Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski U16 2017
BIAŁA PODLASKA, 23-24 września 2017
 
100 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 Z/3089/16

TAK

311 NumerPDF 13.18 13.18/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

2
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

312 NumerPDF 13.05 13.05/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

a
3
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

62 NumerPDF 12.75 12.75/17 MKS Agros Chełm 2017

4
GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

TAK

124 NumerPDF 12.54 12.54/17 MKS Pułtusk 2017

a
5
GOEBEL Alicja 2003-03-30 Z/0801/17

TAK

271 NumerPDF 12.92 12.92/17 UKS Czwórka Żory 2017

6
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

327 NumerPDF 12.90 12.90/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2017

7
JASTRZĘBSKA Karolina 2003-07-09 Z/3279/17

TAK

121 NumerPDF 13.10 13.10/17 MKS Pogoń Siedlce 2017

8
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

273 NumerPDF 12.96 12.96/17 UKS Olimpia Zabrze 2017

a
9
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

40 NumerPDF 12.67 12.67/17 MKL Toruń 2017

a
10
ŁUKA Julia 2002-05-31 Z/2074/16

TAK

309 NumerPDF 12.67 12.67/17 WMLKS Nadodrze Powodowo 2017

11
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

63 NumerPDF 12.82 12.82/17 MKS Agros Chełm 2017

a
12
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

47 NumerPDF 12.45 12.45/17 MUKL Brodnica 2017

a
13
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

292 NumerPDF 12.58 12.58/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

14
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

183 NumerPDF 12.25 12.25/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

a
15
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

324 NumerPDF 12.50 12.50/17 KL Bałtyk Koszalin 2017

a
16
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

337 NumerPDF 12.70 12.70/17 MKS Olimp Łobez 2017

a
17
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

4 NumerPDF 12.82 12.82/17 GKS Start Długołęka 2017

18
ROKITA Katarzyna 2003-04-29 Z/0131/17

TAK

277 NumerPDF 13.14 13.14/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2017

19
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

72 NumerPDF 12.41 12.35/16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

a
20
SIEG Weronika 2002-03-19 Z/0309/16

TAK

215 NumerPDF 12.89 12.68/16 CMKL Człuchów 2017

21
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

134 NumerPDF 12.71 12.71/17 OKS Skra Warszawa 2017

22
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

98 NumerPDF 12.82 12.82/17 LUKS Strzałków 2017

a
23
WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 Z/1634/16

TAK

272 NumerPDF 13.10 13.10/17 UKS Czwórka Żory 2017

a
24
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

174 NumerPDF 12.93 12.93/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

a
 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANIAK Barbara 2003-03-12 Z/2980/17

