Daniel 2003-05-05 Z/1160/18

TAK

986 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

4
REMBAS Maciej 2003-01-22 Z/2623/17

TAK

400 NumerPDF PK UKS Sprinter Słodków 2018

5
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

692 NumerPDF PK UKS Skoczek Władysławów 2018

 
200 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BADEŁEK Marek 2003-08-21 Z/0312/17

TAK

88 NumerPDF 41.75/17 MUKS Kadet Rawicz 2018

2
KAŹMIERSKI Mikołaj 2003-09-02 Z/2135/16

TAK

513 NumerPDF 40.03 40.03/17 PLKS Gwda Piła 2018

3
NOWICKI Jakub 2004-03-29 Z/1095/18

TAK

159 NumerPDF PK KS Energetyk Poznań 2018

4
PIASECZNY Borys 2004-01-05 Z/2365/17

TAK

407 NumerPDF 44.22 44.22/17 LUKS Orkan Września 2018

5
SKIBA Igor 2003-08-06 Z/0230/17

TAK

147 NumerPDF 42.60/17 KS Gwardia Piła 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DISTERHEFT Kamil 2003-01-29 Z/2677/17

TAK

136 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

2
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

694 NumerPDF 1:41.15 1:41.15/18 PK UKS Skoczek Władysławów 2018

3
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

408 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

4
KOWALCZYK Maciej 2003-03-04 Z/1039/18

TAK

161 NumerPDF 1.32 1:32.88/17 OŚ AZS Poznań 2018

5
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

158 NumerPDF 1.31 OŚ AZS Poznań 2018

6
KUŁDO Jakub 2003-06-29 Z/4985/15

646 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2018

7
SZCZUREK Kacper 2003-03-12 Z/2379/17

TAK

35 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZAK Kacper 2003-02-25 Z/1429/17

TAK

70 NumerPDF 2:56.23 2:56.23/18 LKS OSiR Pleszew 2018

2
BIELECKI Marek 2003-07-31 Z/4987/15

662 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2018

3
CZYŻ Bartosz 2004-12-07 Z/2132/16

TAK

8 NumerPDF 3:13.31 3:13.31/17 PLKS Gwda Piła 2018

4
JANIK Mikołaj 2003-07-07 Z/3811/17

TAK

66 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2018

5
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

69 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

6
KRĄŻYŃSKI Wiktor 2003-04-08 Z/1051/18

TAK

63 NumerPDF 3:07.09 3:07.09/18 UKS 12 Kalisz 2018

7
KWIATKOWSKI Arkadiusz 2003-08-21 Z/0410/17

TAK

498 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

8
LAMPRYCHT Bartosz 2003-05-02 Z/2390/17

TAK

16 NumerPDF 3:11.82 3:05.97/17 PK LKS Maraton Turek 2018

9
ORYWAŁ Mateusz 2003-03-17 Z/0351/17

TAK

167 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2018

10
PODLEWSKI Joshua 2003-08-11 Z/3808/17

TAK

163 NumerPDF PK KS Energetyk Poznań 2018

11
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

162 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2018

12
SZAJRYCH Aleksander 2004-05-19 Z/0003/18

TAK

412 NumerPDF 2:59.27 2:59.27/18 UKS Sprinter Słodków 2018

13
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

422 NumerPDF 3:02.12 PLKS Gwda Piła 2018

14
ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 Z/1158/18

TAK

976 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2018

15
WOJCIECHOWSKI Filip 2003-06-06 Z/0303/17

TAK

70 NumerPDF 3:14.21 3:14.21/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2018

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0412/17

TAK

403 NumerPDF 1.85/17 LUKS Orkan Września 2018

2
KRÓL Marcin 2003-02-10 Z/2672/17

TAK

407 NumerPDF 1.82 1.82/17 PK PLKS Gwda Piła 2018

3
ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 Z/1163/18

TAK

414 NumerPDF 1.69 1.69/18 LUKS Orkan Września 2018

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZEWICZ Bartosz 2003-09-20 Z/2641/17

TAK

136 NumerPDF 5.15 5.15/18 KS Gwardia Piła 2018

2
BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 Z/0311/17

TAK

90 NumerPDF 5.64/17 MUKS Kadet Rawicz 2018

3
GÓRNIAK Łukasz 2003-05-08 Z/4089/17

TAK

79 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

4
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

TAK

198 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CEGŁOWSKI Hubert 2003-04-25 Z/1385/17

TAK

1 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

2
SKORUPA Bartosz 2003-04-27 Z/1159/18

TAK

954 NumerPDF PK LKS Orkan Ostrzeszów 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
Berliński Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

696 NumerPDF PK UKS Skoczek Władysławów 2018

2
PRZYBYŁA Konrad 2003-10-02 Z/1383/17

TAK

12 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJER Mikołaj 2004-07-30 Z/1093/18

TAK

136 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKI Marcel 2003-10-06 Z/0851/17

TAK

207 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2018

2
KOZŁOWSKI Tobiasz 2003-05-01 Z/4090/17

TAK

12 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2018

3
NYKAZA Mikołaj 2003-07-21 Z/2377/17

TAK

33 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2018

4
SZULCZYK Maksymilian 2003-03-08 Z/2800/16

TAK

209 NumerPDF UKS Olimp Duszniki 2018

 
Pięciobój M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŹDZIK Maksymilian 2003-02-18 Z/0301/17

TAK

72 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2018

 
5 km chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 Z/1164/18

TAK

414 NumerPDF LUKS Orkan Września 2018

2
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

698 NumerPDF PK UKS Skoczek Władysławów 2018

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

71 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2018

2
JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 Z/0698/17

TAK

604 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2018

3
SZAREJKO Mikołaj 2003-11-21 Z/1433/17

TAK

411 NumerPDF 29.98 PLKS Gwda Piła 2018

4
SZCZECIŃKI Szymon 2003-01-23 Z/1631/17

TAK

691 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2018