Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie mistrzostwa U16 w biegach przełajowych
KORFANTÓW, 18.03.2017
 
2.5 km przełaje K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

74 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

2
BARCIK Julia 2002-12-25 Z/1318/16

TAK

15 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2017

3
BARCIK Nina 2002-12-25 Z/1319/16

TAK

24 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2017

4
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

3 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2017

5
FIDLER Emilia 2002-01-15 Z/0856/17

TAK

77 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2017

6
GALUCH Vanessa 2003-09-23 Z/1148/17

TAK

73 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

7
GRUBIAK Julia 2002-12-19 Z/1954/16

TAK

594 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2017

8
HETMAŃSKA Julia Emilia 2002-12-05 Z/0693/16

TAK

52 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

9
JĘDRZEJÓW Nikola 2003-08-05 Z/1231/17

TAK

6 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

10
Klimczak Izabela 2003-09-10 Z/1578/17

TAK

11 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2017

11
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

191 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2017

12
ŁUKASIK Martyna 2002-10-25 Z/1307/16

TAK

81 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

13
PYRAK Julia 2002-03-10 Z/1587/17

TAK

88 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2017

14
SŁAWIK Oliwia 2003-07-30 Z/0667/17

TAK

52 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2017

15
SUSZCZYŃSKA Klaudia 2003-11-15 Z/1226/17

TAK

24 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

16
TARNOWSKA Martyna 2002-12-03 Z/0473/16

TAK

16 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2017

17
WALIDUDA Justyna 2003-12-31 Z/1374/17

TAK

105 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2017

18
WILK Weronika 2003-08-16 Z/1227/17

TAK

418 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

19
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

80 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

20
ZIENTEK Martyna 2002-04-06 Z/1237/16

TAK

121 NumerPDF LKS Pszczyna 2017

 
1.5 km przełaje K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZNA Dominika 2002-04-17 Z/1349/17