TAK

233 NumerPDF 13.06 13.06/17 PK SKLA Sopot 2017

2
BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 Z/2872/17

TAK

234 NumerPDF 13.66 13.66/17 PK SKLA Sopot 2017

3
BRZYSKA Martyna 2002-01-19 Z/1574/16

TAK

39 NumerPDF 13.10 13.10/17 PK MKL Toruń 2017

4
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

80 NumerPDF 13.94 13.94/17 PK MLKS Agros Żary 2017

5
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

225 NumerPDF 13.52 13.52/17 PK MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2017

6
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

226 NumerPDF 12.89 12.89/17 PK MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2017

7
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

227 NumerPDF 13.25 13.25/17 PK MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2017

8
GRABOWSKA Aleksandra 2002-11-13 Z/2258/17

TAK

401 NumerPDF 14.25 14.25/17 PK AML Słupsk 2017

9
GRANICA Nicola 2002-02-01 Z/5847/15

TAK

207 NumerPDF 14.29 13.80/16 PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

10
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

2 NumerPDF 13.69 13.59/16 PK GKS Start Długołęka 2017

11
JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 Z/0353/17

TAK

182 NumerPDF 13.49 13.49/17 PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

12
KISIEL Wiktoria 2002-04-26 Z/2405/16

TAK

3 NumerPDF 13.85 13.85/17 PK GKS Start Długołęka 2017

13
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

202 NumerPDF 13.06 13.06/17 PK AML Słupsk 2017

14
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

210 NumerPDF 13.51 13.51/17 PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

15
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

228 NumerPDF 14.18 14.18/17 PK MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2017

16
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

235 NumerPDF 13.26 13.26/17 PK SKLA Sopot 2017

17
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

41 NumerPDF 13.37 13.37/17 PK MKL Toruń 2017

18
MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 Z/3047/16

TAK

48 NumerPDF 13.68 13.68/17 PK MUKL Brodnica 2017

19
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

204 NumerPDF 12.71 12.71/17 PK AML Słupsk 2017

20
OZIMEK Julia 2002-02-10 Z/3774/16

TAK

184 NumerPDF 13.56 13.56/17 PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

21
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

83 NumerPDF 13.15 12.96/16 PK MLKS Agros Żary 2017

22
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

42 NumerPDF PK MKL Toruń 2017

23
RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 Z/3775/16

TAK

185 NumerPDF 14.15 14.15/17 PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

24
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

43 NumerPDF 12.86 12.86/17 PK MKL Toruń 2017

25
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

212 NumerPDF 13.63 13.63/17 PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

26
WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 Z/5325/15

TAK

49 NumerPDF 13.09 13.09/17 PK MUKL Brodnica 2017

27
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

50 NumerPDF 13.45 13.45/17 PK MUKL Brodnica 2017

28
ZIĘBA Dominika 2003-04-07 Z/0477/17

TAK

187 NumerPDF 14.14 14.14/17 PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

 
300 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 Z/3089/16

TAK

311 NumerPDF 44.26 44.26/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

2
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

148 NumerPDF 43.38 43.38/17 KS AZS AWF Kraków 2017

3
CIESLIK Laura 2002-03-22 Z/0037/16

TAK

201 NumerPDF 41.65 41.31/16 AML Słupsk 2017

4
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

312 NumerPDF 43.25 43.25/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

5
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

302 NumerPDF 41.64 41.64/17 UKS Olimp Duszniki 2017

6
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

28 NumerPDF 41.00 41.00/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

7
FOREMNIK Jowita 2002-06-14 Z/2769/16

TAK

283 NumerPDF 44.85 44.85/17 UMKS Nadir Jędrzejów 2017

8
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

255 NumerPDF 42.73 42.73/17 MKS-MOSM Bytom 2017

9
GRYGIEL Amelia 2003-03-22 Z/6389/15

TAK

334 NumerPDF 42.51 42.51/17 MKL Maraton Świnoujście 2017

10
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

96 NumerPDF 44.33 44.33/17 LUKS Strzałków 2017

11
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

171 NumerPDF 42.57 42.57/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

12
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

66 NumerPDF 44.11 44.11/17 MKS Unia Hrubieszów 2017

13
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

318 NumerPDF 42.76 42.76/17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2017

14
KORNELUK Amelia 2002-09-11 Z/0279/16

TAK

68 NumerPDF 44.53 44.53/17 MKS Żak Biała Podlaska 2017

15
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

5 NumerPDF 42.05 42.05/17 KS SMS Szklarska Poręba 2017

16
KRAWCZYK Wiktoria 2002-10-23 Z/3912/17

TAK

291 NumerPDF 43.47 43.47/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

17
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

75 NumerPDF 41.13 41.13/17 AZS-AWF Gorzów 2017

18
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

257 NumerPDF 42.29 42.29/17 MKS-MOSM Bytom 2017

19
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

123 NumerPDF 42.85 42.68/16 MKS Polonia Warszawa 2017

20
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

183 NumerPDF 41.58 41.58/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

21
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

64 NumerPDF 42.99 42.99/17 MKS Agros Chełm 2017

22
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

324 NumerPDF 42.36 42.36/17 KL Bałtyk Koszalin 2017

23
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

322 NumerPDF 42.55 42.55/17 MLKS Ostróda 2017

24
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

337 NumerPDF 41.29 41.29/17 MKS Olimp Łobez 2017

25
PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 Z/1539/15

TAK

199 NumerPDF 43.26 43.26/17 UKS 19 Bojary Białystok 2017

26
ROKITA Katarzyna 2003-04-29 Z/0131/17

TAK

277 NumerPDF 44.16 44.16/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2017

27
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

21 NumerPDF 42.37 42.37/17 SL GKS Olsza Olszyna 2017

28
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

72 NumerPDF 40.43 40.43/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

29
STEFAŃSKA Izabela 2003-02-19 Z/1815/15

TAK

129 NumerPDF 43.03 42.88/16 OKLA Ostrołęka 2017

30
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

37 NumerPDF 40.86 40.86/17 LUKS Start Nakło 2017

31
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

27 NumerPDF 41.65 41.65/17 BKS Bydgoszcz 2017

32
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

76 NumerPDF 41.78 41.78/17 AZS-AWF Gorzów 2017

33
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

174 NumerPDF 42.37 42.37/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

 
600 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

135 NumerPDF 1:39.02 1:39.02/17 OKS Start Otwock 2017

2
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

1 NumerPDF 1:43.11 1:43.11/17 GKS Start Długołęka 2017

3
BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 Z/1527/16

TAK

136 NumerPDF 1:38.94 1:38.94/17 PTT Delta Płock 2017

4
GALUCH Vanessa 2003-09-23 Z/1148/17

TAK

254 NumerPDF 1:39.90 1:39.90/17 MKS-MOSM Bytom 2017

5
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

263 NumerPDF 1:41.44 1:41.44/17 MUKS SZS Cieszyn 2017

6
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

287 NumerPDF 1:37.57 1:37.57/17 LUKS Orkan Września 2017

7
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

224 NumerPDF 1:38.33 1:38.33/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2017

8
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

71 NumerPDF 1:35.15 1:35.15/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

9
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

154 NumerPDF 1:37.94 1:37.94/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

10
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

338 NumerPDF 1:41.19 1:41.19/17 MLKS Lubusz Barlinek 2017

11
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-02 Z/1175/15

TAK

16 NumerPDF 1:41.60 1:41.60/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

12
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

319 NumerPDF 1:38.27 1:38.27/17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2017

13
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

242 NumerPDF 1:39.72 1:39.72/17 CKS Budowlani Częstochowa 2017

14
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

6 NumerPDF 1:38.51 1:38.51/17 KS SMS Szklarska Poręba 2017

15
KRÓL Aleksandra 2002-02-20 Z/2903/16

TAK

310 NumerPDF 1:38.86 1:38.86/17 GUKS Asy Dywity 2017

16
KRUAZE Gabriela 2002-09-06 Z/3298/16

TAK

198 NumerPDF 1:43.01 1:43.01/17 MKS Juvenia Białystok 2017

17
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

314 NumerPDF 1:38.86 1:38.86/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

18
LEGIECKA Kamila 2002-01-03 Z/0767/16

TAK

278 NumerPDF 1:43.45 1:43.45/17 LZS Sigma OSIR Staszów 2017

19
ŁATAK Wiktoria 2002-12-11 Z/3407/17

TAK

329 NumerPDF 1:40.96 1:40.96/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2017

20
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

78 NumerPDF 1:41.86 1:41.86/17 MKST Astra Nowa Sól 2017

21
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

108 NumerPDF 1:40.76 1:40.76/17 RKS Łódź 2017

22
MRÓZ Marlena 2002-10-24 Z/0333/16

TAK

69 NumerPDF 1:44.92 1:44.92/17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2017

23
OSIOWY Marcelina 2003-07-19 Z/0049/17

TAK

214 NumerPDF 1:39.27 1:39.27/17 CMKL Człuchów 2017

24
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

239 NumerPDF 1:37.91 1:37.91/17 ULKS Skoczek Pogórze 2017

25
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

236 NumerPDF 1:38.42 1:38.42/17 SKLA Sopot 2017

26
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

141 NumerPDF 1:41.99 1:41.99/17 UKS Młodzik Warszawa 2017

27
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

157 NumerPDF 1:40.71 1:40.71/17 UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

28
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

55 NumerPDF 1:39.99 1:39.99/17 AZS UMCS Lublin 2017

29
URBANIAK Jagoda 2002-01-02 Z/3794/16

TAK

294 NumerPDF 1:42.77 1:42.77/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

30
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

15 NumerPDF 1:41.35 1:41.35/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

79 NumerPDF 3:06.60 3:06.60/17 MLKS Agros Żary 2017

2
BIELAK Weronika 2002-08-14 Z/0398/17

TAK

23 NumerPDF 3:11.02 3:11.02/17 UKS Sokół Żmigród 2017

3
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

220 NumerPDF 3:00.01 3:00.01/17 KUKS Remus Kościerzyna 2017

4
BUGAŁA Martyna 2002-09-26 Z/0766/16

TAK

52 NumerPDF 3:14.60 3:14.60/17 AZS UMCS Lublin 2017

5
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

77 NumerPDF 3:08.07 3:08.07/17 MKST Astra Nowa Sól 2017

6
DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 Z/0171/16

TAK

91 NumerPDF 2:58.23 2:58.23/17 BKL Bełchatów 2017

7
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

321 NumerPDF 3:02.81 3:02.81/17 MLKS Ostróda 2017

8
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

221 NumerPDF 2:58.74 2:58.74/17 KUKS Remus Kościerzyna 2017

9
GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

249 NumerPDF 3:12.23 3:12.23/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

10
GRABOWSKA Olga 2003-11-01 Z/1038/17

TAK

139 NumerPDF 3:13.12 3:13.12/17 UKS Kusy Warszawa 2017

11
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

328 NumerPDF 3:03.53 3:03.53/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2017

12
IRACKA Weronika 2002-09-16 Z/1214/17

TAK

118 NumerPDF 3:12.64 3:12.64/17 LKS Mazowsze Teresin 2017

13
KAMIŃSKA Weronika 2002-12-26 Z/5292/15

TAK

325 NumerPDF 3:05.49 3:05.49/17 KL Iskra Białogard 2017

14
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0515/17

TAK

192 NumerPDF 3:10.95 3:10.95/17 KS Puszcza Hajnówka 2017

15
KLĘSK Patrycja 2002-07-03 Z/1252/16

TAK

159 NumerPDF 3:08.77 3:08.77/17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

16
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

30 NumerPDF 3:05.85 3:05.85/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

17
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

244 NumerPDF 3:02.36 3:02.36/17 KS Sprint Bielsko-Biała 2017

18
ŁOZIŃSKA Karolina 2002-11-01 Z/1306/16

TAK

256 NumerPDF 3:09.26 3:09.26/17 MKS-MOSM Bytom 2017

19
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

331 NumerPDF 2:57.22 2:57.22/17 KS Hanza Goleniów 2017

20
OCHNICKA Natalia 2002-08-18 Z/2361/17

TAK

248 NumerPDF 3:08.48 3:08.48/17 MKS-MOS Katowice 2017

21
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

32 NumerPDF 3:04.79 3:04.79/17 GKS Olimpia Grudziądz 2017

22
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

293 NumerPDF 3:04.57 3:04.57/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

23
PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 Z/1255/16

TAK

160 NumerPDF 3:08.45 3:08.45/17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

24
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

316 NumerPDF 3:04.00 3:04.00/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

25
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

252 NumerPDF 2:57.88 2:57.88/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

26
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

161 NumerPDF 3:07.53 3:07.53/17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

27
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

70 NumerPDF 3:11.48 3:11.48/17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2017

28
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

178 NumerPDF 3:14.70 3:14.70/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2017

29
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

152 NumerPDF 3:05.94 3:05.94/17 MLUKS Tarnów 2017

30
SITKO Zuzanna 2003-01-25 Z/0756/17

TAK

217 NumerPDF 3:01.52 3:01.52/17 KKL Rodło Kwidzyn 2017

31
SUWARA Amelia 2003-03-25 Z/0938/17

TAK

281 NumerPDF 3:13.88 3:13.88/17 STS Skarżysko-Kamienna 2017

32
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

149 NumerPDF 3:07.20 3:07.20/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

33
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

186 NumerPDF 3:07.13 3:07.13/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2017

34
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

260 NumerPDF 3:04.75 3:04.75/17 MKS-MOSM Bytom 2017

35
ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 Z/0750/17

TAK

111 NumerPDF 3:11.71 3:11.71/17 RKS Łódź 2017

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAŃSKA Julia 2003-01-01 Z/1663/17