TAK

4 NumerPDF UKS-MOS Opole 2017

2
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

41 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2017

3
GAMROTEK Justyna 2003-11-11 Z/0740/17

TAK

24 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2017

4
GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

22 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

5
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

938 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2017

6
JEZIAK Wiktoria 2002-03-18 Z/3210/16

TAK

175 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2017

7
KOWALSKA Agata 2002-01-13 Z/1303/16

TAK

70 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

8
KRONBURG Klaudia 2002-01-01 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2017

9
ŁOZIŃSKA Karolina 2002-11-01 Z/1306/16

TAK

82 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

10
NIED¬WIED¬ Agnieszka 2002-01-21 Z/1311/16

TAK

75 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

11
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 Z/1223/17

TAK

20 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

12
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

76 NumerPDF UKS-MOS Opole 2017

13
PONIEDZIAŁEK Wiktoria 2003-01-16 Z/1158/17

TAK

77 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

14
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

69 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

15
STAROŃ Kornelia 2002-08-12 Z/2287/16

TAK

19 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2017

16
STRˇK Aleksandra 2003-03-04 Z/1513/17

TAK

7 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2017

17
SZABLA Patrycja 2003-03-20 Z/1161/17

TAK

79 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

18
SZCZOTKA Natalia 2003-10-03 Z/5662/15

TAK

16 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2017

19
SZCZYPKA Roksana 2003-01-03 Z/2288/16

TAK

18 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2017

20
¦LĘCZEK Kinga 2002-02-16 Z/1439/17

TAK

2 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

21
WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 Z/1380/17

TAK

101 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2017

22
WRZESZCZ Patrycja 2003-05-02 Z/5663/15

TAK

15 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2017

23
ZAHRAJ Adrianna 2002-03-09 Z/1296/16

TAK

31 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2017

 
2 km przełaje M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

5 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2017

2
BUCZKOWSKI Grzegorz 2002-05-02 Z/1508/17

TAK

77 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

3
KAMEL Patryk 2003-02-08 Z/1294/16

TAK

19 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2017

4
KRAWCZYK Jakub 2002-08-31 Z/0323/17

TAK

139 NumerPDF LKS Pszczyna 2017

5
KRÓLIKIEWICZ Piotr 2002-06-22 Z/1955/16

TAK

555 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2017

6
LIPKA Michał 2003-06-14 Z/1369/17

TAK

939 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2017

7
ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Z/1154/17

TAK

79 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

8
MICHALAK Damian 2003-12-16 Z/1376/17

TAK

103 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2017

9
NALEPA Jakub Dawid 2002-09-24 Z/4650/15

TAK

553 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2017

10
PODGÓRSKI Szymon 2002-06-04 Z/1966/16

TAK

26 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

11
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

72 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

12
RYSZEWSKI Maciej 2003-12-23 Z/1512/17

TAK

7 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2017

13
SCHNEIDROWSKI Aron 2003-01-21 Z/1160/17

TAK

75 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

14
SIWEK Mikołaj 2003-11-26 Z/1375/17

TAK

104 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2017

15
SŁABOSZ Dominik 2002-02-05 Z/1350/17

TAK

8 NumerPDF UKS-MOS Opole 2017

16
SŁONKA Łukasz 2002-02-05 Z/1670/16

TAK

62 NumerPDF UKS 5 Plus Rydułtowy 2017

17
SZCZEPAŃSKI Tomasz 2003-02-03 Z/1378/17

TAK

106 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2017

18
SZYMCZAK Jakub 2003-06-18 Z/0855/17

TAK

154 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2017

19
SZYMKIEWICZ Krzysztof 2003-05-01 Z/0742/17

TAK

10 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2017

20
¦CIRA Paweł 2002-05-08 Z/1351/17

TAK

2 NumerPDF UKS-MOS Opole 2017

21
WOJCIUK Konrad 2002-04-25 Z/1079/17

TAK

51 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

22
ZAGOLA Mateusz 2003-01-08 Z/1507/17

TAK

7 NumerPDF UKS-MOS Opole 2017

23
ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 Z/1163/17

TAK

77 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

 
3 km przełaje M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCH Filip 2002-03-26 Z/2944/16

TAK

3 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2017

2
BUREK Jan 2003-07-22 Z/0695/17

TAK

123 NumerPDF UKS Olimpia Zabrze 2017

3
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

22 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

4
GAŁCZYŃSKI Jakub 2003-11-11 Z/1219/17

TAK

44 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

5
GOLLY Markus 2002-11-28 Z/3203/16

TAK

13 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2017

6
KUC Damian 2003-03-08 Z/0741/17

TAK

9 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2017

7
LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 Z/1669/16

TAK

55 NumerPDF UKS 5 Plus Rydułtowy 2017

8
ŁABA Daniel 2003-08-30 Z/1153/17

TAK

82 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

9
ŁUSZCZYŃSKI Jakub 2003-03-10 Z/1222/17

TAK

28 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

10
MˇCZKA Filip 2003-07-16 Z/0857/17

TAK

154 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2017

11
MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 Z/1310/16

TAK

81 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

12
NIEMCZYK Jan 2002-03-07 Z/1374/16

TAK

191 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2017

13
NOWAK Patryk 2002-02-06 Z/1321/16

TAK

18 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2017

14
Pawlik Radosław 2002-02-09 Z/1514/17

TAK

7 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2017

15
POSID Kamil 2003-08-29 Z/1224/17

TAK

89 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

16
Rams Arkadiusz 2003-03-07 Z/1509/17

TAK

8 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2017

17
SMOLNICKI Szymon 2002-05-16 Z/1318/17

TAK

7 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2017

18
SOLGA Arkadiusz 2002-10-23 Z/0697/17

TAK

130 NumerPDF UKS Olimpia Zabrze 2017

19
WARSO Patryk 2002-10-09 Z/1078/17

TAK

54 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017

20
Węgrzynowski Dominik 2003-04-02 Z/1510/17

TAK

12 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2017

21
WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 Z/1313/16

TAK

76 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2017

22
WOJNA Kacper 2002-02-10 Z/3724/16

TAK

8 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2017

23
ZARĘBSKI Michał 2002-08-28 Z/1077/17

TAK

14 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2017