TAK

137 NumerPDF 1.59 1.59/17 RLTL ZTE Radom 2017

2
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0926/17

TAK

142 NumerPDF 1.55 1.59/16 UKS MTE Milanówek 2017

3
GRUŻEWSKA Dominika 2002-10-05 Z/2525/16

TAK

130 NumerPDF 1.52 1.55/16 OKS Skra Warszawa 2017

4
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

188 NumerPDF 1.62 1.62/17 KS Podlasie Białystok 2017

5
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

113 NumerPDF 1.70 1.70/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2017

6
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

145 NumerPDF 1.50 1.53/16 UKS Sprint 2020 Warszawa 2017

7
KUPIŃSKA Patrycja 2002-03-15 Z/3300/16

TAK

193 NumerPDF 1.55 1.55/17 LUKS Eurocentr Suchowola 2017

8
MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 Z/0625/16

TAK

197 NumerPDF 1.55 1.55/17 LUKS Hańcza Suwałki 2017

9
MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 Z/0095/17

TAK

230 NumerPDF 1.62 1.62/17 MKS Sambor Tczew 2017

10
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

107 NumerPDF 1.55 1.55/17 RKS Łódź 2017

11
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

92 NumerPDF 1.55 1.55/17 KS Resursa Zduńska Wola 2017

12
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

114 NumerPDF 1.55 1.56/16 UKS Błyskawica Domaniewice 2017

13
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

303 NumerPDF 1.63 1.63/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

14
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

237 NumerPDF 1.64 1.64/17 SKLA Sopot 2017

15
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

150 NumerPDF 1.55 1.55/17 MKS Tempo Kęty 2017

16
SOPUR Amelia 2002-05-14 Z/3219/16

TAK

105 NumerPDF 1.55 1.55/17 MKS Zduńska Wola 2017

17
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

TAK

38 NumerPDF 1.55 1.55/17 LUKS Start Nakło 2017

18
WOJCIECHOWSKA Edyta 2003-07-11 Z/0223/17

TAK

304 NumerPDF 1.55 1.55/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2017

19
WOŹNICA Martyna 2002-04-03 Z/1672/16

TAK

270 NumerPDF 1.60 1.60/17 UKS 5 Plus Rydułtowy 2017

20
ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 Z/0910/16

TAK

89 NumerPDF 1.60 1.60/17 ZLKL Zielona Góra 2017

21
ZAWER Natalia 2002-01-14 Z/3555/15

TAK

22 NumerPDF 1.60 1.60/17 UKS Orlica Domaniów 2017

22
ŻYŁKA Marta 2003-03-17 Z/0307/17

TAK

284 NumerPDF 1.63 1.63/17 KS Stal Ostrów Wlkp. 2017

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

245 NumerPDF 3.25 3.31/16 MKS Ustroń 2017

2
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

TAK

246 NumerPDF 2.60 2.60/17 MKS Ustroń 2017

3
CZERNIAWSKA Julia 2003-05-16 Z/2683/17

TAK

298 NumerPDF 2.55 2.55/17 SL Olimpia Poznań 2017

4
FLIS Zofia 2002-05-20 Z/4300/15

TAK

222 NumerPDF 3.63 3.63/17 LKS Fenix Słupsk 2017

5
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

247 NumerPDF 3.40 3.40/17 MKS Ustroń 2017

6
IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 Z/0209/17

TAK

208 NumerPDF 3.40 3.40/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

7
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

131 NumerPDF 3.35 3.56/16 OKS Skra Warszawa 2017

8
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

209 NumerPDF 3.35 3.35/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

9
MASIANIS Małgorzata 2002-06-15 Z/3960/15

TAK

132 NumerPDF 3.10 3.10/17 OKS Skra Warszawa 2017

10
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

87 NumerPDF 3.20 3.20/17 ZLKL Zielona Góra 2017

11
PERKA Kamila 2002-05-29 Z/4022/15

TAK

133 NumerPDF 2.80 2.90/16 OKS Skra Warszawa 2017

12
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

109 NumerPDF 3.10 3.10/17 RKS Łódź 2017

13
PORĘBA Martyna 2002-05-13 Z/0328/16

TAK

218 NumerPDF 3.12 3.12/17 KL Gdynia 2017

14
SKUBISZ Julia 2003-05-27 Z/3691/15

TAK

241 NumerPDF 3.00 3.00/17 WKS Flota Gdynia 2017

15
STRZĄBAŁA Aleksandra 2003-10-12 Z/0150/17

TAK

274 NumerPDF 2.80 2.80/17 KKL Kielce 2017

16
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

110 NumerPDF 3.10 3.10/17 RKS Łódź 2017

17
ZABŁOCKA Paulina 2003-10-26 Z/2165/17

TAK

100 NumerPDF 2.70 2.70/17 MKLA Łęczyca 2017

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Julja 2003-05-20 Z/2452/17

TAK

285 NumerPDF 5.06 5.06/17 LKLA Krokus Astromal Leszno 2017

2
BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 Z/2137/16

TAK

295 NumerPDF 5.40 5.43/16 MUKS Kadet Rawicz 2017

3
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

117 NumerPDF 5.30 5.30/17 GKS Wilga Garwolin 2017

4
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

34 NumerPDF 5.09 5.09/17 LKS Vectra Włocławek 2017

5
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

20 NumerPDF 4.93 4.93/17 SL GKS Olsza Olszyna 2017

6
JĘDRASZYK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

290 NumerPDF 5.39 5.44/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2017

7
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

116 NumerPDF 5.15 5.15/17 AZS-AWF Warszawa 2017

8
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

115 NumerPDF 5.13 5.13/17 UKS Vis Skierniewice 2017

9
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

300 NumerPDF 5.00 5.00/17 UKS Achilles Leszno 2017

10
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

296 NumerPDF 5.03 5.03/17 MUKS Kadet Rawicz 2017

11
OLSZEWSKA Maria 2002-09-25 Z/0530/16

TAK

120 NumerPDF 5.04 5.04/17 MKS Durasan Płońsk 2017

12
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

7 NumerPDF 5.14 5.14/17 LKS Górnik Wałbrzych 2017

13
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

165 NumerPDF 5.25 5.25/17 WKS Wawel Kraków 2017

14
SAJNA Kinga 2002-04-24 Z/1598/16

TAK

53 NumerPDF 5.10 5.10/17 AZS UMCS Lublin 2017

15
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

180 NumerPDF 5.23 5.23/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

16
SZAREK Oliwia 2002-01-08 Z/0257/17

TAK

266 NumerPDF 5.08 5.08/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2017

17
ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 Z/0458/17

TAK

262 NumerPDF 4.95 4.95/17 MOSM Tychy 2017

18
TKOCZ Zofia 2003-03-16 Z/2281/17

TAK

267 NumerPDF 5.00 5.00/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREJ Karolina 2003-02-18 Z/3741/16

TAK

158 NumerPDF 9.97 9.97/17 UKS Kobylanka 2017

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

95 NumerPDF 12.05 12.05/17 LUKS Strzałków 2017

3
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

335 NumerPDF 11.83 11.83/17 MKL Szczecin 2017

4
KACZMARCZYK Andżelika 2002-05-05 Z/2706/17

TAK

119 NumerPDF 12.40 12.40/17 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2017

5
KIELAR Kinga 2002-01-07 Z/0554/17

TAK

250 NumerPDF 10.45 10.45/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

6
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

288 NumerPDF 10.93 10.93/17 LUKS Orkan Września 2017

7
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

99 NumerPDF 11.27 11.27/17 MKLA Łęczyca 2017

8
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

57 NumerPDF 13.73 13.73/17 KS Agros Zamość 2017

9
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

45 NumerPDF 12.32 12.32/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

10
NAWROT Natalia 2002-08-30 Z/1608/16

TAK

251 NumerPDF 11.18 11.18/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

11
PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 Z/5540/15

TAK

103 NumerPDF 11.44 11.44/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2017

12
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

128 NumerPDF 12.30 12.30/17 OKLA Ostrołęka 2017

13
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

320 NumerPDF 12.36 12.36/17 LKS Lubawa 2017

14
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

240 NumerPDF 12.10 12.10/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

15
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

14 NumerPDF 10.74 10.74/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

16
WIELOSZ Wiktoria 2002-03-03 Z/3645/16

TAK

140 NumerPDF 11.32 11.32/17 UKS LA Basket Warszawa 2017

17
WŁOSTOWSKA Weronika 2002-06-01 Z/0854/16

TAK

200 NumerPDF 11.96 11.96/17 UKS Liceum sportowe Łomża 2017

18
WYDERKA Izabela 2002-01-24 Z/1577/16

TAK

253 NumerPDF 10.28 11.04/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

19
ZARUDZKA Monika 2002-01-17 Z/2977/16

TAK

238 NumerPDF 11.64 11.64/17 SKLA Sopot 2017

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

33 NumerPDF 32.92 32.92/17 LIUKS Kruszwica 2017

2
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

112 NumerPDF 39.58 39.58/17 UKS 55 Łódź 2017

3
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

206 NumerPDF 34.20 34.20/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

4
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

95 NumerPDF 37.70 37.70/17 LUKS Strzałków 2017

5
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

335 NumerPDF 32.31 32.31/17 MKL Szczecin 2017

6
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

179 NumerPDF 37.71 37.71/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

7
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

102 NumerPDF 38.96 38.96/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2017

8
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

57 NumerPDF 38.80 38.80/17 KS Agros Zamość 2017

9
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

44 NumerPDF 38.34 38.34/17 MKS Inowrocław 2017

10
MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 Z/1447/16

TAK

156 NumerPDF 37.04 37.30/16 UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

11
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

127 NumerPDF 35.81 35.81/17 OKLA Ostrołęka 2017

12
NAWROT Natalia 2002-08-30 Z/1608/16

TAK

251 NumerPDF 34.44 34.44/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

13
NOWAK Natalia 2002-03-24 Z/3783/16

TAK

286 NumerPDF 29.85 29.85/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

14
OTTO Wiktoria 2002-03-19 Z/2484/16

TAK

101 NumerPDF 33.62 33.62/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2017

15
PARZYCHOWSKA Karolina 2003-10-19 Z/2878/17

TAK

125 NumerPDF 20.90 20.90/17 MKS Pułtusk 2017

16
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

65 NumerPDF 37.70 37.70/17 MKS Agros Chełm 2017

17
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

13 NumerPDF 39.95 39.95/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

18
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

320 NumerPDF 33.94 33.94/17 LKS Lubawa 2017

19
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

10 NumerPDF 32.04 32.04/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

20
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

104 NumerPDF 35.93 35.93/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2017

21
WIELOSZ Wiktoria 2002-03-03 Z/3645/16

TAK

140 NumerPDF 33.60 33.60/17 UKS LA Basket Warszawa 2017

22
WYDERKA Izabela 2002-01-24 Z/1577/16

TAK

253 NumerPDF 33.07 33.07/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2017

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

106 NumerPDF 58.29 58.29/17 MUKS Park Zduńska Wola 2017

2
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

25 NumerPDF 42.76 42.76/17 BKS Bydgoszcz 2017

3
DELIJEWSKA Karolina 2002-09-15 Z/1042/16

TAK

11 NumerPDF 35.91 35.91/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

4
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

17 NumerPDF 41.58 41.58/17 MLKS Echo Twardogóra 2017

5
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

56 NumerPDF 43.64 43.64/17 KS Agros Zamość 2017

6
JAGIEŁKA Gabriela 2002-05-16 Z/3375/16

TAK

333 NumerPDF 44.63 44.63/17 LLKS Pomorze Stargard 2017

7
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

288 NumerPDF 49.08 49.08/17 LUKS Orkan Września 2017

8
MICHALUK Julia 2002-08-04 Z/2318/16

TAK

12 NumerPDF 36.83 36.83/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

9
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

36 NumerPDF 50.22 50.22/17 LUKS Start Nakło 2017

10
OSTROWSKA Natalia 2002-11-14 Z/3309/17

TAK

332 NumerPDF 40.14 40.14/17 KS Żak Wałcz 2017

11
POWCIOŁ Agata 2002-01-15 Z/3615/16

TAK

265 NumerPDF 44.60 44.60/17 RMKS Rybnik 2017

12
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

128 NumerPDF 38.07 38.07/17 OKLA Ostrołęka 2017

13
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

13 NumerPDF 47.42 47.42/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

14
SIKORA Agata 2003-02-26 Z/3412/16

TAK

26 NumerPDF 43.40 43.40/17 BKS Bydgoszcz 2017

15
SOWIŃSKA Michalina 2002-04-11 Z/2618/17

TAK

297 NumerPDF 35.89 35.89/17 MUKS Szok Bojanowo 2017

16
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

88 NumerPDF 39.74 39.74/17 ZLKL Zielona Góra 2017

17
SZAJEK Wiktoria 2002-09-28 Z/0394/17

TAK

24 NumerPDF 43.33 43.33/17 UKS Sokół Żmigród 2017

18
SZUKAŁA Maria 2003-02-15 Z/4113/17

TAK

173 NumerPDF 32.40 32.40/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

19
TRYKOZKO Natalia 2003-03-31 Z/3641/17

TAK

191 NumerPDF 36.29 36.29/17 KS Podlasie Białystok 2017

20
TUZ Kinga 2002-05-17 Z/1730/16

TAK

59 NumerPDF 35.94 35.94/17 KS Agros Zamość 2017

21
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

275 NumerPDF 48.86 48.86/17 KKL Kielce 2017

22
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

276 NumerPDF 51.82 51.82/17 KKL Kielce 2017

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Agata 2002-04-18 Z/0624/16

TAK

194 NumerPDF 38.00 38.00/17 LUKS Hańcza Suwałki 2017

2
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

85 NumerPDF 36.58 36.58/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2017

3
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

126 NumerPDF 36.58 36.58/17 MUKS Płock 2017

4
BOBROWSKA Daria 2003-07-13 Z/0657/17

TAK

195 NumerPDF 36.99 36.99/17 LUKS Hańcza Suwałki 2017

5
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

196 NumerPDF 37.46 37.46/17 LUKS Hańcza Suwałki 2017

6
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

112 NumerPDF 35.94 41.57/16 UKS 55 Łódź 2017

7
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

164 NumerPDF 34.91 34.91/17 WKS Wawel Kraków 2017

8
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

9 NumerPDF 39.24 39.24/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

9
MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 Z/1447/16

TAK

156 NumerPDF 36.49 36.49/17 UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

10
NOWICKA Julia 2002-02-05 Z/3813/17

TAK

299 NumerPDF 31.90 31.90/17 SL Olimpia Poznań 2017

11
PELCZARSKA Oliwia 2002-09-17 Z/2280/17

TAK

175 NumerPDF 37.30 37.30/17 KS Komunalni Sanok 2017

12
RANECKA Kamila 2002-02-05 Z/3755/16

TAK

170 NumerPDF 37.33 37.33/17 UKS-MOS Opole 2017

13
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

205 NumerPDF 36.72 36.72/17 AML Słupsk 2017

14
TRZÓPEK Klaudia 2002-10-01 Z/3176/17

TAK

213 NumerPDF 32.79 32.79/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2017

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 Z/0214/17

TAK

219 NumerPDF 2398 2398/17 KS Wejher Wejherowo 2017

2
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

279 NumerPDF 2876 2887/16 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2017

3
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

323 NumerPDF 2417 2417/17 UKS MOSiR Działdowo 2017

4
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

326 NumerPDF 2714 2714/17 KL Iskra Białogard 2017

5
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

169 NumerPDF 3149 3149/17 MULKS Juvenia Głuchołazy 2017

6
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

229 NumerPDF 2376 2376/17 MKS Sambor Tczew 2017

7
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

203 NumerPDF 2675 2675/17 AML Słupsk 2017

8
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

223 NumerPDF 2393 2514/16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2017

9
PEŁKA Patrycja 2002-04-04 Z/0050/16

TAK

153 NumerPDF 3052 3052/17 SKS Kusy Kraków 2017

10
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

166 NumerPDF 2746 2746/17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2017

11
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

73 NumerPDF 2848 2848/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

12
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

231 NumerPDF 2794 2794/17 MKS Sambor Tczew 2017

13
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

84 NumerPDF 2778 2778/17 MLKS Agros Żary 2017

 
3 km chód K U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁAŻEJCZUK Aleksandra 2002-03-26 Z/0319/16

TAK

61 NumerPDF 20:01.55 20:01.55/17 MKS Agros Chełm 2017

2
HACZYK Marta 2003-03-30 Z/1530/17

TAK

301 NumerPDF 17:10.98 17:10.98/17 UKS Dąb Suchy Las 2017

3
KASPRZAK Amelia 2003-12-22 Z/0699/17

TAK

305 NumerPDF 18:21.35 18:21.35/17 UKS Przełaj Żerków 2017

4
KOZIOŁ Julia 2002-10-07 Z/3509/17

TAK

143 NumerPDF 19:08.39 19:08.39/17 UKS Olimp Kozienice 2017

5
KOZIOŁ Natalia 2002-10-07 Z/3510/17

TAK

144 NumerPDF 19:24.47 19:24.47/17 UKS Olimp Kozienice 2017

6
LEWANDOWSKA Gabriela 2002-03-20 Z/0133/17

TAK

35 NumerPDF 16:26.12 16:26.12/17 LKS Vectra Włocławek 2017

7
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

46 NumerPDF 16:38.75 16:38.75/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

8
MUSIOŁOWSKA Julia 2003-04-14 Z/0701/17

TAK

306 NumerPDF 16:45.07 16:45.07/17 UKS Przełaj Żerków 2017

9
OSIŃSKA Marcelina 2002-02-14 Z/4144/15

TAK

336 NumerPDF 15:33.74 15:33.74/17 MKS Hermes Gryfino 2017

10
PARDUA Anna 2002-07-19 Z/0216/15

TAK

51 NumerPDF 17:03.42 17:03.42/17 UKB Szubin 2017

11
PROSKA Martyna 2002-07-17 Z/0937/17

TAK

19 NumerPDF 18:38.11 18:38.11/17 MLKS Rakowice 2017

12
RUSEK Patrycja 2002-01-21 Z/1455/16

TAK

177 NumerPDF 16:28.28 16:23.15/15 LKS Stal Mielec 2017

13
SKOBEL Kinga 2002-03-19 Z/0310/16

TAK

216 NumerPDF 16:00.20 16:00.20/17 CMKL Człuchów 2017

14
SŁAWIK Oliwia 2003-07-30 Z/0667/17

TAK

243 NumerPDF 17:00.29 17:00.29/17 CKS Budowlani Częstochowa 2017

15
SZUBA Beata 2002-03-09 Z/3129/16

TAK

172 NumerPDF 18:14.23 18:14.23/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2017

16
TARNOWSKA Karolina 2003-08-01 Z/2259/17

TAK

67 NumerPDF 18:23.72 18:23.72/17 MKS Unia Hrubieszów 2017

17
WALERIAŃCZYK Kinga 2002-08-19 Z/3207/16

TAK

330 NumerPDF 15:44.20 15:44.20/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2017

18
ZAJĄCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

TAK

74 NumerPDF 15:48 15:48/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

90 NumerPDF 12.43 12.43/17 AZS Łódź 2017

2
CAFFREY Natalia 2002-08-30 Z/0115/16

TAK

163 NumerPDF 12.67 12.67/17 WKS Wawel Kraków 2017

3
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

86 NumerPDF 12.83 12.83/17 ZLKL Zielona Góra 2017

4
FRUŃ Wiktoria 2002-02-12 Z/1933/15

TAK

122 NumerPDF 12.93 12.93/17 MKS Polonia Warszawa 2017

5
GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

TAK

124 NumerPDF 12.13 12.13/17 MKS Pułtusk 2017

6
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

116 NumerPDF 11.74 11.74/17 AZS-AWF Warszawa 2017

7
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

313 NumerPDF 12.63 12.63/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

8
KLASIK Joanna 2002-07-01 Z/2263/16

TAK

268 NumerPDF 13.25 13.25/17 TL ROW Rybnik 2017

9
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

146 NumerPDF 12.90 12.90/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2017

10
KUBAN Anna 2002-03-19 Z/1399/16

TAK

261 NumerPDF 12.57 12.57/17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

11
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

147 NumerPDF 12.58 12.58/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2017

12
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

40 NumerPDF 12.34 12.34/17 MKL Toruń 2017

13
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

289 NumerPDF 12.07 12.07/17 LUKS Orkan Września 2017

14
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

82 NumerPDF 12.03 12.03/17 MLKS Agros Żary 2017

15
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

280 NumerPDF 12.12 12.12/17 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2017

16
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

155 NumerPDF 12.02 12.02/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

17
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

60 NumerPDF 12.63 12.63/17 KS Wisła Puławy 2017

18
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

190 NumerPDF 12.92 12.92/17 KS Podlasie Białystok 2017

19
PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 Z/5540/15

TAK

103 NumerPDF 11.90 11.90/17 MKS Tomaszów Mazowiecki 2017

20
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

58 NumerPDF 11.83 11.83/17 KS Agros Zamość 2017

21
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

237 NumerPDF 12.34 12.34/17 SKLA Sopot 2017

22
SKIBNIEWSKA Patrycja 2002-12-12 Z/3299/17

TAK

31 NumerPDF 12.22 12.22/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

23
SOBIK Natalia 2002-01-26 Z/2260/16

TAK

269 NumerPDF 13.26 13.25/16 TL ROW Rybnik 2017

24
SOŁTYSIAK Zofia 2003-10-24 Z/0702/17

TAK

307 NumerPDF 13.07 13.07/17 UKS Przełaj Żerków 2017

25
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

54 NumerPDF 11.90 11.90/17 AZS UMCS Lublin 2017

26
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

339 NumerPDF 12.45 12.45/17 STS Pomerania Szczecinek 2017

27
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

181 NumerPDF 12.50 12.50/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

28
WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 Z/0555/16

TAK

282 NumerPDF 12.60 12.60/17 UKS Żaczek Połaniec 2017

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

138 NumerPDF 32.08 32.08/17 UKS Filipides Teresin 2017

2
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

90 NumerPDF 30.85 30.85/17 AZS Łódź 2017

3
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

308 NumerPDF 31.18 31.18/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2017

4
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

86 NumerPDF 31.81 31.81/17 ZLKL Zielona Góra 2017

5
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

81 NumerPDF 31.86 31.86/17 MLKS Agros Żary 2017

6
FRUŃ Wiktoria 2002-02-12 Z/1933/15

TAK

122 NumerPDF 32.22 32.22/17 MKS Polonia Warszawa 2017

7
GRACZYK Lena 2002-07-23 Z/0074/15

TAK

29 NumerPDF 31.01 31.01/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

8
GRUBIAK Julia 2002-12-19 Z/1954/16

TAK

168 NumerPDF 31.90 31.90/17 MULKS Juvenia Głuchołazy 2017

9
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

264 NumerPDF 32.22 32.22/17 RMKS Rybnik 2017

10
HAZIK Karolina 2002-01-23 Z/2340/16

TAK

176 NumerPDF 31.35 31.35/17 LKS Resovia Rzeszów 2017

11
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

8 NumerPDF 31.90 31.90/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2017

12
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

313 NumerPDF 30.79 30.79/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

13
KLAMA Laura 2002-01-07 Z/3452/16

TAK

167 NumerPDF 30.57 30.57/17 LUKS Podium Kup 2017

14
KLASIK Joanna 2002-07-01 Z/2263/16

TAK

268 NumerPDF 30.63 30.63/17 TL ROW Rybnik 2017

15
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

145 NumerPDF 34.48 34.48/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2017

16
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

146 NumerPDF 32.25 32.25/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2017

17
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

147 NumerPDF 31.83 31.83/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2017

18
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

289 NumerPDF 29.46 29.46/17 LUKS Orkan Września 2017

19
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

189 NumerPDF 31.27 31.27/17 KS Podlasie Białystok 2017

20
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

232 NumerPDF 30.85 30.85/17 RKS Rumia 2017

21
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

280 NumerPDF 29.82 29.82/17 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2017

22
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

155 NumerPDF 30.23 30.23/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2017

23
NAJBEREK Weronika 2003-05-18 Z/0083/17

TAK

151 NumerPDF 31.70 31.70/17 MLUKS Tarnów 2017

24
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

58 NumerPDF 29.71 29.71/17 KS Agros Zamość 2017

25
SKIBNIEWSKA Patrycja 2002-12-12 Z/3299/17

TAK

31 NumerPDF 31.41 31.41/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

26
SOBIK Natalia 2002-01-26 Z/2260/16

TAK

269 NumerPDF 31.37 31.37/17 TL ROW Rybnik 2017

27
SOŁTYSIAK Zofia 2003-10-24 Z/0702/17

TAK

307 NumerPDF 33.16 33.16/17 UKS Przełaj Żerków 2017

28
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

54 NumerPDF 29.58 29.58/17 AZS UMCS Lublin 2017

29
STRZELEC Oliwia 2003-01-15 Z/0053/17

TAK

162 NumerPDF 32.10 32.10/17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2017

30
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

110 NumerPDF 30.64 30.64/17 RKS Łódź 2017

31
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

339 NumerPDF 31.53 31.53/17 STS Pomerania Szczecinek 2017

32
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

181 NumerPDF 31.03 31.03/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2017

33
WÓJTOWICZ Olga 2002-02-18 Z/0555/16

TAK

282 NumerPDF 31.24 31.24/17 UKS Żaczek Połaniec 2017

34
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

18 NumerPDF 31.25 31.25/17 MLKS Echo Twardogóra 2017

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BARANIAK Barbara
2. BROWARCZYK Dominika
3. PLECZYŃSKA Natalia
4. MAKARA Julianna
5. ROŻEŃSKA Zuzanna
2003
2002
2002
2003
2002
NumerPDF SKLA Sopot

2 1. KUBICKA Julia
1. BARASZKIEWICZ Julia
2. CZARNECKA Aleksandra
3. KITEWSKA Wioleta
4. MILEJSKA Matylda
5. STAWICKA Maja
2002
2002
2002
2002
2003
2003
NumerPDF 50.75 KS AZS UWM Olsztyn

3 1. JAMRÓZ Karolina
2. RZUCIDŁO Wiktoria
3. OZIMEK Julia
4. NIEMCZYK Magdalena
5. ZIĘBA Dominika
2003
2002
2002
2003
2003
NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa

4 1. JĘDRASZYK Roksana
2. URBANIAK Jagoda
3. KRAWCZYK Wiktoria
4. MRUGALSKA Nikola
2002
2002
2002
2002
NumerPDF 50.27 MKS Juvenia Puszczykowo

5 1. HAWRYLAK Izabela
2. KISIEL Wiktoria
3. BENKOWSKA Hanna
4. PUZIO Dorota
2002
2002
2002
2003
NumerPDF GKS Start Długołęka

6 1. DUDEK Katarzyna
2. JAGUŚCIK Julia
3. BARTODZIEJ Wioletta
4. WOŹNICKA Justyna
5. RESEL Martyna
2003
2003
2002
2002
2003
NumerPDF LUKS Strzałków

7 1. CIESLIK Laura
2. GRABOWSKA Aleksandra
3. KSIĄŻEK Julia
4. NOWOSADKO Julia
5. LITWIN Adrianna
2002
2002
2002
2002
2003
NumerPDF AML Słupsk

8 1. CYSEWSKA Zuzanna
2. CZAPIEWSKA Daria
3. EJSMONT Alicja
4. JANUSZEWSKA Kinga
5. LUBIŃSKA Maxima
2002
2003
2003
2003
2003
NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA

9 1. LIS Klaudia
2. TARKOWSKA Natalia
3. BRZYSKA Martyna
4. RYSZEWSKA Klaudia
5. MATUSZEWICZ Anna
2002
2002
2002
2002
2003
NumerPDF MKL Toruń

10 1. CZECH Natalia
2. CARUK Anna
3. MISTOŃ Zuzanna
4. PAWŁOW Nina
5. ŻELAZEK Emilia
2002
2003
2002
2002
2002
NumerPDF MLKS Agros Żary

11 1. MŁODAK Natalia
2. PIECUCH Marta
3. GÓRECKA Aleksandra
4. KAWLEWSKA Oliwia
2002
2003
2003
2003
NumerPDF RKS Rumia

12 1. GRANICA Nicola
2. KUBALA Amelia
3. STENZEL Amelia
4. TROJAN Julia
2002
2003
2003
2003
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

13 1. NAPORA Alicja
2. GAWRYŚ Wiktoria
3. NAPORA Patrycja
4. MERZOWICZ Wiktoria
2003
2003
2002
2003
NumerPDF MKS-MOSM Bytom

14 1. WOJNOWSKA Natalia
2. MIERZEJEWSKA Martyna
3. WESOŁOWSKA Natalia
4. MAŁKOWSKA Dominika
2002
2002
2002
2002
NumerPDF MUKL Brodnica

15 1. DRELICH Natalia
2. LIGAS Weronika
3. SZYMAŃSKA Paulina
4. SZYMAŃSKA Dominika
2002
2002
2002
2002
NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola

 
100 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Dominik 2002-11-16 Z/3257/17

TAK

86 NumerPDF 11.75 11.75/17 ZLKL Zielona Góra 2017

2
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

92 NumerPDF 10.87 10.87/17 BKL Bełchatów 2017

3
CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 Z/2092/17

TAK

147 NumerPDF 11.59 11.59/17 MKS Rabka-Zdrój 2017

4
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

TAK

131 NumerPDF 11.69 11.69/17 MUKS Płock 2017

5
GARUS Kamil 2002-01-23 Z/3618/16

TAK

259 NumerPDF 11.79 11.79/17 RMKS Rybnik 2017

6
GIBKI Jakub 2003-02-25 Z/2822/16

TAK

306 NumerPDF 11.62 11.62/17 KL Bałtyk Koszalin 2017

7
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

93 NumerPDF 11.24 11.24/17 BKL Bełchatów 2017

8
GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

TAK

50 NumerPDF 11.59 11.59/17 MKL Toruń 2017

9
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

12 NumerPDF 11.68 11.68/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

10
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

319 NumerPDF 11.49 11.49/17 STS Pomerania Szczecinek 2017

11
KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 Z/0352/16

TAK

64 NumerPDF 11.68 11.68/17 AZS UMCS Lublin 2017

12
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

35 NumerPDF 11.64 11.64/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2017

13
KOSIEC Paweł 2002-05-14 Z/3059/17

TAK

135 NumerPDF 11.99 11.99/17 RLMKS Orlęta Radom 2017

14
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

272 NumerPDF 11.68 11.68/17 LKS Maraton Turek 2017

15
KOZŁOWSKI Jakub 2002-02-19 Z/1166/16

TAK

262 NumerPDF 11.80 11.80/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

16
KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 Z/3160/16

TAK

194 NumerPDF 11.90 11.90/17 KS Podlasie Białystok 2017

17
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

107 NumerPDF 11.25 11.25/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2017

18
MICHALAK Piotr 2002-06-19 Z/2843/16

TAK

210 NumerPDF 11.41 11.41/17 AML Słupsk 2017

19
MUC Karol 2002-06-20 Z/3338/16

TAK

136 NumerPDF 11.29 11.29/17 RLMKS Orlęta Radom 2017

20
OLSZEWSKI Jakub 2002-05-05 Z/3341/17

TAK

318 NumerPDF 11.87 11.87/17 MLKS Lubusz Barlinek 2017

21
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

152 NumerPDF 11.26 11.26/17 UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

22
REJ Dawid 2002-04-10 Z/0629/17

TAK

82 NumerPDF 11.45 11.45/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

23
STRUK Hubert 2002-09-07 Z/3221/17

TAK

400 NumerPDF 12.26 12.26/17 MKS Żak Biała Podlaska 2017

24
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

303 NumerPDF 11.38 11.38/17 UKS Atos Woźnice 2017

25
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

179 NumerPDF 10.99 10.99/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

26
WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 Z/5660/15

TAK

240 NumerPDF 11.19 11.19/17 LKS Pogórze Skoczów 2017

27
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 Z/0409/16

TAK

19 NumerPDF 11.70 11.70/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

 
100 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

208 NumerPDF 11.97 11.97/17 PK AML Słupsk 2017

2
BARAN Kamil 2003-02-03 Z/0069/17

TAK

402 NumerPDF 12.09 12.09/17 PK AML Słupsk 2017

3
BREZA Konrad 2002-02-28 Z/0787/16

TAK

403 NumerPDF 12.45 12.45/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

4
BURY Kacper 2002-06-29 Z/1643/17

TAK

151 NumerPDF PK UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

5
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

123 NumerPDF PK MKS Durasan Płońsk 2017

6
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

209 NumerPDF 11.96 11.96/17 PK AML Słupsk 2017

7
GROCHAL Jakub 2003-01-04 Z/0060/17

TAK

159 NumerPDF 13.28 13.28/17 PK WKS Wawel Kraków 2017

8
GUŹDZIOŁ Paweł 2002-02-04 Z/3247/16

TAK

288 NumerPDF 12.62 12.62/17 PK UKS Przełaj Żerków 2017

9
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

404 NumerPDF 12.46 12.46/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

10
JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 Z/0179/16

TAK

1 NumerPDF 12.33 12.33/17 PK GKS Start Długołęka 2017

11
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

2 NumerPDF 12.49 12.49/17 PK GKS Start Długołęka 2017

12
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

174 NumerPDF 12.32 12.32/17 PK CWKS Resovia Rzeszów 2017

13
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

124 NumerPDF 12.56 12.56/17 PK MKS Durasan Płońsk 2017

14
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

3 NumerPDF 12.85 12.85/17 PK GKS Start Długołęka 2017

15
LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 Z/1369/16

TAK

161 NumerPDF 12.02 12.02/17 PK WKS Wawel Kraków 2017

16
ŁYSIAK Łukasz 2002-04-20 Z/3249/16

TAK

290 NumerPDF 11.97 11.97/17 PK UKS Przełaj Żerków 2017

17
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

125 NumerPDF PK MKS Durasan Płońsk 2017

18
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

126 NumerPDF 12.38 12.38/17 PK MKS Durasan Płońsk 2017

19
MIKUSZEWSKI Konrad 2002-04-26 Z/3250/16

TAK

291 NumerPDF 12.21 12.21/17 PK UKS Przełaj Żerków 2017

20
PIEKAREK Mikołaj 2002-02-09 Z/1571/16

TAK

51 NumerPDF 12.31 12.31/17 PK MKL Toruń 2017

21
POCHOPIEŃ Szymon 2002-05-03 Z/2864/16

TAK

153 NumerPDF PK UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

22
PONISZOWSKI Wiktor 2002-03-26 Z/3806/16

TAK

263 NumerPDF 17.02/15 PK TL Pogoń Ruda Śląska 2017

23
ROHDE Karol 2002-11-02 Z/5845/15

TAK

214 NumerPDF 12.04 12.04/17 PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

24
SŁOMIŃSKI Sebastian 2002-07-15 Z/0287/16

TAK

217 NumerPDF 11.86 11.86/17 PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

25
TKOCZ Cyryl 2003-02-24 Z/3187/17

TAK

264 NumerPDF 12.49 12.49/17 PK TL Pogoń Ruda Śląska 2017

26
ŻYŹNIEWSKI Sebastian 2002-05-03 Z/0289/16

TAK

219 NumerPDF 12.02 12.02/17 PK AZS-AWFiS Gdańsk 2017

 
300 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

TAK

158 NumerPDF 37.94 37.94/17 WKS Wawel Kraków 2017

2
BARTCZAK Dominik 2002-11-16 Z/3257/17

TAK

86 NumerPDF 38.26 38.26/17 ZLKL Zielona Góra 2017

3
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

92 NumerPDF 36.41 35.54/16 BKL Bełchatów 2017

4
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

227 NumerPDF 37.98 37.98/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2017

5
GIBKI Jakub 2003-02-25 Z/2822/16

TAK

306 NumerPDF 36.62 36.62/17 KL Bałtyk Koszalin 2017

6
GORTATOWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/5322/15

TAK

59 NumerPDF 37.71 37.71/17 MUKL Brodnica 2017

7
GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

TAK

50 NumerPDF 37.38 37.38/17 MKL Toruń 2017

8
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

12 NumerPDF 35.71 35.71/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

9
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/0028/17

TAK

74 NumerPDF 37.84 37.84/17 MKS Żak Biała Podlaska 2017

10
GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 Z/0303/16

TAK

251 NumerPDF 35.64 35.64/17 MKS-SMS Victoria Racibórz 2017

11
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

319 NumerPDF 36.41 36.41/17 STS Pomerania Szczecinek 2017

12
KOPICZKO Bartosz 2002-04-20 Z/1174/16

TAK

261 NumerPDF 37.06 37.06/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2017

13
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

297 NumerPDF 37.48 37.48/17 KS AZS UWM Olsztyn 2017

14
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

25 NumerPDF 37.90 37.90/17 SS MKS Parasol Wrocław 2017

15
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

125 NumerPDF 37.86 37.86/17 MKS Durasan Płońsk 2017

16
MUC Karol 2002-06-20 Z/3338/16

TAK

136 NumerPDF 37.41 37.41/17 RLMKS Orlęta Radom 2017

17
PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 Z/0141/17

TAK

146 NumerPDF 37.81 37.81/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2017

18
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

152 NumerPDF 37.89 37.89/17 UKS bieganie.pl Stryszawa 2017

19
REJ Dawid 2002-04-10 Z/0629/17

TAK

82 NumerPDF 35.95 35.95/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

20
ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3152/16

TAK

235 NumerPDF 37.10 37.10/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

21
SADOLEWSKI Alan 2002-04-05 Z/3110/16

TAK

122 NumerPDF 37.89 37.89/17 MAL-MKLA Mława 2017

22
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

68 NumerPDF 38.37 38.37/17 KS Agros Zamość 2017

23
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17

TAK

117 NumerPDF 37.75 37.75/17 UMLKS START Wieruszów 2017

24
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

53 NumerPDF 37.40 37.40/17 MKL Toruń 2017

25
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

303 NumerPDF 37.71 37.71/17 UKS Atos Woźnice 2017

26
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

179 NumerPDF 35.71 35.71/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

27
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 Z/0409/16

TAK

19 NumerPDF 37.25 37.25/17 MKS Piast Lwówek Śląski 2017

 
600 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEŃKOWSKI Marek 2002-01-24 Z/3474/16

TAK

11 NumerPDF 1:28.29 1:28.29/17 MKS Osa Zgorzelec 2017

2
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

308 NumerPDF 1:28.05 1:28.05/17 KL Iskra Białogard 2017

3
CICHOŃ Wojciech 2002-01-01 Z/3713/16

TAK

77 NumerPDF 1:33.35 1:33.35/17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2017

4
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

199 NumerPDF 1:34.83 1:34.83/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2017

5
GRACZYK Jakub 2002-02-04 Z/1000/16

TAK

132 NumerPDF 1:31.50 1:31.50/17 MUKS Płock 2017

6
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

38 NumerPDF 1:25.19 1:25.19/17 GKS Olimpia Grudziądz 2017

7
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

45 NumerPDF 1:25.70 1:25.70/17 LKS Vectra Włocławek 2017

8
HAJDUK Norbert 2003-04-14 Z/0775/17

TAK

257 NumerPDF 1:26.99 1:26.99/17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2017

9
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

5 NumerPDF 1:29.69 1:29.69/17 KS SMS Szklarska Poręba 2017

10
JEDAMSKI Adam 2002-03-27 Z/3091/16

TAK

305 NumerPDF 1:31.18 1:31.18/17 UKS MOSiR Działdowo 2017

11
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

67 NumerPDF 1:30.86 1:30.86/17 KS Agros Zamość 2017

12
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

31 NumerPDF 1:26.57 1:26.57/17 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2017

13
KLOCEK Tomasz 2003-04-03 Z/0115/17

TAK

65 NumerPDF 1:31.95 1:31.95/17 AZS UMCS Lublin 2017

14
KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 Z/1446/16

TAK

144 NumerPDF 1:32.46 1:32.46/17 KS AZS AWF Kraków 2017

15
KOWALCZYK Maciej 2003-03-04 Z/0226/17

TAK

283 NumerPDF 1:28.21 1:28.21/17 SL Olimpia Poznań 2017

16
KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 Z/1367/16

TAK

175 NumerPDF 1:25.56 1:25.56/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

17
KUBAS Przemysław 2002-04-13 Z/1718/17

TAK

176 NumerPDF 1:29.22 1:29.22/17 CWKS Resovia Rzeszów 2017

18
KUSTOSIK Jan 2002-06-24 Z/5499/15

TAK

133 NumerPDF 1:30.94 1:30.94/17 MUKS Płock 2017

19
LASKOWSKI Adrian 2002-04-07 Z/0951/17

TAK

80 NumerPDF 1:27.93 1:27.93/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2017

20
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

300 NumerPDF 1:29.63 1:29.63/17 MKS Truso Elbląg 2017

21
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

TAK

33 NumerPDF 1:28.33 1:28.33/17 WLKS Wrocław 2017

22
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

247 NumerPDF 1:28.07 1:28.07/17 MKS-MOSM Bytom 2017

23
RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 Z/1822/17

TAK

239 NumerPDF 1:27.23 1:27.23/17 GKS Piast Gliwice 2017

24
RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 Z/3114/17

TAK

224 NumerPDF 1:27.59 1:27.59/17 LKB im. Braci Petk Lębork 2017

25
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

TAK

56 NumerPDF 1:27.61 1:27.61/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2017

26
SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Z/0079/17

TAK

145 NumerPDF 1:30.16 1:30.16/17 KS AZS AWF Kraków 2017

27
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

102 NumerPDF 1:29.92 1:29.92/17 MKLA Łęczyca 2017

28
SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 Z/2462/16

TAK

162 NumerPDF 1:29.96 1:29.96/17 WKS Wawel Kraków 2017

29
ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

138 NumerPDF 1:31.98 1:31.98/17 UKS Filipides Teresin 2017

30
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

317 NumerPDF 1:28.53 1:28.53/17 MKS Hermes Gryfino 2017

31
WOJNA Kacper 2002-02-10 Z/3724/16

TAK

238 NumerPDF 1:29.86 1:29.86/17 CKS Budowlani Częstochowa 2017

32
WOŚKO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

TAK

96 NumerPDF 1:26.92 1:26.92/17 BKL Bełchatów 2017

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto Nazwisko Imie Rok Licencja PZLA
AktLic
NrStart Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Klub AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANCUTA Jan 2002-03-25 Z/3738/17

TAK

84 NumerPDF 2:48.24 2:48.24/17 UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie 2017

2
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

66 NumerPDF 2:49.84 2:49.84/17 KS Agros Zamość 2017

3
BODURA Szymon 2002-04-07 Z/1469/17

TAK

275 NumerPDF 2:48.83 2:48.83/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2017

4
DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 Z/0210/17

TAK

228 NumerPDF 2:40.56 2:40.56/17 SKLA Sopot 2017

5
FURMANIAK Rafał 2003-10-29 Z/3283/17

TAK

127 NumerPDF 2:49.14 2:49.14/17 MKS Pogoń Siedlce 2017

6
GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 Z/0516/16

TAK

206 NumerPDF 2:45.29 2:45.29/17 UKS Technik Augustów 2017

7
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

98 NumerPDF 2:45.78 2:45.78/17 MKLA Łęczyca 2017

8
JOŃCZYK Oliwer 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

233 NumerPDF 2:35.33 2:35.33/17 ULKS Talex Borzytuchom 2017

9
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

22 NumerPDF 2:41.78 2:41.78/17 MLKS Echo Twardogóra 2017

10
LEONOWICZ Jakub 2002-03-20 Z/0374/16

TAK

30 NumerPDF 2:45.88 2:45.88/17 UKS Sokół Żmigród 2017

11
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

121 NumerPDF 2:44.21 2:44.21/17 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2017

12
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

TAK

269 NumerPDF 2:40.31 2:40.31/17 KKL Kielce 2017

13
ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 Z/3741/17

TAK

85 NumerPDF 2:45.57 2:45.57/17 UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie 2017

14
NALEPA Jakub Dawid 2002-09-24 Z/4650/15

TAK

170 NumerPDF 2:38.33 2:38.33/17 MULKS Juvenia Głuchołazy 2017

15
PIETKIEWICZ Kacper 2002-05-24 Z/4952/15

TAK

311 NumerPDF 2:48.60 2:48.60/17 KS Hanza Goleniów 2017

16
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

52 NumerPDF 2:37.07 2:37.07/17 MKL Toruń 2017